Langwarrin CRT#1

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
19/09/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 44     The Nook   def.   B'Lilly Ballers 34 
19/09/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 43     Balls Of Steel   def. by   Fish On 67 
19/09/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 32     Too Dunk To Drive   def. by   Team Heaps Good 47 
19/09/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 31     Dead Giveaway   def. by   Caucasian Invasion 33 
20/09/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 60     Feanos   def.   FWBC 46 
20/09/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 36     The Peanuts   def.   Rejects 32 
20/09/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 40     Utah   def. by   Don't Make Us Run 58 
21/09/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 18     The Jordies   def. by   Gelogenics 42 
21/09/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 49     Haramballers   def.   Space Jam (Trewhitt) 25 
21/09/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 30     Pegasus   def. by   Mixed Nuts 37 
21/09/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 44     Harvey's Hacks   def.   Raptors 27 
22/09/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 34     Vintage Shemozzle   def. by   Bobcats 46 
22/09/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 53     Oilers   def.   Gecko's 42 
22/09/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 33     Codgers   def.   Team 'Murica 31 
26/09/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 41     Swamp Donkeys   def. by   Who Needs J 42 
26/09/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 30     Supersonics   def.   Penske Material 26 
26/09/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 36     Ninkasi   vs   Super Troopers 36 
26/09/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 29     Lemmings   def. by   Prestige Worldwide 34 
27/09/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 50     Slammers   def. by   The Goonies 66 
27/09/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 32     The Wrecking Crew   def. by   FHS 39 
27/09/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 49     Classic Stitch-up's   def.   Keep Calm 40 
28/09/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 20     Jetts   def.   Hoops & Heels
28/09/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 32     Mixed Nuts   def. by   Mixed Bag 55 
28/09/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 42     Space Jam (Trewhitt)   def. by   NQR 43 
28/09/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 44     Wildcats   def.   Ravens 24 
29/09/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 28     Shakeyadrips   def. by   The Royal Bandits 38 
29/09/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 50     Team 'Murica   def.   Washington Generals 22 
29/09/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 61     Gecko's   def.   The Pirates 43 
29/09/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 47     The Warriors   def.   The Rats 19 
03/10/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 32     Pudding Time   def.   Who Needs J 28 
03/10/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 32     Channel 6 News   def.   Penske Material 30 
03/10/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 29     KP Giants Thomas   def. by   Super Troopers 42 
03/10/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 31     Razorlight   def.   CD Dingoes 29 
04/10/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 27     Eat More Chooks   def. by   Duke 44 
04/10/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 43     The Kyles   def. by   FHS 54 
04/10/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 24     Gentlemen   def. by   Neun Nyunts 38 
04/10/16 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 35     Wristy's   def. by   The Glaciers 42 
05/10/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 4     Panthers   def. by   Balls Up 21 
05/10/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 27     NQR   def. by   Haramballers 34 
05/10/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 35     Mixed Bag   def. by   Pegasus 60 
05/10/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 48     Space Jam (Mullins)   def.   GKP Renegades (Wednesday) 36 
06/10/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 29     The Bomb Squad   def. by   The Royal Bandits 39 
06/10/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 38     The Pirates   def. by   Oilers 43 
06/10/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 26     Washington Generals   def. by   Codgers 42 
06/10/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 21     The Young Bloods   def. by   Midnight city 33 
08/10/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 3) 29     Overport McKenzie   def.   Rowellyn Rockets Rookies
08/10/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bobcats U10 Knight   vs   Derinya Diamonds  
08/10/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Matthews   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
08/10/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Lazer Sharks   vs   St Anne's Avengers Blue  
08/10/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 7     St Jude's Flames Green   def.   Rowellyn Rockets Bardin
08/10/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D1 / D1 Res) Overport Tyler   def. by   Mt Eliza Meteors - Enno
08/10/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D1 / D1 Res) 12     Woodlands Warriors Jedis   def. by   Langwarrin Wildcats Tigers 19 
08/10/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D2 / D2 Res) 8     KP Giants Macalister   def. by   The Shadows Vortex 24 
08/10/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B1) 32     Ballam Park Boomers (Matt)   def.   Skye Sonics - Keher 28 
08/10/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 29     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Derinya Dreamers
08/10/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 33     Rowellyn Cobras   def.   Ballam Park Boomers (Tonks) 28 
08/10/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 34     Woodlands Warriors DC   def.   Coastal Royals Gold 24 
10/10/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 29     The Nook   def.   CD Kings 22 
10/10/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 40     Sixers   def. by   Supersonics 46 
10/10/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 39     Mustangz   def.   Ninkasi 34 
10/10/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 30     Dead Giveaway   def.   Prestige Worldwide 28 
11/10/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 53     The Goonies   def.   Eat More Chooks 32 
11/10/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 26     Fearthebeard   def. by   The Wrecking Crew 31 
11/10/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 49     Utah   def. by   Keep Calm 68 
11/10/16 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 50     FHS   def.   The Bullets 40 
12/10/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 38     Balls Up   def.   No Ballers 14 
12/10/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 31     Pegasus   def.   ShowTime 29 
12/10/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 71     Haramballers   def.   Mixed Bag 16 
12/10/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 37     Ice Vipers   def.   NILFs 20 
13/10/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 32     Vintage Shemozzle   def. by   Sonics (Ioviero) 35 
13/10/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 29     Codgers   def. by   bG 30 
13/10/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 35     Oilers   def.   Washington Generals 30 
13/10/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 32     The Warriors   def. by   Brick City 42 
15/10/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 3) 2     Rowellyn Rockets Rookies   vs   Bayside Raiders JD
15/10/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Skye Sonics - Paratene   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
15/10/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Woodlands Warriors Rockets   vs   Overport Cavaliers  
15/10/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 4)   FB Cavaliers   vs   Rowellyn Rockets Rockers  
15/10/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 21     Derinya Sharks   def.   Ballam Park Boomers (Carolan)
15/10/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D1 / D1 Res) 16     Langwarrin Wildcats Ninjas   def.   Skye Sonics - McAteer 10 
15/10/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D1 / D1 Res) 3     Lazer Arrows   def. by   Belvedere Breakers - Stone 40 
15/10/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D2 / D2 Res) 11     Bayside Raiders Stubbs   def. by   The Shadows Sharks 14 
15/10/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B1) 10     Peninsula Bobcats U/12 Comerford   def. by   Flinders Basketball Black 28 
15/10/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B1) 19     Skye Sonics - Keher   def. by   Mt Eliza Meteors - Arnott 41 
15/10/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 21     Ballam Park Boomers (Charles)   def.   Skye Sonics - Gunn 11 
15/10/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 41     Woodlands Warriors DC   def.   Coastal Royals White 27 
17/10/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 37     Cookies Monstars   def.   Ay Lmao 32 
17/10/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 37     Channel 6 News   def. by   Sixers 42 
17/10/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 32     KP Giants Thomas   def. by   Mustangz 47 
17/10/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 33     Caucasian Invasion   def.   Who's Hook 29 
18/10/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 49     The Goonies   def. by   Gaile's Finest 53 
18/10/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 18     The Kyles   def. by   Fearthebeard 45 
18/10/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 48     Classic Stitch-up's   def.   Utah 39 
18/10/16 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 31     Wristy's   def. by   WB4L 42 
19/10/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 18     Dazzling Divas   def. by   The Jordies 36 
19/10/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 52     GKP Renegades (Wednesday)   def.   Misfits 27 
19/10/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 40     Where's Frosty?   def.   Cool Kids 37 
19/10/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 53     Peninsula   def.   Thunder Buddies 17 
20/10/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 55     Pass me a Vailima   def.   The Bomb Squad 32 
20/10/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 29     Team 'Murica   def. by   Oilers 30 
20/10/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 40     Gecko's   def. by   Cucumbers 52 
20/10/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 27     The Reapers   def. by   The Young Bloods 44 
22/10/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 3) 12     KP Giants Hay   def.   Woodlands Warriors Bandits
22/10/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Derinya Magic   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
22/10/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Wizards   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
22/10/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 4)   Derinya Cubs   vs   Lazer Bros  
22/10/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 9     Langwarrin Wildcats Magic (U16)   def. by   Bayside Raiders Wells 12 
22/10/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D1 / D1 Res) Laker 76ers   def. by   Derinya Sharks 26 
22/10/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D1 / D1 Res) 14     Rowellyn Rockets Slammers   def. by   The Shadows Vortex 20 
22/10/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D2 / D2 Res) 14     Langwarrin Wildcats Sharks   def. by   Baxter Buddies U14 22 
22/10/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B1) 26     Bobcats U/14.6   def.   Flinders Basketball Black 21 
22/10/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B1) 45     Ballam Park Boomers (Matt)   def.   Woodlands Warriors Dream Team 21 
22/10/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Girls U12 - C1 / C1 Res) 13     Skye Sonics - Keating   def. by   PBC Pumas 28 
22/10/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 35     Ballam Park Boomers (Foster Johnson)   def.   Rowellyn Rockets Jess 29 
22/10/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 40     Dragons   def.   Bobcats U14.1B 23 
24/10/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 27     CD Kings   def.   Swamp Donkeys 22 
24/10/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 28     Penske Material   def. by   Balls Of Steel 39 
24/10/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 29     Super Troopers   def. by   Too Dunk To Drive 31 
24/10/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 13     Garden State Warriors   def. by   Caucasian Invasion 55 
25/10/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 60     Duke   def.   Riff Raff 47 
25/10/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 36     Gentlemen   def.   The Peanuts 29 
25/10/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 33     Just 4 Fun   def.   Don't Make Us Run 23 
26/10/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) Woodleigh Mantis   def. by   Skye Sonics - Pacey 20 
26/10/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 23     No Ballers   def. by   Jetts 33 
26/10/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 39     Amigos   def.   Raptors 29 
26/10/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 32     The Home Wreckers   def. by   F.S.B. 52 
26/10/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 20     Flying Saucy's   def.   Mega Minx 12 
27/10/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 40     Sonics (Ioviero)   def. by   Shakeyadrips 41 
27/10/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 38     The Pirates   def.   Mighty Ducks 25 
27/10/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 26     bG   def. by   Washington Generals 29 
27/10/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 42     The Young Bloods   def.   The Knights 26 
02/11/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 17     Woodleigh Mantis   def. by   KP Giants Skilton 28 
02/11/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 46     No Ballers   def.   Panthers 11 
02/11/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 41     GKP Renegades (Wednesday)   def.   Wildcats 26 
02/11/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 15     Pegasus   def. by   Haramballers 51 
02/11/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 14     NILFs   def. by   Ice Vipers 27 
03/11/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 22     Sonics (Ioviero)   def. by   The Royal Bandits 33 
03/11/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) Washington Generals   def. by   Cucumbers 20 
03/11/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 38     Mighty Ducks   def.   Fadeaway 32 
03/11/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 21     Pumapants   def. by   Sproose Moose 28 
05/11/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   vs   Derinya Magic  
05/11/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Skye Sonics - Paratene   vs   Bobcats U10B Brady  
05/11/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Lazer Sharks   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf  
05/11/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Lightning Strikes   vs   Woodlands Warriors Rockets  
05/11/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 15     Ballam Park Boomers (Carolan)   def.   Bayside Raiders Wells
05/11/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 3     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Skye Sonics - Kilby 13 
05/11/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 32     Skye Sonics - McLeod   def. by   Derinya Suns 34 
05/11/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 19     Storm Surfers   def. by   Peninsula Bobcats U/12.1 29 
05/11/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 34     Woodlands Warriors Red   def.   Mt Eliza Meteors - Bautsch 25 
05/11/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 35     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Skye Sonics - Keating 17 
05/11/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 43     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Woodlands Warriors DC 38 
05/11/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 29     Skye Sonics - Carreras   def.   Woodlands Warriors Dreamers 12 
05/11/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 50     Bobcats U14.1B   def.   Ballam Park Boomers (Foster Johnson) 34 
07/11/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 21     CD Kings   def. by   Who Needs J 43 
07/11/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 50     Channel 6 News   def.   Nuggets 28 
07/11/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 36     KP Giants Thomas   def. by   Pudding Time 49 
07/11/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 21     Who's Hook   def. by   Razorlight 25 
08/11/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 45     MARJ Mavericks   def.   FWBC 18 
08/11/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 37     The Kyles   def. by   The Bullets 50 
08/11/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) The Bullets   def. by   Rogue Elephants 20 
09/11/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 42     The Shadows Robertson   def.   Peninsula Bobcats U/16.2 39 
09/11/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 24     Cadbury   def. by   Jetts 48 
09/11/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 27     A Team   def. by   GKP Renegades (Wednesday) 39 
09/11/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 48     Equal Rights   def.   Hoops! I Did It Again 32 
09/11/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 34     Ice Vipers   def. by   Thunder Buddies 36 
10/11/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 47     The Royal Bandits   def.   Flaming Moes 16 
10/11/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 51     Fadeaway   def.   Team 'Murica 30 
10/11/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 52     Cucumbers   def.   bG 44 
10/11/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 44     Midnight city   def.   The Warriors 36 
12/11/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Skye Sonics - Paratene   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
12/11/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bobcats U10B Brady   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
12/11/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Wizards   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
12/11/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Overport McKenzie   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf  
12/11/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 5     St Anne's Avengers Blue   def. by   Langwarrin Wildcats Magic (U16) 18 
12/11/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 12     Skye Sonics - Kilby   vs   FB United 12 
12/11/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 15     Langwarrin Wildcats Hunters   def. by   Peninsula Bobcats U/12 Comerford 39 
12/11/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 23     Skye Sonics - McLeod   def.   Storm Surfers 16 
12/11/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 17     Bayside Raiders Vass   def. by   Belvedere Breakers - Stone 18 
12/11/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 20     PBC Pumas   def.   Skye Sonics - Keating 15 
12/11/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 40     Coastal Royals White   def.   Ballam Park Boomers (Foster Johnson) 30 
12/11/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 31     Woodlands Warriors Dreamers   def.   Langwarrin Wildcats Stars 17 
12/11/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 44     Woodlands Warriors DC   def.   Bobcats U14.1B 38 
14/11/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 39     Who Needs J   def. by   East Coast Titans 47 
14/11/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 42     Supersonics   def.   Channel 6 News 29 
14/11/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 26     Ninkasi   def. by   KP Giants Thomas 31 
14/11/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 26     Prestige Worldwide   def. by   CD Dingoes 44 
15/11/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 42     FWBC   def.   Gaile's Finest 33 
15/11/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 31     The Wrecking Crew   def.   The Kyles 23 
15/11/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 36     Keep Calm   def.   Bent Dads 23 
16/11/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 26     Frankston High Ozaki 8   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 28 
16/11/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 14     Awkward Turtles   def. by   Dazzling Divas 19 
16/11/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 32     Ravens   def. by   Misfits 38 
16/11/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 38     Cool Kids   def.   Pegasus 19 
16/11/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 23     Thunder Buddies   def. by   Flying Saucy's 34 
17/11/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 44     The Bomb Squad   def.   Sonics (Ioviero) 29 
17/11/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 41     bG   def. by   Gecko's 69 
17/11/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 32     Team 'Murica   def. by   Mighty Ducks 33 
17/11/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 17     The Rats   def. by   The Warriors 39 
19/11/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bayside Raiders McLaren   vs   Derinya Magic  
19/11/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
19/11/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Skye Sonics - McMahon  
19/11/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Overport McKenzie   vs   Derinya Lightning Strikes  
19/11/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 5     Bayside Raiders Wells   def. by   Laker 76ers
19/11/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 7     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Flinders Raptors Green
19/11/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 33     Derinya Suns   def.   Storm Surfers 12 
19/11/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 43     Woodlands Warriors Brittain   def.   Langwarrin Wildcats Hunters 28 
19/11/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 26     Mt Eliza Meteors - Bautsch   def.   Skye Sonics - McAteer 21 
19/11/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 12     St. Joachim's Panthers   def. by   Ballam Park Boomers (Charles) 18 
19/11/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 45     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Rowellyn Cobras 14 
19/11/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - C) 25     St John's Jaguars Girls Grades 4-6   def. by   St Anne's Avengers Noonan 49 
19/11/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 47     Woodlands Warriors DC   def.   Rowellyn Rockets Jess 24 
21/11/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 34     Ay Lmao   def.   CD Kings 33 
21/11/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 48     The Brick Layers   def.   Sixers 28 
21/11/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 24     Gladiators   def. by   Mustangz 30 
21/11/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 29     Dead Giveaway   def.   Who's Hook 14 
22/11/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 47     Gaile's Finest   def. by   Duke 49 
22/11/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 33     Stingy Shooters   def.   Fearthebeard 28 
22/11/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 25     Utah   vs   Permanent Fish 25 
23/11/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 30     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   KP Giants Skilton 32 
23/11/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 19     Hoops & Heels   def. by   The Jordies 27 
23/11/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 25     Ravens   def. by   Wildcats 42 
23/11/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 20     Hoops! I Did It Again   def.   Haramballers
23/11/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 15     Dribbling Mess   def. by   Mega Minx 20 
24/11/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 36     Flaming Moes   def. by   Young Bloods 57 
24/11/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 42     bG   def.   Codgers 40 
24/11/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 46     The Pirates   def.   Fadeaway 32 
24/11/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 36     Midnight city   def.   The Young Bloods 25 
28/11/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men B3) 37     East Coast Titans   def.   The Nook 25 
28/11/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 38     The Brick Layers   def.   Nuggets 36 
28/11/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 39     Gladiators   def. by   Pudding Time 49 
28/11/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men C1) 25     CD Dingoes   def. by   Razorlight 26 
29/11/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 42     Blue Hawks   def.   Riff Raff 25 
29/11/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 33     Stingy Shooters   def. by   The Bullets 37 
29/11/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 38     Bent Dads   def.   Rogue Elephants 24 
30/11/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) Frankston High Ozaki 8   def. by   Woodleigh Mantis 20 
30/11/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 19     Cadbury   def. by   Balls Up 33 
30/11/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 46     Ravens   def.   Raptors 31 
30/11/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 37     Where's Frosty?   def. by   The Home Wreckers 47 
30/11/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 28     Dribbling Mess   def.   NILFs 12 
01/12/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 69     Bobcats   def.   Shakeyadrips 60 
01/12/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 18     Cucumbers   def. by   Fadeaway 25 
01/12/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 29     The Pirates   def. by   Gecko's 32 
01/12/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) 33     The Knights   def.   Sproose Moose 31 
03/12/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Langwarrin Wildcats Rangers   vs   Bayside Raiders McLaren  
03/12/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Peninsula Bobcats U/08.4 Boys   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
03/12/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Lazer Sharks   vs   Woodlands Warriors Rockets  
03/12/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Wizards   vs   Overport McKenzie  
03/12/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 18     Bayside Raiders Wells   def.   St Anne's Avengers Blue 12 
03/12/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 7     Skye Sonics - Kilby   def. by   Mt Eliza Meteors - Hari 10 
03/12/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 10     Woodlands Warriors Dream Team   def. by   Mt Eliza Meteors - Wakelin 17 
03/12/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 21     Skye Sonics - McLeod   def. by   Peninsula Bobcats U/12 Comerford 28 
03/12/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 25     Mt Eliza Meteors - Bautsch   def.   Langwarrin Wildcats Blazers 21 
03/12/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 16     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   PBC Pumas 17 
03/12/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 18     Peninsula Bobcats U/16 Allars   def. by   Coastal Royals White 60 
03/12/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 24     Skye Sonics - Carreras   def. by   Bayside Raiders Buckley 26 
03/12/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 66     Woodlands Warriors DC   def.   Rowellyn Cobras 34 
05/12/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 24     Vicious nd Delicious   def. by   Meme Team 31 
05/12/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 27     Gladiators   def. by   Too Dunk To Drive 32 
05/12/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 23     The Saints   def. by   Bean Counters 44 
05/12/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 39     Fish On   def.   Channel 6 News 34 
06/12/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 50     Blue Hawks   def.   MARJ Mavericks 28 
06/12/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 34     Stingy Shooters   def.   The Peanuts 22 
06/12/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 46     Classic Stitch-up's   def.   Just 4 Fun 39 
07/12/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 22     Langwarrin Wildcats Blizzards   def. by   Peninsula Bobcats U/16.2 54 
07/12/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 38     Gelogenics   def. by   No Ballers 44 
07/12/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 33     Amigos   def.   Harvey's Hacks 19 
07/12/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) Pegasus   def. by   F.S.B. 20 
07/12/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 24     Cougars   def.   NILFs
08/12/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 29     The Bomb Squad   def. by   Pass me a Vailima 42 
08/12/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 42     Cucumbers   def. by   Mighty Ducks 44 
08/12/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 22     Oilers   def. by   The Pirates 54 
08/12/16 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D2) Pumapants   def. by   The Rats 20 
10/12/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Lazer Leopards   vs   Peninsula Bobcats U/08.4 Boys  
10/12/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bayside Raiders McLaren   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
10/12/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Stars   vs   Derinya Wizards  
10/12/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Overport McKenzie   vs   Lazer Sharks  
10/12/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 22     Bayside Raiders Wells   def.   Woodlands Warriors Vipers 13 
10/12/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 12     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   Lakers Purple 18 
10/12/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 21     Mt Eliza Meteors - Wakelin   def. by   Woodlands Warriors Brittain 34 
10/12/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 31     Peninsula Bobcats U/12.1   def.   Skye Sonics - McLeod 19 
10/12/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 35     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Baxter Basketball Club
10/12/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 13     Skye Sonics - Keating   def. by   Skye Sonics - Gunn 24 
10/12/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 42     Rowellyn Cobras   def. by   Bobcats U14.1B 57 
10/12/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 17     Bayside Raiders Buckley   def.   St Anne's Avengers Noonan
10/12/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 35     Ballam Park Boomers (Foster Johnson)   vs   Rowellyn Rockets Jess 35 
12/12/16 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 46     Karingal Knights   def.   Team Goose 43 
12/12/16 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 31     Super Troopers   def. by   Team Heaps Good 32 
12/12/16 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 21     Comeback Kings   def.   T-Wolves 15 
12/12/16 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 44     Supersonics   def. by   The Brick Layers 53 
13/12/16 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 37     Slammers   def. by   MARJ Mavericks 49 
13/12/16 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 20     Gentlemen   def. by   Rejects 23 
13/12/16 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D1) 34     Permanent Fish   def. by   Don't Make Us Run 35 
14/12/16 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 33     Langwarrin Wildcats Blizzards   def. by   Frankston High Ozaki 8 34 
14/12/16 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 32     Gelogenics   def. by   Balls Up 50 
14/12/16 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 63     Wildcats   def.   A Team 31 
14/12/16 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 50     Hoops! I Did It Again   def.   Where's Frosty? 33 
14/12/16 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 21     Ice Vipers   def. by   Nightstalkers 46 
15/12/16 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 31     Pass me a Vailima   def.   Flaming Moes 29 
15/12/16 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 52     Gecko's   def.   Oilers 36 
15/12/16 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 22     Team 'Murica   def.   Codgers 11 
17/12/16 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Rowellyn Rockets Rookies   vs   Bobcats U10B Brady  
17/12/16 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Peninsula Bobcats U/08.4 Boys   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
17/12/16 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Woodlands Warriors Rockets  
17/12/16 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Lazer Sharks   vs   Derinya Stars  
17/12/16 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 26     Ballam Park Boomers (Carolan)   def.   Woodlands Warriors Vipers 16 
17/12/16 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 10     Lakers Purple   def. by   Mt Eliza Meteors - Hari 17 
17/12/16 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 41     Peninsula Bobcats U/12 Comerford   def.   Woodlands Warriors Dream Team 16 
17/12/16 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 39     Mt Eliza Meteors - Wakelin   def.   Storm Surfers 16 
17/12/16 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 17     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Mt Eliza Meteors - Bautsch 31 
17/12/16 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 14     PBC Pumas   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 22 
17/12/16 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 44     Bobcats U14.1B   def. by   Peninsula Bobcats U/16 Allars 48 
17/12/16 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 26     Woodlands Warriors Dreamers   def.   Skye Sonics - Carreras 19 
17/12/16 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 14     Ballam Park Boomers (Foster Johnson)   def. by   Woodlands Warriors DC 27 
09/01/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 47     Team Goose   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 33 
09/01/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 36     Pudding Time   def.   Ninkasi 26 
09/01/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 21     AirBallers   def. by   JPS Blues 47 
09/01/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 57     Sixers   def.   Fish On 35 
10/01/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 45     Duke   def.   Slammers 40 
10/01/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 30     Eat More Chooks   def. by   Riff Raff 34 
10/01/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 38     WB4L   def.   too much Budds 35 
10/01/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 50     Stingy Shooters   def.   The Kyles 24 
11/01/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 22     Dazzling Divas   def.   Awkward Turtles 19 
11/01/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 18     Ravens   def. by   Harvey's Hacks 29 
11/01/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 42     Equal Rights   def.   The Home Wreckers 39 
11/01/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 25     Nightstalkers   def.   Mega Minx 16 
12/01/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 55     Pass me a Vailima   def.   Bobcats 43 
12/01/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 25     Fadeaway   def.   Codgers 13 
12/01/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 57     Mighty Ducks   def.   Team 'Murica 47 
12/01/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 21     old school ballerz (thurs)   def. by   Billy and the Cloneasaurus 25 
16/01/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 35     Team Goose   def. by   Vicious nd Delicious 51 
16/01/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 23     Gladiators   def. by   Team Heaps Good 29 
16/01/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 31     The Saints   def.   T-Wolves 24 
16/01/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 44     Nuggets   def.   Channel 6 News 30 
17/01/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 25     FWBC   def. by   Blue Hawks 26 
17/01/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 35     Eat More Chooks   def. by   Slammers 53 
17/01/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 43     FHS   def. by   Wristy's 44 
17/01/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 30     Gentlemen   def. by   Fearthebeard 57 
18/01/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 21     Buzzer Beaters   def. by   Frankston High Ozaki 8 29 
18/01/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 19     Panthers   def. by   The Jordies 32 
18/01/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 49     Harvey's Hacks   def.   Raptors 22 
18/01/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 35     F.S.B.   def. by   Cool Kids 61 
18/01/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 8     Dribbling Mess   def. by   Cougars 27 
19/01/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 42     Thunder (Bromley)   def.   Peninsula Bobcats U/18 Boys 33 
19/01/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 50     Bobcats   def. by   Young Bloods 57 
19/01/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 29     Team 'Murica   def. by   Gecko's 40 
19/01/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 62     Oilers   def.   Fadeaway 33 
19/01/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 27     Injury Prone   def. by   Monstars 28 
23/01/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 28     Vicious nd Delicious   def.   Eagles 22 
23/01/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 43     Team Heaps Good   def.   Too Dunk To Drive 31 
23/01/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 23     AirBallers   def. by   The Hotshots 34 
23/01/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 35     The Brick Layers   def. by   Penske Material 40 
24/01/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 52     Blue Hawks   def.   Slammers 25 
24/01/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 28     The Goonies   def. by   FWBC 45 
24/01/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 48     Neun Nyunts   def.   The Glaciers 19 
24/01/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 27     The Bullets   def. by   Fearthebeard 28 
25/01/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 20     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   Woodleigh Lions
25/01/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 41     Balls Up   def.   Jetts 14 
25/01/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 45     Amigos   def.   A Team 29 
25/01/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 41     Equal Rights   def.   Where's Frosty? 34 
25/01/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) Shooting Stars   def. by   Thunder Buddies 20 
30/01/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 52     Wild River Raiders   def.   Meme Team 27 
30/01/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 27     Super Troopers   def. by   Ninkasi 30 
30/01/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 25     Comeback Kings   def. by   JPS Blues 35 
30/01/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 44     Nuggets   def.   Fish On 32 
31/01/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 42     Slammers   def.   Riff Raff 29 
31/01/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 33     Feanos   def. by   Blue Hawks 41 
31/01/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 11     FHS   def. by   too much Budds 57 
31/01/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 40     The Kyles   def.   The Peanuts 28 
01/02/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 26     Woodleigh Lions   def.   Peninsula Bobcats U/16.2 23 
01/02/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 19     Panthers   def. by   Dazzling Divas 30 
01/02/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 39     Amigos   def.   GKP Renegades (Wednesday) 14 
01/02/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 13     Hoops! I Did It Again   def. by   Haramballers 43 
01/02/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 24     Mega Minx   def.   Peninsula 12 
02/02/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 41     Melbourne Warriors 1   def.   Peninsula Bobcats U/18 Boys 17 
02/02/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 26     The Royal Bandits   def. by   Shakeyadrips 51 
02/02/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 30     The Pirates   def.   Team 'Murica 29 
02/02/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 39     Fadeaway   def.   Mighty Ducks 34 
02/02/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 41     Prince and the Revolution   def.   Globo Gym Cobras
04/02/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Derinya Magic   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
04/02/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bayside Raiders McLaren   vs   Lazer Leopards  
04/02/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Lazer Sharks  
04/02/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Skye Sonics - McMahon   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
04/02/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 26     Bayside Raiders Wells   def.   Langwarrin Wildcats Magic (U16)
04/02/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 11     Mt Eliza Meteors - Hari   def. by   Woodlands Warriors Pearls 15 
04/02/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 31     Woodlands Warriors Brittain   vs   Skye Sonics - McLeod 31 
04/02/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 19     Mt Eliza Meteors - Wakelin   def. by   Peninsula Bobcats U/12 Comerford 36 
04/02/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 20     Baxter Basketball Club   def. by   Woodlands Warriors Red 29 
04/02/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 26     PBC Pumas   def.   Derinya Dreamers 17 
04/02/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 39     Bobcats U14.1B   def.   Skye Sonics - Bennett 31 
04/02/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 17     Skye Sonics - Carreras   vs   Mt Eliza Meteors - Baker 17 
04/02/17 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 16     Rowellyn Rockets Jess   def. by   Coastal Royals White 47 
06/02/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 39     Wild River Raiders   def.   Karingal Knights 27 
06/02/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 31     Super Troopers   def.   KP Giants Thomas 26 
06/02/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 28     Comeback Kings   def.   Age! (Mon) 21 
06/02/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 52     Sixers   def.   Balls Of Steel 40 
07/02/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 13     Gaile's Finest   def. by   FWBC 34 
07/02/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 31     MARJ Mavericks   def. by   Duke 54 
07/02/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 49     WB4L   def.   Man Can Clam 36 
07/02/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D3) 32     Got Not Much   def.   the storm 17 
08/02/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 24     Langwarrin Wildcats Blizzards   def. by   Buzzer Beaters 46 
08/02/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 20     Jetts   def. by   Hoops & Heels 25 
08/02/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 20     A Team   def. by   Misfits 26 
08/02/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 23     Equal Rights   def. by   Cool Kids 35 
08/02/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 18     Dribbling Mess   def. by   Flying Saucy's 40 
09/02/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 36     Airballerz   def. by   Thunder (Bromley) 56 
09/02/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 33     The Royal Bandits   def.   The Bomb Squad 25 
09/02/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 32     Washington Generals   def. by   Gecko's 44 
09/02/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 29     bG   def. by   Cucumbers 50 
09/02/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 43     Billy and the Cloneasaurus   def. by   5 Guys Burgers and Fries 46 
11/02/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Lazer Leopards   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
11/02/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Langwarrin Wildcats Rangers   vs   Peninsula Bobcats U/08.4 Boys  
11/02/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Ballam Park Boomers (Adams)   vs   Derinya Stars  
11/02/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Skye Sonics - McMahon   vs   Derinya Wizards  
11/02/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 7     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   Mt Eliza Meteors - Stuart 12 
11/02/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 12     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Woodlands Warriors Pearls 24 
11/02/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 23     Peninsula Bobcats U/12.1   def.   Storm Surfers 17 
11/02/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 24     Mt Eliza Meteors - Wakelin   vs   Overport Cahill 24 
11/02/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 22     Lazer Heat   def.   Skye Sonics - McAteer 19 
11/02/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 14     PBC Pumas   def. by   Ballam Park Boomers (Charles) 40 
11/02/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 24     Peninsula Bobcats U/16 Allars   def. by   Rowellyn Rockets Jess 46 
11/02/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 32     Derinya Opals   def.   Mt Eliza Meteors - Baker 11 
11/02/17 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 37     Woodlands Warriors DC   def.   Skye Sonics - Bennett 27 
13/02/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 29     Ballers   def. by   Eagles 30 
13/02/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 26     Ninkasi   def. by   Mustangz 43 
13/02/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 36     JPS Blues   def.   The Hotshots 28 
13/02/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 47     Nuggets   def.   Penske Material 35 
14/02/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 28     Riff Raff   def. by   MARJ Mavericks 30 
14/02/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 37     Gaile's Finest   def. by   The Goonies 62 
14/02/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 33     FHS   def. by   The Glaciers 35 
14/02/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D3) 32     Old Skool Ballerz (Tues)   def. by   Peninsula Bears 40 
15/02/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 22     Skye Sonics - Pacey   def.   KP Giants Skilton 12 
15/02/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 18     Gelogenics   def. by   Balls Up 62 
15/02/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 22     Misfits   def. by   GKP Renegades (Wednesday) 30 
15/02/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 48     Equal Rights   def. by   Haramballers 62 
15/02/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) 2     Ice Vipers   def. by   Nightstalkers 24 
16/02/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 39     Bayside Raptors   def. by   Thunder (Bromley) 46 
16/02/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 45     Sonics (Ioviero)   def. by   Young Bloods 47 
16/02/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 37     bG   def. by   The Pirates 54 
16/02/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 36     Cucumbers   def. by   Gecko's 52 
16/02/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 48     Injury Prone   def.   TMC 33 
18/02/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Skye Sonics - Paratene   vs   Bayside Raiders McLaren  
18/02/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Langwarrin Wildcats Rangers   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
18/02/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Ballam Park Boomers (Adams)   vs   Derinya Lightning Strikes  
18/02/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   Overport McKenzie  
18/02/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 3     St Jude's Flames Green   def.   Ballam Park Boomers (Carolan)
18/02/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 12     Skye Sonics - Kilby   def.   Mt Eliza Meteors - Hari
18/02/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 26     Peninsula Bobcats U/12 Comerford   def.   Overport Cahill 17 
18/02/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 30     Woodlands Warriors Brittain   def.   Woodlands Warriors Dream Team
18/02/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 12     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Bayside Raiders Vass 20 
18/02/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 36     St. Joachim's Panthers   def.   Rowellyn Rockets Rebounders
18/02/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 24     Ballam Park Boomers (Foster Johnson)   def. by   Coastal Royals White 55 
18/02/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 14     Woodlands Warriors Dreamers   def. by   Derinya Opals 37 
18/02/17 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 41     Peninsula Bobcats U/16 Allars   def.   Rowellyn Cobras 33 
20/02/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 43     Karingal Knights   def. by   Team Goose 45 
20/02/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 49     Mustangz   def.   KP Giants Thomas 33 
20/02/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 44     The Hotshots   def.   Age! (Mon) 12 
20/02/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 51     Penske Material   def.   Fish On 35 
21/02/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 38     Duke   def.   Slammers 36 
21/02/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 29     Eat More Chooks   def.   Riff Raff 18 
21/02/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 29     The Glaciers   def. by   too much Budds 35 
21/02/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D3) 53     Hustlers   def.   Harambe 27 
22/02/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 44     Peninsula Bobcats U/16.2   def.   Woodleigh Mantis 19 
22/02/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 11     Panthers   def. by   Jetts 14 
22/02/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 10     Raptors   def. by   Amigos 44 
22/02/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 49     F.S.B.   def.   The Home Wreckers 38 
22/02/17 (Wed) 21:15 (Summer 2016/17 - Wednesday Women D) Peninsula   def. by   Cougars 20 
23/02/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 39     Melbourne Warriors 1   def.   Thunder (Bromley) 31 
23/02/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 39     The Bomb Squad   def. by   Pass me a Vailima 61 
23/02/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 45     Mighty Ducks   def.   Washington Generals 22 
23/02/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 48     Team 'Murica   def.   Codgers 27 
23/02/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 51     Los Swas   def.   old school ballerz (thurs) 32 
25/02/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Skye Sonics - Paratene   vs   Woodlands Warriors Emeralds  
25/02/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Lazer Leopards   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
25/02/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Woodlands Warriors Rockets   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
25/02/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Overport McKenzie   vs   Ballam Park Boomers (Adams)  
25/02/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 6     St Anne's Avengers Blue   def. by   Ballam Park Boomers (Carolan) 30 
25/02/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 13     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   Lakers Purple 23 
25/02/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 17     Overport Cahill   def. by   Woodlands Warriors Brittain 21 
25/02/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 34     Peninsula Bobcats U/12 Comerford   def.   Peninsula Bobcats U/12.1 15 
25/02/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 23     Bayside Raiders Vass   def.   Baxter Basketball Club 16 
25/02/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 6     Derinya Dreamers   def. by   Skye Sonics - Keating 12 
25/02/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 60     Coastal Royals White   def.   Bobcats U14.1B 10 
25/02/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 17     Bayside Raiders Buckley   vs   St Anne's Avengers Noonan 17 
25/02/17 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 22     Rowellyn Rockets Jess   def. by   Woodlands Warriors DC 31 
27/02/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 30     Meme Team   def. by   Ballers 40 
27/02/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 28     Too Dunk To Drive   def. by   Super Troopers 38 
27/02/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 26     Bean Counters   def.   Comeback Kings 15 
27/02/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) 39     The Brick Layers   def.   Channel 6 News 34 
28/02/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 49     The Goonies   def.   Slammers 36 
28/02/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 31     Blue Hawks   def.   MARJ Mavericks 28 
28/02/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 43     Neun Nyunts   def.   Wristy's 30 
28/02/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men D3) 17     the storm   def.   Bike Squad 13 
01/03/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 33     Langwarrin Wildcats Blizzards   def. by   The Shadows Robertson 39 
01/03/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 22     The Jordies   def.   Cadbury 18 
01/03/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 27     Wildcats   def. by   GKP Renegades (Wednesday) 31 
01/03/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed C) 39     Space Jam (Trewhitt)   def. by   Mixed Nuts 49 
02/03/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 52     Woodleigh Bulldogs   def.   Flinders Basketball United 25 
02/03/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 37     Shakeyadrips   def. by   Sonics (Ioviero) 39 
02/03/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 37     Cucumbers   def.   Fadeaway 23 
02/03/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 32     The Pirates   def.   Gecko's 20 
02/03/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 38     5 Guys Burgers and Fries   def.   Monstars 34 
04/03/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bobcats U10B Brady   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
04/03/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Skye Sonics - Paratene   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
04/03/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Stars   vs   Lazer Sharks  
04/03/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Ballam Park Boomers (Adams)   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
04/03/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 8     Mt Eliza Meteors - Stuart   def. by   St Jude's Flames Green 10 
04/03/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 14     Skye Sonics - Kilby   def.   Langwarrin Wildcats Ladybirds
04/03/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 22     Overport Cahill   def.   Peninsula Bobcats U/12.1 21 
04/03/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 29     Mt Eliza Meteors - Wakelin   def.   Woodlands Warriors Dream Team 20 
04/03/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 20     Bayside Raiders Vass   def.   Lazer Heat 19 
04/03/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 23     PBC Pumas   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 16 
04/03/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 61     Coastal Royals White   def.   Peninsula Bobcats U/16 Allars 28 
04/03/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 17     Woodlands Warriors Dreamers   def. by   Skye Sonics - Carreras 18 
04/03/17 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 31     Ballam Park Boomers (Foster Johnson)   def.   Skye Sonics - Bennett 22 
06/03/17 (Mon) 19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D2) 37     Wild River Raiders   def.   Ballers 24 
06/03/17 (Mon) 19:45 (Summer 2016/17 - Monday Men B2) 44     Pudding Time   vs   KP Giants Thomas 44 
06/03/17 (Mon) 20:30 (Summer 2016/17 - Monday Men C2) 32     AirBallers   def. by   Age! (Mon) 36 
06/03/17 (Mon) 21:15 (Summer 2016/17 - Monday Men B1) Balls Of Steel   def. by   Supersonics 20 
07/03/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 42     Feanos   def. by   The Goonies 46 
07/03/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 20     Riff Raff   def. by   FWBC 36 
07/03/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 28     Man Can Clam   def. by   Honey Badgers 45 
08/03/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - B / B Res) 20     Langwarrin Wildcats Roarers   def.   Woodleigh Ducks
08/03/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 30     Hoops & Heels   def.   The Jordies 21 
08/03/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 39     GKP Renegades (Wednesday)   def.   A Team 36 
08/03/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed B) 29     Hoops! I Did It Again   def. by   Equal Rights 54 
09/03/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - B / B Res) 43     Woodleigh Bulldogs   def.   Peninsula Bobcats U/18 Boys 27 
09/03/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 35     The Royal Bandits   def. by   Sonics (Ioviero) 39 
09/03/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 44     bG   def.   Team 'Murica 29 
09/03/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 20     Codgers   def.   Washington Generals
09/03/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men D1) 28     Brick City   def. by   Hoops We Did It Again 32 
14/03/17 (Tue) 19:00 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 39     MARJ Mavericks   def.   Feanos 27 
14/03/17 (Tue) 19:45 (Summer 2016/17 - Tuesday Men B) 30     Eat More Chooks   def. by   The Goonies 67 
14/03/17 (Tue) 20:30 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C1) 41     WB4L   def.   FHS 36 
14/03/17 (Tue) 21:15 (Summer 2016/17 - Tuesday Men C2) 42     The Peanuts   def.   Rejects 16 
15/03/17 (Wed) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 36     KP Giants Skilton   def. by   Peninsula Bobcats U/16.2 40 
15/03/17 (Wed) 19:00 (Summer 2016/17 - Wednesday Women B) 22     Awkward Turtles   def. by   Gelogenics 27 
15/03/17 (Wed) 19:45 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed D) 48     Misfits   def. by   Ravens 57 
15/03/17 (Wed) 20:30 (Summer 2016/17 - Wednesday Mixed C) 20     Space Jam (Mullins)   def. by   Mixed Bag 33 
16/03/17 (Thu) 18:15 (Summer 2016/17 - Boys U18 / U20 - C / C Res) 22     Frankston Tropics 2   def. by   Lazer Allstars 57 
16/03/17 (Thu) 19:00 (Summer 2016/17 - Thursday Men B2) 17     Flaming Moes   def. by   The Royal Bandits 25 
16/03/17 (Thu) 19:45 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) 28     The Pirates   def. by   Fadeaway 35 
16/03/17 (Thu) 20:30 (Summer 2016/17 - Thursday Men B1) Washington Generals   vs   Oilers
16/03/17 (Thu) 21:15 (Summer 2016/17 - Thursday Men C2) 46     Prince and the Revolution   def.   5 Guys Burgers and Fries 30 
18/03/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Langwarrin Wildcats Rangers   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious  
18/03/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Derinya Magic   vs   Bayside Raiders McLaren  
18/03/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Skye Sonics - McMahon   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf  
18/03/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Derinya Lightning Strikes   vs   Overport McKenzie  
18/03/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Boys U10 - D2 / D2 Res) 6     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   St Jude's Flames Green 14 
18/03/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Girls U10 - B) 4     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   Skye Sonics - Kilby 23 
18/03/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 21     Peninsula Bobcats U/12.1   def. by   Skye Sonics - McLeod 33 
18/03/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Boys U12 - B2 / B2 Res) 16     Woodlands Warriors Dream Team   def. by   Overport Cahill 27 
18/03/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Boys U12 - C3 / C3 Res) 22     Lazer Heat   def.   Woodlands Warriors Red 19 
18/03/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 7     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   Ballam Park Boomers (Charles) 27 
18/03/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) 44     Peninsula Bobcats U/16 Allars   def.   Skye Sonics - Bennett 19 
18/03/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Girls U14 - B) 31     Skye Sonics - Carreras   def.   Mt Eliza Meteors - Baker 16 
18/03/17 (Sat) 17:30 (Summer 2016/17 - Boys U14 - B / B Res) Rowellyn Cobras   def. by   Bobcats U14.1B 20 
20/03/17 (Mon)
(Semi Final 1)
19:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D3) 25     Wolfpack   def.   The Drizzly Bears 21 
20/03/17 (Mon)
(Semi Final 2)
20:00 (Summer 2016/17 - Monday Men D3) 23     Sonics Booms   def.   The Avengers 22 
22/03/17 (Wed)
(Semi Final 1)
17:00 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 20     Peninsula Bobcats U/16.2   def. by   Frankston High Ozaki 8 24 
22/03/17 (Wed)
(Semi Final 2)
18:00 (Summer 2016/17 - Boys U16 - D / D Res) 26     Buzzer Beaters   def. by   The Shadows Robertson 39 
25/03/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Woodlands Warriors Emeralds   vs   Peninsula Bobcats U/08.4 Boys  
25/03/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 5)   Bobcats U10B Brady   vs   Derinya Magic  
25/03/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Ballam Park Boomers (Adams)   vs   Skye Sonics - McMahon  
25/03/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 2)   Woodlands Warriors Rockets   vs   Lazer Sharks  
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 1)
11:30 (Summer 2016/17 - Girls U10 - A / A Res) 14     Lazer Starlights   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 24 
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 2)
12:20 (Summer 2016/17 - Girls U10 - A / A Res) 30     Flinders Raptors Green   def.   Mt Eliza Meteors - Ogten
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 1)
13:10 (Summer 2016/17 - Girls U12 - A / A Res) 23     Rowellyn Mockingjay   def.   Mt Eliza Meteors - Gilligan 16 
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 2)
14:00 (Summer 2016/17 - Girls U12 - A / A Res) 21     Lazer Gems   def.   Skye Sonics - Noonan 19 
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 2)
14:50 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 17     Skye Sonics - Keating   def. by   Derinya Dreamers 23 
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 2)
15:40 (Summer 2016/17 - Girls U12 - C1 / C1 Res) 17     Mt Eliza Meteors - Paton   def.   Skye Sonics - Rodrigues
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 1)
16:30 (Summer 2016/17 - Girls U12 - B / B Res) 22     PBC Pumas   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 20 
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 1)
17:20 (Summer 2016/17 - Boys U12 - D2 / D2 Res) 19     KP Giants Macalister   def.   Bayside Raiders Stubbs 15 
25/03/17 (Sat)
(Semi Final 1)
18:10 (Summer 2016/17 - Girls U14 - A / A Res) 43     Woodlands Warriors Callander   def.   Woodlands Warriors Casale 16 
01/04/17 (Sat) 08:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 1)   Bobcats U12B Brown   vs   Skye Sonics - McCann  
01/04/17 (Sat) 09:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 6)   Mt Eliza Meteors - Seal   vs   FB Diamonds  
01/04/17 (Sat) 10:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 6)   Flinders Raptors Green   vs   Langwarrin Wildcats Warriors  
01/04/17 (Sat) 10:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 6)   Baxter Buddies U10   vs   Ballam Park Boomers (Shortt)  
01/04/17 (Sat) 11:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 6)   St John's Jaguars U/10 Boys Blue   vs   Skye Sonics - Ericksen  
01/04/17 (Sat) 12:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 1)   Woodlands Warriors Lions   vs   Overport Cavaliers  
01/04/17 (Sat) 13:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 1)   Peninsula Bobcats U/09 Henderson   vs   Lazer Bombs  
01/04/17 (Sat) 13:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 1)   Woodlands Warriors Wolves   vs   Woodlands Warriors Strikers  
01/04/17 (Sat) 14:30 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 6)   St Anne's Avengers Red   vs   Mt Eliza Meteors - Miles  
01/04/17 (Sat) 15:15 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Rowe   vs   Bayside Raiders Paul  
01/04/17 (Sat) 16:00 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 4)   FB Cavaliers   vs   Lazer Hearts  
01/04/17 (Sat) 16:45 (Summer 2016/17 - Mixed U8 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Hassett   vs   Woodlands Warriors Wildcats