Frankston CRT#6

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 37     Phoenix Firebirds   def. by   Snacc Attacc 50 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 44     Spuds   def.   Sunday Sesh 15 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 42     Silver County Knights   def.   Franklin Turtles 37 
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 38     6 Bucks   def. by   Anti Ranga 52 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 60     Crave   def.   Juicy Goombas 24 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 45     The Zombies   def.   Tropics 29 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) The Poets   def. by   Langy Boyz 20 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 43     Juiced Up   def.   Falcons 35 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 29     Stay in Yo Lane   def. by   Rattlesnakes 51 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 20     The Reapers   def.   Don't Make Us Run
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 35     Shooting Stars   def. by   Flying Purple People Eaters 44 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 23     Randoms   def.   Burra's 20 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 50     The Moto Moto's   def.   Lemons
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 25     Dark Souls   def. by   Basket Brawlers 42 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     STIGEF   def.   The Young Bloods
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 33     Dropkick Murphys   def.   Just Play Cougars 26 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 65     Team Untz   def.   Air Ballers 46 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 46     Charged   def.   Frost 37 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 30     ShamWow   def. by   Misfits 40 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 20     GKP Renegades (Sunday)   def.   I want a McFlurry aye
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 27     Tune Squad   def. by   When's Smoko 42 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 44     The Zombies   def.   Kukus 34 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 45     The Drizzly Bears   def.   Razorlight 35 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 49     Dave   def.   Orange Justice 30 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 33     Falcons   def.   Duke Street 16 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 20     Miami Trainees   def. by   Rogue Elephants 25 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     The Glaciers   def. by   Vertical Smirk 37 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 32     Peninsula   def.   Flying Purple People Eaters 31 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 14     Panthers   def. by   Burra's 25 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 8     Flounders   def. by   Roadrunners 22 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 29     Chicken Wing Clippers   def.   Karingal Mad Monkeys 22 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Redbacks Web (Thurs)   vs   The Rats 36 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 50     The Knights   def.   Tune Squad 48 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Oilers   def. by   5 Guys Burgers and Fries 37 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 22     Frost   def. by   Hot Mess 38 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 61     Monstars (Sun)   def.   Good Wide Open 39 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 24     Tiger Eyes   def. by   Aquaballers 37 
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 59     Mt Eliza Meteors - Wade   def.   Skye Sonics - Corrigan 25 
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 25     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Bayside Raiders de Haan 38 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 25     Everybody Love Everybody   def. by   Port Royals 44 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 28     Just Play Wolves   def. by   Senior Shadows 36 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 29     Vicious nd Delicious   def. by   Ballers 37 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 33     Who Needs J   def. by   Moose Knuckles 39 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 28     CTG   def. by   Fortune and the spuds 37 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 29     Hoops We Did It Again   def. by   Stay in Yo Lane 43 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     Mini Me Giants (Tues)   def.   The Sac Kings 22 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 44     Bobcats U16B Frankston Flyers   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 16 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 52     FHS Ballers   def.   Rowellyn Rockets Gold 26 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 39     Bobcats U16B Browne   def.   Langwarrin Wildcats 76ers 25 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Dazzling Divas   def.   Mumma Bulls
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 9     Savages   def. by   Mega Minx 13 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 27     Chicken Wing Clippers   def. by   Dark Souls 54 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 20     Karingal Mad Monkeys   def. by   The Moto Moto's 23 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 39     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   Langwarrin Wildcats Archer 34 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     Below average   def. by   Low Expectations 29 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 42     The Easy Beats   def.   Karingal Knights 30 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 38     Shakeyadrips   vs   Hoops I Did It Again 38 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 14     Rowellyn Rockets Starlets   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds 14 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 9     Woodlands Warriors Supergirls   def.   St Anne's Avengers O'Dell
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 14     Lazer Boomers   def.   Derinya Dodgers 11 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 20     KP Giants - Benson Boys   def.   Woodlands Warriors Whytes 12 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 31     Woodlands Warriors Shimmer   def.   FB Sapphires
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 11     FB Heat   def.   Woodlands Warriors Hornets 10 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 5     Derinya Matrix   def. by   Woodlands Warriors Dunkers 20 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Skye Sonics - Smith 16 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 13     Belvedere Breakers - Polglase   def. by   Mt Eliza Meteors - Gardener 15 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 28     Belvedere Breakers - Stuckey   def.   Langwarrin Wildcats Sabres
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 22     Mt Eliza Meteors - Bradford   def.   Bayside Raiders Dave 15 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 10     Bayside Raiders Marden   def. by   Lazer Sparks 14 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 14     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Derinya Destroyers 20 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) Mt Eliza Meteors - Gilligan   def. by   Skye Sonics - Gunn 20 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 30     Hot Mess   def. by   Phoenix Firebirds 39 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 48     ShamWow   def.   Just Play Dragons
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 69     Burrito Bandits   def.   Silver County Knights 53 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 37     Rowellyn Rockets Wreckers   def.   St Joachim's Panthers 23 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 42     FB Emeralds   def.   Langwarrin Wildcats Stars 16 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 40     6 Bucks   def.   When's Smoko 35 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 45     Senior Shadows   def.   Kukus 21 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 55     The Drizzly Bears   def. by   Orange Justice 59 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 29     Ball'n with ma bros   def. by   Moose Knuckles 32 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 32     Fortune and the spuds   def. by   Frankston Wolfpack 44 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 38     The Peanuts   def. by   Vipers 48 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 17     Vertical Smirk   def. by   Mini Me Giants (Tues) 21 
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 41     Bayside Raiders Ulli   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 21 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 25     FHS Squad   def.   FHS Pirates
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 28     FB Cavaliers   def.   Hoopsters 24 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 20     Purple Panthers   def. by   Shooting Stars 25 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 52     Net Assets   def.   Space Jam (Trewhitt) 42 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 28     Dazzling Divas   def. by   Jaguars 37 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 13     Flying Purple People Eaters   def. by   Mega Minx 34 
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 20     Woodleigh Wizards   def. by   FHS Cookies & Kareem 35 
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 33     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 36 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     The Rats   def. by   STIGEF 33 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2) 37     Doopers   def.   Slayin Saiyans 28 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 32     Hoops I Did It Again   def. by   Oilers 40 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 12     PBBC U10G Sandhurst Storm   vs   Mt Eliza Meteors - Waller 12 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 4     Woodlands Warriors Devils   def. by   Derinya Dingoes 10 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 12     Lazer Boomers   def.   Bobcats U10.1B 10 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 13     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Mt Eliza Meteors - Hill 10 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 16     Woodlands Warriors Gems   def.   Derinya Dragonflies
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 12     Bobcats U12.2G   def.   Belvedere Breakers - Polglase
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 39     Mt Eliza Meteors - Yates   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 15     Mt Eliza Meteors - Mackay   vs   FB Diamonds 15 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Ninjas   vs   Overport Hawks 18 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) FHS Williams   def. by   Bobcats U14.1G 22 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 13     FB United   def. by   Woodlands Warriors Stars 27 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 25     The Shadows Sharks   def.   Rowellyn Rockets Boosters 20 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 46     Bobcats U14B Anderson   def.   Mt Eliza Meteors - Kuffer 37 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 19     Tiger Eyes   def. by   Average Joes 35 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 30     Spuds   def.   Hot Mess 23 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 48     Talking Dribble   def.   Frost 34 
21/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 37     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   St Joachim's Panthers 12 
21/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 34     Ballam Park Boomers (Smead)   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 24 
21/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 12     Woodleigh Jaguars   def. by   FB Emeralds 68 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 34     When's Smoko   def. by   Eagles 61 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 20     Just Play Wolves   def. by   Tune Squad 32 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 44     Juicy Goombas   def.   The G.O.A.T.S 28 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 33     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Port Royals 44 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 47     Don't Make Us Run   def.   Jack's Angels 37 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 31     Fortune and the spuds   def.   Falcons 30 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 13     Southside Vikings   def. by   Dads Army 24 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 30     Miami Trainees   def. by   Venomenoms 2.0 56 
23/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 22     Bobcats U16.2B   def. by   Langwarrin Wildcats 76ers 26 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 11     Derinya United   def. by   Bobcats U16B Frankston Flyers 29 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Hoopsters   vs   Bayside Raiders Jake  
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Randoms   vs   Dazzling Divas  
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Peninsula   vs   Panthers  
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Dunkin Donuts  
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Satday Squad  
24/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Rowellyn Rockets Heat   vs   FB All Stars  
24/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Woodleigh Panthers   vs   Bobcats U21.2B  
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FB Raptors   vs   Woodleigh Wizards  
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   The Warriors  
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bannos Bulls   vs   Redbacks Web (Thurs)  
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Bean Bag Boys   vs   Below average  
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bayside Sonics   vs   Low Expectations  
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Derinya Shooting Stars   vs   Bayside Raiders Klan  
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Rowellyn Rockets Opals   vs   Derinya Dingoes  
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Bobcats U10B Howden   vs   Lazer Boomers  
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Rowellyn Rockets Thunder   vs   Derinya Piranhas  
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B)   Lazer Charms   vs   Derinya Dynamite  
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Derinya Fireballs   vs   Rowellyn Rockets Heat  
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Langwarrin Wildcats Magic   vs   Langwarrin Wildcats Ladybirds  
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Bobcats U12.4B   vs   Lazer Bombs  
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Derinya Dabbers   vs   Belvedere Breakers - Polglase  
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1)   St Anne's Avengers Quinn   vs   FB Cavaliers  
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Skye Sonics - Morton  
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Mt Eliza Meteors - Maddaford   vs   Skye Sonics - Armstrong  
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Ballam Park Boomers (Green Machine)   vs   Mt Eliza Meteors - Vandermeer  
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Derinya Dunkers   vs   Bobcats U14B Anderson  
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   No Fancy Stuff   vs   Sunday Sesh  
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Burrito Bandits  
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Spuds   vs   Phoenix Firebirds  
28/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Wade   vs   Woodleigh Vipers  
28/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   KP Giants Hunter   vs   Woodleigh Jaguars  
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   The Nook   vs   6 Bucks  
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Kukus  
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   Gladiators  
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Senior Shadows   vs   Tune Squad  
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   Mad Ballers  
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Dream Team  
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   Easier Dubs  
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   The Reapers   vs   PBBC The Oilers  
30/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bayside Raiders Ulli   vs   Bobcats U16B Grant  
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Skye Sonics - Dowell  
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Immabe   vs   Dark Souls  
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Jaguars  
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Nothing But Net  
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dunkin Donuts   vs   Basket Brawlers  
31/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Space Jam   vs   FHS Lords  
31/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   PBBC U18B Raiders   vs   Bobcats U21B  
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Bobcats U21.2B   vs   Woodlands Warriors EMC  
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Pump   vs   Bayside Bandicoots  
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Randoms   vs   Clueless  
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Ravens  
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   TSG  
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Bayside Raiders Klan   vs   PBBC U10G Sandhurst Storm  
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2)   FB Rubies   vs   Woodlands Warriors Devils  
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Baxter Buddies U10   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Ballam Park Boomers (Williams)   vs   Rowellyn Rockets Thunder  
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B)   Lazer Charms   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3)   St Jude's Flames Gold   vs   Derinya Fireballs  
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Storm Lions   vs   Mt Eliza Meteors - Cooper  
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3)   St Jude's Flames Green   vs   Mt Eliza Meteors - Arjun  
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Bobcats U12.2G   vs   Derinya Dabbers  
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Langwarrin Wildcats Ninjas   vs   Bobcats U12B Tyler  
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Bayside Raiders Dave   vs   Derinya Hearts  
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Bayside Raiders Marden   vs   St Joachim's Panthers - 6  
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Mt Eliza Meteors - Cester   vs   The Shadows Sharks  
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Derinya Storm   vs   Derinya Dunkers  
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Franklin Turtles   vs   Just Play Rattlers  
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Aquaballers   vs   Tiger Eyes  
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Spuds  
11/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Bayside Raiders Gomes   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   Mt Eliza Meteors - Wade  
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bobcats U21G   vs   KP Giants Hunter  
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Crave   vs   Eagles  
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Team Boloz  
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   The Zombies  
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Langy Boyz   vs   Charlies Angles  
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   PBBC The Oilers  
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Torstie  
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Blue Bandits   vs   Don't Make Us Run  
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Gaile's Finest  
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Bayside Bandicoots   vs   Organised Confusion  
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Mumma Bulls   vs   Randoms  
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Flying Purple People Eaters   vs   Savages  
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Immabe   vs   Chicken Wing Clippers  
18/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   PBC Pumas   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   St Joachim's Panthers   vs   Lazer Stars  
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Swampies  
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Team Boloz   vs   Old Skool Ballerz (Mon)  
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Just Play Wolves   vs   Langy Boyz  
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Eagles   vs   Turkeys  
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Port Royals  
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Dads Army  
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Falcons   vs   Juiced Up  
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Mad Ballers  
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   Neun Nyunts  
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Alley-Oopsies   vs   The Moto Moto's  
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Organised Confusion   vs   Ice Vipers  
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Nothing But Net   vs   Clueless  
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Karingal Mad Monkeys   vs   Chicken Wing Clippers  
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Pratt & Co   vs   Hellcats  
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   No Fancy Stuff  
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Punjabi MC   vs   Shootyashot  
25/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   PBC Pumas   vs   Rowellyn Rockets Rebounders  
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Turkeys   vs   When's Smoko  
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   The G.O.A.T.S   vs   Tropics  
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   6 Bucks  
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Langy Boyz   vs   Senior Shadows  
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Southside Vikings  
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Dream Team   vs   Got Not Much  
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Dads Army   vs   Blue Bandits  
26/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Classic Stitch-up's  
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Shooting Stars   vs   Peninsula  
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Clueless  
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Best Buds   vs   Ravens  
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Immabe   vs   Dunkin Donuts  
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   The Rookies  
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Just Play Dragons   vs   Aquaballers  
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Franklin Turtles  
02/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   FB Opals  
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Woodleigh Vipers   vs   Ballam Park Boomers (O'Donohue)  
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Turkeys   vs   Everybody Love Everybody  
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Kukus   vs   Senior Shadows  
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   The Nook   vs   Team Boloz  
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Just Play Wolves  
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   CTG   vs   Torstie  
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Dads Army   vs   The Reapers  
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   Feanos  
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   The Peanuts  
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Chicken Dippers   vs   East High Wildcats  
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Jaguars  
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Lesgoo  
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   The Jordettes   vs   Panthers  
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Hot Mess  
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   Downtown Funky Stuff  
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Punjabi MC   vs   Good Wide Open  
09/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   PBC Pumas  
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   FHS Flames   vs   Mt Eliza Meteors - Wade  
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Swampies   vs   Woodleigh Jaguars  
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Eagles   vs   Team Boloz  
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Just Play Wolves   vs   Charlies Angles  
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   The Nook   vs   When's Smoko  
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   Langy Boyz  
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Juiced Up  
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Blue Bandits   vs   Mad Ballers  
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   The Reapers  
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Silver Spurs  
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Flounders   vs   The Airballers  
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Bin Chickens  
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Clueless  
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Karingal Mad Monkeys  
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Pratt & Co   vs   Snacc Attacc  
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Just Play Dragons   vs   ShamWow  
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Silver County Knights  
16/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   FB Opals   vs   Rowellyn Rockets Keating  
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   FHS Flames   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Eagles   vs   6 Bucks  
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Juicy Goombas   vs   The Zombies  
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Port Royals   vs   The Nook  
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   The G.O.A.T.S  
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Don't Make Us Run  
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Got Not Much  
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Blue Bandits   vs   PBBC The Oilers  
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   CD Dingoes  
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Area 51   vs   The Moto Moto's  
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Mumma Bulls  
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Best Buds  
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Karingal Mad Monkeys  
12/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Spuds  
12/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   Average Joes  
12/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Good Wide Open   vs   Monstars (Sun)  
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   When's Smoko   vs   Port Royals  
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Juicy Goombas   vs   Charlies Angles  
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   Everybody Love Everybody  
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Just Play Wolves   vs   The G.O.A.T.S  
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Don't Make Us Run   vs   Dads Army  
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   CTG  
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Mad Ballers   vs   Southside Vikings  
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Silver Spurs   vs   Easier Dubs  
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Bin Chickens  
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Alley-Oopsies   vs   Area 51  
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Dark Souls  
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   The Benchwarmers  
19/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Snacc Attacc  
19/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   ShamWow   vs   Sunday Sesh  
19/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Burrito Bandits  
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   When's Smoko   vs   Turkeys  
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Tropics   vs   The G.O.A.T.S  
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Old Skool Ballerz (Mon)  
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Juicy Goombas   vs   Tune Squad  
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Falcons   vs   Fortune and the spuds  
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Don't Make Us Run   vs   Blue Bandits  
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   The Reapers  
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Stay in Yo Lane  
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Pump   vs   Alley-Oopsies  
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Bin Chickens   vs   Jaguars  
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Nothing But Net   vs   Chicken Noodle Hoops  
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   The Jordettes   vs   Peninsula  
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Dream Team   vs   Frankston Wolfpack  
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Blue Bandits   vs   The Reapers  
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Dads Army  
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Mad Ballers  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Bayside Bandicoots   vs   Pump  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Mumma Bulls  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Ravens   vs   Monstars  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Karingal Mad Monkeys   vs   Chicken Wing Clippers  
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   The Rookies   vs   Frost  
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Average Joes   vs   Tiger Eyes  
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Monstars (Sun)   vs   Just Play Rattlers  
03/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Skye Sonics - Corrigan   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   FHS Flames   vs   Lazer Stars  
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Woodlands #SWAGGERS  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   The Nook  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Port Royals   vs   Team Boloz  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   Senior Shadows  
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Kukus   vs   The Zombies  
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Mad Ballers  
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Torstie   vs   Knights  
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Southside Vikings  
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Juiced Up   vs   Frankston Wolfpack  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Panthers   vs   Savages  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Randoms  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Organised Confusion   vs   Bayside Bandicoots  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Lesgoo   vs   Satday Squad  
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Hot Mess  
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Sunday Sesh   vs   No Fancy Stuff  
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Burrito Bandits   vs   Shootyashot  
10/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   Bayside Raiders Gomes  
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   St Joachim's Panthers   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Mt Eliza Meteors - Gibson   vs   KP Giants Hunter  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Eagles   vs   Crave  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Charlies Angles   vs   Langy Boyz  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Team Boloz   vs   6 Bucks  
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Tropics   vs   Kukus  
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Jack's Angels  
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Juiced Up   vs   Falcons  
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Mad Ballers   vs   Don't Make Us Run  
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Skye Bombers   vs   Rogue Elephants  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Clueless   vs   Nothing But Net  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   East High Wildcats   vs   Bayside Bandicoots  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Ice Vipers   vs   Organised Confusion  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Chicken Wing Clippers  
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Snacc Attacc   vs   Hellcats  
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Tiger Eyes   vs   Aquaballers  
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Just Play Rattlers   vs   Franklin Turtles  
17/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Bayside Raiders Gomes   vs   FB Opals  
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (Panthers)   vs   Woodleigh Vipers  
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Langwarrin Wildcats Stars   vs   FB Emeralds  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   Team Boloz  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   The G.O.A.T.S   vs   The Zombies  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Turkeys   vs   Eagles  
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   Tropics  
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Got Not Much   vs   Dream Team  
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   The Reapers  
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Dads Army  
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Hoops We Did It Again   vs   Venomenoms 2.0  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Dazzling Divas   vs   Randoms  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   East High Wildcats   vs   Ice Vipers  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Bin Chickens  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dunkin Donuts   vs   Lemons  
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   No Fancy Stuff   vs   Misfits  
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   The Rookies  
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hellcats   vs   Pratt & Co  
24/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Bayside Raiders Gomes   vs   Skye Sonics - Corrigan  
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   FHS Flames   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   FB Emeralds   vs   Woodleigh Jaguars  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   Everybody Love Everybody   vs   6 Bucks  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Langy Boyz   vs   Kukus  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Eagles   vs   When's Smoko  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Charlies Angles   vs   Tropics  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Don't Make Us Run  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   CTG   vs   Torstie  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Dads Army   vs   Southside Vikings  
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   Feanos  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Chicken Dippers   vs   East High Wildcats  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Immabe  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Lesgoo  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   Dunkin Donuts  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hellcats   vs   Phoenix Firebirds  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Aquaballers   vs   Just Play Dragons  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Franklin Turtles   vs   Andy's Angels  
02/03/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Skye Sonics - Corrigan   vs   Rowellyn Rockets Keating  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Lazer Stars  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Mt Eliza Meteors - Gibson  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2)   When's Smoko   vs   Port Royals  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3)   Juicy Goombas   vs   Charlies Angles  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   Everybody Love Everybody  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3)   Just Play Wolves   vs   The G.O.A.T.S  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Mad Ballers   vs   Southside Vikings  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Juiced Up  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   The Reapers  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Torstie  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   The Moto Moto's   vs   Chicken Dippers  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Dark Souls  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Flying Purple People Eaters  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Ravens  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Southside Vikings  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Got Not Much  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Don't Make Us Run   vs   Blue Bandits  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   CD Dingoes  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Area 51   vs   The Moto Moto's  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Randoms   vs   Mumma Bulls  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Best Buds  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Pump   vs   East High Wildcats