Monash Peninsula CRT#1

Venue Address
Moorooduc Hwy, Frankston VIC 3199

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 - Girls U10 - C2) 26     Mt Eliza Meteors - Moylan   def.   Bobcats U10G 10 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 - Girls U12 - B) 8     Woodlands Warriors Lions   def.   Lazer Diamonds
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 - Girls U12 - C2) 14     Woodlands Warriors Emeralds   def.   Woodlands Warriors Starletts
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 - Girls U12 - C1) 10     St John's Jaguars U/12 Girls Green   def. by   Woodlands Warriors Angels 23 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 - Boys U12 - B2) 23     Derinya Stars   def.   Rowellyn Rockets Rockers 21 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 - Boys U14 - D1) 21     Langwarrin Wildcats Rebounders   def. by   Mt Eliza Meteors - Lydiard 24 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 - Girls U14 - B) Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Bobcats U14G Bugeja 20 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 - Girls U10 - C2) 8     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def.   Woodlands Warriors Supergirls
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 - Girls U12 - B) 21     Woodlands Warriors Sapphires   def. by   Woodlands Warriors Pearls 30 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 - Girls U12 - C2) 8     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def. by   Mt Eliza Meteors - Carson 32 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 - Girls U12 - C1) 13     Bayside Raiders Troy   def.   Flinders Basketball Diamonds
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 - Boys U12 - C2) 43     Woodlands Warriors Vipers   def.   Derinya Lightning Strikes
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 - Boys U14 - D1) 21     Skye Sonics - Scutt   def.   Overport Spurs
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 - Girls U14 - B) 21     Woodlands Warriors Fire   def.   Woodlands Warriors Opals 20 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 - Girls U12 - B) 29     Derinya Cubs   def.   Woodlands Warriors Pearls
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 - Girls U12 - C2) 6     Derinya Diamonds   def. by   Mt Eliza Meteors - Mackay 10 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 - Girls U12 - C1) 18     St Anne's Avengers White   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Green 21 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 - Boys U12 - C2) 23     Mt Eliza Meteors - Waixel   def.   Lazer Force 10 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 - Boys U14 - D3) 25     Bayside Raiders Wells   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 11 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 - Boys U14 - D1) 13     Bobcats U14.8B   def. by   FHS Thrashers 35 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 - Boys U14 - D2) 4     Langwarrin Wildcats Rebounders   def. by   St Joachim's Panthers - 2 28 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 - Boys U14 - C2) 21     Bobcats U14.7B   def. by   Woodleigh Warriors 57 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1) 8     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   St Anne's Avengers White 25 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 11     Woodlands Warriors Starletts   def. by   Mt Eliza Meteors - Gardener 12 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 31     Bobcats U12B Tigers   def.   Bobcats U12.1B 17 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 30     Laker 76ers   def.   Lazer Bombs 16 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 12     Lazer Arrows   def. by   FHS Thrashers 23 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 22     Woodlands Warriors Opals   def.   FHS Force 18 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D2) 27     Woodlands Warriors Sharks   def. by   St Anne's Avengers Murfett 29 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 44     Langwarrin Wildcats Sharks   def.   Bobcats U14.7B 12 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 5     Derinya Starlets   def. by   Derinya Cubs 20 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 13     Woodlands Warriors Lions   def.   Woodlands Warriors Angels
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 10     Woodlands Warriors Emeralds   def. by   Lazer Hearts 25 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 20     St Jude's Flames Gold   def.   Laker 76ers 17 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 32     KP Giants G12's   def.   PBC Wizards
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 36     Woodlands Warriors Fire   def.   FHS Force 32 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 10     Derinya Hearts   def.   Langwarrin Wildcats Storm
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 11     Lazer Diamonds   def. by   Derinya Cubs 24 
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 8     Woodlands Warriors Starletts   def. by   St Jude's Flames 34 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 23     St John's Jaguars U/12 Girls Green   def.   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 10 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 20     PBC Strikers   def. by   Derinya Lightning Strikes 21 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D2) 6     Derinya Daredevils   def. by   Mt Eliza Meteors - Cooper 11 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - B2) 20     Bobcats U12.1B   def. by   KP Giants Schryver 31 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 34     Lazer Rangers   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 14 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 29     Skye Sonics - Fitton   def.   Rowellyn Rockets Gems 27 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 24     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   Woodlands Warriors Pearls 15 
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U14 - B2) 5     PBBC U14B Dragons   def. by   Bobcats U14B Comerford 35 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 9     Bayside Raiders Troy   def. by   Woodlands Warriors Sapphires 16 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 13     Overport Hornets   def. by   Overport Cavaliers 17 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 13     Overport Hawks   def.   St Anne's Avengers Red 10 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U12 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Mackay   def. by   KP Giants G12's 12 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 40     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def.   Overport Spurs
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 14     Woodlands Warriors Fire   def. by   Woodlands Warriors Hawks 26 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 12     Woodlands Warriors Pearls   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe 11 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 12     Derinya Diamonds   def.   Bobcats U12.1G 10 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 21     St Anne's Avengers White   def.   Woodlands Warriors Emeralds
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 12     Flinders Basketball Celtics   def. by   Lazer Force 26 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 25     Lazer Rangers   def. by   Bobcats U14.7B 28 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 24     FHS Force   def. by   Woodlands Warriors Opals 32 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 27     Derinya Cubs   def.   Mt Eliza Meteors - Nyssen 22 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 6     Mt Eliza Meteors - Mackay   vs   Mt Eliza Meteors - Gardener
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 33     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   Langwarrin Wildcats Fierce 13 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 4     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Bobcats U12.2G 12 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B2) 31     Derinya Stars   def.   Bobcats U12.2B 26 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 26     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def. by   Bayside Raiders Richard 55 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2) 52     St John's Jaguars U/14 Boys Gold   def.   Woodlands Warriors Heat 21 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 24     Woodlands Warriors Opals   def.   Woodlands Warriors Hawks 23 
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D2)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Bayside Raiders Mason  
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Derinya Diamonds   vs   Belvedere Breakers - Harper  
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Carson   vs   Flinders Basketball Diamonds  
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Lazer Force   vs   Overport Cavaliers  
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Nyssen   vs   Lazer Diamonds  
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Goodrick   vs   Mt Eliza Meteors - Keegan  
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2)   Ballam Park Boomers (Johnston)   vs   Rowellyn Houston Rockets  
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Hawks   vs   Rowellyn Rockets Gems  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B)   Lazer Diamonds   vs   Woodlands Warriors Angels  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   St Jude's Flames   vs   Mt Eliza Meteors - Mackay  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   St Anne's Avengers White  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   St Jude's Flames Gold   vs   Laker 76ers  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B2)   Rowellyn Rockets Rockers   vs   Lazer Ninjas  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Storm Fire   vs   Woodleigh Warriors  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   Mt Eliza Meteors - Lydiard  
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Skye Sonics - Fitton   vs   Rowellyn Rockets Gems  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B)   Derinya Cubs   vs   Derinya Starlets  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   St Jude's Flames   vs   Bobcats U12.1G  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C2)   FHS Storm   vs   Flinders Basketball Warriors  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   Bobcats U14.7B  
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Fire   vs   Woodlands Warriors Hawks  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B)   Derinya Starlets   vs   Mt Eliza Meteors - Rowe  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Belvedere Breakers - Harper   vs   Bobcats U12.1G  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D3)   Skye Sonics - Smith   vs   Bayside Raiders Bec  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Cooper   vs   Langwarrin Wildcats Ninjas  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Broadfoot   vs   KP Giants G12's  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - C2)   Bobcats U12.2B   vs   St Jude's Flames Gold  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Belvedere Breakers - Stone   vs   Bobcats U14.7B  
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   FHS Force   vs   Woodlands Warriors Opals  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B)   Derinya Starlets   vs   Lazer Diamonds  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Broadfoot   vs   St Jude's Flames  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Fierce   vs   Mt Eliza Meteors - Carson  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14B Anderson   vs   Ballam Park Boomers (Green Machine)  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   FHS Thrashers   vs   Lazer Arrows  
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Fire   vs   Skye Sonics - Fitton  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C2)   Flinders Basketball Celtics   vs   Lazer Force  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Derinya Dabbers   vs   Derinya Diamonds  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1)   Overport Magic   vs   PBC Wizards  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - B)   Lazer Diamonds   vs   Woodlands Warriors Lions  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Langwarrin Wildcats Claws   vs   Lazer Rangers  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B)   FHS Force   vs   Woodlands Warriors Fire  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   Bayside Raiders Troy  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1)   St John's Jaguars U/12 Girls Green   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Pearls   vs   Woodlands Warriors Angels  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   PBC Strikers   vs   Derinya Lightning Strikes  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Langwarrin Wildcats Destroyers   vs   Langwarrin Wildcats Claws  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B)   Rowellyn Rockets Gems   vs   Skye Sonics - Fitton  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Pearls   vs   Derinya Cubs  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Bobcats U12.1G   vs   Derinya Diamonds  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D3)   St Joachim's Panthers - 3   vs   Derinya Dynamos  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - C2)   Mt Eliza Meteors - Maddaford   vs   Coastal Royals White  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Bobcats U14.7B   vs   Lazer Rangers  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Hawks   vs   Woodlands Warriors Fire