John Paul College CRT#2

Venue Address
161 McMahons Road

Frankston
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 2     Woodlands Warriors Supergirls   def. by   Derinya Ladybugs 31 
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) Ballam Park Boomers (Red)   def. by   St Joachim's Panthers - 7 20 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 16     Mt Eliza Meteors - Craig   def.   KP Giants Horton
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B2) 6     Overport Bullets   def. by   Derinya Hurricanes 27 
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 47     Mt Eliza Meteors - Muccignat   def.   Derinya Shooting Stars
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D3) 18     Derinya Daredevils   def.   Bayside Raiders Robinson 11 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 15     Bobcats U12.2G   def.   PBC Wizards
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 37     Bobcats U12B Brown   def.   Rowellyn Rockets Rovers 14 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 22     Storm Lions   def.   Woodlands Warriors Strikers
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 7     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   Skye Sonics - Fitton 36 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 6     Mt Eliza Meteors - Moylan   def. by   Mt Eliza Meteors - Stalker 21 
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) 10     Bayside Raiders Mason   def. by   Overport Bulls 21 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) Woodlands Warriors Whytes   def. by   St Jude's Flames 32 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 2     Skye Sonics - Willder   def. by   Woodlands Warriors Butterflies 13 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D3) 8     Bobcats U12.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Robinson 11 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 10     Belvedere Breakers - Harper   def.   Rowellyn Rockets Stardust
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 17     Lazer Bombs   def.   Flinders Basketball Cavaliers 13 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 6     Bayside Raiders Paul   def. by   Laker 76ers 54 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 25     Bayside Raiders Dave   def.   Lazer Starlights 24 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D2) 23     Baxter Basketball Club (2)   def. by   Bayside Raiders Vass 39 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B2) 22     Mt Eliza Meteors - Keegan   def. by   Bayside Raiders Richard 48 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 1     Bobcats U10G   def. by   Overport Rebels 22 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) 25     St Jude's Flames   def.   Flinders Basketball Cavaliers
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 17     Ballam Park Boomers (Smith)   def.   Lazer Bullets
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1) Woodlands Warriors Pink Diamonds   def. by   Mt Eliza Meteors - Stalker 12 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 6     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Overport Celtics 17 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 9     Bobcats U10.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Smith 11 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 19     Mt Eliza Meteors - Yates   def. by   Derinya Wizards 30 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 17     Skye Sonics - McCann   def. by   Bobcats U12B Killingsworth 34 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 4     Lazer Sharks   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 51 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 12     Skye Sonics - Smith   def. by   St Jude's Flames 36 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 29     Bayside Raiders Stubbs   def.   Lazer Bolts 12 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 25     Rowellyn Rockets   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodrick 35 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 14     Langwarrin Wildcats Claws   def. by   Bobcats U14.6B 28 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) Woodlands Warriors Supergirls   vs   PBBC U10G Sandhurst Storm
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) 27     Bobcats U10.5B   def.   St Joachim's Panthers - 7
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 18     Mt Eliza Meteors - Thompson   def.   Derinya Piranhas
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C2) 6     Langwarrin Wildcats Lions   def. by   Rowellyn Rockets Heat
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 42     Langwarrin Wildcats Rockets   def.   Derinya Hurricanes 14 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1) 30     Rowellyn Rockets Rovers   def.   Bobcats U12.2B 17 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 33     Lazer Thunder   def.   Overport Hawks 11 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 20     Bayside Raiders Paul   def.   St Anne's Avengers Red 12 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B2) 31     Ballam Park Boomers (Johnston)   def. by   FHS Squad 36 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 38     Storm Fire   def.   Rowellyn Rockets Boosters 16 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 16     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Derinya Shooting Stars
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) 7     Mt Eliza Meteors - Craig   def. by   Derinya Fireballs 13 
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 8     Bobcats U10.7B   def.   St Joachim's Panthers - 7
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1) 4     Overport Rebels   def. by   Overport Thunder 10 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 31     Derinya Demons   def.   Langwarrin Wildcats Rockets 11 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 20     St John's Jaguars U/12 Boys Blue   def. by   Derinya Wizards 22 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 23     Derinya Bullets   def.   Bobcats U12B Killingsworth 20 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 18     St Anne's Avengers Red   def. by   Lazer Sharks 22 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B2) 25     Ballam Park Boomers (Johnston)   def.   Derinya Sixers 19 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C2) 31     PBC Pumas   def.   Mt Eliza Meteors - McGrath 14 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 21     Derinya Shooting Stars   def.   Mt Eliza Meteors - Moylan 16 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3) 12     Rowellyn Rockets Thunder   def. by   St Anne's Avengers McCormack 18 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2) 6     Lazer Racers   def. by   Overport Bulls 20 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1) 7     Flinders Basketball Sapphires   def.   Woodlands Warriors Pink Diamonds
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 25     Bobcats U10 Brady   def.   St Joachim's Panthers - Santos
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1) 19     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def. by   Bobcats U12B Tigers 25 
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 16     St Joachim's Panthers - 3   def. by   Bobcats U12B Tyler 19 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 2     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Lazer Angels 25 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 6     St Anne's Avengers Quinn   def. by   Mt Eliza Meteors - Judkins 13 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 6     Mt Eliza Meteors - Farrow   def. by   Bobcats U12.2G 10 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 25     St Anne's Avengers Murfett   def. by   Bayside Raiders Vass 53 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2) 34     Derinya Sixers   def.   PBBC U14B Dragons 27 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 1     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - D) 5     Flinders Basketball Rubies   def. by   Bayside Raiders Klan 20 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 22     Mt Eliza Meteors - Thompson   def.   St Joachim's Panthers - 7
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1) 19     Rowellyn Rockets Cubs   def.   Derinya Dynamite 13 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 2     Lazer Bullets   def. by   Ballam Park Boomers (Smith) 16 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 26     Baxter Basketball Club   def.   Lazer Gunns 16 
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - B1) 11     Derinya Demons   def. by   Mt Eliza Meteors - Jones 15 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 27     Derinya Stars   def.   Rowellyn Rockets Rockers 24 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 20     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   Derinya Wizards 25 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 22     St Jude's Flames Gold   def.   Derinya Lightning Strikes 16 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 35     Flinders Basketball Bulls   def.   Mt Eliza Meteors - Goodrick 23 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Worrall   def. by   Mt Eliza Meteors - Moylan 14 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) Rowellyn Rockets Cubs   def. by   Flinders Basketball Sapphires 16 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3) 8     Woodlands Warriors Whytes   def. by   Derinya Piranhas 12 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 16     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def.   Woodlands Warriors Vikings 12 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 16     Overport Celtics   def.   Belvedere Breakers - Gem 11 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 20     Bobcats U12.4B   def.   Lazer Bombs 14 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 24     Derinya Bullets   def. by   Bobcats U12B Brown 28 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 14     Overport Hawks   def. by   Bayside Raiders Paul 22 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1) 14     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Langwarrin Wildcats Sharks 38 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C2) 19     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def.   Langwarrin Wildcats Storm 10 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 12     Rowellyn Rockets Gems   def. by   Woodlands Warriors Fire 33 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 20     Mt Eliza Meteors - Thompson   def.   Rowellyn Rockets Thunder
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) 10     Rowellyn Rockets Cruz   def.   Derinya Fireballs
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 22     Mt Eliza Meteors - Moylan   def.   Bobcats U10G
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1) 5     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def.   Overport Rebels
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 13     Lazer Charms   def. by   Woodlands Warriors Butterflies 14 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 15     Woodlands Warriors Pacers   def.   Bobcats U10 Brady 14 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - B2) 16     Derinya Hurricanes   def.   St Joachim's Panthers - Santos 13 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 8     Woodlands Warriors Pistons   def. by   PBC Thunder 24 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 28     Mt Eliza Meteors - Waixel   def.   Woodlands Warriors Rockets 13 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 30     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def.   Skye Sonics - Scutt 21 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 35     Flinders Basketball Bulls   def.   Derinya Dunkers 25 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   St Anne's Avengers Ary   vs   Bobcats U10G  
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3)   Woodlands Warriors Whytes   vs   Lazer Bullets  
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2)   Rowellyn Rockets Cruz   vs   St Jude's Flames  
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Stalker   vs   Flinders Basketball Sapphires  
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Langwarrin Wildcats Rockets   vs   Mt Eliza Meteors - Jones  
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1)   Lazer Boomers   vs   Flinders Basketball United  
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - C2)   St Anne's Avengers Blue   vs   Mt Eliza Meteors - Moylan  
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Brown   vs   Woodlands Warriors Wolves  
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   Bobcats U12.4B   vs   Mt Eliza Meteors - Taafe  
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D3)   St Joachim's Panthers - 3   vs   Derinya Dynamos  
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Yates   vs   St Anne's Avengers Quinn  
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2)   Woodlands Warriors Heat   vs   Bobcats U14B Comerford  
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Patterson Lakes Thunder  
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   St Anne's Avengers Blue   vs   St Anne's Avengers Ary  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Mt Eliza Meteors - Thompson  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2)   Rowellyn Rockets Cruz   vs   Overport Bulls  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   Overport Thunder   vs   Flinders Basketball Sapphires  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Stalker   vs   Lazer Jewels  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3)   Bobcats U10.7B   vs   Woodlands Warriors Whytes  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Killingsworth   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Flinders Basketball Diamonds   vs   Lazer Hearts  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   Lazer Sharks   vs   Storm Lions  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C1)   Bayside Raiders Troy   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Keegan   vs   Flinders Basketball Bulls  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   Derinya Dragonflies   vs   St Anne's Avengers Blue  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2)   Lazer Racers   vs   Flinders Basketball Cavaliers  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Derinya Piranhas  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   Lazer Jewels   vs   Overport Thunder  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Belvedere Breakers - Gem   vs   Woodlands Warriors Pacers  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1)   Derinya Bullets   vs   Woodlands Warriors Wolves  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Judkins   vs   Lazer Bombs  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Storm Lions   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Keegan   vs   Langwarrin Wildcats Sharks  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   Derinya Shooting Stars   vs   Derinya Dragonflies  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2)   St Jude's Flames   vs   Bayside Raiders Mason  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3)   Lazer Bullets   vs   Derinya Piranhas  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   KP Giants G10's   vs   Woodlands Warriors Butterflies  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Bobcats U10 Brady   vs   Langwarrin Wildcats Rockets  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1)   Langwarrin Wildcats Lions   vs   Langwarrin Wildcats Pumas  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Rockets   vs   Mt Eliza Meteors - Leggo  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Taafe   vs   Lazer Bombs  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1)   Woodlands Warriors Pistons   vs   Bobcats U12B Brown  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1)   St Anne's Avengers Red   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2)   Bayside Raiders Dave   vs   Langwarrin Wildcats Storm  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   Skye Sonics - Willder   vs   Derinya Shooting Stars  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   St Anne's Avengers McCormack  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2)   Rowellyn Rockets Cruz   vs   Flinders Basketball Cavaliers  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   St John's Jaguars U/10 Girls Green   vs   Derinya Dynamite  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Timber Wolves   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3)   Lazer Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - Judkins  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Gallaher   vs   Storm Lions  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1)   Rowellyn Rockets Rovers   vs   PBC Thunder  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1)   St Anne's Avengers Quinn   vs   Mt Eliza Meteors - Keegan  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   Woodlands Warriors Pink Diamonds   vs   Skye Sonics - Willder  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Overport Bulls  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3)   KP Giants Horton   vs   Woodlands Warriors Whytes  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   Derinya Dingoes   vs   Lazer Jewels  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D1)   St Jude's Flames Green   vs   Storm Lions  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Bobcats U12B Tigers  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Yates   vs   Bobcats U12.4B  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Belvedere Breakers - Polglase  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   Mt Eliza Meteors - Worrall   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2)   Lazer Racers   vs   Bayside Raiders Mason  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D3)   Bobcats U10.7B   vs   KP Giants Horton  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - C1)   Overport Thunder   vs   Overport Rebels  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Woodlands Warriors Pacers   vs   Bobcats U10 Brady  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3)   St John's Jaguars U/12 Boys Blue   vs   Mt Eliza Meteors - Yates  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1)   Woodlands Warriors Wolves   vs   Bobcats U12B Killingsworth  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Langwarrin Wildcats Rangers   vs   Bayside Raiders Paul  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Dobson   vs   Mt Eliza Meteors - Wilton  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2)   Mt Eliza Meteors - Moylan   vs   Mt Eliza Meteors - Worrall  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2)   Lazer Racers   vs   Mt Eliza Meteors - Craig  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1)   Overport Thunder   vs   Rowellyn Rockets Cubs  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - D3)   Derinya Piranhas   vs   Woodlands Warriors Whytes  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Langwarrin Wildcats Rockets   vs   Mt Eliza Meteors - Jones  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3)   Lazer Bombs   vs   Bobcats U12.4B  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Brown   vs   Derinya Bullets  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Overport Hawks   vs   Lazer Sharks  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1)   Langwarrin Wildcats Sharks   vs   Belvedere Breakers - Polglase