Flinders College CRT#1

Venue Address
100 Ballarto Road

Carrum Downs
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 42     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Rowellyn Rockets Rainbows
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 19     Woodlands Warriors Sparkles   def.   Bobcats U08G
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 8     Langwarrin Wildcats Leopards   def. by   Langwarrin Wildcats Panthers 24 
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 4     Belvedere Breakers - Tanya   vs   Derinya Dragonflies
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 10     Langwarrin Wildcats Rockets   def. by   Belvedere Breakers - Gem 26 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 42     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def.   Derinya Diamonds
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 49     Langwarrin Wildcats Warriors   def.   St Anne's Avengers Ary 17 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) 4     St Anne's Avengers Blue   def. by   Mt Eliza Meteors - Farrow 30 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 33     Belvedere Breakers - Unwin   def.   Mt Eliza Meteors - Waixel 31 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - D) 2     Mt Eliza Meteors - Stanborough   def. by   St Joachim's Panthers - 6 14 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 23     Bobcats U14B Comerford   def. by   Bobcats U14.5B 42 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 2     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Storm Rebels 14 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Belvedere Breakers - Campbell   vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3) 12     PBBC U08G Purple Storm   def.   Langwarrin Wildcats Lynx
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 6     Belvedere Breakers - Tanya   def. by   Overport Rebels 11 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 20     Lazer Boyz   def. by   Derinya Hurricanes 31 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 14     Derinya Diamonds   def.   Woodlands Warriors Starletts
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 10     Bayside Raiders Gaskell   def. by   Bobcats U12B Killingsworth 37 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) 26     Overport Magic   def.   Derinya Unicorns
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - D) 15     St Joachim's Panthers - 6   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway) 10 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 19     Bobcats U14B Anderson   def. by   FHS Falcons 37 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 29     Woodlands Warriors Wizards   def.   Lazer Nitro 26 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 32     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   Derinya Destroyers
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 8     Bobcats U08G   vs   Langwarrin Wildcats Lynx
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 22     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def.   Woodlands Warriors Sparkles
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 8     Bobcats U08.6   def. by   Derinya Dark Birds 25 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 6     Woodlands Warriors Devils   def. by   Bayside Raiders Klan 10 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 2     Langwarrin Wildcats Lions   def. by   Woodlands Warriors Cobras 10 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - B) 4     Flinders Basketball Sapphires   def. by   St John's Jaguars U/10 Girls Green 16 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 35     Woodlands Warriors Rockets   def.   PBC Strikers 23 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) 2     Derinya Magic   def. by   Rowellyn Rockets Stardust
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B) 20     Lazer Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Nyssen 16 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 3     Derinya Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 41 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 39     Derinya Hearts   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway) 11 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C1) 38     Woodlands Warriors Stars   def.   Langwarrin Wildcats Storm
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 16     Flinders Basketball Opals   def.   Woodlands Warriors Unicorns
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 14     PBC Giants   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 12     Langwarrin Wildcats Leopards   def. by   Bobcats U08.6 18 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 26     Woodlands Warriors Super Sparks   def.   Rowellyn Rockets Starlets
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 10     Rowellyn Rockets Stars   def. by   Derinya Dodgers 16 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 37     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   St Anne's Avengers Ary 23 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 11     Derinya Unicorns   def. by   Langwarrin Wildcats Ladybirds 30 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - B) 20     Derinya Starlets   def.   Woodlands Warriors Pearls 14 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - D) 13     Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Mt Eliza Meteors - McGrath 34 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 38     Bobcats U14.1G   def.   Langwarrin Wildcats Storm 26 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 22     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def.   Bobcats U08G
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 6     Flinders Basketball Opals   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 20 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 6     Langwarrin Wildcats Leopards   def. by   Minimbah Rockets 14 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 5     Derinya Dodgers   def. by   Bayside Raiders Kidney
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1) 34     Woodlands Warriors Rockets   def.   St Anne's Avengers Ary 22 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 8     Derinya Dabbers   def. by   Mt Eliza Meteors - Mackay 41 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 18     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def. by   Mt Eliza Meteors - Rowe 20 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D) 8     Lazer Sparks   def. by   Flinders Basketball United 28 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 41     Storm Fire   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 10 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 20     Woodlands Warriors Unicorns   vs   PBBC U08G Purple Storm 20 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 4) 20     Woodlands Warriors Thunder   vs   Woodlands Warriors Raptors 20 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 12     Derinya Divas   def.   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 10 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 16     Skye Sonics - Bennett   def.   Storm Tigers
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 6     Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Bayside Raiders Klan
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 23     Mt Eliza Meteors - Hill   def.   Woodlands Warriors Hornets
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - B) 26     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Green
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 34     Bayside Raiders Gaskell   def.   Belvedere Breakers - Unwin 30 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 22     Bayside Raiders JD   def.   Mt Eliza Meteors - Gardener
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B) 20     Woodlands Warriors Lions   def.   Woodlands Warriors Pearls
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 28     PBC Pumas   def.   Mt Eliza Meteors - Maddaford
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 42     Skye Sonics - Armstrong   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway)
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D1) 16     Lazer Arrows   def. by   Overport Spurs 21 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 2     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Langwarrin Wildcats Lynx 24 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 2     Rowellyn Rockets Unicorns   def. by   Derinya Starlights 9 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 2) 28     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   NPIRE Demons
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 4     Skye Sonics - Bennett   def. by   Derinya Bulls 18 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 7     Bobcats U10.1B   def. by   Derinya Dodgers 14 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 22     Bayside Raiders Kidney   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - C1) St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Lazer Charms 12 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 39     Bayside Raiders Gaskell   def.   Woodlands Warriors Vipers 26 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 11     Bobcats U12.1G   def.   Mt Eliza Meteors - Gardener
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C1) 18     Lazer Hearts   def.   Mt Eliza Meteors - Carson 10 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 38     Bobcats U14.7B   def.   Skye Sonics - Scutt 30 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 19     Skye Sonics - Armstrong   def.   St Joachim's Panthers - 6 15 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 26     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) 12     Belvedere Breakers - Moore   def. by   Minimbah Rockets 13 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) 13     Woodlands Warriors Knights   def.   St Anne's Avengers Bright
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 19     Belvedere Breakers - Campbell   def.   Rowellyn Rockets Angels
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 2     St Anne's Avengers Rust   def. by   Mt Eliza Meteors - Malcolm 22 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D2) 16     Bayside Raiders Mason   def.   Mt Eliza Meteors - Craig 13 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 18     St Anne's Avengers Ary   def. by   Belvedere Breakers - Unwin 44 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 5     Mt Eliza Meteors - Broadfoot   def. by   Derinya Dabbers 19 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D) 14     St Joachim's Panthers - 6   def. by   Mt Eliza Meteors - Stanborough 15 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 14     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Mt Eliza Meteors - Lydiard 40 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - D) 40     Flinders Basketball United   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway) 20 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 30     Bobcats U08G   def.   Woodlands Warriors Unicorns
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 27     PBC Giants   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone 10 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) 2     Flinders Basketball Warriors   def. by   Bobcats U08.7 15 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 18     Woodlands Warriors Raptors   def.   Skye Sonics - Bennett 14 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 26     Bayside Raiders Kidney   def.   Bobcats U10.1B
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D2) 7     Lazer Racers   def. by   Bayside Raiders Mason 24 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 9     Woodlands Warriors Strikers   def. by   Langwarrin Wildcats Ninjas 14 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 24     Woodlands Warriors Lions   def.   Derinya Starlets 10 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - B) 11     Mt Eliza Meteors - Rowe   def. by   Lazer Diamonds 19 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 13     KP Giants G12's   def.   Derinya Diamonds
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 13     Overport Spurs   def. by   Lazer Rangers 46 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 13     Flinders Basketball United   def. by   Skye Sonics - Armstrong 37 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 8     Mt Eliza Meteors - Clerk   def. by   Woodlands Warriors Sparkles 14 
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 14     Derinya Divas   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 23 
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Flinders Basketball Warriors   def. by   Derinya Smashers 24 
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 14     Belvedere Breakers - Moore   def. by   St Jude's Flames 44 
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 12     Derinya Hurricanes   def. by   Lazer Gunns 24 
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 7     Woodlands Warriors Timber Wolves   def. by   Mt Eliza Meteors - Dennis 16 
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 24     Woodlands Warriors Cobras   def.   Rowellyn Rockets Stars
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 48     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Mt Eliza Meteors - Waixel 14 
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - B) 23     Woodlands Warriors Angels   def.   Derinya Starlets 17 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C1) 12     Woodlands Warriors Emeralds   def. by   Woodlands Warriors Sapphires 33 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - D3) 18     Rowellyn Rockets Fire   def.   Rowellyn Rockets Bardin 14 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 50     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Derinya Dunkers 23 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C1) 11     Bobcats U14G Bugeja   def. by   Penbank Panthers 20 
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Unicorns   vs   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Rowellyn Rockets Rainbows   vs   PBBC U08G Purple Storm  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Mt Eliza Meteors - Bourke   vs   Woodlands Warriors Knights  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Derinya Draculas   vs   Langwarrin Wildcats Jaguars  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Overport Taipans   vs   Bayside Raiders Kidney  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C2)   Derinya Dragonflies   vs   Bobcats U10G  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1)   Flinders Basketball Heat   vs   Langwarrin Wildcats Lightning  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Gardener   vs   Mt Eliza Meteors - Broadfoot  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3)   Belvedere Breakers - Stuckey   vs   Skye Sonics - Smith  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1)   Langwarrin Wildcats Ladybirds   vs   PBC Wizards  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U12 - C1)   St John's Jaguars U/12 Girls Green   vs   Langwarrin Wildcats Fierce  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1)   Patterson Lakes Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - Goodrick  
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   Derinya Devils   vs   Ballam Park Boomers (Ridgway)  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   St Jude's Flames   vs   Bobcats U08.6  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Belvedere Breakers - Campbell   vs   Derinya Starlights  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Mt Eliza Meteors - Bourke   vs   Woodlands Warriors Storm  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Bobcats U08G   vs   Flinders Basketball Opals  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Woodlands Warriors Cobras   vs   Rowellyn Rockets Heat  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1)   St Anne's Avengers Ary   vs   Woodlands Warriors Rockets  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Gardener   vs   Belvedere Breakers - Harper  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B)   Lazer Diamonds   vs   Woodlands Warriors Pearls  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D)   Flinders Basketball United   vs   Lazer Sparks  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Skye Sonics - Scutt   vs   Belvedere Breakers - Stone  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Flinders Basketball Opals   vs   Mt Eliza Meteors - Clerk  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   PBC Giants   vs   Rowellyn Rockets Angels  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Bobcats U08.7   vs   Overport Stars  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Lazer Demons   vs   Langwarrin Wildcats Leopards  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Overport Taipans   vs   Lazer Flyers  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C2)   Skye Sonics - Willder   vs   St Anne's Avengers Blue  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Derinya Diamonds   vs   Mt Eliza Meteors - Mackay  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2)   Derinya Dragons   vs   Bobcats U12.1B  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Angels   vs   Mt Eliza Meteors - Nyssen  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Emeralds   vs   Flinders Basketball Diamonds  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Rangers   vs   Mt Eliza Meteors - Lydiard  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1)   Penbank Panthers   vs   Woodlands Warriors Tigers  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Woodlands Warriors Ninjas  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Lightening Bolt   vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Bobcats U08.7   vs   Flinders Basketball Warriors  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Bobcats U08.6   vs   Derinya Bulls  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2)   Lazer Gunns   vs   Baxter Basketball Club  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Rockets   vs   Ballam Park Boomers (Shortt)  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Bobcats U12B Tyler   vs   Bayside Raiders Robinson  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D)   Lazer Sparks   vs   Derinya Devils  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2)   Derinya Diamonds   vs   KP Giants G12's  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Rowellyn Rockets Rainbows   vs   Woodlands Warriors Sparkles  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   vs   Derinya Divas  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Storm   vs   Woodlands Warriors Super Heroes  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Leopards   vs   Minimbah Rockets  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Lazer Flyers   vs   Woodlands Warriors Hornets  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Shortt)   vs   Mt Eliza Meteors - Waixel  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Belvedere Breakers - Harper   vs   Bayside Raiders JD  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Pearls   vs   Mt Eliza Meteors - Rowe  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D)   Derinya Devils   vs   Bayside Raiders Hooper  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Belvedere Breakers - Stone   vs   Langwarrin Wildcats Destroyers  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Lynx   vs   PBBC U08G Purple Storm  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Starlights   vs   Rowellyn Rockets Unicorns  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Mt Eliza Meteors - Bourke   vs   Woodlands Warriors Ninjas  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Derinya Bulls   vs   Skye Sonics - Bennett  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   vs   Derinya Dodgers  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Derinya Bullets  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Derinya Cubs   vs   Mt Eliza Meteors - Nyssen  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Vipers   vs   Belvedere Breakers - Unwin  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D)   St Joachim's Panthers - 6   vs   Ballam Park Boomers (Ridgway)  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Skye Sonics - Scutt   vs   Bobcats U14.7B  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Flinders Basketball Warriors   vs   Storm Fire  
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Mt Eliza Meteors - Keegan  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Lynx   vs   Bobcats U08G  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Angels   vs   Belvedere Breakers - Campbell  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   St Anne's Avengers Bright   vs   Woodlands Warriors Knights  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Minimbah Rockets   vs   Belvedere Breakers - Moore  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Woodlands Warriors Hornets   vs   Mt Eliza Meteors - Hill  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Vipers   vs   St Anne's Avengers Ary  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2)   Derinya Dabbers   vs   Mt Eliza Meteors - Broadfoot  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Angels   vs   Derinya Starlets  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - D)   St Joachim's Panthers - 6   vs   Flinders Basketball United  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Langwarrin Wildcats Claws   vs   FHS Thrashers