Frankston Crt #6

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 37     Phoenix Firebirds   def. by   Snacc Attacc 50 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 44     Spuds   def.   Sunday Sesh 15 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 42     Silver County Knights   def.   Franklin Turtles 37 
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 38     6 Bucks   def. by   Anti Ranga 52 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 60     Crave   def.   Juicy Goombas 24 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 45     The Zombies   def.   Tropics 29 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) The Poets   def. by   Langy Boyz 20 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 43     Juiced Up   def.   Falcons 35 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 29     Stay in Yo Lane   def. by   Rattlesnakes 51 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 20     The Reapers   def.   Don't Make Us Run
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 35     Shooting Stars   def. by   Flying Purple People Eaters 44 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 23     Randoms   def.   Burra's 20 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 50     The Moto Moto's   def.   Lemons
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 25     Dark Souls   def. by   Basket Brawlers 42 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     STIGEF   def.   The Young Bloods
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 33     Dropkick Murphys   def.   Just Play Cougars 26 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 65     Team Untz   def.   Air Ballers 46 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 46     Charged   def.   Frost 37 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 30     ShamWow   def. by   Misfits 40 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 20     GKP Renegades (Sunday)   def.   I want a McFlurry aye
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 27     Tune Squad   def. by   When's Smoko 42 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 44     The Zombies   def.   Kukus 34 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 45     The Drizzly Bears   def.   Razorlight 35 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 49     Dave   def.   Orange Justice 30 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 33     Falcons   def.   Duke Street 16 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 20     Miami Trainees   def. by   Rogue Elephants 25 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     The Glaciers   def. by   Vertical Smirk 37 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 32     Peninsula   def.   Flying Purple People Eaters 31 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 14     Panthers   def. by   Burra's 25 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 8     Flounders   def. by   Roadrunners 22 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 29     Chicken Wing Clippers   def.   Karingal Mad Monkeys 22 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Redbacks Web (Thurs)   vs   The Rats 36 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 50     The Knights   def.   Tune Squad 48 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Oilers   def. by   5 Guys Burgers and Fries 37 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 22     Frost   def. by   Hot Mess 38 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 61     Monstars (Sun)   def.   Good Wide Open 39 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 24     Tiger Eyes   def. by   Aquaballers 37 
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 59     Mt Eliza Meteors - Wade   def.   Skye Sonics - Corrigan 25 
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 25     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Bayside Raiders de Haan 38 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 25     Everybody Love Everybody   def. by   Port Royals 44 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 28     Just Play Wolves   def. by   Senior Shadows 36 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 29     Vicious nd Delicious   def. by   Ballers 37 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 33     Who Needs J   def. by   Moose Knuckles 39 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 28     CTG   def. by   Fortune and the spuds 37 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 29     Hoops We Did It Again   def. by   Stay in Yo Lane 43 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     Mini Me Giants (Tues)   def.   The Sac Kings 22 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 44     Bobcats U16B Frankston Flyers   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 16 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 52     FHS Ballers   def.   Rowellyn Rockets Gold 26 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 39     Bobcats U16B Browne   def.   Langwarrin Wildcats 76ers 25 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Dazzling Divas   def.   Mumma Bulls
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 9     Savages   def. by   Mega Minx 13 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 27     Chicken Wing Clippers   def. by   Dark Souls 54 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 20     Karingal Mad Monkeys   def. by   The Moto Moto's 23 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 39     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Langwarrin Wildcats Archer 34 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     Below average   def. by   Low Expectations 29 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 42     The Easy Beats   def.   Karingal Knights 30 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 38     Shakeyadrips   vs   Hoops I Did It Again 38 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 14     Rowellyn Rockets Starlets   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds 14 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 9     Woodlands Warriors Supergirls   def.   St Anne's Avengers O'Dell
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 14     Lazer Boomers   def.   Derinya Dodgers 11 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 20     KP Giants - Benson Boys   def.   Woodlands Warriors Whytes 12 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 31     Woodlands Warriors Shimmer   def.   FB Sapphires
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 11     FB Heat   def.   Woodlands Warriors Hornets 10 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 5     Derinya Matrix   def. by   Woodlands Warriors Dunkers 20 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Skye Sonics - Smith 16 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 13     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Mt Eliza Meteors - Gardener 15 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 28     Belvedere Breakers - Stuckey   def.   Langwarrin Wildcats Sabres
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 22     Mt Eliza Meteors - Bradford   def.   Bayside Raiders Dave 15 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 10     Bayside Raiders Marden   def. by   Lazer Sparks 14 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 14     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Derinya Destroyers 20 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) Mt Eliza Meteors - Gilligan   def. by   Skye Sonics - Gunn 20 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 30     Hot Mess   def. by   Phoenix Firebirds 39 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 48     ShamWow   def.   Just Play Dragons
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 69     Burrito Bandits   def.   Silver County Knights 53 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 37     Rowellyn Rockets Wreckers   def.   St Joachim's Panthers 23 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 42     FB Emeralds   def.   Langwarrin Wildcats Stars 16 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 40     6 Bucks   def.   When's Smoko 35 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 45     Senior Shadows   def.   Kukus 21 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 55     The Drizzly Bears   def. by   Orange Justice 59 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 29     Ball'n with ma bros   def. by   Moose Knuckles 32 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 32     Fortune and the spuds   def. by   Frankston Wolfpack 44 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 38     The Peanuts   def. by   Vipers 48 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 17     Vertical Smirk   def. by   Mini Me Giants (Tues) 21 
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 41     Bayside Raiders Ulli   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 21 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 25     FHS Squad   def.   FHS Pirates
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 28     FB Cavaliers   def.   Hoopsters 24 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 20     Purple Panthers   def. by   Shooting Stars 25 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 52     Net Assets   def.   Space Jam (Trewhitt) 42 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 28     Dazzling Divas   def. by   Jaguars 37 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 13     Flying Purple People Eaters   def. by   Mega Minx 34 
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 20     Woodleigh Wizards   def. by   FHS Cookies & Kareem 35 
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 33     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 36 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     The Rats   def. by   STIGEF 33 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 37     Doopers   def.   Slayin Saiyans 28 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 32     Hoops I Did It Again   def. by   Oilers 40 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 12     PBBC U10G Sandhurst Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Waller 12 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 4     Woodlands Warriors Devils   def. by   Derinya Dingoes 10 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 12     Lazer Boomers   def.   Bobcats U10.1B 10 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 13     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Mt Eliza Meteors - Hill 10 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 16     Woodlands Warriors Gems   def.   Derinya Dragonflies
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 12     Bobcats U12.2G   def.   Belvedere Breakers - Polglase
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 39     Mt Eliza Meteors - Yates   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 15     Mt Eliza Meteors - Mackay   vs   FB Diamonds 15 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Ninjas   vs   Overport Hawks 18 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) FHS Williams   def. by   Bobcats U14.1G 22 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 13     FB United   def. by   Woodlands Warriors Stars 27 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 25     The Shadows Sharks   def.   Rowellyn Rockets Boosters 20 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 46     Bobcats U14B Anderson   def.   Mt Eliza Meteors - Kuffer 37 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 19     Tiger Eyes   def. by   Average Joes 35 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 30     Spuds   def.   Hot Mess 23 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 48     Talking Dribble   def.   Frost 34 
21/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 37     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   St Joachim's Panthers 12 
21/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 34     Ballam Park Boomers (Smead)   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 24 
21/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 12     Woodleigh Jaguars   def. by   FB Emeralds 68 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 34     When's Smoko   def. by   Eagles 61 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 20     Just Play Wolves   def. by   Tune Squad 32 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 44     Juicy Goombas   def.   The G.O.A.T.S 28 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 33     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Port Royals 44 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 47     Don't Make Us Run   def.   Jack's Angels 37 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 31     Fortune and the spuds   def.   Falcons 30 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 13     Southside Vikings   def. by   Dads Army 24 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 30     Miami Trainees   def. by   Venomenoms 2.0 56 
23/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 22     Bobcats U16.2B   def. by   Langwarrin Wildcats 76ers 26 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 11     Derinya United   def. by   Bobcats U16B Frankston Flyers 29 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 34     Hoopsters   def. by   Bayside Raiders Jake 57 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 15     Randoms   def. by   Dazzling Divas 31 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 13     Peninsula   def.   Panthers 10 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 24     Lemons   def. by   Dunkin Donuts 58 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 50     The Benchwarmers   def.   Satday Squad 33 
24/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 16     Rowellyn Rockets Heat   def. by   FB All Stars 50 
24/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 24     Woodleigh Panthers   def. by   Bobcats U21.2B 26 
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 42     FB Raptors   def.   Woodleigh Wizards 12 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 18     Prince and the Revolution   def. by   The Warriors 24 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     Bannos Bulls   def. by   Redbacks Web (Thurs) 29 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 12     The Bean Bag Boys   def. by   Below average 52 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 17     Bayside Sonics   def. by   Low Expectations 37 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 6     Derinya Shooting Stars   def. by   Bayside Raiders Klan 19 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 24     Rowellyn Rockets Opals   def.   Derinya Dingoes
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 18     Bobcats U10B Howden   def.   Lazer Boomers 11 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 12     Rowellyn Rockets Thunder   def.   Derinya Piranhas 11 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 15     Lazer Charms   def.   Derinya Dynamite
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 10     Derinya Fireballs   def.   Rowellyn Rockets Heat
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 26     Langwarrin Wildcats Magic   def.   Langwarrin Wildcats Ladybirds
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 23     Bobcats U12.4B   def.   Lazer Bombs 14 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 9     Derinya Dabbers   def.   Belvedere Breakers - Polglase
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 47     St Anne's Avengers Quinn   def.   FB Cavaliers
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 9     Bobcats U14G Bugeja   def. by   Skye Sonics - Morton 28 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 20     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Skye Sonics - Armstrong 67 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 20     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def. by   Mt Eliza Meteors - Vandermeer 38 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 42     Derinya Dunkers   def.   Bobcats U14B Anderson 19 
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 50     No Fancy Stuff   def.   Sunday Sesh 25 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 32     Shootyashot   def. by   Burrito Bandits 35 
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 31     Spuds   def. by   Phoenix Firebirds 40 
28/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 28     Mt Eliza Meteors - Wade   def. by   Woodleigh Vipers 29 
28/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 16     KP Giants Hunter   def.   Woodleigh Jaguars 13 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 31     The Nook   def.   6 Bucks 27 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 36     The Zombies   def.   Kukus 35 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 40     Mills Squad   def. by   Gladiators 49 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 22     Senior Shadows   def. by   Tune Squad 37 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 29     Southside Vikings   def.   Mad Ballers 17 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 44     Frankston Wolfpack   vs   Dream Team 44 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 50     Neun Nyunts   def.   Easier Dubs 29 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 35     The Reapers   def.   PBBC The Oilers 23 
30/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 28     Bayside Raiders Ulli   def.   Bobcats U16B Grant 27 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 15     Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   def. by   Langwarrin Wildcats Tigers 29 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 30     St Joachim's Panthers - 4   def. by   Skye Sonics - Dowell 44 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 28     Immabe   def. by   Dark Souls 44 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 42     Burra's   def.   Jaguars 27 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 32     Chicken Noodle Hoops   def. by   Nothing But Net 43 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 29     Dunkin Donuts   def. by   Basket Brawlers 30 
31/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 48     Space Jam   def.   FHS Lords 45 
31/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 39     PBBC U18B Raiders   def.   Bobcats U21B 24 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 29     Bobcats U21.2B   def. by   Woodlands Warriors EMC 36 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 33     The Warriors   def.   Monstars 31 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 40     bG   def. by   Brick City 61 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 21     The Bean Bag Boys   def. by   The Rats 63 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     The Young Bloods   def. by   JayHawks 39 
06/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 22     Bayside Raiders Ulli   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodwill 43 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 23     Derinya United   def. by   FB Cavaliers 34 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 38     FB Raptors   def.   Bobcats U16B Frankston Flyers 36 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 48     Pump   def.   Bayside Bandicoots 39 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 19     Randoms   def. by   Clueless 26 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 38     Monstars   def. by   Ravens 61 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 68     Dark Souls   def.   TSG 39 
07/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 30     Langwarrin Wildcats Archer   def. by   Woodlands Warriors EMC 34 
07/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 49     Woodleigh Panthers   def.   FB Crusaders 38 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 57     FHS Lords   def.   Rowellyn Rockets Heat 51 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 10     Monstars   def. by   Flaming Moes 36 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     TMC   def. by   Age! (Thurs) 41 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 35     Flames   def.   CPL 29 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     JayHawks   def.   Low Expectations 38 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 14     Bayside Raiders Klan   def.   PBBC U10G Sandhurst Storm 10 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 11     FB Rubies   def.   Woodlands Warriors Devils
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - B1) 20     Baxter Buddies U10   def. by   Rowellyn Rockets Rookies 25 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 12     St Joachim's Panthers - 5   def.   Lazer Gunns 11 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 10     Lazer Charms   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 14 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 15     St Jude's Flames Gold   def.   Derinya Fireballs
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 23     Langwarrin Wildcats Magic   def.   Mt Eliza Meteors - Mackay 20 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 54     St Jude's Flames Green   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun 10 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 7     Bobcats U12.2G   def. by   Derinya Dabbers 15 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Ninjas   def.   Bobcats U12B Tyler 15 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 24     Bayside Raiders Dave   def. by   Derinya Hearts 30 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 14     Bayside Raiders Marden   def.   St Joachim's Panthers - 6 10 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 35     Mt Eliza Meteors - Cester   def.   The Shadows Sharks 20 
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 36     Derinya Storm   def.   Derinya Dunkers 26 
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 63     Franklin Turtles   def.   Just Play Rattlers 30 
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 28     Aquaballers   def. by   Tiger Eyes 42 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 30     Charged   def.   Spuds 28 
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 35     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Woodleigh Vipers 25 
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 36     Ballam Park Boomers (Smead)   def.   Skye Sonics - Corrigan 11 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 35     Crave   def. by   Eagles 42 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 39     6 Bucks   def.   Team Boloz 26 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 25     Tune Squad   def.   The Zombies 23 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 50     Langy Boyz   def.   Charlies Angles 35 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 37     Southside Vikings   def.   PBBC The Oilers 25 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 41     Knights   def.   Torstie 25 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 27     Blue Bandits   def. by   Don't Make Us Run 32 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 44     Classic Stitch-up's   def.   Gaile's Finest 34 
13/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 46     Hoopsters   def.   Bobcats U16.2B
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 30     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Rowellyn Rockets Gold 33 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 29     Woodlands Warriors Thunder   def. by   Skye Sonics - Dowell 43 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 46     Bayside Bandicoots   def.   Organised Confusion 18 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 39     Mumma Bulls   def.   Randoms
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1) 16     Flying Purple People Eaters   def. by   Savages 47 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 37     Immabe   def.   Chicken Wing Clippers 27 
14/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 47     FB Raptors   def.   FB Crusaders 43 
14/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 43     Bobcats U21B   def.   FHS Cookies & Kareem 30 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 44     KP Giants Cummins   def. by   Derinya Legends 53 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 29     Flaming Moes   def. by   Steamed Hams 31 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     TMC   def.   The Bean Bag Boys
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Low Expectations   def.   Below average 20 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     Mini Me Giants (Thurs)   def.   bG 36 
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 33     St Joachim's Panthers   def.   Bayside Raiders Gomes 22 
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 44     FB Rubies   def.   Bobcats U21G 43 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 22     Team Boloz   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 44 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 31     Just Play Wolves   def. by   Langy Boyz 41 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 30     Eagles   def. by   Turkeys 44 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 31     6 Bucks   def. by   Port Royals 36 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 12     PBBC The Oilers   def. by   Dads Army 34 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 33     Falcons   def. by   Juiced Up 43 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 52     Jack's Angels   def.   Mad Ballers 21 
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 29     Honey Badgers   def. by   Neun Nyunts 33 
20/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) Dragons   def. by   Bobcats U16B Philippe 20 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 26     Bobcats U16B Comerford   def.   Bobcats U16B Grant 13 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 23     FB Raptors   def. by   St Joachim's Panthers - 4 56 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 34     Alley-Oopsies   def.   The Moto Moto's 13 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 30     Organised Confusion   def. by   Ice Vipers 43 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 33     Nothing But Net   vs   Clueless 33 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 28     Karingal Mad Monkeys   def. by   Chicken Wing Clippers 31 
21/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 62     FB All Stars   def.   KP Giants Cummins 34 
21/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 62     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Ballam Park Boomers (Preston) 54 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 29     Langwarrin Wildcats Archer   def. by   FB Crusaders 31 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 48     Steamed Hams   vs   Los Swas 48 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     TMC   def. by   Bayside Sonics 52 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 48     The Warriors   def.   bG 26 
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 35     Prince and the Revolution   def. by   Flames 42 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 8     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def. by   Rowellyn Rockets Cubs 16 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 8     Overport Thunder   vs   FB Rubies
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 12     Bobcats U10.3B   def. by   Lazer Boomers 14 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 20     Lazer Bullets   def.   Belvedere Breakers - McAsey 10 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 22     Minimbah Mavericks   def.   Ballam Park Boomers (Rapana) 16 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 19     Bobcats U10.4B   def.   Woodlands Warriors Timber Wolves
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 16     Derinya Daredevils   def. by   Mt Eliza Meteors - Cooper 18 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 30     Bobcats U12.4B   def.   Mt Eliza Meteors - Sheppard 28 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 18     Mt Eliza Meteors - Mackay   def. by   Langwarrin Wildcats Ladybirds 24 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 39     Lazer Sharks   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun 26 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 11     Woodlands Warriors Stars   def. by   Skye Sonics - Morton 13 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 30     Mt Eliza Meteors - Bradford   def.   Derinya Devils
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 10     Bayside Raiders Robinson   def. by   PBBC U14B Bullets 13 
23/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 35     Baxter Buddies U14   def.   Bobcats U14.6B 18 
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 60     Pratt & Co   def.   Hellcats 53 
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 40     Misfits   def.   No Fancy Stuff 38 
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 47     Punjabi MC   def.   Shootyashot 42 
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 34     Woodleigh Vipers   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 36 
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 32     Rowellyn Rockets Keating   def.   Ballam Park Boomers (Smead) 16 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 38     Turkeys   def. by   When's Smoko 44 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 41     The G.O.A.T.S   def. by   Tropics 46 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 42     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   6 Bucks 23 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 37     Langy Boyz   def. by   Senior Shadows 41 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 23     Jack's Angels   def. by   Southside Vikings 34 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 35     Dream Team   def. by   Got Not Much 47 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 26     Dads Army   def.   Blue Bandits 22 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 34     Woodlands Warriors Legends   def.   Mt Eliza Meteors - Goodwill 21 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 56     Woodlands Warriors Jammers   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 25 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 31     Shooting Stars   def.   Peninsula 24 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 16     Sunrises   def. by   Clueless 32 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 40     Best Buds   def. by   Ravens 58 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 34     Immabe   def.   Dunkin Donuts 31 
28/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Dad and Co   def. by   Bobcats U18.2B 70 
28/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 45     Woodlands Warriors EMC   def.   Bobcats U18B Allars 23 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 36     Rowellyn Rockets Heat   def. by   KP Giants Cummins 41 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 39     Los Swas   def. by   Brick City 45 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 50     Redbacks Web (Thurs)   def.   The Bean Bag Boys 26 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 37     The Young Bloods   def.   Bayside Sonics 31 
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 35     The Warriors   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 48 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 9     PBBC U10G Sandhurst Storm   def.   PBBC U10G Patto Legends
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 12     Skye Sonics - Enez   def. by   FB Cavaliers 14 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 8     Derinya Matrix   vs   St Jude's Flames Gold
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 10     Overport Warriors   def.   Rowellyn Rockets Thunder
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 12     Lazer Girls   def. by   Rowellyn Rockets Starlets 18 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 19     PBBC U10B Lakers   def.   Bayside Raiders Kidney 17 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 21     Lazer Thunder   def. by   Langwarrin Wildcats Warriors 29 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 20     St Anne's Avengers Red   def.   Lazer Bombs 17 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 13     FB Diamonds   def.   Langwarrin Wildcats Magic
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 32     Mt Eliza Meteors - Arjun   def.   Storm Lions 17 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 14     Woodlands Warriors Tigers   def. by   Penbank Panthers 15 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 13     St Joachim's Panthers - 6   def. by   Coastal Royals White 14 
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 20     Woodlands Warriors Stars   vs   PBC Pumas 20 
30/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 49     Bobcats U14.6B   def.   Langwarrin Wildcats Claws 26 
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 32     Frost   def. by   The Rookies 50 
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 33     Just Play Dragons   def. by   Aquaballers 62 
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 32     Andy's Angels   def. by   Franklin Turtles 52 
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 39     St Joachim's Panthers   def.   Lazer Stars 17 
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 20     Langwarrin Wildcats Stars   def.   Woodleigh Jaguars
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 37     Turkeys   def. by   Everybody Love Everybody 47 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 43     Kukus   def. by   Senior Shadows 46 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 32     The Nook   def. by   Team Boloz 45 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 27     The Zombies   def. by   Just Play Wolves 51 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 31     CTG   def. by   Torstie 36 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 18     Dads Army   def. by   The Reapers 25 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 27     Honey Badgers   def. by   Feanos 44 
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 47     Rattlesnakes   def. by   The Peanuts 58 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 23     St John's Jets   def. by   Hoopsters 40 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 31     FHS Vipers   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 45 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 35     Chicken Dippers   def. by   East High Wildcats 44 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 38     Sunrises   def.   Jaguars 27 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 57     The Benchwarmers   def.   Lesgoo 30 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 19     The Jordettes   def. by   Panthers 37 
05/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 37     FHS Cookies & Kareem   def.   FB Crusaders 33 
05/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 57     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Woodleigh Panthers 35 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 31     Woodleigh Wizards   def. by   Space Jam 39 
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 47     Brick City   def.   CPL 37 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     JayHawks   def. by   The Rats 53 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 58     Low Expectations   def.   TMC 23 
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 31     Davy Jones' Locker   def. by   The Velvet Fog 45 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 3     PBBC U10G Patto Legends   def. by   Mt Eliza Meteors - Waller 19 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 22     Overport Thunder   def.   Mt Eliza Meteors - Wallace
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 26     Mt Eliza Meteors - Leeves   def. by   Bobcats U10.3B 28 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 13     Lazer Racers   def.   St Joachim's Panthers - 7
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 6     Bobcats U10.4B   def. by   Mt Eliza Meteors - Dennis 12 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 10     Lazer Jewels   def. by   St Anne's Avengers Ary 17 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - B1) 23     FB All Stars   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Blue 29 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 35     St Anne's Avengers Red   def. by   Mt Eliza Meteors - Taafe 47 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 14     Langwarrin Wildcats Magic   def.   Derinya Diamonds 13 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 33     St Joachim's Panthers - 3   def.   Mt Eliza Meteors - Gallaher 15 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 16     Woodlands Warriors Stars   def. by   Bobcats U14G Bugeja 25 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 18     Lazer Sparks   def. by   Mt Eliza Meteors - Bradford 33 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 26     PBBC U14B Bullets   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 23 
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 31     Phoenix Firebirds   def. by   Hot Mess 35 
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 27     Misfits   def.   Downtown Funky Stuff 21 
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 62     Punjabi MC   def.   Good Wide Open 36 
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) Woodleigh Vipers   def. by   St Joachim's Panthers 20 
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 25     Rowellyn Rockets Keating   def.   FB Opals 17 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 20     Eagles   def.   Team Boloz
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 34     Just Play Wolves   def. by   Charlies Angles 42 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 37     The Nook   def. by   When's Smoko 43 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 21     Tune Squad   def. by   Langy Boyz 37 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 27     Fortune and the spuds   def. by   Juiced Up 51 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 34     Blue Bandits   def.   Mad Ballers 20 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 21     Southside Vikings   def.   The Reapers 17 
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 30     Slammers   def.   Silver Spurs 24 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 24     Woodlands Warriors Legends   def. by   Langwarrin Wildcats Tigers 28 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 30     FHS Squad   def. by   Woodlands Warriors Jammers 33 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 24     Flounders   def. by   The Airballers 25 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 38     Dunkin Donuts   def.   Lemons 23 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 33     Alley-Oopsies   def. by   Ice Vipers 36 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) Shooting Stars   def. by   Flying Purple People Eaters 20 
12/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 51     FB Crusaders   def.   Bobcats U18B Allars 45 
12/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 49     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Bobcats U21.2B 33 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 38     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 39 
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 28     TMC   def. by   Below average 44 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 51     The Dabasaurs   def.   Air Ballers 45 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 26     Back Hanners   def. by   STIGEF 30 
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     The Young Bloods   def. by   Low Expectations 52 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 12     Mt Eliza Meteors - Waller   def.   Bayside Raiders Klan 10 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 4     Woodlands Warriors Devils   def. by   Overport Thunder 12 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 12     St Anne's Avengers McCormack   def. by   NPIRE Demons 13 
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 10     Belvedere Breakers - McAsey   def. by   Overport Warriors 26 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 17     Mt Eliza Meteors - Smith   def.   Woodlands Warriors Vikings
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 6     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Derinya Dragonflies 10 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 32     Mt Eliza Meteors - Cooper   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 38 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 22     Rowellyn Rockets Rovers   def. by   Derinya Fire 36 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 8     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def. by   Overport Magic 29 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 22     Bobcats U12B Tyler   def.   Langwarrin Wildcats Ninjas 13 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 22     Skye Sonics - Armstrong   def.   Woodlands Warriors Stars 18 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 28     Bobcats U14.1G   def.   St Joachim's Panthers - 6 14 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 26     PBBC U14B Bullets   def.   The Shadows Sharks 21 
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 22     Just Play Dragons   def. by   ShamWow 70 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 34     Andy's Angels   def. by   Silver County Knights 62 
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 18     KP Giants Hunter   def. by   Swampies 52 
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 27     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Skye Sonics - Corrigan 25 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 34     Eagles   vs   6 Bucks 34 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 18     Juicy Goombas   def. by   The Zombies 42 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 44     Port Royals   def.   The Nook 33 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 25     Tune Squad   def.   The G.O.A.T.S 20 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 44     Jack's Angels   def. by   Don't Make Us Run 58 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 24     Frankston Wolfpack   def.   Got Not Much 20 
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 36     Blue Bandits   def.   PBBC The Oilers 24 
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 63     Feanos   def.   CD Dingoes 42 
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) Dragons   def. by   Rowellyn Rockets Jess 20 
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) Derinya United   def. by   Woodlands Warriors Legends 20 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 59     Area 51   def.   The Moto Moto's 38 
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) Dribbling Mess   def. by   Purple Panthers 20 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 38     Monstars   def.   Best Buds 23 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 22     Lemons   def. by   Karingal Mad Monkeys 34 
19/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 47     FHS Cookies & Kareem   vs   FB Raptors 47 
19/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) Bobcats U18B Allars   def. by   Woodleigh Panthers 20 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 57     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   FHS Lords 38 
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 58     Flames   def.   bG 49 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 26     The Velvet Fog   def. by   Washington Generals 29 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     The Young Bloods   def. by   Below average 36 
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 23     Monstars   def. by   Steamed Hams 38 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 28     When's Smoko   def. by   Turkeys 32 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 54     Tropics   def.   The G.O.A.T.S 42 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 29     6 Bucks   def. by   Old Skool Ballerz (Mon) 42 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Juicy Goombas   def.   Tune Squad 17 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 28     Falcons   def. by   Fortune and the spuds 34 
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 36     Don't Make Us Run   vs   Blue Bandits 36 
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 16     Jack's Angels   def. by   The Reapers 36 
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 34     The Peanuts   def. by   Stay in Yo Lane 42 
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 34     Pump   def.   Alley-Oopsies 24 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 23     Bin Chickens   def.   Jaguars 17 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 39     Nothing But Net   def.   Chicken Noodle Hoops 26 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 25     The Jordettes   def.   Peninsula 21 
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     Redbacks Web (Thurs)   def.   The Rats 27 
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     Below average   def. by   Age! (Thurs) 40 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 34     Prince and the Revolution   def.   Mini Me Giants (Thurs) 31 
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 35     Steamed Hams   def. by   Brick City 50 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 69     Dream Team   def.   Frankston Wolfpack 29 
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 25     Blue Bandits   def. by   The Reapers 36 
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     PBBC The Oilers   def. by   Dads Army 35 
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) Jack's Angels   def. by   Mad Ballers 20 
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 17     Bobcats U16.2B   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodwill 21 
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 42     Bayside Raiders Jake   def. by   Skye Sonics - Dowell 55 
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 45     Bayside Bandicoots   def.   Pump 44 
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 5     Sippers   def. by   Purple Panthers 33 
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 37     Ravens   def.   Monstars 28 
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 32     Karingal Mad Monkeys   def.   Chicken Wing Clippers 27 
30/01/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 20     Bobcats U21B   def.   FB Crusaders
30/01/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 33     Bobcats U21.2B   def. by   Woodleigh Panthers 40 
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 17     KP Giants Cummins   def. by   Woodleigh Wizards 23 
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 40     The Warriors   def.   Prince and the Revolution 35 
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) Redbacks Web (Thurs)   def. by   Bannos Bulls 20 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 19     Codgers   def. by   JayHawks 25 
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 17     Doopers   vs   Just Play Cougars 17 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 10     Rowellyn Rockets Angels   def. by   Woodlands Warriors Unicorns 14 
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 19     Derinya Dark Birds   def.   St Joachim's Panthers - 8 18 
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 32     Lazer Blitz   def.   Langwarrin Wildcats Leopards
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 10     Lazer Demons   def. by   Bobcats U08.5 21 
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 18     St Jude's Flames Gold   def.   Lazer Boomers 10 
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) Lazer Jewels   def. by   Woodlands Warriors Super Sparks 14 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 21     St Jude's Flames Green   def. by   Mt Eliza Meteors - Yates 26 
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 39     Mt Eliza Meteors - Sheppard   def.   St Anne's Avengers Red 15 
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 17     Mt Eliza Meteors - Gardener   def. by   Langwarrin Wildcats Magic 23 
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 25     Mt Eliza Meteors - Gallaher   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun 14 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 13     PBC Pumas   def. by   Skye Sonics - Morton 22 
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 14     FB United   def. by   Lazer Sparks 15 
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 32     Derinya Destroyers   def.   PBBC U14B Bullets 13 
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 37     Average Joes   def.   Tiger Eyes 14 
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 68     The Rookies   def.   Frost 23 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 31     Monstars (Sun)   def. by   Just Play Rattlers 36 
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 51     FB Emeralds   def.   Mt Eliza Meteors - Gibson 35 
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 56     FB Opals   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 10 
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 40     6 Bucks   def.   The Nook 33 
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 41     Port Royals   def.   Team Boloz 15 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 34     Tune Squad   def.   Senior Shadows 28 
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 20     Langy Boyz   def.   Juicy Goombas
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 18     PBBC The Oilers   def. by   Mad Ballers 24 
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 24     Torstie   def. by   Knights 27 
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 14     Jack's Angels   def. by   Southside Vikings 36 
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 39     Juiced Up   def.   Frankston Wolfpack 34 
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 39     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Mt Eliza Meteors - Goodwill 28 
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 18     Bobcats U16.3B   def. by   Rowellyn Rockets Gold 33 
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 28     Panthers   def. by   Savages 31 
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 45     Burra's   def.   Randoms 25 
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 25     Organised Confusion   def. by   Bayside Bandicoots 46 
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 73     Lesgoo   def.   Satday Squad 41 
06/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) Space Jam   def. by   Derinya Legends 20 
06/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 34     Langwarrin Wildcats Archer   def.   Bobcats U18B Allars 17 
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 32     Woodleigh Wizards   def. by   Bobcats U18.1B 44 
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 42     Monstars   vs   The Warriors 42 
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     JayHawks   def. by   The Young Bloods 57 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 54     The Rats   def.   The Bean Bag Boys 35 
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 58     Brick City   def.   bG 57 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 2     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   Mt Eliza Meteors - Margerison 30 
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 26     Overport Devils   def. by   Rowellyn Rockets Bullets 28 
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 20     Woodlands Warriors Raptors   def.   Lazer Demons 10 
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 20     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   Rowellyn Rockets Rainbows
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 3     Bobcats U10.1B   def. by   Bobcats U10.3B 23 
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 5     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Bobcats U10G
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B1) 29     Derinya Fire   def.   Storm Thunder 22 
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 26     St Anne's Avengers Quinn   def.   Bayside Raiders Paul 24 
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 19     FB Diamonds   def.   Derinya Diamonds
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 36     Bobcats U12B Tyler   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun 11 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 12     PBC Pumas   def. by   Bobcats U14G Bugeja 36 
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 26     Bobcats U14.1G   def.   Bayside Raiders Marden 10 
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 24     Mt Eliza Meteors - Cester   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 14 
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 34     Charged   def.   Hot Mess 22 
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 27     Sunday Sesh   def. by   No Fancy Stuff 42 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 32     Burrito Bandits   def.   Shootyashot 29 
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 16     Skye Sonics - Noonan   def. by   FB Phoenix 52 
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 19     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Ballam Park Boomers (Smead) 20 
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 41     Eagles   def. by   Crave 56 
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 52     Charlies Angles   def. by   Langy Boyz 60 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 34     Team Boloz   def.   6 Bucks 30 
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) Juicy Goombas   def. by   Just Play Wolves 20 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 30     PBBC The Oilers   def.   Jack's Angels 26 
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 20     Stay in Yo Lane   def. by   Peninsula Bears 31 
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 23     Mad Ballers   def. by   Don't Make Us Run 48 
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 53     Juiced Up   def.   Falcons 27 
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 28     St Anne's Avengers   def.   Bobcats U16.2B 24 
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 57     FHS Breakerz   def.   FHS Vipers 38 
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 29     Clueless   def.   Nothing But Net 21 
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 21     East High Wildcats   def. by   Bayside Bandicoots 67 
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 34     Ice Vipers   def. by   Organised Confusion 45 
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 2     Lemons   def. by   Chicken Wing Clippers 31 
13/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 41     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   FB Crusaders 39 
13/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 43     Woodlands Warriors EMC   def.   Woodleigh Panthers 27 
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) Ballam Park Boomers (Tonks)   def. by   Dragons 20 
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 24     Flaming Moes   def. by   Monstars 31 
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 29     CPL   def. by   Flames 33 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 41     Age! (Thurs)   def.   TMC 30 
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 31     Low Expectations   def. by   JayHawks 35 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 4     St Anne's Avengers Tenner   def. by   FB Opals 20 
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 11     Langwarrin Wildcats Panthers   def. by   Derinya Dark Birds 22 
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 13     Lazer Blitz   def. by   Rowellyn Rockets Lightning 16 
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 16     Coastal Royals White   def.   PBC Giants
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 12     Derinya Matrix   def.   Overport Bullets
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 6     Mt Eliza Meteors - Schubiger   def.   Lazer Jewels
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 28     Derinya Daredevils   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 36 
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 12     Derinya Lightning Strikes   def. by   Lazer Bombs 21 
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 26     FB Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Mackay 14 
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 17     Storm Lions   def. by   Mt Eliza Meteors - Gallaher 23 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 9     PBC Pumas   def. by   Penbank Panthers 28 
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 15     FB United   def. by   Bayside Raiders Dave 27 
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 22     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Rowellyn Rockets Boosters 23 
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 41     Snacc Attacc   def.   Hellcats 40 
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 29     Tiger Eyes   def. by   Aquaballers 48 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 40     Just Play Rattlers   def. by   Franklin Turtles 62 
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 39     Bayside Raiders Gomes   def.   Woodleigh Vipers 33 
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 12     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   PBC Pumas 39 
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 37     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   Team Boloz 36 
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 34     The G.O.A.T.S   def. by   The Zombies 46 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 41     Turkeys   def.   Eagles 24 
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 20     Kukus   def.   Juicy Goombas
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 50     Got Not Much   def.   Dream Team 35 
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 21     Southside Vikings   def. by   The Reapers 31 
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 12     Jack's Angels   def. by   Dads Army 39 
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 50     Hoops We Did It Again   def.   Venomenoms 2.0 39 
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 54     Langwarrin Wildcats 76ers   def.   Woodlands Warriors Legends 29 
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 30     Rowellyn Rockets Gold   def.   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 25 
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 36     Dazzling Divas   def.   Randoms 27 
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 33     East High Wildcats   def. by   Ice Vipers 53 
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Burra's   def. by   Bin Chickens 32 
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 32     Dunkin Donuts   def.   Lemons 22 
20/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 57     Langwarrin Wildcats Archer   def.   Bobcats U21B 34 
20/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 69     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Bobcats U21.2B 32 
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 56     FB All Stars   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 35 
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 29     Steamed Hams   def. by   Flaming Moes 35 
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 32     bG   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 47 
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     Bannos Bulls   vs   Bayside Sonics 34 
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     Below average   def.   Low Expectations 31 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 27     FB Opals   def.   Woodlands Warriors Unicorns 10 
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 29     Overport Devils   def.   Lazer Dragons 14 
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 12     Lazer Demons   def. by   Langwarrin Wildcats Cubs 16 
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 8     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Woodlands Warriors Sparkles 22 
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 38     Bobcats U10B Howden   def.   Lazer Boomers
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 4     Mt Eliza Meteors - Schubiger   def.   Derinya Dragonflies
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 36     Skye Sonics - Smith   def.   St Anne's Avengers Budge 10 
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 25     Mt Eliza Meteors - Sheppard   def.   Bobcats U12.4B 20 
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 6     Bobcats U12.2G   def. by   FB Diamonds 11 
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 22     St Joachim's Panthers - 3   def.   Overport Hawks 16 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 14     Woodlands Warriors Tigers   def.   Derinya Hearts 12 
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 18     Bayside Raiders Marden   def. by   Derinya Devils 21 
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 12     The Shadows Sharks   def. by   Mt Eliza Meteors - Cester 24 
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 18     No Fancy Stuff   def. by   Misfits 29 
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 35     Charged   def.   The Rookies 25 
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 64     Hellcats   def.   Pratt & Co 39 
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 20     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   Rowellyn Rockets Wreckers 37 
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 13     Ballam Park Boomers (Smead)   def. by   Rowellyn Rockets Keating 32 
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 44     Everybody Love Everybody   def.   6 Bucks 31 
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 41     Langy Boyz   def. by   Kukus 48 
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 34     Eagles   def. by   When's Smoko 49 
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 37     Charlies Angles   def. by   Tropics 51 
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 33     Jack's Angels   def. by   Don't Make Us Run 73 
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 19     CTG   def. by   Torstie 22 
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 31     Dads Army   def.   Southside Vikings 20 
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 40     Honey Badgers   def. by   Feanos 48 
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 29     Derinya United   def. by   Langwarrin Wildcats 76ers 39 
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 31     Bobcats U16B Grant   def.   FHS Pirates 21 
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 91     Chicken Dippers   def.   East High Wildcats 23 
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 45     Dark Souls   def.   Immabe 31 
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 27     The Benchwarmers   def. by   Lesgoo 35 
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 48     Basket Brawlers   def.   Dunkin Donuts 30 
27/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 66     Woodlands Warriors EMC   def.   Langwarrin Wildcats Archer 50 
27/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 60     KP Giants Cummins   def.   FB All Stars 25 
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 33     FB Crusaders   def. by   Woodleigh Panthers 43 
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 53     Los Swas   def.   Steamed Hams 42 
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 38     Below average   def.   JayHawks 34 
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Bannos Bulls   def.   Codgers 34 
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 33     Flames   def. by   Prince and the Revolution 38 
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 24     Mt Eliza Meteors - Clerk   def.   Rowellyn Rockets Angels 10 
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 26     Langwarrin Wildcats Panthers   def.   St John's Jaguars U/8 Boys Gold 18 
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 26     Rowellyn Rockets Lightning   def.   Minimbah Rockets
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 23     PBC Giants   def.   Bobcats U08G 12 
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 28     Mt Eliza Meteors - Leeves   def.   Bobcats U10.1B
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 2     Bobcats U10G   def. by   Derinya Dragonflies
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 22     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   Woodlands Warriors Strikers 25 
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 14     Bobcats U12.4B   def. by   St Anne's Avengers Quinn 26 
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 26     Mt Eliza Meteors - Gardener   def.   Belvedere Breakers - Polglase
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 31     Lazer Sharks   def.   Overport Hawks 26 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 37     Bobcats U14G Bugeja   def.   Skye Sonics - Armstrong 21 
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 7     Bayside Raiders Dave   def. by   Coastal Royals White 27 
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 20     PBBC U14B Bullets   def. by   Bayside Raiders Robinson 26 
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 55     Hellcats   def.   Phoenix Firebirds 26 
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 64     Aquaballers   def.   Just Play Dragons 24 
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 67     Franklin Turtles   def.   Andy's Angels 39 
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 39     FB Emeralds   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 19 
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 21     PBC Pumas   def.   Rowellyn Rockets Rebels
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 40     When's Smoko   def.   Port Royals 29 
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 37     Juicy Goombas   def.   Charlies Angles 34 
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 34     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   Everybody Love Everybody 28 
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 45     Just Play Wolves   def.   The G.O.A.T.S 31 
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 18     Mad Ballers   def. by   Southside Vikings 46 
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 33     Fortune and the spuds   def. by   Juiced Up 60 
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 44     PBBC The Oilers   def.   The Reapers 40 
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 45     Frankston Wolfpack   def.   Torstie 21 
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 43     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def.   Woodlands Warriors Legends 28 
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 25     Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   vs   Langwarrin Wildcats Spurs 25 
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 13     The Moto Moto's   def. by   Chicken Dippers 78 
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 35     TSG   def. by   Dark Souls 55 
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1) 37     Nightstalkers   def.   Flying Purple People Eaters 34 
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 40     Satday Squad   def. by   Ravens 84 
05/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) Woodleigh Wizards   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 20 
05/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 32     FHS Cookies & Kareem   def. by   Bobcats U21B 47 
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 45     KP Giants Cummins   def.   Rowellyn Rockets Heat 36 
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 45     Brick City   def.   Los Swas 32 
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 38     The Bean Bag Boys   def. by   Redbacks Web (Thurs) 67 
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 19     Back Hanners   def. by   STIGEF 20 
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C1) 22     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   The Warriors 27 
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 29     PBBC The Oilers   def.   Southside Vikings 26 
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 37     Frankston Wolfpack   def.   Got Not Much 22 
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 41     Don't Make Us Run   def.   Blue Bandits 27 
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 20     Feanos   def.   CD Dingoes
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 33     KP Giants Rovers   def.   Derinya United 13 
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 33     KP Giants Alderson   def.   Langwarrin Wildcats Strikers 24 
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 80     Area 51   def.   The Moto Moto's 27 
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 14     Randoms   def. by   Mumma Bulls 30 
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 26     Monstars   def.   Best Buds 18 
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 50     Pump   def.   East High Wildcats 21 
12/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 60     Bobcats U18.1B   def.   Space Jam 44 
12/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 36     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 56 
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 33     Rowellyn Rockets Heat   vs   FHS Lords 33 
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 27     CPL   vs   Brick City 27 
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Flames   def. by   Steamed Hams 27 
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 21     TMC   def. by   Low Expectations 58 
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 32     The Rats   vs   JayHawks 32 
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Langwarrin Wildcats U8 Pumas   vs   Woodlands Warriors Wasps
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) Lazer Flyers   vs   Derinya Matrix
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B) Langwarrin Wildcats Fierce   vs   Mt Eliza Meteors - Carson
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) Bobcats U12.4B   vs   Derinya Lightning Strikes
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) Langwarrin Wildcats Magic   vs   Mt Eliza Meteors - Gardener
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - D1) Bayside Raiders Holbrook   vs   FB Phoenix
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2) Woodleigh Wookiees   vs   Mt Eliza Meteors - Dobson
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) Derinya Devils   vs   Mt Eliza Meteors - Bradford
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) Mt Eliza Meteors - Prendergast   vs   PBBC U14B Bullets
14/03/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - D) Langwarrin Wildcats Storm   vs   Overport Angels