Langwarrin CRT#1

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 24     Channel 6 News   def. by   Blaze 31 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 37     KP Giants Thomas   def.   Ball'n with ma bros 29 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 37     Chillis   def.   OS Raptors 33 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 62     Gladiators   def.   Steph's Chefs 41 
09/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 20     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Redbacks Web (Tues) 21 
09/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 54     Man Can Clam   def.   Classic Stitch-up's 35 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 45     Rattlesnakes   def.   Wham! 34 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 37     Mixed Nuts   def.   Semi Pro 21 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 54     Cincinnati Gorillas   def.   Drop Squad 37 
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 28     Bayside Bandicoots   def. by   The Benchwarmers 30 
11/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 31     King Cobras   def.   Washington Generals 20 
11/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 25     Flaming Moes   def. by   Dream Team 51 
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 26     Bannos Bulls   def. by   Team Untz 40 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 23     Ninkasi   def. by   Ay Lmao 29 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 41     CD Dingoes   def. by   The Vipers 65 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 40     Frankston Wolfpack   def. by   Orange Justice 64 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 36     Windsox   def. by   Mills Squad 58 
16/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 42     Don't Make Us Run   def. by   Mini Me Giants (Tues) 51 
16/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 27     Classic Stitch-up's   def. by   Peninsula Bears 30 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 24     Jim's Balling   def. by   Fortune and the spuds 30 
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 49     NQR   def.   Semi Pro 25 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 53     Cincinnati Gorillas   def.   Space Jam (Trewhitt) 48 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 25     Organised Confusion   def. by   Chicken Noodle Hoops 55 
18/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 14     TMC   def. by   The Hustle 29 
18/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 19     Los Swas   def. by   GH50 45 
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) Dun Gud   def. by   Pirates 20 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 44     Hoops I Did It Again   def.   Air Ballers 19 
23/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 17     Dads Army   def. by   Blazers 18 
23/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 35     Honey Badgers   def. by   Gaile's Finest 39 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 41     The Peanuts   def.   Miami Trainees 40 
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 4) 28     Bobcats U08.4   def.   Belvedere Breakers - Moore
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 30     PBC Giants   def.   Woodlands Warriors Unicorns
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 9     Bobcats U08.2   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 13 
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 19     Rowellyn Rockets Cubs   def.   St Anne's Avengers Blue
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 11     Overport Celtics   def. by   Derinya Swish 35 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 28     Lazer Ninjas   def.   Overport Cavaliers 23 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 12     Ballam Park Boomers (Ridgway)   vs   Lazer Angels 12 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 16     Bayside Raiders Troy   def.   Lazer Hearts
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B) 12     Mt Eliza Meteors - Rowe   def. by   Woodlands Warriors Pearls 19 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 33     St Joachim's Panthers - Black Panthers   def.   Derinya Sixers 27 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 7     Coastal Royals White   def. by   Woodlands Warriors Stars 39 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 5     Lazer Sparks   def. by   PBC Pumas 28 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D3) 12     PBBC U14B Rhinos   def. by   Lazer Bolts 40 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 46     The Craptors   def.   Kings (Radunkovic) 41 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 50     Kings (Chapman)   def. by   Who's Hook 57 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 36     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Bricklayers 48 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 45     Penske Material   def.   Yeah The Boys 27 
30/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 47     Mini Me Giants (Tues)   def.   The Glaciers 29 
30/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 40     Man Can Clam   def. by   Feanos 67 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 39     Wham!   def. by   Hoops We Did It Again 46 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 27     Langwarrin Wildcats Spurs   def. by   St Joachim's Panthers - 4 32 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 25     NQR   def. by   East High Wildcats 27 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 28     Ravens   def. by   Mixed Bag 41 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 35     Next Sub   def. by   Kobe Kwan Kanobi 54 
02/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 25     Langwarrin Wildcats Shooters   def. by   Woodleigh Buckets 51 
02/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 19     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Woodleigh Wizards 40 
02/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 33     Monstars   def. by   Brick City 42 
02/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) 46     Selleck's Recoating   def.   Karingal Knights 37 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 34     Low Expectations   def.   King Cobras 27 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 35     TMC   def. by   JayHawks 59 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 4) 34     Mt Eliza Meteors - Crouch   def.   Woodlands Warriors Raptors
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 11     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Flinders Basketball Opals 18 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 53     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Skye Sonics - Bennett
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 26     Rowellyn Rockets Patto   def.   Overport Thunder
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 15     Derinya Demons   def. by   Mt Eliza Meteors - Jones 21 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 15     PBC Strikers   def. by   St Anne's Avengers Ary 16 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 28     Skye Sonics - Smith   def.   St Anne's Avengers Blue
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 8     Overport Cavaliers   def. by   Langwarrin Wildcats Warriors 31 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - B) 13     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def. by   Derinya Cubs 33 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 17     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Woodlands Warriors X 48 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 27     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def.   Mt Eliza Meteors - McGrath 18 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 13     Derinya Devils   def. by   Flinders Basketball United 24 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D3) 20     Flinders Basketball Braves   def.   PBBC U14B Rhinos 15 
06/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 26     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Flinders Ruby 39 
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 29     Blaze   def.   Steph's Chefs 21 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 45     Ball'n with ma bros   def.   Who Needs J 25 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 43     Western University Dolphins   def.   The Gremlins 40 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 21     Channel 6 News   def. by   JPS Blues 28 
07/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 11     Dads Army   def. by   Jim's Balling 15 
07/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 52     Neun Nyunts   def.   Honey Badgers 31 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 31     Peninsula Bears   def. by   Those Guys 41 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 12     Woodlands Warriors Legends   def. by   Frankston Wolves 33 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 26     Pump   def. by   East High Wildcats 41 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) 24     Ice Vipers   def. by   Organised Confusion 29 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 33     NQR   def. by   Mixed Nuts 51 
09/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 50     Derinya Legends   def. by   FHS The Goats 51 
09/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 51     Woodleigh Buckets   def.   Langwarrin Wildcats Magic 12 
09/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 30     Woodleigh Panthers   def.   Cobras 27 
09/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 40     Prince and the Revolution   def.   CPL 34 
09/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 33     The Velvet Fog   def.   Dun Gud 27 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 33     Oilers   def.   Monstars 30 
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 32     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Redbacks Web (Thurs) 17 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 12     Rowellyn Rockets Bullets   def. by   Woodlands Warriors Gunners 42 
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 36     Flinders Basketball Opals   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk 12 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Mt Eliza Meteors - Bignell   def. by   Woodlands Warriors Raptors 19 
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 25     Bobcats U08.4   def.   Minimbah Rockets
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 20     Derinya DJ's   def.   PBC Redbacks
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - A) 33     Bobcats U10B Henderson   def.   Woodlands Warriors Wildcats
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - B1) 15     Derinya Hurricanes   def. by   St Joachim's Panthers - Santos 19 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 16     St Anne's Avengers Ary   def. by   Woodlands Warriors Vipers 18 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D2) Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Langwarrin Wildcats Ladybirds 31 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - A) 38     Flinders Basketball Warriors   def.   Bobcats U12B Wright 28 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 16     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Ballam Park Boomers (Johnston) 22 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 20     Woodlands Warriors Tigers   def.   Bobcats U14.1G
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 30     Derinya Devils   def.   Mt Eliza Meteors - Stanborough
11/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D2) 20     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def.   Ballam Park Boomers (Jacobs)
13/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 30     PBC Pumas   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 17 
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 22     OS Raptors   def. by   Dave 23 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 34     The Vipers   def. by   Yeah The Boys 43 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 31     The G.O.A.T.S   def. by   The Zombies 53 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 40     The Craptors   def. by   Channel 6 News 63 
14/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 31     The Gaels   def.   Hoops We Did It Again 26 
14/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 42     Gaile's Finest   def. by   Venomenons 62 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 51     Jim's Balling   def.   Don't Make Us Run 45 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 40     Woodlands Warriors Jammers   def.   Bobcats U16.3B 28 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 52     Space Jam (Trewhitt)   def.   Pump 20 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 9     Sippers   def. by   Shooting Stars 46 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 25     Mixed Nuts   def. by   Kobe Kwan Kanobi 79 
16/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 37     PBBC Sixers U18B Allars   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 44 
16/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 46     Dragons   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 65 
16/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 52     The Velvet Fog   def.   Pirates 33 
16/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 40     Supersonics   def. by   Gecko's 42 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 41     Steamed Hams   def.   King Cobras 23 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 60     Moneyshot   def.   TMC 45 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 4) 4     Woodlands Warriors Thunder   def. by   Lazer Demons
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) PBBC U08G Purple Storm   def. by   Rowellyn Rockets Rainbows
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 9     Bobcats U08.2   def. by   Derinya Smurfs 10 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) Lazer Blitz   def. by   Bobcats U08.4 28 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 8     Mt Eliza Meteors - Jones   def. by   Bobcats U10B Henderson 51 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - A) 2     Woodlands Warriors Gems   def. by   St Joachim's Panthers - Girl Power 58 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 14     Overport Cavaliers   def. by   Bayside Raiders Gaskell 33 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 9     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 16 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 40     Woodlands Warriors Klein   def.   Mt Eliza Meteors - Orth 32 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 51     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def.   Derinya Sixers 22 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 20     Bobcats U14.3G   def. by   Woodlands Warriors Tigers 22 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 7     Bayside Raiders Buckley   def. by   Mt Eliza Meteors - Maddaford 18 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 22     Bayside Raiders Stubbs   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 35 
20/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 20     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Rowellyn Rockets Rebels 34 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 78     Orange Justice   def.   Courgoes 57 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 55     Kings (Chapman)   def. by   Steph's Chefs 67 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 43     The Craptors   def. by   Ay Lmao 61 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 65     Mills Squad   def.   Kings (Radunkovic) 56 
21/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 47     Don't Make Us Run   def.   Redbacks Web (Tues) 34 
21/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 23     The Gaels   def. by   Stay in Yo Lane 25 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 44     The Peanuts   vs   Rattlesnakes 44 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 16     Derinya United   def. by   Lazer Hoopsters 21 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 26     Under Dogs   def. by   Ravens 78 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 30     Mega Minx   def.   Peninsula Dolphins 10 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 31     Mc Ballers   def. by   Space Jam 98 
23/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 62     Flinders Basketball Crusaders   def.   Ballam Park Boomers (Tonks) 34 
23/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 18     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   Woodleigh Wizards 30 
23/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) Age! (Thurs)   def. by   Bannos Bulls 20 
23/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 39     Bayside Sonics   def.   Redbacks Web (Thurs) 33 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 58     The Velvet Fog   def.   Dun Gud 25 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 72     Dream Team   def.   Basketball Buddies 37 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 4) 17     Rowellyn Rockets Bolt   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 13     NPIRE Demons   def.   Overport Devils 12 
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) Rowellyn Rockets Unicorns   def. by   Belvedere Breakers - Campbell 15 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 16     Woodlands Warriors Gunners   def.   Rowellyn Rockets Lightning
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 10     Rowellyn Rockets Patto   def. by   PBC Devils 15 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 7     Lazer Bullets   def. by   St Anne's Avengers McCormack 14 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 17     Bayside Raiders Gaskell   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 30 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) St Anne's Avengers Blue   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 42 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 33     Mt Eliza Meteors - Orth   vs   Flinders Basketball Warriors 33 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 27     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 49 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 26     Bayside Raiders Dave   def.   Coastal Royals White 22 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 12     Bobcats U14G Bugeja   def. by   Woodlands Warriors Tigers 14 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 20     Flinders Basketball Warriors   def. by   Rowellyn Rockets 22 
27/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 60     Guns   def.   Mad Monkeys 25 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 45     Kukus   def.   The DC's 38 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 35     Who's Hook   def.   Yeah The Boys 32 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 54     Bricklayers   def.   Western University Dolphins 30 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 21     Windsox   def. by   Ay Lmao 53 
28/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 26     Redbacks Web (Tues)   def.   Chelsea Mudgutz 19 
28/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 35     The Gaels   def. by   C.D. Dingoes 39 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 37     Those Guys   def.   Stay in Yo Lane 32 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 35     FHS Breakerz   def. by   FHS Vipers 38 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 43     Nothing But Net   def.   East High Wildcats 25 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 8     Flounders   def. by   Sippers 42 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 49     Mixed Nuts   def.   Ballerz' 40 
30/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 37     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   KP Giants Cummins 35 
30/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 21     G.O.A.T.S   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 46 
30/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 32     Redbacks Web (Thurs)   def.   Team Untz 31 
30/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 38     Back Hanners   def.   CPL 32 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 62     The Dabasaurs   def.   Low Expectations 37 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 35     JayHawks   def. by   Moneyshot 42 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 14     St Joachim's Panthers - 8   def.   Lazer Dragons 10 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 14     Bobcats U08.2   def. by   Flinders Basketball Crusaders 30 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 14     Woodlands Warriors Sparkles   def.   Langwarrin Wildcats Lynx
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 16     Lazer Demons   def.   Langwarrin Wildcats Jaguars
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 12     Woodlands Warriors Shimmer   def. by   Derinya Ladybugs 16 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 5     St Anne's Avengers Rust   def.   Rowellyn Rockets Cruz
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D3) 7     Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   Mt Eliza Meteors - Thompson 12 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D3) 2     Bayside Raiders McLaren   def. by   Bayside Raiders Robinson 24 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - A) 50     Flinders Basketball Warriors   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 20 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 43     Woodlands Warriors Heat   def.   Patterson Lakes Thunder 19 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 12     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   Bayside Raiders Dave 30 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 14     Woodlands Warriors Tigers   def. by   Penbank Panthers 22 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 14     Bayside Raiders Buckley   def.   St Joachim's Panthers - 6
03/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 25     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   PBBC Sixers U23G 28 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 51     Windsox   def.   The Craptors 45 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 43     Who Needs J   def. by   KP Giants Thomas 67 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 39     Black Panthers   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 47 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 50     Ninkasi   def. by   Blaze 59 
04/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 21     Hoops We Did It Again   def. by   Rogue Elephants 31 
04/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 50     Young Bloods   def. by   Gaile's Finest 71 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 23     Chelsea Mudgutz   def. by   Mini Me Giants (Tues) 31 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 31     Woodlands Warriors Legends   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 47 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 36     East High Wildcats   def.   Mc Ballers 19 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 24     Peninsula   def.   Mega Minx 13 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 42     Bayside Bandicoots   def.   Dunkin Donuts 25 
06/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 65     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Derinya Legends 43 
06/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 26     Bobcats U18.1B   def.   Woodleigh Wizards 17 
06/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 58     Team Untz   def.   TMC 26 
06/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 71     Hoops I Did It Again   def.   Los Swas 39 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 41     Washington Generals   def.   Air Ballers 32 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 33     Back Hanners   def. by   Flaming Moes 37 
11/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 40     The Glaciers   def. by   Mini Me Giants (Tues) 48 
11/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 30     Rattlesnakes   def. by   C.D. Dingoes 42 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 37     Hoops We Did It Again   def.   Classic Stitch-up's 35 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 28     FHS Eagles   def. by   Flinders Basketball Rebels 36 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 14     Mc Ballers   def. by   Ravens 54 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 53     Frankston Tropics   def.   Flounders 19 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 45     The Benchwarmers   def.   Ice Vipers 28 
13/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 54     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   FHS The Goats 51 
13/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 21     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 73 
13/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 52     TMC   def.   Bannos Bulls 37 
13/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 26     Prince and the Revolution   def. by   5 Guys Burgers and Fries 46 
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 29     Pirates   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 35 
13/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 45     Bayside Sonics   def.   JayHawks 33 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 9     Rowellyn Rockets Bullets   def. by   Derinya Smurfs 22 
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     Derinya Dark Birds   def.   Langwarrin Wildcats Panthers 10 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 12     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Flinders Basketball Opals 18 
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 16     Derinya Draculas   def.   Langwarrin Wildcats Cubs 12 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 30     PBC Redbacks   def.   Derinya Ladybugs 10 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 29     KP Giants Horton   def.   Bobcats U10.7B
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 8     Skye Sonics - Smith   def. by   Ballam Park Boomers (Adams) 23 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 20     St Jude's Flames   def.   Derinya Diamonds
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 29     Ballam Park Boomers (Shortt)   def. by   Woodlands Warriors Rockets 32 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B1) 13     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Woodlands Warriors Wolves 41 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 22     PBC Pumas   def.   Coastal Royals White
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 19     Woodlands Warriors Stars   def. by   Mt Eliza Meteors - Kuffer 21 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 17     Bobcats U14.6B   def. by   FHS Storm 18 
17/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 37     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Woodleigh Vipers 24 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 23     Crave   def. by   KP Giants Senior Men 58 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 32     Who's Hook   def. by   Kings (Chapman) 35 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 27     Wolfpack   def.   Frankston Wolfpack 24 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 60     JPS Blues   def.   The Craptors 32 
18/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 34     Blazers   def. by   The Glaciers 38 
18/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 32     Venomenons   def. by   Young Bloods 58 
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 46     Knights   def.   Wham! 40 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 20     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Coastal Royals Bronze
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 42     NQR   def.   Express Alert 23 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 36     Peninsula   def.   Dribbling Mess 23 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 42     Shot Block Crusaders   def. by   Ballerz' 53 
20/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 46     Bobcats U18.1B   def.   Langwarrin Wildcats Splashers 39 
20/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 27     KP Giants Cummins   def. by   Bobcats U18.3B 37 
20/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 48     Moneyshot   def. by   Bannos Bulls 50 
20/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 27     GH50   def. by   Hoops I Did It Again 44 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 37     King Cobras   def.   Loot Lakers 28 
20/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 56     Codgers   def.   Dropkick Murphys 19 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 32     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   Derinya Dark Birds
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 15     St John's Jaguars U/8 Boys Blue   def.   Lazer Storm
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 6     Bobcats U08G   def.   PBBC U08G Purple Storm
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 11     Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Langwarrin Wildcats Jaguars 21 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 28     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   Woodlands Warriors Shimmer 14 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 24     Bobcats U10.7B   def.   St Anne's Avengers McCormack 12 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 8     Rowellyn Rockets Stars   def. by   Mt Eliza Meteors - Hill 14 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 14     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def.   Derinya Unicorns 13 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B1) 28     St Joachim's Panthers - Black Panthers   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Red 45 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 16     Rowellyn Rockets   def. by   Derinya Storm 17 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 8     Rowellyn Rockets Storm   def. by   PBC Pumas 39 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2) 31     St John's Jaguars U/14 Boys Gold   def.   FHS Squad 16 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 19     Derinya Destroyers   def.   The Shadows Sharks 18 
24/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 32     Woodleigh Vipers   def.   Bayside Raiders Thomas 27 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 42     JPS Blues   def. by   Windsox 43 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 31     Wolfpack   def. by   OS Raptors 41 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 52     Dave   def.   Chillis 34 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 20     Penske Material   def.   Mills Squad
25/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 39     V-TECH'S   def.   Blazers 29 
25/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 40     Venomenons   def. by   MARJ Mavericks 48 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 44     Skye Bombers   def.   Got Not Much 21 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 28     Mt Eliza Meteors - Arnott   def.   FHS Eagles 26 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 56     Ravens   def.   Nothing But Net 35 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 24     Frankston Tropics   def. by   Purple Panthers 33 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 45     Shot Block Crusaders   def.   Mixed Bag 38 
27/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 40     Derinya Legends   def.   PBBC Sixers U18B Allars 28 
27/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 113     Easy Dubs   def.   Skye Sonics - Dowell 36 
27/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 58     Age! (Thurs)   def.   Moneyshot 45 
27/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 38     JayHawks   vs   Bannos Bulls 38 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 28     The Reapers   def. by   Selleck's Recoating 50 
27/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 48     Bayside Sonics   def. by   Team Untz 52 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 4) 12     Bayside Raiders Knoop   def.   Bobcats U08.5
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 19     Woodlands Warriors Gunners   def.   Flinders Basketball Crusaders 14 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 26     Mt Eliza Meteors - Clerk   def.   Rowellyn Rockets Rainbows 20 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     Lazer Dragons   def. by   Lazer Storm 26 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 4     PBC Devils   def. by   Woodlands Warriors Shimmer 21 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 8     St Anne's Avengers McCormack   vs   Ballam Park Boomers (Smith)
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 5     Langwarrin Wildcats Lions   def. by   Mt Eliza Meteors - Malcolm 14 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 36     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Ballam Park Boomers (Shortt) 21 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 1     Ballam Park Boomers (Adams)   def. by   Overport Magic 16 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 28     Rowellyn Houston Rockets   def.   Bobcats U14.3B 23 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 18     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Mt Eliza Meteors - McGrath 27 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 19     Lazer Starlights   def. by   Bobcats U14.1G 29 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 30     FHS Falcons   def. by   Bobcats U14.6B 31 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 40     Charlies Angles   def. by   The Panthers 49 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 37     Steph's Chefs   def. by   Who's Hook 44 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 20     Courgoes   def. by   OS Raptors 33 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 30     Channel 6 News   def.   Windsox 23 
02/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 35     Dads Army   def. by   V-TECH'S 40 
02/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 46     Man Can Clam   def.   MARJ Mavericks 42 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 44     Peninsula Bears   def.   C.D. Dingoes 26 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 54     Space Jam (Trewhitt)   def.   Cincinnati Gorillas 41 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 20     Dribbling Mess   def. by   Shooting Stars 42 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 18     Dazzling Divas   def. by   Wii Not Fit! 43 
04/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 50     Redbacks Web (Thurs)   def.   TMC 36 
04/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 21     Back Hanners   def. by   Hoops I Did It Again 63 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 59     The Velvet Fog   def.   Low Expectations 39 
04/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 48     JayHawks   def. by   Age! (Thurs) 52 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 20     The Blue Ballers   def. by   Charlies Angles 57 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 53     Steph's Chefs   def.   KP Giants Thomas 30 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 45     Orange Justice   def. by   Western University Dolphins 46 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 40     Ninkasi   def. by   Gladiators 47 
09/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 44     The Gaels   def. by   Classic Stitch-up's 50 
09/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 50     Slammers   def.   Venomenons 42 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 34     The Reapers   def.   Blue Bandits 33 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 46     Ravens   def.   Monstars 42 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 33     Purple Panthers   def.   Peninsula Dolphins 25 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 45     Backcourt Violators   def. by   Kobe Kwan Kanobi 53 
11/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 29     GAMtime Lakers   def.   Flaming Moes 22 
11/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 39     Flames   def.   The Warriors 31 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 50     The Dabasaurs   def. by   Air Ballers 60 
11/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 54     Codgers   def.   Jackson 5 31 
15/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 36     Lazer Stars   def.   PBC Pumas
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 32     The G.O.A.T.S   def. by   The Blue Ballers 34 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 43     Ball'n with ma bros   def.   KP Giants Thomas 24 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 33     Bricklayers   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 44 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 63     JPS Blues   def.   Kings (Radunkovic) 52 
16/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 37     Chelsea Mudgutz   def.   V-TECH'S 25 
16/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 41     Fortune and the spuds   def.   The Sac Kings 26 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 46     Feanos   def.   1992 Dream Team 36 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 33     Skye Sonics - Dowell   def. by   Woodleigh Raiders 50 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 43     Cincinnati Gorillas   def.   Express Alert 40 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 37     Frankston Tropics   def. by   Peninsula 42 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 29     Mixed Nuts   def. by   Backcourt Violators 57 
18/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 85     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Derinya Legends 58 
18/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) G.O.A.T.S   def. by   Bobcats U18.1B 20 
18/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 56     The Dabasaurs   def.   Loot Lakers 33 
18/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 42     Back Hanners   vs   Los Swas 42 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 31     Washington Generals   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 39 
18/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 56     TMC   def.   Moneyshot 44 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 4     Mt Eliza Meteors - Reid   def. by   Bobcats U08.4 38 
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 16     Bobcats U08.2   def. by   Derinya Smurfs 19 
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 10     PBBC U08G Purple Storm   def.   Flinders Basketball Opals
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 22     Lazer Blitz   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 23     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   Woodlands Warriors Gems
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 4     Derinya Piranhas   def. by   Mt Eliza Meteors - Thompson 12 
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 39     Belvedere Breakers - Unwin   def.   Woodlands Warriors Rockets 29 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C2) 16     Derinya Dabbers   def. by   Mt Eliza Meteors - Gardener 30 
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 35     Laker 76ers   def.   PBC Strikers 22 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 16     St Anne's Avengers Red   def.   St Jude's Flames Green 11 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U12 - C2) 29     St Jude's Flames Gold   def.   Overport Hornets 22 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 31     Bobcats U14.3G   def.   Woodlands Warriors Tigers 18 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C2) 12     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def.   Coastal Royals White 11 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C2) 21     Bobcats U14B Anderson   def. by   FHS Storm 41 
22/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 40     Langwarrin Wildcats Stars   def.   Mad Monkeys 35 
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 22     Black Panthers   def. by   Frankston Wolfpack 48 
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 36     CD Dingoes   def. by   Steph's Chefs 49 
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 53     Channel 6 News   vs   Kings (Radunkovic) 53 
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 42     Penske Material   def. by   Ay Lmao 47 
23/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 29     Redbacks Web (Tues)   def. by   Don't Make Us Run 30 
23/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 51     Those Guys   def.   Peninsula Bears 47 
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 42     Rattlesnakes   def. by   Classic Stitch-up's 44 
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 41     FHS Vipers   def. by   FHS Breakerz 50 
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 43     Cincinnati Gorillas   def.   East High Wildcats 31 
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 48     Mixed Nuts   vs   Shot Block Crusaders 48 
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 56     The Team of Dreams   vs   Ballerz' 56 
25/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 56     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Derinya Grizzlies 45 
25/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 36     Woodleigh Wizards   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 19 
25/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 25     Redbacks Web (Thurs)   def. by   Bayside Sonics 50 
25/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 43     GAMtime Lakers   def.   GH50 38 
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 14     The Rats   def. by   Codgers 36 
25/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 20     Bannos Bulls   def.   Age! (Thurs)
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 18     Rowellyn Rockets Bullets   def. by   Woodlands Warriors Speedsters 41 
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 16     St Joachim's Panthers - 8   def.   Mt Eliza Meteors - Reid 15 
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 4     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Woodlands Warriors Sparkles 25 
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Rowellyn Rockets Bolt   def.   Storm Tigers 10 
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 12     Mt Eliza Meteors - Muccignat   def.   Derinya Ladybugs 10 
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 6     Derinya Piranhas   def. by   KP Giants Horton 10 
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 35     Derinya Cubs   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe 15 
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 25     Bayside Raiders Gaskell   def.   Mt Eliza Meteors - Waixel 18 
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 19     Mt Eliza Meteors - Judkins   def.   Flinders Basketball Cavaliers 15 
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 22     Ballam Park Boomers (Johnston)   def.   FHS Squad 20 
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Bayside Raiders Dave 20 
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 19     Penbank Panthers   def.   Mt Eliza Meteors - Kuffer 11 
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 23     Bobcats U14B Anderson   def.   Flinders Basketball Warriors 21 
27/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - D) 18     Skye Sonics - Armstrong   def.   Bayside Raiders Buckley 16 
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 21     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   Lazer Stars 51 
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D1) 40     Wolfpack   def.   Chillis 35 
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 48     Bean Counters   def.   Who Needs J 36 
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D4) 34     Kukus   def. by   The Zombies 37 
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 19     Channel 6 News   def. by   Blaze 46 
30/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 23     Chelsea Mudgutz   def. by   Redbacks Web (Tues) 37 
30/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 39     MARJ Mavericks   def. by   1992 Dream Team 62 
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 38     Hoops We Did It Again   def.   The Gaels 32 
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 35     FHS Eagles   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 39 
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 36     Ballerz'   def. by   Mixed Nuts 52 
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 16     Sippers   def. by   Flounders 19 
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 59     Express Alert   def.   Mc Ballers 21 
01/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 37     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   PBBC Sixers U18B Allars 39 
01/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 40     Langwarrin Wildcats Rebels   def.   G.O.A.T.S 31 
01/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 47     Team Untz   def.   Redbacks Web (Thurs) 29 
01/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 21     Back Hanners   def. by   GAMtime Lakers 29 
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 19     Dropkick Murphys   def. by   The Reapers 24 
01/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 43     Moneyshot   def.   JayHawks 28 
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 4) 10     Woodlands Warriors Thunder   def. by   Langwarrin Wildcats Cubs 27 
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 17     Rowellyn Rockets Lightning   def.   Woodlands Warriors Gunners 14 
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 4     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Langwarrin Wildcats Lynx 31 
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 28     Bobcats U08.4   def.   Lazer Storm
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 8     Derinya Smurfettes   def. by   Lazer Gems 18 
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 10     St Joachim's Panthers - 7   def. by   KP Giants Horton 24 
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 21     Rowellyn Rockets Stars   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow 31 
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 9     Lazer Hearts   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Green 22 
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B1) 28     Lazer Nitro   def. by   Woodlands Warriors X 29 
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 33     Derinya Sixers   vs   Bobcats U14.3B 33 
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 7     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   Derinya Hearts 16 
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 22     Woodlands Warriors Stars   def. by   Lazer Starlights 34 
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 49     Woodleigh Warriors   def.   Bobcats U14B Anderson 25 
05/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 21     PBBC Sixers U23G   def. by   Woodleigh Jaguars 29 
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 32     The DC's   def. by   Kukus 47 
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 33     The Vipers   def.   Bean Counters 22 
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 34     Super Troopers   def. by   B'Lilly Ballers 52 
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 44     Gladiators   def. by   The Craptors 50 
06/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 33     Mini Me Giants (Tues)   vs   Chelsea Mudgutz 33 
06/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 43     The Glaciers   def.   Redbacks Web (Tues) 40 
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 42     Rattlesnakes   def.   The Peanuts 38 
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 48     Skye Sonics - Dowell   def.   FHS Vipers 31 
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 51     The Team of Dreams   def.   Mixed Nuts 32 
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 12     Mega Minx   def. by   Peninsula 18 
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 39     Semi Pro   def.   Ice Vipers 21 
08/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 75     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Flinders Basketball Crusaders 40 
08/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 32     Bobcats U18.2B   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 40 
08/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 53     GH50   def.   Dream Team 36 
08/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D2) The Reapers   def. by   Codgers 20 
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 22     Dun Gud   def. by   The Velvet Fog 42 
08/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 44     Monstars   def.   bG 42 
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 8     St John's Jaguars U/8 Boys Blue   def. by   Mt Eliza Meteors - Crouch 29 
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 33     Flinders Basketball Crusaders   def.   Bobcats U08.2 12 
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 9     PBBC U08G Purple Storm   def.   Woodlands Warriors Unicorns
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Woodlands Warriors Thunder   def.   Storm Tigers
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 10     Rowellyn Rockets Patto   def. by   PBC Devils 11 
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - D) Woodlands Warriors Supergirls   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 23 
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - C1) 2     Derinya Dingoes   def. by   Flinders Basketball Sapphires
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 4     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Lazer Angels 24 
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C1) 32     Belvedere Breakers - Unwin   def.   Bayside Raiders Gaskell 30 
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 18     PBBC U14B Dragons   def. by   Woodlands Warriors Heat 36 
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 23     Coastal Royals White   def.   Rowellyn Rockets Storm 20 
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 16     Bobcats U14G Bugeja   def. by   Lazer Starlights 21 
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 21     FHS Falcons   def. by   Storm Fire 35 
10/08/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - B) 47     Rowellyn Rockets Gems   def.   Woodlands Warriors Fire 18 
12/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) Woodleigh Vipers   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 20 
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 52     Crave   def.   The DC's 23 
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 30     KP Giants Thomas   def. by   Who Needs J 42 
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 37     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   Black Panthers 36 
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 72     Kings (Radunkovic)   def.   Mills Squad 71 
13/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 42     The Glaciers   def.   Mini Me Giants (Tues) 36 
13/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 49     Man Can Clam   def.   MARJ Mavericks 45 
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 37     Stay in Yo Lane   def.   Those Guys 24 
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 64     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Woodlands Warriors Legends
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 25     Cincinnati Gorillas   def. by   Nothing But Net 54 
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 63     Kobe Kwan Kanobi   def.   Mixed Nuts 31 
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 51     Next Sub   def.   Mixed Bag 48 
15/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) Woodleigh Buckets   def. by   Derinya Grizzlies 20 
15/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 56     Langwarrin Wildcats Rebels   def.   Rowellyn Rockets Heat 32 
15/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 49     Bannos Bulls   def.   TMC 37 
15/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 46     JayHawks   def. by   Bayside Sonics 60 
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 32     Low Expectations   def. by   The Dabasaurs 62 
15/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 36     Hoops I Did It Again   def.   GAMtime Lakers 34 
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 19     Derinya Smurfs   def.   Rowellyn Rockets Bullets 17 
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 4) 33     Bobcats U08.5   def.   Bayside Raiders Knoop 12 
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 5     Bobcats U08G   def. by   Woodlands Warriors Sparkles
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 22     Mt Eliza Meteors - Crouch   def.   Lazer Storm 16 
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 8     Derinya Ladybugs   def. by   PBC Redbacks 13 
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 35     Derinya Cubs   def.   Woodlands Warriors Lions 23 
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 22     St Anne's Avengers Ary   def. by   Mt Eliza Meteors - Waixel 44 
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 14     Ballam Park Boomers (Adams)   def.   Skye Sonics - Smith
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B1) 22     Bobcats U14.1B   def. by   FHS Ankle Breakers 51 
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 56     St John's Jaguars U/14 Boys Gold   def.   Ballam Park Boomers (Johnston) 30 
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 16     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Derinya Hearts 19 
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 27     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def.   Woodlands Warriors Stars 15 
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 32     Bobcats U14.6B   def.   FHS Falcons 30 
19/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 20     KP Giants Hunter   def.   Woodleigh Jaguars
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 45     Blaze   def.   Mills Squad 32 
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 53     Yeah The Boys   def.   The Vipers 45 
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 38     KP Giants Thomas   vs   CD Dingoes 38 
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 44     Ay Lmao   def. by   Windsox 54 
20/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 31     Blazers   def. by   The Glaciers 62 
20/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 29     Gaile's Finest   def. by   Slammers 54 
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 36     Southside Vikings   def.   Bike Squad 22 
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 43     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   Mt Eliza Meteors - Arnott 27 
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 20     Express Alert   def.   NQR
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed C) 33     Cincinnati Gorillas   def. by   Ravens 41 
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) Backcourt Violators   def. by   Kobe Kwan Kanobi 20 
22/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 60     Derinya Legends   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 63 
22/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 30     FHS Lords   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 32 
22/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 27     TMC   def.   Redbacks Web (Thurs) 22 
22/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 27     Air Ballers   def.   Washington Generals 24 
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 21     Los Swas   def. by   Hoops I Did It Again 49 
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5) 11     Woodlands Warriors Ninjas   def. by   Flinders Basketball Warriors 14 
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 28     PBC Giants   def.   Belvedere Breakers - Campbell 18 
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 32     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 5     Mt Eliza Meteors - Reid   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 27 
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 7     Mt Eliza Meteors - Muccignat   def. by   PBC Redbacks 12 
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 8     Derinya Piranhas   def.   St Joachim's Panthers - 7
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 25     Lazer Hearts   def.   St Anne's Avengers White 17 
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C1) 21     Woodlands Warriors Vipers   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 44 
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B1) 48     Woodlands Warriors Wizards   def.   Bobcats U14.1B 28 
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 15     Rowellyn Houston Rockets   def. by   Derinya Sixers 26 
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 19     Bobcats U14.3G   def.   Bobcats U14.1G 17 
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 32     Penbank Panthers   def.   Woodlands Warriors Stars 18 
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 25     Woodleigh Warriors   def.   FHS Storm 16 
24/08/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - A) 62     Woodlands Warriors Giants   def.   Flinders Basketball Strikers 22 
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D4) 34     The Panthers   def. by   KP Giants Senior Men 38 
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 36     Ball'n with ma bros   def. by   KP Giants Thomas 49 
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 45     Wolfpack   def. by   Orange Justice 65 
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 44     Blaze   def.   Ninkasi 28 
27/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 27     Bike Squad   vs   Beer Money 27 
27/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 38     C.D. Dingoes   def. by   Rattlesnakes 40 
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 29     Honey Badgers   def. by   Feanos 51 
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 48     FHS Breakerz   def.   Woodleigh Raiders 28 
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 32     Nothing But Net   def. by   Ravens 34 
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 19     Frankston Tropics   def. by   Purple Panthers 26 
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 66     Shot Block Crusaders   def.   Mixed Bag 50 
29/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 36     Bobcats U18.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 60 
29/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 38     Langwarrin Wildcats Rebels   def.   Bobcats U18.1B 37 
29/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 41     GH50   def.   CPL 18 
29/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 43     Team Untz   def.   Bayside Sonics 31 
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 41     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Pirates 26 
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 16     Bobcats U08G   def.   Woodlands Warriors Unicorns
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 19     Woodlands Warriors Gunners   def. by   Flinders Basketball Crusaders 28 
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 13     Storm Tigers   def. by   Langwarrin Wildcats Jaguars 15 
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 16     Overport Devils   vs   NPIRE Demons 16 
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 20     Woodlands Warriors Butterflies   def.   Derinya Dynamite
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C2) 48     Overport Cavaliers   def.   Overport Hornets 16 
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 14     St Anne's Avengers Ary   def. by   Bayside Raiders Gaskell 31 
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 6     Lazer Angels   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 24 
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B1) 58     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def.   Bobcats U14.1B 29 
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 24     St Joachim's Panthers - Black Panthers   def. by   Woodlands Warriors Wizards 45 
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 25     Bobcats U14B Comerford   def.   PBBC U14B Dragons 10 
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 26     Langwarrin Wildcats Storm   def.   Rowellyn Rockets Storm 16 
31/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - C1) 21     Lazer Starlights   def. by   Bobcats U14.1G 22 
31/08/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C2) 32     FHS Storm   vs   Bobcats U14.6B 32 
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 43     Mills Squad   def.   Ninkasi 38 
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D1) 63     Bricklayers   def.   Wolfpack 44 
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D1) 33     Chillis   def. by   Western University Dolphins 59 
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men B) 39     The Craptors   def. by   JPS Blues 54 
03/09/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 24     Dads Army   def. by   V-TECH'S 29 
03/09/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 33     Neun Nyunts   def. by   Slammers 35 
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 82     Classic Stitch-up's   def.   Stay in Yo Lane 46 
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 20     Skye Sonics - Dowell   def.   Woodleigh Raiders
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 58     Ravens   def.   East High Wildcats 29 
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 51     Dribbling Mess   def.   Shooting Stars 39 
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 34     Dunkin Donuts   def. by   Bayside Bandicoots 46 
05/09/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 71     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Dragons 54 
05/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 35     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 42 
05/09/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 29     Selleck's Recoating   def. by   Codgers 34 
05/09/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 56     5 Guys Burgers and Fries   def.   Back Hanners 33 
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 33     The Velvet Fog   def. by   Washington Generals 42 
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 19     Overport Devils   def. by   Derinya Dark Birds 25 
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 1 ) 15     Bobcats U08.2   def.   Derinya Smurfs
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 9     PBBC U08G Purple Storm   def.   Flinders Basketball Opals
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 28     Derinya Draculas   def.   Bobcats U08.5 16 
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U08 - Div 5) 12     Flinders Basketball Warriors   def.   Mt Eliza Meteors - Bourke
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C2) 27     Flinders Basketball Celtics   def. by   Overport Cavaliers 28 
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C1) 27     Belvedere Breakers - Unwin   def. by   Woodlands Warriors Rockets 33 
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 26     Mt Eliza Meteors - Carson   def.   Woodlands Warriors Sapphires 21 
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U14 - B1) 54     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def.   St Joachim's Panthers - Black Panthers 37 
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 14     FHS Squad   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 33 
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 6     Langwarrin Wildcats Storm   def. by   PBC Pumas 22 
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 17     Bobcats U14.3G   def.   Woodlands Warriors Tigers 15 
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 27     Derinya Storm   def.   Rowellyn Rockets 26 
14/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 1) 13     Lazer Gems   def. by   Storm Rebels 26 
14/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 4) 5     Langwarrin Wildcats Jaguars   def. by   Lazer Blitz 25 
14/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 3) 18     Bobcats U08G   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk 17 
14/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 21     Langwarrin Wildcats Panthers   def.   Derinya Dark Birds
14/09/19 (Sat) 11:35 (W19 - Boys U08 - Div 2) 2     Mt Eliza Meteors - Crouch   def. by   St Joachim's Panthers - 8 28 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
12:25 (W19 - Girls U10 - D) 18     Woodlands Warriors Super Sparks   def.   Langwarrin Wildcats Cheetahs 10 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
13:15 (W19 - Boys U10 - D2) 11     Derinya Fireballs   def. by   Bayside Raiders Mason 12 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
14:05 (W19 - Girls U12 - D1) 25     Bobcats U12.2G   def.   Mt Eliza Meteors - Farrow 12 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
14:55 (W19 - Boys U12 - C2) 34     Overport Cavaliers   def.   Laker 76ers 27 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
15:45 (W19 - Boys U12 - D2) 19     Bayside Raiders Robinson   def.   Langwarrin Wildcats Ninjas 13 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
16:35 (W19 - Boys U14 - B2) 48     Bobcats U14B Comerford   def.   Woodlands Warriors Heat 16 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
17:25 (W19 - Boys U14 - D1) 40     Bobcats U14.7B   def.   FHS Thrashers 38 
21/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Lynx   vs   Woodlands Warriors Sparkles  
21/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3)   Derinya Bulls   vs   Langwarrin Wildcats Leopards  
21/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Storm   vs   Woodlands Warriors Knights  
21/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 3)   Rowellyn Rockets Rainbows   vs   Mt Eliza Meteors - Clerk  
21/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Angels   vs   Derinya Divas  
21/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Starlights   vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
13:00 (W19 - Boys U12 - D1)   St Anne's Avengers Red   vs   Langwarrin Wildcats Rangers  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
13:55 (W19 - Boys U12 - C2)   Lazer Force   vs   Laker 76ers  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
14:50 (W19 - Boys U12 - B2)   Derinya Dragons   vs   KP Giants Schryver  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
15:45 (W19 - Boys U12 - C3)   Bobcats U12.4B   vs   Derinya Wizards  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
16:40 (W19 - Girls U14 - C2)   Mt Eliza Meteors - McGrath   vs   Bayside Raiders Dave  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
17:35 (W19 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Fire   vs   Rowellyn Rockets Gems