Football Federation Tasmania

Kingborough Sports Centre 3

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 19     Calvin   def.   Channel Chocolates
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) Bye Week   def. by   Strikers
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 10     Ronaldoughnuts   def. by   Beercelona 11 
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 7     Kingston Scorchers   def.   Wizards
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 2     Skskskotty & the Ninjas   def.   Bye Week
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 4     One Team One Dream   def. by   Douce Is God 17 
27/09/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 8     Where   def.   All Star Trash
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 3     SACC Tigers   def. by   Kingston Primary Tigers
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 7     Kingston Strikers   def.   Illawarra Redbacks
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 8     Da Angelos FC   def.   Strikers
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 8     Beercelona   def. by   Douce Is God 13 
18/10/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 5     Southern Bells   def.   All Star Trash
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 9     The Chargers   def.   SACC Tigers
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 4     SACC Lions   def. by   Kingston Scorchers
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 17     Da Angelos FC   def.   Woodbridge Whales
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 18     Blackaz Boys   def.   Frogs
25/10/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Brooke In Paint   def.   All Star Trash
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 8     SACC Panthers   def.   Kingston Primary Tigers
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 9     Lover Boys FC   def.   Channel Chocolates
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 15     Da Angelos FC   def.   Woodbridge Whales
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 13     Douce Is God   def.   Frogs
01/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Dunder Mifflin B Team   def.   All Star Trash
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 8     Turbo Chooks   def.   Titans
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 1     Kingston Strikers   def. by   Calvin
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 3     Strikers   def. by   KHS Blue
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 15     Douce Is God   def.   Ronaldoughnuts
08/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 1     All Star Trash   def. by   Just Cruisin
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 5     SACC Panthers   def. by   The Chargers 14 
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 3     SACC Lions   vs   Wizards
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 17     Skskskotty & the Ninjas   def.   Woodbridge Whales 0 
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 5     Douce Is God   def. by   Blackaz Boys
15/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 2     All Star Trash   def. by   Where
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 1     SACC Panthers   def. by   Titans
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 2     SACC Lions   def. by   Lover Boys FC
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) Da Angelos FC   def. by   Skskskotty & the Ninjas
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 11     Beercelona   def.   Ronaldoughnuts
22/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 1     All Star Trash   def. by   Southern Bells
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 2     Titans   def.   Kingston Primary Tigers
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 6     Lover Boys FC   def.   Calvin
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 4     Strikers   def.   Woodbridge Whales
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 10     Douce Is God   def.   One Team One Dream
29/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 7     All Star Trash   def.   Brooke In Paint
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 13     Turbo Chooks   def.   SACC Tigers
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 2     SACC Lions   def. by   Calvin
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 4     Bye Week   def.   KHS Blue
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 13     Douce Is God   def.   Beercelona
06/12/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Mixed) 2     All Star Trash   def. by   Dunder Mifflin B Team
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
16:30 (Futsal KSC - U10 Div B)   The Chargers   vs   Kingston Primary Tigers  
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
17:05 (Futsal KSC - Youth 14-16)   Skskskotty & the Ninjas   vs   Strikers  
13/12/19 (Fri)
(Grand Final)
17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16)   Undecided   vs   Undecided  
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
18:30 (Futsal KSC - Social Mixed)   Where   vs   Southern Bells  
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
19:15 (Futsal KSC - Social Men)   Douce Is God   vs   Beercelona  
13/12/19 (Fri)
(Grand Final)
20:00 (Futsal KSC - Social Mixed)   Undecided   vs   Undecided