Langwarrin Crt #3

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Age! (Mon)   def. by   Frankston Fastbreakers 39 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 23     Team Boloz   def. by   Eagles 32 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 50     Port Royals   def.   When's Smoko 38 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 39     Dribbling Mess   def.   Purple Panthers 12 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 16     Sippers   def.   Just Play Sharks
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 47     Peninsula Dolphins   def.   The Airballers 16 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 51     Frankston Fastbreakers   def.   Club 41 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 38     Port Royals   def.   Anti Ranga 24 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 23     Everybody Love Everybody   def. by   Team Boloz 29 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 48     Bean Counters   def. by   Basketbrawlers 50 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 34     Dribbling Mess   def.   Mega Minx 21 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 32     Chicken Dippers   def.   Basket Brawlers 22 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 6     Just Play Sharks   def. by   The Jordettes 60 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 18     Nothing But Netflix   def. by   Peninsula Dolphins 38 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 24     Courgoes   vs   Score Review 24 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 38     When's Smoko   def.   Anti Ranga 37 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 46     Eagles   def.   Tune Squad 23 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 26     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Age! (Mon) 31 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 15     FHS Pirates   def. by   KP Giants Rovers 50 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 25     Bobcats U16.3B   def. by   St John's Jets 32 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 30     Peninsula   def. by   Shooting Stars 31 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 30     Ice Vipers   def. by   Pump 54 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 6     The Airballers   def. by   Roadrunners 40 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 40     Bayside Bandicoots   def. by   Area 51 50 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 26     Rowellyn Rockets Rainbows   def.   Bayside Raiders Williamson
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 32     Skye Sonics - Bennett   def.   Belvedere Breakers - Vallerant
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 24     Woodlands Warriors Sparkles   def.   Rowellyn Rockets Angels
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 4     Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   def. by   Storm Hurricanes 14 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 8     Langwarrin Wildcats Cubs   def. by   Bobcats U08.5 22 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) Rowellyn Rockets Lightning   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall 62 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 4     Rowellyn Rockets Stardust   def. by   Langwarrin Wildcats Ladybirds 24 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 33     Woodlands Warriors Hurricanes   def.   Derinya Wizards 18 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 27     Lazer Bombs   def.   Mt Eliza Meteors - Arjun
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 23     Woodlands Warriors Sharks   def. by   Langwarrin Wildcats Rebounders 48 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 20     Langwarrin Wildcats Destroyers   def. by   Ballam Park Boomers (Eastern Greys) 62 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 34     Belvedere Breakers - Polglase   def.   Mt Eliza Meteors - Goodrick 18 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 18     PBBC U14B Rhinos   def. by   Mt Eliza Meteors - Cester 29 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 45     Score Review   def.   Wolfpack 27 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 27     Tune Squad   def. by   Anti Ranga 42 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D2) 34     Everybody Love Everybody   def. by   Turkeys 37 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 52     Courgoes   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 27 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 19     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Bobcats U16B Comerford 36 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 39     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def.   Bobcats U16.3B 23 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 48     Savages   def.   Dribbling Mess 16 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 27     Nothing But Netflix   def.   Flounders
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 39     Dark Souls   def.   Dunkin Donuts 17 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 39     Bayside Bandicoots   def.   TSG 14 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 18     Langwarrin Wildcats Cubs   def. by   Langwarrin Wildcats Leopards 21 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 32     St Joachim's Panthers - 8   def.   Langwarrin Wildcats Panthers 12 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 5     Woodlands Warriors Storm   def. by   Derinya Draculas 12 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 28     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Bobcats U08G
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 19     Derinya Bulls   def.   Minimbah Rockets
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) FB Phoenix   def. by   Mt Eliza Meteors - Stinson 24 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 13     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def. by   Mt Eliza Meteors - Drummond 32 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 13     Woodlands Warriors Rockets   def. by   Lazer Thunder 33 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 26     Bobcats U12.4B   def. by   Bayside Raiders Paul 31 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 21     Bayside Raiders Stubbs   def.   Bayside Raiders Robinson
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 48     Ballam Park Boomers (Eastern Greys)   def.   FHS Falcons 25 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 34     FB Warriors   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 51 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 24     Razorlight   def.   Anti Ranga 21 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 33     6 Bucks   def. by   Everybody Love Everybody 40 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 22     Score Review   def. by   Minimum Chips 2.0 35 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 35     Team Boloz   def. by   Crave 52 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 36     The Reapers   def.   Mad Ballers 23 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 32     Frankston Wolfpack   vs   Knights 32 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     Got Not Much   def.   Torstie 27 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 39     FHS Squad   def.   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 17 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 38     Bobcats U16B Browne   def.   FB Cavaliers 27 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) Karingal Mad Monkeys   def. by   Dark Souls 20 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 30     The Moto Moto's   def. by   Pump 39 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 36     East High Wildcats   def. by   Organised Confusion 48 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 15     Nothing But Netflix   def. by   Peninsula Dolphins 42 
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 51     FHS Lords   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 43 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 33     bG   vs   Steamed Hams 33 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     Back Hanners   def. by   The Dabasaurs 51 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 21     STIGEF   def. by   The Velvet Fog 27 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 26     Coastal Royals White   def.   St Anne's Avengers Tenner
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 8     Derinya Bulls   def. by   St John's Jaguars U/8 Boys Gold 12 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 42     Langwarrin Wildcats Leopards   def.   St John's Jaguars U/8 Boys Blue
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 4     PBBC U08G Purple Storm   def.   Mt Eliza Meteors - Margerison
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 7     Langwarrin Wildcats Cubs   def. by   Lazer Demons 18 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 10     Woodlands Warriors Starletts   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Green 34 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 13     Woodlands Warriors Jewels   def. by   FB Phoenix 23 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 22     Edithvale Pelicans (Pelican Power)   def. by   FB Celtics 41 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C2) 12     Mt Eliza Meteors - Gardener   def. by   Overport Magic 14 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D2) 25     Storm Lions   def.   Langwarrin Wildcats Sabres
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D3) 11     Mt Eliza Meteors - Cester   def. by   St Joachim's Panthers 20 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 27     Ballam Park Boomers (Eastern Greys)   def.   Langwarrin Wildcats Claws 23 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 21     FHS Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 40 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 15     Bobcats U14.8B   def. by   Ballam Park Boomers (Smith) 20 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Minimum Chips 2.0   def. by   Everdaman 42 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 43     When's Smoko   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 30 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 27     Who Needs J   def. by   Dave 37 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 24     Team Boloz   def. by   Port Royals 42 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 42     Knights   def.   Falcons 17 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     Dads Army   def. by   Don't Make Us Run 21 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 32     CTG   def. by   Juiced Up 36 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 18     FHS Pirates   def. by   Bobcats U16B Comerford 34 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 59     FHS Ballers   def.   Bayside Raiders Jake 48 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 20     Peninsula   def. by   Nightstalkers 29 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 33     Area 51   def. by   Bayside Bandicoots 42 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 45     Chicken Dippers   def.   Ice Vipers 19 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 36     Purple Panthers   def.   The Airballers 10 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 25     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 40 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 35     TMC   def.   Redbacks Web (Thurs) 17 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 35     Team Untz   def.   The Velvet Fog 26 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 28     Back Hanners   def. by   Air Ballers 47 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 15     Langwarrin Wildcats Spurs   def. by   Rowellyn Rockets Gold 37 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 53     Bobcats U16B Browne   def.   Bobcats U16.2B 32 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 21     The Jordettes   def. by   Savages 31 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 31     Alley-Oopsies   def.   Organised Confusion 26 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 37     The Moto Moto's   def. by   East High Wildcats 39 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 62     Dribbling Mess   def.   Just Play Sharks 26 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 50     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   Derinya Legends 51 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 17     Codgers   def. by   Below average 26 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     Davy Jones' Locker   def. by   Air Ballers 46 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 21     Team Untz   def. by   Washington Generals 42 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 20     Derinya Giants   def.   FB Phoenix
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 16     FB Opals   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk 12 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 8     Derinya Dark Birds   def. by   Bobcats U08.3 38 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 18     Minimbah Rockets   def.   Rowellyn Rockets Lightning 14 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 4     Woodlands Warriors Raptors   def. by   Langwarrin Wildcats Cubs 14 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 10     Lazer Thunder   def. by   Lazer Force 23 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 15     PBC Wizards   def. by   Bayside Raiders Holbrook 18 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     Edithvale Pelicans (Pelican Power)   def.   Derinya Stars 20 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 18     Lazer Bombs   def. by   Derinya Lightning Strikes 26 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 28     Bayside Raiders Stubbs   def. by   FB Braves 44 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 22     FHS Thrashers   def. by   Mt Eliza Meteors - Kuffer 46 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 21     Rowellyn Rockets   def. by   FB Warriors 41 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 25     Bayside Raiders Robinson   def. by   PBBC U14B Rhinos 32 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Everdaman   def. by   Frankston Fastbreakers 69 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 23     Everybody Love Everybody   def. by   When's Smoko 36 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 51     The Drizzly Bears   def.   Razorlight 37 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 37     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   The Nook 35 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 41     Falcons   def. by   Dream Team 52 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 24     The Reapers   def.   Jack's Angels 20 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 22     Fortune and the spuds   def. by   Got Not Much 24 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 48     Langwarrin Wildcats Tigers   def.   Bobcats U16B Grant 27 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 33     Bobcats U16B Comerford   def. by   Bayside Raiders Trish 35 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 23     Mega Minx   def.   Panthers 17 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 29     Pump   def. by   Ice Vipers 31 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 36     Area 51   def. by   Chicken Dippers 68 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 23     Lemons   def. by   TSG 38 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 45     Langwarrin Wildcats Rebels   def. by   FB All Stars 68 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     The Young Bloods   def.   Age! (Thurs) 31 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 29     The Dabasaurs   def. by   Washington Generals 32 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 41     Davy Jones' Locker   def. by   Byron Ballers 44 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 44     Frankston Fastbreakers   def.   Team Goose 43 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 20     The Nook   def. by   Everybody Love Everybody 29 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 62     Ballers   def.   Who Needs J 20 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 53     The Zombies   def.   The G.O.A.T.S 27 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 38     Dream Team   def.   Torstie 30 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 25     Blue Bandits   def. by   The Reapers 48 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 57     Frankston Wolfpack   def.   CTG 35 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 27     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 29 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 43     Bobcats U16.3B   def.   Bayside Raiders Trish 25 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 21     Shooting Stars   def. by   The Jordettes 35 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 35     Sunrises   def.   Dazzling Divas 31 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 33     Lemons   def. by   Dark Souls 88 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 6     Flounders   def. by   Nothing But Netflix 23 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 35     Woodleigh Wizards   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 43 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 36     The Velvet Fog   def.   Byron Ballers 33 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 43     Redbacks Web (Thurs)   def.   Age! (Thurs) 27 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 43     The Dabasaurs   def. by   STIGEF 51 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 22     Rowellyn Rockets Bullets   def. by   Langwarrin Wildcats Panthers 29 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 20     Overport Storm   def.   Ballam Park Boomers (Big Reds)
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 34     Langwarrin Wildcats Leopards   def.   Lazer Demons 18 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 12     Mt Eliza Meteors - Reid   def. by   St John's Jaguars U/8 Boys Gold 17 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 28     Skye Sonics - Bennett   def.   Langwarrin Wildcats Cubs
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - D1) 28     Mt Eliza Meteors - Drummond   def.   Lazer Angels
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 20     FB Diamonds   def.   Overport Magic 12 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 21     Derinya Stars   def. by   Woodlands Warriors Vipers 41 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 24     Mt Eliza Meteors - Taafe   def.   Derinya Lightning Strikes
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 26     Woodlands Warriors Sharks   def. by   Lazer Bolts 50 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C3) 29     Storm Fire   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 29 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 30     Patterson Lakes Thunder   def.   Ballam Park Boomers (Johnston) 16 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 43     Derinya Destroyers   def.   The Shadows Sharks 27 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 38     Team Goose   def.   Club 30 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 24     Crave   vs   The Nook 24 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 52     Orange Justice   def.   The Drizzly Bears 42 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 44     Everybody Love Everybody   def.   Team Boloz 29 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 33     Torstie   def. by   Juiced Up 53 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 26     PBBC The Oilers   vs   Mad Ballers 26 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     Knights   def.   Fortune and the spuds 23 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 36     Bobcats U16B Comerford   def.   FHS Pirates
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 35     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   St John's Jets 43 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 36     Area 51   def. by   Pump 46 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 63     Chicken Dippers   def.   Organised Confusion 20 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 22     Purple Panthers   def. by   Peninsula Dolphins 34 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 34     East High Wildcats   def. by   Ice Vipers 45 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 57     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   Bobcats U18.1B 42 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 25     Age! (Thurs)   def. by   JayHawks 58 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     STIGEF   def.   Air Ballers 28 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 33     Back Hanners   def. by   The Velvet Fog 39 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 2     FB Phoenix   def. by   KP Giants - U8.1 22 
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 25     Derinya Dark Birds   def.   Lazer Dragons
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 3     PBBC U08G Purple Storm   def. by   Woodlands Warriors Sparkles 13 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 26     St Joachim's Panthers - 8   def.   St Jude's Flames 13 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 22     Bobcats U08.5   def.   Minimbah Rockets
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C2) 12     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def.   Belvedere Breakers - Polglase
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 18     FB Phoenix   def.   Rowellyn Rockets Stardust
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 38     Mt Eliza Meteors - David   def.   Edithvale Pelicans (Pelican Power) 18 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 11     Derinya Lightning Strikes   def. by   Mt Eliza Meteors - Sheppard 25 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 13     St Joachim's Panthers - 2   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Blue 31 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C3) 36     FHS Panthers   def.   PBBC U14B Dragons 20 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 40     FB Warriors   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodrick 43 
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 28     Rowellyn Rockets Boosters   def.   PBBC U14B Bullets 19 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Courgoes   def. by   Club 38 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 36     Old Skool Ballerz (Mon)   def.   Eagles 28 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 31     Ballers   def. by   Comeback Kings 34 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 49     Crave   def.   Port Royals 26 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 40     Got Not Much   def. by   Juiced Up 57 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 35     PBBC The Oilers   def.   Jack's Angels 30 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 32     Frankston Wolfpack   def.   Falcons 20 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 62     FHS Breakerz   def.   Skye Sonics - Tigers 47 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 25     Bobcats U16.2B   def. by   St Anne's Avengers 27 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 26     Nightstalkers   def. by   Savages 28 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 38     The Moto Moto's   def. by   Ice Vipers 58 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 18     Alley-Oopsies   def. by   Bayside Bandicoots 46 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 61     Dribbling Mess   def.   The Airballers 24 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 52     Bobcats U18.1B   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 28 
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     The Young Bloods   def. by   Codgers 42 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 21     Back Hanners   def. by   Washington Generals 24 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 23     Team Untz   def. by   Air Ballers 48 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 16     Rowellyn Rockets Bullets   def. by   Bobcats U08.1B 18 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 4     Woodlands Warriors Sparkles   def. by   Coastal Royals White 24 
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 23     Lazer Blitz   def.   Langwarrin Wildcats Cubs 12 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) Lazer Bears   def. by   KP Giants - U8.1 20 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 10     Langwarrin Wildcats Leopards   def. by   Skye Sonics - Bennett 30 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 31     Woodlands Warriors Heat   def.   Mt Eliza Meteors - Dobson 30 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 14     Bayside Raiders Holbrook   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Purple 10 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 23     Langwarrin Wildcats Warriors   def. by   Lazer Force 25 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 21     Lazer Bombs   def. by   St Anne's Avengers Quinn 26 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 28     FHS Force   vs   Woodlands Warriors Nuggets 28 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2) 52     St Joachim's Panthers   def.   Woodlands Warriors Sharks 32 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 45     Bobcats U14.1B   def.   St Anne's Avengers Ary 24 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 13     PBBC U14B Rhinos   def. by   The Shadows Sharks 22 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 30     Wolfpack   def. by   Courgoes 46 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 21     6 Bucks   def. by   Turkeys 33 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 29     Orange Justice   def. by   Vicious nd Delicious 38 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 47     Crave   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 44 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 35     CTG   def.   Got Not Much 30 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 35     PBBC The Oilers   def. by   Don't Make Us Run 54 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 37     Knights   vs   Dream Team 37 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 31     Bobcats U16.3B   def.   Bayside Raiders Ulli 22 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 38     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def. by   St John's Jets 45 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 34     The Jordettes   def.   Nightstalkers 22 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 46     Area 51   vs   East High Wildcats 46 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 32     Pump   def.   Organised Confusion 30 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 14     Roadrunners   def. by   Just Play Sharks 20 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 20     Derinya Legends   def.   FB All Stars
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 28     Codgers   def.   Redbacks Web (Thurs) 25 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 43     Team Untz   def.   Byron Ballers 32 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 21     Davy Jones' Locker   def. by   Washington Generals 31 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 12     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   St John's Jaguars U/8 Boys Blue 36 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 39     Langwarrin Wildcats Panthers   def.   St Jude's Flames
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 30     Lazer Demons   def.   Minimbah Rockets
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 18     Derinya Dark Birds   def.   Derinya Bulls
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 5     Woodlands Warriors Raptors   def. by   Bobcats U08.5 36 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C2) 15     Mt Eliza Meteors - Mackay   def. by   Derinya Dabbers 20 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1) 2     Lazer Angels   def. by   Skye Sonics - Smith
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     Woodlands Warriors Vipers   def. by   Mt Eliza Meteors - David 30 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 19     St Anne's Avengers Red   def. by   Bobcats U12.4B 33 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 39     Bobcats U14.8B   def.   Overport Spurs 19 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2) 25     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def. by   St Joachim's Panthers 32 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 24     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   Patterson Lakes Thunder 22 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 19     Rowellyn Rockets Boosters   def.   Bayside Raiders Robinson 12 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 24     Age! (Mon)   def. by   Wolfpack 34 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 50     Team Boloz   def.   When's Smoko 39 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 23     Comeback Kings   def.   Anti Ranga 21 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     Fortune and the spuds   def. by   CTG 35 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 31     Dads Army   vs   Southside Vikings 31 
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 27     Falcons   def.   Torstie 24 
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 21     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def.   Langwarrin Wildcats 76ers 17 
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 37     Bayside Raiders Trish   def. by   Woodlands Warriors Jammers 38 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 34     Panthers   def.   Flying Purple People Eaters 26 
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 32     Alley-Oopsies   def. by   Chicken Dippers 57 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 12     Flounders   def. by   Sippers 26 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 34     Bayside Bandicoots   def.   Ice Vipers 29 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 24     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Langwarrin Wildcats Rebels 72 
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 16     Dropkick Murphys   def. by   The Easy Beats 39 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) Davy Jones' Locker   def. by   STIGEF 20 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 50     The Dabasaurs   def. by   Byron Ballers 60 
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 39     Ballers   def.   The Drizzly Bears 35 
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 52     Team Boloz   def.   Turkeys 31 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 27     Vicious nd Delicious   def. by   Dave 41 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 29     Frankston Wolfpack   def.   Fortune and the spuds 23 
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 24     Jack's Angels   def.   Blue Bandits 16 
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 41     Dream Team   vs   Juiced Up 41 
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 19     Mega Minx   def.   Peninsula 13 
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 37     Peninsula Dolphins   def.   Nothing But Netflix 17 
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 33     Organised Confusion   def. by   East High Wildcats 38 
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 57     Pump   def.   The Moto Moto's 36 
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     TMC   def. by   Bannos Bulls 68 
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 46     The Dabasaurs   def.   Back Hanners 27 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 44     The Velvet Fog   def.   STIGEF 38 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 51     Just Play Wolves   def.   Kukus 26 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 34     The Nook   def. by   Crave 43 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 30     Anti Ranga   def.   Razorlight 29 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Frankston Wolfpack  
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Southside Vikings  
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Torstie   vs   Got Not Much  
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Shooting Stars  
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Bayside Bandicoots   vs   Area 51  
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Ice Vipers   vs   Chicken Dippers  
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   The Airballers   vs   Purple Panthers  
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   JayHawks   vs   TMC  
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Velvet Fog   vs   Team Untz  
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   Air Ballers   vs   Back Hanners  
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Falcons   vs   Knights  
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   Don't Make Us Run  
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Juiced Up   vs   CTG  
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Comerford   vs   Rowellyn Rockets Gold  
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   KP Giants Rovers   vs   Langwarrin Wildcats 76ers  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Flying Purple People Eaters  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Organised Confusion   vs   Alley-Oopsies  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   East High Wildcats   vs   The Moto Moto's  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Just Play Sharks   vs   Dribbling Mess  
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Langwarrin Wildcats Archer   vs   FHS Cookies & Kareem  
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Washington Generals   vs   Team Untz  
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Air Ballers   vs   Davy Jones' Locker  
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   Age! (Thurs)   vs   The Rats  
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Skye Sonics - Caruso   vs   Lazer Bears  
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Lazer Dragons   vs   Bobcats U08.1B  
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Rowellyn Rockets Lightning   vs   Skye Sonics - Bennett  
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Overport Devils   vs   Mt Eliza Meteors - Reid  
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St John's Jaguars U/10 Boys Red   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Bobcats U12.2G   vs   Langwarrin Wildcats Ladybirds  
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Rowellyn Rockets Stardust   vs   Woodlands Warriors Jewels  
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Ninjas   vs   Langwarrin Wildcats Warriors  
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Angels   vs   Mt Eliza Meteors - Broadfoot  
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Langwarrin Wildcats Rebounders   vs   St Joachim's Panthers  
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Lazer Bolts   vs   St Joachim's Panthers - 2  
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FHS Storm   vs   PBBC U14B Thunder  
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Rowellyn Rockets Boosters   vs   The Shadows Sharks  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Everdaman   vs   Minimum Chips 2.0  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Everybody Love Everybody   vs   Eagles  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3)   Dave   vs   Who Needs J  
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Dream Team   vs   Falcons  
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Dads Army   vs   Blue Bandits  
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Got Not Much   vs   Fortune and the spuds  
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   FHS Squad   vs   Bobcats U16B Grant  
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Derinya United   vs   Hoopsters  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Immabe   vs   Dunkin Donuts  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Ice Vipers   vs   Pump  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Chicken Dippers   vs   Area 51  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Sippers   vs   Roadrunners  
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Langwarrin Wildcats Splashers   vs   Rowellyn Rockets Heat  
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Redbacks Web (Thurs)   vs   TMC  
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Washington Generals   vs   The Dabasaurs  
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   Byron Ballers   vs   Davy Jones' Locker  
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Bobcats U08.2B   vs   St Anne's Avengers Blue  
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   St John's Jaguars U/8 Boys Gold   vs   Derinya Bulls  
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Bobcats U08.5   vs   Langwarrin Wildcats Cubs  
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Langwarrin Wildcats Panthers   vs   St Joachim's Panthers - 8  
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Bobcats U10.5B  
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - D1)   PBC Wizards   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Purple  
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Derinya Wizards   vs   Bobcats U12.2B  
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Thunder   vs   Lazer Force  
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   St Anne's Avengers Red   vs   Derinya Lightning Strikes  
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Woodlands Warriors Sharks   vs   FB Braves  
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C2)   St Joachim's Panthers - 6   vs   Derinya Devils  
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FHS Storm   vs   FHS Bounce  
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3)   The Shadows Sharks   vs   Bayside Raiders Robinson  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Frankston Fastbreakers   vs   Everdaman  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Turkeys   vs   Port Royals  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3)   Razorlight   vs   The Drizzly Bears  
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Torstie   vs   Dream Team  
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Dads Army   vs   The Reapers  
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   CTG   vs   Frankston Wolfpack  
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett  
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Hoopsters   vs   St John's Jets  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dunkin Donuts   vs   Dark Souls  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Sippers   vs   Peninsula Dolphins  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   The Moto Moto's   vs   Alley-Oopsies  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Flying Purple People Eaters   vs   Peninsula  
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FHS Lords   vs   KP Giants Cummins  
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Below average   vs   Codgers  
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Byron Ballers   vs   The Velvet Fog  
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   STIGEF   vs   The Dabasaurs  
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Skye Sonics - Caruso   vs   Bobcats U08.2B  
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   St Jude's Flames   vs   Mt Eliza Meteors - Reid  
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Langwarrin Wildcats Leopards   vs   Minimbah Rockets  
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Lazer Dragons   vs   Rowellyn Rockets Bullets  
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Mt Eliza Meteors - Johnstone   vs   Storm Rangers  
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Bobcats U12.2G  
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Drummond   vs   Skye Sonics - Smith  
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1)   FB Phoenix   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Purple  
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Sheppard   vs   St Anne's Avengers Quinn  
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Bobcats U14.8B   vs   FB Braves  
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St Joachim's Panthers   vs   Lazer Bolts  
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1)   St Anne's Avengers Ary   vs   Ballam Park Boomers (Green Machine)  
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3)   PBBC U14B Bullets   vs   Mt Eliza Meteors - Cester  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Team Goose   vs   Frankston Fastbreakers  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Everybody Love Everybody   vs   The Nook  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3)   Who Needs J   vs   Ballers  
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Juiced Up   vs   Torstie  
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Blue Bandits   vs   Mad Ballers  
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Knights  
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Mt Eliza Meteors - Goodwill   vs   KP Giants Rovers  
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bayside Raiders Trish   vs   FHS Pirates  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Flying Saucy's   vs   Wii Not Fit!  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   Chicken Wing Clippers  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Savages  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Karingal Mad Monkeys  
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Derinya Legends   vs   KP Giants Cummins  
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   5 Guys Burgers and Fries  
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   STIGEF   vs   Air Ballers  
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   Back Hanners   vs   The Velvet Fog  
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Skye Sonics - Caruso   vs   FB Phoenix  
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   St Joachim's Panthers - 8   vs   Bobcats U08.1B  
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Woodlands Warriors Raptors   vs   Skye Sonics - Bennett  
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Derinya Dark Birds   vs   St John's Jaguars U/8 Boys Gold  
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Mt Eliza Meteors - Craig  
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Derinya Dabbers  
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1)   FB Phoenix   vs   Woodlands Warriors Jewels  
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Overport Cavaliers   vs   Lazer Thunder  
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Lazer Bombs   vs   Bayside Raiders Paul  
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14.6B   vs   Baxter Buddies U14  
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St Joachim's Panthers - 2   vs   FB Braves  
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1)   St Anne's Avengers Ary   vs   Mt Eliza Meteors - Goodrick  
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Penbank Panthers  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Club   vs   Team Goose  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Port Royals   vs   Old Skool Ballerz (Mon)  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3)   The Drizzly Bears   vs   Orange Justice  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Got Not Much   vs   Juiced Up  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Mad Ballers   vs   The Reapers  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Falcons  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Rowellyn Rockets Gold   vs   Langwarrin Wildcats Spurs  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Woodlands Warriors Legends   vs   Bobcats U16.2B  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Peninsula  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   The Moto Moto's   vs   Ice Vipers  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Alley-Oopsies   vs   Bayside Bandicoots  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Dribbling Mess   vs   The Airballers  
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FHS Lords   vs   Bobcats U18.1B  
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   Karingal Knights   vs   Dropkick Murphys  
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Back Hanners   vs   Washington Generals  
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   Air Ballers  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Rowellyn Rockets Bullets   vs   Derinya Bulls  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   FB Phoenix   vs   Bobcats U08.2B  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Lazer Blitz   vs   Bobcats U08.5  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Overport Devils   vs   St Jude's Flames  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St John's Jaguars U/10 Boys Red   vs   FB Cavaliers  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Skye Sonics - Dahlgren   vs   Mt Eliza Meteors - Edgoose  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Bayside Raiders Holbrook   vs   PBC Wizards  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Ninjas   vs   St Jude's Flames Gold  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B)   St Anne's Avengers White   vs   Lazer Hearts  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Woodlands Warriors Sharks   vs   St Joachim's Panthers - 2  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   Bobcats U14.8B  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Bobcats U14B Comerford   vs   FHS Ankle Breakers  
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3)   The Shadows Sharks   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Club  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Team Boloz   vs   Turkeys  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3)   Ballers   vs   Comeback Kings  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   CTG   vs   Got Not Much  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Don't Make Us Run   vs   Dads Army  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Dream Team  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   Skye Sonics - Tigers   vs   FB Crusaders  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   St John's Jets   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Savages   vs   The Jordettes  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Area 51   vs   East High Wildcats  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Dribbling Mess   vs   Sippers  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Roadrunners   vs   Just Play Sharks  
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Bobcats U18.1B   vs   Langwarrin Wildcats Splashers  
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   JayHawks   vs   Age! (Thurs)  
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   Byron Ballers  
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   Washington Generals  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   CTG  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   The Reapers  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Falcons   vs   Torstie  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   vs   Woodlands Warriors Jammers  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Mt Eliza Meteors - Goodwill   vs   St Anne's Avengers  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Sunrises  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Alley-Oopsies   vs   Chicken Dippers  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Bayside Bandicoots   vs   Ice Vipers  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Flounders   vs   Sippers  
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Derinya Legends   vs   Langwarrin Wildcats Rebels  
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Dabasaurs   vs   Byron Ballers  
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   STIGEF  
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bayside Sonics   vs   Redbacks Web (Thurs)  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   FB Phoenix   vs   Overport Storm  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Derinya Dark Birds   vs   Mt Eliza Meteors - Reid  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Lazer Demons   vs   Langwarrin Wildcats Leopards  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Langwarrin Wildcats Panthers   vs   Bobcats U08.1B  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Overport Bulls   vs   Rowellyn Rockets Cruz  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Derinya Diamonds   vs   Belvedere Breakers - Polglase  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Lazer Angels   vs   Mt Eliza Meteors - Drummond  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - B)   St Anne's Avengers White   vs   KP Giants G12's  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   St Anne's Avengers Quinn   vs   Lazer Bombs  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St John's Jaguars U/14 Boys Blue   vs   St Joachim's Panthers - 2  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Woodlands Warriors Sharks   vs   Ballam Park Boomers (Smith)  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1)   PBBC U14B Thunder   vs   FHS Storm  
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3)   The Shadows Sharks   vs   PBBC U14B Rhinos