-->
Football Tasmania

POSTPONED GAME

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
21/03/20 (Sat) 08:00 (Youth Summer Series Under 14)   Clarence Zebras Black   vs   Beachside  
21/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Olympia FC Warriors   vs   Clarence Zebras Black  
21/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Kingborough Lions   vs   South Hobart  
21/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   South East United   vs   Taroona FC  
21/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 14)   South East United   vs   Glenorchy Knights Red  
21/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 14)   Kingborough Lions   vs   Clarence Zebras Red  
21/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 15)   South Hobart Blue   vs   Clarence Zebras Red  
21/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 15)   Taroona FC   vs   Beachside  
21/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 16)   Olympia FC Warriors   vs   South Hobart Blue  
21/03/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series Under 13)   Glenorchy Knights   vs   Clarence Zebras Red  
21/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 14)   Glenorchy Knights Blue   vs   Olympia FC Warriors  
21/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 15)   Kingborough Lions   vs   South Hobart Red  
21/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 15)   South East United   vs   Glenorchy Knights  
21/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 16)   South Hobart Red   vs   Clarence Zebras Black  
21/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 16)   Glenorchy Knights   vs   Beachside  
21/03/20 (Sat) 14:15 (Youth Summer Series Under 18)   South Hobart   vs   Nelson Eastern Suburbs  
22/03/20 (Sun) 09:00 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Kingborough   vs   Glenorchy Knights  
22/03/20 (Sun) 10:00 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   South Hobart Blue   vs   South Hobart Red  
22/03/20 (Sun) 10:00 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Olympia FC Warriors   vs   Clarence Zebras Red  
22/03/20 (Sun) 10:30 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Kingborough   vs   Beachside  
28/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   South Hobart   vs   Clarence Zebras Black  
28/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Clarence Zebras Red   vs   Beachside  
28/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Glenorchy Knights   vs   Taroona FC  
28/03/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 14)   South East United   vs   Clarence Zebras Black  
28/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Beachside   vs   Clarence Zebras Black  
28/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 14)   South Hobart   vs   Clarence Zebras Red  
28/03/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 14)   Glenorchy Knights Red   vs   Beachside  
28/03/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series Under 13)   Olympia FC Warriors   vs   Kingborough Lions  
28/03/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series Under 15)   South East United   vs   Taroona FC  
28/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 14)   Olympia FC Warriors   vs   Kingborough Lions  
28/03/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 15)   Beachside   vs   Glenorchy Knights  
28/03/20 (Sat) 14:00 (Youth Summer Series Under 18)   South Hobart   vs   Glenorchy Knights  
29/03/20 (Sun) 08:30 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Kingborough   vs   South Hobart Red  
29/03/20 (Sun) 10:30 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Olympia FC Warriors   vs   Glenorchy Knights  
29/03/20 (Sun) 12:00 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Olympia FC Warriors   vs   Kingborough  
29/03/20 (Sun) 12:00 (Youth Summer Series Under 15)   South Hobart Blue   vs   Kingborough Lions  
29/03/20 (Sun) 14:00 (Youth Summer Series Under 15)   South Hobart Red   vs   Clarence Zebras Black  
03/04/20 (Fri) 18:00 (Youth Summer Series Under 14)   South East United   vs   Beachside  
03/04/20 (Fri) 18:30 (Youth Summer Series Under 14)   Olympia FC Warriors   vs   South Hobart  
04/04/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Glenorchy Knights   vs   South East United  
04/04/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Kingborough Lions   vs   Clarence Zebras Black  
04/04/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series Under 13)   Olympia FC Warriors   vs   South Hobart  
04/04/20 (Sat) 09:00 (Youth Summer Series Under 13)   Beachside   vs   Taroona FC  
04/04/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 14)   Glenorchy Knights Red   vs   Clarence Zebras Black  
04/04/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 15)   Kingborough Lions   vs   Clarence Zebras Red  
04/04/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series Under 15)   Taroona FC   vs   Glenorchy Knights  
04/04/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series Under 15)   South East United   vs   Beachside  
04/04/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 14)   Glenorchy Knights Blue   vs   Kingborough Lions  
04/04/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 15)   South Hobart Blue   vs   Clarence Zebras Black  
04/04/20 (Sat) 14:00 (Youth Summer Series Under 18)   Glenorchy Knights   vs   Nelson Eastern Suburbs  
04/04/20 (Sat) 14:00 (Youth Summer Series Under 18)   South Hobart   vs   Clarence Zebras  
05/04/20 (Sun) 10:30 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Olympia FC Warriors   vs   South Hobart Red  
05/04/20 (Sun) 10:30 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Kingborough   vs   South Hobart Blue  
05/04/20 (Sun) 10:30 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Clarence Zebras Black   vs   Olympia FC Warriors  
05/04/20 (Sun) 12:00 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Kingborough   vs   Clarence Zebras Red  
08/04/20 (Wed) 19:30 (Youth Summer Series Under 15)   Clarence Zebras Red   vs   Clarence Zebras Black  
11/04/20 (Sat) 08:30 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Olympia FC Warriors   vs   Kingborough  
11/04/20 (Sat) 09:00 (Youth Summer Series - Junior Youth Girls)   Glenorchy Knights   vs   South Hobart Blue  
11/04/20 (Sat) 09:00 (Youth Summer Series Under 13)   Taroona FC   vs   Clarence Zebras Red  
11/04/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Olympia FC Warriors   vs   Beachside  
11/04/20 (Sat) 10:00 (Youth Summer Series Under 15)   South Hobart Blue   vs   South Hobart Red  
11/04/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series - Senior Youth Girls)   Clarence Zebras Red   vs   Clarence Zebras Black  
11/04/20 (Sat) 10:30 (Youth Summer Series Under 14)   Glenorchy Knights Blue   vs   South Hobart  
11/04/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 13)   South East United   vs   Beachside  
11/04/20 (Sat) 12:00 (Youth Summer Series Under 14)   Olympia FC Warriors   vs   Clarence Zebras Red  
12/07/20 (Sun) 10:00 (Southern Youth Under 16)   Beachside Green   vs   South Hobart Red  
12/07/20 (Sun) 12:00 (Southern Youth Under 16)   South Hobart Blue   vs   Clarence Zebras Black  
12/07/20 (Sun) 12:00 (Southern Youth Under 16)   Beachside Black   vs   Hobart United  
12/07/20 (Sun) 12:30 (Southern Youth Under 16)   Taroona FC   vs   Huon Valley