Langwarrin Crt #2

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 29     The Drizzly Bears   def. by   Ballers 32 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 20     Super Troopers   def. by   B'Lilly Ballers 33 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 34     Bean Counters   def. by   The Craptors 60 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 23     Redbacks Web (Tues)   def. by   Vertical Smirk 33 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 51     CD Dingoes   def. by   Classic Stitch-up's 52 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 49     Got Not Much   def.   Dream Team 38 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 23     Karingal Mad Monkeys   def. by   Dunkin Donuts 36 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 24     Chicken Wing Clippers   def. by   Chicken Dippers 36 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 2     Flounders   def. by   The Jordettes 42 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 57     Area 51   def. by   Satday Squad 76 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 24     TMC   def. by   Below average 32 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 39     Steamed Hams   def.   Brick City 37 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 31     Vicious nd Delicious   def. by   Comeback Kings 34 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 31     B'Lilly Ballers   def.   Moose Knuckles 21 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 41     KP Giants Thomas   def. by   The Vipers 57 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) Swamp Donkeys   def. by   Ball'n with ma bros 20 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 20     The Sac Kings   def.   The Reapers
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 24     Gaile's Finest   def.   The Gaels 11 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 38     Vipers   def. by   Venomenoms 2.0 46 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 71     Dark Souls   def.   Lemons 15 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 28     Dunkin Donuts   def. by   The Moto Moto's 42 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 32     Sippers   def.   The Airballers 18 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 65     Squirtle Squad   def.   Mixed Nuts 41 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 33     Washington Generals   def.   The Dabasaurs 31 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 21     Age! (Thurs)   def. by   Codgers 25 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Los Swas   def.   Flaming Moes 20 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 20     Razorlight   def. by   Comeback Kings 23 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 30     Super Troopers   def.   AirBallers 18 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 32     Zingoes   def. by   Basketbrawlers 38 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 40     Team Boloz   def. by   6 Bucks 45 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 40     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def. by   Bobcats U16.2B 42 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 51     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Bayside Raiders Jake 24 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 40     Basket Brawlers   def.   Lemons 30 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 19     Organised Confusion   def. by   Alley-Oopsies 20 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 37     The Jordettes   def.   Nothing But Netflix 19 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 20     Dunkin Donuts   def. by   Chicken Dippers 44 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 32     Monstars   def. by   Steamed Hams 33 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     Bannos Bulls   def. by   STIGEF 35 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 63     The Velvet Fog   def.   The Bean Bag Boys
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 10     Skye Sonics - McCann   def.   Rowellyn Rockets Launchers
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 2     Woodlands Warriors Knights   def. by   Langwarrin Wildcats Jaguars 14 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Mt Eliza Meteors - Stinson   def. by   Woodlands Warriors Wasps 22 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 4     Derinya Smashers   def. by   Mt Eliza Meteors - Bignell 13 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 7     Minimbah Rockets   def. by   Woodlands Warriors Raptors 16 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) Rowellyn Rockets Dragons   def. by   Derinya Draculas 10 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 23     St Jude's Flames   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 28 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) 37     Lazer Angels   def.   Mt Eliza Meteors - Edgoose
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2) 16     Derinya Lightning Strikes   def. by   Langwarrin Wildcats Warriors 57 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 26     Rowellyn Houston Rockets   def. by   Langwarrin Wildcats Sharks 32 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 50     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   PBBC U14B Dragons 16 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 18     Bobcats U14B Anderson   def. by   Baxter Buddies U14 39 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 39     Dave   def.   Vicious nd Delicious 34 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 31     Powercables   def.   AirBallers 27 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 38     The Swish Kebabs   def.   Dead Giveaway 33 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 51     Eagles   def.   Team Boloz 31 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 53     The Sac Kings   def.   Don't Make Us Run 28 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 54     Slammers   def.   Neun Nyunts 24 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 33     Falcons   def. by   Dream Team 39 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 38     Woodlands Warriors Jammers   def.   Bobcats U16.2B 29 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 49     FHS Ballers   def.   Bayside Raiders Trish 26 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 29     Karingal Mad Monkeys   def. by   Chicken Dippers 57 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 40     Sunrises   def.   Nightstalkers 18 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 53     Monstars   def.   Nothing But Net 26 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 46     Chicken Wing Clippers   def.   Lemons 10 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 67     Davy Jones' Locker   def.   Byron Ballers 45 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1) 24     TMC   def. by   Codgers 53 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 33     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Los Swas 25 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 28     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def.   Woodlands Warriors Sparkles
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 12     Belvedere Breakers - Vallerant   def.   Rowellyn Rockets Dragons
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 4     Bobcats U08.2B   def. by   Mt Eliza Meteors - Grey
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 2     Bobcats U08.1B   def. by   Derinya Thunder 18 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 18     Coastal Royals White   def.   Mt Eliza Meteors - Clerk 10 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 26     Skye Sonics - Bennett   def.   Langwarrin Wildcats Jaguars
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 14     St Jude's Flames   def. by   Mt Eliza Meteors - Broadfoot 18 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) 4     St Anne's Avengers Blue   def. by   Derinya Magic 16 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2) 21     Mt Eliza Meteors - Sheppard   def. by   Skye Sonics - Morton 30 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 15     Ballam Park Boomers (Johnston)   def. by   Mt Eliza Meteors - Keegan 41 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 18     PBBC U14B Dragons   def. by   Patterson Lakes Thunder 58 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 28     Derinya Storm   def.   Baxter Buddies U14 21 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D3) 9     PBBC U14B Bullets   def. by   Derinya Destroyers 26 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 28     Ball'n with ma bros   def. by   KP Giants Thomas 45 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 25     GAMtime Lakers   def. by   Basketbrawlers 35 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 35     Moose Knuckles   def. by   Super Troopers 63 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 29     The Drizzly Bears   def.   Comeback Kings 26 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 39     Those Guys   def.   Vipers 28 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 33     Redbacks Web (Tues)   vs   The Glaciers 33 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 43     Classic Stitch-up's   def. by   Feanos 52 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 34     Hoops We Did It Again   def.   The Peanuts 32 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 20     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodwill 39 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 50     Bayside Raiders Trish   def.   FHS Pirates 25 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 32     Chicken Wing Clippers   def.   Basket Brawlers 18 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 26     Best Buds   def. by   Nothing But Net 34 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1) 26     Savages   def. by   Mega Minx 28 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 31     Purple Panthers   def.   Flounders
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 51     FHS Cookies & Kareem   def.   Langwarrin Wildcats Splashers 35 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 66     Tune Squad   def.   Karingal Knights 28 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 14     Flames   def. by   Flaming Moes 21 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 35     JayHawks   def.   Codgers 19 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     The Rats   def.   Age! (Thurs) 24 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 19     Derinya Dashers   def.   Lazer Dreams
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 14     FB Warriors   def. by   Langwarrin Wildcats Jaguars 15 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 11     Derinya Dukes   def.   Woodlands Warriors Ninjas
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 17     Overport Storm   def.   KP Giants - U8.1 14 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) Ballam Park Boomers (Big Reds)   def. by   Lazer Bears 14 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 3     Bayside Raiders Knoop-Griffin   def. by   Woodlands Warriors Storm
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C3) 14     Bayside Raiders Paul   def. by   St Jude's Flames Green 24 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) 2     Mt Eliza Meteors - Edgoose   def. by   Skye Sonics - Dahlgren 26 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 20     Derinya Lightning Strikes   def.   St Anne's Avengers Red 14 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 43     Woodlands Warriors Strikers   def.   Bayside Raiders McLaren
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2) 39     Mt Eliza Meteors - Keegan   def.   Bobcats U14.1B 26 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C1) 46     Patterson Lakes Thunder   def.   St Anne's Avengers Ary 31 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 44     Bobcats U14.6B   def.   PBBC U14B Dragons 31 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 27     FHS Panthers   def.   Lazer Rangers 21 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 40     Ballers   def.   Vicious nd Delicious 31 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 41     Super Troopers   def.   KP Giants Thomas 32 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 36     AirBallers   def. by   ZF 44 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 42     Zingoes   def.   The Swish Kebabs 37 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 59     Rattlesnakes   def.   Those Guys 29 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 29     Honey Badgers   vs   Silver Spurs 29 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 37     Hoops We Did It Again   def.   Miami Trainees 26 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Redbacks Web (Tues)   def.   Mini Me Giants (Tues) 39 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 61     FB Raptors   def.   Woodlands Warriors Jammers 24 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 31     Derinya United   def.   FB Cavaliers 29 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 34     Dribbling Mess   def.   Peninsula Dolphins 30 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 26     Alley-Oopsies   def. by   Pump 35 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 40     Karingal Mad Monkeys   def.   Lemons 22 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 30     TSG   def.   Chicken Wing Clippers 23 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 68     Derinya Legends   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 97 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 61     Karingal Knights   def.   Slayin Saiyans 29 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 25     Mini Me Giants (Thurs)   vs   Steamed Hams 25 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Bannos Bulls   def.   Age! (Thurs) 18 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 26     Codgers   def. by   Low Expectations 35 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 32     Langwarrin Wildcats 76ers   def. by   St John's Jets 35 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 50     Skye Sonics - Dowell   def. by   Bayside Raiders Jake 53 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 23     Roadrunners   def.   The Airballers 21 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 34     Karingal Mad Monkeys   def.   Basket Brawlers 32 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 41     Immabe   def.   Lemons 25 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 19     Dazzling Divas   def. by   Burra's 25 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 34     FHS Frosty Ballers   def. by   Skye Sonics - Vella 57 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 16     Slayin Saiyans   def. by   Dropkick Murphys 38 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 50     Prince and the Revolution   def.   Los Swas 34 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     Bayside Sonics   def.   The Rats 23 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 57     Bannos Bulls   def.   The Bean Bag Boys 35 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 4     Lazer Dreams   def. by   Bayside Raiders Williamson 16 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 15     Bobcats U08.4   def.   FB Warriors 12 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 16     Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   def.   Bobcats U08.6
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Skye Sonics - Caruso   def. by   Mt Eliza Meteors - Stinson 30 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 19     Derinya Smurfettes   def.   Mt Eliza Meteors - Margerison 12 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 12     Langwarrin Wildcats Panthers   vs   Bobcats U08.1B 12 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 13     Woodlands Warriors Sapphires   def. by   Mt Eliza Meteors - Atkinson 20 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) 3     St Anne's Avengers Blue   def. by   Derinya Unicorns 37 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 22     Bobcats U12.4B   def. by   Mt Eliza Meteors - Taafe 28 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 22     Rowellyn Houston Rockets   def. by   Belvedere Breakers - Polglase 32 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 28     St Anne's Avengers Ary   vs   Ballam Park Boomers (Johnston) 28 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 20     Langwarrin Wildcats Claws   def. by   FHS Bounce 36 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1) 35     Mt Eliza Meteors - Schonfelder   def.   FHS Panthers 30 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 40     AirBallers   def.   Moose Knuckles 34 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 61     The Craptors   def.   GAMtime Lakers 24 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 32     ZF   def. by   B'Lilly Ballers 39 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 40     Orange Justice   def. by   Anti Ranga 45 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 54     The Sac Kings   def.   Redbacks Web (Tues) 26 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Miami Trainees   def.   Stay in Yo Lane 35 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 29     Vipers   def. by   Rattlesnakes 46 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 43     Slammers   def.   CD Dingoes 42 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 19     Derinya United   def. by   Bobcats U16B Browne 44 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 46     Bobcats U16.4B   def.   FB Raptors 24 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 30     Roadrunners   def.   Sippers 21 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 34     Dunkin Donuts   def.   Karingal Mad Monkeys 28 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 39     Chicken Noodle Hoops   def.   Best Buds 38 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 61     Net Assets   def.   Shot Block Crusaders 60 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 44     Bobcats U18.2B   def.   Dragons 36 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 20     Dropkick Murphys   def. by   The Knights 37 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     The Warriors   def. by   Brick City 43 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 41     Redbacks Web (Thurs)   def.   JayHawks 30 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 41     Bayside Sonics   def. by   Bannos Bulls 42 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 34     Moose Knuckles   def. by   B'Lilly Ballers 48 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 42     Yeah The Boys   def.   Zingoes 34 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 27     AirBallers   def.   Ball'n with ma bros 20 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 19     Comeback Kings   def. by   Dave 31 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 40     Rattlesnakes   def. by   Skye Bombers 46 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Stay in Yo Lane   def.   The Gaels 35 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Chelsea Mudgutz   def. by   Redbacks Web (Tues) 42 
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 68     Feanos   def.   Easier Dubs 40 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 25     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def. by   Hoopsters 37 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 35     Langwarrin Wildcats 76ers   def.   Derinya United 25 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 26     Basket Brawlers   def. by   Immabe 43 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 41     Ravens   def. by   Lesgoo 43 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 14     Monstars   def. by   The Benchwarmers 31 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 36     Mega Minx   def.   Flying Purple People Eaters 13 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 44     Space Jam   def.   Langwarrin Wildcats Rebels 32 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 49     The Knights   def.   The Easy Beats 20 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 38     Monstars   def.   CPL 18 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 20     The Young Bloods   def.   The Bean Bag Boys
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     Low Expectations   def. by   The Rats 28 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 8     Bayside Raiders Williamson   def.   St John's Jaguars U/8 Girls
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 22     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   Derinya Smashers
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 9     Woodlands Warriors Knights   def. by   Lazer Storm 20 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) FB Phoenix   def. by   Bobcats U08.2B 26 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 18     Bobcats U08G   def.   Coastal Royals White 10 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D2) 31     Skye Sonics - Smith   def.   Rowellyn Rockets Bardin 18 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B1) 23     Derinya Bullets   vs   Derinya Dragons 23 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) 22     Derinya Unicorns   def.   Mt Eliza Meteors - Edgoose
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 23     St Anne's Avengers Red   def. by   St Anne's Avengers Quinn 32 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 31     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def. by   Woodlands Warriors Klein 37 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 29     FB Warriors   def.   FHS Storm 17 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1) 22     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Lazer Rangers 25 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3) 59     FHS Panthers   def.   FHS Thrashers 18 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 45     KP Giants Thomas   vs   AirBallers 45 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 50     The Vipers   def. by   The Craptors 80 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 57     Powercables   def.   Ball'n with ma bros 35 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 38     Vicious nd Delicious   def.   Razorlight 28 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 25     Silver Spurs   def. by   Gaile's Finest 43 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 36     Redbacks Web (Tues)   def. by   Duke Street 42 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 47     Skye Bombers   def.   The Peanuts 38 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 30     St Anne's Avengers   def.   Langwarrin Wildcats 76ers 20 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 33     Woodlands Warriors Thunder   def.   FB Cavaliers 32 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 20     Lemons   def.   Basket Brawlers
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 38     Panthers   def.   Savages 22 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 18     Nothing But Netflix   vs   The Airballers 18 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 48     TSG   def.   Karingal Mad Monkeys 24 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 59     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   FHS Cookies & Kareem 43 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     Doopers   def. by   The Easy Beats 31 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 42     Flaming Moes   def.   bG 25 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 34     Low Expectations   def. by   Bannos Bulls 40 
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 35     Codgers   def.   TMC 19 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 6     St John's Jaguars U/8 Girls   def. by   Derinya Ladybirds
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 20     Bobcats U08.4   def.   St John's Jaguars U/8 Boys Blue 12 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 4     St Anne's Avengers Tenner   def. by   FB Opals 18 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 8     Derinya Giants   def.   Lazer Bears
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 4     Woodlands Warriors Raptors   def. by   Rowellyn Rockets Lightning 34 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - B2) 11     FB Celtics   def. by   Bobcats U12.1B 39 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 17     Bobcats U12.1G   def.   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 10 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) 10     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Derinya Magic 13 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 26     Bayside Raiders Paul   def. by   Mt Eliza Meteors - Taafe 36 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 32     Mt Eliza Meteors - Vandermeer   def. by   Woodlands Warriors Klein 36 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 39     St Anne's Avengers Ary   def. by   FHS Bounce 47 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1) 49     Lazer Rangers   def.   Overport Spurs
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3) 25     Langwarrin Wildcats Destroyers   def. by   Woodleigh Ballers 43 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 36     B'Lilly Ballers   def.   Powercables 34 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 21     AirBallers   def. by   Super Troopers 23 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 44     Yeah The Boys   def. by   Bean Counters 62 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 32     Who Needs J   def.   Anti Ranga 30 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 49     Neun Nyunts   def.   CD Dingoes 37 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 28     Stay in Yo Lane   def. by   Hoops We Did It Again 32 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 54     Vipers   def.   Rogue Elephants 33 
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 30     Southside Vikings   def. by   Blue Bandits 32 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 30     KP Giants Rovers   def.   Woodlands Warriors Legends 25 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 41     Bayside Raiders Trish   def.   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 20 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 16     Dunkin Donuts   def. by   Dark Souls 33 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 8     Lemons   def. by   Chicken Wing Clippers 28 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 24     Purple Panthers   def.   Just Play Sharks 14 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 49     Mixed Nuts   def. by   Net Assets 70 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 23     KP Giants Cummins   def. by   FHS Lords 33 
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 31     Below average   def.   Bannos Bulls 24 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 45     Steamed Hams   def.   Flames 32 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2) Word G   def. by   Doopers 20 
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) Redbacks Web (Thurs)   def. by   Bayside Sonics 20 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 29     Derinya Ladybirds   def.   Derinya Dashers
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) Woodlands Warriors Thunder   def. by   Mt Eliza Meteors - King 27 
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 12     Langwarrin Wildcats Jaguars   def.   Overport Stars
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) Ballam Park Boomers (Big Reds)   def. by   Bobcats U08.2B 20 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 22     Overport Devils   def.   St John's Jaguars U/8 Boys Gold 21 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 10     Bobcats U10G   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 14     Rowellyn Rockets Thunder   vs   Belvedere Breakers - McAsey 14 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2) St Anne's Avengers Blue   def. by   Skye Sonics - Dahlgren 25 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3) 21     Derinya Lightning Strikes   def. by   Bobcats U12.4B 30 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 32     St Jude's Flames   def.   Woodlands Warriors Starletts 18 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 48     Ballam Park Boomers (Johnston)   def.   FHS Storm 15 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1) 41     Bayside Raiders Vass   def.   Bayside Raiders Stubbs 36 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3) 23     Storm Fire   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 24 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 36     The Drizzly Bears   def.   Dave 31 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 42     KP Giants Thomas   def.   B'Lilly Ballers 34 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 35     Super Troopers   def. by   ZF 47 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 46     The Vipers   vs   Dead Giveaway 46 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 21     Jack's Angels   def. by   Dads Army 38 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 62     Classic Stitch-up's   def.   Easier Dubs 60 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Redbacks Web (Tues)   def.   Blazers 27 
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 32     Skye Bombers   def.   Stay in Yo Lane 29 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 46     KP Giants Rovers   def.   Bobcats U16.2B 24 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 49     Bayside Raiders Trish   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 14 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 23     Basket Brawlers   def.   Chicken Wing Clippers 15 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 15     Mega Minx   def. by   Savages 20 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 36     The Jordies   vs   Gelogenics 36 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 19     TSG   def. by   Immabe 20 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 54     Skye Sonics - Vella   def.   Dragons 46 
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Bannos Bulls   vs   The Rats 36 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 40     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Los Swas 33 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     The Bean Bag Boys   def. by   JayHawks 59 
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 32     Just Play Cougars   def. by   Word G 35 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 2     Derinya Dashers   def. by   Derinya Gems
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 23     FB Warriors   def.   Derinya Smashers 18 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 28     KP Giants - U8.1   def.   Bobcats U08.2B
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 9     Lazer Bears   def. by   FB Phoenix 15 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 2     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Coastal Royals White 25 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - D2) 24     Skye Sonics - Dahlgren   def.   Mt Eliza Meteors - Edgoose
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D1) 16     Mt Eliza Meteors - Arjun   def. by   Overport Hawks 32 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2) 26     Belvedere Breakers - Stuckey   def. by   Bobcats U12.3B 28 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3) 2     Bayside Raiders McLaren   def. by   FB Cavaliers 42 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2) 20     Woodleigh Wookiees   def. by   Langwarrin Wildcats Sharks 25 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 31     PBBC U14B Thunder   def. by   Bobcats U14.1B 34 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1) 29     FHS Falcons   def. by   Bayside Raiders Stubbs 40 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3) Woodleigh Ballers   def. by   Mt Eliza Meteors - Schonfelder 20 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 26     KP Giants Thomas   def. by   Ball'n with ma bros 35 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 60     Bean Counters   def.   Basketbrawlers 41 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 28     ZF   def. by   Powercables 47 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 50     Turkeys   def.   Old Skool Ballerz (Mon) 39 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 17     Mad Ballers   def. by   The Reapers 27 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 54     Honey Badgers   def.   Gaile's Finest 30 
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 25     The Gaels   def. by   Vipers 34 
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 53     Hoops We Did It Again   def.   Skye Bombers 43 
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 19     Hoopsters   def.   St Anne's Avengers 13 
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 49     Bobcats U16B Browne   def.   FHS Eagles 28 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 28     Chicken Wing Clippers   def. by   TSG 47 
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 21     Basket Brawlers   def. by   Dunkin Donuts 40 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1) 41     Savages   def.   Shooting Stars 19 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 21     Roadrunners   def.   Nothing But Netflix 19 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 83     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   PBBC U18B Raiders 73 
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 44     Tune Squad   def.   Just Play Cougars 31 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 48     Prince and the Revolution   def.   Brick City 41 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 29     Codgers   def. by   Age! (Thurs) 41 
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 29     Karingal Knights   def. by   Word G 54 
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 35     Ball'n with ma bros   def. by   B'Lilly Ballers 46 
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 43     Dead Giveaway   def.   The Swish Kebabs 19 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 58     Moose Knuckles   vs   Powercables 58 
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Kukus   def.   Tune Squad 37 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 39     Slammers   def.   Neun Nyunts 33 
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 20     Skye Bombers   def.   The Gaels
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 26     Rogue Elephants   def.   Peninsula Bears 25 
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3) 22     PBBC The Oilers   vs   The Reapers 22 
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 30     Chicken Wing Clippers   def.   Dunkin Donuts 19 
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 28     Nightstalkers   def.   Flying Purple People Eaters 22 
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 32     Mixed Nuts   def. by   The Team of Dreams 77 
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 26     Bayside Bandicoots   def. by   Chicken Dippers 49 
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 46     Karingal Knights   def. by   Tune Squad 52 
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 46     The Warriors   def.   CPL 36 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) The Young Bloods   vs   The Rats
16/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 41     Redbacks Web (Thurs)   def.   Below average 32 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 23     Minimum Chips 2.0   def. by   Score Review 34 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 28     Basketbrawlers   def. by   GAMtime Lakers 32 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 56     B'Lilly Ballers   def.   ZF 29 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Team Goose   def. by   Courgoes 36 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 35     Rogue Elephants   def.   Miami Trainees 24 
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 38     Skye Bombers   def. by   Venomenoms 2.0 46 
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 26     Dads Army   def.   Mad Ballers 20 
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 20     Vertical Smirk   def.   Chelsea Mudgutz
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 14     Dunkin Donuts   def. by   Karingal Mad Monkeys 43 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 21     Immabe   def.   Chicken Wing Clippers 20 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 32     Peninsula Dolphins   def.   Dribbling Mess 22 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 16     Basket Brawlers   def. by   Dark Souls 36 
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 35     Slayin Saiyans   def. by   Karingal Knights 49 
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 39     Monstars   def. by   bG 42 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 43     Flaming Moes   def.   CPL 27 
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 46     Codgers   def.   Bayside Sonics 36 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Skye Bombers   vs   Peninsula Bears  
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Silver Spurs   vs   Honey Badgers  
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Rogue Elephants  
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Easier Dubs   vs   Neun Nyunts  
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Hoopsters   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Frankston Flyers   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Dark Souls  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Dunkin Donuts  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   The Airballers   vs   Roadrunners  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Panthers  
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Langwarrin Wildcats Rebels   vs   FHS Lords  
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   Dropkick Murphys   vs   Slayin Saiyans  
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   Flames  
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   Below average   vs   The Bean Bag Boys  
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Low Expectations   vs   Bayside Sonics  
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Derinya Gems   vs   Rowellyn Rockets Launchers  
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Belvedere Breakers - Vallerant   vs   Storm Hurricanes  
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   St Anne's Avengers Blue   vs   FB Phoenix  
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Rowellyn Rockets Dragons   vs   Woodlands Warriors Thunder  
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Mt Eliza Meteors - Waller   vs   Rowellyn Rockets Starlets  
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - Robinson   vs   FB Cavaliers  
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   St Jude's Flames  
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Derinya Unicorns   vs   St Anne's Avengers Blue  
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   St Anne's Avengers Quinn   vs   Derinya Lightning Strikes  
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Woodlands Warriors Heat   vs   Mt Eliza Meteors - Vandermeer  
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   Ballam Park Boomers (Johnston)   vs   St Anne's Avengers Ary  
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   FHS Falcons  
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3)   PBBC U14B Dragons   vs   Langwarrin Wildcats Destroyers  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   Powercables  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   The Swish Kebabs   vs   Zingoes  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   ZF  
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3)   Vicious nd Delicious   vs   Ballers  
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   CD Dingoes   vs   Slammers  
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rogue Elephants   vs   Stay in Yo Lane  
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Venomenoms 2.0   vs   Miami Trainees  
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Glaciers   vs   Redbacks Web (Tues)  
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Woodlands Warriors Legends   vs   St John's Jets  
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16.4B   vs   Bobcats U16B Browne  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Basket Brawlers  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Just Play Sharks   vs   Flounders  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Mega Minx  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Karingal Mad Monkeys  
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Langwarrin Wildcats Rebels   vs   KP Giants Cummins  
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   The Knights   vs   Dropkick Murphys  
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Steamed Hams   vs   Mini Me Giants (Thurs)  
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   Below average   vs   Bayside Sonics  
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Low Expectations   vs   Codgers  
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Skye Sonics - McCann   vs   Rowellyn Rockets Launchers  
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Bignell   vs   Overport Stars  
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Woodlands Warriors Speedsters   vs   Bobcats U08.3  
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Super Heroes   vs   St John's Jaguars U/8 Boys Blue  
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Storm Lightning   vs   Mt Eliza Meteors - Wallace  
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D2)   St Anne's Avengers Budge   vs   Ballam Park Boomers (Rapana)  
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1)   St John's Jaguars U/12 Girls Green   vs   Woodlands Warriors Starletts  
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2)   St Anne's Avengers Blue   vs   Derinya Magic  
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Lazer Bombs   vs   Bobcats U12.4B  
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Woodleigh Wookiees   vs   FB Bulls  
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   PBBC U14B Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - Goodrick  
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1)   FHS Thrashers   vs   Lazer Arrows  
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3)   FHS Panthers   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Gold  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Age! (Mon)  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   GAMtime Lakers   vs   The Craptors  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   Powercables   vs   Ball'n with ma bros  
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   ZF  
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Hoops We Did It Again  
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Vipers   vs   Miami Trainees  
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Easier Dubs   vs   Feanos  
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Southside Vikings   vs   Blue Bandits  
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Woodlands Warriors Legends   vs   KP Giants Rovers  
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Frankston Flyers   vs   St Joachim's Panthers - 4  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Immabe   vs   Karingal Mad Monkeys  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Jaguars  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Nothing But Netflix   vs   Flounders  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   Awkward Turtles  
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Preston)   vs   Skye Sonics - Vella  
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   The Easy Beats   vs   The Knights  
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   Prince and the Revolution  
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Rats   vs   Bayside Sonics  
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Bean Bag Boys   vs   Bannos Bulls  
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Storm Sapphires   vs   Skye Sonics - McCann  
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   vs   Derinya Smashers  
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Derinya Draculas   vs   Bayside Raiders Knoop-Griffin  
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Overport Storm   vs   Ballam Park Boomers (Big Reds)  
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Storm Lightning   vs   Woodlands Warriors Supergirls  
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Woodlands Warriors Strikers   vs   St Anne's Avengers Budge  
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Woodlands Warriors Hurricanes   vs   Belvedere Breakers - Unwin  
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Archibald   vs   Derinya Magic  
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   St Anne's Avengers Red   vs   Bayside Raiders Paul  
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Woodlands Warriors Klein   vs   Woodlands Warriors Heat  
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   KC Warriors   vs   Woodlands Warriors Fire  
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Belvedere Breakers - Stone   vs   FHS Thrashers  
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3)   Storm Fire   vs   Woodleigh Ballers  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3)   Dave   vs   Comeback Kings  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Zingoes   vs   Yeah The Boys  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   AirBallers   vs   Super Troopers  
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2)   Port Royals   vs   6 Bucks  
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Gaile's Finest   vs   Silver Spurs  
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   Vipers  
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Miami Trainees  
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   PBBC The Oilers   vs   Don't Make Us Run  
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Langwarrin Wildcats Tigers   vs   Derinya United  
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16.4B   vs   FHS Ballers  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Chicken Dippers   vs   Organised Confusion  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   The Team of Dreams   vs   Backcourt Violators  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Nothing But Netflix   vs   The Airballers  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Purple Panthers   vs   Peninsula Dolphins  
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Coastal Royals Gold   vs   Dragons  
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   Doopers   vs   The Easy Beats  
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Brick City   vs   The Warriors  
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   JayHawks   vs   Redbacks Web (Thurs)  
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Rats   vs   Codgers  
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Lazer Dreams   vs   Storm Sapphires  
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Overport Storm   vs   KP Giants - U8.1  
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Woodlands Warriors Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - King  
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Ballam Park Boomers (Big Reds)   vs   St Anne's Avengers Blue  
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Derinya Dingoes   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Derinya Daredevils   vs   Woodlands Warriors Strikers  
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1)   St Jude's Flames   vs   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)  
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Derinya Unicorns   vs   Mt Eliza Meteors - Archibald  
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Derinya Lightning Strikes   vs   Mt Eliza Meteors - Taafe  
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Woodlands Warriors Klein   vs   Langwarrin Wildcats Sharks  
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FHS Bounce   vs   Bobcats U14.1B  
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B)   NPIRE Demons   vs   KC Warriors  
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3)   Mt Eliza Meteors - Schonfelder   vs   PBBC U14B Dragons  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2)   AirBallers   vs   Powercables  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   The Craptors   vs   The Vipers  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   Ball'n with ma bros  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3)   Razorlight   vs   Vicious nd Delicious  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   CD Dingoes  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Vipers   vs   Hoops We Did It Again  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Venomenoms 2.0  
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Blue Bandits   vs   PBBC The Oilers  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Hoopsters   vs   Mt Eliza Meteors - Goodwill  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Frankston Wolves  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Chicken Wing Clippers   vs   TSG  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Shot Block Crusaders   vs   Space Jam (Trewhitt)  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Purple Panthers   vs   Just Play Sharks  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Panthers   vs   Flying Purple People Eaters  
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   FHS Frosty Ballers  
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bayside Sonics   vs   TMC  
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Monstars  
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Bean Bag Boys   vs   The Young Bloods  
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Rats   vs   Low Expectations  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Bayside Raiders Williamson   vs   Lazer Dreams  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Langwarrin Wildcats Jaguars   vs   Mt Eliza Meteors - Bignell  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Mt Eliza Meteors - Grey   vs   Langwarrin Wildcats U8 Pumas  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   KP Giants - U8.1   vs   St Anne's Avengers Blue  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Bobcats U10.4B   vs   Skye Sonics - Ericksen  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   St Jude's Flames Green   vs   Woodlands Warriors Rockets  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B)   Langwarrin Wildcats Fierce   vs   KP Giants G12's  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Langwarrin Wildcats Magic   vs   Derinya Dabbers  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Lazer Bombs   vs   St Anne's Avengers Red  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2)   FB Bulls   vs   Langwarrin Wildcats Sharks  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Goodrick   vs   Bobcats U14.1B  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Bayside Raiders Vass   vs   Lazer Rangers  
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3)   Langwarrin Wildcats Destroyers   vs   FHS Panthers  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   Ball'n with ma bros  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   Bean Counters  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   Moose Knuckles  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2)   The Nook   vs   Eagles  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Easier Dubs  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Duke Street   vs   Redbacks Web (Tues)  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Skye Bombers  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   Jack's Angels   vs   Blue Bandits  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Langwarrin Wildcats 76ers   vs   St Anne's Avengers  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bayside Raiders Trish   vs   Bobcats U16B Comerford  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Immabe  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   Karingal Mad Monkeys  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Backcourt Violators   vs   Mixed Nuts  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Pump   vs   Organised Confusion  
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Dragons   vs   Bobcats U18.2B  
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Dabasaurs   vs   Air Ballers  
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   bG   vs   Flaming Moes  
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2)   Just Play Cougars   vs   Word G  
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Rats   vs   Below average  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rogue Elephants   vs   Hoops We Did It Again  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   Gaile's Finest  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Skye Bombers  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Upotipotpon Utopians   vs   Duke Street  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16.2B   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Frankston Wolves   vs   Skye Sonics - Dowell  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Chicken Wing Clippers   vs   Immabe  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Karingal Mad Monkeys   vs   Dunkin Donuts  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Roadrunners   vs   Nothing But Netflix  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Net Assets   vs   Mixed Nuts  
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   FHS Frosty Ballers   vs   Derinya Grizzlies  
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   Tune Squad   vs   Just Play Cougars  
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D1)   Codgers   vs   The Young Bloods  
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1)   Mini Me Giants (Thurs)   vs   Flaming Moes  
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   The Rats   vs   JayHawks  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   St John's Jaguars U/8 Girls   vs   Bayside Raiders Williamson  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   FB Warriors   vs   Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Lazer Storm   vs   Bayside Raiders Knoop-Griffin  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Bobcats U08.2B   vs   Ballam Park Boomers (Big Reds)  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Storm Lightning   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Rowellyn Rockets Bardin   vs   Skye Sonics - Smith  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Atkinson   vs   Bobcats U12.1G  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Derinya Unicorns   vs   St Anne's Avengers Blue  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C3)   Mt Eliza Meteors - Sheppard   vs   Bayside Raiders Paul  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Rowellyn Houston Rockets   vs   Woodlands Warriors Klein  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   Ballam Park Boomers (Green Machine)   vs   FHS Bounce  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Bayside Raiders Stubbs   vs   Bayside Raiders Vass  
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C3)   St John's Jaguars U/14 Boys Gold   vs   Storm Fire