Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14B Red) |
Greenvale United SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Greenvale United SC |
FC Birrarung U15 Boys |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 16B ) |
Williamstown SC |
Hoppers Crossing SC -U16B- Faik |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
FC Birrarung U18 Girls |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:15 |
Altona Green Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Altona City SC - SR |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' South-East 16A) |
Dandenong City SC |
Berwick City SC U16 LIONS |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:30 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Girls' South 14D) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:45 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Brunswick Juventus FC Justin |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:20 |
Lord Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 18B) |
Glen Eira FC (Knights) |
Elwood City Youth Squad |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Sandringham SC Leopards |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Sunbury United FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Campbell Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12B) |
Moreland City SC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:45 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Altona North SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee Coach |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Chelsea FC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Heidelberg Stars SC |
Glenroy Lions FC_101373 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Northcote City FC Blue |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Central Park Soccer Club |
Old Scotch SC Blues |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Albion Rovers FC U13 White |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Craigieburn City FC |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 18A) |
Spring Hills FC |
Altona City SC PB |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Sapphires |
Brighton SC Athenas |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Mooroolbark SC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Capital Reserve |
(Boys' East 15C) |
Glen Waverley SC - U15 Rebels |
Ringwood City FC (RF) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Anderson Park |
(Girls' East 16C Blue) |
DRSC U16 Girls - MC |
Knox United SC Girls Matt |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Whitehorse United SC (Rohan) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Terrara Park |
(Girls' East 12C) |
Whitehorse United SC |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Sandown Lions FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15C Red) |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
Berwick City SC U15 BEARS |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
FORFEIT |
(Boys' East 14C) |
East Bentleigh SC U14 Strikers |
Port Melbourne Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17D) |
East Bentleigh SC U17 Titans |
Mount Martha Soccer Club U17 Mariners |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Pakenham United FC METRO |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 14B Red) |
South Springvale FC |
Oakleigh Cannons FC Con Papa |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
16:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' South 15C Red) |
South Springvale FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Markham Reserve |
(Boys' East 15C) |
Ashburton United SC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Stradbroke North |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
Manningham United FC - U18A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Old Xaverians SC |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Old Xaverians SC |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Brandon Park Reserve - MiniRoos 1 (U9) |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Mazenod Football Club |
Wonga Wizards FC - Under 13s Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14D Red) |
East Bentleigh SC U14 Lightning |
Glen Eira FC (Jaguars) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Chelsea FC U13 Pythons BFA |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Boroondara Eagles FC (LC) |
Monbulk Rangers SC Giants |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Edithvale Common Pitch 2 |
(Girls' South-East 13B) |
Ashburton USC (CAT) |
Chelsea FC 13B Devils BFA |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Uni Hill Eagles FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
09:00 |
Donvale Reserve - Pitch 4 |
(Girls' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
08:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Middle Park FC |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Uni Hill Eagles FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Uni Hill Eagles FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
NGWSC 13A Blue Boys' West |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
Noble Park SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Point Cook FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
HD Graham Reserve |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Laverton FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Galvin Park - Pitch 2 |
(Girls' West 12C) |
Werribee City FC_100977 |
WPSC Under 12 Girls GN |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
12:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Bendigo City Football Club |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 15D) |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Skye United FC 15 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16B) |
East Bentleigh SC U16 Samurai |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Sandringham SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:45 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 16A) |
Craigieburn City FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
Lalor United Junior SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
HR Uren Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Lalor United Junior SC |
Manningham United FC - U16A |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 21A) |
Lalor United Senior FC |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:45 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Monash City Villarreal FC Blue |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
Benedikt Reserve |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Emmanuel College (S) |
(Girls' West 12B) |
Altona North SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Morshead Park |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Ballarat City FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Dixon Field Reserve - Pitch D (U13) |
(Girls' North-West 13B) |
Gisborne Soccer Club |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
13:45 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Sandringham SC Serpents |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 12C Red) |
Berwick City SC U12 GAZELLES |
Keysborough SC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 13C) |
Berwick City SC U13 WILDCATS |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Orange |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Emmanuel College (S) |
(Boys' West 14A) |
Altona North SC |
Altona City SC JS |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
FORFEIT |
(Boys' Sunday West 12E) |
Truganina Lions SC_104797 |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Truganina Lions SC |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
Tarneit United SC |
Williams Landing Soccer Club Wiltord |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 14C) |
DRSC U14C - XP |
Malvern City FC 14C |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Plenty Valley Lions FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Macleay Park 2 |
(Boys' East 15D) |
Boroondara Eagles FC (AT) |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15B) |
Berwick City SC U15 SHARKS |
Glen Eira FC (Panthers) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Barton United FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Skye United FC 12 Stars |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 White |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Central Park Soccer Club |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 3 (S) |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Reservoir United |
Kyneton District SC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Boys' South-East 18B) |
Maccabi FC Caulfield U18 Colts |
Glen Waverley SC - U18 Stormers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williams Landing Soccer Club |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 18A) |
Hoppers Crossing SC |
Keilor Park SC U18 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 16B ) |
Hoppers Crossing SC - U16B- Steve |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Highfield Park - North |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Ashburton United SC |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Barton United FC |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Dandenong Thunder SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
08/08/24 (Thu) |
18:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Malvern City FC 12A Blue |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Dandenong Thunder SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 12C Blue) |
Plenty Valley Lions FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Lalor United Junior SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Roxburgh Park United SC White |
Hume City FC Silver |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westvale Olympic FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13D) |
Westvale Olympic FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:30 |
Fairfield Park - Senior |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Yarra Jets FC |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 2 North-West) |
St Albans Saints SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Berwick City SC U12 EAGLES |
Sandringham SC Bullits |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:45 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Berwick City SC U12 TIGERS |
Sandringham SC Serpents |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Langwarrin SC |
Glen Eira FC (Hornets) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12C) |
Riversdale SC Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Civic Reserve - Pitch 3 |
(Boys' South 14B Blue) |
Mount Martha Soccer Club U14 Mariners |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 18B) |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Sandringham SC Scorchers |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 Red |
Moreland City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Manningham United FC - U15B |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Bentleigh Greens SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Aspendale SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Metropolitan 17A) |
South Springvale FC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:45 |
Churchill Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
St Albans Saints SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
18:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Spring Hills FC - Metro Men 3 |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
17:00 |
Churchill Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 2 North-West) |
St Albans Gospic Bears |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Casey Panthers SC |
Brighton SC Demons |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Sandringham SC Eagles |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14B) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Whitehorse United SC (Andrew) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Girls' North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Rafael |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North-West 17/18C) |
Yarra Jets FC Red |
Darebin Falcons WSC White |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 1) |
Middle Park FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Middle Park FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Middle Park FC |
Endeavour Hills Fire SC Metro |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 2 (Soccer 7) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Kings Domain FC |
East Bentleigh SC Metro 3 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 1) |
South Yarra SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Middle Park FC - Youth Dev |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Truganina Soccer Club Inc |
FC Strathmore Old Boys |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Caroline Springs George Cross FC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 3 |
(Boys' West 14A) |
Altona City SC JS |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Footscray United Rangers FC - Black |
PEGS SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Wyndham FC |
Appt |
Match Commissioner |
09/08/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Match Commissioner |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Old Scotch SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 16A) |
Essendon Royals SC |
Keilor Park SC U16 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
Glen Eira FC (Fire) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Bjorn |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14B) |
Mooroolbark SC - Under 14 Mel |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 3 (S) 1/2 |
(Boys' East 14D) |
Mooroolbark SC - Boys U14s - Grant |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14B Red) |
Brighton SC Power |
Elwood City U14B Blue |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Berwick City SC U12 LIONS |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Sandringham SC Pandas |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Boys' South 14D Blue) |
Aspendale SC Spitfires |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
18:30 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Albion Rovers FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Boys' West 14C) |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Sandringham SC Eagles |
Chelsea FC U12 Knights BFA |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 North) |
Old Scotch SC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Kooyong Park |
(Boys' South-East 15A) |
Malvern City FC 15A |
Manningham United FC - U15A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) |
(Girls' South 15C) |
Bentleigh Greens SC |
Brighton SC Apollos |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Bendigo City Football Club |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Diamonds |
Aspendale SC Sapphires |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Paisley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Altona Magic SC U12A |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Keilor Park SC U13 Boys Eagles |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14C) |
Williams Landing Soccer Club |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Northcote City FC White |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Brunswick Juventus FC Anthony |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' Sunday West 12C Blue) |
WPSC Under 12 Boys IR |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Marymede Catholic College |
(Boys' North 15C) |
Doreen United Soccer Club |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 3 North) |
Darebin Falcons WSC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sydenham Park SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Sydenham Park SC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:20 |
Shepparton Sports Precinct |
(Boys' Sunday North 13A) |
Goulburn Valley Suns FC |
Brunswick Juventus FC Paul |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:00 |
Anderson Park |
(Boys' East 16C ) |
DRSC U16 Boys - LH |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:45 |
JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12A) |
Port Melbourne Soccer Club |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Dendy Park - W |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Brighton SC Hurricanes |
East Bentleigh SC U12 Snakes |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:45 |
Capital Reserve |
(Girls' East 15D) |
Glen Waverley SC - U15 Warriors |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Girls' South 12C Red) |
Glen Eira FC (Carpenters) |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Watsonia Heights FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 12C Blue) |
Banyule City SC |
Eltham Redbacks FC - Amelia |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Chelsworth Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 13s |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Hampton East Brighton FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12B) |
FC Bulleen Lions |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Skye United FC 15 |
Rosebud HEART SC U15 Red |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' South-East 12B) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Glen Eira FC (Tamekas) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
10:30 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Western Port FC u12 Red |
Chelsea FC U12 Warriors |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Wilson Rd Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 14C) |
Manningham United FC - U14C Girls |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Girls' East 16C) |
Knox City FC U16 Green |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 3 West) |
Moreland Eagles FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Balcombe Park |
(Girls' South 12C Blue) |
Beaumaris SC |
Sandringham SC Panthers |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
North Seaford Reserve - Mini 2 (U11/12) |
(Girls' South 12C Blue) |
Seaford United SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Justin |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Knox United SC Girls Robin |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12B) |
Sandringham SC Pythons |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Ashburton Park |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Ashburton United SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Grange Reserve - Pitch 3 (S) [Hoppers Crossing] |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Hoppers Crossing SC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Victorian Para Football State Team |
Regional Rebellions |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch H2 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Northern Falcons FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Lyndale United FC |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Elwood City SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Keysborough SC |
Dandenong Thunder SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Dandenong City SC |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' West 16A) |
Fawkner SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Western Suburbs SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Blue |
(Boys' South 15D) |
Brighton SC Crusaders |
Peninsula Strikers JFC -15D Blue |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:30 |
Cheltenham Park - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
Brighton SC Lightning |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Mount Martha Soccer Club U13 Captains |
Baxter SC Eagles |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15B) |
North Geelong Warriors SC U15 |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:45 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Roxburgh Park United SC White |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Greenvale United SC |
FC Birrarung U13 Boys White |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' South-East 13B) |
Maccabi FC Caulfield U13 Foord |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
16:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Essendon Royals SC |
PEGS SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Essendon Royals SC |
Sandringham SC Galaxy |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Boys' Saturday East 12C) |
South Yarra SC Bianco |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
08:45 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' East 14A) |
Malvern City FC 14A |
Manningham United FC - U14A Blue |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' East 16C) |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
Ashburton USC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 16C ) |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Caroline Springs George Cross FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Girls' West 12B) |
CSGC FC Girls 12B |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:30 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Girls' South 12C Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Hampton East Brighton FC Red Redbacks |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:45 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 12D Blue) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Boroondara Eagles FC (JC) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Red |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Melbourne Knights FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brighton SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15C Red) |
Berwick City SC U15 BEARS |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13C Blue) |
FC Strathmore |
Lalor United Junior SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Bunyip District SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Bunyip District SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Meadow Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 16C) |
Kensington Junior SC |
Avondale FC Under 16 Girls |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Keysborough College (Banksia Campus) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
FC Noble Hurricanes |
Brighton SC Tornadoes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Oakleigh Cannons FC Tony B |
Pakenham United FC U12s Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 13A) |
Oakleigh Cannons FC Migs 2 |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Women's State League 4 South) |
Pakenham United FC LADIES |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:15 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Truganina Soccer Club Inc |
Brimbank Stallions FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:15 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Pascoe Vale FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Stradbroke North |
(Boys' South-East 21A) |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14C) |
Brighton SC Fire |
Aspendale SC Pumas |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Mount Martha Soccer Club U15 Captains |
South East United FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
14:00 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Darebin Falcons WSC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
14:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:15 |
POSTPONED |
(Boys' Sunday East 12A) |
Ashburton USC (DU) |
Box Hill United Pythagoras FC BLUE |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne Rovers Soccer Club |
Melbourne University SC Bohemians |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Veneto Club - David Barro Stadium (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Willsmere Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
East Kew FC |
Melbourne University SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' South 13D) |
Gippsland United Football Club |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' South 13D) |
Gippsland United Football Club |
Mount Martha Soccer Club U13 Raiders |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Mill Park SC |
Bundoora United FC_100417 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 14C) |
Mill Park SC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14G |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Partridge Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Mill Park SC |
Essendon Royals SC RED |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 12B) |
Maribyrnong Swifts FC Purple |
Altona City SC -KK |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - X |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Brighton SC Vampires |
Beaumaris SC JETS |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Y |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Brighton SC Thunder |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
12:30 |
Anderson Park |
(Girls' East 16C Blue) |
DRSC U16 Girls - MC |
South Melbourne Womens FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15C Red) |
East Bentleigh SC U15 Scorpions |
Berwick City SC U15 BEARS |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:30 |
Stradbroke North |
(Boys' East 18A) |
Boroondara Eagles FC (JA) |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Stradbroke North |
(Boys' South-East 21A) |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 13B) |
Bundoora United FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Whitehorse United SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Brimbank Stallions FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Heidelberg Stars SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
04/09/24 (Wed) |
19:00 |
Harvest Home Recreation Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Casey Comets Vipers |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:30 |
Paisley Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Altona Magic SC |
St Albans Gospic Bears |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Barwon SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
05/08/24 (Mon) |
20:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Melbourne University SC Bohemians |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:45 |
Marlborough Reserve |
(Boys' South-East 15A) |
Glen Eira FC (Warriors) |
Malvern City FC 15A |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Avondale FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Boys' Saturday East 12B) |
Collingwood City FC |
South Yarra SC Rosso |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Hume City FC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13C Red) |
Upfield SC |
Bundoora United FC_100417 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Upfield SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Moonee Valley Knights FC_102254 |
Williams Landing Soccer Club_101620 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Banyule City SC |
Uni Hill Eagles FC - Black |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Mahoneys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' Metropolitan 16A) |
NCFC Girls Metro u16A |
Darebin Falcons WSC White |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Girls' South-East 14C) |
Dandenong City SC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Baxter SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Skinner Reserve |
(Boys' Sunday West 13E) |
Maribyrnong Greens SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee Mentor |
17/08/24 (Sat) |
11:30 |
Benedikt Reserve |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Casey Panthers SC_101580 |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Prospect Hill Reserve |
(Boys' Sunday South 12A) |
Casey Panthers SC |
Oakleigh Cannons FC Tony B |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Point Cook FC |
Truganina Lions SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Point Cook Metro Jets |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Metropolitan League 5 North-West) |
West Point Soccer Club |
Point Cook Metro Jets |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
FC Strathmore |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - X |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Brighton SC Dragons |
Elwood City U13B Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:45 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Doreen United Soccer Club (Michael) |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North 13D) |
Doreen United Soccer Club |
Reservoir United Tess |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14C) |
Knox City FC U14 Blue |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Milpera Reserve - Junior 1 |
(Girls' East 14D) |
Knox City FC U14 Green |
Ringwood City FC (JL) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Brighton SC Phantoms |
Appt |
Assistant |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
James Bathe Community & Sports Hub |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Officer City Soccer Club |
Baxter SC Falcons |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
16:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Casey Panthers SC |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
14:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 South) |
Keysborough SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
17:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Keysborough SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC BLUE |
St Albans Saints SC 2024 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13C Red) |
Westside Strikers FC - U13C Jordan |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Preston Lions FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Darebin Falcons WSC Red |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
17:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
FC Bulleen Lions |
Malvern City FC 18A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Northcote City FC White |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Bailey Reserve - SSF3 |
(Girls' East 13C) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Boys' East 14D) |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Ringwood City FC (WO) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Campbell Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Green) |
Moreland City SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Alphington Park Oval Full A |
(Girls' North 12C Red) |
Alphington FC Yellow |
La Trobe University SC U12 Girls Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:45 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Glen Waverley SC - U12 Stormers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Girls' East 14D) |
Croydon City Soccer Club |
Maccabi FC Caulfield U14 Simon |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Boys' Sunday South 12A) |
Langwarrin SC U12s Sunday |
Casey Panthers SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 16C) |
Spring Hills FC |
Avondale FC Under 16 Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Spring Hills FC |
Manningham United FC - U17 CPL Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Spring Hills FC |
Manningham United FC - U15 CPL Girls |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 14B) |
Truganina Soccer Club Inc |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 North |
(Girls' South-East 12A) |
Boroondara Eagles FC (AV) |
Malvern City FC 12A Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
08:30 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Manningham United FC - U12 Grey |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:15 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' East 16B) |
Ringwood City FC (RB) |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
11:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Yarra Jets FC Blue |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
WJ Turner Reserve |
(Boys' Sunday South 13E Red) |
Greater Dandenong FC |
Cleeland United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Dandenong City SC U13 B DEVELOPMENT |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Brunswick Juventus FC U112 ADAM |
Northcote City FC White |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
14:45 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Malvern City FC 12B Blue |
Monash City Villarreal FC Blue |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Boys' West 17B) |
Gisborne Soccer Club |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
South Yarra SC Bianco |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Barton United FC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:30 |
Jack Thomas Reserve - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday South 12A) |
Berwick City SC U12 LIONS |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:30 |
Waratah Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Doveton SC |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 16A) |
Doveton SC |
Brighton SC Raiders |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
TBC |
(Boys' South 14B Blue) |
Berwick City SC U14 SHARKS |
Berwick City SC U14 TIGERS |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - X |
(Girls' South 12C Blue) |
Brighton SC Athenas |
Mount Martha Soccer Club U12 Buccaneers |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:30 |
Benedikt Reserve |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 16B ) |
Westside Strikers FC - U16B Brendon |
Westside Strikers FC - U16B Claudio |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Essendon Royals SC |
Brunswick Juventus FC Davide |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' North 14B Blue) |
Essendon Royals SC WHITE |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Girls' North 13D) |
Northcote City FC |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
Northcote City FC |
Green Gully SC U14 A |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:30 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
08/08/24 (Thu) |
18:45 |
Knox Regional Football Centre - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Appt |
Referee |
07/08/24 (Wed) |
19:00 |
Mahoneys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' Metropolitan 16A) |
NCFC Girls Metro u16A |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Henry Scott Oval 13 - Pitch 1 |
(Girls' East 16C Blue) |
South Melbourne Womens FC |
Boroondara Eagles FC (VS) |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 3 East) |
Templestowe Wolves Football Club |
Alphington FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Oakleigh Cannons FC 13D Sterling |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday North 13B Blue) |
Boroondara Eagles FC (BPEF) |
Manningham United FC - U13 EK Green |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Assistant |
05/08/24 (Mon) |
20:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:30 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Caroline Springs George Cross FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
Tarneit Rise Synthetic Pitch |
(Girls' West 12C) |
Tarneit United SC |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Women's State League 3 East) |
FC Melbourne SRBIJA |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Seaford United SC |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Doreen United Soccer Club |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Keilor Park SC U13 Boys Hawks |
Spring Hills FC Aaron |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Carrington Park |
(Men's State League 4 East) |
Knox United SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
18:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 4 South) |
Nunawading City FC SL4 Women |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Croydon City SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Riversdale SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16B) |
Berwick City SC U16 SHARKS |
Endeavour Hills Fire SC U16 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
18:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
Monash University SC - Men's Old Boys |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Fairbairn Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Avondale FC Under 13 Boys White |
Williams Landing SC Traore |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
15:15 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 13B) |
DRSC U13B - SK |
Oakleigh Cannons FC F Statho |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
Manningham United FC - U17B |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Williams Landing Soccer Club |
Green Gully SC U12 Lev |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Galvin Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13C Red) |
Werribee City FC |
Albion Rovers FC U13 Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Girls' South-East 13D) |
Chelsea FC U13 Rebels |
Monbulk Rangers SC Emeralds |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2B |
(Boys' Sunday South 13D) |
Chelsea FC U13 Royals |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Green |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Girls' South 12C Red) |
Bentleigh United Cobras FC |
Glen Eira FC (Carpenters) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 3B |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
Williamstown SC - Jordan |
Spring Hills FC Dylan |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
13:45 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
South Springvale FC |
DRSC U17B - BC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - North |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Girls' East 14D) |
Mazenod Football Club |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:15 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Whitehorse United SC (Jason) |
Knox City FC U13 Silver |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Elwood City SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
HC Kim Reserve - Pitch 3 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Altona City SC -DD |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
More Park |
(Women's State League 4 West) |
North Sunshine Eagles SC |
Keilor Park SC - Women State Team |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Cross Keys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 17/18B) |
Essendon Royals SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Elder Street Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13D) |
Watsonia Heights FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Endeavour United SC Paulo 12B |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Boys' North-West 18B) |
U18 Eltham Redbacks FC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North 14C Blue) |
Eltham Redbacks FC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 14s |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Skinner Reserve |
(Boys' Sunday West 13E) |
Maribyrnong Greens SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Boys' North-West 15D) |
Preston Lions FC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melton Phoenix FC |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:15 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' East 13C) |
Riversdale SC |
AUSC Lydias |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:45 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 12A) |
North Geelong Warriors FC U12 Metro |
Heidelberg United FC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
East Kew FC |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
East Kew FC |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' East 14B) |
East Kew FC |
Manningham United FC - U14B |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South 14B Red) |
Elwood City U14B Blue |
Brighton SC Power |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South-East 18B) |
Elwood City Youth Squad |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
14:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Bentleigh United Cobras FC |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Reserve - Junior |
(Boys' Sunday South 13A) |
Beaumaris SC |
Glen Eira FC (Cosmos) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
12:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Elwood City Thunderbolts |
Croydon Ranges FC U12 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Point Cook FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Darebin United SC |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Darebin United SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Craigieburn City FC Royal |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 2 |
(Boys' North-West 18B) |
Craigieburn City FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' North 14D) |
Fawkner SC Michael |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Westside Strikers FC - U13B Girls |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Westside Strikers FC - U18A |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 3 East) |
Templestowe Wolves Football Club |
Alphington FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Bentleigh United Cobras FC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Dendy Park - Y |
(Girls' South-East 12A) |
Brighton SC Electras |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Reservoir United Vince |
La Trobe University SC U'12 Boys Blue |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Boys' East 16C ) |
Mount Waverley City SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 East) |
Glen Eira FC (Ravens) |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Kensington Junior SC |
Yarra Jets FC Orange |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Girls' North-West 17/18C) |
Kensington Junior SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Edwards Reserve |
(Boys' Sunday West 13D) |
Melbourne City FC U13D |
Laverton FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 East) |
East Kew FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Ringwood City FC (PD) |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Berwick City SC U14 TIGERS |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
14:00 |
Terrara Park |
(Boys' East 16B) |
Whitehorse United SC (Ben) |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12C) |
Brunswick City SC |
Moonee Ponds United SC U12 Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Kensington Junior SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
Webster Street Reserve |
(Girls' West 14C) |
WPSC Under 14 Girls CS |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 14B) |
WPSC Under 14 Boys CD |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
Geelong SC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Knox United SC Blue Sam |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 (S) |
(Girls' South 16C) |
Berwick City SC U16 WILDCATS |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Manningham United FC - U12 White |
Knox United SC Blue Paul |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Davies Reserve |
(Boys' Sunday East 12A) |
Oakleigh Cannons FC G Pante |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 17/18C) |
Manningham United FC - U17/18C Girls |
Riversdale SC |
Appt |
Referee Mentor |
03/08/24 (Sat) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Clifton Park (S) |
(Boys' East 16B) |
Brunswick Juventus FC |
Manningham United FC - U16B |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Princes Park Oval #5 |
(Boys' North 18C) |
FC Birrarung U18 Boys |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Fairfield Park - Junior |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Yarra Jets FC Blue |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Kooyong Park |
(Boys' East 16B) |
Malvern City FC 16B |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Upfield SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(Girls' West 12C) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Newport Storm FC U12s - Benzema |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Ballam Park - Pitch 1 |
(Girls' South 15D) |
Peninsula Strikers JFC - 15D Demons |
Mount Eliza Soccer Club Girls U15 Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Collingwood City FC Golds |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Barkley Square - Pitch 1 West |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Kyneton District SC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Willsmere Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
East Kew FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Boys' East 14D) |
Maccabi FC Caulfield U14 Blue |
Wonga Wizards FC - Under 14 Boys |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:10 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' Sunday East 13B) |
Manningham United FC - U13 EK Red |
Monbulk Rangers SC Bullets |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Girls' North 14C) |
Manningham United FC - U14C Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Westside Strikers FC - U14A |
Altona Magic SC U14A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Whitehorse United SC (Rohan) |
Burwood City FC U12 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15C Blue) |
Langwarrin SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Girls' South 12C Blue) |
Langwarrin SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
10:30 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Peninsula Strikers JFC - 12B Blue Cobras |
Elwood City U12B Blue |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Girls' South 12C Blue) |
Mount Martha Soccer Club U12 Buccaneers |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
FORFEIT |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Fawkner SC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 3 (S) |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Fawkner SC |
Manningham United FC - U17A |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Fawkner SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
05/08/24 (Mon) |
20:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Old Melburnians SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Old Melburnians SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Balmoral Park Juniors |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Manningham Juventus Football Club |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
10:30 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 3 East |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Boroondara Eagles FC (PP) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old Melburnians SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Blue |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' North 16A) |
Bundoora United FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Williams Landing Soccer Club_101621 |
Newport Storm FC U12s - Kante |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:45 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 12C Red) |
Berwick City SC U12 GAZELLES |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Jack Thomas Reserve - Mini 1 (U11) |
(Girls' South 13C) |
Berwick City SC U13 WILDCATS |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Orange |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
17/08/24 (Sat) |
10:10 |
Hartwell Sports Ground |
(Boys' Saturday East 12B) |
Riversdale SC White |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Chelsworth Park - Pitch 4 |
(Boys' Sunday North 12E) |
Old Ivanhoe Soccer Club - 12s (Blue) |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Partingtons Flat |
(Boys' North-West 15D) |
Diamond Valley United SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Kyneton District SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Swinburne FC |
Wonga Wizards FC - Metro 2 |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Whitehorse United SC (Simon) |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Assistant |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
WL Simpson Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Hampton East Brighton FC Red Rhinos |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Epping City SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Epping City SC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' East 16B) |
Watsonia Heights FC |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:15 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Watsonia Heights FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Ashburton Park |
(Girls' East 12C) |
AUSC Kyras |
Malvern City FC 12C Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
POSTPONED |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Northern Falcons FC |
Moonee Ponds United SC U12 Boys |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Hayes Park - Pitch 5(U10-11) |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Northern Falcons FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Anthony |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
08:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Middle Park FC |
Berwick City SC U12 WILDCATS |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' South-East 13B) |
Middle Park FC |
Dandenong Thunder SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
South Yarra SC |
Monash University SC - Men's Old Boys |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:30 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' East 14B) |
Middle Park FC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Chewton Soldiers Memorial Park |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Castlemaine Goldfields FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Green Gully Reserve - SSF 4 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Green Gully SC U12 Steve |
Point Cook FC Tomcats |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:15 |
Green Gully Reserve - SSF 3 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Green Gully SC U13A |
Avondale FC Under 13 Boys Blue |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
17:15 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Girls' East 15D) |
Mount Waverley City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:30 |
Hays Paddock |
(Boys' Sunday East 12C Red) |
Old Xaverians SC |
Maccabi FC Caulfield U12 Blue |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Xaverians SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Royales |
Watsonia Heights FC Blue |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:15 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' Sunday West 12D) |
Wyndham FC |
Macedon Rangers Soccer Club |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' West 15C) |
Wyndham FC |
Maidstone United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Boys' North-West 16C) |
Wyndham FC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
19:30 |
HD Graham Reserve |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Laverton FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Footscray Rangers FC 2 |
Melbourne University SC Rangers |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Webster Street Reserve |
(Women's State League 5 West) |
West Point Soccer Club |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Webster Street Reserve |
(Boys' West 16A) |
WPSC Under 16 Boys SH |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
09:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Glen Eira FC (Sharks) |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Elwood City U13B Green |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Girls' South-East 13D) |
Glen Eira FC (Ibinis) |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Middle Park FC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
Tarneit Rise Synthetic Pitch |
(Boys' West 14D) |
Tarneit United SC |
Satellite City United SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
18:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Women's State League 4 South) |
Ringwood City FC (DS) |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:45 |
Dobson Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Melbourne Knights FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Bendigo City Football Club |
Ocean Grove SC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Girls' South 14D) |
Aspendale SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Bendigo City Football Club |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Elcho Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Endeavour United SC Under 13C |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:15 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14B Red) |
Endeavour United SC |
Glen Eira FC (Wolves) |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Bayside Argonauts FC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Carrington Park |
(Boys' East 14C) |
Knox United SC Boys George |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Carrington Park |
(Boys' East 15D) |
Knox United SC Boys James |
East Bentleigh SC U15 Stingers |
Appt |
Referee |
09/08/24 (Fri) |
19:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 3 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Williamstown SC |
Westside Strikers Masters |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 14A) |
Beaumaris SC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Red |
(Boys' South-East 16A) |
Brighton SC Raiders |
Berwick City SC U16 LIONS |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Sandringham SC Snakes |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 15C Blue) |
Brighton SC Titans |
Sandringham SC Strikers |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Scotch SC |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:30 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North 15C) |
Roxburgh Park United SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:30 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Boys' East 14A) |
Berwick City SC U14 EAGLES |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 15C) |
Berwick City SC U15 WILDCATS |
Manningham United FC - U15C Girls |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 12D Red) |
Barton United FC |
Endeavour Sporting Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Rosebud HEART SC U13 Red |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' South-East 17/18C) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC U18 Girls |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
09:00 |
Lord Reserve - Pitch H3 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Glen Eira FC (Sharks) |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee Mentor |
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - White |
(Girls' South-East 14C) |
Brighton SC Phoenix |
Dandenong City SC |
Appt |
Referee Mentor |
10/08/24 (Sat) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Kensington Junior SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
11:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Doreen United Soccer Club (Manas) |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Referee Mentor |
03/08/24 (Sat) |
11:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12A) |
Bayside Argonauts FC |
Sandringham SC Eagles |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Hume United FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee Mentor |
04/08/24 (Sun) |
12:30 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Meadow Park SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Hampton East Brighton FC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
09:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Caroline Springs George Cross FC |
Gisborne Soccer Club |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
10:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 14D) |
Collingwood City FC |
Monbulk Rangers SC Ghosts |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
11:15 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 3 (South) |
(Boys' Sunday North 13A) |
Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Collingwood City FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 3 East) |
Templestowe Wolves Football Club |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
13:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
03/08/24 (Sat) |
09:00 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12E) |
Peninsula Strikers JFC - 12E Sidewinders |
Rosebud HEART SC U12 White |
Appt |
Referee |
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
Ballam Park - Pitch 2A |
(Girls' South 13D) |
Peninsula Strikers JFC - Jaguars |
Seaford United SC |