Football Federation Tasmania

Kingborough Sports Centre 4

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 8     Skskskotty & the Ninjas   def.   Da Angelos FC
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 8     One Team One Dream   def.   Blackaz Boys
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 1     Woodbridge Whales   def. by   Strikers
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 10     Beercelona   def.   Blackaz Boys
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A) 26     Redbacks   def.   Blackmans Bay Titans
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A) 8     Channel   def.   Kingston Primary Devils
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 1     KHS Blue   def. by   Bye Week 13 
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 13     Ronaldoughnuts   def.   Frogs
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A) 4     Redbacks   def.   Blue Strikers
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A) 7     Blackmans Bay Titans   def. by   Kingston Primary Devils 10 
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 1     Strikers   def. by   Bye Week 5 
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 6     Diesel & CO 2.0   vs   Douce Is God
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A) 2     Kingston Primary Devils   def. by   Blue Strikers
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A) Blackmans Bay Titans   def. by   Channel 12 
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 8     Bye Week   def.   KHS Blue
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 4     Diesel & CO 2.0   def. by   One Team One Dream
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A) 3     Blue Strikers   def. by   Channel
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A) 2     Kingston Primary Devils   def. by   Redbacks 10 
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 2     Da Angelos FC   def. by   Skskskotty & the Ninjas
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 6     Frogs   def. by   One Team One Dream 19 
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A) Channel   def. by   Redbacks
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A) 12     Blue Strikers   def.   Blackmans Bay Titans
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 3     Bye Week   def. by   Da Angelos FC
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men) 8     Frogs   def. by   Beercelona 21 
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A)   Blackmans Bay Titans   vs   Redbacks  
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A)   Kingston Primary Devils   vs   Channel  
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16)   Strikers   vs   Bye Week  
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men)   Blackaz Boys   vs   One Team One Dream  
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A)   Kingston Primary Devils   vs   Blackmans Bay Titans  
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A)   Blue Strikers   vs   Redbacks  
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16)   Bye Week   vs   Skskskotty & the Ninjas  
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men)   Diesel & CO 2.0   vs   Ronaldoughnuts  
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div A)   Blue Strikers   vs   Kingston Primary Devils  
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U10 Div A)   Channel   vs   Blackmans Bay Titans  
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16)   Skskskotty & the Ninjas   vs   Woodbridge Whales  
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Men)   Diesel & CO 2.0   vs   Blackaz Boys