Frankston CRT#4

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 43     Good Wide Open   def. by   Punjabi MC 61 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 37     Bulls   def. by   Litt Up 49 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 20     GKP Renegades (Sunday)   def.   I Can't Believe It's Not Butler
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 19     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Score Review 35 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 49     Comeback Kings   def. by   Orange Justice 54 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 63     Dave   def.   Everfkdaman 25 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 40     Dead Giveaway   def. by   The Vipers 42 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     The Glaciers   def. by   The Sac Kings 35 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 40     Blazers   def.   Southside Vikings 19 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 31     The Peanuts   def. by   Miami Trainees 52 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 24     Nightstalkers   def. by   Dazzling Divas 30 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 27     Gelogenics   def. by   Flying Saucy's 42 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Nothing But Net   def.   Lesgoo 24 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 83     Space Jam   def.   Net Assets 53 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 51     Davy Jones' Locker   def.   Washington Generals 26 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 23     Monstars   def. by   CPL 28 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 27     Bayside Sonics   def. by   Back Hanners 33 
26/09/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 69     Gecko's   def. by   Easy Dubs 74 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 37     Monstars (Sun)   def. by   Punjabi MC 47 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 31     Burrito Bandits   def. by   Franklin Turtles 34 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 31     Litt Up   def. by   I Can't Believe It's Not Butler 37 
29/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 34     Talking Dribble   def. by   Hellcats 42 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 29     Who Needs J   def. by   ZF 31 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 52     Ballers   def.   Everfkdaman 28 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 25     The Swish Kebabs   def. by   Yeah The Boys 35 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 20     The G.O.A.T.S   def.   The Poets
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Wham!   def.   Upotipotpon Utopians 31 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 17     Blue Bandits   def. by   Dads Army 18 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Rattlesnakes   def.   Hoops We Did It Again 38 
01/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 37     Got Not Much   def.   CTG 19 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Dazzling Divas   def.   Sunrises 21 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 35     The Jordies   def.   Wii Not Fit! 25 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     East High Wildcats   vs   Best Buds 31 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 58     Net Assets   def.   Backcourt Violators 31 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 38     The Young Bloods   def.   Low Expectations 34 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   The Warriors 40 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 15     Bayside Sonics   def. by   Byron Ballers 43 
03/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 12     The Bean Bag Boys   def. by   Team Untz 59 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     Litt Up   def. by   I want a McFlurry aye 60 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 17     Just Play Rattlers   def. by   Punjabi MC 42 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     GKP Renegades (Sunday)   def.   BAH 28 
06/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 28     Sunday Sesh   def.   Just Play Dragons 20 
07/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 10     Bayside Raiders Gomes   def. by   Rowellyn Rockets Wreckers 45 
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) Woodleigh Jaguars   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 20 
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 16     Rowellyn Rockets Rebels   vs   Ballam Park Boomers (Smead) 16 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 30     The Drizzly Bears   def. by   Dave 36 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Team Goose   def. by   Frankston Fastbreakers 73 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Tropics   vs   Langy Boyz 36 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 36     KP Giants Thomas   def.   Dead Giveaway 35 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     Chelsea Mudgutz   def.   Dads Army 10 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 45     Vertical Smirk   def.   The Reapers 26 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 27     Rogue Elephants   def.   The Peanuts 15 
08/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 53     Knights   def.   Juiced Up 35 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 42     Ballam Park Boomers (Graham)   def.   Rowellyn Rockets Goats 26 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 20     FB Raptors   def. by   Hoopsters 27 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 39     Bobcats U16B Grant   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 12 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 29     Sunrises   def. by   Burra's 35 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Net Assets   def. by   The Team of Dreams 48 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 17     Squirtle Squad   def. by   Kobe Kwan Kanobi 52 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 24     Purple Panthers   def. by   Flying Purple People Eaters 33 
10/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 30     FHS Cookies & Kareem   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 26 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 46     Ballam Park Boomers (Preston)   def. by   The Ringerz 62 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 39     Age! (Thurs)   def. by   The Young Bloods 45 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 27     Prince and the Revolution   def. by   Brick City 36 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     Word G   def.   Just Play Cougars 24 
10/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 27     Bayside Sonics   def. by   Davy Jones' Locker 29 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 22     Bobcats U08.6   def.   Langwarrin Wildcats U8 Pumas
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 5     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   PBBC U08G Purple Storm
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 28     Bobcats U08.4   def.   Woodlands Warriors Storm 12 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 6     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Lazer Gems 20 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 22     St Anne's Avengers Tenner   def.   St John's Jaguars U/8 Girls
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) Mt Eliza Meteors - Grey   def. by   Derinya Dukes 23 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Mt Eliza Meteors - Seal   def.   Belvedere Breakers - Gem 10 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 46     Overport Cavaliers   def.   Woodlands Warriors Rockets
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3) 16     Mt Eliza Meteors - Emmett   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 29 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 15     Bayside Raiders Troy   def.   KP Giants G12's 11 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 10     Bayside Raiders Buckley   def.   St Anne's Avengers Noonan
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D2) 30     Woodleigh Ballers   def.   Lazer Bolts 23 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 46     FB Warriors   def.   St Anne's Avengers Ary 26 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 14     Mt Eliza Meteors - Schonfelder   def. by   Storm Fire 34 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 48     Wildcats   def.   I want a McFlurry aye 43 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 30     Just Play Rattlers   def.   Good Wide Open 27 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 33     Charged   def. by   Snacc Attacc 50 
13/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 42     Bulls   def. by   The Magikarps 75 
14/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 25     FB Opals   def. by   FHS Flames 39 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 26     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Woodleigh Vipers 36 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) Woodleigh Jaguars   def. by   Bayside Raiders de Haan 20 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 39     Club   def.   The Nook 23 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 28     Comeback Kings   def.   Everfkdaman 16 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 70     Crave   def.   Charlies Angles 22 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 34     CD Dingoes   def. by   Bean Counters 36 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Rogue Elephants  
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Mad Ballers   vs   Blue Bandits  
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Reapers   vs   Jim's Balling  
15/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   CTG   vs   Knights  
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   vs   KP Giants Rovers  
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Vipers   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Grant   vs   St John's Jets  
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Mumma Bulls  
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Shot Block Crusaders   vs   Space Jam  
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   NQR   vs   Squirtle Squad  
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Gelogenics   vs   No Ballers  
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FHS Lords   vs   FB Raptors  
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Bobcats U21B   vs   Ballam Park Boomers (Preston)  
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B)   5 Guys Burgers and Fries   vs   Heat  
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Flaming Moes  
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   Washington Generals   vs   Air Ballers  
17/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Below average   vs   The Young Bloods  
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Divas   vs   Mt Eliza Meteors - Miles  
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Mt Eliza Meteors - King   vs   Bobcats U08.6  
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Bignell   vs   Woodlands Warriors Knights  
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Storm Rebels   vs   PBC Giants  
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Storm Tigers   vs   Woodlands Warriors Ninjas  
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Ballam Park Boomers (Big Reds)   vs   Langwarrin Wildcats U8 Pumas  
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Seal   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Derinya Wizards   vs   Laker 76ers  
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Rowellyn Rockets Bardin   vs   Derinya Daredevils  
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Rowellyn Rockets Power   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Green  
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Overport Angels   vs   Ballam Park Boomers (Ridgway)  
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B)   NPIRE Demons   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FHS Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Goodrick  
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Belvedere Breakers - Stone   vs   Mt Eliza Meteors - Schonfelder