Langwarrin Crt #1

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Kukus   def.   The G.O.A.T.S 29 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 20     JPS Blues   def.   Steph's Chefs
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 34     The Nook   def. by   Minimum Chips 2.0 44 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 52     Rogue Elephants   def.   Venomenoms 2.0 38 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 49     Upotipotpon Utopians   def.   Jim's Balling 35 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     Mad Ballers   def.   Jack's Angels 20 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 12     Panthers   def. by   Sunrises 21 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) Peninsula   def. by   Savages 20 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 62     Space Jam (Trewhitt)   def.   Mixed Nuts 34 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 30     NQR   def. by   Backcourt Violators 34 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 22     The Rats   def. by   Bannos Bulls 27 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     bG   def. by   Heat 76 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     Low Expectations   def.   Codgers 27 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Tropics   def.   Just Play Wolves 24 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 36     Mills Squad   def. by   Gladiators 45 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Team Goose 38 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 53     Crave   def.   Langy Boyz 42 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 47     Peninsula Bears   def.   Skye Bombers 31 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Mini Me Giants (Tues)   def.   Don't Make Us Run 34 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     Blazers   def.   Chelsea Mudgutz
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 16     Savages   def. by   Purple Panthers 19 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 67     Ballerz'   def.   Shot Block Crusaders 46 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 17     Randoms   def. by   Mumma Bulls 24 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Immabe   def. by   The Benchwarmers 53 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     The Easy Beats   def.   Just Play Cougars 22 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Rack Bros   def. by   Shakeyadrips 56 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 62     Davy Jones' Locker   def.   Back Hanners 37 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 28     The G.O.A.T.S   def. by   Crave 82 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 33     Ninkasi   def. by   JPS Blues 50 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 28     Minimum Chips 2.0   def. by   Club 36 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 43     The Zombies   def.   Juicy Goombas 37 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 45     Woodlands Warriors Thunder   def.   FB Cavaliers 39 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 18     Bayside Raiders Trish   def. by   FHS Squad 27 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 43     Ravens   def.   Nothing But Net 36 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 26     Clueless   def. by   Shot Block Crusaders 47 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Ballerz'   def.   Mixed Nuts 34 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 20     Clueless   def. by   Wii Not Fit! 40 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 45     Doopers   def. by   Tune Squad 63 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 93     Easy Dubs   def.   bG 43 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     Codgers   def.   Redbacks Web (Thurs) 32 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 15     Bobcats U08.3   def. by   Woodlands Warriors Speedsters 30 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     Derinya Dangers   def. by   Overport Storm 12 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 25     Woodlands Warriors Thunder   def.   St Anne's Avengers Red
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 14     Derinya Divas   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone 12 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) FB Phoenix   def. by   KP Giants - U8.1
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 8     Langwarrin Wildcats Panthers   def. by   Derinya Dark Birds 25 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 13     Storm Lions   def. by   St Joachim's Panthers - 3 16 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 38     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   Rowellyn Rockets Rovers 15 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 11     Derinya Stars   def. by   Storm Thunder 42 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 27     KC Warriors   def.   Rowellyn Rockets Gems 23 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D3) 14     The Shadows Sharks   def. by   PBBC U14B Bullets 28 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 11     Penbank Panthers   def. by   Woodlands Warriors Fire 26 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 30     Woodlands Warriors Tigers   def.   Skye Sonics - Morton 28 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 60     Langy Boyz   def.   The G.O.A.T.S 28 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 42     Frankston Fastbreakers   def. by   Minimum Chips 2.0 46 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 22     Who's Hook   def. by   Ninkasi 53 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 21     Just Play Wolves   def. by   The Zombies 26 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 53     Peninsula Bears   def.   Hoops We Did It Again 35 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Wham!   def.   Redbacks Web (Tues) 34 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 51     Blazers   def.   PBBC The Oilers 34 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 27     Langwarrin Wildcats 76ers   def. by   Derinya United 29 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 31     Frankston Wolves   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 43 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 32     The Benchwarmers   def. by   Lesgoo 37 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 8     Just Play Sharks   def. by   The Airballers 12 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 45     The Moto Moto's   def.   Basket Brawlers 41 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 24     Clueless   def. by   Mixed Nuts 35 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 31     Just Play Cougars   def. by   Tune Squad 32 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 39     Back Hanners   def. by   The Velvet Fog 47 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Low Expectations   def.   Redbacks Web (Thurs) 29 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 18     FB Crusaders   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall 20 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 4     Overport Storm   vs   Derinya Giants
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 14     Bayside Raiders Knoop-Griffin   def. by   Lazer Storm 16 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 24     St Anne's Avengers Tenner   def.   Derinya Ladybirds
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Lazer Bears   def. by   KP Giants - U8.1
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 14     St John's Jaguars U/8 Boys Gold   def. by   Overport Devils 20 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3) 15     Mt Eliza Meteors - Emmett   def.   Bayside Raiders McLaren
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 33     PBC Thunder   def.   Derinya Dragons 19 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 21     Lazer Ninjas   def. by   Mt Eliza Meteors - Stuart 34 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 21     Bobcats U14.3G   def. by   FHS Force 34 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 16     Woodlands Warriors Heat   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Red 30 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 20     Derinya Hearts   def. by   PBC Pumas 24 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - B) 12     KC Warriors   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 28 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) The Zombies   def. by   Senior Shadows 20 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 42     Who's Hook   def.   Windsox 31 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 46     Tropics   def.   Charlies Angles 45 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 21     Courgoes   def. by   Team Goose 35 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 32     Blazers   def. by   Wham! 37 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 15     Chelsea Mudgutz   def. by   The Sac Kings 49 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 37     Rogue Elephants   def. by   Skye Bombers 44 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 22     PBBC The Oilers   def. by   Blue Bandits 23 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 25     KP Giants Rovers   def. by   St Joachim's Panthers - 4 30 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 36     Woodlands Warriors Thunder   def. by   FHS Vipers 51 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 29     Clueless   def. by   Ravens 54 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 37     Area 51   def.   Alley-Oopsies 27 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 26     Sunrises   def. by   Mumma Bulls 29 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 25     Wii Not Fit!   def.   Flying Saucy's 22 
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 38     Bobcats U18B Allars   def. by   Langwarrin Wildcats Archer 42 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     TMC   def. by   The Young Bloods 54 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     Shakeyadrips   def. by   Oilers 55 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 53     Heat   def.   Rack Bros 30 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 20     Doopers   def. by   The Knights 32 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 36     Derinya Thunder   def.   St Joachim's Panthers - 8 11 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 4     St Anne's Avengers Blue   def. by   KP Giants - U8.2 16 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 19     Bobcats U08.1B   def.   Lazer Dragons 11 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) PBC Giants   def. by   Derinya Starlights 34 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) Woodlands Warriors Knights   def. by   Storm Hurricanes 26 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 4     Belvedere Breakers - Vallerant   def. by   Derinya Smashers 20 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 20     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   Lazer Hearts 14 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 39     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def.   Derinya Bullets 11 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 20     Belvedere Breakers - Unwin   def. by   Bobcats U12.1B 25 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 35     Lazer Force   def.   Mt Eliza Meteors - David 18 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 15     Penbank Panthers   def. by   NPIRE Demons 36 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 37     PBBC U14B Vipers   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers 27 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 7     Mt Eliza Meteors - Bradford   def. by   Woodlands Warriors Tigers 17 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 36     Woodleigh Wookiees   def.   Rowellyn Houston Rockets 31 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 58     Charlies Angles   def.   The G.O.A.T.S 36 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 49     Turkeys   def.   Crave 34 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 38     Juicy Goombas   def. by   Langy Boyz 41 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Wolfpack   def. by   Club 39 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 60     Vipers   def.   Skye Bombers 21 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 23     Vertical Smirk   def. by   Duke Street 27 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Jim's Balling   def.   Chelsea Mudgutz 21 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 24     Blue Bandits   def.   Jack's Angels 21 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 29     Langwarrin Wildcats Strikers   def. by   KP Giants Alderson 37 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 32     Bayside Raiders Trish   def.   Rowellyn Rockets Gold 23 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 28     NQR   def. by   Mixed Nuts 29 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 73     Space Jam   def.   Ballerz' 33 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Randoms   def. by   Sunrises 30 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     Flying Saucy's   def. by   The Tropics 35 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 35     Bobcats U18B Allars   def.   Langwarrin Wildcats Splashers 32 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 26     Rack Bros   def. by   5 Guys Burgers and Fries 44 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     Bayside Sonics   def. by   Below average 40 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 50     Flames   def.   Los Swas 26 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 46     Word G   def.   The Easy Beats 27 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 32     Woodlands Warriors Thunder   def.   St Anne's Avengers 20 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 42     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Bayside Raiders Trish 21 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 41     Mixed Nuts   vs   Squirtle Squad 41 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 59     Net Assets   def. by   Kobe Kwan Kanobi 74 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 20     Mumma Bulls   def.   Jaguars 16 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 32     The Jordies   def. by   Jetts 48 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 36     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   KP Giants Cummins 37 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 31     The Young Bloods   def. by   Redbacks Web (Thurs) 34 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     Shakeyadrips   def. by   Easy Dubs 47 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 20     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   Brick City 36 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 41     Just Play Cougars   def.   Doopers 36 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 2     Woodlands Warriors Sparkles   def. by   Derinya Divas 15 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 42     Lazer Jets   def.   Ballam Park Boomers (Big Reds)
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 22     Storm Hurricanes   def.   Woodlands Warriors Thunder
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 14     St Joachim's Panthers - 8   def. by   FB Crusaders 26 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 13     KP Giants G8'S   def. by   Storm Rebels 18 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 6     Derinya Draculas   def. by   Mt Eliza Meteors - Bignell 21 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 24     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   KP Giants G12's 11 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 43     Storm Thunder   def.   Rowellyn Rockets Rovers 27 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 26     Woodlands Warriors Wolves   def.   Mt Eliza Meteors - Stuart 20 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 35     NPIRE Demons   def.   Bobcats U14.3G 26 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 42     Bobcats U14.3B   def.   Woodlands Warriors Heat 21 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 28     Woodlands Warriors Stars   def.   Bobcats U14.1G
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 20     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def. by   Woodleigh Wookiees 26 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Just Play Wolves   def.   Juicy Goombas 19 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 33     Ninkasi   def.   Channel 6 News 31 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 30     Kukus   vs   Tropics 30 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Age! (Mon)   def. by   Courgoes 51 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 42     The Gaels   def.   The Peanuts 28 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     Blazers   def. by   Chelsea Mudgutz 41 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Wham!   def. by   Jim's Balling 32 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 13     Mad Ballers   def. by   Dads Army 39 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 13     Bayside Raiders Ulli   def. by   St John's Jets 44 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 49     FHS Eagles   def. by   Bayside Raiders Jake 53 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 29     Mixed Nuts   def. by   Kobe Kwan Kanobi 76 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 39     NQR   def. by   The Team of Dreams 57 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 47     Monstars   def.   Clueless 24 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 24     No Ballers   def.   Awkward Turtles 20 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 43     FHS Lords   def.   Woodleigh Wizards 28 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Codgers   def.   The Rats 27 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 19     Prince and the Revolution   def. by   CPL 33 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 60     Hoops I Did It Again   def.   Shakeyadrips 40 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 55     Tune Squad   def.   Word G 44 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 47     Senior Shadows   def.   Charlies Angles 36 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 60     FB Black Bears   def.   Who's Hook 36 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 38     Tropics   def.   Tune Squad 32 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 34     Score Review   def.   Wolfpack 19 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 39     Hoops We Did It Again   def. by   Vipers 46 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 22     Southside Vikings   def. by   Don't Make Us Run 45 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 44     Vertical Smirk   def.   Wham! 30 
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 50     Jim's Balling   def.   Mini Me Giants (Tues) 33 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 41     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Skye Sonics - Dowell 34 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 35     FHS Eagles   def. by   Woodlands Warriors Thunder 38 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 32     Peninsula Dolphins   def.   Sippers 27 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 32     Mixed Nuts   def. by   Shot Block Crusaders 50 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 21     Burra's   def.   Mumma Bulls 13 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 23     Gelogenics   def. by   Awkward Turtles 33 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 39     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Mt Eliza Meteors - Wilton 24 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     JayHawks   def.   Below average 33 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Gecko's   def. by   Oilers 35 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 32     Codgers   def. by   Bannos Bulls 38 
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 40     Karingal Knights   def.   Just Play Cougars 37 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 10     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Storm Rebels 14 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 23     Mt Eliza Meteors - Grey   def.   St Anne's Avengers Blue
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 8     Langwarrin Wildcats Lynx   def. by   Derinya Divas 20 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 6     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   Derinya Draculas 18 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 6     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   Storm Tigers 10 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 20     Mt Eliza Meteors - Margerison   def.   Woodlands Warriors Unicorns
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 30     Woodlands Warriors Angels   def.   Lazer Hearts 14 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 31     Bobcats U12B Wright   def.   Rowellyn Rockets Rovers 25 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 17     FB Celtics   def. by   Woodlands Warriors Wolves 52 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - C1) 24     PBC Pumas   def.   Skye Sonics - Armstrong 20 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 21     Lazer Nitro   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Red 33 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 17     Woodlands Warriors Fire   def. by   KC Warriors 31 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 19     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 40 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 41     Kukus   def.   Just Play Wolves 38 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 49     Blaze   def.   Steph's Chefs 21 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Tune Squad   def.   Juicy Goombas 32 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 22     Minimum Chips 2.0   def. by   Age! (Mon) 32 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 35     Miami Trainees   def.   The Gaels 29 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     Blazers   def. by   The Glaciers 29 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 79     Vipers   def.   Stay in Yo Lane 38 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 30     Skye Sonics - Tigers   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 33 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 39     Bayside Raiders Trish   def.   Rowellyn Rockets Gold 31 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 42     Squirtle Squad   def. by   Space Jam (Trewhitt) 52 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 38     Clueless   def. by   Lesgoo 64 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 56     The Benchwarmers   def.   Nothing But Net 32 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 33     Mixed Nuts   def. by   Backcourt Violators 67 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 46     Bobcats U21B   def.   Bobcats U21.2B 40 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 37     Below average   def.   The Rats 33 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 48     Rack Bros   def.   Shakeyadrips 45 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 30     Monstars   def.   Flames 21 
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 76     Tune Squad   def.   Slayin Saiyans 46 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 18     Derinya Thunder   def.   Bobcats U08.3 17 
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     Lazer Jets   vs   Woodlands Warriors Wasps 10 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 34     Mt Eliza Meteors - Bell   def.   PBC Giants 10 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 5     Woodlands Warriors Knights   def. by   Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen 33 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 10     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   KP Giants G8'S 30 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 25     Mt Eliza Meteors - King   def.   Woodlands Warriors Storm
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 26     Bobcats U12.2B   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 22 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 26     Rowellyn Rockets Rovers   def.   Derinya Dragons 23 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 30     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Woodlands Warriors Hurricanes 24 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 19     Lazer Starlights   def.   Bobcats U14.3G 15 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 42     FHS Ankle Breakers   def.   Bobcats U14B Comerford 22 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 24     Skye Sonics - Armstrong   def.   Bobcats U14G Bugeja 20 
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 27     Rowellyn Houston Rockets   def. by   Woodlands Warriors Heat 32 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 40     Tropics   def.   Juicy Goombas 26 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 19     Blaze   def. by   JPS Blues 27 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 27     The G.O.A.T.S   def. by   Langy Boyz 57 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 44     Score Review   def.   Everdaman 43 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 33     Mad Ballers   def. by   Don't Make Us Run 34 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Blazers 32 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 44     Vertical Smirk   def.   The Glaciers 29 
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Duke Street   def. by   Upotipotpon Utopians 38 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 39     Bobcats U16B Browne   def. by   Skye Sonics - Dowell 45 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 38     FHS Eagles   def.   FB Raptors 36 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 35     Ballerz'   def. by   Backcourt Violators 39 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 27     Monstars   def.   Nothing But Net 26 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     The Tropics   def.   Jetts 20 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 36     Basket Brawlers   def. by   TSG 53 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 40     Langwarrin Wildcats Archer   def. by   FB Raptors 45 
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 48     Flaming Moes   def.   Mini Me Giants (Thurs) 21 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 50     Gecko's   def. by   5 Guys Burgers and Fries 57 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 37     Age! (Thurs)   def.   The Bean Bag Boys 31 
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 40     Karingal Knights   def.   Dropkick Murphys 34 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 37     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Woodlands Warriors Gunners 17 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 6     Lazer Jets   def. by   Derinya Giants 10 
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 12     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Mt Eliza Meteors - Bell 11 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 6     KP Giants - U8.2   def. by   Derinya Dukes 22 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 24     Belvedere Breakers - Muller   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 28 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 13     Bayside Raiders Kidney   def. by   Overport Taipans 20 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 13     Derinya Starlets   def. by   Rowellyn Rockets Magic 17 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 26     Derinya Dragons   def.   PBC Thunder 24 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 27     KP Giants Marshall   def. by   Belvedere Breakers - Unwin 28 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - C1) 15     Skye Sonics - Armstrong   def. by   Penbank Panthers 28 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 18     Lazer Nitro   def. by   PBBC U14B Vipers 42 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 26     Skye Sonics - Morton   def.   Woodlands Warriors Tigers 19 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 33     Mt Eliza Meteors - Keegan   def. by   Belvedere Breakers - Polglase 40 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 41     Tropics   def.   The Zombies 19 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 25     The G.O.A.T.S   def. by   Kukus 52 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) Channel 6 News   def. by   FB Black Bears 20 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 26     Minimum Chips 2.0   def. by   Frankston Fastbreakers 50 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 33     Venomenoms 2.0   def.   Those Guys 31 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     The Glaciers   def. by   Chelsea Mudgutz 38 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 33     Duke Street   def. by   Wham! 51 
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 33     Hoops We Did It Again   def. by   Rogue Elephants 40 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 40     Bobcats U16B Frankston Flyers   def.   FB Cavaliers 37 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 18     Langwarrin Wildcats Blazers   def. by   Woodlands Warriors Thunder 48 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 20     The Moto Moto's   def. by   Chicken Dippers 73 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 52     Dribbling Mess   def.   Sippers 27 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 18     Mumma Bulls   def. by   Sunrises 26 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 85     Space Jam   def.   Kobe Kwan Kanobi 61 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 33     Woodlands Warriors EMC   def. by   Bobcats U21B 38 
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 41     The Warriors   vs   Flaming Moes 41 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 38     Rack Bros   def. by   Heat 51 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Prince and the Revolution   def. by   Steamed Hams 42 
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 33     Slayin Saiyans   def. by   The Knights 63 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 12     Woodlands Warriors Gunners   def. by   FB Crusaders 27 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Derinya Giants   def.   Langwarrin Wildcats U8 Pumas 2 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 10     Derinya Starlights   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 10     Derinya Dukes   def. by   Woodlands Warriors Storm 20 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 7     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Lazer Gems 16 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 19     Overport Taipans   def. by   Woodlands Warriors Timber Wolves 25 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C3) 24     Derinya Lightning Strikes   def.   Bayside Raiders Paul 20 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C2) 15     Woodlands Warriors Rockets   def. by   Bobcats U12.2B 40 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 15     Mt Eliza Meteors - Stuart   def. by   Bobcats U12.1B 23 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 20     Woodlands Warriors Nuggets   def.   Ballam Park Boomers (Smead) 12 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 20     Woodlands Warriors X   def. by   Lazer Nitro 40 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 6     Derinya Hearts   def. by   Penbank Panthers 24 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 59     Belvedere Breakers - Polglase   def.   Woodlands Warriors Klein 31 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 37     Langy Boyz   def. by   Tropics 42 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 45     Ninkasi   def. by   FB Black Bears 49 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 44     Charlies Angles   def. by   Kukus 59 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 37     Everdaman   def. by   Team Goose 46 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     Blazers   def. by   Jim's Balling 68 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     The Sac Kings   def.   The Glaciers 16 
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 43     Vertical Smirk   def.   Redbacks Web (Tues) 33 
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 46     Venomenoms 2.0   def.   Rogue Elephants 36 
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 20     Bobcats U16.4B   def.   FB Raptors
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 54     FHS Breakerz   def.   Ballam Park Boomers (Graham) 35 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 20     Mega Minx   def.   The Jordettes
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 60     Net Assets   def. by   The Team of Dreams 65 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Nothing But Net   def. by   Lesgoo 40 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 26     Mixed Nuts   def. by   Ballerz' 60 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 37     Langwarrin Wildcats Shooters   vs   Langwarrin Wildcats Archer 37 
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     JayHawks   def.   Bannos Bulls 32 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 65     Bayside Sonics   def.   The Bean Bag Boys 44 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 60     Easy Dubs   def.   Hoops I Did It Again 40 
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     Low Expectations   def.   Redbacks Web (Thurs) 33 
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Tropics   def. by   Senior Shadows 47 
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 41     Steph's Chefs   def. by   Blaze 43 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 34     Frankston Fastbreakers   def. by   Club 42 
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 66     Orange Justice   def.   Who Needs J 56 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 26     Venomenoms 2.0   def. by   Vipers 31 
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 43     Vertical Smirk   def.   Blazers 32 
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) Chelsea Mudgutz   def. by   Mini Me Giants (Tues) 20 
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Upotipotpon Utopians   def.   Wham! 28 
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 46     Wii Not Fit!   def.   No Ballers 20 
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 16     Lemons   def. by   Immabe 34 
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 45     Clueless   def.   Randoms 16 
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 30     Jetts   def.   The Jordies 29 
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 43     Monstars   vs   Brick City 43 
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 58     Codgers   def.   The Bean Bag Boys 17 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 39     Rack Bros   def. by   Oilers 46 
16/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 49     The Knights   def.   Doopers 29 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 54     Ball'n with ma bros   def.   Super Troopers 30 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 51     Who's Hook   def.   Gladiators 34 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Senior Shadows   def. by   Langy Boyz 54 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 38     Comeback Kings   def.   The Drizzly Bears 28 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 30     Upotipotpon Utopians   def. by   Redbacks Web (Tues) 34 
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 49     Peninsula Bears   def.   Rattlesnakes 26 
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 50     Feanos   def.   Classic Stitch-up's 43 
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Duke Street 37 
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 44     Lesgoo   def.   Best Buds 43 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 61     Mixed Nuts   def.   Space Jam (Trewhitt) 54 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 22     Sunrises   def. by   Burra's 32 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 37     Ravens   def. by   The Benchwarmers 58 
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 39     The Young Bloods   def. by   Bannos Bulls 45 
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 41     Heat   def.   5 Guys Burgers and Fries 33 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 69     Low Expectations   def.   The Bean Bag Boys 36 
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 40     The Easy Beats   def. by   Word G 41 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 40     Stay in Yo Lane   def.   Vipers 35 
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 28     The Glaciers   def. by   Upotipotpon Utopians 32 
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Duke Street   def.   Blazers 25 
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 46     The Sac Kings   def.   Mini Me Giants (Tues) 18 
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 41     St Joachim's Panthers - 4   def.   Woodlands Warriors Thunder 36 
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 34     FHS Squad   def.   Bayside Raiders Trish 19 
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     Clueless   def. by   The Benchwarmers 40 
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 21     Squirtle Squad   def. by   Backcourt Violators 37 
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 36     Mixed Nuts   def. by   Space Jam 76 
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 41     Gelogenics   def.   Awkward Turtles 30 
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 24     Langwarrin Wildcats Archer   def. by   FHS Cookies & Kareem 25 
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 28     The Young Bloods   def. by   TMC 30 
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 28     Steamed Hams   def. by   bG 31 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 35     Rack Bros   def. by   Hoops I Did It Again 50 
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 20     Los Swas   def.   CPL
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 31     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Woodlands Warriors Speedsters 27 
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Derinya Dangers   def.   Lazer Jets
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 6     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def. by   Mt Eliza Meteors - Bell
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 17     Derinya Dukes   def.   Woodlands Warriors Knights
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 2     Mt Eliza Meteors - McClatchie   def. by   Lazer Racers
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 12     Lazer Charms   def. by   Woodlands Warriors Gems 14 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B2) 40     Woodlands Warriors Wolves   def.   KP Giants Marshall 35 
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 27     Bobcats U12B Brown   def. by   Storm Thunder 32 
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B) 10     KP Giants G12's   def. by   St Anne's Avengers White 30 
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 11     Ballam Park Boomers (Smead)   def. by   Rowellyn Rockets Gems 51 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 42     Bobcats U14.3B   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Red 39 
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 27     Woodlands Warriors Stars   def.   Penbank Panthers 14 
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 21     Woodlands Warriors Klein   def. by   Rowellyn Houston Rockets 25 
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 40     Kukus   vs   The Zombies 40 
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 33     JPS Blues   def. by   Windsox 34 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 39     The G.O.A.T.S   def. by   Charlies Angles 51 
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 60     Who's Hook   def. by   Mills Squad 70 
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 42     Hoops We Did It Again   def.   Peninsula Bears 32 
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 28     Upotipotpon Utopians   def.   Chelsea Mudgutz 23 
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     Jim's Balling   def.   Duke Street 31 
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 49     Skye Bombers   def.   Vipers 48 
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 46     FHS Ballers   def.   FHS Eagles 32 
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 62     KP Giants Alderson   def.   FHS Vipers 46 
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 22     No Ballers   def. by   Flying Saucy's 23 
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 20     Mixed Nuts   def.   Shot Block Crusaders
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 45     Dazzling Divas   def.   Jaguars 20 
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 23     Ballerz'   def. by   Space Jam 71 
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 56     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   FHS Cookies & Kareem 34 
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     Age! (Thurs)   def. by   Bannos Bulls 38 
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 40     Rack Bros   def. by   Shakeyadrips 56 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     Los Swas   def.   Flames 29 
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 33     Word G   def. by   Tune Squad 42 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 4     Lazer Bears   def. by   Overport Storm 12 
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 6     Langwarrin Wildcats U8 Pumas   def. by   Rowellyn Rockets Bolt 12 
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 4     Lazer Gems   def. by   Storm Rebels 25 
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 5     Woodlands Warriors Storm   def. by   Storm Tigers
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 8     Woodlands Warriors Whytes   def. by   St Joachim's Panthers - 7 19 
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 29     Skye Sonics - Ericksen   def.   Woodlands Warriors Dunkers 12 
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 13     KP Giants G12's   def.   Mt Eliza Meteors - Carson 11 
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2) 18     Woodlands Warriors Strikers   def. by   Bobcats U12.3B 20 
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 35     Bobcats U12.1B   vs   Belvedere Breakers - Unwin 35 
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 17     Woodlands Warriors Fire   def. by   Rowellyn Rockets Gems 41 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 29     Bobcats U14.3B   def. by   PBBC U14B Vipers 34 
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 16     Derinya Hearts   def.   Skye Sonics - Armstrong 12 
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 41     Langwarrin Wildcats Sharks   def.   Woodlands Warriors Heat 30 
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 47     When's Smoko   def.   Everybody Love Everybody 38 
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 57     FB Black Bears   def.   Mills Squad 42 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 36     Anti Ranga   def. by   Orange Justice 38 
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Courgoes   def.   Age! (Mon) 30 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     Wham!   def.   Duke Street 31 
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 42     CD Dingoes   def. by   Silver Spurs 50 
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 18     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Redbacks Web (Tues) 36 
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 28     Got Not Much   def. by   Knights 36 
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 32     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Frankston Wolves 30 
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 55     Bayside Raiders Trish   def.   Bobcats U16B Grant 25 
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 45     Mega Minx   def.   Shooting Stars 26 
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Squirtle Squad   def.   Mixed Nuts 24 
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 28     Clueless   def.   Burra's 27 
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 47     Kobe Kwan Kanobi   vs   Net Assets 47 
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 15     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   Bobcats U18.1B 32 
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     Redbacks Web (Thurs)   def.   The Young Bloods 27 
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 34     Just Play Cougars   def. by   Karingal Knights 38 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 42     Brick City   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 46 
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 30     Hoops I Did It Again   def. by   Oilers 62 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 18     Derinya Thunder   def. by   Bobcats U08.3 22 
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     St Anne's Avengers Red   def. by   Woodlands Warriors Wasps 31 
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 6     Derinya Smurfettes   def. by   Derinya Divas 10 
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 14     Bobcats U08.6   def. by   Woodlands Warriors Storm 20 
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 2     Woodlands Warriors Whytes   def. by   Lazer Bullets 31 
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 14     Skye Sonics - Ericksen   def. by   Bayside Raiders Kidney 22 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 20     Rowellyn Rockets Stars   vs   Langwarrin Wildcats Lightning 20 
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 37     Bayside Raiders Gaskell   def. by   Derinya Fire 58 
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 28     FB Celtics   def. by   Rowellyn Rockets Rockers 36 
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - C1) 33     FHS Bounce   def.   Ballam Park Boomers (Johnstone) 30 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 33     Bobcats U14.3B   def.   Bobcats U14B Comerford 26 
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 25     Bobcats U14G Bugeja   def.   Woodlands Warriors Tigers 24 
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 22     Langwarrin Wildcats Sharks   def.   Mt Eliza Meteors - Keegan 18 
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 44     Charlies Angles   def.   Senior Shadows 43 
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 50     Blaze   def.   Ninkasi 26 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 25     Langy Boyz   def. by   Just Play Wolves 26 
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 27     Age! (Mon)   def. by   Minimum Chips 2.0 39 
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 15     The Gaels   def. by   Rogue Elephants 32 
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 30     Neun Nyunts   def.   Feanos 22 
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 29     Redbacks Web (Tues)   def. by   The Sac Kings 63 
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 32     Vertical Smirk   def.   Upotipotpon Utopians 29 
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 33     Bobcats U16B Comerford   def. by   Woodlands Warriors Jammers 48 
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 52     Bobcats U16B Browne   def.   Bayside Raiders Jake 40 
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 9     Shooting Stars   def. by   Flying Purple People Eaters 51 
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 50     Area 51   def.   Pump 43 
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Best Buds   def. by   Ravens 36 
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 72     Kobe Kwan Kanobi   def.   Mixed Nuts 47 
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 34     FHS Cookies & Kareem   def.   Bobcats U18B Allars 28 
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 60     Tune Squad   def.   Slayin Saiyans 49 
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 58     Oilers   def.   Shakeyadrips 46 
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 43     CPL   def.   Prince and the Revolution 40 
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 37     The Bean Bag Boys   def. by   TMC 45 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 10     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   Mt Eliza Meteors - Stinson 16 
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 14     Derinya Dangers   def. by   Mt Eliza Meteors - Grey 20 
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 10     Rowellyn Rockets Unicorns   def. by   Mt Eliza Meteors - Bell 19 
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 15     Woodlands Warriors Storm   def.   Woodlands Warriors Knights 12 
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D1) 12     Mt Eliza Meteors - Thompson   def. by   Derinya Hurricanes 19 
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 9     Woodlands Warriors Vikings   def. by   Bayside Raiders Kidney 20 
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 20     Rowellyn Rockets Magic   def.   Mt Eliza Meteors - Broadfoot 11 
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 32     Derinya Bullets   def. by   Bayside Raiders Gaskell 33 
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 40     KP Giants Marshall   def.   Woodlands Warriors Hurricanes 17 
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 18     Lazer Rangers   def.   Belvedere Breakers - Stone 10 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 45     FHS Ankle Breakers   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers 31 
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 22     Skye Sonics - Morton   def.   Woodlands Warriors Stars 15 
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 20     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   Mt Eliza Meteors - Keegan 19 
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 31     Senior Shadows   def. by   The Zombies 38 
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 20     Gladiators   def.   Steph's Chefs
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 59     The G.O.A.T.S   def.   Juicy Goombas 39 
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 46     Club   def.   Age! (Mon) 27 
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 24     The Peanuts   def. by   The Gaels 29 
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Wham!   def. by   Vertical Smirk 37 
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 29     The Sac Kings   def. by   Upotipotpon Utopians 34 
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 47     Redbacks Web (Tues)   def.   Chelsea Mudgutz 39 
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 50     Bobcats U16B Frankston Flyers   def. by   Skye Sonics - Dowell 60 
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 24     FHS Vipers   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 29 
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     Monstars   def. by   Nothing But Net 35 
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 24     The Tropics   def. by   Flying Saucy's 33 
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 42     Sunrises   def.   Randoms 18 
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 23     Jaguars   def. by   Burra's 36 
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 51     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Derinya Legends 84 
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 41     Age! (Thurs)   def.   Redbacks Web (Thurs) 34 
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 58     5 Guys Burgers and Fries   def.   Rack Bros 33 
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 50     bG   def. by   The Warriors 52 
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 32     Oilers   def. by   Heat 49 
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 24     Woodlands Warriors Gunners   def. by   FB Crusaders 27 
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 2     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   Derinya Draculas 12 
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 18     KP Giants G8'S   def.   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 14 
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 22     KP Giants - U8.2   def.   Woodlands Warriors Storm 13 
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 2     Mt Eliza Meteors - McClatchie   def. by   Derinya Piranhas 31 
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 12     Overport Taipans   def. by   Mt Eliza Meteors - Smith 18 
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C3) 32     Mt Eliza Meteors - Taafe   def.   Bayside Raiders Paul 16 
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 52     Bobcats U12B Wright   def.   Derinya Bullets 13 
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 54     Bobcats U12.1B   def.   FB Celtics 22 
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 25     Bobcats U14.3G   vs   NPIRE Demons 25 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 48     PBBC U14B Vipers   def.   Woodlands Warriors X 25 
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 13     PBC Pumas   def. by   Woodlands Warriors Stars 19 
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 24     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Mt Eliza Meteors - Vandermeer 32 
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 24     Tropics   def. by   Senior Shadows 54 
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 48     Windsox   def. by   Who's Hook 60 
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Kukus   def. by   Tune Squad 55 
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 36     Who Needs J   def. by   Anti Ranga 65 
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 51     Rattlesnakes   def. by   Vipers 61 
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 29     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Chelsea Mudgutz 35 
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 49     The Sac Kings   def.   Wham! 29 
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 32     Miami Trainees   def.   Rogue Elephants 29 
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 42     KP Giants Alderson   def. by   FHS Breakerz 50 
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 57     FHS Ballers   def.   Bayside Raiders Jake 40 
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 44     Clueless   def.   Randoms 23 
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) Space Jam (Trewhitt)   def. by   Squirtle Squad 20 
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 21     Jaguars   def. by   Mumma Bulls 22 
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 25     Monstars   def. by   Lesgoo 55 
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 53     Bobcats U18B Allars   def.   Bobcats U21.2B 28 
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 30     TMC   def. by   Codgers 49 
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 53     Easy Dubs   def.   Shakeyadrips 46 
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 36     Flames   vs   Monstars 36 
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 32     Slayin Saiyans   def. by   The Knights 64 
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 60     The Peanuts   def.   Vipers 41 
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 58     The Sac Kings   def.   Chelsea Mudgutz 28 
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 63     Wham!   def.   The Glaciers 44 
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 38     Dads Army   def.   Mad Ballers 17 
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 42     St Joachim's Panthers - 4   def.   FB Raptors 25 
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 29     Bayside Raiders Trish   def.   Bobcats U16.3B 25 
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 41     Nothing But Net   def. by   Lesgoo 62 
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 44     Backcourt Violators   def. by   Ballerz' 60 
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 17     Dazzling Divas   def. by   Clueless 57 
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 21     Awkward Turtles   def. by   No Ballers 25 
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 32     Bobcats U18B Allars   def. by   Bobcats U21B 50 
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 28     Rack Bros   def. by   Gecko's 54 
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     The Bean Bag Boys   def. by   Age! (Thurs) 69 
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 44     Shakeyadrips   def. by   Hoops I Did It Again 56 
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 58     Dropkick Murphys   def.   The Easy Beats 31 
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) Mt Eliza Meteors - Worrall   vs   Woodlands Warriors Speedsters
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Mt Eliza Meteors - Grey   vs   St Anne's Avengers Red
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) Rowellyn Rockets Unicorns   vs   Derinya Smurfettes
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) KP Giants - U8.2   vs   Woodlands Warriors Knights
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) Mt Eliza Meteors - Margerison   vs   St Anne's Avengers Tenner
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) Mt Eliza Meteors - Smith   vs   Woodlands Warriors Dunkers
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) Woodlands Warriors Hornets   vs   Rowellyn Rockets Stars
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) Rowellyn Rockets Rovers   vs   Bobcats U12B Wright
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) Mt Eliza Meteors - Stuart   vs   Rowellyn Rockets Rockers
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) Lazer Starlights   vs   Bobcats U14.3G
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) Bobcats U14.3B   vs   St Joachim's Panthers - Black Panthers
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) Woodlands Warriors Tigers   vs   Skye Sonics - Morton
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) Mt Eliza Meteors - Vandermeer   vs   Woodlands Warriors Heat