Bonbeach CRT#2

Venue Address
Cannes Avenue

Bonbeach
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 11     Woodlands Warriors Whytes   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 8     Rowellyn Rockets Starlets   def. by   Langwarrin Wildcats Cheetahs 26 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - B) 20     Rowellyn Rockets Patto   def.   Derinya Dingoes
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C2) 6     Rowellyn Rockets Cruz   def. by   Langwarrin Wildcats Lions 28 
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 6     Woodlands Warriors Butterflies   def. by   PBC Devils 14 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 2     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   Bobcats U10.1B 18 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C2) 16     Lazer Bombs   def. by   Lazer Force 27 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 6     Derinya Magic   def. by   St Jude's Flames 20 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 8     Bayside Raiders Paul   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 21 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 26     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Woodlands Warriors Vipers 21 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 20     Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   PBBC U14B Bullets 23 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 17     Bayside Raiders Hooper   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway) 14 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D1) 40     FHS Thrashers   def.   Ballam Park Boomers (Jacobs)
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 9     Mt Eliza Meteors - Thompson   def.   KP Giants Horton
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 13     Langwarrin Wildcats Cheetahs   def.   Lazer Girls 11 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 31     Woodlands Warriors Shimmer   def.   KP Giants G10's
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - D1) St Anne's Avengers McCormack   def. by   Mt Eliza Meteors - Malcolm 18 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 42     Woodlands Warriors Gems   def.   St Anne's Avengers Blue
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 8     Woodlands Warriors Hornets   def. by   Flinders Basketball United 16 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 23     Derinya Wizards   def.   Mt Eliza Meteors - Taafe 17 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 21     Lazer Angels   def.   Mt Eliza Meteors - Archibald
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 64     Lazer Sharks   def.   Derinya Dynamos
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 37     Ballam Park Boomers (Shortt)   def.   Mt Eliza Meteors - Waixel 30 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 14     PBBC U14B Bullets   def. by   Mt Eliza Meteors - Prendergast 25 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 6     Mt Eliza Meteors - Stanborough   def. by   Skye Sonics - Armstrong 27 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Rebounders   def. by   Woodleigh Warriors 65 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 1     Rowellyn Rockets Thunder   def. by   KP Giants Horton 27 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 17     Langwarrin Wildcats Cheetahs   def.   Mt Eliza Meteors - Wallace 10 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 4     Derinya Dingoes   def. by   Overport Thunder 11 
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B) 11     Rowellyn Rockets Cubs   def. by   Derinya Ladybugs 24 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 5     Lazer Racers   def. by   KP Giants Latham 14 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 16     Rowellyn Rockets Rookies   def. by   Lazer Boyz 22 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 33     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def.   St Anne's Avengers Blue
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 33     St Jude's Flames Green   def.   St Joachim's Panthers - 3 12 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 6     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   St Jude's Flames Gold 20 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - D) 6     Bayside Raiders Hooper   def. by   Coastal Royals White 32 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 28     Woodlands Warriors Wizards   def. by   Bayside Raiders Richard 55 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 23     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def.   Lazer Arrows 17 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 16     St Joachim's Panthers - 6   vs   Skye Sonics - Armstrong 16 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 22     Ballam Park Boomers (Smith)   def.   Woodlands Warriors Whytes
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 2     Lazer Girls   def. by   St Anne's Avengers Ary 14 
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 4     Mt Eliza Meteors - Stalker   def. by   Derinya Dynamite
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B) 21     PBC Devils   def.   Flinders Basketball Sapphires
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 5     Rowellyn Rockets Cruz   def. by   Langwarrin Wildcats Pumas
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 11     St Anne's Avengers Quinn   def. by   Mt Eliza Meteors - Yates 26 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 15     PBC Wizards   def.   Derinya Magic
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 27     Storm Lions   vs   Lazer Sharks 27 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 28     Mt Eliza Meteors - Waixel   def.   Derinya Lightning Strikes 14 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3) 44     Ballam Park Boomers (Smith)   def.   Derinya Destroyers 27 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - D) 20     Flinders Basketball United   def.   Mt Eliza Meteors - Stanborough 15 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 21     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Flinders Basketball Warriors 47 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 32     Ballam Park Boomers (Smith)   def.   Derinya Piranhas
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 10     Lazer Girls   def. by   Bayside Raiders Klan 12 
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 6     Flinders Basketball Sapphires   def. by   Lazer Charms
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B) 12     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Derinya Ladybugs 16 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U12 - B1) 33     Bobcats U12B Tigers   def.   Woodlands Warriors Wolves 31 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 18     Lazer Thunder   def. by   Flinders Basketball Celtics 28 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 4     Lazer Angels   def. by   Derinya Magic 16 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 26     Langwarrin Wildcats Rangers   def.   Storm Lions
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 22     Derinya Lightning Strikes   def.   Flinders Basketball Cavaliers 17 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3) 23     Bayside Raiders Wells   def. by   Bobcats U14.8B 26 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 43     Bobcats U14.3B   def.   Patterson Lakes Thunder 16 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 17     Flinders Basketball Bulls   def. by   Mt Eliza Meteors - Keegan 25 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 15     Woodlands Warriors Whytes   def. by   KP Giants Horton 20 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 10     Woodlands Warriors Supergirls   def.   Rowellyn Rockets Starlets
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 8     KP Giants G10's   def.   Mt Eliza Meteors - Stalker
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B) 5     Woodlands Warriors Gems   def. by   Rowellyn Rockets Patto 20 
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 21     Langwarrin Wildcats Lightning   def.   Rowellyn Rockets Rangers 14 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 10     Mt Eliza Meteors - Smith   def. by   Minimbah Mavericks 23 
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 19     Bobcats U12.4B   def.   Mt Eliza Meteors - Yates 10 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 32     Derinya Unicorns   def.   St Anne's Avengers Blue
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 17     Mt Eliza Meteors - Gallaher   def. by   Bayside Raiders Paul 31 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 22     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   Lazer Bombs 26 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 45     Lazer Bolts   def.   PBBC U14B Rhinos
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D2) 26     Langwarrin Wildcats Rebounders   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 36 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C1) 2     Lazer Jewels   def. by   Woodlands Warriors Butterflies 25 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 22     Mt Eliza Meteors - Wallace   def.   Woodlands Warriors Devils
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 11     St Anne's Avengers McCormack   def.   Woodlands Warriors Whytes
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 9     Bobcats U10.3B   def. by   Derinya Flames 33 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 7     Langwarrin Wildcats Lions   def. by   Bobcats U10.5B 17 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 20     Mt Eliza Meteors - Judkins   def.   Bobcats U12.4B
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 17     Bobcats U12.2G   def.   Woodlands Warriors Starletts 12 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 9     Langwarrin Wildcats Rangers   def. by   St Jude's Flames Green 26 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 9     Woodlands Warriors Emeralds   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Green
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B) 10     Woodlands Warriors Angels   def. by   Mt Eliza Meteors - Rowe 19 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 25     Bayside Raiders Vass   def.   Lazer Bolts 12 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 16     PBBC U14B Bullets   def. by   Bobcats U14.8B 21 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 8     Lazer Bullets   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 4     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Woodlands Warriors Super Sparks
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 15     Mt Eliza Meteors - Stalker   def.   Overport Thunder
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B) 11     Woodlands Warriors Gems   def.   PBC Devils
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 21     Flinders Basketball Heat   def.   Langwarrin Wildcats Pumas
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 14     Mt Eliza Meteors - Taafe   def.   Flinders Basketball Cavaliers 13 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 26     Woodlands Warriors Pistons   def. by   Woodlands Warriors Wolves 36 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 14     Lazer Sharks   def. by   Langwarrin Wildcats Rangers 36 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 26     Bobcats U12B Tyler   def.   Langwarrin Wildcats Ninjas 20 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 11     Mt Eliza Meteors - Gardener   def. by   KP Giants G12's 25 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 22     St Anne's Avengers Murfett   def. by   Baxter Basketball Club (2) 38 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 13     Derinya Piranhas   def. by   Bobcats U10.7B 28 
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 6     Flinders Basketball Rubies   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 19 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 15     Lazer Jewels   def.   Rowellyn Rockets Cubs
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B) 13     Rowellyn Rockets Patto   def.   PBC Redbacks
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 4     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Red
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 30     Lazer Bombs   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 17 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D1) 38     St Jude's Flames Green   def.   Overport Hawks
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 21     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def.   Mt Eliza Meteors - Archibald
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 8     PBC Strikers   def. by   Overport Cavaliers 28 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 27     St Anne's Avengers Red   def.   Storm Lions 23 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 32     Bayside Raiders Stubbs   vs   Flinders Basketball Braves 32 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 37     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Patterson Lakes Thunder 16 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   KP Giants Horton   vs   Rowellyn Rockets Thunder  
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Bayside Raiders Klan   vs   Langwarrin Wildcats Cheetahs  
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   Lazer Charms   vs   Overport Rebels  
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Rowellyn Rockets Patto   vs   Mt Eliza Meteors - Muccignat  
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   Lazer Bullets   vs   St Joachim's Panthers - 7  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Rowellyn Rockets Starlets   vs   Lazer Girls  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   Derinya Dingoes   vs   Derinya Dynamite  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   Woodlands Warriors Butterflies   vs   Overport Rebels  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1)   Langwarrin Wildcats Pumas   vs   Mt Eliza Meteors - Malcolm  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - B)   Rowellyn Rockets Patto   vs   Woodlands Warriors Shimmer  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Taafe   vs   Derinya Wizards  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   Derinya Magic   vs   Lazer Angels  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Bobcats U12.2B   vs   Overport Cavaliers  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C2)   Rowellyn Rockets Storm   vs   Mt Eliza Meteors - McGrath  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   Langwarrin Wildcats Rebounders   vs   Rowellyn Rockets Boosters  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Tigers   vs   Woodlands Warriors Stars  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   Woodlands Warriors Whytes  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Woodlands Warriors Supergirls   vs   Woodlands Warriors Devils  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   St John's Jaguars U/10 Girls Green   vs   Mt Eliza Meteors - Stalker  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Derinya Ladybugs   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Derinya Demons   vs   Langwarrin Wildcats Rockets  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2)   Bobcats U12.1B   vs   Derinya Stars  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2)   St Anne's Avengers Blue   vs   Derinya Magic  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Gallaher   vs   Overport Hawks  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Overport Hornets   vs   Flinders Basketball Celtics  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Overport Spurs   vs   Langwarrin Wildcats Claws  
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   St John's Jaguars U/14 Boys Blue   vs   Lazer Bolts  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   St Joachim's Panthers - 7  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Woodlands Warriors Super Sparks  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   Rowellyn Rockets Cubs   vs   Overport Rebels  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Mt Eliza Meteors - Muccignat   vs   Woodlands Warriors Gems  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1)   St Anne's Avengers Rust   vs   Derinya Matrix  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2)   Bayside Raiders Kidney   vs   Woodlands Warriors Hornets  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2)   Derinya Unicorns   vs   St Anne's Avengers Blue  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   St Jude's Flames Green   vs   Lazer Sharks  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Overport Cavaliers   vs   PBC Strikers  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Yates   vs   Mt Eliza Meteors - Judkins  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   Bayside Raiders Vass   vs   Baxter Basketball Club (2)  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3)   Ballam Park Boomers (Jacobs)   vs   The Shadows Sharks  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   Bobcats U10.7B   vs   Derinya Piranhas  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   PBBC U10G Sandhurst Storm   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   KP Giants G10's   vs   Overport Rebels  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Rowellyn Rockets Patto   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Mt Eliza Meteors - Jones   vs   Derinya Demons  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C2)   Bobcats U12.2B   vs   Derinya Lightning Strikes  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1)   Derinya Bullets   vs   Bobcats U12B Killingsworth  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   St Anne's Avengers Red   vs   Overport Hawks  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Flinders Basketball Celtics   vs   Laker 76ers  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   PBBC U14B Rhinos  
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   St Anne's Avengers Murfett   vs   Flinders Basketball Braves  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Rowellyn Rockets Thunder  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Flinders Basketball Rubies   vs   Langwarrin Wildcats Cheetahs  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Timber Wolves   vs   Flinders Basketball United  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   vs   Woodlands Warriors Shimmer  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1)   Langwarrin Wildcats Lions   vs   KP Giants Latham  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B)   Derinya Cubs   vs   Woodlands Warriors Angels  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Emeralds   vs   Langwarrin Wildcats Fierce  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Overport Hawks   vs   Bayside Raiders Paul  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - C2)   Rowellyn Rockets Storm   vs   PBC Pumas  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3)   Mt Eliza Meteors - Prendergast   vs   Derinya Destroyers  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   Bayside Raiders Stubbs   vs   Mt Eliza Meteors - Cester  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   St Joachim's Panthers - 7   vs   Mt Eliza Meteors - Thompson  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Bayside Raiders Klan   vs   Lazer Girls  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   Lazer Charms   vs   Flinders Basketball Sapphires  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Derinya Ladybugs   vs   Woodlands Warriors Gems  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1)   Flinders Basketball Heat   vs   St Anne's Avengers Rust  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3)   Derinya Wizards   vs   Flinders Basketball Cavaliers  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Bayside Raiders JD   vs   Derinya Dabbers  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Gallaher   vs   Lazer Sharks  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Laker 76ers   vs   Lazer Force  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3)   Bayside Raiders Wells   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   St Joachim's Panthers - 2   vs   Rowellyn Rockets Boosters  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Bobcats U10.7B  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D)   Rowellyn Rockets Starlets   vs   Woodlands Warriors Supergirls  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   Derinya Dingoes   vs   St John's Jaguars U/10 Girls Green  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - B)   Derinya Ladybugs   vs   PBC Devils  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1)   Rowellyn Rockets Rangers   vs   Langwarrin Wildcats Lightning  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Judkins   vs   St John's Jaguars U/12 Boys Blue  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2)   Lazer Angels   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Purple  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Gallaher   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   St Jude's Flames Gold   vs   Derinya Lightning Strikes  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B)   Skye Sonics - Fitton   vs   FHS Force  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2)   Langwarrin Wildcats Rebounders   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Blue