Football Federation Tasmania

Clarence 2

Venue Address:
20 Loinah Crescent, Montague Bay
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) Shredders   def. by   Southern Strikers
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 2     Hulks   def. by   The Strikers
13/09/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 4     Severs   def.   Chaos
13/09/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 10     Nelson FC   def.   Spatula Boy III
20/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) 4     Mount Stuart Sharks   def. by   Southern Strikers
20/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 3     Hulks   def.   Ninjas
20/09/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 7     Labracadabradors   def.   Chaos
20/09/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 5     Topdeck FC   def. by   Nelson FC
27/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) 2     South Hobart   def. by   Southern Strikers
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 9     The Strikers   def.   Little Legends
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 8     The Force   def.   Go Green or Go Home
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 8     IDK   def.   Black Eyed Peas
27/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) Lindisfarne Warriors   def. by   Lansdowne Legends 11 
27/09/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 4     Labracadabradors   vs   Severs
27/09/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) Topdeck FC   def. by   Spatula Boy III
29/09/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 6     Hardly Athletic   def.   DOSA
29/09/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div D) 2     Crog FC   def. by   Pugnacious Cucumbers 10 
29/09/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 6     Barnstoneworth   def.   Bagoons
29/09/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div F) 5     Service Priority 1   def. by   Trolls
29/09/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div F) 7     Mr Higgins Torn Banjo   def. by   Sarah Connor 10 
29/09/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div B) 4     Josh Dingjan's Double XL's   vs   The Trouts
29/09/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 11     Low Expectations   def.   Legal Eagles
06/10/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 6     Two Left Feet   def.   SHC
06/10/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div G) 4     Low Expectations   vs   Wet Rain
06/10/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 7     Frogs   def.   FC Culturelona
06/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div A) 8     Boats & Hoes   def.   Fearless Futsal Club
06/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 4     Hardly Athletic   vs   Bagoons
06/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div A) 6     Godolphin   def.   Victorious Secret
06/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div E) 4     Piemonte Calcio   def. by   The Beach Boys 12 
13/10/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 8     Ryan & His Friends   def.   Legal Eagles
13/10/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div G) 12     Chunky Boiz   def.   Wet Rain
13/10/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 5     Frogs   def.   Two Left Feet
13/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div D) 8     BBC   vs   DOSA
13/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div F) 18     Mr Higgins Torn Banjo   def.   Service Priority 1
13/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div E) 11     Stats a Stat   def.   Balotelli-Tubbies
13/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div A) 9     Fearless Futsal Club   def.   Victorious Secret
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) Jedi Knights   def. by   Southern Strikers 18 
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) Lions   def. by   Hulks
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) Lauderdale Firebolts   def. by   Raiders 13 
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 4     Spitfires   def.   Lindisfarne Warriors
18/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 1     Lansdowne Legends   def. by   Blue Bandits 10 
18/10/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 5     Knights   vs   Severs
18/10/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 5     Spatula Boy III   def.   Nelson FC
20/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div D) 3     BBC   vs   Hardly Athletic
20/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 5     Crog FC   def. by   Bagoons 13 
20/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 3     Mr Higgins Torn Banjo   def.   Habesh FC
20/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 4     Ryan & His Friends   def. by   Wet Rain 12 
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) Fire Strikers   def. by   Southern Strikers
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) Little Legends   def. by   Hulks
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 5     Raiders   def.   Firebirds
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div A) 3     Emmanuel FC   def. by   Southern Strikers
25/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 4     The Rebels   def. by   Lansdowne Legends
25/10/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 2     Knights   def. by   Labracadabradors
25/10/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 4     Nelson FC   def.   Topdeck FC
27/10/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div E) Oh He's Magic, You Know   def. by   Mikael Bowerinski
27/10/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) 4     Whatever   def. by   Bayer Neverlosen
27/10/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 13     Chunky Boiz   def.   SHC
27/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div F) 8     Mr Higgins Torn Banjo   vs   Trolls
27/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 9     JerryHatricks   vs   Bagoons
27/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div D) 15     BBC   def.   Crog FC
27/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 9     Pugnacious Cucumbers   vs   Action Boys
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) Almost Messi   def. by   Southern Strikers 10 
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 2     The Strikers   def.   Hulks
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 1     Hotshots   def. by   Go Green or Go Home
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     Lindisfarne Warriors   def. by   Black Eyed Peas
01/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Spitfires   def. by   Lansdowne Legends
01/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 6     Labracadabradors   def.   Stormtroopers
01/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 9     Spatula Boy III   def.   Topdeck FC
03/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div C) 16     The Abusement Park   def.   Bayer Neverlosen
03/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) 10     Wigged Consk Deans   def.   That's Why I'm Here
03/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 4     SHC   def. by   Updog FC
03/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div D) 4     Barnstoneworth   def. by   Hardly Athletic
03/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div F) 12     Service Priority 1   def.   Metro
03/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div A) 11     Space Aliens   def.   Fearless Futsal Club
03/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div E) 4     Los Rojos   def.   Belly Brothers
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) 3     QuickKickers Jnr   def. by   Southern Strikers
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 1     Ninjas   def.   Hulks
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) Strike Kings   def. by   Go Green or Go Home
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     The Rebels   def. by   Black Eyed Peas
08/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) Lindisfarne Warriors   def. by   Blue Bandits 11 
08/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Knights   def. by   Stormtroopers
08/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 2     Nelson FC   def. by   Spatula Boy III
10/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 10     Ryan & His Friends   def.   SHC
10/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 10     Service Priority 1   vs   Big Mackey's Vacuum Repair 10 
10/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 5     DOSA   def. by   JerryHatricks
10/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div G) 8     Wet Rain   def.   Frogs
10/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div B) 6     Neuer Gonna Give You Up   def. by   Tekashi 6 Nil 15 
10/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 3     Metro   def. by   Habesh FC 19 
10/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div E) 7     Los Rojos   def. by   Stats a Stat 11 
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) 4     Shredders   def. by   Southern Strikers
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) Little Legends   def. by   The Strikers
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 2     Red Waves   def. by   Raiders
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) The Rebels   def. by   Blue Bandits
15/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Lindisfarne Warriors   def. by   IDK 13 
15/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 2     Knights   def. by   Chaos
15/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 3     Topdeck FC   def. by   Nelson FC
17/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 3     Wet Rain   vs   Updog FC
17/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div B) 10     Neuer Gonna Give You Up   def. by   Josh Dingjan's Double XL's 13 
17/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 3     Barnstoneworth   def. by   BBC
17/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div E) 9     Team Parkis   def. by   Stats a Stat 16 
17/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 8     Bagoons   def.   Flaming Marshmallows
17/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) 12     The Abusement Park   def.   That's Why I'm Here
17/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div F) 5     Metro   def. by   Mr Higgins Torn Banjo 18 
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) 2     Mount Stuart Sharks   def. by   Southern Strikers
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 3     Hulks   vs   Lions
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 8     Go Green or Go Home   def.   Hobart Zebras
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     Lansdowne Legends   vs   Black Eyed Peas
22/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 9     The Rebels   def.   Lindisfarne Warriors
22/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Stormtroopers   def. by   Chaos
22/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 4     Topdeck FC   def. by   Spatula Boy III 8 
24/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div E) 5     Mikael Bowerinski   def. by   Stats a Stat
24/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div G) 4     FC Culturelona   def.   SHC
24/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 6     Wet Rain   def.   Legal Eagles
24/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div G) 5     Low Expectations   def.   Updog FC
24/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 6     Two Left Feet   def.   Ryan & His Friends
24/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 5     Big Mackey's Vacuum Repair   def. by   Mr Higgins Torn Banjo
24/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) Crog FC   def. by   JerryHatricks
29/11/19 (Fri) 16:15 (Futsal HBT - Mixed Div D) Smash Bros   def. by   BG's
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) 2     South Hobart   def. by   Southern Strikers
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) 3     Hulks   def.   Little Legends
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 2     Go Green or Go Home   def. by   Thunderstruck
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 5     IDK   vs   Black Eyed Peas
29/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Lindisfarne Warriors   def. by   Lansdowne Legends 10 
29/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Stormtroopers   def. by   Severs
29/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 8     Spatula Boy III   def.   Nelson FC
01/12/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div E) 4     Mikael Bowerinski   vs   Los Rojos
01/12/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div E) 11     Piemonte Calcio   def.   Balotelli-Tubbies 10 
01/12/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 14     Low Expectations   def.   Legal Eagles
01/12/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div F) 11     Mr Higgins Torn Banjo   def.   Sarah Connor
01/12/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) Barnstoneworth   def. by   Bagoons
01/12/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div D) 3     Crog FC   def. by   Pugnacious Cucumbers 11 
01/12/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div B) 3     Josh Dingjan's Double XL's   def. by   The Trouts
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U9 Boys) Jedi Knights   def. by   Southern Strikers 15 
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U7 Boys) Hulks   def. by   The Strikers
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 1     Hotshots   def. by   Go Green or Go Home
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 5     Guardians FC   def.   Black Eyed Peas
06/12/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 4     The Rebels   def. by   IDK
06/12/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 1     Stormtroopers   def. by   Labracadabradors
06/12/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U16 Boys) 7     Nelson FC   def.   Topdeck FC