-->
Football Federation Tasmania

Clarence 1

Venue Address:
20 Loinah Cresecent, Montague Bay
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) Little Legends   def. by   Lions
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 4     Meteors   def.   Thunder Dogs
13/09/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) Stormtroopers   def. by   Labracadabradors
20/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 6     The Strikers   def.   Lions
20/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 2     Meteors   def. by   Super Strikers
20/09/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Stormtroopers   vs   Knights
20/09/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Severs   def.   Fake Madrid
27/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 1     Lions   def. by   Ninjas
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 7     Meteors   def.   Montagu Warriors 1 
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 6     Red Waves   def.   Raiders
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Guardians FC   def. by   Blue Bandits
27/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     Spitfires   def. by   The Rebels
27/09/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 6     Chaos   def.   Knights
27/09/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Stormtroopers   def. by   Fake Madrid
29/09/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div C) 7     The Abusement Park   def. by   Wigged Consk Deans 15 
29/09/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div E) 6     Piemonte Calcio   def. by   Balotelli-Tubbies 11 
29/09/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div E) 8     Mikael Bowerinski   def.   Los Rojos
29/09/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div E) 2     Team Parkis   def. by   The Beach Boys
29/09/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div A) 8     Boats & Hoes   def.   Victorious Secret
29/09/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div B) 7     Neuer Gonna Give You Up   vs   Z Warriors
29/09/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 4     Two Left Feet   def.   FC Culturelona
06/10/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div C) 11     Kroos Control   def.   Whatever
06/10/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div D) 7     Action Boys   def. by   Barnstoneworth
06/10/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 3     BBC   def. by   Pugnacious Cucumbers
06/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div E) 13     Mikael Bowerinski   def.   Team Parkis
06/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div F) 3     Mr Higgins Torn Banjo   def. by   Front Left FC
06/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div E) 12     Stats a Stat   def.   Oh He's Magic, You Know
06/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div B) 3     Neuer Gonna Give You Up   def.   Giroud Not To
13/10/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 6     Action Boys   vs   Bagoons
13/10/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) That's Why I'm Here   def. by   Bradfort
13/10/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 5     Updog FC   def.   FC Culturelona
13/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div D) 3     JerryHatricks   def.   Barnstoneworth
13/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div A) 10     The Strokers   def.   Boats & Hoes
13/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 13     Big Mackey's Vacuum Repair   def.   Metro
13/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 2     Crog FC   def. by   Hardly Athletic 10 
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 5     Ninjas   def.   Little Legends
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 1     Great Gorillas   def. by   Mini Mad Dogs
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 4     Go Green or Go Home   def.   Hobart Zebras
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     Guardians FC   vs   Black Eyed Peas
18/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     The Rebels   def. by   IDK
18/10/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 8     Chaos   def.   Stormtroopers
18/10/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 1     Labracadabradors   def. by   Fake Madrid
20/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div C) 3     Eddy's Gang   def.   Wigged Consk Deans
20/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div B) 7     MK Dongs   def. by   Z Warriors 11 
20/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div G) 10     Frogs   def.   SHC
20/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 8     Legal Eagles   def.   FC Culturelona
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 1     Ninjas   def. by   The Strikers
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) FFX Rangers   def. by   Meteors 12 
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 3     Go Green or Go Home   def. by   Thunderstruck
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Black Eyed Peas   def. by   Blue Bandits
25/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Lindisfarne Warriors   def.   Guardians FC
25/10/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 4     Severs   def.   Stormtroopers
25/10/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 1     Chaos   def. by   Fake Madrid
27/10/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 2     DOSA   vs   Barnstoneworth
27/10/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) 1     Bradfort   def. by   The Abusement Park
27/10/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div G) 3     FC Culturelona   def. by   Wet Rain
27/10/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div G) 7     Legal Eagles   def. by   Two Left Feet 11 
27/10/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 2     Ryan & His Friends   def. by   Low Expectations
27/10/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 10     Front Left FC   def.   Metro
27/10/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div A) 10     The Strokers   def.   Victorious Secret
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 2     Lions   vs   Little Legends
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) FFX Rangers   def. by   Meteors
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 1     Raiders   def. by   A.N.T
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 6     IDK   def.   Blue Bandits
01/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     The Rebels   def.   Guardians FC
01/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 7     Chaos   def.   Severs
01/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 4     Fake Madrid   def.   Knights
03/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div C) 6     Whatever   def. by   Eddy's Gang 27 
03/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div B) 12     Z Warriors   def.   Tekashi 6 Nil 10 
03/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div B) 10     Shits & Giggs   def.   Josh Dingjan's Double XL's
03/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div E) 6     The Beach Boys   def.   Stats a Stat
03/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 5     Bagoons   def. by   BBC
03/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div E) 5     Team Parkis   def. by   Piemonte Calcio
03/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div A) 15     The Strokers   def.   Law Abiding Sigurdssons
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 2     Lions   def. by   The Strikers
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 2     The Comets   def. by   Meteors
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 9     Beryl's Boys   def.   Raiders
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     IDK   def.   Lansdowne Legends
08/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div A) 4     Scorpions   def.   Emmanuel FC
08/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 5     Chaos   def.   Labracadabradors
08/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 2     Fake Madrid   vs   Severs
10/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div C) 3     The Abusement Park   def.   Eddy's Gang
10/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div B) 13     Z Warriors   def.   Josh Dingjan's Double XL's 10 
10/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div C) 5     Whatever   def. by   That's Why I'm Here
10/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div F) 10     Front Left FC   def.   Sarah Connor
10/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 4     Pugnacious Cucumbers   def. by   Bagoons
10/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div A) 5     Banta Lona   def. by   The Strokers
10/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div D) 17     Barnstoneworth   def.   Crog FC
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 2     Ninjas   def.   Lions
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 1     Speedy Demons   def. by   Meteors
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div A) 5     The Force   def. by   Go Green or Go Home
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 3     Spitfires   vs   Black Eyed Peas
15/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div A) 13     Ninja's   def.   Emmanuel FC
15/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Severs   def. by   Labracadabradors
15/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Fake Madrid   def.   Stormtroopers
17/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 1     FC Culturelona   def. by   Ryan & His Friends
17/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div F) 4     Trolls   def. by   Front Left FC
17/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div C) 5     Wigged Consk Deans   def.   Whatever
17/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div E) 4     The Beach Boys   def. by   Los Rojos
17/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 3     Two Left Feet   def. by   Chunky Boiz
17/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div A) 3     Boats & Hoes   def. by   Victorious Secret
17/11/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div E) 8     Balotelli-Tubbies   def.   Oh He's Magic, You Know
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 1     Little Legends   def. by   Ninjas
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) Mini Mad Dogs   def. by   Meteors
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 1     Lauderdale Firebolts   def. by   Raiders 11 
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 1     Spitfires   def. by   Blue Bandits 10 
22/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div A) 19     Skillers   def.   Emmanuel FC
22/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Severs   def. by   Knights
22/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 5     Fake Madrid   def.   Labracadabradors
24/11/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div E) 8     Team Parkis   def. by   Los Rojos 10 
24/11/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div D) 4     Hardly Athletic   def. by   Pugnacious Cucumbers
24/11/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div C) 13     The Abusement Park   def.   Whatever
24/11/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div B) 4     Neuer Gonna Give You Up   def. by   Shits & Giggs
24/11/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div D) 5     DOSA   vs   Bagoons
24/11/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) Bradfort   def. by   Wigged Consk Deans
29/11/19 (Fri) 16:15 (Futsal HBT - Mixed Div D) Smash Bros   def. by   Common Tragedies
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 3     The Strikers   def.   Ninjas
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 8     Meteors   def.   Great Gorillas
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) 4     Raiders   def. by   Firebirds
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U16 Girls) 3     Taroona White   def.   Clarence
29/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div A) 1     Emmanuel FC   def. by   Southern Strikers
29/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 10     Labracadabradors   def.   Knights
29/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 1     Fake Madrid   def. by   Chaos
01/12/19 (Sun) 15:15 (Futsal HBT - Social Men Div G) 6     Two Left Feet   def.   FC Culturelona
01/12/19 (Sun) 16:00 (Futsal HBT - Social Men Div C) 3     Bayer Neverlosen   def.   Bradfort
01/12/19 (Sun) 16:45 (Futsal HBT - Social Men Div C) 7     The Abusement Park   def.   Wigged Consk Deans
01/12/19 (Sun) 17:30 (Futsal HBT - Social Men Div D) 8     JerryHatricks   def.   BBC
01/12/19 (Sun) 18:15 (Futsal HBT - Social Men Div E) 4     Team Parkis   def. by   The Beach Boys
01/12/19 (Sun) 19:00 (Futsal HBT - Social Men Div D) 4     Hardly Athletic   def.   DOSA
01/12/19 (Sun) 19:45 (Futsal HBT - Social Men Div F) 7     Service Priority 1   def.   Trolls
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal HBT - U7 Boys) 2     Little Legends   def. by   Lions
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal HBT - U8 Boys) 7     Meteors   def.   United Unicorns
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal HBT - U10 Boys Div B) Raiders   def. by   A.N.T
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 5     Spitfires   vs   Lindisfarne Warriors
06/12/19 (Fri) 18:50 (Futsal HBT - U12 Boys Div B) 2     Lansdowne Legends   def. by   Blue Bandits
06/12/19 (Fri) 19:25 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Severs   def. by   Chaos
06/12/19 (Fri) 20:00 (Futsal HBT - U14 Boys) 3     Knights   def. by   Fake Madrid