Langwarrin Crt #1

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Kukus   def.   The G.O.A.T.S 29 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 20     JPS Blues   def.   Steph's Chefs
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 34     The Nook   def. by   Minimum Chips 2.0 44 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 52     Rogue Elephants   def.   Venomenoms 2.0 38 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 49     Upotipotpon Utopians   def.   Jim's Balling 35 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     Mad Ballers   def.   Jack's Angels 20 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 12     Panthers   def. by   Sunrises 21 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) Peninsula   def. by   Savages 20 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 62     Space Jam (Trewhitt)   def.   Mixed Nuts 34 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 30     NQR   def. by   Backcourt Violators 34 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 22     The Rats   def. by   Bannos Bulls 27 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     bG   def. by   Heat 76 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     Low Expectations   def.   Codgers 27 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Tropics   def.   Just Play Wolves 24 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 36     Mills Squad   def. by   Gladiators 45 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Team Goose 38 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 53     Crave   def.   Langy Boyz 42 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 47     Peninsula Bears   def.   Skye Bombers 31 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Mini Me Giants (Tues)   def.   Don't Make Us Run 34 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     Blazers   def.   Chelsea Mudgutz
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 16     Savages   def. by   Purple Panthers 19 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 67     Ballerz'   def.   Shot Block Crusaders 46 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 17     Randoms   def. by   Mumma Bulls 24 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Immabe   def. by   The Benchwarmers 53 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     The Easy Beats   def.   Just Play Cougars 22 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Rack Bros   def. by   Shakeyadrips 56 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 62     Davy Jones' Locker   def.   Back Hanners 37 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 28     The G.O.A.T.S   def. by   Crave 82 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 33     Ninkasi   def. by   JPS Blues 50 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 28     Minimum Chips 2.0   def. by   Club 36 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 43     The Zombies   def.   Juicy Goombas 37 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 45     Woodlands Warriors Thunder   def.   FB Cavaliers 39 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 18     Bayside Raiders Trish   def. by   FHS Squad 27 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 43     Ravens   def.   Nothing But Net 36 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 26     Clueless   def. by   Shot Block Crusaders 47 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Ballerz'   def.   Mixed Nuts 34 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 20     Clueless   def. by   Wii Not Fit! 40 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 45     Doopers   def. by   Tune Squad 63 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 93     Easy Dubs   def.   bG 43 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     Codgers   def.   Redbacks Web (Thurs) 32 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 15     Bobcats U08.3   def. by   Woodlands Warriors Speedsters 30 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     Derinya Dangers   def. by   Overport Storm 12 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 25     Woodlands Warriors Thunder   def.   St Anne's Avengers Red
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 14     Derinya Divas   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone 12 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) FB Phoenix   def. by   KP Giants - U8.1
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 8     Langwarrin Wildcats Panthers   def. by   Derinya Dark Birds 25 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 13     Storm Lions   def. by   St Joachim's Panthers - 3 16 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 38     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   Rowellyn Rockets Rovers 15 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 11     Derinya Stars   def. by   Storm Thunder 42 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 27     KC Warriors   def.   Rowellyn Rockets Gems 23 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D3) 14     The Shadows Sharks   def. by   PBBC U14B Bullets 28 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 11     Penbank Panthers   def. by   Woodlands Warriors Fire 26 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 30     Woodlands Warriors Tigers   def.   Skye Sonics - Morton 28 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 60     Langy Boyz   def.   The G.O.A.T.S 28 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 42     Frankston Fastbreakers   def. by   Minimum Chips 2.0 46 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 22     Who's Hook   def. by   Ninkasi 53 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 21     Just Play Wolves   def. by   The Zombies 26 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 53     Peninsula Bears   def.   Hoops We Did It Again 35 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Wham!   def.   Redbacks Web (Tues) 34 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 51     Blazers   def.   PBBC The Oilers 34 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 27     Langwarrin Wildcats 76ers   def. by   Derinya United 29 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 31     Frankston Wolves   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 43 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 32     The Benchwarmers   def. by   Lesgoo 37 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 8     Just Play Sharks   def. by   The Airballers 12 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 45     The Moto Moto's   def.   Basket Brawlers 41 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 24     Clueless   def. by   Mixed Nuts 35 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 31     Just Play Cougars   def. by   Tune Squad 32 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 39     Back Hanners   def. by   The Velvet Fog 47 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Low Expectations   def.   Redbacks Web (Thurs) 29 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 18     FB Crusaders   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall 20 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 4     Overport Storm   vs   Derinya Giants
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 14     Bayside Raiders Knoop-Griffin   def. by   Lazer Storm 16 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 24     St Anne's Avengers Tenner   def.   Derinya Ladybirds
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Lazer Bears   def. by   KP Giants - U8.1
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 14     St John's Jaguars U/8 Boys Gold   def. by   Overport Devils 20 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3) 15     Mt Eliza Meteors - Emmett   def.   Bayside Raiders McLaren
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 33     PBC Thunder   def.   Derinya Dragons 19 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 21     Lazer Ninjas   def. by   Mt Eliza Meteors - Stuart 34 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 21     Bobcats U14.3G   def. by   FHS Force 34 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 16     Woodlands Warriors Heat   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Red 30 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 20     Derinya Hearts   def. by   PBC Pumas 24 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - B) 12     KC Warriors   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 28 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) The Zombies   def. by   Senior Shadows 20 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 42     Who's Hook   def.   Windsox 31 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 46     Tropics   def.   Charlies Angles 45 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 21     Courgoes   def. by   Team Goose 35 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 32     Blazers   def. by   Wham! 37 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 15     Chelsea Mudgutz   def. by   The Sac Kings 49 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 37     Rogue Elephants   def. by   Skye Bombers 44 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 22     PBBC The Oilers   def. by   Blue Bandits 23 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 25     KP Giants Rovers   def. by   St Joachim's Panthers - 4 30 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 36     Woodlands Warriors Thunder   def. by   FHS Vipers 51 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 29     Clueless   def. by   Ravens 54 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 37     Area 51   def.   Alley-Oopsies 27 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 26     Sunrises   def. by   Mumma Bulls 29 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 25     Wii Not Fit!   def.   Flying Saucy's 22 
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 38     Bobcats U18B Allars   def. by   Langwarrin Wildcats Archer 42 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     TMC   def. by   The Young Bloods 54 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     Shakeyadrips   def. by   Oilers 55 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 53     Heat   def.   Rack Bros 30 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 20     Doopers   def. by   The Knights 32 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 36     Derinya Thunder   def.   St Joachim's Panthers - 8 11 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 4     St Anne's Avengers Blue   def. by   KP Giants - U8.2 16 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 19     Bobcats U08.1B   def.   Lazer Dragons 11 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) PBC Giants   def. by   Derinya Starlights 34 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) Woodlands Warriors Knights   def. by   Storm Hurricanes 26 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 4     Belvedere Breakers - Vallerant   def. by   Derinya Smashers 20 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 20     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   Lazer Hearts 14 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 39     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def.   Derinya Bullets 11 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 20     Belvedere Breakers - Unwin   def. by   Bobcats U12.1B 25 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 35     Lazer Force   def.   Mt Eliza Meteors - David 18 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 15     Penbank Panthers   def. by   NPIRE Demons 36 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 37     PBBC U14B Vipers   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers 27 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 7     Mt Eliza Meteors - Bradford   def. by   Woodlands Warriors Tigers 17 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 36     Woodleigh Wookiees   def.   Rowellyn Houston Rockets 31 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 58     Charlies Angles   def.   The G.O.A.T.S 36 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 49     Turkeys   def.   Crave 34 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 38     Juicy Goombas   def. by   Langy Boyz 41 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Wolfpack   def. by   Club 39 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 60     Vipers   def.   Skye Bombers 21 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 23     Vertical Smirk   def. by   Duke Street 27 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Jim's Balling   def.   Chelsea Mudgutz 21 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 24     Blue Bandits   def.   Jack's Angels 21 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 29     Langwarrin Wildcats Strikers   def. by   KP Giants Alderson 37 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 32     Bayside Raiders Trish   def.   Rowellyn Rockets Gold 23 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 28     NQR   def. by   Mixed Nuts 29 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 73     Space Jam   def.   Ballerz' 33 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Randoms   def. by   Sunrises 30 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     Flying Saucy's   def. by   The Tropics 35 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 35     Bobcats U18B Allars   def.   Langwarrin Wildcats Splashers 32 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 26     Rack Bros   def. by   5 Guys Burgers and Fries 44 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     Bayside Sonics   def. by   Below average 40 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 50     Flames   def.   Los Swas 26 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 46     Word G   def.   The Easy Beats 27 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 32     Woodlands Warriors Thunder   def.   St Anne's Avengers 20 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 42     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Bayside Raiders Trish 21 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 41     Mixed Nuts   vs   Squirtle Squad 41 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 59     Net Assets   def. by   Kobe Kwan Kanobi 74 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 20     Mumma Bulls   def.   Jaguars 16 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 32     The Jordies   def. by   Jetts 48 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 36     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   KP Giants Cummins 37 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 31     The Young Bloods   def. by   Redbacks Web (Thurs) 34 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     Shakeyadrips   def. by   Easy Dubs 47 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 20     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   Brick City 36 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 41     Just Play Cougars   def.   Doopers 36 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 2     Woodlands Warriors Sparkles   def. by   Derinya Divas 15 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 42     Lazer Jets   def.   Ballam Park Boomers (Big Reds)
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 22     Storm Hurricanes   def.   Woodlands Warriors Thunder
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 14     St Joachim's Panthers - 8   def. by   FB Crusaders 26 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 13     KP Giants G8'S   def. by   Storm Rebels 18 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 6     Derinya Draculas   def. by   Mt Eliza Meteors - Bignell 21 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 24     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   KP Giants G12's 11 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 43     Storm Thunder   def.   Rowellyn Rockets Rovers 27 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 26     Woodlands Warriors Wolves   def.   Mt Eliza Meteors - Stuart 20 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 35     NPIRE Demons   def.   Bobcats U14.3G 26 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 42     Bobcats U14.3B   def.   Woodlands Warriors Heat 21 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 28     Woodlands Warriors Stars   def.   Bobcats U14.1G
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 20     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def. by   Woodleigh Wookiees 26 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Just Play Wolves   def.   Juicy Goombas 19 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 33     Ninkasi   def.   Channel 6 News 31 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 30     Kukus   vs   Tropics 30 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Age! (Mon)   def. by   Courgoes 51 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 42     The Gaels   def.   The Peanuts 28 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     Blazers   def. by   Chelsea Mudgutz 41 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Wham!   def. by   Jim's Balling 32 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 13     Mad Ballers   def. by   Dads Army 39 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 13     Bayside Raiders Ulli   def. by   St John's Jets 44 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 49     FHS Eagles   def. by   Bayside Raiders Jake 53 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 29     Mixed Nuts   def. by   Kobe Kwan Kanobi 76 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 39     NQR   def. by   The Team of Dreams 57 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 47     Monstars   def.   Clueless 24 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 24     No Ballers   def.   Awkward Turtles 20 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 43     FHS Lords   def.   Woodleigh Wizards 28 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Codgers   def.   The Rats 27 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 19     Prince and the Revolution   def. by   CPL 33 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 60     Hoops I Did It Again   def.   Shakeyadrips 40 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 55     Tune Squad   def.   Word G 44 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 47     Senior Shadows   def.   Charlies Angles 36 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 60     FB Black Bears   def.   Who's Hook 36 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 38     Tropics   def.   Tune Squad 32 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 34     Score Review   def.   Wolfpack 19 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 39     Hoops We Did It Again   def. by   Vipers 46 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 22     Southside Vikings   def. by   Don't Make Us Run 45 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 44     Vertical Smirk   def.   Wham! 30 
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 50     Jim's Balling   def.   Mini Me Giants (Tues) 33 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 41     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Skye Sonics - Dowell 34 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 35     FHS Eagles   def. by   Woodlands Warriors Thunder 38 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 32     Peninsula Dolphins   def.   Sippers 27 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 32     Mixed Nuts   def. by   Shot Block Crusaders 50 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 21     Burra's   def.   Mumma Bulls 13 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 23     Gelogenics   def. by   Awkward Turtles 33 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 39     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Mt Eliza Meteors - Wilton 24 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     JayHawks   def.   Below average 33 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Gecko's   def. by   Oilers 35 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 32     Codgers   def. by   Bannos Bulls 38 
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 40     Karingal Knights   def.   Just Play Cougars 37 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 10     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Storm Rebels 14 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 23     Mt Eliza Meteors - Grey   def.   St Anne's Avengers Blue
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 8     Langwarrin Wildcats Lynx   def. by   Derinya Divas 20 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 6     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   Derinya Draculas 18 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 6     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   Storm Tigers 10 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 20     Mt Eliza Meteors - Margerison   def.   Woodlands Warriors Unicorns
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 30     Woodlands Warriors Angels   def.   Lazer Hearts 14 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 31     Bobcats U12B Wright   def.   Rowellyn Rockets Rovers 25 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 17     FB Celtics   def. by   Woodlands Warriors Wolves 52 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - C1) 24     PBC Pumas   def.   Skye Sonics - Armstrong 20 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 21     Lazer Nitro   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Red 33 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 17     Woodlands Warriors Fire   def. by   KC Warriors 31 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 19     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 40 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 41     Kukus   def.   Just Play Wolves 38 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 49     Blaze   def.   Steph's Chefs 21 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Tune Squad   def.   Juicy Goombas 32 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 22     Minimum Chips 2.0   def. by   Age! (Mon) 32 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 35     Miami Trainees   def.   The Gaels 29 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     Blazers   def. by   The Glaciers 29 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 79     Vipers   def.   Stay in Yo Lane 38 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 30     Skye Sonics - Tigers   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 33 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 39     Bayside Raiders Trish   def.   Rowellyn Rockets Gold 31 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 42     Squirtle Squad   def. by   Space Jam (Trewhitt) 52 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 38     Clueless   def. by   Lesgoo 64 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 56     The Benchwarmers   def.   Nothing But Net 32 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 33     Mixed Nuts   def. by   Backcourt Violators 67 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 46     Bobcats U21B   def.   Bobcats U21.2B 40 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 37     Below average   def.   The Rats 33 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 48     Rack Bros   def.   Shakeyadrips 45 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 30     Monstars   def.   Flames 21 
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 76     Tune Squad   def.   Slayin Saiyans 46 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 18     Derinya Thunder   def.   Bobcats U08.3 17 
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     Lazer Jets   vs   Woodlands Warriors Wasps 10 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 34     Mt Eliza Meteors - Bell   def.   PBC Giants 10 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 5     Woodlands Warriors Knights   def. by   Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen 33 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 10     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   KP Giants G8'S 30 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 25     Mt Eliza Meteors - King   def.   Woodlands Warriors Storm
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 26     Bobcats U12.2B   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 22 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 26     Rowellyn Rockets Rovers   def.   Derinya Dragons 23 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 30     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Woodlands Warriors Hurricanes 24 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 19     Lazer Starlights   def.   Bobcats U14.3G 15 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 42     FHS Ankle Breakers   def.   Bobcats U14B Comerford 22 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 24     Skye Sonics - Armstrong   def.   Bobcats U14G Bugeja 20 
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 27     Rowellyn Houston Rockets   def. by   Woodlands Warriors Heat 32 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 40     Tropics   def.   Juicy Goombas 26 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 19     Blaze   def. by   JPS Blues 27 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 27     The G.O.A.T.S   def. by   Langy Boyz 57 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 44     Score Review   def.   Everdaman 43 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 33     Mad Ballers   def. by   Don't Make Us Run 34 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Blazers 32 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 44     Vertical Smirk   def.   The Glaciers 29 
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Duke Street   def. by   Upotipotpon Utopians 38 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 39     Bobcats U16B Browne   def. by   Skye Sonics - Dowell 45 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 38     FHS Eagles   def.   FB Raptors 36 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 35     Ballerz'   def. by   Backcourt Violators 39 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 27     Monstars   def.   Nothing But Net 26 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     The Tropics   def.   Jetts 20 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 36     Basket Brawlers   def. by   TSG 53 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 40     Langwarrin Wildcats Archer   def. by   FB Raptors 45 
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 48     Flaming Moes   def.   Mini Me Giants (Thurs) 21 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 50     Gecko's   def. by   5 Guys Burgers and Fries 57 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 37     Age! (Thurs)   def.   The Bean Bag Boys 31 
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 40     Karingal Knights   def.   Dropkick Murphys 34 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 37     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Woodlands Warriors Gunners 17 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 6     Lazer Jets   def. by   Derinya Giants 10 
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 12     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Mt Eliza Meteors - Bell 11 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 6     KP Giants - U8.2   def. by   Derinya Dukes 22 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 24     Belvedere Breakers - Muller   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 28 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 13     Bayside Raiders Kidney   def. by   Overport Taipans 20 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) 13     Derinya Starlets   def. by   Rowellyn Rockets Magic 17 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 26     Derinya Dragons   def.   PBC Thunder 24 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 27     KP Giants Marshall   def. by   Belvedere Breakers - Unwin 28 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - C1) 15     Skye Sonics - Armstrong   def. by   Penbank Panthers 28 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 18     Lazer Nitro   def. by   PBBC U14B Vipers 42 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 26     Skye Sonics - Morton   def.   Woodlands Warriors Tigers 19 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 33     Mt Eliza Meteors - Keegan   def. by   Belvedere Breakers - Polglase 40 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 41     Tropics   def.   The Zombies 19 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 25     The G.O.A.T.S   def. by   Kukus 52 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) Channel 6 News   def. by   FB Black Bears 20 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 26     Minimum Chips 2.0   def. by   Frankston Fastbreakers 50 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 33     Venomenoms 2.0   def.   Those Guys 31 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     The Glaciers   def. by   Chelsea Mudgutz 38 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 33     Duke Street   def. by   Wham! 51 
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 33     Hoops We Did It Again   def. by   Rogue Elephants 40 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 40     Bobcats U16B Frankston Flyers   def.   FB Cavaliers 37 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 18     Langwarrin Wildcats Blazers   def. by   Woodlands Warriors Thunder 48 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 20     The Moto Moto's   def. by   Chicken Dippers 73 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 52     Dribbling Mess   def.   Sippers 27 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 18     Mumma Bulls   def. by   Sunrises 26 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 85     Space Jam   def.   Kobe Kwan Kanobi 61 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 33     Woodlands Warriors EMC   def. by   Bobcats U21B 38 
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 41     The Warriors   vs   Flaming Moes 41 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 38     Rack Bros   def. by   Heat 51 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Prince and the Revolution   def. by   Steamed Hams 42 
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 33     Slayin Saiyans   def. by   The Knights 63 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 12     Woodlands Warriors Gunners   def. by   FB Crusaders 27 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Derinya Giants   def.   Langwarrin Wildcats U8 Pumas
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 10     Derinya Starlights   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 10     Derinya Dukes   def. by   Woodlands Warriors Storm 20 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 7     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Lazer Gems 16 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 19     Overport Taipans   def. by   Woodlands Warriors Timber Wolves 25 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C3) 24     Derinya Lightning Strikes   def.   Bayside Raiders Paul 20 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C2) 15     Woodlands Warriors Rockets   def. by   Bobcats U12.2B 40 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 15     Mt Eliza Meteors - Stuart   def. by   Bobcats U12.1B 23 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 20     Woodlands Warriors Nuggets   def.   Ballam Park Boomers (Smead) 12 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1) 20     Woodlands Warriors X   def. by   Lazer Nitro 40 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 6     Derinya Hearts   def. by   Penbank Panthers 24 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 59     Belvedere Breakers - Polglase   def.   Woodlands Warriors Klein 31 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 37     Langy Boyz   def. by   Tropics 42 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 45     Ninkasi   def. by   FB Black Bears 49 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 44     Charlies Angles   def. by   Kukus 59 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 37     Everdaman   def. by   Team Goose 46 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     Blazers   def. by   Jim's Balling 68 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 38     The Sac Kings   def.   The Glaciers 16 
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 43     Vertical Smirk   def.   Redbacks Web (Tues) 33 
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 46     Venomenoms 2.0   def.   Rogue Elephants 36 
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 20     Bobcats U16.4B   def.   FB Raptors
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 54     FHS Breakerz   def.   Ballam Park Boomers (Graham) 35 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 20     Mega Minx   def.   The Jordettes
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 60     Net Assets   def. by   The Team of Dreams 65 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Nothing But Net   def. by   Lesgoo 40 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 26     Mixed Nuts   def. by   Ballerz' 60 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 37     Langwarrin Wildcats Shooters   vs   Langwarrin Wildcats Archer 37 
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     JayHawks   def.   Bannos Bulls 32 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 65     Bayside Sonics   def.   The Bean Bag Boys 44 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 60     Easy Dubs   def.   Hoops I Did It Again 40 
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     Low Expectations   def.   Redbacks Web (Thurs) 33 
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Tropics   def. by   Senior Shadows 47 
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 41     Steph's Chefs   def. by   Blaze 43 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 34     Frankston Fastbreakers   def. by   Club 42 
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 66     Orange Justice   def.   Who Needs J 56 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 26     Venomenoms 2.0   def. by   Vipers 31 
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 43     Vertical Smirk   def.   Blazers 32 
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) Chelsea Mudgutz   def. by   Mini Me Giants (Tues) 20 
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Upotipotpon Utopians   def.   Wham! 28 
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 46     Wii Not Fit!   def.   No Ballers 20 
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 16     Lemons   def. by   Immabe 34 
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 45     Clueless   def.   Randoms 16 
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 30     Jetts   def.   The Jordies 29 
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 43     Monstars   vs   Brick City 43 
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 58     Codgers   def.   The Bean Bag Boys 17 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 39     Rack Bros   def. by   Oilers 46 
16/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 49     The Knights   def.   Doopers 29 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 54     Ball'n with ma bros   def.   Super Troopers 30 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 51     Who's Hook   def.   Gladiators 34 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Senior Shadows   def. by   Langy Boyz 54 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 38     Comeback Kings   def.   The Drizzly Bears 28 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 30     Upotipotpon Utopians   def. by   Redbacks Web (Tues) 34 
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 49     Peninsula Bears   def.   Rattlesnakes 26 
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 50     Feanos   def.   Classic Stitch-up's 43 
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 25     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Duke Street 37 
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 44     Lesgoo   def.   Best Buds 43 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 61     Mixed Nuts   def.   Space Jam (Trewhitt) 54 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 22     Sunrises   def. by   Burra's 32 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 37     Ravens   def. by   The Benchwarmers 58 
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 39     The Young Bloods   def. by   Bannos Bulls 45 
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 41     Heat   def.   5 Guys Burgers and Fries 33 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 69     Low Expectations   def.   The Bean Bag Boys 36 
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 40     The Easy Beats   def. by   Word G 41 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 40     Stay in Yo Lane   def.   Vipers 35 
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 28     The Glaciers   def. by   Upotipotpon Utopians 32 
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Duke Street   def.   Blazers 25 
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 46     The Sac Kings   def.   Mini Me Giants (Tues) 18 
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 41     St Joachim's Panthers - 4   def.   Woodlands Warriors Thunder 36 
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   FHS Squad   vs   Bayside Raiders Trish  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Clueless   vs   The Benchwarmers  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Squirtle Squad   vs   Backcourt Violators  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Mixed Nuts   vs   Space Jam  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Gelogenics   vs   Awkward Turtles  
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Langwarrin Wildcats Archer   vs   FHS Cookies & Kareem  
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Young Bloods   vs   TMC  
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Steamed Hams   vs   bG  
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Rack Bros   vs   Hoops I Did It Again  
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   CPL  
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Mt Eliza Meteors - Worrall   vs   Woodlands Warriors Speedsters  
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Derinya Dangers   vs   Lazer Jets  
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Mt Eliza Meteors - Johnstone   vs   Mt Eliza Meteors - Bell  
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Derinya Dukes   vs   Woodlands Warriors Knights  
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Mt Eliza Meteors - McClatchie   vs   Lazer Racers  
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B)   Lazer Charms   vs   Woodlands Warriors Gems  
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Woodlands Warriors Wolves   vs   KP Giants Marshall  
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Brown   vs   Storm Thunder  
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B)   KP Giants G12's   vs   St Anne's Avengers White  
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   Rowellyn Rockets Gems  
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Bobcats U14.3B   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Red  
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Stars   vs   Penbank Panthers  
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Woodlands Warriors Klein   vs   Rowellyn Houston Rockets  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3)   Kukus   vs   The Zombies  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   Windsox  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   The G.O.A.T.S   vs   Charlies Angles  
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Who's Hook   vs   Mills Squad  
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Hoops We Did It Again   vs   Peninsula Bears  
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Upotipotpon Utopians   vs   Chelsea Mudgutz  
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Duke Street  
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Skye Bombers   vs   Vipers  
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   FHS Ballers   vs   FHS Eagles  
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   FHS Vipers  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   No Ballers   vs   Flying Saucy's  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Mixed Nuts   vs   Shot Block Crusaders  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Dazzling Divas   vs   Jaguars  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Ballerz'   vs   Space Jam  
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Langwarrin Wildcats Shooters   vs   FHS Cookies & Kareem  
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Age! (Thurs)   vs   Bannos Bulls  
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B)   Rack Bros   vs   Shakeyadrips  
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   Flames  
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2)   Word G   vs   Tune Squad  
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Lazer Bears   vs   Overport Storm  
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Langwarrin Wildcats U8 Pumas   vs   Rowellyn Rockets Bolt  
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Lazer Gems   vs   Storm Rebels  
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Woodlands Warriors Storm   vs   Storm Tigers  
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Woodlands Warriors Whytes   vs   St Joachim's Panthers - 7  
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Skye Sonics - Ericksen   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B)   KP Giants G12's   vs   Mt Eliza Meteors - Carson  
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Woodlands Warriors Strikers   vs   Bobcats U12.3B  
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Bobcats U12.1B   vs   Belvedere Breakers - Unwin  
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Fire   vs   Rowellyn Rockets Gems  
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Bobcats U14.3B   vs   PBBC U14B Vipers  
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Derinya Hearts   vs   Skye Sonics - Armstrong  
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Langwarrin Wildcats Sharks   vs   Woodlands Warriors Heat  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   When's Smoko   vs   Everybody Love Everybody  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B)   FB Black Bears   vs   Mills Squad  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3)   Anti Ranga   vs   Orange Justice  
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Tune Squad  
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Wham!   vs   Duke Street  
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Chelsea Mudgutz   vs   The Glaciers  
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Mini Me Giants (Tues)   vs   Redbacks Web (Tues)  
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Peninsula Bears  
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Blazers   vs   Frankston Wolves  
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bayside Raiders Trish   vs   Bobcats U16B Grant  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Shooting Stars  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Squirtle Squad   vs   Mixed Nuts  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Burra's  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Net Assets  
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Langwarrin Wildcats Rebels   vs   Bobcats U18.1B  
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Redbacks Web (Thurs)   vs   The Young Bloods  
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2)   Just Play Cougars   vs   Karingal Knights  
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1)   Brick City   vs   Mini Me Giants (Thurs)  
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B)   Hoops I Did It Again   vs   Oilers  
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Derinya Thunder   vs   Bobcats U08.3  
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   St Anne's Avengers Red   vs   Woodlands Warriors Wasps  
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Smurfettes   vs   Derinya Divas  
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Bobcats U08.6   vs   Woodlands Warriors Storm  
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Woodlands Warriors Whytes   vs   Lazer Bullets  
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Skye Sonics - Ericksen   vs   Bayside Raiders Kidney  
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Rowellyn Rockets Stars   vs   Langwarrin Wildcats Lightning  
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Bayside Raiders Gaskell   vs   Derinya Fire  
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2)   FB Celtics   vs   Rowellyn Rockets Rockers  
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FHS Bounce   vs   Ballam Park Boomers (Johnston)  
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Bobcats U14.3B   vs   Bobcats U14B Comerford  
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Woodlands Warriors Tigers  
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Langwarrin Wildcats Sharks   vs   Mt Eliza Meteors - Keegan  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3)   Charlies Angles   vs   Senior Shadows  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B)   Blaze   vs   Ninkasi  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Langy Boyz   vs   Just Play Wolves  
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1)   Wolfpack   vs   Score Review  
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Rogue Elephants  
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Wham!  
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Redbacks Web (Tues)   vs   The Sac Kings  
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Vertical Smirk   vs   Upotipotpon Utopians  
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Comerford   vs   Woodlands Warriors Jammers  
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Browne   vs   Bayside Raiders Jake  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Shooting Stars   vs   Flying Purple People Eaters  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Area 51   vs   Pump  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Best Buds   vs   Ravens  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Mixed Nuts  
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   FHS Cookies & Kareem   vs   Bobcats U18B Allars  
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   Tune Squad   vs   Slayin Saiyans  
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   Shakeyadrips  
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Prince and the Revolution  
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Bean Bag Boys   vs   TMC  
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Woodlands Warriors Ninjas   vs   Mt Eliza Meteors - Stinson  
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Derinya Dangers   vs   Mt Eliza Meteors - Grey  
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Unicorns   vs   Mt Eliza Meteors - Bell  
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Woodlands Warriors Storm   vs   Woodlands Warriors Knights  
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Mt Eliza Meteors - Thompson   vs   Derinya Hurricanes  
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Vikings   vs   Bayside Raiders Kidney  
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B)   Rowellyn Rockets Magic   vs   Mt Eliza Meteors - Broadfoot  
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Derinya Bullets   vs   Bayside Raiders Gaskell  
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2)   KP Giants Marshall   vs   Woodlands Warriors Hurricanes  
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Lazer Rangers   vs   Belvedere Breakers - Stone  
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   FHS Ankle Breakers   vs   St Joachim's Panthers - Black Panthers  
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Skye Sonics - Morton   vs   Woodlands Warriors Stars  
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Mt Eliza Meteors - Dobson   vs   Mt Eliza Meteors - Keegan  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3)   Senior Shadows   vs   The Zombies  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Steph's Chefs  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   The G.O.A.T.S   vs   Juicy Goombas  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1)   Age! (Mon)   vs   Minimum Chips 2.0  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   The Gaels  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Wham!   vs   Vertical Smirk  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Sac Kings   vs   Upotipotpon Utopians  
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Redbacks Web (Tues)   vs   Chelsea Mudgutz  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Frankston Flyers   vs   Skye Sonics - Dowell  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Vipers   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Nothing But Net  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Flying Saucy's  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Randoms  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C)   Jaguars   vs   Burra's  
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Rowellyn Rockets Heat   vs   Derinya Legends  
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Age! (Thurs)   vs   Redbacks Web (Thurs)  
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B)   5 Guys Burgers and Fries   vs   Rack Bros  
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1)   bG   vs   The Warriors  
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   Heat  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Woodlands Warriors Gunners   vs   FB Crusaders  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Derinya Draculas  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   KP Giants G8'S   vs   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   KP Giants - U8.2   vs   Woodlands Warriors Storm  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Mt Eliza Meteors - McClatchie   vs   Derinya Piranhas  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Overport Taipans   vs   Mt Eliza Meteors - Smith  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Taafe   vs   Bayside Raiders Paul  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Wright   vs   Derinya Bullets  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Bobcats U12.1B   vs   FB Celtics  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   Bobcats U14.3G   vs   NPIRE Demons  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   PBBC U14B Vipers   vs   Woodlands Warriors X  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   PBC Pumas   vs   Woodlands Warriors Stars  
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Mt Eliza Meteors - Vandermeer  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3)   Tropics   vs   Senior Shadows  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B)   Windsox   vs   Who's Hook  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Kukus   vs   Tune Squad  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3)   Who Needs J   vs   Anti Ranga  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   Vipers  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Mini Me Giants (Tues)   vs   Chelsea Mudgutz  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Sac Kings   vs   Wham!  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   Rogue Elephants  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16.4B   vs   FB Cavaliers  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   FHS Ballers   vs   Bayside Raiders Jake  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Randoms  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Squirtle Squad  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Jaguars   vs   Mumma Bulls  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Lesgoo  
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Bobcats U18B Allars   vs   Bobcats U21.2B  
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   TMC   vs   Codgers  
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   Shakeyadrips  
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1)   Flames   vs   Monstars  
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2)   Slayin Saiyans   vs   The Knights  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Vipers  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Sac Kings   vs   Chelsea Mudgutz  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Wham!   vs   The Glaciers  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Dads Army   vs   Mad Ballers  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Joachim's Panthers - 4   vs   FB Raptors  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bayside Raiders Trish   vs   Bobcats U16.3B  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Nothing But Net   vs   Lesgoo  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Backcourt Violators   vs   Ballerz'  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Dazzling Divas   vs   Clueless  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Awkward Turtles   vs   No Ballers  
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Bobcats U18B Allars   vs   Bobcats U21B  
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B)   Rack Bros   vs   Gecko's  
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Bean Bag Boys   vs   Age! (Thurs)  
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Shakeyadrips   vs   Hoops I Did It Again  
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2)   Dropkick Murphys   vs   The Easy Beats  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Mt Eliza Meteors - Worrall   vs   Woodlands Warriors Speedsters  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Mt Eliza Meteors - Grey   vs   St Anne's Avengers Red  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Unicorns   vs   Derinya Smurfettes  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   KP Giants - U8.2   vs   Woodlands Warriors Knights  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Lazer Racers   vs   Mt Eliza Meteors - McClatchie  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Smith   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Woodlands Warriors Hornets   vs   Rowellyn Rockets Stars  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Rowellyn Rockets Rovers   vs   Bobcats U12B Wright  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Mt Eliza Meteors - Stuart   vs   Rowellyn Rockets Rockers  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   Lazer Starlights   vs   Bobcats U14.3G  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Bobcats U14.3B   vs   St Joachim's Panthers - Black Panthers  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Tigers   vs   Skye Sonics - Morton  
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Mt Eliza Meteors - Vandermeer   vs   Woodlands Warriors Heat