Frankston CRT#3

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) Deuces   def. by   Velvet Thunder 20 
07/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 23     Cosmatic Dunkers   def. by   Hoops I did it again 42 
07/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 27     Mixed Genders   def.   Clueless 20 
07/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 41     Jump If You Hate Rangas   def.   Phoenix Firebirds 25 
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 41     CD Dingoes   def.   Kings (Chapman) 37 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 21     Bean Counters   def. by   Who's Hook 37 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 38     The Nook   def. by   The Vipers 44 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 31     Frankston Wolfpack   def.   Tune Squad 28 
09/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 24     Chelsea Mudgutz   def.   Dads army 21 
09/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 33     Got Not Much   def.   Torstie 31 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 33     The Reapers   def.   Beer Money 25 
09/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 45     Rogue Elephants   def.   The Peanuts 35 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     The Home Wreckers   def.   Express Alert 28 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 34     Monstars   def. by   Pump 44 
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 32     NQR   def.   Nothing But Net 22 
10/04/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 44     Ice Vipers   def. by   Satday Squad 55 
11/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 23     Los Swas   def. by   Prince and the Revolution 37 
11/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 37     BP Kickers   def.   Jackson 5 27 
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 22     5 Guys Burgers and Fries   def. by   GH50 26 
11/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 11     CPL   def. by   GAMtime Lakers 26 
14/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 12     Cosmatic Dunkers   def. by   Mixed Genders 50 
14/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 31     Clueless   def. by   Frost 39 
14/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 36     Hoops I did it again   def. by   Velvet Thunder 70 
14/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 23     Jump If You Hate Rangas   def. by   Davids Mighty (wo)men 30 
14/04/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 20     Past our Prime   vs   Tiger Eyes 20 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 55     Kings (Chapman)   def.   Ball'n with ma bros 34 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 49     KP Giants Thomas   def.   Who's Hook 47 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 38     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   OS Raptors 19 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 25     The Nook   def. by   Who Needs J 38 
15/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C2) 25     Razorlight   def. by   B'Lilly Ballers 32 
16/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 33     The Glaciers   def.   Dads army 25 
16/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 24     Knights   def.   The Sac Kings 15 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 26     Blue Bandits   def.   The Cobras 17 
16/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 28     Got Not Much   def.   Juiced Up 20 
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 45     Express Alert   def.   Monstars 37 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 25     Pump   def. by   Nothing But Net 47 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 25     The Home Wreckers   def. by   Drop Squad 45 
17/04/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 15     Ice Vipers   def. by   The Benchwarmers 32 
18/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 27     Prince and the Revolution   def. by   Milwaukee Bucks 44 
18/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 20     Karingal Knights   def.   Dropkick Murphys
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) Flaming Moes   def. by   GAMtime Lakers 20 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 31     Basketball Buddies   def. by   The Supremes 43 
23/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 29     Don't Make Us Run   def.   Chelsea Mudgutz 28 
23/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 28     Juiced Up   def. by   The Sac Kings 40 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 20     Bike Squad   def.   The Reapers 12 
23/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 40     Redbacks Web (Tues)   def.   The Glaciers 26 
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 8     Lazer Dragons   def. by   Rowellyn Rockets Bullets 15 
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 6     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Belvedere Breakers - Campbell 12 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 14     Flinders Basketball Opals   def. by   Langwarrin Wildcats Lynx 20 
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3) 6     PBBC U08G Purple Storm   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 5     Bobcats U10.7B   def. by   St Jude's Flames 21 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - D) Woodlands Warriors Devils   def. by   Overport Rebels 44 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 24     Flinders Basketball Heat   def.   Langwarrin Wildcats Lightning
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 27     Derinya Starlets   def.   Mt Eliza Meteors - Nyssen 18 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 24     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def. by   Bobcats U12B Tigers 25 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) Derinya Dynamos   def. by   St Anne's Avengers Red 72 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 11     Lazer Rangers   def. by   Woodleigh Warriors 30 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 18     Derinya Devils   def.   Skye Sonics - Armstrong 13 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 5     Bayside Raiders Dave   def. by   Woodlands Warriors Hawks 31 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - B2) 27     Rowellyn Houston Rockets   def. by   Bobcats U14.1B 31 
28/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 28     Davids Mighty (wo)men   def. by   Deuces 56 
28/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 51     Velvet Thunder   def.   Cosmatic Dunkers 22 
28/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 33     The Rookies   def. by   Team Pingu 43 
28/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 32     Hoops I did it again   def. by   Phoenix Firebirds 34 
28/04/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 37     Snacc Attacc   def.   The Swish Kebabs 27 
29/04/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 6     Double Dribblers   def. by   Warrior Women
29/04/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 19     Lethal Ladies   def. by   Perfect Strangers 30 
29/04/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 42     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Langwarrin Wildcats Stars 22 
29/04/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 33     Lazer Stars   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 17 
29/04/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 35     Swampies   def.   Misfits 31 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 35     Ball'n with ma bros   def. by   The Vipers 41 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 39     Western University Dolphins   def. by   Orange Justice 40 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 43     CD Dingoes   def.   Who Needs J 31 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 64     Ninkasi   def.   Steph's Chefs 39 
29/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1) 28     Tune Squad   def. by   OS Raptors 38 
30/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 12     C.D. Dingoes   def. by   Miami Trainees 21 
30/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 18     Chelsea Mudgutz   def. by   Redbacks Web (Tues) 26 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 17     Mad Ballers   def. by   Blue Bandits 18 
30/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 26     Jim's Balling   def. by   Knights 38 
01/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 14     Woodlands Warriors Legends   def. by   Skye Sonics - Dowell 69 
01/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 37     FHS Vipers   def.   Derinya United 16 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 39     Woodleigh Raiders   def.   Flinders Basketball Rebels 23 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 31     Monstars   def. by   Nothing But Net 40 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 19     Savages   def. by   Randoms 23 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 24     Pump   def. by   Semi Pro 37 
01/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 32     Dunkin Donuts   def. by   Satday Squad 73 
02/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 26     PBBC U18B Raiders   def. by   Bobcats U18.2B 43 
02/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 42     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   PBBC Sixers U18B Allars 20 
02/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 34     Langwarrin Wildcats Rebels   def.   FHS Lords 28 
02/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 44     Milwaukee Bucks   def.   GH50 24 
02/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 19     Prince and the Revolution   def. by   GAMtime Lakers 43 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 30     Los Swas   def.   Back Hanners 25 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 34     Flaming Moes   def.   CPL 26 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 4     St John's Jaguars U/8 Boys   def. by   St Joachim's Panthers - 8 19 
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 9     Derinya Divas   def.   Woodlands Warriors Sparkles
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 2     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Mt Eliza Meteors - Clerk 10 
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3) 24     PBC Giants   def.   Rowellyn Rockets Unicorns
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 4     Derinya Piranhas   def. by   Derinya Fireballs 28 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - D) 26     Flinders Basketball Rubies   def.   Woodlands Warriors Devils
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 6     Langwarrin Wildcats Pumas   def. by   Derinya Matrix 10 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 27     Lazer Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe 15 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 24     Skye Sonics - McCann   def. by   Bobcats U12.2B 28 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 32     St John's Jaguars U/12 Boys Blue   def.   Woodlands Warriors Strikers
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 40     Skye Sonics - Vella   def.   Flinders Basketball Crusaders 34 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 13     St Anne's Avengers Tenner   def. by   Rowellyn Mockingjay 32 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 28     Rowellyn Rockets Gems   def.   Skye Sonics - Fitton 26 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - A) 38     Woodlands Warriors Wabbits   def.   Skye Sonics - Keher 24 
05/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 50     Frost   def.   Talking Dribble 34 
05/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 10     Clueless   def. by   Hoops I did it again 27 
05/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 46     Velvet Thunder   def.   Phoenix Firebirds 37 
05/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 47     Deuces   def.   Jump If You Hate Rangas 19 
05/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed A) 36     Seda dubnation   def. by   Oooh That's Nice 55 
06/05/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 18     Bad Mums   def.   Seaside Swans 14 
06/05/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 20     Chicken Curry   def.   Perfectly Poised
06/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 13     Ballam Park Boomers (Stars)   def. by   PBC Pumas 20 
06/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 16     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Woodleigh Jaguars 15 
06/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 17     Mt Eliza Meteors - Gibson   def. by   Swampies 36 
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 43     The Vipers   def.   Who's Hook 39 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 22     Tune Squad   def. by   Bricklayers 28 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 55     Kings (Chapman)   def. by   Bean Counters 64 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 41     The Zombies   vs   KP Giants Senior Men 41 
06/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1) 14     Chillis   def. by   Wolfpack 30 
07/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 37     The Gaels   def.   The Peanuts 33 
07/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 27     Blue Bandits   vs   Bike Squad 27 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 32     Juiced Up   def. by   Wham! 34 
07/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 30     The Glaciers   def.   Chelsea Mudgutz 29 
08/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 25     Woodleigh Raiders   def. by   Rowellyn Rockets U16 Boys 29 
08/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 51     Skye Sonics - Dowell   def.   FHS Vipers 21 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 43     Bayside Raiders Jake   def. by   PBBC Sixers U16B Philippe 73 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 36     Nothing But Net   def.   Drop Squad 29 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 52     Express Alert   def.   Space Jam (Trewhitt) 42 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 15     The Tropics   def. by   Jetts 23 
08/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed C) The Home Wreckers   def. by   Under Dogs 20 
09/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 66     The Ringerz   def.   Easy Dubs 60 
09/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 35     Coastal Royals Gold   def.   Bobcats U18.2B 27 
09/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 35     G.O.A.T.S   def.   Woodleigh Wizards 30 
09/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) GH50   def. by   GAMtime Lakers 20 
09/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 25     The Young Bloods   vs   Selleck's Recoating 25 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 37     Team Untz   def. by   Moneyshot 41 
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 38     Los Swas   def.   5 Guys Burgers and Fries 31 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 8     Mt Eliza Meteors - Reid   def. by   St Joachim's Panthers - 8 16 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 18     Derinya Starlights   def.   PBC Giants 14 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 4     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   PBBC U08G Purple Storm
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 14     Skye Sonics - Bennett   def.   Storm Tigers
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 14     Baxter Basketball Club   def. by   Derinya Demons 36 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B2) 16     Derinya Stars   def.   Bobcats U12.1B 10 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 4     Langwarrin Wildcats Pumas   def. by   Flinders Basketball Heat
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 13     Woodlands Warriors Lions   vs   Mt Eliza Meteors - Rowe 13 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 17     PBC Thunder   def.   Bobcats U12.2B
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 23     Bayside Raiders Paul   def.   Storm Lions
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 32     Woodlands Warriors Fire   def.   Rowellyn Rockets Gems 31 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 50     Rowellyn Mockingjay   def.   Woodlands Warriors Swish 14 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 37     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   def.   Mt Eliza Meteors - Killingsworth 22 
12/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 17     Mixed Genders   def. by   Super T's 31 
12/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 20     Velvet Thunder   def.   Deuces
12/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 37     Cosmatic Dunkers   def.   Phoenix Firebirds 34 
12/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 22     Talking Dribble   def. by   Charged 50 
12/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed B) 20     Frost   def.   BAH
13/05/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 19     Perfect Strangers   def. by   Wii Not Fit 27 
13/05/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 17     Double Dribblers   def.   Lethal Ladies
13/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 21     Lazer Stars   def.   Flinders Basketball Opals 10 
13/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 18     Woodleigh Jaguars   def. by   Flinders Basketball Emeralds 26 
13/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 30     Flinders Ruby   def. by   Woodlands #SWAGGERS 69 
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 28     Minimum Chips 2.0   def. by   Ballers 39 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 47     Orange Justice   def.   Wolfpack 37 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 51     Bean Counters   def.   Who's Hook 46 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 30     Eagles   def.   Globogym 20 
13/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 48     Blaze   def.   Kings (Radunkovic) 34 
14/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 25     The Peanuts   def. by   Those Guys 28 
14/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 17     The Sac Kings   def. by   Got Not Much 35 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 33     Mad Ballers   def.   The Reapers 28 
14/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 28     Blazers   def. by   Mini Me Giants (Tues) 46 
15/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 26     Lazer Hoopsters   def. by   Woodlands Warriors Legends 28 
15/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 25     FHS Eagles   def.   Derinya United 20 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 23     Bayside Raiders Jake   def.   Frankston Wolves 15 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 55     Nothing But Net   def.   Cincinnati Gorillas 33 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 41     East High Wildcats   def.   Express Alert 37 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 11     Mega Minx   def. by   Purple Panthers 19 
15/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 52     Mixed Bag   def.   Next Sub 51 
16/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 30     Bobcats U23B   def. by   The Ringerz 95 
16/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 43     Skye Sonics - Vella   def. by   Bobcats U18.2B 45 
16/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 40     Skye Sonics - Dowell   def. by   Easy Dubs 100 
16/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 40     CPL   def. by   5 Guys Burgers and Fries 47 
16/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 24     Dropkick Murphys   def.   Word G 14 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 41     bG   def.   Oilers 36 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 22     GH50   def. by   Flaming Moes 32 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     Overport Devils   def. by   St Joachim's Panthers - 8 32 
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 6     Woodlands Warriors Sparkles   def. by   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 16 
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 8     Mt Eliza Meteors - Clerk   def. by   Bobcats U08G 14 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3) 12     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Langwarrin Wildcats Lynx
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 4     Rowellyn Rockets Cubs   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Green
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 34     Minimbah Mavericks   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 11     Woodlands Warriors Sapphires   def. by   Lazer Diamonds 27 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 44     Penbank Piranhas   def.   KP Giants Schryver 30 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - C1) 18     Derinya Dunkers   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodrick 25 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 42     Bobcats U14B Comerford   def.   Patterson Lakes Thunder 24 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 40     St Anne's Avengers Quinn   def.   Rowellyn Rockets 17 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2) 21     Mt Eliza Meteors - Keegan   def. by   Rowellyn Houston Rockets 26 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 18     Lazer Nitro   def. by   Bobcats U14.5B 43 
19/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 36     Talking Dribble   def. by   Cosmatic Dunkers 44 
19/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 24     Super T's   def. by   I want a McFlurry aye 39 
19/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 21     Travel   def. by   Past our Prime 28 
19/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 48     Davids Mighty (wo)men   def. by   Pratt & Co 56 
19/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 38     Charged   def.   Jump If You Hate Rangas 14 
20/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 30     Flinders Basketball Opals   def.   PBC Pumas
20/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 38     PBBC Sixers U23G   def.   Mad Monkeys 25 
20/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 31     Misfits   vs   Jaguars 31 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 27     Ballers   vs   The Drizzly Bears 27 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 24     Bricklayers   def. by   Dave 31 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 36     The Vipers   def. by   Ball'n with ma bros 39 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 19     Tune Squad   def. by   Sosig 38 
20/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4) 46     The Zombies   def.   Kukus 44 
21/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 28     Those Guys   def.   Hoops We Did It Again 22 
21/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 28     Juiced Up   def. by   Skye Bombers 51 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 18     The Cobras   def. by   Southside Vikings 30 
21/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 38     V-TECH'S   def. by   The Glaciers 43 
22/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 30     FHS Breakerz   def.   Rowellyn Rockets U16 Boys 28 
22/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 17     The Shadows Vortex   def. by   Langwarrin Wildcats Spurs 37 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 39     FHS Vipers   def.   Bobcats U16B Browne 11 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 22     Burra's   def. by   Clueless 24 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     Drop Squad   def.   Monstars 25 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 12     Flounders   def. by   Shooting Stars 47 
22/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 32     Ballerz'   def. by   The Team of Dreams 45 
23/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 28     Bobcats U23.2B   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 60 
23/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 26     PBBC U18B Raiders   def. by   Woodleigh Buckets 37 
23/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 65     The Ringerz   def.   Woodleigh Panthers 53 
23/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 24     BP Kickers   def.   Word G 21 
23/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 54     The Rats   def.   HufflePuffleGriffendoff 30 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 35     GAMtime Lakers   def.   Hoops I Did It Again 33 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 35     Back Hanners   def.   Prince and the Revolution 29 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 18     Bobcats U08.4   vs   St Joachim's Panthers - 8 18 
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 2) 20     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   St John's Jaguars U/8 Boys
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) Bobcats U08.7   def. by   Woodlands Warriors Storm 17 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 24     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   PBC Redbacks
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 15     Derinya Hurricanes   def. by   Rowellyn Rockets Rookies 16 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 14     Bayside Raiders JD   def.   Belvedere Breakers - Harper
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 36     Derinya Stars   def.   Penbank Piranhas 22 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 9     Overport Hawks   def. by   Mt Eliza Meteors - Gallaher 20 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 22     Lazer Rangers   def. by   FHS Thrashers 27 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 34     Woodlands Warriors Wabbits   vs   Skye Sonics - Vella 34 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 28     Woodlands Warriors Crystals   vs   Mt Eliza Meteors - Gilligan 28 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 21     Langwarrin Wildcats Claws   def. by   Woodleigh Warriors 35 
26/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 44     Team Pingu   def.   Frankston Huskies 12 
26/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 42     Wildcats   def.   Deuces 26 
26/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 42     Pratt & Co   def.   Charged 19 
26/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 33     Jump If You Hate Rangas   def.   Talking Dribble 24 
26/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 18     Past our Prime   def. by   Crazy Cats 23 
27/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 22     Skye Sonics - Corrigan   def.   St Joachim's Panthers 18 
27/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - A) 31     Jaguars   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 54 
27/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 27     Woodleigh Jaguars   def.   PBBC Sixers U23G 22 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 36     The Drizzly Bears   def.   Vicious nd Delicious 30 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 40     Black Panthers   def.   Courgoes 26 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 40     KP Giants Thomas   vs   Kings (Chapman) 40 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 49     Spurs   def.   Eagles 38 
27/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C2) 29     Moose Knuckles   def. by   Wristy's 40 
28/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 40     Hoops We Did It Again   def.   Rattlesnakes 28 
28/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 28     Knights   def.   Juiced Up 20 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 16     Upotipotpon Utopians   def.   Beer Money 11 
28/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 18     Dads army   def. by   Blazers 34 
29/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 26     Bayside Raiders Ulli   def. by   Bobcats U16B Browne 37 
29/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 21     Bayside Raiders Trish   def. by   Bobcats U16.2B 59 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 31     FHS Pirates   def.   The Shadows Vortex 15 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 32     Ravens   def. by   Space Jam (Trewhitt) 43 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 36     Drop Squad   def. by   NQR 48 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 37     Peninsula   def.   Peninsula Dolphins 14 
29/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 43     Satday Squad   def.   Organised Confusion 28 
30/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 72     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   PBBC U18B Raiders 34 
30/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 33     Bobcats U18.3B   def.   Woodleigh Wizards 14 
30/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 20     PBBC Sixers U18B Allars   def. by   FHS The Goats 42 
30/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 14     Prince and the Revolution   def. by   Flaming Moes 28 
30/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 27     BP Kickers   def.   Jackson 5 24 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 22     Basketball Buddies   def. by   Hoops I Did It Again 57 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 33     The Rats   def. by   The Reapers 41 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 19     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   Lazer Storm
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 7     Rowellyn Rockets Unicorns   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 10 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 4     Rowellyn Rockets Rainbows   vs   Bobcats U08G
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) St Anne's Avengers Bright   def. by   Woodlands Warriors Knights
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 18     Mt Eliza Meteors - Muccignat   def.   Woodlands Warriors Butterflies
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 27     Rowellyn Rockets Rookies   def.   Lazer Gunns
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 19     Mt Eliza Meteors - Rowe   def.   Derinya Starlets 12 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D1) 22     Langwarrin Wildcats Rangers   def. by   St Anne's Avengers Red 24 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 41     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Bobcats U12.2B 16 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 15     FHS Storm   def. by   Woodleigh Warriors 44 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 39     Flinders Basketball Crusaders   def.   FHS Ankle Breakers 15 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 11     St Anne's Avengers Tenner   def. by   Rowellyn Mockingjay 45 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 22     Flinders Basketball Strikers   def. by   Woodlands Warriors Sweats 44 
02/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 45     Velvet Thunder   def. by   I want a McFlurry aye 46 
02/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 28     Mixed Genders   def. by   BAH 40 
02/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 22     Crazy Cats   def. by   Cosmatic Dunkers 28 
02/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 54     Charged   def.   Davids Mighty (wo)men 31 
02/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 20     Frankston Huskies   def. by   The Swish Kebabs 48 
03/06/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 22     Seaside Swans   def.   Lethal Ladies 17 
03/06/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 13     Wii Not Fit   def. by   Double Dribblers 16 
03/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 30     Mt Eliza Meteors - Anderson   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 56 
03/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 37     Flinders Basketball Emeralds   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 21 
03/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 24     Misfits   def. by   Swampies 44 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 24     Vicious nd Delicious   def. by   Swamp Donkeys 32 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 29     Wolfpack   def. by   Western University Dolphins 38 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 37     CD Dingoes   def. by   Bean Counters 41 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 38     Everybody Love Everybody   def.   Tune Squad 28 
03/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4) 30     The DC's   def.   Crave 25 
04/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 28     Rattlesnakes   def. by   Stay in Yo Lane 39 
04/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 47     Venomenons   def.   Slammers 44 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 15     Bike Squad   def. by   The Cobras 22 
04/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 30     Jim's Balling   def.   V-TECH'S 29 
05/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 24     Flinders Basketball Rebels   def. by   Coastal Royals Bronze 43 
05/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 45     Mt Eliza Meteors - Arnott   def.   Flinders Basketball Cavaliers 24 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 14     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Bayside Raiders Trish 23 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) Drop Squad   def. by   Ravens 20 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 53     Express Alert   def.   Nothing But Net 42 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 44     Frankston Tropics   def.   Sippers 26 
05/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 34     Shot Block Crusaders   def. by   Kobe Kwan Kanobi 37 
06/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 71     Spaghetti Meatballs Fettucine   def. by   The Ringerz 92 
06/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 77     Derinya Grizzlies   def.   Coastal Royals Gold 65 
06/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 50     Ballam Park Boomers (Preston)   def. by   Bobcats U18.2B 57 
06/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) The Hustle   def. by   Age! (Thurs) 20 
06/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 34     GH50   def.   Prince and the Revolution 23 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 47     Word G   def.   Jackson 5 30 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 53     Pirates   def.   Low Expectations 34 
11/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D1) 24     Torstie   def. by   Knights 28 
11/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 22     Fortune and the spuds   def. by   Skye Bombers 36 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 29     Beer Money   def.   Southside Vikings 26 
11/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 27     Dads army   def. by   Don't Make Us Run 30 
12/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 21     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 28 
12/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 17     Woodlands Warriors Legends   def. by   Langwarrin Wildcats Blazers 60 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 36     Bobcats U16.3B   def.   Bobcats U16B Grant 31 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 32     Nothing But Net   def. by   Space Jam (Trewhitt) 45 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 56     NQR   def.   Monstars 20 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 37     Dribbling Mess   def.   Mega Minx 26 
12/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 79     Satday Squad   def.   Karingal Mad Monkeys 38 
13/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 40     Bobcats U23B   def.   Bobcats U23.2B 35 
13/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 20     Bobcats U18.1B   def.   Langwarrin Wildcats Magic
13/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 37     Dragons   def.   Skye Sonics - Vella 34 
13/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 32     Milwaukee Bucks   def. by   GAMtime Lakers 42 
13/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 32     Los Swas   def. by   CPL 44 
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 48     The Rats   def.   Dropkick Murphys 22 
13/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 29     Word G   def. by   The Young Bloods 41 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 18     St Joachim's Panthers - 8   def.   Mt Eliza Meteors - Crouch 10 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 13     Belvedere Breakers - Campbell   def. by   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 14 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 12     PBBC U08G Purple Storm   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Woodlands Warriors Storm   def. by   Woodlands Warriors Knights
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 11     Woodlands Warriors Gems   def.   Woodlands Warriors Shimmer
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 10     St Joachim's Panthers - Santos   def.   Mt Eliza Meteors - Smith
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 16     Woodlands Warriors Lions   def. by   Derinya Cubs 24 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 42     KP Giants Schryver   def.   Langwarrin Wildcats Warriors 13 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 15     Lazer Sharks   def. by   Bayside Raiders Paul 27 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 8     Lazer Arrows   def. by   Lazer Rangers 46 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - D) 27     Derinya Devils   def.   Lazer Sparks 21 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 15     Rowellyn Rockets Storm   def. by   Bayside Raiders Dave 27 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 6     Rowellyn Rockets Gems   def. by   Woodlands Warriors Opals 39 
16/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 55     Pratt & Co   def.   Travel 42 
16/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 49     Wildcats   def.   Super T's 33 
16/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 36     Cosmatic Dunkers   def.   Past our Prime 29 
16/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 30     Silver County Knights   def. by   Burrito Bandits 35 
16/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 38     The Swish Kebabs   def.   Misfits 33 
17/06/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 49     1987   def.   Wii Not Fit 10 
17/06/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 16     Warrior Women   def.   Bad Mums 14 
17/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 19     Bayside Raiders Gomes   def.   St Joachim's Panthers 17 
17/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 14     Woodleigh Jaguars   def. by   KP Giants Hunter 17 
17/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 34     Woodlands #SWAGGERS   def.   Jaguars 24 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 46     Bricklayers   def.   OS Raptors 31 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 32     Dave   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 24 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 37     Yeah The Boys   def.   Who Needs J 27 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 41     Phoenix   def. by   Spurs 49 
17/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 20     Ninkasi   def.   Mills Squad
18/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 18     Blue Bandits   def.   Mad Ballers 14 
18/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 32     Rogue Elephants   def.   C.D. Dingoes 29 
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 15     Fortune and the spuds   def. by   Got Not Much 26 
18/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 31     Jim's Balling   def.   Redbacks Web (Tues) 29 
19/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 14     Derinya United   def. by   Bayside Raiders Ulli 24 
19/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 45     FHS Eagles   def.   Woodlands Warriors Legends 19 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 17     Bobcats U16B Browne   def. by   St Joachim's Panthers - 4 57 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 33     Semi Pro   def. by   Organised Confusion 34 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 45     Space Jam (Trewhitt)   def.   Drop Squad 41 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 4     Flounders   def. by   Purple Panthers 37 
19/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 81     Space Jam   def.   The Team of Dreams 32 
20/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 76     The Ringerz   def.   Cobras 41 
20/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 13     Woodleigh Buckets   def. by   Bobcats U18.2B 30 
20/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 48     Woodleigh Panthers   def.   Bobcats U23.2B 30 
20/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 23     The Hustle   def. by   Redbacks Web (Thurs) 25 
20/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 32     The Reapers   def. by   Karingal Knights 35 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 29     Monstars   def. by   Gecko's 38 
20/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 52     Flaming Moes   def.   Los Swas 27 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 17     St Joachim's Panthers - 8   def.   Overport Devils
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 16     PBC Giants   def.   Derinya Starlights 12 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     Bobcats U08.4   def.   Langwarrin Wildcats Panthers
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 12     Bobcats U08.5   def. by   Derinya Draculas 24 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 10     Mt Eliza Meteors - Muccignat   def. by   PBC Redbacks 16 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 8     Lazer Boyz   def. by   Minimbah Mavericks 22 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2) 23     Derinya Dragons   def.   Derinya Stars 19 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 20     Lazer Diamonds   def.   Woodlands Warriors Lions 15 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 40     St Jude's Flames Green   def.   Storm Lions
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 20     Mt Eliza Meteors - Gilligan   def. by   Rowellyn Mockingjay 27 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 23     FHS Storm   def. by   FHS Falcons 24 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 24     Rowellyn Rockets Devils   def.   Rowellyn Jets 18 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 28     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   def. by   Flinders Basketball Strikers 34 
23/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 41     Velvet Thunder   def.   Frost 30 
23/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 39     Mixed Genders   def. by   Clueless 41 
23/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 21     Cosmatic Dunkers   def. by   Charged 31 
23/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 22     Travel   def. by   Crazy Cats 31 
23/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 45     The Rookies   def. by   Snacc Attacc 55 
24/06/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 50     Chicken Curry   def.   Double Dribblers 17 
24/06/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 35     Seaside Swans   def.   Wii Not Fit 28 
24/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 20     St Joachim's Panthers   def.   Lazer Stars 16 
24/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 8     Mad Monkeys   def. by   Woodleigh Jaguars 38 
24/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A) 73     Woodlands #SWAGGERS   def.   Flinders Ruby 30 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 29     Duke Street   def.   Age! (Mon) 20 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 46     Courgoes   def.   Frankston Wolfpack 22 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 52     Yeah The Boys   def. by   Steph's Chefs 62 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 40     Turkeys   def.   Everybody Love Everybody 37 
24/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4) 44     The Panthers   def.   KP Giants Senior Men 35 
25/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 32     Classic Stitch-up's   vs   C.D. Dingoes 32 
25/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 27     The Sac Kings   def. by   Torstie 53 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 29     The Cobras   def. by   The Reapers 32 
25/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 36     Don't Make Us Run   def.   Chelsea Mudgutz 34 
26/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 19     Woodlands Warriors Legends   def. by   Flinders Basketball Rebels 50 
26/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 27     Langwarrin Wildcats Strikers   def. by   Coastal Royals Bronze 36 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 32     FHS Pirates   def.   Mt Eliza Meteors - McCallum 16 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 14     Burra's   def. by   Awkward Turtles 29 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 52     Drop Squad   def.   Cincinnati Gorillas 49 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 19     Peninsula   def. by   Shooting Stars 28 
26/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 44     Immabe   def. by   Satday Squad 64 
27/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 43     Cobras   def.   Bobcats U23.2B 34 
27/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 38     Woodleigh Buckets   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 41 
27/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 54     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Langwarrin Wildcats Shooters 30 
27/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 38     Milwaukee Bucks   def. by   Los Swas 40 
27/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 22     Dun Gud   def. by   Steamed Hams 44 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 30     Karingal Knights   def. by   The Young Bloods 48 
27/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 49     Hoops I Did It Again   def.   Prince and the Revolution 21 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 20     Mt Eliza Meteors - Crouch   def.   Overport Devils 14 
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 13     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Rowellyn Rockets Angels 19 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 8     Woodlands Warriors Sparkles   def.   Flinders Basketball Opals
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 23     Derinya Draculas   def.   Woodlands Warriors Thunder 18 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 2     Derinya Ladybugs   def. by   Woodlands Warriors Gems 11 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 30     Baxter Basketball Club   def.   Minimbah Mavericks 25 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 15     Woodlands Warriors Pearls   def. by   Woodlands Warriors Angels 18 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 27     Bobcats U12.1B   def.   Lazer Ninjas 19 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 17     Mt Eliza Meteors - Gallaher   def.   Lazer Sharks 10 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 47     Bobcats U14.7B   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 45 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 22     Derinya Storm   def. by   Flinders Basketball Warriors 28 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 16     Langwarrin Wildcats Storm   def.   Rowellyn Rockets Storm 12 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 14     Woodlands Warriors Fire   def. by   Skye Sonics - Fitton 36 
30/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 23     Travel   def. by   Talking Dribble 28 
30/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 35     I want a McFlurry aye   def.   Wildcats 28 
30/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 21     Charged   def. by   Crazy Cats 33 
30/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 42     Past our Prime   def.   Davids Mighty (wo)men 19 
30/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 53     The Rookies   def.   Team Pingu 50 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 38     Kings (Chapman)   def. by   CD Dingoes 72 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 42     Western University Dolphins   def.   Chillis 41 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 32     ZF   def.   Duke Street 23 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 46     KP Giants Thomas   def. by   Bean Counters 53 
01/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 25     Penske Material   def. by   Ninkasi 48 
02/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 39     The Peanuts   def.   Stay in Yo Lane 36 
02/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 40     Skye Bombers   vs   Knights 40 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 42     Beer Money   def.   Blue Bandits 21 
02/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 38     Redbacks Web (Tues)   def.   Mini Me Giants (Tues) 21 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) Drop Squad   def. by   Express Alert 20 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 24     Nothing But Net   def. by   NQR 39 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 19     The Tropics   def. by   Balls Up 31 
03/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 26     Ice Vipers   def.   Under Dogs 16 
04/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 29     GAMtime Lakers   def. by   CPL 43 
04/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 59     Selleck's Recoating   def.   Karingal Knights 43 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 32     Oilers   def. by   The Warriors 35 
04/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 22     Basketball Buddies   def. by   GH50 37 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 25     Kings (Chapman)   def. by   Ball'n with ma bros 56 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 33     OS Raptors   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 27 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 46     Powercables   def.   ZF 25 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 23     Turkeys   def. by   Team Goose 31 
08/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 44     Spurs   def.   Sosig 37 
09/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 26     Upotipotpon Utopians   def.   Mad Ballers 23 
09/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 29     Fortune and the spuds   def. by   Torstie 39 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 60     Peninsula Bears   def.   Miami Trainees 29 
09/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 25     Chelsea Mudgutz   def. by   The Glaciers 35 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 23     Nightstalkers   def.   Burra's 15 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 27     East High Wildcats   def. by   NQR 37 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 21     Dribbling Mess   def.   Sippers 17 
10/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 35     Semi Pro   def.   Satday Squad 29 
11/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 30     The Rats   def. by   The Young Bloods 36 
11/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 19     Dropkick Murphys   def. by   Selleck's Recoating 57 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 21     5 Guys Burgers and Fries   def. by   Hoops I Did It Again 47 
11/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 48     Back Hanners   def.   Basketball Buddies 31 
14/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 14     Hot Mess   def. by   Team Pingu 38 
14/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 18     Davids Mighty (wo)men   def. by   Cosmatic Dunkers 37 
14/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 25     Crazy Cats   def.   Talking Dribble 18 
14/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 54     Phoenix Firebirds   def.   Travel 38 
14/07/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 19     The Swish Kebabs   def. by   The Rookies 28 
15/07/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 1987   def. by   Seaside Swans 20 
15/07/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 25     Perfect Strangers   def.   Warrior Women 14 
15/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 17     Flinders Ruby   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 59 
15/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 47     Rowellyn Rockets Rebounders   def.   Bayside Raiders Gomes
15/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 36     Ballam Park Boomers (Panthers)   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 28 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 33     Minimum Chips 2.0   def. by   Powercables 52 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 42     Orange Justice   def.   Frankston Wolfpack 37 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 39     Who Needs J   def. by   Who's Hook 52 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 23     Wolfpack   def. by   Courgoes 43 
15/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 34     Penske Material   def. by   Gladiators 42 
16/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 39     The Gaels   def.   Peninsula Bears 24 
16/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 36     Young Bloods   def. by   Slammers 38 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 34     The Reapers   def.   Bike Squad 22 
16/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 27     Mini Me Giants (Tues)   def.   Blazers 26 
17/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 35     St Anne's Avengers   def.   Bayside Raiders Ulli 27 
17/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 25     Langwarrin Wildcats Strikers   def. by   Langwarrin Wildcats Blazers 29 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 16     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Langwarrin Wildcats Spurs 39 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 42     Nothing But Net   def.   Monstars 26 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 40     NQR   def.   Ravens 33 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 31     South East Slammers   def.   The Tropics 11 
17/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Women D) 13     Purple Panthers   def. by   Mega Minx 25 
18/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 77     Spaghetti Meatballs Fettucine   def.   Bobcats U23.2B 28 
18/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 52     Bobcats U18.2B   def.   Skye Sonics - Vella 43 
18/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 44     Rowellyn Rockets Heat   def.   Langwarrin Wildcats Magic 31 
18/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 58     5 Guys Burgers and Fries   def.   Milwaukee Bucks 49 
18/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 48     Karingal Knights   def.   The Reapers 38 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 34     Dropkick Murphys   def. by   The Easy Beats 41 
18/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 18     Flaming Moes   def. by   Hoops I Did It Again 19 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 8     Lazer Storm   def. by   NPIRE Demons 24 
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) Mt Eliza Meteors - Johnstone   def. by   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Rowellyn Rockets Rainbows 11 
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5) 4     Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Woodlands Warriors Knights
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 6     PBC Redbacks   def. by   Woodlands Warriors Shimmer 12 
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2) 9     Lazer Boyz   def. by   Rowellyn Rockets Rookies 25 
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 10     Woodlands Warriors Pearls   def. by   Derinya Cubs 31 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 33     Bobcats U12.1B   def.   Skye Sonics - McCann 23 
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 19     PBC Thunder   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf 16 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 11     Storm Lions   def. by   Bayside Raiders Paul 36 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 30     Derinya Storm   def.   Storm Fire 23 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 26     Mt Eliza Meteors - McGrath   def.   Bayside Raiders Dave 22 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 20     Skye Sonics - Fitton   def. by   Woodlands Warriors Opals 30 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D3) 20     Derinya Destroyers   vs   Ballam Park Boomers (Jacobs) 20 
21/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 14     Frankston Huskies   def. by   Coaching Conspiracy 44 
21/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 58     Clueless   def.   BAH 35 
21/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 14     Talking Dribble   def. by   Phoenix Firebirds 21 
21/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 38     Cosmatic Dunkers   def. by   Jump If You Hate Rangas 46 
21/07/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Men) 37     Doopers   def. by   Andy's Angels 52 
22/07/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 44     Chicken Curry   def.   Warrior Women 21 
22/07/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 33     Perfectly Poised   def.   Bad Mums 11 
22/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 23     Lazer Stars   def. by   Skye Sonics - Corrigan 24 
22/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - A) 47     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   Jaguars 41 
22/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 36     Flinders Basketball Emeralds   def.   Woodleigh Jaguars 17 
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 49     Ballers   def.   Minimum Chips 2.0 30 
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 77     Bricklayers   def.   Chillis 32 
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 32     Who Needs J   def. by   Yeah The Boys 62 
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 56     Team Goose   def.   Globogym 39 
22/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4) 69     The Zombies   def.   The G.O.A.T.S 37 
23/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   The Gaels  
23/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1)   The Sac Kings   vs   Knights  
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3)   Upotipotpon Utopians   vs   Blue Bandits  
23/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   The Glaciers   vs   V-TECH'S  
24/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1)   FHS Eagles   vs   Coastal Royals Bronze  
24/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   Flinders Basketball Rebels  
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   Bayside Raiders Trish  
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   NQR  
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Nothing But Net  
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D)   Shooting Stars   vs   Flounders  
24/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D)   Alley-Oopsies   vs   Semi Pro  
25/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Easy Dubs   vs   The Ringerz  
25/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B)   Langwarrin Wildcats Shooters   vs   Bobcats U18.3B  
25/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A)   HufflePuffleGriffendoff   vs   Spaghetti Meatballs Fettucine  
25/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B)   The Warriors   vs   Monstars  
25/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2)   Washington Generals   vs   Steamed Hams  
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2)   Pirates   vs   Loot Lakers  
25/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1)   Basketball Buddies   vs   5 Guys Burgers and Fries  
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   Overport Devils   vs   Langwarrin Wildcats Panthers  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Divas   vs   Derinya Starlights  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Bobcats U08.7  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Bobcats U08G   vs   Mt Eliza Meteors - Clerk  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Skye Sonics - Paratene  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2)   Lazer Gunns   vs   Mt Eliza Meteors - Smith  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2)   Rowellyn Rockets Heat   vs   Rowellyn Rockets Stars  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   Derinya Dragons  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   Overport Hawks   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Belvedere Breakers - Stone   vs   Overport Spurs  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Rowellyn Rockets   vs   FHS Storm  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Giants   vs   Flinders Basketball Crusaders  
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Hawks   vs   FHS Force  
28/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C)   Travel   vs   Pratt & Co  
28/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   Frost   vs   I want a McFlurry aye  
28/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Davids Mighty (wo)men  
28/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Past our Prime   vs   Cosmatic Dunkers  
28/07/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Phoenix Firebirds  
29/07/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women)   Lethal Ladies   vs   1987  
29/07/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Chicken Curry  
29/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C)   Bayside Raiders Gomes   vs   Skye Sonics - Corrigan  
29/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Anderson   vs   Rowellyn Rockets Keating  
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B)   Mad Monkeys   vs   PBBC Sixers U23G  
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3)   The Drizzly Bears   vs   Ballers  
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1)   Black Panthers   vs   OS Raptors  
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1)   Ball'n with ma bros   vs   The Vipers  
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Sosig  
29/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2)   The Gremlins   vs   Tune Squad  
30/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   The Peanuts  
30/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1)   The Sac Kings   vs   Juiced Up  
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3)   Beer Money   vs   Southside Vikings  
30/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   Dads army  
31/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   Rowellyn Rockets U16 Boys  
31/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1)   Mt Eliza Meteors - Arnott   vs   Flinders Basketball Cavaliers  
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   The Shadows Vortex   vs   Bobcats U16B Grant  
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D)   Peninsula Dolphins   vs   Peninsula  
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   East High Wildcats   vs   Nothing But Net  
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C)   Cincinnati Gorillas   vs   Monstars  
31/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D)   Satday Squad   vs   Bayside Bandicoots  
01/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Skye Sonics - Dowell   vs   HufflePuffleGriffendoff  
01/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A)   Dragons   vs   Coastal Royals Gold  
01/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C)   Bobcats U18.1B   vs   FHS Lords  
01/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2)   King Cobras   vs   Steamed Hams  
01/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2)   Pirates   vs   The Velvet Fog  
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Milwaukee Bucks   vs   Hoops I Did It Again  
01/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Prince and the Revolution  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   Derinya Dark Birds   vs   NPIRE Demons  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Unicorns   vs   Rowellyn Rockets Angels  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3)   PBBC U08G Purple Storm   vs   Woodlands Warriors Sparkles  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Bignell   vs   Rowellyn Rockets Bolt  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B)   Woodlands Warriors Gems   vs   Rowellyn Rockets Patto  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2)   St Joachim's Panthers - Santos   vs   Baxter Basketball Club  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Rowe   vs   Mt Eliza Meteors - Nyssen  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2)   Bobcats U12.2B   vs   PBC Strikers  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   Lazer Sharks   vs   St Anne's Avengers Red  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   FHS Thrashers   vs   Lazer Rangers  
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Rowellyn Rockets   vs   Bobcats U14.6B  
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2)   Rowellyn Rockets Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Maddaford  
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   FHS Force   vs   Skye Sonics - Fitton  
04/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B)   Wildcats   vs   Frost  
04/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C)   Pratt & Co   vs   Davids Mighty (wo)men  
04/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Jump If You Hate Rangas   vs   Charged  
04/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Crazy Cats  
04/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D)   The Rookies   vs   Hot Mess  
05/08/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women)   Lethal Ladies   vs   Double Dribblers  
05/08/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women)   1987   vs   Perfectly Poised  
05/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A)   Swampies   vs   Mt Eliza Meteors - Gibson  
05/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Thomas   vs   Ballam Park Boomers (O'Donohue)  
05/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   Ballam Park Boomers (Stars)  
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3)   Vicious nd Delicious   vs   The Drizzly Bears  
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1)   Wolfpack   vs   Orange Justice  
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1)   Kings (Chapman)   vs   KP Giants Thomas  
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2)   Globogym   vs   Eagles  
05/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4)   KP Giants Senior Men   vs   The G.O.A.T.S  
06/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C)   Hoops We Did It Again   vs   Those Guys  
06/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3)   Upotipotpon Utopians   vs   Bike Squad  
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Wham!  
06/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   V-TECH'S   vs   Jim's Balling  
07/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2)   Bayside Raiders Ulli   vs   St Joachim's Panthers - 4  
07/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Blazers   vs   FHS Eagles  
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   FHS Pirates   vs   Bobcats U16.2B  
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women A / B)   No Ballers   vs   Balls Up  
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   NQR   vs   Cincinnati Gorillas  
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D)   Sippers   vs   Frankston Tropics  
07/08/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D)   Semi Pro   vs   Ice Vipers  
08/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A)   Coastal Royals Gold   vs   Derinya Grizzlies  
08/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B)   Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Langwarrin Wildcats Shooters  
08/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C)   Rowellyn Rockets Heat   vs   G.O.A.T.S  
08/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   Back Hanners  
08/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1)   Age! (Thurs)   vs   The Hustle  
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B)   Supersonics   vs   Oilers  
08/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1)   Hoops I Did It Again   vs   Basketball Buddies  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   Lazer Dragons   vs   Derinya Dark Birds  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Belvedere Breakers - Campbell   vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Lynx   vs   Woodlands Warriors Sparkles  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1)   KP Giants G8'S   vs   Woodlands Warriors Cubs  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B)   PBC Redbacks   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2)   Derinya Hurricanes   vs   Baxter Basketball Club  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Derinya Cubs   vs   Lazer Diamonds  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2)   Lazer Ninjas   vs   Penbank Piranhas  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   Storm Lions   vs   Overport Hawks  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   FHS Thrashers   vs   Overport Spurs  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Flinders Basketball Warriors   vs   Woodleigh Warriors  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Stars   vs   Bobcats U14.3G  
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Rowellyn Rockets Gems   vs   Woodlands Warriors Fire  
11/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C)   Davids Mighty (wo)men   vs   Phoenix Firebirds  
11/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men)   Monstars (Sun)   vs   Punjabi MC  
11/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Pratt & Co  
11/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Crazy Cats   vs   Past our Prime  
11/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed A)   Seda dubnation   vs   Oooh That's Nice  
12/08/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women)   Warrior Women   vs   Double Dribblers  
12/08/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women)   Perfect Strangers   vs   Lethal Ladies  
12/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C)   Ballam Park Boomers (Stars)   vs   Lazer Stars  
12/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Bayside Raiders Thomas  
12/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Flinders Ruby  
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3)   Swamp Donkeys   vs   Vicious nd Delicious  
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1)   Dave   vs   Bricklayers  
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   CD Dingoes  
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2)   Sosig   vs   Tune Squad  
12/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B)   Ay Lmao   vs   The Craptors  
13/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   Hoops We Did It Again  
13/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2)   Dads army   vs   Don't Make Us Run  
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3)   Bike Squad   vs   Blue Bandits  
13/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Wham!   vs   Juiced Up  
14/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Rowellyn Rockets U16 Boys   vs   FHS Vipers  
14/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Spurs   vs   Mt Eliza Meteors - McCallum  
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   Flinders Basketball Cavaliers  
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C)   Ravens   vs   Mc Ballers  
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women A / B)   South East Slammers   vs   The Jordies  
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D)   Mega Minx   vs   Dribbling Mess  
14/08/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Women C)   All Sorts   vs   Hoops & Heels  
15/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Easy Dubs   vs   Bobcats U23B  
15/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A)   Woodleigh Buckets   vs   Derinya Grizzlies  
15/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B)   Ballam Park Boomers (Tonks)   vs   Mt Eliza Meteors - Wilton  
15/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   Prince and the Revolution  
15/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2)   Dun Gud   vs   Washington Generals  
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Back Hanners   vs   GH50  
15/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2)   Jackson 5   vs   Dropkick Murphys  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   Mt Eliza Meteors - Dobson   vs   Lazer Dragons  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   PBC Giants   vs   Derinya Divas  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   PBBC U08G Purple Storm  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2)   St Joachim's Panthers - 8   vs   NPIRE Demons  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B)   Mt Eliza Meteors - Muccignat   vs   PBC Devils  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Smith   vs   St Joachim's Panthers - Santos  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Pearls   vs   Mt Eliza Meteors - Nyssen  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2)   Lazer Ninjas   vs   Bobcats U12.1B  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   St Jude's Flames Green   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Langwarrin Wildcats Destroyers   vs   Bobcats U14.7B  
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Flinders Basketball Warriors   vs   Derinya Storm  
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2)   Coastal Royals White   vs   PBC Pumas  
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Opals   vs   Woodlands Warriors Hawks  
18/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Team Pingu   vs   Misfits  
18/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   BAH   vs   Mixed Genders  
18/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Cosmatic Dunkers   vs   Crazy Cats  
18/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Jump If You Hate Rangas   vs   Travel  
18/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Snacc Attacc   vs   Tiger Eyes  
19/08/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women)   Bad Mums   vs   Lethal Ladies  
19/08/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women)   Warrior Women   vs   Perfect Strangers  
19/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C)   Ballam Park Boomers (Stars)   vs   PBC Pumas  
19/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C)   Lazer Stars   vs   Flinders Basketball Opals  
19/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A)   Jaguars   vs   Misfits  
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3)   Age! (Mon)   vs   Swamp Donkeys  
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Black Panthers  
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1)   Steph's Chefs   vs   Ball'n with ma bros  
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2)   Eagles   vs   Spurs  
19/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4)   KP Giants Senior Men   vs   Crave  
20/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Rattlesnakes  
20/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1)   Got Not Much   vs   The Sac Kings  
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3)   The Reapers   vs   Mad Ballers  
20/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Redbacks Web (Tues)  
21/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Rowellyn Rockets U16 Boys   vs   Ballam Park Boomers (Conell)  
21/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Flinders Basketball Rebels  
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   FHS Breakerz  
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C)   Mc Ballers   vs   Nothing But Net  
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   Cincinnati Gorillas   vs   Ravens  
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D)   Flounders   vs   Purple Panthers  
21/08/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Shot Block Crusaders   vs   Next Sub  
22/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A)   Coastal Royals Gold   vs   PBBC U18B Raiders  
22/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A)   Woodleigh Panthers   vs   Easy Dubs  
22/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A)   Bobcats U23.2B   vs   HufflePuffleGriffendoff  
22/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1)   5 Guys Burgers and Fries   vs   GAMtime Lakers  
22/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2)   Low Expectations   vs   Pirates  
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2)   Dropkick Murphys   vs   Selleck's Recoating  
22/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1)   Basketball Buddies   vs   CPL  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Lightening Bolt   vs   Rowellyn Rockets Unicorns  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2)   St John's Jaguars U/8 Boys   vs   Langwarrin Wildcats Panthers  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Overport Stars   vs   Woodlands Warriors Knights  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Bobcats U08G   vs   PBBC U08G Purple Storm  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B)   Rowellyn Rockets Patto   vs   Derinya Ladybugs  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2)   Lazer Gunns   vs   St Joachim's Panthers - Santos  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Nyssen   vs   Derinya Starlets  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2)   Overport Hornets   vs   Bobcats U12.2B  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   St Anne's Avengers Red   vs   Mt Eliza Meteors - Gallaher  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   Skye Sonics - Scutt  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14.6B   vs   Bobcats U14B Anderson  
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2)   Mt Eliza Meteors - Maddaford   vs   Langwarrin Wildcats Storm  
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Skye Sonics - Fitton   vs   Woodlands Warriors Opals  
25/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Cosmatic Dunkers  
25/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   Deuces   vs   Velvet Thunder  
25/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Jump If You Hate Rangas   vs   Past our Prime  
25/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Talking Dribble  
25/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D)   The Rookies   vs   Misfits  
26/08/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women)   Perfect Strangers   vs   Chicken Curry  
26/08/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women)   1987   vs   Bad Mums  
26/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C)   PBC Pumas   vs   Skye Sonics - Corrigan  
26/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B)   Langwarrin Wildcats Stars   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
26/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3)   Duke Street   vs   Age! (Mon)  
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1)   Western University Dolphins   vs   Wolfpack  
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1)   Who Needs J   vs   Who's Hook  
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2)   Tune Squad   vs   Everybody Love Everybody  
26/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B)   The Craptors   vs   Windsox  
27/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   The Cobras  
27/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1)   Skye Bombers   vs   Juiced Up  
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   Rogue Elephants   vs   Stay in Yo Lane  
27/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   Don't Make Us Run   vs   Chelsea Mudgutz  
28/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2)   Woodlands Warriors Jammers   vs   Bayside Raiders Ulli  
28/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1)   Mt Eliza Meteors - Arnott   vs   FHS Eagles  
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Grant   vs   Bobcats U16.3B  
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C)   Express Alert   vs   Monstars  
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Under Dogs   vs   Karingal Mad Monkeys  
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D)   Peninsula   vs   Shooting Stars  
28/08/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D)   Organised Confusion   vs   Satday Squad  
29/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Bobcats U23.2B   vs   Bobcats U23B  
29/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B)   FHS The Goats   vs   Ballam Park Boomers (Tonks)  
29/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C)   Woodleigh Wizards   vs   G.O.A.T.S  
29/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   Basketball Buddies  
29/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2)   Jackson 5   vs   Karingal Knights  
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2)   The Young Bloods   vs   Word G  
29/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Low Expectations   vs   Dun Gud  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   St Joachim's Panthers - 8   vs   Bobcats U08.4  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Lightening Bolt   vs   PBC Giants  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Angels   vs   Derinya Divas  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Knights   vs   Woodlands Warriors Storm  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B)   Mt Eliza Meteors - Muccignat   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - B)   PBC Devils   vs   Woodlands Warriors Shimmer  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Rowe   vs   Lazer Diamonds  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   KP Giants Schryver  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1)   St Jude's Flames Green   vs   Overport Hawks  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Overport Spurs   vs   Mt Eliza Meteors - Lydiard  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2)   Coastal Royals White   vs   Derinya Hearts  
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Bobcats U14.5B   vs   Skye Sonics - Keher  
01/09/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Phoenix Firebirds  
01/09/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   Clueless   vs   BAH  
01/09/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Crazy Cats   vs   Davids Mighty (wo)men  
01/09/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Cosmatic Dunkers   vs   Jump If You Hate Rangas  
01/09/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Frankston Huskies   vs   Coaching Conspiracy  
02/09/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Perfect Strangers  
02/09/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women)   Bad Mums   vs   Warrior Women  
02/09/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C)   St Joachim's Panthers   vs   Flinders Basketball Opals  
02/09/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B)   Flinders Basketball Emeralds   vs   Mad Monkeys  
02/09/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A)   Swampies   vs   Misfits  
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1)   KP Giants Thomas   vs   Bean Counters  
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2)   Tune Squad   vs   Turkeys  
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3)   ZF   vs   Duke Street  
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2)   Spurs   vs   Phoenix  
02/09/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4)   Charlies Angles   vs   The Panthers  
03/09/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3)   Beer Money   vs   Upotipotpon Utopians  
03/09/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1)   Juiced Up   vs   Knights  
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   C.D. Dingoes   vs   Rogue Elephants  
03/09/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   Redbacks Web (Tues)   vs   Mini Me Giants (Tues)  
04/09/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
04/09/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1)   Mt Eliza Meteors - Arnott   vs   Woodlands Warriors Legends  
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.2B   vs   The Shadows Vortex  
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C)   Cincinnati Gorillas   vs   Space Jam (Trewhitt)  
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C)   NQR   vs   Nothing But Net  
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D)   Frankston Tropics   vs   Peninsula Dolphins  
04/09/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Ballerz'   vs   Mixed Bag  
05/09/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Cobras   vs   The Ringerz  
05/09/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C)   Rowellyn Rockets Heat   vs   Langwarrin Wildcats Magic  
05/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C)   G.O.A.T.S   vs   Bobcats U18.1B  
05/09/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1)   Milwaukee Bucks   vs   CPL  
05/09/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2)   The Easy Beats   vs   Word G  
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1)   Redbacks Web (Thurs)   vs   TMC  
05/09/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1)   Basketball Buddies   vs   Prince and the Revolution  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   St John's Jaguars U/8 Boys   vs   Mt Eliza Meteors - Reid  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Starlights   vs   PBC Giants  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Woodlands Warriors Unicorns   vs   Rowellyn Rockets Rainbows  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Flinders Basketball Warriors   vs   Mt Eliza Meteors - Bourke  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B)   PBC Redbacks   vs   Woodlands Warriors Shimmer  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B2)   Lazer Boyz   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Rowe   vs   Woodlands Warriors Lions  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1)   Woodlands Warriors Wolves   vs   Woodlands Warriors Pistons  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Bullets   vs   Ballam Park Boomers (Jacobs)  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   Langwarrin Wildcats Destroyers  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   FHS Falcons   vs   FHS Storm  
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2)   Mt Eliza Meteors - McGrath   vs   Bayside Raiders Dave  
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Opals   vs   Rowellyn Rockets Gems  
15/09/19 (Sun)
(Grand Final)
17:30 (W19 - Sunday Mixed B)   Undecided   vs   Undecided  
15/09/19 (Sun)
(Grand Final)
18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Bronze Medal)
17:20 (W19 - Girls U16 - A )   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Bronze Medal)
18:20 (W19 - Girls U16 - C)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
19:20 (W19 - Monday Men C2)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
20:20 (W19 - Monday Men C3)   Undecided   vs   Undecided  
17/09/19 (Tue)
(Grand Final)
19:30 (W19 - Tuesday Men D1)   Undecided   vs   Undecided  
17/09/19 (Tue)
(Grand Final)
20:30 (W19 - Tuesday Men D2)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
17:20 (W19 - Boys U16 - C1)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed) 18:20 (W19 - Boys U16 - C1)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
19:20 (W19 - Wednesday Women D)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
20:20 (W19 - Wednesday Mixed D)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
17:30 (W19 - Boys U18 - B)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu) 18:30 (W19 - Boys U18 - B)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
19:30 (W19 - Thursday Men B)   Undecided   vs   Undecided