Football Tasmania
Fixtures/Results
Club Websites
Venues
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football Federation Tasmania
/
Division B/Social Summer Cup
Filter by season
Default
2022
2021 - 2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Filter by competition
Select a Competition
Under 12 Boys Futsal Division A
Under 12 Boys Futsal Division B
14/15 Girls Futsal
2017 Challenge League
2017 Futsal Women's Social
2017 Futsal- Men's Division A
2017 Futsal- Men's Division B
2017 Futsal- Men's Division C
2017 Futsal- Men's Division D
2017 Futsal- Men's Premier League
2017 Futsal- Mixed Division A
2017 Futsal- Mixed Division B
2017 Futsal- Women's Premier League
2017 Lakoseljac Cup
2017 Men's Northern Championship
2017 Men's Northern Championship 1
2017 Men's Southern Championship
2017 Men's Southern Championship 1
2017 North West Youth Boys
2017 North West Youth Girls
2017 Northern Championship Under 18
2017 Statewide Vase
2017 Women's Northern Championship
2017 Women's Southern Championship
2017 Women's Statewide Cup
2017 Womens Championship 1
Division B/Social Summer Cup
Futsal Under 10's (Launceston)
Futsal Under 11's (Launceston)
Futsal Under 12's (Launceston)
Futsal Under 13's (Launceston)
Futsal Under 14's (Launceston)
Futsal Under 16's (Launceston)
Futsal Under 9's (Launceston)
Junior Youth Girls
League Cup 2017
Mens Division A Summer Cup
Northern League 2
NPL Summer Series
Over 35
PFD Women's Super League
PS4 National Premier Leagues - Tasmania
Senior Youth Girls
Social Women's Summer Cup
The Conference
The Conference 1 Pool A
The Conference 1 Pool B
The Conference 1 Pool C
Under 10 Boys Futsal Division A
Under 10 Boys Futsal Division B
Under 11 Boys Futsal Division A
Under 11 Boys Futsal Division B
Under 12 Girls Futsal
Under 13 Boys Futsal
Under 13 Youth A
Under 13 Youth B
Under 13 Youth C
Under 14 Boys Futsal Division A
Under 14 Boys Futsal Division B
Under 14 Youth A
Under 14 Youth B
Under 15 Boys Futsal Division A
Under 15 Boys Futsal Division B
Under 15 Youth A
Under 16 Boys Futsal Division A
Under 16 Boys Futsal Division B
Under 16 Youth A
Under 16 Youth B
Under 18 A
Under 18 B
Under 18 Summer Cup
Under 7 Boys Futsal
Under 8 Boys Futsal
Under 9 Boys Futsal
Women's Division A Summer Cup
Year 9-10 Girls Futsal
Under 20 Statewide Cup
Fixtures/Results
Division B/Social Summer Cup
Rosters
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
B Jackson
MET
3
1
1
C Larzabal
OLY-CL
3
1
1
C Stockdale
OLY-CL
2
1
J Undy
University
1
1
K Assi
OLY-CL
3
1
M Parnell
Sth East Utd
3
1
P Doherty
OLY-CL
2
1
R Riddell
K L
4
1
1
V Kovac
Uni Y
4
1
Y Mohamad
OLY-CL
2
1
A Bates
New Town
1
A Aboud
OLY-CL
2
1
A Edwards
Uni Y
*
3
A Mummery
University
2
A Sella
B'SIDE
4
2
A Bull
Uni Y
*
2
A Mohamad
OLY-CL
2
A Gonzalez
B'SIDE
3
1
A Fletcher
University
3
A Leszczynski
New Town
1
A Rhodes
Sth East Utd
3
A Ewing
University
1
A Daley
K L
5
A Appleby
Sth East Utd
2
A Kaproulias
OLY-CL
1
A Gardam
B'SIDE
2
B Jones
Sth East Utd
3
1
B Coates
New Town
1
B Michell
New Town
1
B Karagiannakis
Uni Y
*
3
B Booth
Sth East Utd
3
B Chandler
New Town
1
C Williams
University
3
C Brookwell
K L
3
C Nicholas
University
1
C Gangell
New Town
2
C Tsakiris
OLY-CL
2
C Winter
OLY-CL
3
3
C Matthews
Sth East Utd
2
D Fracalossi
Uni Y
4
D Nichols
Sth East Utd
3
D Revell
New Town
2
D Djekanovic
OLY-CL
2
D D Domenico
B'SIDE
5
D Chaffey
MET
3
1
D Cooper
K L
4
5
D Lohan
MET
3
1
D Morrison
MET
4
3
D Parker
MET
2
D Curak
Uni Y
4
G Dickinson
Sth East Utd
1
G Wailes
K L
4
G While
K L
4
G Roland
Sth East Utd
3
G Ogier
K L
5
G Kafer
MET
2
H Coomer
B'SIDE
1
H Thorne
Uni Y
3
2
H Berry
Sth East Utd
1
H Moss
B'SIDE
5
J Batt
New Town
2
J Holland
New Town
1
J Johnson
Uni Y
4
J Page
OLY-CL
2
J Readett
B'SIDE
4
1
J Pender
Sth East Utd
1
J Williams
K L
4
J Wiggins
B'SIDE
4
J Brown
K L
4
J Cruz-Huallpa
Uni Y
3
J Doran
B'SIDE
3
J Minnucci
University
2
1
J Eickhoff
B'SIDE
5
K Forshaw
University
3
K Roach
Uni Y
4
K Griggs
Sth East Utd
3
L Fazackerley
B'SIDE
4
1
L Binning
MET
3
1
L Brown
B'SIDE
5
L Caplice
University
2
1
L Pullen
B'SIDE
5
L Maiden
Uni Y
*
5
L Woodford
Sth East Utd
1
L Temby
Uni Y
4
3
M Vavoulas
K L
4
M Aliste
K L
5
M Astley
University
2
M Daley
K L
1
M Vernon
New Town
2
M Shadbolt
University
2
1
M Gasparin
MET
4
1
M Richardson
K L
5
M Mcqueeney
Uni Y
3
M Bowman
Uni Y
4
M Hollow
B'SIDE
3
M Moschogianis
OLY-CL
1
M Voss
B'SIDE
3
M Walton
K L
5
M Free
New Town
1
N Hall
MET
2
N Jones
Sth East Utd
1
N Jackson
University
1
N Vavoulas
OLY-CL
1
N Roland
Sth East Utd
2
N Stolp
Sth East Utd
2
N White
University
2
N Turner
MET
4
N Gasparin
MET
3
P Gardner
University
1
P Molano
Uni Y
1
P Fowler
New Town
1
R Mayo
Sth East Utd
3
R Leszczynski
New Town
2
R Konings
Uni Y
*
3
R Daley
K L
2
R Lebski
New Town
2
R New
K L
3
R L Mondragon
OLY-CL
1
R Brumby
MET
4
R Kay
Uni Y
4
1
R Peterson
B'SIDE
5
S Hasler
MET
4
1
S Johnstone
New Town
2
S Kalimnios
OLY-CL
1
S Rhodes
Uni Y
*
4
2
S Mccarthy
MET
2
S Becker
New Town
2
S Mcgown
New Town
2
S Parsons
B'SIDE
5
S Kelly
Sth East Utd
3
S Land
MET
4
S Mcguire
Uni Y
*
4
S Hattrell
University
2
S Burnett
MET
1
S Mceldowney
K L
4
S Ygosse
MET
4
S Harms
K L
5
4
S Vernon
New Town
2
T Song
University
1
T Harbod
New Town
1
T Mcconnochie
K L
5
3
T Ottavi
Uni Y
3
T Stoneman
B'SIDE
3
T Warman
MET
4
T Damm
Sth East Utd
3
T Knight
B'SIDE
5
2
W Staddon
MET
4
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started