John Paul College CRT#1

Venue Address
161 McMahons Road

Frankston
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 5     Woodlands Warriors Super Sparks   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall 10 
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 23     Derinya Matrix   def.   St Anne's Avengers McCormack
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 42     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Lazer Racers
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 13     Derinya Flames   vs   Woodlands Warriors Timber Wolves 13 
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 9     Rowellyn Rockets Rookies   def. by   Derinya Demons 37 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2) 22     Derinya Dragons   def. by   KP Giants Schryver 28 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 34     Flinders Basketball Celtics   def.   Mt Eliza Meteors - Taafe 17 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 12     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   St Joachim's Panthers - 3 24 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 4     PBC Strikers   def. by   Bobcats U12B Killingsworth 33 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3) 36     Bayside Raiders Stubbs   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 12 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D2) 34     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 17 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 16     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Rowellyn Rockets Starlets
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 7     Flinders Basketball Heat   vs   Bobcats U10.5B
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 15     Langwarrin Wildcats Lions   def. by   Lazer Flyers 16 
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 22     Mt Eliza Meteors - Smith   def.   Bobcats U10.1B
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 21     Woodlands Warriors Wildcats   def.   Overport Celtics 17 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2) 40     Penbank Piranhas   def.   Bobcats U12B Tigers 34 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 30     St Jude's Flames Gold   def.   Mt Eliza Meteors - Gallaher
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 22     Mt Eliza Meteors - Cooper   def.   Bayside Raiders Bec
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 19     Woodlands Warriors Rockets   def. by   Lazer Ninjas 30 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3) 18     Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   Bayside Raiders Wells 22 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 32     Flinders Basketball Warriors   def.   Langwarrin Wildcats Sharks 31 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C1) 28     Bobcats U14.3G   def.   Woodlands Warriors Stars 16 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) Lazer Girls   def. by   Derinya Dragonflies 20 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 19     St Anne's Avengers Rust   def.   Langwarrin Wildcats Lightning 12 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 8     Mt Eliza Meteors - Hill   def. by   Bayside Raiders Kidney 11 
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 11     Lazer Boomers   def. by   Woodlands Warriors Timber Wolves 17 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 22     Minimbah Mavericks   def.   Overport Bullets
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 15     Lazer Flyers   def.   Rowellyn Rockets Heat 12 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2) 44     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   Langwarrin Wildcats Warriors 28 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 4     Langwarrin Wildcats Rangers   def. by   Mt Eliza Meteors - Taafe 23 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 12     Ballam Park Boomers (Shortt)   def. by   Bayside Raiders Gaskell 34 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 12     Lazer Bombs   def. by   Derinya Lightning Strikes 22 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 27     Bobcats U14B Comerford   def.   PBBC U14B Dragons 16 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 13     PBC Pumas   def. by   Bobcats U14.3G 16 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 25     Bobcats U14B Anderson   def. by   Langwarrin Wildcats Sharks 30 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 25     Derinya Dragonflies   def.   Mt Eliza Meteors - Wallace
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 12     Langwarrin Wildcats Lightning   def.   Lazer Racers
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 12     Mt Eliza Meteors - Dennis   def. by   Woodlands Warriors Cobras 14 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 10     Skye Sonics - Ericksen   def. by   Woodlands Warriors Vikings 19 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 20     Bobcats U10 Brady   def.   Derinya Demons 18 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2) 26     Langwarrin Wildcats Warriors   def.   Derinya Stars 25 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 17     Mt Eliza Meteors - Cooper   def.   Rowellyn Rockets Fire
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 22     Woodlands Warriors Rockets   def. by   Woodlands Warriors Vipers 25 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3) 14     PBBC U14B Bullets   def. by   The Shadows Sharks 24 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 33     Woodleigh Warriors   def.   Bobcats U14.6B 30 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 40     Skye Sonics - Fitton   def.   Bobcats U14G Bugeja 13 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 2     Mt Eliza Meteors - Wallace   def. by   St Anne's Avengers Ary 12 
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 8     Langwarrin Wildcats Lightning   def.   Langwarrin Wildcats Lions
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 19     Lazer Boyz   def.   Mt Eliza Meteors - Smith
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 11     Derinya Flames   def.   Woodlands Warriors Timber Wolves
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 2     Bobcats U10.1B   def. by   Overport Taipans 26 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2) 25     Derinya Dragons   def.   KP Giants Schryver 22 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 7     Mt Eliza Meteors - Robinson   def. by   Woodlands Warriors Strikers 11 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 12     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   Woodlands Warriors Sapphires 30 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3) 17     Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   The Shadows Sharks 21 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 24     FHS Storm   def.   Ballam Park Boomers (Green Machine) 22 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 23     St Anne's Avengers Ary   def.   Flinders Basketball Rubies
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Lions   def.   Flinders Basketball Heat 15 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 12     Rowellyn Rockets Cubs   def.   Overport Thunder
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B2) 42     Baxter Basketball Club   def.   Derinya Hurricanes 21 
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 21     Lazer Boomers   def.   Bobcats U10.3B
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 18     Mt Eliza Meteors - Malcolm   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Red
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 20     Rowellyn Rockets Stardust   def.   Derinya Magic
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 3     Skye Sonics - Smith   def. by   Langwarrin Wildcats Ninjas 25 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 17     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   Bayside Raiders Troy
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 44     Storm Fire   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 28 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 20     Derinya Destroyers   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 14 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 36     Flinders Basketball Warriors   def.   Langwarrin Wildcats Claws 19 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 6     Mt Eliza Meteors - Craig   def. by   St Jude's Flames 25 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3) 6     Derinya Piranhas   def. by   Rowellyn Rockets Thunder 14 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 24     Rowellyn Rockets Rookies   def.   Minimbah Mavericks 17 
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 6     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def. by   Skye Sonics - Ericksen 18 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 18     Woodlands Warriors Cobras   def.   Lazer Flyers
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Skye Sonics - Willder   def.   Mt Eliza Meteors - Moylan
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 34     Bayside Raiders Robinson   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson 14 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 19     Derinya Bullets   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf 18 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 14     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def. by   St Anne's Avengers White 18 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D3) 19     PBBC U14B Rhinos   def.   Derinya Destroyers 11 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 22     Derinya Hearts   def.   Mt Eliza Meteors - Maddaford 13 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 18     Bayside Raiders Klan   def. by   Rowellyn Rockets Starlets 22 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 10     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   Bobcats U10.5B 37 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 32     Overport Taipans   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow 10 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 6     Lazer Boomers   def. by   Derinya Flames 24 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 10     Lazer Gunns   def. by   St Joachim's Panthers - Santos 17 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1) 22     Woodlands Warriors Sapphires   def. by   Mt Eliza Meteors - Carson 26 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 37     Derinya Daredevils   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 12     Bobcats U12.2B   def. by   Penbank Piranhas 45 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3) 19     Ballam Park Boomers (Jacobs)   def.   PBBC U14B Bullets 17 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 22     Bobcats U14.6B   def. by   Woodleigh Warriors 53 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 19     Coastal Royals White   def. by   Mt Eliza Meteors - McGrath 23 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D) 23     Rowellyn Rockets Starlets   def.   Woodlands Warriors Devils
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 28     Bobcats U10.5B   def.   Langwarrin Wildcats Pumas
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 12     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Woodlands Warriors Hornets 16 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 36     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def.   Mt Eliza Meteors - Dennis
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 9     Woodlands Warriors Timber Wolves   def.   Woodlands Warriors Vikings
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C2) Mt Eliza Meteors - Worrall   def. by   St Anne's Avengers Ary 12 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - B2) 6     Mt Eliza Meteors - Smith   def. by   Rowellyn Rockets Rookies 25 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 36     KP Giants Schryver   def.   Rowellyn Rockets Rockers 23 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) Lazer Angels   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 23 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C1) 4     Woodlands Warriors Emeralds   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 46 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 20     Penbank Panthers   def. by   Bobcats U14.3G 30 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C1) 4     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Rowellyn Rockets Cubs
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1) 2     Langwarrin Wildcats Pumas   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Red
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2) 15     Lazer Flyers   def.   Derinya Dodgers 14 
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 16     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Woodlands Warriors Vikings
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 14     St Joachim's Panthers - Santos   def. by   Minimbah Mavericks 20 
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - D) Woodlands Warriors Devils   def. by   Woodlands Warriors Super Sparks 28 
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 12     Flinders Basketball Heat   def.   KP Giants Latham 10 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 18     Derinya Magic   def.   Mt Eliza Meteors - Archibald
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 12     St John's Jaguars U/12 Girls Green   def. by   St Anne's Avengers White 15 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 40     Lazer Nitro   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers 22 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - B2) 42     KP Giants Schryver   def.   Penbank Piranhas 28 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 13     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Woodlands Warriors Sharks 38 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 6     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   PBC Pumas 33 
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   Woodlands Warriors Super Sparks   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1)   St John's Jaguars U/10 Boys Red   vs   Derinya Matrix  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2)   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   vs   Mt Eliza Meteors - Hill  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1)   Overport Bullets   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2)   Lazer Boyz   vs   Baxter Basketball Club  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1)   Derinya Demons   vs   Overport Celtics  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2)   KP Giants Schryver   vs   Derinya Stars  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   St Anne's Avengers Blue   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Purple  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   St Anne's Avengers Red   vs   Bayside Raiders Paul  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Nyssen   vs   Woodlands Warriors Lions  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14.6B   vs   Derinya Storm  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1)   Langwarrin Wildcats Sharks   vs   Mt Eliza Meteors - Wilton  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   Langwarrin Wildcats Cheetahs   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1)   Mt Eliza Meteors - Malcolm   vs   Derinya Matrix  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2)   Bobcats U10.1B   vs   Woodlands Warriors Hornets  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Timber Wolves   vs   Lazer Boomers  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2)   Rowellyn Rockets Rookies   vs   Derinya Hurricanes  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D2)   Bayside Raiders Robinson   vs   Mt Eliza Meteors - Thompson  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Bobcats U12B Tyler   vs   Woodlands Warriors Strikers  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   Derinya Unicorns   vs   Lazer Angels  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   Derinya Destroyers  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C2)   Coastal Royals White   vs   Bayside Raiders Dave  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   Lazer Girls   vs   Langwarrin Wildcats Cheetahs  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3)   Bobcats U10.7B   vs   Rowellyn Rockets Thunder  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2)   St Joachim's Panthers - Santos   vs   Lazer Boyz  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Dennis   vs   Woodlands Warriors Vikings  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Bobcats U10.3B   vs   Skye Sonics - Ericksen  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1)   KP Giants Latham   vs   Mt Eliza Meteors - Malcolm  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2)   Rowellyn Rockets Stars   vs   Derinya Dodgers  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Derinya Dabbers   vs   St Jude's Flames  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   St Joachim's Panthers - 3  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Flinders Basketball Bulls  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   FHS Storm   vs   Derinya Storm  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   Woodlands Warriors Supergirls   vs   Lazer Girls  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1)   St Anne's Avengers Rust   vs   KP Giants Latham  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2)   Bayside Raiders Kidney   vs   Mt Eliza Meteors - Hill  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1)   Bobcats U10.3B   vs   Woodlands Warriors Vikings  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Rowellyn Rockets Heat   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2)   Rowellyn Rockets Rockers   vs   KP Giants Schryver  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Woodlands Warriors Strikers   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Archibald   vs   St Anne's Avengers Blue  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3)   Bayside Raiders Wells   vs   The Shadows Sharks  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C2)   Bayside Raiders Dave   vs   Rowellyn Rockets Storm  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Woodlands Warriors Supergirls  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1)   Langwarrin Wildcats Lightning   vs   St Anne's Avengers Rust  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2)   Woodlands Warriors Cobras   vs   Bobcats U10.1B  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1)   Derinya Flames   vs   Skye Sonics - Ericksen  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2)   Derinya Hurricanes   vs   Mt Eliza Meteors - Smith  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2)   Skye Sonics - McCann   vs   Langwarrin Wildcats Warriors  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Langwarrin Wildcats Ninjas   vs   Mt Eliza Meteors - Thompson  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   St John's Jaguars U/12 Girls Purple   vs   Derinya Unicorns  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Rhinos   vs   Woodlands Warriors Sharks  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2)   St Anne's Avengers Murfett   vs   Rowellyn Rockets Boosters  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   PBBC U10G Sandhurst Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Wallace  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1)   Langwarrin Wildcats Lions   vs   Langwarrin Wildcats Lightning  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C1)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   Flinders Basketball United  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B2)   Lazer Gunns   vs   Lazer Boyz  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Skye Sonics - Ericksen   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1)   St Anne's Avengers White   vs   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Robinson   vs   Bayside Raiders Robinson  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2)   Bobcats U12.1B   vs   Penbank Piranhas  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2)   St John's Jaguars U/12 Girls Purple   vs   Mt Eliza Meteors - Archibald  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2)   Bobcats U14.3B   vs   Ballam Park Boomers (Johnston)  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   Bobcats U14.8B   vs   PBBC U14B Bullets  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - D)   Flinders Basketball Rubies   vs   PBBC U10G Sandhurst Storm  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D1)   Flinders Basketball Heat   vs   Langwarrin Wildcats Lions  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C2)   Rowellyn Rockets Heat   vs   Bayside Raiders Kidney  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1)   Overport Bullets   vs   Woodlands Warriors Timber Wolves  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2)   St Joachim's Panthers - Santos   vs   Minimbah Mavericks  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2)   Skye Sonics - McCann   vs   Rowellyn Rockets Rockers  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Thompson   vs   Derinya Daredevils  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1)   Storm Lions   vs   Bayside Raiders Paul  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Rhinos   vs   Bayside Raiders Wells  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   Storm Fire   vs   Bobcats U14B Anderson