Frankston CRT#6

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 20     Misfits   def. by   Snacc Attacc 26 
07/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed A) 35     I want a McFlurry aye   def. by   Oooh That's Nice 56 
07/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 43     Frost   def.   Davids Mighty (wo)men 10 
07/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) Burrito Bandits   def. by   Monstars (Sun) 20 
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 26     Age! (Mon)   def. by   Duke Street 34 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 41     Team Goose   def.   Achilles Heel 27 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 42     The Poets   def.   The G.O.A.T.S 38 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 46     6 Bucks   def. by   Orange Justice 85 
09/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 24     Bike Squad   def.   Mad Ballers 17 
09/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 27     Those Guys   def.   C.D. Dingoes 24 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 12     The Sac Kings   def. by   Fortune and the spuds 25 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 12     Peninsula   def. by   Clueless 33 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 27     Dribbling Mess   def.   Peninsula Dolphins 26 
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 51     Shooting Stars   def.   Flounders 10 
11/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 36     Dun Gud   def. by   The Dabasaurs 40 
11/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 51     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Age! (Thurs)
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 49     Hoops I Did It Again   def.   Loot Lakers 39 
11/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 27     JayHawks   def.   The Hustle 23 
14/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 70     The Magikarps   def.   Super T's 33 
14/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 22     Phoenix Firebirds   def. by   Deuces 28 
14/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 41     Charged   def.   Snacc Attacc 27 
14/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 45     Monstars (Sun)   def.   Andy's Angels 36 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 55     Vicious nd Delicious   def.   Ballers 46 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) PBBC Hornets   def. by   Everybody Love Everybody 20 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 15     The DC's   def. by   The Panthers 46 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 27     Chillis   def. by   Bricklayers 81 
16/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 22     Mad Ballers   def. by   Southside Vikings 25 
16/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 36     Rattlesnakes   def.   Miami Trainees 30 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 30     Torstie   def. by   Skye Bombers 33 
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 46     Clueless   def.   Peninsula Dolphins 14 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed D) Pegasus   def. by   Dunkin Donuts 20 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 39     Dribbling Mess   def. by   Frankston Tropics 41 
18/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 33     Loot Lakers   def. by   Steamed Hams 50 
18/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 35     Bannos Bulls   def.   Bayside Sonics 34 
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 55     The Velvet Fog   def.   The Dabasaurs 38 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 60     5 Guys Burgers and Fries   def.   Back Hanners 28 
23/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 29     Southside Vikings   def. by   Beer Money 30 
23/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 28     Neun Nyunts   def. by   Venomenons 36 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 29     Got Not Much   def.   Jim's Balling 20 
23/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men A) Silver Spurs   def. by   Winfield Jets 20 
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 2     Lazer Bullets   def. by   Bayside Raiders Mason 18 
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) St Anne's Avengers Ary   def. by   Woodlands Warriors Shimmer 40 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 14     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def.   PBBC U10G Sandhurst Storm
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 6     Bayside Raiders Klan   def. by   Lazer Girls 16 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 14     St Anne's Avengers White   def.   Mt Eliza Meteors - Broadfoot
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C3) 13     Overport Hawks   def. by   Mt Eliza Meteors - Gallaher 22 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 21     Bobcats U12.3B   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - D) 30     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def.   Flinders Basketball United 11 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 12     Derinya Destroyers   def. by   Baxter Basketball Club (2) 24 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2) 12     Mt Eliza Meteors - Keegan   def. by   Woodlands Warriors X 32 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 17     The Shadows Sharks   def.   Bayside Raiders Wells 11 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - C1) 40     Bobcats U14.3G   def.   Mt Eliza Meteors - McGrath 12 
28/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 39     Frankston Huskies   def.   Tflex 27 
28/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 44     Hot Mess   def.   ShamWow 28 
28/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 47     Wildcats   def. by   Seda dubnation 51 
28/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 27     Silver County Knights   def. by   Nodders 2.0 51 
29/04/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 5     Rowellyn Rockets Rebels   def. by   Bayside Raiders Thomas 19 
29/04/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 24     Woodleigh Vipers   vs   Mt Eliza Meteors - Anderson 24 
29/04/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 38     Flinders Basketball Emeralds   def.   PBBC Sixers U23G 13 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men D3) 39     Charlies Angles   def.   The G.O.A.T.S 32 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 34     Eagles   def.   Langy Boyz 32 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 27     ZF   def.   Powercables 22 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 42     Frankston Wolfpack   def.   The Gremlins 31 
29/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 73     Team Goose   def.   Tropics 33 
30/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 36     Beer Money   def.   The Cobras 22 
30/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 14     Bike Squad   def. by   Upotipotpon Utopians 24 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 22     The Sac Kings   def. by   Skye Bombers 43 
30/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men C) 39     The Peanuts   def.   Stay in Yo Lane 26 
01/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 35     Rowellyn Rockets Goats   def.   FHS Breakerz 33 
01/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 27     Lazer Hoopsters   def.   Flinders Basketball Cavaliers 23 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) FHS Heat   def. by   Frankston Wolves 20 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 27     Peninsula Dolphins   def.   Flounders 14 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 25     Awkward Turtles   def. by   Flying Saucy's 29 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 26     The Home Wreckers   def. by   Space Jam (Trewhitt) 32 
02/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 33     Bobcats U23B   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 70 
02/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) Word G   def. by   Easy Dubs 20 
02/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 39     Bobcats U18.3B   def.   G.O.A.T.S 29 
02/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 28     Steamed Hams   def.   Air Ballers 18 
02/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 27     Bannos Bulls   def. by   The Hustle 32 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 41     Hoops I Did It Again   def.   Washington Generals 26 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 37     Flames   def.   Basketball Buddies 26 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D3) 28     Mt Eliza Meteors - Craig   def.   Rowellyn Rockets Thunder
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 32     Mt Eliza Meteors - Muccignat   def.   Lazer Jewels
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Derinya Ladybugs   def. by   Flinders Basketball Sapphires 12 
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 7     Woodlands Warriors Super Sparks   def. by   Derinya Dragonflies 18 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B1) 21     Mt Eliza Meteors - Miles   vs   Derinya Swish 21 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - B2) 16     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Bobcats U10 Brady 18 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 6     Derinya Dabbers   def. by   Lazer Hearts 16 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 27     Flinders Basketball Celtics   def.   St Anne's Avengers Quinn 17 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D3) 32     St Jude's Flames Green   def.   Derinya Daredevils 12 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 43     Storm Fire   def.   St Joachim's Panthers - 2 25 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B2) 22     St Joachim's Panthers - Black Panthers   def. by   Bobcats U14.1B 28 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 30     Bayside Raiders Stubbs   def.   St Anne's Avengers Murfett 24 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - D) 16     Lazer Sparks   def. by   Rowellyn Rockets Storm 24 
04/05/19 (Sat) 19:00 (W19 - Girls U14 - C1) 40     Woodlands Warriors Tigers   def.   Coastal Royals White 12 
05/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 31     GKP Renegades (Sunday)   def. by   Dribbling Machines 34 
05/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 49     Davids Mighty (wo)men   def. by   Cosmatic Dunkers 52 
05/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 26     Tiger Eyes   def. by   Hot Mess 29 
05/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 59     Burrito Bandits   def.   Good Wide Open 17 
06/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 8     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   Bayside Raiders Gomes 29 
06/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 29     Rowellyn Rockets Keating   def.   Ballam Park Boomers (Panthers) 27 
06/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 22     Mad Monkeys   def. by   Flinders Basketball Emeralds 41 
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C3) 31     Powercables   def.   Minimum Chips 2.0 28 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 19     Achilles Heel   def. by   Black Panthers 36 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 57     Mustica Sharks   def.   The DC's
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 38     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Courgoes 46 
06/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 43     Eagles   def.   Tropics 14 
07/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 12     Southside Vikings   def. by   Upotipotpon Utopians 22 
07/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 57     C.D. Dingoes   def.   Stay in Yo Lane 51 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 27     Torstie   def.   The Sac Kings 18 
07/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 20     The Reapers   def.   The Cobras 14 
08/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 24     St Joachim's Panthers - 4   def. by   St Anne's Avengers 29 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 57     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   The Shadows Vortex 23 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 20     Flounders   def.   Frankston Tropics
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 24     Peninsula Dolphins   def. by   Purple Panthers 35 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 40     Clueless   def.   Mega Minx 15 
09/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 28     Bobcats U18.3B   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 34 
09/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 30     Langwarrin Wildcats Shooters   def.   KP Giants Cummins 27 
09/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) Word G   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 20 
09/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 44     Air Ballers   def. by   The Dabasaurs 52 
09/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 28     Age! (Thurs)   def.   The Hustle 23 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 23     Loot Lakers   def. by   Pirates 37 
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 45     The Warriors   def. by   Flames 46 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 24     Bobcats U10.5B   def.   Derinya Fireballs
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 8     Woodlands Warriors Butterflies   def.   Lazer Charms
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) Woodlands Warriors Supergirls   def. by   Lazer Jewels
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 6     Woodlands Warriors Super Sparks   def. by   Flinders Basketball Rubies 12 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 23     KP Giants G10's   def.   St Anne's Avengers Blue 10 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 6     St John's Jaguars U/10 Boys Red   def. by   Woodlands Warriors Hornets 13 
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D3) 13     Derinya Piranhas   def.   Woodlands Warriors Whytes
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 19     Lazer Hearts   def.   Woodlands Warriors Emeralds 10 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 16     Belvedere Breakers - Harper   def.   Lazer Angels
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D3) 19     Mt Eliza Meteors - Robinson   def.   Derinya Dynamos
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 18     Mt Eliza Meteors - Keegan   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 42 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D2) 32     Bayside Raiders Vass   def. by   St Anne's Avengers Murfett 33 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 42     Flinders Basketball Braves   def.   PBBC U14B Bullets
12/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 30     Tiger Eyes   def. by   The Swish Kebabs 59 
12/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 26     Travel   def. by   Davids Mighty (wo)men 32 
12/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 27     Team Pingu   def. by   Snacc Attacc 29 
12/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 36     Monstars (Sun)   def.   Silver County Knights 30 
13/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 29     Mad Monkeys   def.   Langwarrin Wildcats Stars 24 
13/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 9     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   FHS Flames 30 
13/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 20     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   PBBC Sixers U23G 27 
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 42     CD Dingoes   def.   KP Giants Thomas 37 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 43     Everybody Love Everybody   def.   The Gremlins 31 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 38     When's Smoko   def.   Langy Boyz 24 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 22     The Panthers   def. by   Crave 37 
14/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 30     Blue Bandits   def. by   Beer Money 31 
14/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 56     Peninsula Bears   def.   Rattlesnakes 49 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 27     Juiced Up   def. by   Fortune and the spuds 40 
14/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 11     The Cobras   def. by   Upotipotpon Utopians 43 
15/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 32     Coastal Royals Bronze   def.   St Anne's Avengers 15 
15/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 31     Langwarrin Wildcats Spurs   def.   Bayside Raiders Trish 27 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 10     Langwarrin Wildcats Blazers   def. by   FHS Breakerz 24 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 26     Peninsula   def.   Frankston Tropics 19 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 27     Wii Not Fit!   def.   Nightstalkers 15 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 29     Chicken Noodle Hoops   def. by   The Benchwarmers 42 
16/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 44     Derinya Legends   def.   Langwarrin Wildcats Shooters 40 
16/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 38     Bobcats U18.1B   def.   G.O.A.T.S 20 
16/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 67     Bobcats U18.3B   def.   Rowellyn Rockets Heat 33 
16/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 33     The Dabasaurs   def. by   Washington Generals 37 
16/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 27     JayHawks   def. by   Redbacks Web (Thurs) 32 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 63     Selleck's Recoating   def.   Jackson 5 22 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C1) 49     Hoops I Did It Again   def.   Dream Team 32 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 13     Derinya Fireballs   def.   Flinders Basketball Cavaliers
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3) 18     Lazer Bullets   def.   Rowellyn Rockets Thunder
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 9     Skye Sonics - Willder   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 10     Belvedere Breakers - Tanya   def.   Bayside Raiders Klan
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 14     Derinya Dingoes   def.   Mt Eliza Meteors - Moylan
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 6     Flinders Basketball Heat   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Red 11 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 10     Derinya Dabbers   def. by   Bayside Raiders Troy 26 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 23     Bobcats U12B Tyler   def.   Skye Sonics - Smith
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 30     Derinya Daredevils   def.   Belvedere Breakers - Stuckey 12 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1) 12     Rowellyn Rockets Storm   def. by   Woodlands Warriors Stars 32 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 22     Woodlands Warriors Fire   def.   Woodlands Warriors Hawks 18 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 14     PBBC U14B Rhinos   def. by   Bayside Raiders Wells 23 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - D) 13     Derinya Devils   def. by   Lazer Sparks 16 
19/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 40     Hellcats   def.   Hoops I did it again 21 
19/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 35     Misfits   def. by   Snacc Attacc 49 
19/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 24     Frankston Huskies   def.   Tiger Eyes 23 
19/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 35     Andy's Angels   def. by   Burrito Bandits 43 
20/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 23     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Guns 22 
20/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 32     Ballam Park Boomers (Panthers)   def. by   Woodleigh Vipers 42 
20/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 29     Flinders Basketball Emeralds   def.   KP Giants Hunter 22 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 35     Who Needs J   def. by   Bean Counters 43 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 32     Phoenix   def. by   Team Goose 63 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 48     Spurs   def. by   Globogym 49 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 39     Charlies Angles   def.   KP Giants Senior Men 33 
21/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 16     Beer Money   def. by   Bike Squad 33 
21/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 39     Young Bloods   def. by   Honey Badgers 49 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 40     Knights   def.   Got Not Much 11 
21/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 21     Blue Bandits   def. by   The Reapers 58 
22/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - A) Woodlands Warriors DC   def. by   Flinders Basketball Crusaders 20 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 38     Woodleigh Raiders   def.   Bayside Raiders Jake 35 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 20     Frankston Tropics   def.   Dribbling Mess
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 23     Awkward Turtles   def. by   Dazzling Divas 27 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 46     Pump   def. by   Express Alert 59 
23/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 25     Langwarrin Wildcats Shooters   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 38 
23/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 49     Skye Sonics - Vella   def. by   Coastal Royals Gold 78 
23/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 21     Cobras   def. by   Skye Sonics - Dowell 58 
23/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 24     Washington Generals   def. by   Pirates 31 
23/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 31     The Hustle   def.   Team Untz 23 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 43     The Easy Beats   def.   The Reapers 30 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 21     Monstars   def. by   The Warriors 33 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 7     Overport Bulls   def. by   St Jude's Flames 14 
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 6     Rowellyn Rockets Cubs   def.   Mt Eliza Meteors - Stalker
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 4     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Moylan 13 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 10     Langwarrin Wildcats Cheetahs   def.   Rowellyn Rockets Starlets
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 10     KP Giants Horton   def. by   Mt Eliza Meteors - Thompson 15 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 13     Mt Eliza Meteors - Malcolm   def.   Rowellyn Rockets Cruz
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 12     St John's Jaguars U/12 Girls Green   def.   Mt Eliza Meteors - Carson
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 16     Ballam Park Boomers (Adams)   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Purple
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 10     Mt Eliza Meteors - Thompson   def. by   Belvedere Breakers - Stuckey 14 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 17     Langwarrin Wildcats Rebounders   def.   Rowellyn Rockets Boosters 16 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 15     FHS Squad   def. by   Rowellyn Houston Rockets 35 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 10     Ballam Park Boomers (Jacobs)   def. by   PBBC U14B Rhinos 30 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 30     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def.   Woodlands Warriors Sharks 21 
26/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 56     I want a McFlurry aye   def.   Hellcats 33 
26/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 42     Phoenix Firebirds   def.   Davids Mighty (wo)men 40 
26/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 39     The Rookies   def.   ShamWow 38 
26/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 45     Punjabi MC   def.   Monstars (Sun) 29 
27/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 38     Bayside Raiders Thomas   def.   Flinders Basketball Opals 20 
27/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 56     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 14 
27/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 9     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Flinders Basketball Emeralds 34 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 36     Steph's Chefs   def.   Who Needs J 30 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 37     Tropics   def. by   The Hive Mind 42 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 30     Turkeys   def.   6 Bucks 29 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 27     The Blue Ballers   def. by   The Panthers 42 
28/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 38     The Reapers   def.   Bike Squad 17 
28/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 23     Blue Bandits   def.   Southside Vikings 16 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 20     The Peanuts   def. by   Rogue Elephants 38 
28/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 49     Skye Bombers   def.   Wham! 48 
29/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 16     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Mt Eliza Meteors - McCallum 28 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 17     Lazer Hoopsters   def. by   Flinders Basketball Cavaliers 26 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 56     The Benchwarmers   def.   Karingal Mad Monkeys 33 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 31     Dart Squad   def.   Panthers 15 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 20     Monstars   vs   Cincinnati Gorillas 20 
30/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 51     FHS Lords   def. by   Bobcats U18.1B 56 
30/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 32     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Rowellyn Rockets Heat 34 
30/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 42     Spaghetti Meatballs Fettucine   def.   Cobras 31 
30/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 32     Pirates   def. by   King Cobras 33 
30/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 33     Bayside Sonics   def.   TMC 24 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 13     Dropkick Murphys   def. by   The Young Bloods 44 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 35     The Supremes   def.   Supersonics 22 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 9     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   Derinya Fireballs 20 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 2     Lazer Jewels   def. by   Lazer Charms 20 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 8     Mt Eliza Meteors - Worrall   def. by   Derinya Dragonflies 10 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 21     Lazer Girls   def.   Woodlands Warriors Devils
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 10     Bobcats U10.7B   def.   Lazer Bullets
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 6     KP Giants Latham   def.   Langwarrin Wildcats Pumas
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 19     Woodlands Warriors Sapphires   def.   Flinders Basketball Diamonds
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 33     Overport Magic   def.   Skye Sonics - Smith
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 12     Belvedere Breakers - Stuckey   def. by   Rowellyn Rockets Bardin 18 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 31     Bobcats U14B Anderson   def. by   Bobcats U14.6B 43 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 38     Bayside Raiders Stubbs   def.   Woodlands Warriors Sharks 15 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 42     Ballam Park Boomers (Smith)   def.   PBBC U14B Bullets 14 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B2) 16     Bobcats U14.3B   def. by   Bobcats U14B Comerford 28 
01/06/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - D2) 25     Flinders Basketball Braves   def. by   St Joachim's Panthers - 2 36 
02/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 39     Clueless   def. by   Wildcats 47 
02/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 29     Talking Dribble   def. by   Pratt & Co 51 
02/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 30     Misfits   def. by   Team Pingu 67 
02/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 42     Franklin Turtles   def. by   Andy's Angels 52 
03/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 34     Flinders Basketball Opals   def.   Ballam Park Boomers (Stars) 16 
03/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 31     Ballam Park Boomers (Panthers)   def.   Woodleigh Vipers 21 
03/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 27     Woodleigh Jaguars   def.   Guns 17 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 33     Ball'n with ma bros   def. by   Who's Hook 35 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 53     The Gremlins   def.   Globogym 30 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 14     Achilles Heel   def. by   Mustica Sharks 33 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 51     The G.O.A.T.S   def. by   Charlies Angles 61 
04/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 43     Upotipotpon Utopians   def.   Blue Bandits 20 
04/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 33     Those Guys   def.   C.D. Dingoes 26 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 18     The Sac Kings   def. by   Knights 36 
04/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 37     The Reapers   def.   Beer Money 34 
05/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 17     The Shadows Vortex   def. by   Bobcats U16.3B 51 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 38     Frankston Wolves   def.   Bayside Raiders Jake 37 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 24     Alley-Oopsies   def. by   Chicken Noodle Hoops 32 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 20     Burra's   vs   All Sorts 20 
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 17     Purple Panthers   def. by   Shooting Stars 20 
06/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   FHS Lords 20 
06/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 58     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   KP Giants Cummins 33 
06/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 41     Bobcats U23.2B   def. by   Easy Dubs 92 
06/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 23     King Cobras   def. by   Dun Gud 24 
06/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 34     Redbacks Web (Thurs)   def. by   Bannos Bulls 39 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 48     HufflePuffleGriffendoff   vs   Karingal Knights 48 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 60     bG   def.   Monstars 38 
11/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 25     Bike Squad   def.   Mad Ballers 20 
11/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 77     1992 Dream Team   def.   Man Can Clam 64 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 34     Wham!   def. by   Got Not Much 36 
11/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 46     Feanos   def.   Gaile's Finest 42 
12/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 17     St Anne's Avengers   def. by   St Joachim's Panthers - 4 24 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 36     Frankston Wolves   def.   Woodleigh Raiders 26 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 55     Chicken Noodle Hoops   def.   Semi Pro 23 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 28     Clueless   def.   Flying Saucy's 21 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 31     Pump   def.   Dunkin Donuts 24 
13/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 72     Easy Dubs   def.   Cobras 36 
13/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 51     Woodleigh Panthers   def. by   The Ringerz 56 
13/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 25     KP Giants Cummins   def. by   Derinya Legends 51 
13/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 35     Dun Gud   def.   Low Expectations 20 
13/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 60     Team Untz   def.   Moneyshot 40 
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 30     Redbacks Web (Thurs)   def. by   Age! (Thurs) 32 
13/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 37     Oilers   def. by   The Supremes 46 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 14     Derinya Shooting Stars   def.   Bobcats U10G
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 20     KP Giants G10's   def.   Overport Thunder
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2) 6     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   Rowellyn Rockets Cruz
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 4     Woodlands Warriors Supergirls   def. by   Woodlands Warriors Super Sparks
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 10     Derinya Dingoes   def. by   Mt Eliza Meteors - Stalker 13 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 10     KP Giants Latham   def.   Derinya Matrix
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U10 - D) 8     PBBC U10G Sandhurst Storm   def.   Rowellyn Rockets Starlets
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 8     Derinya Unicorns   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 34 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 16     Skye Sonics - Smith   def. by   St Joachim's Panthers - 3 18 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B2) 33     Ballam Park Boomers (Johnston)   def.   Bobcats U14.3B 32 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 59     St Anne's Avengers Murfett   def.   Langwarrin Wildcats Rebounders 28 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 24     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Bayside Raiders Wells 34 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 20     Rowellyn Rockets Boosters   def.   Flinders Basketball Braves
16/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 35     BAH   def. by   Velvet Thunder 52 
16/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 32     Doopers   def.   Punjabi MC 31 
16/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 50     Hot Mess   def.   Tflex 18 
16/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 31     Phoenix Firebirds   def.   Charged 28 
17/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 41     Mt Eliza Meteors - Anderson   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 25 
17/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 37     Skye Sonics - Corrigan   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 12 
17/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 18     Mad Monkeys   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 34 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 35     KP Giants Thomas   def. by   The Vipers 50 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 50     Team Goose   def.   Sosig 42 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 44     The Poets   def. by   When's Smoko 46 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 49     The Zombies   def.   The Blue Ballers 17 
18/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 26     The Cobras   def. by   Beer Money 31 
18/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 35     Rattlesnakes   def.   Miami Trainees 30 
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 25     Torstie   def. by   Juiced Up 29 
18/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 20     Upotipotpon Utopians   def.   Bike Squad
19/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 27     The Shadows Vortex   def. by   Bobcats U16.2B 33 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 41     Bayside Raiders Jake   def. by   Skye Sonics - Dowell 47 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 39     Sippers   def.   Peninsula Dolphins 22 
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 35     Nightstalkers   def.   Hoops & Heels 27 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 39     Immabe   def.   Karingal Mad Monkeys 18 
20/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 36     Bobcats U23B   def. by   HufflePuffleGriffendoff 41 
20/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 50     FHS Lords   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 47 
20/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 82     Easy Dubs   def.   Spaghetti Meatballs Fettucine 43 
20/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 39     Pirates   def. by   Steamed Hams 42 
20/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) Age! (Thurs)   def. by   TMC 20 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 35     Word G   def.   The Easy Beats 30 
20/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 38     bG   def.   Brick City 32 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 12     Skye Sonics - Willder   def.   St Anne's Avengers Ary
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 7     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Woodlands Warriors Butterflies 12 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2) 13     Rowellyn Rockets Cruz   def.   Lazer Racers
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) Mt Eliza Meteors - Wallace   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 11 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   KP Giants Horton 20 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - B) 35     Derinya Cubs   def.   Woodlands Warriors Angels 14 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 8     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   Bayside Raiders Troy 23 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 22     Overport Magic   def.   PBC Wizards
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 7     Bayside Raiders McLaren   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 14 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 12     Bayside Raiders Stubbs   def. by   Lazer Bolts 14 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 20     Derinya Sixers   def. by   Woodlands Warriors Heat 26 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 23     Bayside Raiders Wells   def.   PBBC U14B Rhinos 18 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 28     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 19 
23/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) Hoops I did it again   def. by   Super T's 20 
23/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 37     Franklin Turtles   def. by   Nodders 2.0 46 
23/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 24     Hot Mess   def. by   The Swish Kebabs 42 
23/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 27     Talking Dribble   def.   Past our Prime 19 
24/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 24     PBC Pumas   def.   Skye Sonics - Corrigan 16 
24/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 23     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Rowellyn Rockets Keating 15 
24/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 20     KP Giants Hunter   def.   PBBC Sixers U23G 13 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 40     Bean Counters   def.   Kings (Chapman) 19 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 41     6 Bucks   def.   Eagles 36 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 21     Heaps Good   def. by   Langy Boyz 54 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 36     The G.O.A.T.S   def. by   Kukus 54 
25/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 35     Upotipotpon Utopians   def.   Southside Vikings 16 
25/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 38     Peninsula Bears   def.   Stay in Yo Lane 35 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 27     Knights   def.   Fortune and the spuds 20 
25/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 31     Beer Money   def.   Mad Ballers 18 
26/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 27     Lazer Hoopsters   def.   Derinya United 21 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 21     Ballam Park Boomers (Conell)   def. by   Frankston Wolves 23 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 26     Mega Minx   def.   Sippers 14 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 17     Dazzling Divas   def. by   Savages 26 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 61     The Benchwarmers   def.   Bayside Bandicoots 21 
27/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 28     KP Giants Cummins   def. by   Flinders Basketball Crusaders 29 
27/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 50     FHS Lords   def.   Rowellyn Rockets Heat 43 
27/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 33     Woodleigh Panthers   def.   HufflePuffleGriffendoff 23 
27/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 25     Air Ballers   def.   Mini Me Giants (Thurs) 20 
27/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 34     GH50   def. by   5 Guys Burgers and Fries 46 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 49     Jackson 5   def.   The Easy Beats 38 
27/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 61     Oilers   def.   Flames 33 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 8     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def. by   St Anne's Avengers Blue 10 
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D2) 19     St Jude's Flames   def.   Flinders Basketball Cavaliers
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 9     Mt Eliza Meteors - Stalker   def. by   Derinya Dynamite 12 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 2     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Langwarrin Wildcats Cheetahs 22 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 23     St Joachim's Panthers - 7   def.   Woodlands Warriors Whytes
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 17     Langwarrin Wildcats Lightning   def.   KP Giants Latham 13 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D1) 10     Woodlands Warriors Starletts   def. by   Mt Eliza Meteors - Farrow 20 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 7     Skye Sonics - Smith   def. by   PBC Wizards 19 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 1     Derinya Dynamos   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 20 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 22     St Joachim's Panthers - 2   def. by   Baxter Basketball Club (2) 30 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 22     PBBC U14B Dragons   def.   Ballam Park Boomers (Johnston) 20 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 32     PBBC U14B Rhinos   def.   Ballam Park Boomers (Smith) 18 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 52     Bayside Raiders Vass   def.   Rowellyn Rockets Boosters 12 
30/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 36     Clueless   def.   Deuces 26 
30/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 35     ShamWow   def.   Misfits 34 
30/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 24     Jump If You Hate Rangas   def. by   Phoenix Firebirds 50 
30/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 32     Tiger Eyes   def. by   Hot Mess 46 
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 22     Ball'n with ma bros   def. by   Yeah The Boys 49 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 24     Tropics   def. by   Team Boloz 77 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 38     Globogym   def.   Tune Squad 27 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 44     The Zombies   def.   The DC's 32 
02/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 23     Southside Vikings   def. by   Bike Squad 30 
02/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 25     Those Guys   def. by   Rattlesnakes 49 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 27     Wham!   def. by   Torstie 51 
02/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 36     The Reapers   def.   Mad Ballers 24 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 9     Flounders   def. by   Mega Minx 39 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 22     Panthers   def. by   Randoms 42 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 41     Semi Pro   def.   Karingal Mad Monkeys 33 
04/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 35     Loot Lakers   def.   Mini Me Giants (Thurs) 26 
04/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) The Hustle   def. by   Moneyshot 20 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 50     The Rats   def.   Jackson 5 20 
04/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 48     Brick City   def.   Gecko's 42 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 49     CD Dingoes   def.   Who Needs J 35 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C1) 48     Yeah The Boys   def.   Bean Counters 41 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 11     Achilles Heel   def. by   The Hive Mind 33 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 49     Kukus   def.   Crave 46 
09/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 15     Southside Vikings   def. by   The Cobras 17 
09/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 44     The Peanuts   def. by   C.D. Dingoes 45 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 37     Skye Bombers   def.   Juiced Up 23 
09/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 43     Jim's Balling   def.   Dads Army 26 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 33     Peninsula   def.   Flounders 11 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 17     All Sorts   def. by   Wii Not Fit! 18 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 38     Chicken Noodle Hoops   def.   Pump 34 
11/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 44     Steamed Hams   def.   Loot Lakers 26 
11/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 31     The Velvet Fog   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 32 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 20     The Hustle   def. by   JayHawks 25 
11/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 38     Word G   def.   The Reapers 32 
14/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 59     Frost   def.   Hellcats 34 
14/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed B) 43     Wildcats   def. by   Velvet Thunder 63 
14/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 49     ShamWow   def.   Tiger Eyes 23 
14/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 41     Nodders 2.0   def. by   Silver County Knights 43 
15/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) Woodlands #SWAGGERS   def. by   Swampies 20 
15/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 26     Bayside Raiders Thomas   def.   Mt Eliza Meteors - Anderson 21 
15/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 42     Flinders Basketball Emeralds   def.   Mad Monkeys 15 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 22     CD Dingoes   def. by   Yeah The Boys 51 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 27     Everybody Love Everybody   def. by   Eagles 28 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 18     The Poets   def. by   Mustica Sharks 37 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 17     The DC's   def. by   KP Giants Senior Men 39 
16/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 32     The Cobras   def. by   Mad Ballers 38 
16/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D1) 43     Torstie   def. by   Got Not Much 51 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 43     Don't Make Us Run   def. by   Jim's Balling 56 
16/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 29     Upotipotpon Utopians   def.   Beer Money 22 
17/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 26     Coastal Royals Bronze   def. by   Flinders Basketball Rebels 37 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 27     St Joachim's Panthers - 4   def. by   Woodlands Warriors Jammers 34 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 30     Shooting Stars   def.   Sippers 17 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 14     Awkward Turtles   def. by   Flying Saucy's 42 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 31     Immabe   def.   Semi Pro 24 
18/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 40     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   KP Giants Cummins 26 
18/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 21     Flinders Basketball Crusaders   def.   FHS The Goats 18 
18/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 37     FHS Lords   def.   Woodleigh Wizards 34 
18/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 32     The Velvet Fog   def. by   Steamed Hams 51 
18/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 34     Redbacks Web (Thurs)   def.   JayHawks 29 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 43     Flames   def.   Monstars 31 
18/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 38     Gecko's   def. by   Supersonics 39 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 13     Lazer Racers   def.   Mt Eliza Meteors - Craig
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 28     Woodlands Warriors Butterflies   def.   Derinya Dingoes
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Derinya Dragonflies   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 2     Flinders Basketball Rubies   def. by   Lazer Girls 16 
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 5     St Joachim's Panthers - 7   def.   St Anne's Avengers McCormack
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 23     Langwarrin Wildcats Lions   def.   St Anne's Avengers Rust
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - D1) 13     Bobcats U10.5B   def.   Derinya Matrix 10 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 10     Langwarrin Wildcats Fierce   def.   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 34     Overport Magic   def.   Mt Eliza Meteors - Farrow 11 
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D3) 6     Bayside Raiders McLaren   def. by   Belvedere Breakers - Stuckey 25 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 37     Langwarrin Wildcats Rebounders   def.   Flinders Basketball Braves 29 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 14     The Shadows Sharks   def. by   PBBC U14B Bullets 20 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 19     St Anne's Avengers Murfett   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 31 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - B2) 13     Derinya Sixers   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 50 
21/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 38     Frost   def. by   Deuces 41 
21/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 22     Good Wide Open   def. by   Burrito Bandits 54 
21/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 39     Tflex   def. by   Snacc Attacc 47 
21/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 36     Past our Prime   def.   Pratt & Co 29 
22/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A ) 52     Flinders Basketball United   def.   Rowellyn Mockingjay 44 
22/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 27     St Joachim's Panthers   def.   Rowellyn Rockets Rebounders
22/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 25     PBBC Sixers U23G   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 21 
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 67     The Vipers   def.   KP Giants Thomas 54 
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 38     Langy Boyz   def.   When's Smoko 33 
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 31     Phoenix   def.   Tune Squad 26 
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 44     Crave   def. by   The Panthers 47 
23/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 20     Mad Ballers   vs   Southside Vikings 20 
23/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 46     Hoops We Did It Again   def.   Miami Trainees 29 
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D3) 30     The Reapers   def.   Beer Money 27 
23/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 64     Skye Bombers   def.   Torstie 33 
24/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 24     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   St Anne's Avengers 29 
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 19     Derinya United   def.   Woodlands Warriors Jammers 10 
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 20     Dribbling Mess   def. by   Frankston Tropics 48 
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 20     Dart Squad   def.   Hoops & Heels
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 41     The Benchwarmers   def.   Organised Confusion 26 
25/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 56     Bobcats U23B   def.   Cobras 43 
25/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 37     FHS Lords   def.   Langwarrin Wildcats Magic 22 
25/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 39     Flinders Basketball Crusaders   def.   PBBC Sixers U18B Allars 21 
25/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 42     The Dabasaurs   def.   The Velvet Fog 37 
25/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 40     Team Untz   def.   The Hustle 28 
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 62     Selleck's Recoating   def.   Karingal Knights 51 
25/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 58     The Young Bloods   def.   The Easy Beats 20 
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 10     Bayside Raiders Mason   def.   Derinya Fireballs
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3) 8     Rowellyn Rockets Thunder   def. by   Ballam Park Boomers (Smith) 20 
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C1) 12     Lazer Charms   def.   Rowellyn Rockets Cubs
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 5     Flinders Basketball Rubies   def. by   Mt Eliza Meteors - Wallace
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - B) 18     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   PBC Devils 13 
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 4     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   KP Giants G10's 17 
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - B) 24     Woodlands Warriors Pearls   def.   Derinya Starlets 17 
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D2) 16     Derinya Unicorns   def.   Mt Eliza Meteors - Archibald
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 20     Derinya Daredevils   def. by   Woodlands Warriors Strikers 23 
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D3) 10     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   St Joachim's Panthers - 3 23 
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 19     PBBC U14B Dragons   def. by   Rowellyn Houston Rockets 24 
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 20     The Shadows Sharks   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast 17 
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D3) 15     Ballam Park Boomers (Jacobs)   def. by   Bobcats U14.8B 26 
28/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 38     Velvet Thunder   def.   BAH 31 
28/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 31     Tflex   def. by   Hot Mess 38 
28/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 34     Crazy Cats   def.   Jump If You Hate Rangas 18 
28/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 31     Silver County Knights   def. by   Monstars (Sun) 33 
29/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 48     St Joachim's Panthers   def.   Ballam Park Boomers (Stars) 12 
29/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 32     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Ballam Park Boomers (Panthers) 31 
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 21     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Woodleigh Jaguars 31 
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 58     Steph's Chefs   def.   Kings (Chapman) 46 
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 55     Team Boloz   def.   Heaps Good 37 
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 48     Turkeys   def. by   Spurs 66 
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 34     KP Giants Senior Men   def. by   Charlies Angles 47 
30/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men C) 24     Rogue Elephants   def. by   Classic Stitch-up's 51 
30/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D3) 26     The Reapers   def. by   Upotipotpon Utopians 31 
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 33     Wham!   def. by   Got Not Much 34 
30/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 32     Blue Bandits   def.   The Cobras 21 
31/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 34     FHS Pirates   def. by   Bayside Raiders Trish 39 
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 20     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Flinders Basketball Rebels
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 22     Mixed Bag   def. by   Kobe Kwan Kanobi 68 
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 13     Burra's   def. by   Wii Not Fit! 32 
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 39     Alley-Oopsies   def.   Ice Vipers 31 
01/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 37     Langwarrin Wildcats Shooters   def. by   Flinders Basketball Crusaders 46 
01/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 41     Woodleigh Buckets   def. by   Skye Sonics - Vella 42 
01/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 28     Woodleigh Panthers   def. by   Cobras 33 
01/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 39     Washington Generals   def.   The Dabasaurs 30 
01/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 38     TMC   def. by   Bayside Sonics 46 
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 42     Karingal Knights   def. by   The Rats 48 
01/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 17     Supersonics   def. by   The Supremes 24 
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 24     St Jude's Flames   def.   Overport Bulls 20 
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3) 20     Rowellyn Rockets Thunder   def.   Lazer Bullets 16 
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 10     Skye Sonics - Willder   def.   Bobcats U10G
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - A) 10     Derinya Swish   def. by   Woodlands Warriors Hurricanes 30 
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C1) 24     Overport Rebels   def.   Derinya Dingoes
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 16     Langwarrin Wildcats Lions   def.   Rowellyn Rockets Rangers
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 2     Flinders Basketball Diamonds   def. by   Bayside Raiders Troy 21 
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 26     Bobcats U12.2G   def.   Skye Sonics - Smith
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 3     Skye Sonics - Smith   def.   Derinya Dynamos
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 11     Rowellyn Rockets Boosters   def. by   Baxter Basketball Club (2) 20 
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 46     St John's Jaguars U/14 Boys Gold   def.   Bobcats U14B Comerford 37 
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 13     Bobcats U14.8B   def. by   Mt Eliza Meteors - Prendergast 17 
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 22     St Anne's Avengers Murfett   def. by   St Joachim's Panthers - 2 34 
04/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 55     I want a McFlurry aye   def.   Super T's 42 
04/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 30     Cosmatic Dunkers   def. by   Talking Dribble 37 
04/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 61     Tiger Eyes   def.   Frankston Huskies 22 
04/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 39     Burrito Bandits   def.   Andy's Angels 27 
05/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 22     Lazer Stars   def.   Bayside Raiders Gomes 13 
05/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 25     Mt Eliza Meteors - Anderson   def.   Woodleigh Vipers 23 
05/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 13     Rowellyn Rockets Rebels   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 27 
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 32     Yeah The Boys   def. by   Who's Hook 48 
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 39     The Gremlins   def.   Everybody Love Everybody 38 
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 83     The Hive Mind   def.   Tropics 33 
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 46     The Panthers   def.   The Blue Ballers 27 
06/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 26     Blue Bandits   def.   Mad Ballers 21 
06/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 22     Stay in Yo Lane   def. by   The Gaels 31 
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 59     Skye Bombers   def.   The Sac Kings 36 
06/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 50     The Reapers   def.   Southside Vikings 25 
07/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 46     Lazer Hoopsters   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 10 
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 23     Coastal Royals Bronze   def. by   Flinders Basketball Cavaliers 25 
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 26     All Sorts   def.   Randoms 16 
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 12     Panthers   def. by   Wii Not Fit! 25 
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 34     Shooting Stars   def.   Purple Panthers 26 
08/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 41     The Ringerz   def.   Bobcats U23.2B 37 
08/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 56     Woodleigh Wizards   def.   Bobcats U18.1B 24 
08/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 30     FHS Lords   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 50 
08/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 38     Pirates   def.   Washington Generals 30 
08/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 35     Bannos Bulls   def. by   Redbacks Web (Thurs) 42 
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D2) 19     The Easy Beats   def. by   Jackson 5 44 
08/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) 20     The Young Bloods   def.   Dropkick Murphys
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 10     Overport Bulls   vs   Lazer Racers 10 
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 11     Lazer Jewels   def.   Derinya Dynamite
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 4     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def. by   St Anne's Avengers Ary 10 
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 10     PBBC U10G Sandhurst Storm   def.   Woodlands Warriors Devils
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 2     Woodlands Warriors Whytes   def. by   Mt Eliza Meteors - Thompson 21 
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 10     Flinders Basketball Heat   vs   Bobcats U10.5B 10 
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 13     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def. by   Bayside Raiders Troy 14 
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def.   Skye Sonics - Smith
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 32     Rowellyn Rockets Fire   def.   Derinya Dynamos
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 27     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def. by   Flinders Basketball Braves 37 
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 40     Rowellyn Houston Rockets   def.   FHS Squad 12 
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 25     Woodlands Warriors Stars   def.   Bobcats U14.3G
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 15     Bobcats U14B Anderson   def. by   Rowellyn Rockets 28 
11/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 27     Deuces   def. by   Wildcats 31 
11/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 20     Travel   def.   Cosmatic Dunkers
11/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 22     ShamWow   def. by   The Rookies 33 
11/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) Davids Mighty (wo)men   def. by   Phoenix Firebirds 20 
11/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Men) 65     Silver County Knights   def.   Doopers 31 
12/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A ) 25     Rowellyn Mockingjay   def. by   Skye Sonics - Noonan 30 
12/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 21     Rowellyn Rockets Keating   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 42 
12/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 20     Rowellyn Rockets Rebounders   def.   PBC Pumas 15 
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 57     Steph's Chefs   def.   The Vipers 51 
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 69     Team Goose   def.   Phoenix 29 
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 25     Mustica Sharks   def.   Achilles Heel 22 
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 67     Charlies Angles   def.   The G.O.A.T.S 41 
13/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 39     Upotipotpon Utopians   def.   Southside Vikings 14 
13/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 34     Rogue Elephants   def. by   The Peanuts 40 
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 25     The Sac Kings   def. by   Torstie 48 
13/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 56     Feanos   def.   Venomenons 34 
14/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 28     Flinders Basketball Rebels   def. by   FHS Eagles 32 
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 34     Bayside Raiders Jake   def. by   FHS Breakerz 58 
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed D) 49     Organised Confusion   def.   Under Dogs 20 
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 25     Panthers   def.   Dart Squad 20 
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women D) 28     Peninsula Dolphins   def. by   Shooting Stars 43 
15/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) PBBC U18B Raiders   def. by   Bobcats U18.2B 20 
15/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 24     FHS Lords   def. by   G.O.A.T.S 30 
15/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 56     Derinya Legends   def. by   Flinders Basketball Crusaders 83 
15/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 20     King Cobras   def. by   Pirates 34 
15/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 27     Moneyshot   def. by   Team Untz 52 
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) Basketball Buddies   def. by   Dream Team 20 
15/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D2) The Reapers   def. by   The Rats 20 
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 8     Overport Bulls   def. by   Bayside Raiders Mason 18 
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 3     Lazer Jewels   def. by   Flinders Basketball Sapphires
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 4     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   St Anne's Avengers Blue
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) Flinders Basketball Rubies   def. by   Woodlands Warriors Super Sparks 20 
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 18     Woodlands Warriors Whytes   def.   St Joachim's Panthers - 7
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 18     Rowellyn Rockets Rangers   def.   Langwarrin Wildcats Pumas 15 
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 13     St Anne's Avengers White   def.   Flinders Basketball Diamonds 11 
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 10     Woodlands Warriors Starletts   def. by   Bobcats U12.2G 11 
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 18     St Joachim's Panthers - 3   def.   Skye Sonics - Smith
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 48     Bayside Raiders Vass   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 14 
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 44     Bobcats U14B Comerford   def.   Bobcats U14.3B
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 24     Derinya Destroyers   def. by   Bobcats U14.8B 27 
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 19     St Joachim's Panthers - 2   def. by   Lazer Bolts 32 
18/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 48     Monstars (Sun)   def.   Doopers 34 
18/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 29     Pratt & Co   def.   Talking Dribble 25 
18/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 47     Andy's Angels   def.   Franklin Turtles 43 
18/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 39     Snacc Attacc   def.   Tiger Eyes 34 
18/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed B) I want a McFlurry aye   def. by   Velvet Thunder 20 
19/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 37     St Joachim's Panthers   def.   Bayside Raiders Gomes 14 
19/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 27     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Ballam Park Boomers (Panthers) 18 
19/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 35     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Mad Monkeys 23 
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 27     Who's Hook   def.   Bean Counters 25 
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 52     When's Smoko   def.   The Poets 34 
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 30     6 Bucks   def. by   Turkeys 40 
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C3) 41     ZF   def.   The Drizzly Bears 22 
20/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 24     Beer Money   def. by   Blue Bandits 29 
20/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 35     C.D. Dingoes   def.   Those Guys 18 
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 12     Fortune and the spuds   def. by   Juiced Up 26 
20/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 46     Upotipotpon Utopians   def.   The Cobras 26 
21/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 21     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   Woodlands Warriors Jammers 29 
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 35     FHS Eagles   def.   Woodlands Warriors Legends 28 
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 10     Sippers   def. by   Peninsula Dolphins 27 
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 19     Panthers   def. by   Clueless 35 
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 35     Organised Confusion   def.   Karingal Mad Monkeys 28 
22/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - B) 20     FHS The Goats   def.   Langwarrin Wildcats Shooters
22/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 43     G.O.A.T.S   def.   Langwarrin Wildcats Magic 31 
22/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) Cobras   def. by   Skye Sonics - Dowell 20 
22/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 20     Dun Gud   def.   King Cobras
22/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 48     Bannos Bulls   def.   Bayside Sonics 31 
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 20     The Supremes   def. by   Flames 34 
22/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 44     Team Untz   def.   JayHawks 40 
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 10     Bayside Raiders Mason   def.   Mt Eliza Meteors - Craig
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 3     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Flinders Basketball Sapphires
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 14     Mt Eliza Meteors - Moylan   def.   Derinya Dragonflies 11 
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 6     Bayside Raiders Klan   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 16 
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 7     Lazer Bullets   def. by   Bobcats U10.7B 16 
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 7     Bobcats U10.5B   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Red
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 4     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 35 
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 2     Ballam Park Boomers (Adams)   def. by   Bobcats U12.2G
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 13     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   Skye Sonics - Smith 20 
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 13     Storm Fire   def. by   Rowellyn Rockets 44 
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 29     FHS Squad   def.   Woodlands Warriors Heat 27 
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 10     The Shadows Sharks   def. by   Bobcats U14.8B 42 
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 22     Langwarrin Wildcats Rebounders   def. by   Baxter Basketball Club (2) 37 
25/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 24     ShamWow   def. by   Tflex 33 
25/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 63     Pratt & Co   def.   Crazy Cats 31 
25/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 53     The Swish Kebabs   def.   Tiger Eyes 24 
25/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 54     The Rookies   def.   Misfits 33 
26/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 29     KP Giants Hunter   def.   PBBC Sixers U23G 24 
26/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U18/23 - B) 30     Guns   def.   Flinders Basketball Emeralds 27 
26/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 26     Woodleigh Vipers   def.   Bayside Raiders Thomas 24 
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 45     CD Dingoes   def.   Yeah The Boys 41 
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 37     Globogym   def. by   The Gremlins 45 
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 47     Heaps Good   def. by   Langy Boyz 82 
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 35     The G.O.A.T.S   def. by   Kukus 79 
27/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 27     The Reapers   def.   Blue Bandits 16 
27/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 66     Classic Stitch-up's   def.   Hoops We Did It Again 41 
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 22     Got Not Much   def. by   Knights 27 
27/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 20     V-TECH'S   def.   Blazers
28/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 12     Lazer Hoopsters   def. by   Derinya United 20 
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 18     Bayside Raiders Jake   def. by   FHS Vipers 69 
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 29     Mega Minx   def.   Sippers 10 
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 17     Panthers   def. by   Dazzling Divas 18 
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) 42     Ice Vipers   def.   Bayside Bandicoots 38 
29/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 39     FHS Lords   def.   Rowellyn Rockets Heat 34 
29/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 47     The Ringerz   def.   Woodleigh Panthers 43 
29/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 39     Woodleigh Buckets   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 56 
29/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D1) 49     Bannos Bulls   def.   TMC 34 
29/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 35     Age! (Thurs)   def. by   JayHawks 54 
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 41     bG   def. by   Gecko's 42 
29/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) 27     Oilers   def. by   Flames 51 
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C1) 15     Mt Eliza Meteors - Stalker   def.   Rowellyn Rockets Cubs
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - D3) 7     Rowellyn Rockets Thunder   def. by   Derinya Piranhas 14 
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2) 6     Rowellyn Rockets Cruz   def. by   Derinya Fireballs
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - D) 14     Rowellyn Rockets Starlets   def.   Langwarrin Wildcats Cheetahs
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - C2) 5     Bobcats U10G   def. by   Derinya Shooting Stars 16 
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 2     Langwarrin Wildcats Pumas   def. by   Derinya Matrix 16 
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C2) 9     Mt Eliza Meteors - Gardener   vs   Bobcats U12.1G
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 2     Skye Sonics - Smith   def. by   PBC Wizards 13 
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 1     Derinya Dynamos   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 27 
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 24     Bayside Raiders Stubbs   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 39 
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C2) 24     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def.   Mt Eliza Meteors - McGrath 15 
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 27     Rowellyn Rockets   def. by   Ballam Park Boomers (Green Machine) 32 
31/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 38     Skye Sonics - Vella   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 47 
01/09/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 42     Frost   def.   Deuces 33 
01/09/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 22     Franklin Turtles   def. by   Nodders 2.0 39 
01/09/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 35     Tflex   def. by   Snacc Attacc 43 
01/09/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 31     Past our Prime   def.   Pratt & Co 29 
02/09/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 34     Lazer Stars   def.   PBC Pumas
02/09/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 23     Rowellyn Rockets Rebels   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 29 
02/09/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 20     KP Giants Hunter   def.   Langwarrin Wildcats Stars 10 
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C1) 44     Steph's Chefs   def.   Who's Hook 24 
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 40     Sosig   def. by   Team Goose 86 
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C1) 26     Ball'n with ma bros   def. by   Yeah The Boys 45 
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D4) 52     The Zombies   def.   The DC's 25 
03/09/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 40     Honey Badgers   def.   Venomenons 29 
03/09/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 35     Miami Trainees   def. by   Rattlesnakes 44 
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D1) 37     Wham!   def. by   Skye Bombers 53 
03/09/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 20     Jim's Balling   def.   Blazers
04/09/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - B) 38     Ballam Park Boomers (Conell)   def. by   FHS Breakerz 73 
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 23     Coastal Royals Bronze   def. by   Flinders Basketball Rebels 64 
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women D) 9     Flounders   def. by   Mega Minx 35 
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 70     Ballerz'   def.   Mixed Bag 28 
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 16     Nightstalkers   def. by   Clueless 48 
05/09/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) HufflePuffleGriffendoff   def. by   Bobcats U23B 20 
05/09/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 52     Coastal Royals Gold   def.   Woodleigh Buckets 47 
05/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U23 - A) 55     Spaghetti Meatballs Fettucine   def. by   Easy Dubs 63 
05/09/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C2) 23     Loot Lakers   def. by   King Cobras 33 
05/09/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C2) 20     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Dun Gud
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 35     Air Ballers   def.   Low Expectations 28 
05/09/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men B) Brick City   def. by   Gecko's 20 
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C2) 3     St Anne's Avengers Ary   def. by   Skye Sonics - Willder 12 
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1) 9     Lazer Charms   def.   Lazer Jewels
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2) 8     Rowellyn Rockets Cruz   def. by   St Jude's Flames 13 
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U10 - A) 20     St Joachim's Panthers - Girl Power   def.   Derinya DJ's
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D3) 9     KP Giants Horton   def.   Ballam Park Boomers (Smith)
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 6     St John's Jaguars U/10 Boys Red   def. by   Mt Eliza Meteors - Malcolm 19 
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 27     Bayside Raiders Troy   def.   Langwarrin Wildcats Fierce 12 
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - D1) 16     Overport Magic   def. by   Mt Eliza Meteors - Farrow 18 
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D3) 8     Bayside Raiders McLaren   def. by   Belvedere Breakers - Stuckey 20 
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 24     St Joachim's Panthers - 2   def.   Bayside Raiders Vass 19 
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B2) 25     Woodlands Warriors Heat   def.   Derinya Sixers 24 
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - D3) 18     The Shadows Sharks   def.   Derinya Destroyers 14 
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - D2) 32     Baxter Basketball Club (2)   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 12 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 2)
19:00 (W19 - Monday Men D2) 46     Spurs   def.   Eagles 39 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 2)
20:00 (W19 - Monday Men D4) 49     The Panthers   def.   Kukus 34 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 1)
21:00 (W19 - Monday Men D4) 29     The Zombies   def. by   KP Giants Senior Men 33 
11/09/19 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (W19 - Wednesday Women D) 24     Shooting Stars   def. by   Mega Minx 28 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
08:30 (W19 - Girls U10 - D) 15     Belvedere Breakers - Tanya   def.   Bayside Raiders Klan 14 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
09:20 (W19 - Boys U10 - D3) 15     Bobcats U10.7B   def.   St Anne's Avengers McCormack 11 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
10:10 (W19 - Boys U10 - D2) 41     St Jude's Flames   def.   Overport Bulls
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
11:00 (W19 - Girls U10 - C1) 20     Woodlands Warriors Butterflies   def.   Overport Rebels 15 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
11:50 (W19 - Girls U10 - C2) 16     Derinya Dragonflies   def.   St Anne's Avengers Ary
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
12:40 (W19 - Girls U12 - D2) 26     Rowellyn Rockets Stardust   def.   Derinya Magic
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
13:30 (W19 - Boys U12 - D3) 14     St Joachim's Panthers - 3   def. by   Skye Sonics - Smith 18 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
14:20 (W19 - Boys U12 - D2) 34     Bobcats U12B Tyler   def.   Woodlands Warriors Strikers 13 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
15:10 (W19 - Girls U12 - D1) 26     Overport Magic   def.   Woodlands Warriors Starletts 11 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
16:00 (W19 - Boys U14 - D2) 32     Bayside Raiders Vass   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 15 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
16:50 (W19 - Girls U14 - D) 24     Skye Sonics - Armstrong   def.   Lazer Sparks 14 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
17:40 (W19 - Boys U14 - D3) 22     Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   Bobcats U14.8B 42 
19/09/19 (Thu) 18:00 (W19 - Boys U18 - A)   Derinya Grizzlies   vs   Bobcats U18.2B  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
09:00 (W19 - Girls U10 - C2)   Derinya Dragonflies   vs   Skye Sonics - Willder  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
09:55 (W19 - Girls U10 - D)   Belvedere Breakers - Tanya   vs   Woodlands Warriors Super Sparks  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
10:50 (W19 - Boys U10 - D3)   Bobcats U10.7B   vs   Mt Eliza Meteors - Thompson  
21/09/19 (Sat)
(Bronze Medal)
11:45 (W19 - Boys U10 - B2)   Rowellyn Rockets Rookies   vs   Minimbah Mavericks  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
12:40 (W19 - Boys U10 - D2)   St Jude's Flames   vs   Bayside Raiders Mason  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
13:30 (W19 - Boys U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Mt Eliza Meteors - Waixel  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
14:30 (W19 - Girls U12 - D2)   Rowellyn Rockets Stardust   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Purple  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
15:25 (W19 - Boys U12 - D2)   Bobcats U12B Tyler   vs   Bayside Raiders Robinson  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
16:20 (W19 - Boys U14 - D1)   Lazer Rangers   vs   Bobcats U14.7B  
21/09/19 (Sat)
(Grand Final)
17:15 (W19 - Girls U14 - D)   Skye Sonics - Armstrong   vs   Derinya Devils