Frankston CRT#5

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 54     GKP Renegades (Sunday)   def.   BAH 35 
07/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 40     Litt Up   def.   Wildcats 38 
07/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Masters Men) 26     Legends Plus   def. by   Whose Your Daddy? 49 
07/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 33     Silver County Knights   vs   Andy's Angels 33 
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 49     Dave   def.   The Gremlins 30 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 31     Penske Material   def. by   Ay Lmao 42 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 56     The Zombies   def.   Kukus 28 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D2) 30     Tropics   def. by   Everybody Love Everybody 42 
09/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) Silver Spurs   def. by   Pirate Party Posse 20 
09/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 46     Team Ramrod   def.   Duke 41 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 25     Stay in Yo Lane   def. by   Miami Trainees 26 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women A / B) 21     Wii Not Fit!   def. by   Balls Up 25 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 43     Next Sub   def. by   Backcourt Violators 46 
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 33     The Team of Dreams   def.   Ravens 31 
11/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 50     Shardy Party   def. by   Penguins 53 
11/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 31     Sonics (Ioviero)   def.   Sonics (Terlaak) 21 
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 61     Supersonics   def.   Basketball Buddies 37 
11/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 23     Low Expectations   def. by   Air Ballers 36 
14/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 27     BAH   def.   Wildcats 21 
14/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 60     I want a McFlurry aye   def. by   Bulls 76 
14/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 34     Litt Up   def. by   Oooh That's Nice 41 
14/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 42     GKP Renegades (Sunday)   def. by   Seda dubnation 47 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 26     The Craptors   def. by   Blaze 44 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 48     Channel 6 News   def.   Kings (Radunkovic) 11 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 34     Penske Material   def.   Steph's Chefs 27 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 50     When's Smoko   def.   Crave 44 
15/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 24     Gladiators   def.   Yeah The Boys 22 
16/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 40     WUWAF   def. by   The Goonies 48 
16/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 40     Pirate Party Posse   def.   Winfield Jets 37 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 39     Rogue Elephants   def. by   C.D. Dingoes 40 
16/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 33     The Gaels   def. by   1992 Dream Team 40 
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 31     Ravens   def. by   Backcourt Violators 56 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 57     The Team of Dreams   def.   Shot Block Crusaders 26 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 39     Splash Sisters   def.   ACES 22 
17/04/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Women C) 26     Nightstalkers   def. by   Burra's 35 
18/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 43     Penguins   def. by   Sonics (Terlaak) 47 
18/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 15     Sonics (Ioviero)   def. by   Free Willy 2 27 
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A) 24     Shardy Party   def. by   Ed Sheeran and co 34 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 20     Low Expectations   def.   Washington Generals
23/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 59     Whykickamoocow   def. by   The Goonies 70 
23/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 24     Blue Bandits   def.   Upotipotpon Utopians 23 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 40     Rattlesnakes   def. by   Stay in Yo Lane 43 
23/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) Rogue Elephants   def. by   Hoops We Did It Again 20 
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 10     Flinders Basketball United   def.   Woodlands Warriors Dunkers
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - B) 14     Woodlands Warriors Gems   def. by   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious 16 
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 12     Skye Sonics - Paratene   def. by   Woodlands Warriors Hurricanes 38 
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 16     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def. by   Woodlands Warriors Wildcats 24 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 36     Bobcats U10B Henderson   def.   Bobcats U10 Knight 24 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - A) 10     Lazer Charms   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Green
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 15     Flinders Basketball Emeralds   def. by   Mt Eliza Meteors - Carr 39 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 24     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def. by   Mt Eliza Meteors - Orth 44 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 9     FHS Force   def. by   Mt Eliza Meteors - Gilligan 79 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 44     Skye Sonics - Keher   def.   Skye Sonics - Vella 42 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 22     Rowellyn Mockingjay   def. by   Woodlands Warriors Crystals 38 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 32     Flinders Basketball Crusaders   def. by   Woodlands Warriors Sweats 45 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - A) 38     Woodlands Warriors Swish   def.   St Anne's Avengers Tenner 24 
28/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 51     GKP Renegades (Sunday)   def.   Super T's 26 
28/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 40     BAH   def. by   Oooh That's Nice 46 
28/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Masters Men) 29     The Eagles   def. by   Paper Boys 40 
29/04/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 19     KP Giants Hunter   def. by   Jaguars 38 
29/04/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) 37     Flinders Basketball Diamonds   def.   FHS Flames
29/04/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 28     Rowellyn Flames   def. by   Rowellyn Mockingjay 34 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 38     Blaze   def. by   Ay Lmao 41 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men A) 68     The Flow   def.   Fish On 33 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 27     Channel 6 News   def. by   Mills Squad 31 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 42     The Poets   def.   The Blue Ballers 30 
29/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 33     Windsox   def. by   JPS Blues 52 
30/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 31     Silver Spurs   def. by   Duke 33 
30/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 47     WUWAF   def. by   Pirate Party Posse 61 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 43     Rogue Elephants   def.   Those Guys 42 
30/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 38     MARJ Mavericks   def.   The Gaels 31 
01/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 37     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   FHS Eagles 19 
01/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 23     Mt Eliza Meteors - Arnott   def. by   PBBC Sixers U16B Philippe 52 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 67     Flinders Basketball Crusaders   def.   Bayside Raiders Jake 22 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 53     Backcourt Violators   def.   Shot Block Crusaders 50 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 37     Peninsula   def.   Purple Panthers
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) The Jordies   def. by   Gas Baggers 20 
02/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 37     Derinya Grizzlies   def. by   Skye Sonics - Vella 71 
02/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 52     Coastal Royals Gold   def.   Dragons 33 
02/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 42     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Langwarrin Wildcats Magic 31 
02/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 40     Sonics (Terlaak)   def.   Ed Sheeran and co 35 
02/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 40     Penguins   def. by   Free Willy 2 42 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 48     Gecko's   def.   Oilers 40 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 47     The Velvet Fog   def.   Pirates 37 
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 10     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   Woodlands Warriors Timber Wolves 19 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - B) 36     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   Derinya Dingoes
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 22     Woodlands Warriors Hurricanes   def. by   Bobcats U10B Henderson 29 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 15     Derinya DJ's   def.   Rowellyn Rockets Power 12 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 29     Bobcats U10 Knight   def.   Lazer Bros
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 24     Woodlands Warriors Pistons   def.   Derinya Bullets 18 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 22     Mt Eliza Meteors - Carr   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 23 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 33     Bobcats U12B Wright   def. by   Woodlands Warriors Klein 63 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 16     Rowellyn Jets   def. by   Woodlands Warriors Crystals 55 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 30     Woodlands Warriors Giants   def. by   Woodlands Warriors Sweats 32 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 45     Skye Sonics - Gunn   def.   FHS Force 16 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 21     FHS Ankle Breakers   def. by   Mt Eliza Meteors - Killingsworth 28 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - A) 13     Rowellyn Rockets Devils   def. by   Mt Eliza Meteors - Gilligan 32 
04/05/19 (Sat) 19:00 (W19 - Girls U14 - A) 20     Ballam Park Boomers (Weeks)   def.   Woodlands Warriors Swish
05/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 60     Litt Up   def.   I want a McFlurry aye 41 
05/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 39     Wildcats   def.   Super T's 23 
05/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 34     Coaching Conspiracy   def. by   Snacc Attacc 35 
05/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Masters Men) 29     The Eagles   vs   Legends Plus 29 
06/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 33     Jaguars   def. by   Woodlands #SWAGGERS 38 
06/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) 24     Skye Sonics - Noonan   def. by   Mt Eliza Meteors - Rault 44 
06/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 24     Flinders Basketball Diamonds   def. by   Skye Sonics - Gunn 57 
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 46     Ay Lmao   def.   Kings (Radunkovic) 41 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 35     The Craptors   def. by   Mills Squad 66 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 43     Ninkasi   def.   Yeah The Boys 38 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men A) 42     Vikings   def. by   Nuggets 53 
06/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 14     Duke Street   def. by   The Drizzly Bears 38 
07/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 65     Team Ramrod   def.   Whykickamoocow 50 
07/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 35     The Goonies   def. by   Pirate Party Posse 56 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 47     Classic Stitch-up's   def.   Rattlesnakes 40 
07/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 25     Miami Trainees   def. by   Hoops We Did It Again 34 
08/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 89     Flinders Basketball Crusaders   def.   FHS Eagles 18 
08/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 47     Mt Eliza Meteors - McCallum   def.   Bayside Raiders Trish 27 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 30     Mt Eliza Meteors - Arnott   def. by   KP Giants Alderson 67 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 42     Shot Block Crusaders   def.   Mixed Bag 41 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 29     Backcourt Violators   def. by   Space Jam 62 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 25     ACES   def. by   The Jordies 28 
09/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 37     Bobcats U23.2B   def. by   Skye Sonics - Dowell 49 
09/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 40     Skye Sonics - Vella   def. by   Dragons 42 
09/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 68     Ballam Park Boomers (Tonks)   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 96 
09/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 31     Ed Sheeran and co   def.   Free Willy 2 26 
09/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 45     Sonics (Terlaak)   def.   Steamers 44 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 28     Brick City   def. by   Supersonics 40 
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 52     Hoops I Did It Again   def.   King Cobras 30 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 9     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   def. by   Bobcats U10.1B 18 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   PBBC U10G Sandhurst Storm
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 24     Woodlands Warriors Hurricanes   def.   Belvedere Breakers - Gem
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 19     Bobcats U10 Knight   def. by   Derinya Swish 28 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 25     Lazer Pearls   def.   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 17     Mt Eliza Meteors - Jones   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 26 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 14     Mt Eliza Meteors - Enno   def. by   Mt Eliza Meteors - Orth 39 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 25     Mt Eliza Meteors - Carr   def.   NPIRE Demons 18 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 48     Woodlands Warriors Klein   def.   Langwarrin Wildcats Thunder 39 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 35     Woodlands Warriors Crystals   def.   St Anne's Avengers Tenner 10 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 20     FHS Force   def.   Woodlands Warriors Hawks 13 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 51     Flinders Basketball United   def.   Skye Sonics - Keher 50 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A) 15     Rowellyn Jets   def. by   Ballam Park Boomers (Weeks) 18 
12/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 42     Clueless   def. by   I want a McFlurry aye 47 
12/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 63     The Magikarps   def.   GKP Renegades (Sunday) 43 
12/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 54     Seda dubnation   def.   Litt Up 53 
12/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 40     Bulls   def. by   Dribbling Machines 67 
13/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 39     Misfits   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 48 
13/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) 36     Skye Sonics - Gunn   def.   Mt Eliza Meteors - Rault 25 
13/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 69     Skye Sonics - Noonan   def.   Ballam Park Boomers (O'Donohue)
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 42     Ninkasi   vs   JPS Blues 42 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 41     The Blue Ballers   def. by   Kukus 44 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 50     Mills Squad   def. by   Gladiators 71 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 40     Who Needs J   def. by   Kings (Chapman) 57 
13/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1) 38     Ball'n with ma bros   def. by   Steph's Chefs 55 
14/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 56     Duke   def. by   WUWAF 64 
14/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 47     Winfield Jets   def.   Team Ramrod 43 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 32     Miami Trainees   def. by   Stay in Yo Lane 36 
14/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 35     Classic Stitch-up's   def. by   Rogue Elephants 64 
15/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 23     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 68 
15/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 17     Mt Eliza Meteors - Arnott   def. by   Woodleigh Raiders 48 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 28     KP Giants Alderson   def. by   Ballam Park Boomers (Graham) 42 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 45     Ballerz'   def. by   Space Jam 79 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 44     Backcourt Violators   def. by   The Team of Dreams 48 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) ACES   def. by   No Ballers 20 
16/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 35     Bobcats U23.2B   def. by   Cobras 52 
16/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 50     Woodleigh Buckets   def. by   Coastal Royals Gold 55 
16/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 52     Woodleigh Panthers   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 95 
16/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 32     Free Willy 2   def. by   Steamers 46 
16/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 66     Ed Sheeran and co   def.   Shakeyadrips 30 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 34     GAMtime Lakers   def.   Back Hanners 22 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 27     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Low Expectations 21 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 2     Bobcats U10.1B   def. by   Derinya Flames 47 
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 12     Derinya Ladybugs   def. by   Woodlands Warriors Butterflies 14 
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 14     Mt Eliza Meteors - Miles   def. by   Bobcats U10 Knight 17 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A) 22     Rowellyn Rockets Power   def.   PBC Redbacks
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 6     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def. by   Lazer Pearls 13 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 13     Lazer Bros   def. by   Woodlands Warriors Wildcats 15 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 17     Bobcats U12B Brown   def. by   Bobcats U12B Wright 29 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 36     Woodlands Warriors Comets   def.   Flinders Basketball Emeralds 17 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 23     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def. by   Mt Eliza Meteors - Enno 34 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 38     St Anne's Avengers Tenner   def.   Ballam Park Boomers (Weeks) 31 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A) 26     Skye Sonics - Gunn   def. by   Mt Eliza Meteors - Gilligan 39 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 7     Rowellyn Jets   def. by   Woodlands Warriors Swish 20 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 48     Flinders Basketball Crusaders   def.   Skye Sonics - Keher 42 
19/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 37     Dribbling Machines   def. by   GKP Renegades (Sunday) 38 
19/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 31     Frost   def. by   Wildcats 57 
19/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 54     The Magikarps   def. by   Oooh That's Nice 56 
19/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 57     Bulls   def.   Litt Up 42 
20/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 44     Swampies   def.   Woodlands #SWAGGERS 30 
20/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) 33     Rowellyn Flames   def. by   Skye Sonics - Noonan 42 
20/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 27     Flinders Basketball Diamonds   def. by   Flinders Basketball United 76 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 28     JPS Blues   def. by   Penske Material 43 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 22     The G.O.A.T.S   def. by   The DC's 31 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men A) 50     NAFAS   def. by   Vikings 70 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 20     Yeah The Boys   def.   KP Giants Thomas
20/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1) 34     CD Dingoes   def. by   Who's Hook 43 
21/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 39     Duke   def. by   The Goonies 53 
21/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) Silver Spurs   def. by   Whykickamoocow 20 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 27     Miami Trainees   def.   C.D. Dingoes 24 
21/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 43     Peninsula Bears   def.   Rogue Elephants 38 
22/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A) 55     St John's Jaguars   def. by   Rowellyn Rockets Jess 71 
22/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 25     FHS Eagles   def. by   Flinders Basketball Rebels 33 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 35     Flinders Basketball Cavaliers   def.   Woodlands Warriors Legends 32 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 23     Mixed Bag   def. by   Backcourt Violators 44 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 73     Shot Block Crusaders   def.   Mixed Nuts 44 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 54     Gas Baggers   def.   The Tropics 29 
23/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 59     Derinya Grizzlies   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 65 
23/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 52     Bobcats U18.3B   def.   FHS Lords 48 
23/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 20     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Bobcats U18.1B 55 
23/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 41     5 Guys Burgers and Fries   def.   Flaming Moes 26 
23/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 33     Free Willy 2   def. by   Pass me a Vailima 64 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A) 59     Steamers   def.   Shakeyadrips 45 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 29     Loot Lakers   def. by   Air Ballers 33 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 15     Flinders Basketball United   def.   Woodlands Warriors Dunkers
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 19     Woodlands Warriors Gems   def.   Mt Eliza Meteors - Muccignat
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 26     Skye Sonics - Paratene   def.   Lazer Bros 19 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 27     Woodlands Warriors Hurricanes   def.   Bobcats U10 Knight 15 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 19     Rowellyn Rockets Power   def.   Derinya DJ's 11 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 9     Mt Eliza Meteors - Miles   def. by   Bobcats U10B Henderson 51 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 47     Woodlands Warriors Klein   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 17 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 20     Flinders Basketball Emeralds   def. by   NPIRE Demons 28 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 21     Bobcats U12B Wright   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Green 13 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 14     Rowellyn Jets   def. by   Rowellyn Mockingjay 42 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A) 18     St Anne's Avengers Tenner   def. by   Woodlands Warriors Swish 40 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 40     Flinders Basketball Strikers   def.   Mt Eliza Meteors - Killingsworth 23 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 31     Flinders Basketball Crusaders   def. by   Flinders Basketball United 38 
26/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 54     Clueless   def.   Frost 41 
26/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 49     Snacc Attacc   def.   Hot Mess 34 
26/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B) 27     Hoops I did it again   def. by   Velvet Thunder 40 
26/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 20     The Swish Kebabs   def.   Tflex
27/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 48     Woodlands #SWAGGERS   def.   Misfits 29 
27/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) 50     Skye Sonics - Gunn   def.   Rowellyn Flames 27 
27/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 70     Flinders Basketball United   def.   Skye Sonics - Noonan 44 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 41     Penske Material   def.   Channel 6 News 18 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 44     The Zombies   def.   Crave 39 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 51     Ninkasi   def.   Kings (Radunkovic) 28 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 26     Ball'n with ma bros   def.   CD Dingoes 24 
27/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1) 46     Bean Counters   def.   The Vipers 44 
28/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 46     The Goonies   def.   Winfield Jets 41 
28/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 46     Pirate Party Posse   def.   Silver Spurs 35 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 31     1992 Dream Team   vs   MARJ Mavericks 31 
28/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 63     Peninsula Bears   def.   Classic Stitch-up's 56 
29/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 21     Frankston Wolves   def. by   Rowellyn Rockets U16 Boys 41 
29/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A) 65     Rowellyn Rockets Jess   def.   FHS Serpents 43 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 24     Bobcats U16B Grant   def. by   St Joachim's Panthers - 4 46 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 74     Kobe Kwan Kanobi   def.   Mixed Bag 23 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 71     Space Jam   def.   Next Sub 43 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 30     Splash Sisters   def. by   Balls Up 35 
30/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 33     Bobcats U23.2B   def. by   The Ringerz 49 
30/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 31     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Ballam Park Boomers (Tonks) 66 
30/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 36     Coastal Royals Gold   def.   Dragons 29 
30/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 69     Steamers   def.   Sonics (Ioviero) 51 
30/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 39     The Hustle   def.   Bannos Bulls 35 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 43     GAMtime Lakers   def.   Los Swas 35 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men A) 45     Shakeyadrips   def. by   Pass me a Vailima 61 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 13     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Derinya Flames 11 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 7     PBC Redbacks   def. by   PBC Devils 15 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 18     Woodlands Warriors Wildcats   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Blue 14 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A) 17     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def. by   Derinya DJ's 24 
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 32     Skye Sonics - Paratene   def.   Derinya Swish 16 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - A) 42     St Joachim's Panthers - Girl Power   def.   Mt Eliza Meteors - Leeves
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 16     Bobcats U12B Wright   def. by   Langwarrin Wildcats Thunder 43 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 19     Woodlands Warriors Comets   def.   Woodlands Warriors Nuggets 18 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 15     Bobcats U12B Brown   def. by   Mt Eliza Meteors - Orth 49 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 25     Rowellyn Rockets Devils   def. by   Woodlands Warriors Swish 38 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 43     Skye Sonics - Keher   def. by   Skye Sonics - Vella 71 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 35     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   vs   Mt Eliza Meteors - Killingsworth 35 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 46     Flinders Basketball United   def. by   Woodlands Warriors Giants 49 
01/06/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C1) 19     FHS Falcons   def. by   Mt Eliza Meteors - Keegan 23 
02/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 32     Doopers   def. by   Monstars (Sun) 38 
02/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 36     Frost   def.   Hoops I did it again 28 
02/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 31     Tiger Eyes   def. by   Snacc Attacc 48 
02/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 29     Past our Prime   def. by   Phoenix Firebirds 30 
03/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A ) 62     Mt Eliza Meteors - Rault   def.   Flinders Basketball Diamonds 27 
03/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) Skye Sonics - Gunn   def. by   Flinders Basketball United 20 
03/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 39     Skye Sonics - Noonan   def. by   Rowellyn Mockingjay 46 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men A) 39     Fireballers   def. by   NAFAS 55 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 40     Kukus   def. by   KP Giants Senior Men 47 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 35     The Vipers   def. by   Steph's Chefs 47 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 52     Kings (Chapman)   def. by   Yeah The Boys 57 
03/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) 31     JPS Blues   def.   Ay Lmao 24 
04/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 33     Whykickamoocow   def. by   Duke 35 
04/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 41     The Goonies   def. by   WUWAF 59 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 42     The Peanuts   def. by   Classic Stitch-up's 60 
04/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 22     The Gaels   def.   Miami Trainees 17 
05/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 20     Woodlands Warriors Jammers   def.   St Anne's Avengers 16 
05/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 24     Ballam Park Boomers (Conell)   def. by   FHS Vipers 29 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 78     FHS Fruit Loops   def.   KP Giants Alderson 53 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 37     Ballerz'   def. by   Backcourt Violators 57 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 25     Mixed Nuts   def. by   The Team of Dreams 37 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 26     Balls Up   def.   No Ballers 16 
06/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) Cobras   def. by   Bobcats U23B 20 
06/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 39     Woodleigh Panthers   def. by   Skye Sonics - Dowell 62 
06/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 43     Dragons   def.   Woodleigh Buckets 32 
06/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 27     Free Willy 2   def. by   Sonics (Terlaak) 35 
06/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 43     Shakeyadrips   def.   Shardy Party 41 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 43     GAMtime Lakers   def. by   5 Guys Burgers and Fries 50 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 56     The Velvet Fog   def.   Loot Lakers 12 
11/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 43     Winfield Jets   def.   Silver Spurs 36 
11/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 43     The Goonies   def.   Whykickamoocow 27 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 24     Those Guys   def. by   Miami Trainees 46 
11/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 39     The Peanuts   def.   Peninsula Bears 28 
12/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 24     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   Bayside Raiders Ulli 35 
12/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 48     FHS Breakerz   def.   Bayside Raiders Jake 30 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 55     KP Giants Alderson   def. by   FHS Serpents 84 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 87     Space Jam   def.   Shot Block Crusaders 55 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 46     The Team of Dreams   def.   Next Sub 37 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 24     No Ballers   def. by   Gas Baggers 39 
13/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 37     Bobcats U18.2B   vs   PBBC U18B Raiders 37 
13/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 53     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Coastal Royals Gold 49 
13/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 25     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Woodleigh Wizards 38 
13/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 51     The Dabasaurs   def.   Steamed Hams 47 
13/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 64     Pass me a Vailima   def.   Penguins 54 
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A) 47     Sonics (Ioviero)   def.   Shardy Party 35 
13/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 24     GH50   vs   Back Hanners 24 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 15     Woodlands Warriors Timber Wolves   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 21 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 14     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   Rowellyn Rockets Patto 7 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 14     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def. by   Woodlands Warriors Hurricanes 52 
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 20     Derinya Swish   def. by   Bobcats U10 Knight 29 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 11     Rowellyn Rockets Power   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 27     Bobcats U10B Henderson   def.   Woodlands Warriors Wildcats 11 
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 28     Bobcats U12B Wright   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 26 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 22     Flinders Basketball Emeralds   def. by   St Anne's Avengers Red 24 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 37     Woodlands Warriors Klein   def.   Mt Eliza Meteors - Orth 16 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 35     St Anne's Avengers Tenner   def.   Rowellyn Jets 17 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A) 8     Rowellyn Rockets Devils   def. by   Rowellyn Mockingjay 81 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 39     Woodlands Warriors Giants   def.   Bobcats U14.5B 23 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 28     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   def. by   Woodlands Warriors Sweats 62 
16/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 57     The Magikarps   def.   Litt Up 39 
16/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Masters Men) 35     Legends   def. by   Giants 42 
16/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 39     Bulls   def.   GKP Renegades (Sunday) 32 
16/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B) 54     I want a McFlurry aye   def.   Frost 37 
16/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed A) 53     Seda dubnation   def.   Oooh That's Nice 51 
17/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 28     Swampies   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 46 
17/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - A ) 41     Skye Sonics - Gunn   def.   Rowellyn Mockingjay 38 
17/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 24     Rowellyn Flames   def. by   Mt Eliza Meteors - Rault 60 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 61     Gladiators   def.   Kings (Radunkovic) 49 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 36     The DC's   def. by   The Panthers 48 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 30     Penske Material   def. by   Blaze 41 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 44     Bean Counters   def.   Ball'n with ma bros 34 
17/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1) 64     Steph's Chefs   def.   CD Dingoes 45 
18/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 77     Pirate Party Posse   def.   WUWAF 46 
18/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 20     The Goonies   def.   Team Ramrod
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 31     Hoops We Did It Again   def. by   Peninsula Bears 39 
18/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 21     Those Guys   def. by   The Gaels 28 
19/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A) 41     PBBC Sixers U16B Philippe   def. by   St John's Jaguars 50 
19/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 35     Frankston Wolves   def. by   FHS Breakerz 37 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 20     Lazer Hoopsters   def. by   St Anne's Avengers 26 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 52     Backcourt Violators   def.   Next Sub 41 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 67     The Benchwarmers   def.   Dunkin Donuts 17 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 19     Jetts   def. by   The Tropics 30 
20/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 44     Coastal Royals Gold   def.   PBBC U18B Raiders 38 
20/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 23     Woodleigh Wizards   def. by   Rowellyn Rockets Heat 25 
20/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 36     Derinya Legends   def. by   FHS The Goats 44 
20/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 40     Sonics (Terlaak)   def. by   Sonics (Ioviero) 50 
20/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 50     CPL   def. by   Milwaukee Bucks 52 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 26     Washington Generals   def. by   The Velvet Fog 36 
20/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men A) 39     Penguins   def. by   Shardy Party 69 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 11     Bobcats U10.3B   def. by   Woodlands Warriors Dunkers 27 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 24     Rowellyn Rockets Patto   def.   Derinya Ladybugs
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 16     Mt Eliza Meteors - Miles   def. by   Derinya Swish 34 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 23     Woodlands Warriors Wildcats   def. by   Lazer Bros 24 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 2     Derinya DJ's   def. by   Lazer Pearls 17 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 19     Woodlands Warriors Hurricanes   def.   Bobcats U10B Henderson 18 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 31     Flinders Basketball Warriors   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 24 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 8     NPIRE Demons   def. by   Mt Eliza Meteors - Carr 32 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 38     Langwarrin Wildcats Thunder   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Green 16 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A) 24     Flinders Basketball Crusaders   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 38 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A) 39     Woodlands Warriors Swish   def.   Skye Sonics - Gunn 33 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 44     Bobcats U14.5B   def.   Mt Eliza Meteors - Killingsworth 22 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A) 18     Ballam Park Boomers (Weeks)   def. by   Woodlands Warriors Crystals 76 
23/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 65     Dribbling Machines   def.   Litt Up 45 
23/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 40     Punjabi MC   def.   Good Wide Open 30 
23/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 56     The Magikarps   def.   Seda dubnation 49 
23/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B) 44     BAH   def.   Wildcats 21 
24/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A ) 32     Skye Sonics - Noonan   def. by   Skye Sonics - Gunn 33 
24/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 34     Mt Eliza Meteors - Anderson   def.   Ballam Park Boomers (Panthers) 30 
24/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 19     FHS Flames   def. by   Flinders Basketball Diamonds 44 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 28     Kings (Radunkovic)   def. by   Ay Lmao 43 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 34     Charlies Angles   def. by   Crave 36 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men A) 47     Pistons   def. by   Fireballers 49 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 39     The Vipers   def. by   CD Dingoes 48 
24/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1) 37     Who Needs J   def.   Ball'n with ma bros 24 
25/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 24     Whykickamoocow   def. by   Team Ramrod 54 
25/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 43     Winfield Jets   def. by   Duke 60 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 36     The Gaels   def.   Rattlesnakes 34 
25/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 43     The Peanuts   def.   Hoops We Did It Again 25 
26/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 43     St Joachim's Panthers - 4   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 19 
26/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 25     The Shadows Vortex   vs   Rowellyn Rockets Gold 25 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 87     Woodlands Warriors DC   def.   KP Giants Alderson 70 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 15     Monstars   def. by   Express Alert 22 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 54     Next Sub   def.   Ballerz' 52 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 51     Kobe Kwan Kanobi   def.   The Team of Dreams 44 
27/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 52     The Ringerz   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 53 
27/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 50     Derinya Grizzlies   def. by   Skye Sonics - Vella 57 
27/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 40     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   Langwarrin Wildcats Magic 27 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A) 46     Ed Sheeran and co   def.   Shardy Party 43 
27/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 49     Pirates   def.   The Dabasaurs 38 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 15     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Skye Sonics - Ericksen 11 
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 19     Mt Eliza Meteors - Muccignat   vs   Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious 19 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 10     Lazer Bros   def. by   Woodlands Warriors Hurricanes 51 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 16     Derinya Swish   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 29 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 22     Lazer Pearls   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 10 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 41     Bobcats U10B Henderson   def.   Skye Sonics - Paratene 16 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 47     Mt Eliza Meteors - Orth   def.   Flinders Basketball Warriors 20 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 32     Mt Eliza Meteors - Carr   def.   St Anne's Avengers Red 19 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 46     Woodlands Warriors Klein   def.   Bobcats U12B Wright 38 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A) 48     Mt Eliza Meteors - Killingsworth   def. by   Skye Sonics - Vella 63 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A) 46     Mt Eliza Meteors - Gilligan   def.   Rowellyn Jets 17 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 55     Flinders Basketball United   def.   Flinders Basketball Strikers 28 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A) 26     Rowellyn Rockets Devils   def. by   St Anne's Avengers Tenner 29 
30/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 40     Doopers   def. by   Good Wide Open 44 
30/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 23     Frankston Huskies   def. by   Tflex 55 
30/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 37     The Swish Kebabs   def. by   Snacc Attacc 38 
30/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 23     Andy's Angels   def. by   Monstars (Sun) 46 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 60     Gladiators   def.   Mills Squad 44 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 28     The Blue Ballers   def. by   KP Giants Senior Men 54 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 79     Ay Lmao   def.   Blaze 21 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 65     The Vipers   def.   Who Needs J 43 
01/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 45     The Gremlins   def. by   Phoenix 48 
02/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 49     Team Ramrod   def.   Winfield Jets 27 
02/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 45     Whykickamoocow   def. by   Pirate Party Posse 56 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 54     Miami Trainees   def. by   Classic Stitch-up's 55 
02/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 34     The Gaels   def.   Rogue Elephants 14 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 38     Ballerz'   def. by   Mixed Bag 47 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 18     East High Wildcats   def. by   Ravens 49 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 43     The Team of Dreams   def.   Shot Block Crusaders 36 
04/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 54     Ed Sheeran and co   def.   Sonics (Terlaak) 32 
04/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 24     Free Willy 2   def. by   Penguins 33 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 30     Milwaukee Bucks   def. by   Flaming Moes 49 
04/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) Washington Generals   def. by   King Cobras 20 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 30     The G.O.A.T.S   def. by   The Panthers 43 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 30     JPS Blues   def. by   Channel 6 News 51 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 43     The Craptors   def. by   Blaze 59 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 57     Who's Hook   def.   The Vipers 53 
08/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B) Mills Squad   def. by   Ay Lmao 20 
09/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 45     Team Ramrod   def. by   Pirate Party Posse 47 
09/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 44     Those Guys   def.   Rogue Elephants 17 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men A) 29     The Goonies   def. by   Duke 41 
09/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 22     Hoops We Did It Again   def. by   Stay in Yo Lane 46 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) Drop Squad   def. by   Nothing But Net 20 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 46     Shot Block Crusaders   def. by   Next Sub 54 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 38     Mixed Bag   def. by   The Team of Dreams 48 
11/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 35     Free Willy 2   def. by   Ed Sheeran and co 48 
11/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A) 58     Steamers   def.   Sonics (Terlaak) 57 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 42     Milwaukee Bucks   def. by   Prince and the Revolution 43 
11/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 37     Pirates   vs   Dun Gud 37 
14/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 48     Punjabi MC   def.   Andy's Angels 37 
14/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 39     GKP Renegades (Sunday)   def.   The Magikarps 36 
14/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 60     Dribbling Machines   def.   Bulls 44 
14/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B) I want a McFlurry aye   def. by   BAH 20 
15/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 20     St Joachim's Panthers   def.   Flinders Basketball Opals 18 
15/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 27     Woodleigh Jaguars   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 23 
15/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A ) 52     Rowellyn Mockingjay   def.   FHS Flames 13 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 58     Mills Squad   def.   The Craptors 31 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4) 54     The Zombies   def.   Charlies Angles 42 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 30     Ninkasi   def. by   Ay Lmao 38 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1) 41     Bean Counters   def. by   Steph's Chefs 44 
15/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 56     The Drizzly Bears   def.   Duke Street 36 
16/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A) 53     Pirate Party Posse   def.   Silver Spurs 42 
16/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A) 36     Duke   def.   Team Ramrod 35 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 44     Hoops We Did It Again   def. by   C.D. Dingoes 50 
16/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 34     Rattlesnakes   def.   Rogue Elephants 30 
17/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A) 48     PBBC Sixers U16B Philippe   def.   Flinders Basketball Crusaders 41 
17/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A) 50     FHS Serpents   def. by   Rowellyn Rockets Jess 55 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 50     Mt Eliza Meteors - Arnott   def.   Woodlands Warriors Legends 24 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 37     Shot Block Crusaders   def. by   Space Jam 95 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 54     The Benchwarmers   def.   Chicken Noodle Hoops 35 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 43     Next Sub   def. by   The Team of Dreams 74 
18/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 59     PBBC U18B Raiders   def.   Derinya Grizzlies 35 
18/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 23     HufflePuffleGriffendoff   def.   Cobras 16 
18/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 85     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Dragons 50 
18/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 67     Steamers   def.   Free Willy 2 45 
18/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 33     CPL   def.   GH50 30 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A) 34     Shakeyadrips   def. by   Ed Sheeran and co 51 
18/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 31     King Cobras   def.   Low Expectations 28 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 23     Derinya Flames   def.   Woodlands Warriors Dunkers
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 6     Derinya Ladybugs   def. by   PBC Devils 28 
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A) 20     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 43 
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 37     Woodlands Warriors Wildcats   def.   Mt Eliza Meteors - Miles 19 
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 11     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def.   Mt Eliza Meteors - Leeves
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 22     Lazer Bros   def. by   Derinya Swish 31 
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A) 44     Langwarrin Wildcats Thunder   def.   Mt Eliza Meteors - Orth 26 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 21     St Anne's Avengers Red   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 26 
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 21     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def. by   Mt Eliza Meteors - Enno 22 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A) 33     Skye Sonics - Vella   def. by   Woodlands Warriors Sweats 55 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A) 35     Woodlands Warriors Crystals   def.   Rowellyn Mockingjay 30 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 69     Woodlands Warriors Giants   def.   Skye Sonics - Keher 46 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 34     Bobcats U14.5B   def. by   Flinders Basketball Strikers 38 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D2) 28     St Joachim's Panthers - 2   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 12 
21/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   Hot Mess  
21/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   Mixed Genders   vs   Wildcats  
21/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C)   Crazy Cats   vs   Davids Mighty (wo)men  
21/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B)   Velvet Thunder   vs   Super T's  
22/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A)   Swampies   vs   Flinders Ruby  
22/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Keating   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
22/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A )   FHS Flames   vs   Skye Sonics - Noonan  
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B)   Windsox   vs   Mills Squad  
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   Kukus   vs   The Blue Ballers  
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men A)   Fish On   vs   The Flow  
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1)   Ball'n with ma bros   vs   Bean Counters  
22/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1)   Kings (Chapman)   vs   Who's Hook  
23/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   The Goonies   vs   WUWAF  
23/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Winfield Jets   vs   Pirate Party Posse  
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   Feanos  
23/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2)   Chelsea Mudgutz   vs   Jim's Balling  
24/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A)   Woodlands Warriors DC   vs   Ballam Park Boomers (Graham)  
24/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B)   Rowellyn Rockets U16 Boys   vs   Woodleigh Raiders  
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Woodlands Warriors Legends  
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Next Sub  
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C)   Nightstalkers   vs   Panthers  
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B)   Jetts   vs   Allstars  
25/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Skye Sonics - Dowell   vs   Bobcats U23.2B  
25/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A)   Dragons   vs   Bobcats U18.2B  
25/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A)   Coastal Royals Gold   vs   Skye Sonics - Vella  
25/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A)   Shakeyadrips   vs   Steamers  
25/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A)   Pass me a Vailima   vs   Free Willy 2  
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Hoops I Did It Again   vs   CPL  
25/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Dun Gud   vs   Air Ballers  
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - B)   Woodlands Warriors Gems   vs   PBC Redbacks  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1)   Skye Sonics - Ericksen   vs   Woodlands Warriors Vikings  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A)   Lazer Bros   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Blue  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A)   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   vs   Derinya DJ's  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A)   St Joachim's Panthers - Girl Power   vs   Mt Eliza Meteors - Leeves  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - A)   St Anne's Avengers Red   vs   NPIRE Demons  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A)   Woodlands Warriors Klein   vs   Langwarrin Wildcats Thunder  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   Woodlands Warriors Comets   vs   Woodlands Warriors Nuggets  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   Bobcats U12B Wright   vs   Flinders Basketball Warriors  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Sweats   vs   Woodlands Warriors Wabbits  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Giants   vs   Flinders Basketball Crusaders  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A)   Rowellyn Rockets Devils   vs   Mt Eliza Meteors - Gilligan  
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A)   Bobcats U14.5B   vs   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)  
28/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A)   Litt Up   vs   GKP Renegades (Sunday)  
28/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A)   Oooh That's Nice   vs   Dribbling Machines  
28/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B)   Super T's   vs   Wildcats  
28/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A)   Seda dubnation   vs   Bulls  
29/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A )   Flinders Basketball United   vs   Flinders Basketball Diamonds  
29/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - A)   Jaguars   vs   Flinders Ruby  
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay   vs   Mt Eliza Meteors - Rault  
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   Windsox  
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1)   Who's Hook   vs   CD Dingoes  
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4)   The DC's   vs   The G.O.A.T.S  
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B)   Penske Material   vs   The Craptors  
29/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1)   KP Giants Thomas   vs   Yeah The Boys  
30/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   The Goonies   vs   Whykickamoocow  
30/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Winfield Jets   vs   Silver Spurs  
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Miami Trainees  
30/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   Peninsula Bears  
31/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A)   Flinders Basketball Crusaders   vs   FHS Fruit Loops  
31/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B)   Ballam Park Boomers (Conell)   vs   FHS Vipers  
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2)   Langwarrin Wildcats Tigers   vs   Bobcats U16B Browne  
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Next Sub   vs   Space Jam  
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women A / B)   The Jordies   vs   No Ballers  
01/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   Bobcats U23B   vs   Spaghetti Meatballs Fettucine  
01/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B)   Ballam Park Boomers (Tonks)   vs   Bobcats U18.3B  
01/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A)   Bobcats U18.2B   vs   Derinya Grizzlies  
01/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A)   Sonics (Ioviero)   vs   Steamers  
01/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2)   Jackson 5   vs   The Young Bloods  
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   Basketball Buddies  
01/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Low Expectations   vs   Mini Me Giants (Thurs)  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Flinders Basketball United   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1)   Rowellyn Rockets Cubs   vs   Woodlands Warriors Butterflies  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A)   Skye Sonics - Paratene   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Leeves   vs   Lazer Pearls  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A)   Rowellyn Rockets Power   vs   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A)   Bobcats U10B Henderson   vs   Lazer Bros  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - A)   NPIRE Demons   vs   Woodlands Warriors Comets  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   Flinders Basketball Emeralds   vs   St Anne's Avengers Red  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   Mt Eliza Meteors - Enno   vs   Mt Eliza Meteors - Orth  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball Strikers   vs   Woodlands Warriors Wabbits  
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Ballam Park Boomers (Weeks)   vs   Rowellyn Jets  
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball Crusaders   vs   Mt Eliza Meteors - Killingsworth  
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A)   Woodlands Warriors Swish   vs   Rowellyn Mockingjay  
04/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A)   Oooh That's Nice   vs   Litt Up  
04/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A)   The Magikarps   vs   Dribbling Machines  
04/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A)   Seda dubnation   vs   GKP Renegades (Sunday)  
04/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B)   BAH   vs   Deuces  
05/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A )   Rowellyn Flames   vs   Skye Sonics - Gunn  
05/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - A)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Jaguars  
05/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A )   Mt Eliza Meteors - Rault   vs   FHS Flames  
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men A)   The Flow   vs   4 Maybe 5  
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   Crave   vs   The Zombies  
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1)   Who Needs J   vs   Steph's Chefs  
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1)   CD Dingoes   vs   Ball'n with ma bros  
05/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B)   Channel 6 News   vs   Mills Squad  
06/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   Duke   vs   Silver Spurs  
06/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Pirate Party Posse   vs   WUWAF  
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   Venomenons   vs   Man Can Clam  
06/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C)   Rogue Elephants   vs   Peninsula Bears  
07/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Rowellyn Rockets U16 Boys   vs   FHS Breakerz  
07/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2)   St Anne's Avengers   vs   Derinya United  
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   Bayside Raiders Jake   vs   Frankston Wolves  
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Shot Block Crusaders  
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Backcourt Violators   vs   Ballerz'  
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B)   The Tropics   vs   ACES  
08/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   PBBC U18B Raiders  
08/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A)   Easy Dubs   vs   HufflePuffleGriffendoff  
08/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A)   Woodleigh Panthers   vs   Spaghetti Meatballs Fettucine  
08/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A)   Sonics (Ioviero)   vs   Pass me a Vailima  
08/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A)   Penguins   vs   Steamers  
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2)   Word G   vs   Karingal Knights  
08/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Air Ballers   vs   Loot Lakers  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Overport Bullets   vs   Flinders Basketball United  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B)   Woodlands Warriors Shimmer   vs   Derinya Ladybugs  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A)   Skye Sonics - Paratene   vs   Bobcats U10 Knight  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Miles   vs   Lazer Bros  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A)   Derinya DJ's   vs   Lazer Pearls  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A)   St John's Jaguars U/10 Boys Blue   vs   Bobcats U10B Henderson  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A)   Bobcats U12B Wright   vs   St John's Jaguars U/12 Boys Green  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   NPIRE Demons   vs   Mt Eliza Meteors - Carr  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   Flinders Basketball Warriors   vs   Langwarrin Wildcats Thunder  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Skye Sonics - Keher   vs   Flinders Basketball Strikers  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Rowellyn Rockets Devils   vs   Woodlands Warriors Crystals  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball United   vs   Skye Sonics - Vella  
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A)   Mt Eliza Meteors - Gilligan   vs   Skye Sonics - Gunn  
11/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B)   Mixed Genders   vs   I want a McFlurry aye  
11/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A)   The Magikarps   vs   Litt Up  
11/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A)   Bulls   vs   GKP Renegades (Sunday)  
11/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D)   Tflex   vs   The Swish Kebabs  
12/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A )   Flinders Basketball United   vs   Skye Sonics - Gunn  
12/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Rebels   vs   Mt Eliza Meteors - Anderson  
12/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - A)   Swampies   vs   Jaguars  
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B)   Penske Material   vs   JPS Blues  
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   KP Giants Senior Men   vs   Kukus  
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Windsox  
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   Kings (Chapman)  
12/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1)   Wolfpack   vs   Black Panthers  
13/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   Whykickamoocow   vs   Team Ramrod  
13/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Pirate Party Posse   vs   The Goonies  
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   C.D. Dingoes   vs   The Gaels  
13/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C)   Classic Stitch-up's   vs   Peninsula Bears  
14/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2)   Bayside Raiders Ulli   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
14/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A)   FHS Fruit Loops   vs   FHS Serpents  
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2)   Lazer Hoopsters   vs   Woodlands Warriors Jammers  
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women A / B)   Jetts   vs   Gas Baggers  
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D)   Flounders   vs   Frankston Tropics  
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   The Team of Dreams   vs   Backcourt Violators  
15/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   The Ringerz   vs   HufflePuffleGriffendoff  
15/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B)   KP Giants Cummins   vs   Langwarrin Wildcats Shooters  
15/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A)   Woodleigh Panthers   vs   Skye Sonics - Dowell  
15/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B)   The Supremes   vs   Oilers  
15/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A)   Penguins   vs   Pass me a Vailima  
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A)   Ed Sheeran and co   vs   Steamers  
15/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Mini Me Giants (Thurs)   vs   Steamed Hams  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Dennis   vs   Overport Bullets  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B)   Woodlands Warriors Shimmer   vs   Woodlands Warriors Gems  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A)   Woodlands Warriors Hurricanes   vs   Lazer Bros  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A)   Lazer Pearls   vs   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Derinya Swish  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - A)   Rowellyn Rockets Power   vs   St Joachim's Panthers - Girl Power  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A)   Mt Eliza Meteors - Enno   vs   Bobcats U12B Wright  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   Flinders Basketball Emeralds   vs   Woodlands Warriors Comets  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   Mt Eliza Meteors - Orth   vs   Woodlands Warriors Klein  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   vs   Skye Sonics - Keher  
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Woodlands Warriors Swish   vs   St Anne's Avengers Tenner  
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Giants   vs   Woodlands Warriors Sweats  
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A)   Rowellyn Mockingjay   vs   Rowellyn Jets  
18/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B)   Wildcats   vs   Clueless  
18/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A)   Dribbling Machines   vs   Litt Up  
18/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A)   The Magikarps   vs   Seda dubnation  
18/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Good Wide Open  
19/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Swampies  
19/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Mt Eliza Meteors - Anderson  
19/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A )   Mt Eliza Meteors - Rault   vs   Rowellyn Flames  
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B)   Channel 6 News   vs   Penske Material  
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   The Panthers   vs   The DC's  
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men A)   4 Maybe 5   vs   The Brick Layers  
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1)   Kings (Chapman)   vs   Who Needs J  
19/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1)   Western University Dolphins   vs   Bricklayers  
20/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   WUWAF   vs   Duke  
20/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Team Ramrod   vs   Winfield Jets  
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   MARJ Mavericks   vs   Feanos  
20/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Skye Bombers   vs   Knights  
21/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A)   Rowellyn Rockets Jess   vs   St John's Jaguars  
21/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B)   FHS Vipers   vs   Woodleigh Raiders  
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   St Joachim's Panthers - 4  
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Burra's  
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women A / B)   Balls Up   vs   South East Slammers  
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Mixed Bag   vs   The Team of Dreams  
22/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A)   The Ringerz   vs   Bobcats U23B  
22/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A)   Ballam Park Boomers (Preston)   vs   Skye Sonics - Vella  
22/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A)   Woodleigh Buckets   vs   Bobcats U18.2B  
22/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A)   Sonics (Terlaak)   vs   Sonics (Ioviero)  
22/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   GH50  
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men A)   Penguins   vs   Shardy Party  
22/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Loot Lakers   vs   The Velvet Fog  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - B)   Woodlands Warriors Gems   vs   PBC Devils  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1)   Lazer Boomers   vs   Woodlands Warriors Vikings  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - A)   Derinya DJ's   vs   Rowellyn Rockets Power  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A)   St John's Jaguars U/10 Boys Blue   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Lazer Bros   vs   Bobcats U10 Knight  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A)   Bobcats U10B Henderson   vs   Mt Eliza Meteors - Leggo  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A)   Flinders Basketball Warriors   vs   Mt Eliza Meteors - Enno  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   NPIRE Demons   vs   Flinders Basketball Emeralds  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   Langwarrin Wildcats Thunder   vs   St John's Jaguars U/12 Boys Green  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball Crusaders   vs   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Woodlands Warriors Swish   vs   Rowellyn Rockets Devils  
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Bobcats U14.5B   vs   Woodlands Warriors Wabbits  
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A)   Skye Sonics - Gunn   vs   Woodlands Warriors Crystals  
25/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A)   GKP Renegades (Sunday)   vs   Oooh That's Nice  
25/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A)   Dribbling Machines   vs   Seda dubnation  
25/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A)   Bulls   vs   The Magikarps  
25/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B)   BAH   vs   Frost  
26/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A)   Misfits   vs   Woodlands #SWAGGERS  
26/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B)   Mad Monkeys   vs   Woodleigh Jaguars  
26/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay   vs   Rowellyn Flames  
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Channel 6 News  
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   Charlies Angles   vs   Crave  
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B)   Ay Lmao   vs   JPS Blues  
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   Steph's Chefs  
26/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   Kings (Chapman)  
27/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   The Goonies   vs   Duke  
27/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Whykickamoocow   vs   Silver Spurs  
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   Young Bloods   vs   Neun Nyunts  
27/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   The Sac Kings   vs   Wham!  
28/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A)   Rowellyn Rockets Jess   vs   PBBC Sixers U16B Philippe  
28/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B)   Ballam Park Boomers (Conell)   vs   Frankston Wolves  
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   Coastal Royals Bronze  
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Space Jam   vs   Backcourt Violators  
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women A / B)   ACES   vs   Allstars  
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   The Team of Dreams  
29/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A)   Derinya Grizzlies   vs   Skye Sonics - Vella  
29/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A)   Cobras   vs   Easy Dubs  
29/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A)   Coastal Royals Gold   vs   Bobcats U18.2B  
29/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A)   Sonics (Terlaak)   vs   Penguins  
29/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A)   Free Willy 2   vs   Sonics (Ioviero)  
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   GAMtime Lakers   vs   Milwaukee Bucks  
29/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   Steamed Hams   vs   The Dabasaurs  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Timber Wolves   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B)   Rowellyn Rockets Patto   vs   PBC Redbacks  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A)   Bobcats U10 Knight   vs   Derinya Swish  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A)   Woodlands Warriors Hurricanes   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Blue  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A)   Derinya DJ's   vs   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Leeves   vs   St Joachim's Panthers - Girl Power  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A)   Mt Eliza Meteors - Orth   vs   Flinders Basketball Warriors  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   Woodlands Warriors Nuggets   vs   Woodlands Warriors Comets  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   Woodlands Warriors Klein   vs   Bobcats U12B Wright  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Mt Eliza Meteors - Killingsworth   vs   Flinders Basketball Strikers  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Rowellyn Mockingjay   vs   Rowellyn Rockets Devils  
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball United   vs   Flinders Basketball Crusaders  
31/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A)   Rowellyn Jets   vs   St Anne's Avengers Tenner  
01/09/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B)   Velvet Thunder   vs   Super T's  
01/09/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A)   GKP Renegades (Sunday)   vs   The Magikarps  
01/09/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A)   Litt Up   vs   Seda dubnation  
01/09/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A)   Dribbling Machines   vs   Bulls  
02/09/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Gunn   vs   Flinders Basketball Diamonds  
02/09/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   Bayside Raiders Gomes  
02/09/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B)   Guns   vs   PBBC Sixers U23G  
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B)   Kings (Radunkovic)   vs   Gladiators  
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D4)   The Blue Ballers   vs   KP Giants Senior Men  
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men A)   The Brick Layers   vs   4 Steamed Dimmies & a Potato Cake  
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   Who Needs J  
02/09/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   Dave  
03/09/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men A)   Winfield Jets   vs   The Goonies  
03/09/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men A)   Silver Spurs   vs   Pirate Party Posse  
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3)   Bike Squad   vs   The Reapers  
03/09/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Got Not Much   vs   Torstie  
04/09/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2)   St Anne's Avengers   vs   Bayside Raiders Ulli  
04/09/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A)   St John's Jaguars   vs   PBBC Sixers U16B Philippe  
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Lazer Hoopsters  
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Space Jam  
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   The Team of Dreams   vs   Shot Block Crusaders  
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B)   Gas Baggers   vs   The Jordies  
05/09/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B)   FHS The Goats   vs   Derinya Legends  
05/09/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B)   Bobcats U18.3B   vs   KP Giants Cummins  
05/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A)   Bobcats U23.2B   vs   Woodleigh Panthers  
05/09/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A)   Ed Sheeran and co   vs   Sonics (Terlaak)  
05/09/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men A)   Free Willy 2   vs   Penguins  
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   GAMtime Lakers  
05/09/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2)   The Velvet Fog   vs   Washington Generals  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1)   Lazer Boomers   vs   Bobcats U10.3B  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B)   Rowellyn Rockets Patto   vs   Mt Eliza Meteors - Muccignat  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - A)   Lazer Bros   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A)   Bobcats U10B Henderson   vs   Woodlands Warriors Hurricanes  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A)   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   vs   Rowellyn Rockets Power  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A)   Derinya Swish   vs   Mt Eliza Meteors - Miles  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - A)   Langwarrin Wildcats Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - Orth  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A)   St Anne's Avengers Red   vs   Flinders Basketball Emeralds  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A)   St John's Jaguars U/12 Boys Green   vs   Mt Eliza Meteors - Enno  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   Skye Sonics - Keher  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Skye Sonics - Gunn   vs   Woodlands Warriors Swish  
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Giants   vs   Flinders Basketball United  
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A)   Woodlands Warriors Crystals   vs   Ballam Park Boomers (Weeks)  
16/09/19 (Mon)
(Bronze Medal)
17:40 (W19 - Girls U18/23 - A)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Bronze Medal)
18:40 (W19 - Girls U16 - B)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
19:40 (W19 - Monday Men D4)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
17:40 (W19 - Boys U16 - A)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed) 18:40 (W19 - Boys U16 - B)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
19:40 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Undecided   vs   Undecided