Langwarrin CRT#3

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 36     Team Boloz   def.   Charlies Angles 23 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 56     KP Giants Senior Men   def.   The DC's 21 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 27     Swamp Donkeys   def. by   ZF 30 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 37     Wolfpack   def. by   Bricklayers 43 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 24     The Blue Ballers   def. by   The Zombies 35 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 29     Age! (Mon)   def. by   Powercables 31 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 34     Charlies Angles   def. by   The Hive Mind 59 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 67     6 Bucks   def.   The Gremlins 56 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 8     Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Mt Eliza Meteors - Reid 46 
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 54     Rowellyn Rockets Lightning   def.   Skye Sonics - Bennett
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 2     Flinders Basketball Rubies   def. by   Mt Eliza Meteors - Wallace
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 4     KP Giants G10's   def. by   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 36 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 24     St Jude's Flames Gold   def.   Derinya Wizards 17 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D3) 67     St Jude's Flames Green   def.   Ballam Park Boomers (Smith)
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 23     Mt Eliza Meteors - Judkins   def.   St Anne's Avengers Quinn 17 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 5     Mt Eliza Meteors - Gardener   def. by   Bobcats U12.1G 11 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 31     Bobcats U14B Anderson   def.   Langwarrin Wildcats Claws 30 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 28     Skye Sonics - Scutt   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 13 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 24     Bayside Raiders Vass   def. by   St Joachim's Panthers - 2 31 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D1) 25     Overport Spurs   def.   Rowellyn Rockets Boosters 16 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 47     Crave   def. by   The Zombies 49 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 27     Duke Street   def. by   Minimum Chips 2.0 30 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 40     The Panthers   def. by   Mustica Sharks 45 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 31     Chillis   def. by   Courgoes 46 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 52     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   FHS Pirates 20 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 27     Hoops & Heels   def.   Burra's 23 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 27     Ice Vipers   def. by   Bayside Bandicoots 43 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 39     Karingal Mad Monkeys   def. by   Chicken Noodle Hoops 65 
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) 14     Bobcats U08.6   vs   Langwarrin Wildcats Panthers 14 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 2     Lazer Blitz   def. by   Woodlands Warriors Gunners 57 
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 2     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   St Jude's Flames 34 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D) 16     Bayside Raiders Klan   def. by   Mt Eliza Meteors - Wallace 17 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 2     St Anne's Avengers Ary   def. by   PBC Devils 40 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C2) 6     Lazer Thunder   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 62 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D3) 17     Bayside Raiders Robinson   def.   Belvedere Breakers - Stuckey
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 18     Overport Hawks   def. by   Mt Eliza Meteors - Yates 24 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2) 6     Bayside Raiders JD   def.   Ballam Park Boomers (Adams)
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 36     Bobcats U14.7B   def.   Lazer Arrows 23 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 11     Rowellyn Rockets Boosters   def. by   Lazer Rangers 28 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 27     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def.   Woodlands Warriors Sharks 18 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D1) 23     Mt Eliza Meteors - Cester   def.   Ballam Park Boomers (Jacobs)
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 27     Crave   def. by   The Poets 35 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 63     Kukus   def.   Charlies Angles 25 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 27     Globogym   def. by   Team Goose 46 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 29     Frankston Wolfpack   def.   Dave 13 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 38     Langwarrin Wildcats Spurs   def.   Bobcats U16.2B 35 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 19     Savages   def. by   All Sorts 42 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 15     Karingal Mad Monkeys   def. by   Mc Ballers 78 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 36     The Benchwarmers   def.   Dunkin Donuts 28 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5) 2     St Anne's Avengers Bright   def. by   Woodlands Warriors Storm 14 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 18     Derinya Bulls   def.   Langwarrin Wildcats Leopards
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 41     Flinders Basketball Crusaders   def.   Mt Eliza Meteors - Dobson
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U12 - B2) 21     KP Giants Schryver   def. by   Bobcats U12B Tigers 29 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 7     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   Rowellyn Rockets Cruz 12 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - B) 10     Woodlands Warriors Shimmer   def.   PBC Devils
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 2     Woodlands Warriors Starletts   def. by   Mt Eliza Meteors - Carson 16 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 4     Mt Eliza Meteors - Thompson   def. by   Bayside Raiders Robinson 30 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 19     Overport Magic   def.   KP Giants G12's
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 4     Belvedere Breakers - Stone   def. by   FHS Falcons 44 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 36     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   Rowellyn Rockets Boosters 11 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 32     Baxter Basketball Club (2)   def.   Woodlands Warriors Sharks
11/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D1) 40     Langwarrin Wildcats Destroyers   def.   Skye Sonics - Scutt 34 
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 20     Tropics   def. by   Achilles Heel 22 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 54     Powercables   def.   The Drizzly Bears 32 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 41     Charlies Angles   def.   The DC's 31 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 26     Mustica Sharks   def.   Team Boloz 23 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 56     St Joachim's Panthers - 4   def.   The Shadows Vortex 23 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 16     Awkward Turtles   def. by   Clueless 26 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 60     Ravens   def.   NQR 48 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 39     Hoops & Heels   def.   All Sorts 22 
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5) 1     Overport Stars   def. by   Woodlands Warriors Ninjas 14 
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 38     Rowellyn Rockets Lightning   def.   Woodlands Warriors Speedsters 16 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 36     Derinya Dark Birds   def.   Storm Tigers
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 2     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 40 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 5     St Anne's Avengers Rust   def. by   Rowellyn Rockets Rangers 24 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D3) 21     Bayside Raiders Robinson   def.   Bobcats U12.3B 20 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3) 32     Overport Hornets   def.   Flinders Basketball Celtics 25 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2) 14     Lazer Bolts   def. by   Bayside Raiders Vass 43 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 27     FHS Falcons   def.   Langwarrin Wildcats Claws 22 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 38     Lazer Rangers   def.   Mt Eliza Meteors - Lydiard 14 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D2) 15     St Joachim's Panthers - 2   def. by   Baxter Basketball Club (2) 22 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D1) 25     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 12 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 33     Achilles Heel   def. by   The Poets 51 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 32     Minimum Chips 2.0   def. by   Vicious nd Delicious 39 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 27     The Blue Ballers   def. by   Crave 37 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 46     When's Smoko   def.   The Hive Mind 33 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 40     St Joachim's Panthers - 4   def.   FHS Pirates 17 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 30     Dart Squad   def.   Nightstalkers 27 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 39     Space Jam (Trewhitt)   vs   NQR 39 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 28     Karingal Mad Monkeys   def. by   Immabe 39 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 6     Derinya Divas   def. by   PBC Giants 14 
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5) 14     St Anne's Avengers Bright   def.   Overport Stars
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 2     Skye Sonics - Bennett   def. by   Bobcats U08.6 16 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 16     Lazer Gems   def.   KP Giants G8'S 10 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 15     Bobcats U10.3B   vs   Skye Sonics - Ericksen 15 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 10     Derinya Matrix   def.   Langwarrin Wildcats Pumas
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D3) 16     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Rowellyn Rockets Bardin 15 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3) 21     Bobcats U12.4B   def.   St Anne's Avengers Quinn 14 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2) 23     Flinders Basketball Braves   def. by   Baxter Basketball Club (2) 35 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 32     Bobcats U14B Anderson   def. by   Derinya Storm 45 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 4     Derinya Destroyers   def. by   Lazer Bolts 30 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 37     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 32 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 20     St Joachim's Panthers - 6   def. by   Derinya Devils 21 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 26     The Poets   def. by   Langy Boyz 44 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 31     Ballers   def. by   Swamp Donkeys 35 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 37     The G.O.A.T.S   def. by   KP Giants Senior Men 64 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 30     Heaps Good   def. by   Mustica Sharks 49 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 28     Bobcats U16.3B   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 24 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 36     Burra's   def.   Dazzling Divas 25 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) Under Dogs   def. by   Express Alert 20 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 17     Dribbling Mess   def. by   Purple Panthers 26 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5) 12     Woodlands Warriors Storm   def. by   Woodlands Warriors Super Heroes 14 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 10     St Jude's Flames   def.   Minimbah Rockets
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 10     Woodlands Warriors Cubs   def. by   Storm Rebels 16 
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 6     Flinders Basketball United   def. by   Woodlands Warriors Timber Wolves 11 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 14     St Joachim's Panthers - 7   def.   Derinya Piranhas
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 17     Rowellyn Rockets Stars   def.   Rowellyn Rockets Heat
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 15     Overport Cavaliers   def. by   Woodlands Warriors Vipers 17 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 16     Derinya Wizards   def. by   Flinders Basketball Celtics 34 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 24     Rowellyn Rockets   def. by   Langwarrin Wildcats Sharks 60 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 34     Bobcats U14.8B   def.   The Shadows Sharks 12 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 29     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Bobcats U14.7B 48 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 10     Derinya Devils   def. by   Flinders Basketball United 26 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 44     Langy Boyz   def.   Team Boloz 30 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 32     The Drizzly Bears   def.   Age! (Mon) 28 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 33     The Zombies   def. by   The Panthers 34 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 22     Tropics   def. by   When's Smoko 48 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 38     FHS Pirates   def.   Mt Eliza Meteors - McCallum 24 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 37     Clueless   def.   Panthers 16 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 47     Space Jam (Trewhitt)   def.   Monstars 29 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 30     Pump   def. by   Ice Vipers 44 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 27     FHS Pirates   def. by   Langwarrin Wildcats Spurs 30 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 26     Nightstalkers   def.   All Sorts 24 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     East High Wildcats   def. by   Drop Squad 49 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 45     Immabe   def.   Under Dogs 33 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 14     Woodlands Warriors Raptors   def.   Bobcats U08.6 12 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Overport Stars   def.   Flinders Basketball Warriors
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 5     Belvedere Breakers - Moore   def. by   Langwarrin Wildcats Leopards 46 
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 8     Derinya Smurfettes   def. by   Lazer Gems
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 14     Overport Bullets   def. by   Lazer Boomers 18 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1) 17     Mt Eliza Meteors - Dennis   def.   Woodlands Warriors Dunkers
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D2) 6     Bayside Raiders Mason   def. by   Overport Bulls 12 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D3) 6     Bayside Raiders Bec   def. by   Rowellyn Rockets Fire 24 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 20     Mt Eliza Meteors - Taafe   vs   Lazer Thunder 20 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 12     Overport Magic   def.   Langwarrin Wildcats Ladybirds 10 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 10     Ballam Park Boomers (Jacobs)   def. by   Ballam Park Boomers (Smith) 38 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 44     Langwarrin Wildcats Claws   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 14 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 6     Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Mt Eliza Meteors - Stanborough 32 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 35     Team Boloz   def.   The Hive Mind 25 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 30     Vicious nd Delicious   def.   Duke Street 22 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 45     Kukus   def.   Charlies Angles 40 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 22     Achilles Heel   def. by   Heaps Good 31 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 42     Langwarrin Wildcats Spurs   def.   Bayside Raiders Trish 33 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 10     Dazzling Divas   def. by   Flying Saucy's 30 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 50     Ravens   def.   Cincinnati Gorillas 32 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 20     Dart Squad   def. by   Wii Not Fit! 46 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 6     Woodlands Warriors Raptors   def. by   Derinya Bulls 20 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5) 3     Bobcats U08.7   def. by   Woodlands Warriors Ninjas 18 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 17     St Jude's Flames   def.   Langwarrin Wildcats Leopards 10 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 8     Derinya Smurfettes   def. by   St Anne's Avengers O'Dell 17 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 24     Lazer Charms   def.   Derinya Dingoes
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D3) 11     Rowellyn Rockets Fire   def.   St Joachim's Panthers - 3 10 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3) 12     St Anne's Avengers Quinn   def. by   Derinya Wizards 27 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 29     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   Derinya Starlets
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2) 31     St Joachim's Panthers - 2   def.   Langwarrin Wildcats Rebounders 24 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 35     Flinders Basketball Warriors   def.   Ballam Park Boomers (Green Machine) 24 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 29     Bobcats U14.1B   def. by   Woodlands Warriors Red 73 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 40     Langwarrin Wildcats Destroyers   def.   Lazer Arrows 20 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 22     Skye Sonics - Armstrong   def.   Lazer Sparks 10 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 46     Mustica Sharks   def.   The Hive Mind 40 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 21     The Blue Ballers   def. by   The DC's 28 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 28     ZF   def. by   Swamp Donkeys 30 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 36     Tropics   def. by   The Poets 38 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 32     Bayside Raiders Trish   def. by   Bobcats U16B Grant 36 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 13     Panthers   def. by   Hoops & Heels 27 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 24     Mc Ballers   def. by   NQR 35 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 32     Alley-Oopsies   def.   Karingal Mad Monkeys 30 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5) 4     Derinya Smashers   def. by   Woodlands Warriors Knights
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5) 27     Overport Stars   def.   Mt Eliza Meteors - Bourke
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3) 19     St Jude's Flames   def.   Minimbah Rockets 14 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 8     St Anne's Avengers O'Dell   def. by   KP Giants G8'S 14 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 16     Bobcats U10.3B   def.   Flinders Basketball United
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 16     Overport Taipans   def.   Derinya Dodgers
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - C1) 13     KP Giants G10's   def.   Flinders Basketball Sapphires
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3) 23     Flinders Basketball Cavaliers   def.   St Anne's Avengers Quinn 19 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 25     Bobcats U12.1G   def.   Bayside Raiders JD
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C3) 19     Mt Eliza Meteors - Yates   def.   Mt Eliza Meteors - Taafe 18 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 37     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def.   Ballam Park Boomers (Jacobs) 26 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 17     Lazer Arrows   def. by   FHS Thrashers 57 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 8     Bayside Raiders Hooper   def. by   Lazer Sparks 23 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 51     When's Smoko   def.   Mustica Sharks 35 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 38     Powercables   def.   Age! (Mon) 21 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 40     The G.O.A.T.S   def. by   Crave 77 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 18     Achilles Heel   def. by   Langy Boyz 36 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 29     All Sorts   def.   Savages 19 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     Mc Ballers   def. by   Monstars 53 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 51     Chicken Noodle Hoops   def.   Bayside Bandicoots 32 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 27     Heaps Good   def. by   When's Smoko 60 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3) 30     Minimum Chips 2.0   def. by   Duke Street 47 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 29     The Zombies   def. by   KP Giants Senior Men 46 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 40     The Poets   vs   Team Boloz 40 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 63     Flying Saucy's   def.   Randoms 12 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 50     Space Jam (Trewhitt)   def.   Express Alert 34 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 23     Alley-Oopsies   def. by   Immabe 42 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 36     Kukus   def. by   The Panthers 41 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 36     Tropics   def. by   Heaps Good 41 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 36     Ballers   def.   ZF 33 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 41     Langy Boyz   def.   The Hive Mind 40 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Lazer Hoopsters  
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Wii Not Fit!   vs   Hoops & Heels  
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Pump   vs   Organised Confusion  
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Minimbah Rockets   vs   Bobcats U08.6  
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Bobcats U08.7   vs   Woodlands Warriors Storm  
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Skye Sonics - Bennett   vs   Lazer Demons  
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   KP Giants G8'S   vs   Lazer Gems  
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - D)   Rowellyn Rockets Starlets   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1)   Overport Thunder   vs   Derinya Dynamite  
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Rowe   vs   Woodlands Warriors Lions  
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3)   St John's Jaguars U/12 Boys Blue   vs   Lazer Thunder  
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2)   Bobcats U12.1G   vs   Mt Eliza Meteors - Mackay  
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B2)   Rowellyn Rockets Rockers   vs   Derinya Dragons  
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - D1)   Overport Hawks   vs   Lazer Sharks  
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3)   Bayside Raiders Wells   vs   Ballam Park Boomers (Smith)  
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D1)   Bobcats U14.7B   vs   Mt Eliza Meteors - Lydiard  
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - D)   Skye Sonics - Armstrong   vs   Derinya Devils  
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   Achilles Heel   vs   Tropics  
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3)   The Drizzly Bears   vs   Powercables  
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4)   The DC's   vs   Charlies Angles  
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3)   Team Boloz   vs   Mustica Sharks  
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Mt Eliza Meteors - McCallum   vs   Bobcats U16.2B  
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Awkward Turtles   vs   Savages  
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Immabe   vs   Ice Vipers  
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Skye Sonics - Bennett   vs   Langwarrin Wildcats Leopards  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Derinya Smashers   vs   Overport Stars  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Belvedere Breakers - Moore   vs   Bobcats U08.6  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Woodlands Warriors Cubs   vs   Storm Rebels  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Lazer Boomers   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C1)   Derinya Flames   vs   Flinders Basketball United  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D2)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Mt Eliza Meteors - Craig  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Farrow   vs   Bobcats U12.2G  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Shortt)   vs   Belvedere Breakers - Unwin  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C3)   St John's Jaguars U/12 Boys Blue   vs   Bobcats U12.4B  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   Bayside Raiders Wells   vs   Derinya Destroyers  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Bobcats U14.7B   vs   Langwarrin Wildcats Claws  
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   Flinders Basketball United   vs   Mt Eliza Meteors - Stanborough  
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   The Poets   vs   Achilles Heel  
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3)   Vicious nd Delicious   vs   Minimum Chips 2.0  
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2)   Team Goose   vs   Eagles  
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3)   The Hive Mind   vs   When's Smoko  
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Rowellyn Rockets Gold   vs   Mt Eliza Meteors - McCallum  
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Dart Squad   vs   Randoms  
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Ravens  
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D)   The Benchwarmers   vs   Under Dogs  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Belvedere Breakers - Moore   vs   Derinya Bulls  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Derinya Smashers   vs   Woodlands Warriors Ninjas  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 2)   St Joachim's Panthers - 8   vs   St John's Jaguars U/8 Boys  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Flinders Basketball Warriors   vs   St Anne's Avengers Bright  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Bobcats U10.3B   vs   Ballam Park Boomers (Rapana)  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D3)   Rowellyn Rockets Bardin   vs   Ballam Park Boomers (Rapana)  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Shortt)   vs   Woodlands Warriors Vipers  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1)   Belvedere Breakers - Unwin   vs   Mt Eliza Meteors - Waixel  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2)   Mt Eliza Meteors - Cester   vs   Flinders Basketball Braves  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   Storm Fire   vs   Ballam Park Boomers (Green Machine)  
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Bullets   vs   Bayside Raiders Wells  
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Rhinos   vs   The Shadows Sharks  
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   Ballam Park Boomers (Ridgway)   vs   Bayside Raiders Hooper  
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   Langy Boyz   vs   The Poets  
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3)   Swamp Donkeys   vs   Ballers  
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1)   Dave   vs   OS Raptors  
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3)   Mustica Sharks   vs   Heaps Good  
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   Rowellyn Rockets Gold  
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Wii Not Fit!  
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Space Jam (Trewhitt)  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Woodlands Warriors Raptors   vs   Minimbah Rockets  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Mt Eliza Meteors - Bourke  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   St Jude's Flames   vs   Derinya Bulls  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Lazer Blitz   vs   Derinya Draculas  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Timber Wolves   vs   Derinya Flames  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1)   Belvedere Breakers - Gem   vs   Derinya Demons  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2)   Derinya Stars   vs   Skye Sonics - McCann  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3)   Lazer Thunder   vs   Derinya Wizards  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1)   PBC Wizards   vs   Woodlands Warriors Starletts  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14.6B   vs   Ballam Park Boomers (Green Machine)  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   Mt Eliza Meteors - Prendergast   vs   PBBC U14B Rhinos  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Langwarrin Wildcats Destroyers   vs   Skye Sonics - Scutt  
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   St Joachim's Panthers - 6   vs   Bayside Raiders Hooper  
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   Team Boloz   vs   Langy Boyz  
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3)   Age! (Mon)   vs   The Drizzly Bears  
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4)   The Panthers   vs   The Zombies  
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3)   When's Smoko   vs   Tropics  
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   The Shadows Vortex   vs   Bobcats U16.3B  
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Awkward Turtles  
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   NQR   vs   Space Jam (Trewhitt)  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   St Jude's Flames   vs   Skye Sonics - Bennett  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Knights   vs   Derinya Smashers  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Lazer Demons   vs   Minimbah Rockets  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Lazer Gems   vs   Woodlands Warriors Cubs  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Lazer Boomers   vs   Skye Sonics - Ericksen  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D3)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   Belvedere Breakers - Stuckey  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Taafe   vs   Mt Eliza Meteors - Yates  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   St John's Jaguars U/12 Girls Green   vs   Bayside Raiders Troy  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2)   St John's Jaguars U/14 Boys Blue   vs   Rowellyn Rockets Boosters  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   FHS Storm   vs   Storm Fire  
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   Ballam Park Boomers (Jacobs)   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast  
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Skye Sonics - Scutt   vs   Mt Eliza Meteors - Lydiard  
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   Mt Eliza Meteors - Stanborough   vs   Ballam Park Boomers (Ridgway)  
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   The Hive Mind   vs   Team Boloz  
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3)   Duke Street   vs   Vicious nd Delicious  
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4)   Charlies Angles   vs   Kukus  
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3)   Heaps Good   vs   Achilles Heel  
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   FHS Pirates   vs   The Shadows Vortex  
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Nightstalkers   vs   Dart Squad  
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Semi Pro   vs   Bayside Bandicoots  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Bobcats U08.6   vs   Skye Sonics - Bennett  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   St Anne's Avengers Bright   vs   Bobcats U08.7  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Lazer Demons   vs   Belvedere Breakers - Moore  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   KP Giants G8'S   vs   Lazer Gems  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Overport Celtics   vs   Belvedere Breakers - Gem  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D3)   Belvedere Breakers - Stuckey   vs   Derinya Dynamos  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Lazer Thunder  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Green  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2)   Bayside Raiders Vass   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Blue  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   FHS Falcons   vs   Flinders Basketball Warriors  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Bullets   vs   Ballam Park Boomers (Smith)  
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Bobcats U14.7B   vs   Overport Spurs  
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   Flinders Basketball United   vs   Ballam Park Boomers (Ridgway)  
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   Mustica Sharks   vs   The Hive Mind  
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   The Blue Ballers   vs   The DC's  
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3)   ZF   vs   Swamp Donkeys  
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3)   Tropics   vs   The Poets  
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Spurs   vs   FHS Pirates  
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Dazzling Divas   vs   Burra's  
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   NQR   vs   Mc Ballers  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Bobcats U08.6   vs   Woodlands Warriors Raptors  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   St Anne's Avengers Bright  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Leopards   vs   Belvedere Breakers - Moore  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Storm Rebels   vs   Woodlands Warriors Cubs  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Bobcats U10.3B   vs   Overport Bullets  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D3)   Rowellyn Rockets Fire   vs   Skye Sonics - Smith  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Lazer Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - Taafe  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Lions   vs   Derinya Starlets  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2)   St Anne's Avengers Murfett   vs   Bayside Raiders Vass  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14B Anderson   vs   FHS Falcons  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   Ballam Park Boomers (Jacobs)  
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Rangers   vs   Lazer Arrows  
31/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D)   Bayside Raiders Hooper   vs   Lazer Sparks  
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3)   When's Smoko   vs   Mustica Sharks  
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C3)   Powercables   vs   Age! (Mon)  
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4)   The G.O.A.T.S   vs   Crave  
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3)   Ballers   vs   Vicious nd Delicious  
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Bayside Raiders Trish   vs   Langwarrin Wildcats Spurs  
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Panthers   vs   Clueless  
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Mc Ballers  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Ninjas   vs   Bobcats U08.7  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Leopards   vs   St Jude's Flames  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Derinya Bulls   vs   Woodlands Warriors Raptors  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Lazer Gems   vs   Derinya Smurfettes  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Dunkers   vs   Woodlands Warriors Vikings  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - D3)   Rowellyn Rockets Fire   vs   Rowellyn Rockets Bardin  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C3)   Derinya Wizards   vs   St Anne's Avengers Quinn  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Nyssen   vs   Lazer Diamonds  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D2)   Bayside Raiders Stubbs   vs   St Anne's Avengers Murfett  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   Ballam Park Boomers (Green Machine)   vs   Flinders Basketball Warriors  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - D)   Skye Sonics - Armstrong   vs   Derinya Devils  
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1)   Mt Eliza Meteors - Lydiard   vs   Belvedere Breakers - Stone  
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3)   Bobcats U14.8B   vs   Woodlands Warriors Sharks