Frankston CRT#2

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 44     The Rookies   def.   Frankston Huskies 19 
07/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 33     Hot Mess   def. by   Charged 42 
07/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 85     Pratt & Co   def.   Tflex 15 
07/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 33     Travel   def.   The Swish Kebabs 29 
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 39     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   Western University Dolphins 26 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 37     The Hive Mind   def.   The Panthers 32 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 25     Vicious nd Delicious   def. by   Powercables 47 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 35     Crave   def.   Mustica Sharks 28 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 25     MARJ Mavericks   def.   Peninsula Bears 24 
09/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 36     Jim's Balling   def. by   Skye Bombers 50 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 32     Karingal Mad Monkeys   def.   Dunkin Donuts 23 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 40     Organised Confusion   def.   Alley-Oopsies 28 
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 26     Awkward Turtles   def.   Panthers 10 
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 39     Selleck's Recoating   def.   Dropkick Murphys
11/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 28     Karingal Knights   def. by   The Easy Beats 46 
14/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 22     Team Pingu   def. by   Pratt & Co 47 
14/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 21     Frankston Huskies   def. by   Misfits 37 
14/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 29     The Swish Kebabs   def.   Hot Mess 22 
14/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 23     Tflex   def. by   The Rookies 68 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 38     Wolfpack   def.   Courgoes 31 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 25     The G.O.A.T.S   def. by   Team Boloz 59 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 46     Swamp Donkeys   def.   Minimum Chips 2.0 21 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 49     Mustica Sharks   def.   KP Giants Senior Men 43 
15/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 59     Team Goose   def.   Langy Boyz 16 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 34     Slammers   def. by   Gaile's Finest 43 
16/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 20     Chelsea Mudgutz   def.   Blazers
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 55     Immabe   def.   Satday Squad 49 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 51     Peninsula   def.   Flounders 13 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 29     Hoops & Heels   def.   Flying Saucy's 19 
17/04/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed C) 70     Mixed Nuts   def.   East High Wildcats 37 
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 35     Flames   def. by   Gecko's 43 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 41     bG   def.   Monstars 39 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 27     Classic Stitch-up's   def. by   Feanos 39 
23/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 24     Knights   def. by   Torstie 45 
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 28     Woodlands Warriors Cubs   def.   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) Lazer Blitz   def. by   Woodlands Warriors Speedsters 66 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Woodlands Warriors Storm   def. by   Woodlands Warriors Super Heroes 14 
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 17     St John's Jaguars U/8 Boys   def.   Storm Tigers
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 29     Woodlands Warriors Pacers   def.   Lazer Boyz 13 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - B) 10     Derinya Dynamite   def. by   Overport Thunder 12 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 15     Woodlands Warriors Rockets   def. by   Bayside Raiders Gaskell 20 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 7     Bayside Raiders JD   def. by   Mt Eliza Meteors - Carson 10 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 31     Mt Eliza Meteors - Mackay   def.   Langwarrin Wildcats Ladybirds 10 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 42     Woodlands Warriors Fire   def.   Penbank Panthers 19 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 27     Derinya Dunkers   def.   Rowellyn Rockets 22 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 53     Flinders Basketball United   def.   Lazer Nitro 28 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C2) 24     FHS Storm   def.   Langwarrin Wildcats Sharks 22 
28/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 37     Frost   def.   Mixed Genders 21 
28/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 53     The Magikarps   def. by   Dribbling Machines 83 
28/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 31     Travel   def.   Tiger Eyes 13 
28/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 61     Clueless   def.   Jump If You Hate Rangas 29 
29/04/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 28     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Rowellyn Rockets Keating 19 
29/04/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 51     Woodleigh Jaguars   def.   Mad Monkeys
29/04/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 12     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 50 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 30     6 Bucks   def. by   Dave 57 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 18     KP Giants Senior Men   def. by   When's Smoko 26 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 24     Age! (Mon)   def. by   Ballers 38 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 36     Team Boloz   def.   Kukus 23 
29/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 24     Globogym   vs   Turkeys 24 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 46     Honey Badgers   def.   Young Bloods 33 
30/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 27     Got Not Much   def. by   Fortune and the spuds 30 
01/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 48     Woodlands Warriors Jammers   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 28 
01/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 19     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Bobcats U16B Grant 21 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 9     Coastal Royals Bronze   def. by   KP Giants Alderson 45 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) Cincinnati Gorillas   def. by   Under Dogs 20 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) Pegasus   def. by   Alley-Oopsies 20 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 46     Express Alert   def. by   Drop Squad 52 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 33     The Rats   def.   The Easy Beats 28 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 46     BP Kickers   def.   HufflePuffleGriffendoff 24 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 17     Derinya Bulls   def.   Woodlands Warriors Thunder
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 31     Flinders Basketball Crusaders   def.   Bobcats U08.2
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 16     Overport Devils   def.   Lazer Dragons 13 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 12     Baxter Basketball Club   def. by   Langwarrin Wildcats Rockets 55 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - B) Rowellyn Rockets Cubs   def. by   PBC Redbacks 32 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 10     St Anne's Avengers White   def. by   Woodlands Warriors Angels 15 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C2) 17     Woodlands Warriors Emeralds   def.   Bobcats U12.1G
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - D1) 11     Bobcats U12.2G   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Purple
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 31     Penbank Panthers   def.   Bobcats U14G Bugeja 11 
05/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 28     Tflex   def. by   Misfits 58 
05/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 51     Team Pingu   def.   Frankston Huskies 31 
05/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 32     BAH   def. by   Bulls 44 
05/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 48     Past our Prime   def.   The Rookies 25 
06/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 29     Guns   def.   PBBC Sixers U23G 15 
06/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 25     Mt Eliza Meteors - Anderson   def.   St Joachim's Panthers
06/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 15     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   Woodleigh Vipers 29 
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 31     OS Raptors   def.   Orange Justice 30 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 50     When's Smoko   def.   The Panthers 41 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 24     Penske Material   def. by   Gladiators 25 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D3) 39     The G.O.A.T.S   def. by   The Hive Mind 62 
06/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 38     ZF   def.   Ballers 25 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 38     Feanos   def.   Young Bloods 32 
07/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 32     Fortune and the spuds   def. by   Knights 34 
08/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 19     Bobcats U16B Grant   def. by   Flinders Basketball Cavaliers 56 
08/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 42     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Bobcats U16.3B 27 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 24     Lazer Hoopsters   def. by   Bobcats U16B Browne 30 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     Monstars   def.   Semi Pro 13 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 53     Immabe   def.   Chicken Noodle Hoops 51 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 48     Awkward Turtles   def.   Burra's 29 
08/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 61     Satday Squad   def.   Alley-Oopsies 36 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 20     Jackson 5   def.   HufflePuffleGriffendoff
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 41     Karingal Knights   def. by   The Rats 42 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 16     Storm Rebels   def.   Derinya Smurfettes
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 20     Rowellyn Rockets Lightning   def.   Bobcats U08.2 13 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Belvedere Breakers - Moore   def.   Lazer Demons 12 
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 21     NPIRE Demons   def.   Mt Eliza Meteors - Crouch
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 25     Lazer Bros   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Blue 34 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - A) 5     Woodlands Warriors Gems   def. by   Mt Eliza Meteors - Leeves 11 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 16     Overport Cavaliers   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 18 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 14     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def.   Mt Eliza Meteors - Gardener
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 5     Overport Hawks   def. by   Overport Hornets 31 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 19     Skye Sonics - Gunn   def.   Rowellyn Rockets Devils 16 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 30     Skye Sonics - Vella   def. by   Woodlands Warriors Giants 57 
12/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 30     Hoops I did it again   def. by   Wildcats 46 
12/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 27     Frankston Huskies   def. by   Hot Mess 38 
12/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 37     Misfits   def.   The Rookies 31 
12/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 26     Crazy Cats   def. by   Pratt & Co 50 
13/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 20     KP Giants Hunter   def. by   Guns 31 
13/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 17     Rowellyn Rockets Keating   def. by   Woodleigh Vipers 25 
13/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 34     Bayside Raiders Thomas   def.   Skye Sonics - Corrigan 16 
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 38     Bricklayers   def.   Black Panthers 25 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 37     Windsox   def. by   Penske Material 44 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 26     ZF   def. by   Vicious nd Delicious 27 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 17     Duke Street   def. by   Swamp Donkeys 28 
13/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1) 33     Frankston Wolfpack   def. by   Western University Dolphins 44 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 30     Neun Nyunts   def. by   Man Can Clam 34 
14/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 36     Knights   def. by   Skye Bombers 48 
15/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 26     Bayside Raiders Ulli   def.   Mt Eliza Meteors - McCallum 12 
15/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A) 58     Rowellyn Rockets Jess   def.   Woodlands Warriors DC 40 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 30     Bobcats U16B Browne   def. by   Flinders Basketball Rebels 48 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 21     Randoms   def. by   Dazzling Divas 29 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 22     Alley-Oopsies   def. by   Immabe 35 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 28     Semi Pro   def. by   Ice Vipers 52 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 28     Basketball Buddies   def. by   Los Swas 47 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 40     Karingal Knights   def. by   BP Kickers 54 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 42     Flinders Basketball Crusaders   def.   Rowellyn Rockets Bullets 10 
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 1) 10     Derinya Smurfettes   def.   KP Giants G8'S
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 9     Lazer Dragons   def. by   Mt Eliza Meteors - Crouch 17 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 12     Belvedere Breakers - Gem   def. by   Skye Sonics - Paratene 24 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 36     Woodlands Warriors Hurricanes   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Blue 22 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 22     PBC Strikers   def. by   Ballam Park Boomers (Shortt) 47 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 27     Derinya Diamonds   def.   Ballam Park Boomers (Adams) 13 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 20     Mt Eliza Meteors - Judkins   def.   Derinya Wizards 18 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 55     Woodlands Warriors Crystals   def.   Rowellyn Rockets Devils 43 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 26     Woodlands Warriors Giants   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 41 
19/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 18     Tflex   def. by   Team Pingu 42 
19/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 45     Velvet Thunder   def.   Clueless 27 
19/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 31     Coaching Conspiracy   def. by   The Swish Kebabs 39 
19/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B) 24     Deuces   def. by   BAH 45 
20/05/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) 16     Bad Mums   def. by   Perfectly Poised 30 
20/05/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 29     1987   def.   Double Dribblers 14 
20/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 15     Lazer Stars   def. by   Bayside Raiders Thomas 23 
20/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 21     Mt Eliza Meteors - Anderson   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 30 
20/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 39     Woodleigh Jaguars   def.   Langwarrin Wildcats Stars
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 35     Black Panthers   vs   Wolfpack 35 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 39     Ninkasi   def.   Channel 6 News 38 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 23     Chillis   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 51 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 33     ZF   def.   Age! (Mon) 18 
20/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 45     Powercables   def. by   Swamp Donkeys 48 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 38     MARJ Mavericks   def.   Gaile's Finest 34 
21/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 51     Wham!   def.   The Sac Kings 46 
22/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 21     Mt Eliza Meteors - Arnott   def. by   Ballam Park Boomers (Conell) 30 
22/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 16     Bobcats U16.3B   def. by   Coastal Royals Bronze 49 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 71     PBBC Sixers U16B Philippe   def.   KP Giants Alderson 44 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 25     Bayside Bandicoots   def. by   Semi Pro 40 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 8     Dunkin Donuts   def. by   Chicken Noodle Hoops 67 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 32     Wii Not Fit!   def.   Panthers 20 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 46     GH50   def.   CPL 27 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 36     Selleck's Recoating   def. by   The Young Bloods 60 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 4     Derinya Smurfettes   def. by   Woodlands Warriors Cubs 21 
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 16     Woodlands Warriors Sparkles   def.   PBBC U08G Purple Storm
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 29     Belvedere Breakers - Tanya   def.   Woodlands Warriors Devils
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 6     Woodlands Warriors Wildcats   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 33 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 13     Derinya Dynamite   def.   Woodlands Warriors Pink Diamonds
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 14     Overport Cavaliers   def. by   Belvedere Breakers - Unwin 42 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 20     Derinya Diamonds   def.   Woodlands Warriors Starletts
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 14     Mt Eliza Meteors - Taafe   def. by   Mt Eliza Meteors - Judkins 18 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 17     Ballam Park Boomers (Weeks)   def. by   Rowellyn Rockets Devils 27 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 28     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   def. by   Woodlands Warriors Giants 58 
26/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 64     GKP Renegades (Sunday)   def.   Litt Up 36 
26/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 57     Dribbling Machines   def.   Oooh That's Nice 51 
26/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B) 40     BAH   def.   Super T's 37 
26/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 37     Bulls   def. by   Seda dubnation 44 
27/05/19 (Mon) 09:30 (W19 - Monday Morning Women) Perfectly Poised   def. by   Wii Not Fit 20 
27/05/19 (Mon) 10:15 (W19 - Monday Morning Women) 42     Chicken Curry   def.   Seaside Swans 29 
27/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 13     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   KP Giants Hunter 16 
27/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 32     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   Woodleigh Vipers 37 
27/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 37     Lazer Stars   def.   Ballam Park Boomers (Stars) 18 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 22     Wolfpack   def. by   Dave 38 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 34     JPS Blues   def.   Gladiators 25 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 33     Minimum Chips 2.0   def.   Age! (Mon) 31 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 31     Powercables   vs   Duke Street 31 
27/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1) 41     OS Raptors   def.   Frankston Wolfpack 31 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 35     Slammers   def. by   Feanos 37 
28/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 26     Torstie   def.   Got Not Much 22 
29/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 28     Langwarrin Wildcats Blazers   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 33 
29/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 28     Mt Eliza Meteors - Arnott   def.   Flinders Basketball Rebels 18 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 50     PBBC Sixers U16B Philippe   def.   Ballam Park Boomers (Graham) 34 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 16     Alley-Oopsies   def. by   Bayside Bandicoots 21 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 31     Awkward Turtles   def.   All Sorts 14 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 25     Dunkin Donuts   def. by   Immabe 49 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 50     Milwaukee Bucks   def. by   5 Guys Burgers and Fries 54 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 43     Karingal Knights   def.   Word G 41 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 14     Lazer Gems   def.   St Anne's Avengers O'Dell 12 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) Mt Eliza Meteors - Clerk   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 28 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 6     Langwarrin Wildcats Cheetahs   def.   Woodlands Warriors Super Sparks
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 27     Bobcats U10 Knight   def.   Lazer Bros 22 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 1     St Anne's Avengers Blue   def. by   Derinya Dingoes
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 26     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Woodlands Warriors Rockets 15 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 12     Belvedere Breakers - Harper   def.   Bobcats U12.1G
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 14     Lazer Thunder   def. by   Overport Hornets 26 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B) 38     Woodlands Warriors Opals   def.   Woodlands Warriors Fire 27 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 16     Lazer Starlights   def. by   Bobcats U14G Bugeja 31 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 11     Derinya Hearts   def. by   Mt Eliza Meteors - McGrath 16 
02/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 62     Oooh That's Nice   def.   Litt Up 50 
02/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 51     The Magikarps   def. by   Dribbling Machines 55 
02/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 24     Tflex   def. by   The Rookies 60 
02/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 49     Seda dubnation   def.   GKP Renegades (Sunday) 36 
03/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 25     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Bayside Raiders Gomes 26 
03/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 49     Bayside Raiders Thomas   def.   PBC Pumas
03/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 11     Mad Monkeys   def. by   KP Giants Hunter 43 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 28     Channel 6 News   def. by   Gladiators 45 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 29     Penske Material   def. by   Kings (Radunkovic) 40 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 46     Ballers   def.   Duke Street 27 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 63     Orange Justice   def.   Chillis 39 
03/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C2) Comeback Kings   def. by   The Nook 20 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 35     Honey Badgers   def. by   1992 Dream Team 42 
04/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 38     Juiced Up   def.   Got Not Much 32 
05/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - A) 65     Woodlands Warriors DC   def. by   St John's Jaguars 71 
05/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 23     Lazer Hoopsters   def. by   FHS Eagles 50 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 26     Woodleigh Raiders   def. by   Rowellyn Rockets U16 Boys 33 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 21     Mixed Bag   def. by   Space Jam 80 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 30     The Benchwarmers   def.   Semi Pro 15 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 36     Dart Squad   def.   Flying Saucy's 30 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 56     CPL   def.   Basketball Buddies 37 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 36     The Rats   def.   Selleck's Recoating 24 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 37     Honey Badgers   def.   Venomenons 34 
11/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 32     Stay in Yo Lane   def. by   Rogue Elephants 39 
12/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 22     FHS Vipers   def. by   Rowellyn Rockets U16 Boys 43 
12/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 13     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Lazer Hoopsters 21 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 47     Skye Sonics - Dowell   def.   Ballam Park Boomers (Conell) 25 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 28     Backcourt Violators   def. by   Mixed Nuts 30 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 29     Alley-Oopsies   def.   Organised Confusion 27 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 20     Burra's   def.   Hoops & Heels
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 14     Basketball Buddies   def. by   Flaming Moes 77 
13/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 77     BP Kickers   def.   The Easy Beats 54 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 20     Storm Rebels   def.   KP Giants G8'S
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 10     Woodlands Warriors Sparkles   def.   Bobcats U08G
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 26     Lazer Blitz   def.   Bobcats U08.5
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 12     Lazer Girls   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 15 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 9     Mt Eliza Meteors - Miles   def. by   Skye Sonics - Paratene 29 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 12     Flinders Basketball Sapphires   def. by   Overport Rebels 20 
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 44     Mt Eliza Meteors - Waixel   def.   St Anne's Avengers Ary 21 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 13     Belvedere Breakers - Harper   def.   Mt Eliza Meteors - Broadfoot
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 16     Mt Eliza Meteors - Yates   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 40 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B) 20     FHS Force   def. by   Skye Sonics - Fitton 30 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 32     Woodlands Warriors Tigers   def.   Bobcats U14.1G 31 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 37     Flinders Basketball Crusaders   def.   Skye Sonics - Vella 31 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 21     FHS Falcons   def. by   Bobcats U14B Anderson 29 
16/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 40     Hoops I did it again   def. by   Clueless 41 
16/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 40     Snacc Attacc   def.   Coaching Conspiracy 39 
16/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B) 40     Deuces   def.   Mixed Genders 27 
16/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 35     The Rookies   def.   Frankston Huskies 30 
17/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 37     PBC Pumas   def.   Ballam Park Boomers (Stars) 30 
17/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 41     Ballam Park Boomers (Panthers)   def.   Rowellyn Rockets Rebels 17 
17/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 16     Rowellyn Rockets Keating   def. by   Bayside Raiders Thomas 36 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 35     Courgoes   def. by   Western University Dolphins 37 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 38     Channel 6 News   vs   Ay Lmao 38 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 37     The Drizzly Bears   def. by   ZF 41 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 32     Ballers   def. by   Powercables 49 
17/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 38     Swamp Donkeys   def.   Age! (Mon) 22 
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 54     Gaile's Finest   def. by   Slammers 64 
18/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 39     Skye Bombers   def.   The Sac Kings 28 
19/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 34     Rowellyn Rockets U16 Boys   def.   Ballam Park Boomers (Conell) 29 
19/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 30     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Woodlands Warriors Jammers 19 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 37     FHS Vipers   def.   Woodleigh Raiders 34 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 33     Clueless   def.   Savages 20 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 49     Chicken Noodle Hoops   def.   Ice Vipers 26 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 66     Nothing But Net   def.   Mc Ballers 27 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 42     Prince and the Revolution   def.   Basketball Buddies 35 
20/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) BP Kickers   def. by   The Rats 20 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Rowellyn Rockets Unicorns   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 14 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 16     Mt Eliza Meteors - Reid   def.   NPIRE Demons 10 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Mt Eliza Meteors - Bourke   def. by   Flinders Basketball Warriors 14 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 2     Woodlands Warriors Supergirls   def. by   Langwarrin Wildcats Cheetahs 18 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 33     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Bobcats U10 Knight 18 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C1) 16     Woodlands Warriors Vipers   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 28 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 29     Ballam Park Boomers (Shortt)   def. by   Mt Eliza Meteors - Waixel 47 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3) 27     St John's Jaguars U/12 Boys Blue   def.   Mt Eliza Meteors - Judkins
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U14 - B) 42     Skye Sonics - Fitton   def.   Woodlands Warriors Hawks 19 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1) 33     Bobcats U14.3G   def.   Bobcats U14.1G 21 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 34     Penbank Panthers   def.   Woodlands Warriors Stars
23/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 36     Team Pingu   def.   Coaching Conspiracy 24 
23/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B) 41     Deuces   def. by   I want a McFlurry aye 54 
23/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 26     Tflex   def. by   Tiger Eyes 38 
23/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 36     Davids Mighty (wo)men   def.   Jump If You Hate Rangas 34 
24/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 20     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 33 
24/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 32     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 20 
24/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 23     Guns   def. by   Flinders Basketball Emeralds 41 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 20     Western University Dolphins   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 24 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 36     Gladiators   vs   Blaze 36 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 49     Powercables   def.   Vicious nd Delicious 34 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 36     AirBallers   def. by   Super Troopers 41 
24/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 35     Minimum Chips 2.0   def.   The Drizzly Bears 24 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 66     Gaile's Finest   def.   Man Can Clam 31 
25/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 40     Wham!   def. by   Juiced Up 47 
26/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 19     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Bayside Raiders Ulli 21 
26/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 38     FHS Breakerz   def.   Woodleigh Raiders 19 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 38     Bobcats U16B Browne   def.   St Anne's Avengers 28 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 50     Space Jam   def.   Backcourt Violators 35 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 74     Semi Pro   def.   Under Dogs 11 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 27     Nightstalkers   def.   Randoms 20 
27/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men A) 39     Sonics (Terlaak)   def.   Penguins 36 
27/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 22     CPL   def. by   Flaming Moes 49 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 17     Basketball Buddies   def. by   GAMtime Lakers 34 
27/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) Word G   def. by   The Rats 20 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 2     Derinya Smurfettes   def. by   Storm Rebels 20 
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 7     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   PBBC U08G Purple Storm
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) St Anne's Avengers Bright   def. by   Woodlands Warriors Storm 12 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 10     Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Lazer Girls 10 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 29     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def.   Mt Eliza Meteors - Miles 18 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 20     Derinya Dingoes   def.   Overport Thunder
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 16     Woodlands Warriors Vipers   def. by   Belvedere Breakers - Unwin 32 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 14     Derinya Dabbers   def.   Belvedere Breakers - Harper
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 17     Mt Eliza Meteors - Judkins   def. by   Lazer Thunder 18 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B) 14     Rowellyn Rockets Gems   def. by   FHS Force 32 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 12     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def. by   Woodlands Warriors Tigers 27 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 39     Woodlands Warriors Giants   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 42 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 12     Storm Fire   def. by   FHS Storm 16 
30/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 29     Super T's   def.   Frost 28 
30/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 45     Velvet Thunder   def.   Mixed Genders 35 
30/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 42     GKP Renegades (Sunday)   def. by   Oooh That's Nice 45 
30/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 59     Dribbling Machines   def.   Seda dubnation 54 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 33     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   Frankston Wolfpack 17 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 61     Kings (Radunkovic)   def.   The Craptors 50 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 36     Minimum Chips 2.0   def.   Swamp Donkeys 23 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 42     Ballers   def. by   Vicious nd Delicious 43 
01/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1) 33     Wolfpack   def. by   Bricklayers 42 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 57     1992 Dream Team   def.   Young Bloods 35 
02/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 30     Fortune and the spuds   def. by   Juiced Up 39 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 36     The Benchwarmers   def.   Pump 19 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 44     Organised Confusion   def.   Dunkin Donuts
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women A / B) 35     Allstars   def. by   Splash Sisters 44 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 77     5 Guys Burgers and Fries   def.   Los Swas 17 
04/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 26     Dropkick Murphys   def. by   The Reapers 43 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 23     Chillis   def. by   Frankston Wolfpack 42 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men A) 38     Fish On   def. by   Pistons 42 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 27     Black Panthers   def. by   Dave 41 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 33     The Drizzly Bears   def. by   Swamp Donkeys 37 
08/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 33     Ballers   def. by   Age! (Mon) 40 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 71     1992 Dream Team   def.   Honey Badgers 34 
09/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 37     The Sac Kings   def.   Wham! 31 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 23     Under Dogs   def.   Dunkin Donuts 18 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 49     Ice Vipers   def.   Karingal Mad Monkeys 38 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 27     Panthers   vs   Awkward Turtles 27 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 43     GH50   def. by   Los Swas 47 
11/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 33     Team Untz   def. by   Bannos Bulls 39 
14/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 35     Misfits   def. by   Tflex 36 
14/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 29     Super T's   def. by   Clueless 32 
14/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 28     Charged   vs   Past our Prime 28 
14/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 67     Litt Up   def. by   Seda dubnation 68 
15/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 30     KP Giants Hunter   def.   Langwarrin Wildcats Stars 13 
15/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 19     Woodleigh Vipers   def. by   Rowellyn Rockets Keating 25 
15/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 30     Guns   def.   PBBC Sixers U23G 23 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) OS Raptors   def. by   Chillis 20 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 43     Windsox   def. by   Blaze 66 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 73     The Vipers   def.   Kings (Chapman) 51 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 43     Vicious nd Delicious   def.   Age! (Mon) 27 
15/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 60     The Gremlins   def.   6 Bucks 50 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 30     Man Can Clam   def. by   Neun Nyunts 46 
16/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 58     Skye Bombers   def.   Wham! 28 
17/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 18     Ballam Park Boomers (Conell)   def. by   FHS Breakerz 54 
17/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 27     Bobcats U16.2B   def. by   Bobcats U16B Grant 30 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 29     FHS Vipers   def. by   Frankston Wolves 32 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 25     Karingal Mad Monkeys   def. by   Dunkin Donuts 51 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 38     Bayside Bandicoots   def.   Under Dogs 22 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 33     Dart Squad   def.   All Sorts 17 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 25     GAMtime Lakers   def. by   Prince and the Revolution 29 
18/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 34     Jackson 5   def. by   Selleck's Recoating 44 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 14     Storm Rebels   def. by   St Anne's Avengers O'Dell 16 
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 24     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   Bobcats U08G
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 12     Bayside Raiders Knoop   def.   Langwarrin Wildcats Jaguars
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 2     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Woodlands Warriors Supergirls
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 23     Woodlands Warriors Hurricanes   def.   Skye Sonics - Paratene 18 
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 14     KP Giants G10's   def.   Lazer Jewels
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 51     Woodlands Warriors Vipers   def.   St Anne's Avengers Ary 25 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 4     Bayside Raiders JD   def. by   Mt Eliza Meteors - Broadfoot 13 
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 9     Lazer Bombs   def.   Flinders Basketball Cavaliers
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B) 38     FHS Force   def.   Woodlands Warriors Fire 28 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 24     Woodlands Warriors Stars   def. by   Bobcats U14.1G 36 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D1) 55     Langwarrin Wildcats Claws   def.   Skye Sonics - Scutt 14 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 30     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   Woodleigh Warriors 28 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C1) 32     Mt Eliza Meteors - Dobson   def. by   St Anne's Avengers Quinn 36 
21/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 42     GKP Renegades (Sunday)   def. by   Dribbling Machines 56 
21/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 35     Oooh That's Nice   def. by   The Magikarps 60 
21/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 32     Tiger Eyes   def. by   The Rookies 47 
21/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 48     Litt Up   def.   Bulls 42 
22/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 22     Guns   def. by   KP Giants Hunter 39 
22/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 31     Woodleigh Vipers   def.   Rowellyn Rockets Rebels 21 
22/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 45     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Mt Eliza Meteors - Anderson 24 
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 58     Orange Justice   def.   OS Raptors 42 
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B) 47     Ninkasi   def.   The Craptors 34 
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 27     Dave   vs   Western University Dolphins 27 
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) Swamp Donkeys   vs   Duke Street
22/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3) 28     Vicious nd Delicious   def. by   ZF 46 
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   Gaile's Finest   vs   MARJ Mavericks  
23/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Juiced Up   vs   Got Not Much  
24/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   Skye Sonics - Dowell  
24/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Bayside Raiders Ulli  
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   Bayside Raiders Jake   vs   Ballam Park Boomers (Conell)  
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D)   Bayside Bandicoots   vs   Karingal Mad Monkeys  
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Pump   vs   Under Dogs  
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Flying Saucy's  
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   Los Swas  
25/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1)   Back Hanners   vs   Milwaukee Bucks  
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Lazer Gems   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Lynx   vs   Flinders Basketball Opals  
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Bayside Raiders Knoop   vs   Lazer Blitz  
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A)   Lazer Pearls   vs   Rowellyn Rockets Power  
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Woodlands Warriors Hurricanes   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Miles   vs   Bobcats U10 Knight  
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Vipers   vs   Woodlands Warriors Rockets  
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Bayside Raiders JD   vs   Derinya Diamonds  
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   Lazer Bombs   vs   Mt Eliza Meteors - Yates  
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2)   Ballam Park Boomers (Green Machine)   vs   FHS Falcons  
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - A)   Woodlands Warriors Crystals   vs   Rowellyn Jets  
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Mt Eliza Meteors - Killingsworth   vs   Skye Sonics - Keher  
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Opals   vs   Woodlands Warriors Fire  
28/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B)   Mixed Genders   vs   Deuces  
28/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D)   Coaching Conspiracy   vs   Snacc Attacc  
28/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D)   Frankston Huskies   vs   The Rookies  
28/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   The Swish Kebabs  
29/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B)   KP Giants Hunter   vs   Flinders Basketball Emeralds  
29/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Woodleigh Vipers   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Rebels   vs   Bayside Raiders Thomas  
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1)   Bricklayers   vs   Orange Justice  
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   Mills Squad  
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3)   Swamp Donkeys   vs   Powercables  
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3)   Age! (Mon)   vs   ZF  
29/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Old Skool Ballerz (Mon)  
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   Slammers  
30/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Torstie   vs   Knights  
31/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Skye Sonics - Dowell   vs   FHS Breakerz  
31/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Derinya United  
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   Bayside Raiders Jake   vs   Woodleigh Raiders  
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D)   Purple Panthers   vs   Dribbling Mess  
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Pump   vs   Karingal Mad Monkeys  
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Hoops & Heels  
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   GH50  
01/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men A)   Pass me a Vailima   vs   Shakeyadrips  
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Derinya Smurfettes   vs   Lazer Gems  
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   Woodlands Warriors Unicorns  
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - D)   PBBC U10G Sandhurst Storm   vs   Bayside Raiders Klan  
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Storm Tigers   vs   Lazer Blitz  
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Mt Eliza Meteors - Miles  
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - B)   Mt Eliza Meteors - Muccignat   vs   Woodlands Warriors Shimmer  
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Bayside Raiders Gaskell  
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Mackay   vs   Bayside Raiders JD  
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   Derinya Wizards   vs   Mt Eliza Meteors - Yates  
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B)   Rowellyn Rockets Gems   vs   Woodlands Warriors Opals  
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Tigers   vs   Bobcats U14G Bugeja  
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   vs   Skye Sonics - Vella  
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2)   Derinya Storm   vs   FHS Falcons  
04/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B)   Clueless   vs   Velvet Thunder  
04/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D)   Team Pingu   vs   Tflex  
04/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D)   The Swish Kebabs   vs   Coaching Conspiracy  
04/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C)   Past our Prime   vs   Travel  
05/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B)   KP Giants Hunter   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
05/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B)   Flinders Basketball Emeralds   vs   Langwarrin Wildcats Stars  
05/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Keating   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1)   Black Panthers   vs   Bricklayers  
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B)   Penske Material   vs   Windsox  
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1)   Western University Dolphins   vs   Frankston Wolfpack  
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3)   Duke Street   vs   Powercables  
05/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C3)   Age! (Mon)   vs   Minimum Chips 2.0  
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   C.D. Dingoes   vs   Miami Trainees  
06/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Got Not Much  
07/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1)   Flinders Basketball Rebels   vs   Mt Eliza Meteors - Arnott  
07/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A)   Ballam Park Boomers (Graham)   vs   Rowellyn Rockets Jess  
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   Woodleigh Raiders   vs   Ballam Park Boomers (Conell)  
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D)   Chicken Noodle Hoops   vs   Under Dogs  
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Immabe   vs   Bayside Bandicoots  
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C)   Nightstalkers   vs   Savages  
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Los Swas  
08/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2)   Selleck's Recoating   vs   The Rats  
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5)   St Anne's Avengers Bright   vs   Derinya Smashers  
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Bobcats U08G   vs   Rowellyn Rockets Rainbows  
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Bobcats U08.5   vs   Mt Eliza Meteors - Bignell  
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D)   Flinders Basketball Rubies   vs   Rowellyn Rockets Starlets  
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Woodlands Warriors Hurricanes   vs   Mt Eliza Meteors - Leggo  
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Stalker   vs   Lazer Charms  
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   St Anne's Avengers Ary   vs   Ballam Park Boomers (Shortt)  
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   Rowellyn Rockets Stardust   vs   Derinya Magic  
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   St John's Jaguars U/12 Boys Blue   vs   St Anne's Avengers Quinn  
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1)   Patterson Lakes Thunder   vs   Langwarrin Wildcats Sharks  
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2)   Mt Eliza Meteors - McGrath   vs   Derinya Hearts  
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball Crusaders   vs   Woodlands Warriors Sweats  
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14B Anderson   vs   Rowellyn Rockets  
11/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Hot Mess   vs   Snacc Attacc  
11/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D)   Frankston Huskies   vs   Team Pingu  
11/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B)   Super T's   vs   BAH  
11/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B)   Frost   vs   Clueless  
12/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Flinders Basketball Emeralds  
12/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Woodleigh Vipers   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
12/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B)   PBBC Sixers U23G   vs   Langwarrin Wildcats Stars  
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1)   Who's Hook   vs   Ball'n with ma bros  
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   Chillis  
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3)   Duke Street   vs   Ballers  
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3)   ZF   vs   Minimum Chips 2.0  
12/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men B)   Channel 6 News   vs   Ninkasi  
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B)   1992 Dream Team   vs   Young Bloods  
13/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Fortune and the spuds  
14/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Woodleigh Raiders   vs   Frankston Wolves  
14/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B)   Ballam Park Boomers (Conell)   vs   Skye Sonics - Dowell  
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Derinya United  
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D)   Immabe   vs   Pump  
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Space Jam   vs   Ballerz'  
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C)   Dazzling Divas   vs   Randoms  
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   5 Guys Burgers and Fries   vs   CPL  
15/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2)   The Young Bloods   vs   Karingal Knights  
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1)   Derinya Smurfettes   vs   Storm Rebels  
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Lynx   vs   Woodlands Warriors Unicorns  
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Bignell   vs   Langwarrin Wildcats Jaguars  
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D)   Bayside Raiders Klan   vs   Woodlands Warriors Devils  
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Miles   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Blue  
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1)   Lazer Charms   vs   Overport Thunder  
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Vipers   vs   Bayside Raiders Gaskell  
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Belvedere Breakers - Harper   vs   Derinya Dabbers  
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   St Anne's Avengers Quinn   vs   Flinders Basketball Cavaliers  
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B)   Rowellyn Rockets Gems   vs   FHS Force  
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1)   Penbank Panthers   vs   Lazer Starlights  
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Flinders Basketball United   vs   Woodlands Warriors Wabbits  
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2)   Rowellyn Rockets   vs   Woodleigh Warriors  
18/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A)   Bulls   vs   Oooh That's Nice  
18/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   Deuces   vs   Super T's  
18/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D)   The Swish Kebabs   vs   Frankston Huskies  
18/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D)   The Rookies   vs   Tflex  
19/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A )   Flinders Basketball United   vs   FHS Flames  
19/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Woodleigh Vipers   vs   Ballam Park Boomers (O'Donohue)  
19/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Thomas   vs   Rowellyn Rockets Keating  
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1)   Dave   vs   Wolfpack  
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B)   Gladiators   vs   JPS Blues  
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   OS Raptors  
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3)   Powercables   vs   Ballers  
19/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4)   The Blue Ballers   vs   The Zombies  
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   Classic Stitch-up's   vs   The Peanuts  
20/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   The Gaels  
21/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D)   Bayside Raiders Trish   vs   Rowellyn Rockets Gold  
21/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2)   Derinya United   vs   Bayside Raiders Ulli  
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   Bayside Raiders Jake   vs   Skye Sonics - Dowell  
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D)   The Benchwarmers   vs   Immabe  
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Alley-Oopsies   vs   Pump  
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C)   Panthers   vs   Wii Not Fit!  
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2)   Word G   vs   The Reapers  
22/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2)   Karingal Knights   vs   The Easy Beats  
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2)   Mt Eliza Meteors - Crouch   vs   NPIRE Demons  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Woodlands Warriors Unicorns   vs   Flinders Basketball Opals  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Bayside Raiders Knoop   vs   Storm Tigers  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D)   Rowellyn Rockets Starlets   vs   Woodlands Warriors Super Sparks  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Derinya Swish   vs   Skye Sonics - Paratene  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1)   Rowellyn Rockets Rovers   vs   Bobcats U12B Killingsworth  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2)   Derinya Stars   vs   Lazer Ninjas  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Mackay   vs   Mt Eliza Meteors - Broadfoot  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   Lazer Bombs   vs   Derinya Wizards  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Hawks   vs   Rowellyn Rockets Gems  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2)   Ballam Park Boomers (Green Machine)   vs   Derinya Storm  
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Giants   vs   Flinders Basketball Strikers  
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Mt Eliza Meteors - Kuffer  
25/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Snacc Attacc   vs   Team Pingu  
25/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D)   Hot Mess   vs   Frankston Huskies  
25/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed B)   I want a McFlurry aye   vs   Clueless  
25/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed B)   Super T's   vs   Mixed Genders  
26/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A )   FHS Flames   vs   Flinders Basketball Diamonds  
26/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - A)   Mt Eliza Meteors - Gibson   vs   Jaguars  
26/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Rebels   vs   Rowellyn Rockets Keating  
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Dave  
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B)   Kings (Radunkovic)   vs   Penske Material  
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3)   Powercables   vs   Vicious nd Delicious  
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3)   Minimum Chips 2.0   vs   The Drizzly Bears  
26/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D1)   Chillis   vs   Orange Justice  
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   Those Guys  
27/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   The Peanuts  
28/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Rowellyn Rockets U16 Boys   vs   Skye Sonics - Dowell  
28/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.2B   vs   Rowellyn Rockets Gold  
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C)   All Sorts   vs   Awkward Turtles  
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Chicken Noodle Hoops   vs   Immabe  
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D)   Alley-Oopsies   vs   The Benchwarmers  
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B)   Monstars   vs   Supersonics  
29/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2)   The Rats   vs   The Easy Beats  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1)   St Anne's Avengers O'Dell   vs   Lazer Gems  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   Rowellyn Rockets Rainbows  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Langwarrin Wildcats Cubs   vs   Derinya Draculas  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A)   Rowellyn Rockets Power   vs   Lazer Pearls  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Skye Sonics - Paratene   vs   Mt Eliza Meteors - Miles  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A)   Woodlands Warriors Wildcats   vs   Bobcats U10B Henderson  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Ballam Park Boomers (Shortt)  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Broadfoot   vs   Belvedere Breakers - Harper  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   Bobcats U12.4B   vs   Mt Eliza Meteors - Judkins  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Fire   vs   Woodlands Warriors Opals  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1)   Penbank Panthers   vs   Bobcats U14.3G  
01/09/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   Hot Mess  
01/09/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B)   Mixed Genders   vs   Wildcats  
01/09/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D)   Tiger Eyes   vs   The Rookies  
01/09/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Silver County Knights  
02/09/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (Panthers)   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
02/09/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Thomas   vs   Mt Eliza Meteors - Anderson  
02/09/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B)   Woodleigh Jaguars   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1)   Western University Dolphins   vs   Courgoes  
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men B)   Ay Lmao   vs   Channel 6 News  
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3)   Minimum Chips 2.0   vs   Swamp Donkeys  
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1)   OS Raptors   vs   Bricklayers  
02/09/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3)   Achilles Heel   vs   Langy Boyz  
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   Hoops We Did It Again  
03/09/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Those Guys  
04/09/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B)   Rowellyn Rockets U16 Boys   vs   Bayside Raiders Jake  
04/09/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Woodlands Warriors Jammers  
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B)   FHS Vipers   vs   Frankston Wolves  
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D)   Chicken Noodle Hoops   vs   Alley-Oopsies  
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D)   Semi Pro   vs   The Benchwarmers  
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C)   Flying Saucy's   vs   Dart Squad  
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1)   Hoops I Did It Again   vs   GH50  
05/09/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2)   Karingal Knights   vs   Dropkick Murphys  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1)   KP Giants G8'S   vs   Storm Rebels  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   Woodlands Warriors Sparkles  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4)   Langwarrin Wildcats Jaguars   vs   Rowellyn Rockets Bolt  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D)   Woodlands Warriors Super Sparks   vs   Langwarrin Wildcats Cheetahs  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A)   Bobcats U10 Knight   vs   Mt Eliza Meteors - Leggo  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - D)   Woodlands Warriors Devils   vs   Lazer Girls  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Mt Eliza Meteors - Waixel  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2)   Derinya Magic   vs   Mt Eliza Meteors - Archibald  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Mt Eliza Meteors - Taafe  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - C2)   KP Giants G12's   vs   Mt Eliza Meteors - Gardener  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Stars   vs   Bobcats U14.1G  
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A)   Mt Eliza Meteors - Killingsworth   vs   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)  
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2)   Woodleigh Warriors   vs   Bobcats U14.6B  
15/09/19 (Sun)
(Grand Final)
17:15 (W19 - Sunday Mixed A)   Undecided   vs   Undecided  
15/09/19 (Sun)
(Grand Final)
18:15 (W19 - Sunday Mixed D)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
17:10 (W19 - Girls U18/23 - B)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
18:10 (W19 - Girls U16 - B)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
19:10 (W19 - Monday Men D1)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
20:10 (W19 - Monday Men D2)   Undecided   vs   Undecided  
17/09/19 (Tue)
(Grand Final)
19:15 (W19 - Tuesday Men C)   Undecided   vs   Undecided  
17/09/19 (Tue)
(Grand Final)
20:15 (W19 - Tuesday Men D3)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
17:10 (W19 - Boys U16 - C2)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
18:10 (W19 - Boys U16 - D)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
19:10 (W19 - Wednesday Mixed C)   Undecided   vs   Undecided  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
20:10 (W19 - Wednesday Women C)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
17:15 (W19 - Boys U18 - C)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
19:15 (W19 - Thursday Men D1)   Undecided   vs   Undecided  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
20:15 (W19 - Thursday Men C1)   Undecided   vs   Undecided