Frankston CRT#4

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 40     Good Wide Open   def.   Punjabi MC 34 
07/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 35     Nodders 2.0   def.   Franklin Turtles 28 
07/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 38     The Magikarps   def. by   Seda dubnation 43 
07/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed A) 55     Dribbling Machines   def.   Super T's 23 
08/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 29     Wristy's   def. by   Razorlight 37 
08/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 45     Eagles   def.   Sosig 42 
08/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 49     B'Lilly Ballers   def.   AirBallers 44 
08/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 35     Moose Knuckles   def. by   Basketbrawlers 39 
09/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) Slammers   def. by   Honey Badgers 20 
09/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 45     Don't Make Us Run   def.   The Glaciers 25 
09/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 32     V-TECH'S   def.   Blazers 20 
09/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) Neun Nyunts   def. by   Gaile's Finest 20 
10/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 28     Nightstalkers   def.   Savages 12 
10/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 46     Flying Saucy's   def.   Burra's 23 
10/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 60     Ballerz'   def.   Shot Block Crusaders 54 
10/04/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 68     Kobe Kwan Kanobi   def.   Mixed Bag 21 
11/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 26     Monstars   def. by   The Warriors 34 
11/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 39     Oilers   def.   Flames 27 
11/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 47     TMC   def.   Bayside Sonics 31 
11/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 27     Redbacks Web (Thurs)   def.   The Reapers 22 
14/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 54     Good Wide Open   def.   Doopers 40 
14/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 44     Burrito Bandits   def.   Punjabi MC 23 
14/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 58     Silver County Knights   def.   Franklin Turtles 27 
14/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 25     ShamWow   def. by   Travel 30 
15/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 45     Moose Knuckles   def.   AirBallers 40 
15/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 37     Heaps Good   def. by   Spurs 62 
15/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 30     Comeback Kings   def. by   Basketbrawlers 47 
15/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men D1) 29     Western University Dolphins   def.   Tune Squad 17 
15/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 29     Kukus   def.   The Poets 21 
16/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 36     Honey Badgers   def. by   Man Can Clam 53 
16/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 41     Redbacks Web (Tues)   def.   V-TECH'S 21 
16/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 48     The Peanuts   def.   Wham! 29 
16/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 25     Neun Nyunts   def.   Young Bloods 16 
17/04/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 22     Awkward Turtles   def. by   Dart Squad 33 
17/04/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 24     Savages   def.   Dazzling Divas 18 
17/04/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 61     Next Sub   def.   Mixed Bag 32 
17/04/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 50     Ballerz'   def. by   Space Jam 60 
18/04/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 33     Supersonics   def.   The Warriors 32 
18/04/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 36     Oilers   def. by   Brick City 45 
18/04/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 58     Mini Me Giants (Thurs)   def.   The Reapers 15 
18/04/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 33     Team Untz   def.   Age! (Thurs) 29 
23/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 45     Man Can Clam   def.   Peninsula Bears 41 
23/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 47     Mini Me Giants (Tues)   def.   V-TECH'S 28 
23/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 30     Wham!   def. by   C.D. Dingoes 48 
23/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 15     MARJ Mavericks   def. by   1992 Dream Team 41 
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 11     Derinya Bulls   def. by   Bobcats U08.6 12 
27/04/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) Woodlands Warriors Thunder   def. by   NPIRE Demons 20 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 6     Derinya Draculas   def. by   Woodlands Warriors Raptors 20 
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 16     Lazer Gems   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone
27/04/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 8     Lazer Flyers   def. by   Woodlands Warriors Cobras 10 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) 2     Lazer Jewels   vs   Skye Sonics - Willder
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - B1) 24     Mt Eliza Meteors - Miles   def. by   Mt Eliza Meteors - Jones 26 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 16     Woodlands Warriors Wolves   def. by   PBC Thunder 20 
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 13     Derinya Lightning Strikes   def. by   Flinders Basketball Cavaliers 15 
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D2) 22     Skye Sonics - Smith   def.   Bayside Raiders McLaren 15 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 38     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   def.   Flinders Basketball Strikers 26 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 24     Langwarrin Wildcats Destroyers   def. by   FHS Falcons 41 
27/04/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C1) 21     St Anne's Avengers Quinn   def.   Bobcats U14.8B 16 
28/04/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 55     Burrito Bandits   def.   Doopers 14 
28/04/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 46     Monstars (Sun)   def.   Franklin Turtles 31 
28/04/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 34     Pratt & Co   def.   Past our Prime 29 
28/04/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 44     Andy's Angels   def.   Punjabi MC 33 
28/04/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 33     Misfits   def. by   Charged 42 
29/04/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 15     St Joachim's Panthers   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 29 
29/04/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 19     Ballam Park Boomers (Stars)   def. by   Flinders Basketball Opals 24 
29/04/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 20     Bayside Raiders Gomes   def.   PBC Pumas 17 
29/04/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 44     Basketbrawlers   def.   AirBallers 41 
29/04/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 28     Heaps Good   def. by   Everybody Love Everybody 45 
29/04/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 22     Super Troopers   def. by   Moose Knuckles 40 
29/04/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 21     Razorlight   def.   Comeback Kings 20 
29/04/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 42     The Hive Mind   def.   The DC's 25 
30/04/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 19     V-TECH'S   def. by   Dads Army 23 
30/04/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 45     Peninsula Bears   def. by   Gaile's Finest 50 
30/04/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 27     Slammers   def.   Venomenons 26 
30/04/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D2) 53     Don't Make Us Run   def.   Blazers 33 
01/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 40     The Shadows Vortex   def.   Mt Eliza Meteors - McCallum 32 
01/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 22     St Anne's Avengers   def.   Bayside Raiders Ulli 10 
01/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 19     Bayside Raiders Trish   def. by   Bobcats U16.2B 47 
01/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 24     Dart Squad   def.   Dazzling Divas 14 
01/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 38     Clueless   def.   Frankston Tropics 21 
01/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 33     The Team of Dreams   def. by   Space Jam 46 
01/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 21     Organised Confusion   def. by   Mc Ballers 23 
02/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 23     Bobcats U23.2B   def. by   The Ringerz 44 
02/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 32     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   Bobcats U18.1B 16 
02/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 43     Derinya Legends   def.   KP Giants Cummins 38 
02/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 36     The Warriors   def. by   The Supremes 40 
02/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 44     bG   def.   Supersonics 37 
02/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 50     Team Untz   def.   The Reapers 24 
02/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 41     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Moneyshot 33 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 12     Langwarrin Wildcats Leopards   def. by   Mt Eliza Meteors - Reid 28 
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) 39     NPIRE Demons   def.   Rowellyn Rockets Bolt
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 29     Derinya Dark Birds   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 8     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Derinya Starlights 24 
04/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) Lazer Racers   def. by   Woodlands Warriors Vikings 52 
04/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - C1) Derinya Shooting Stars   def. by   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 70 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B2) 19     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Bobcats U12.1B 16 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 21     Lazer Force   def. by   Belvedere Breakers - Unwin 47 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - A) 26     Woodlands Warriors Comets   def.   NPIRE Demons 25 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 28     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def.   FHS Thrashers 16 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 1     Bayside Raiders Buckley   def. by   PBC Pumas 23 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 12     Woodlands Warriors Heat   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt) 38 
04/05/19 (Sat) 18:15 (W19 - Boys U14 - C1) 13     Flinders Basketball Bulls   def. by   Derinya Dunkers 22 
05/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 65     Punjabi MC   def.   Franklin Turtles 42 
05/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 45     Andy's Angels   def.   Doopers 28 
05/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 22     Monstars (Sun)   def. by   Nodders 2.0 62 
05/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 24     Travel   def. by   Pratt & Co 30 
05/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed D) 45     The Swish Kebabs   def.   Charged 23 
06/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 16     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 47 
06/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 36     Bayside Raiders Thomas   def.   Flinders Basketball Opals 15 
06/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 19     Rowellyn Rockets Rebels   def. by   Lazer Stars 27 
06/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 40     Wristy's   def.   Comeback Kings 21 
06/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 41     Phoenix   def.   Langy Boyz 36 
06/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 32     The Blue Ballers   vs   Team Boloz 32 
06/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 45     B'Lilly Ballers   def.   Basketbrawlers 42 
06/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men C2) 43     Super Troopers   def. by   AirBallers 46 
07/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 27     Slammers   def. by   MARJ Mavericks 42 
07/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 24     Blazers   def. by   Redbacks Web (Tues) 49 
07/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 26     V-TECH'S   def. by   Don't Make Us Run 43 
07/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 29     Man Can Clam   def. by   Venomenons 59 
08/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 14     FHS Pirates   def. by   Bayside Raiders Ulli 29 
08/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 22     Flinders Basketball Rebels   def.   Derinya United 17 
08/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - B) 17     Langwarrin Wildcats Blazers   def. by   Ballam Park Boomers (Conell) 29 
08/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 29     Dazzling Divas   def. by   Flying Saucy's 36 
08/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 34     Dart Squad   def.   Randoms 18 
08/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 17     Ravens   def. by   Kobe Kwan Kanobi 54 
09/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 47     Derinya Grizzlies   def.   PBBC Sixers U18B Allars 35 
09/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 23     Rowellyn Rockets Heat   def. by   FHS Lords 47 
09/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 41     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Flinders Basketball Crusaders 20 
09/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 40     The Supremes   def.   bG 29 
09/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men D1) 43     Bayside Sonics   def.   The Reapers 34 
09/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 25     Basketball Buddies   def. by   Gecko's 69 
09/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men D1) 35     Bannos Bulls   def. by   JayHawks 42 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 2) 10     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def.   Belvedere Breakers - Campbell
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 14     Rowellyn Rockets Rainbows   def.   Woodlands Warriors Unicorns
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 5     Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Langwarrin Wildcats Jaguars 10 
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 3) 3     Lazer Blitz   def. by   Langwarrin Wildcats Panthers 26 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 10     Woodlands Warriors Dunkers   vs   Skye Sonics - Ericksen 10 
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 10     Bobcats U10.7B   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) Mt Eliza Meteors - Dennis   def. by   Rowellyn Rockets Stars 20 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 20     Woodlands Warriors Wolves   def. by   Derinya Bullets 23 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 42     Belvedere Breakers - Unwin   def.   Laker 76ers 24 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D2) 22     Mt Eliza Meteors - Cooper   def.   Ballam Park Boomers (Rapana) 10 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 32     Woodlands Warriors X   def.   Lazer Nitro 26 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 30     Woodlands Warriors Wabbits   def.   Flinders Basketball Crusaders 21 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - A) 27     FHS Ankle Breakers   def. by   Woodlands Warriors Sweats 43 
12/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 52     Franklin Turtles   def.   Doopers 35 
12/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 18     Punjabi MC   def. by   Nodders 2.0 48 
12/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 48     Andy's Angels   def.   Good Wide Open 36 
12/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 23     Tflex   def. by   ShamWow 30 
12/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 30     Past our Prime   def.   Jump If You Hate Rangas 29 
13/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 38     Ballam Park Boomers (Panthers)   def. by   Mt Eliza Meteors - Anderson 42 
13/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 36     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Bayside Raiders Gomes 21 
13/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 32     St Joachim's Panthers   def.   Ballam Park Boomers (Stars)
13/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 37     Moose Knuckles   def.   Comeback Kings 22 
13/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 39     Heaps Good   def. by   The Poets 42 
13/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 27     Basketbrawlers   vs   Super Troopers 27 
13/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 14     The Nook   def. by   Razorlight 42 
13/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 15     Tune Squad   def. by   6 Bucks 45 
14/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 50     Slammers   def.   Young Bloods 21 
14/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 32     Dads Army   vs   Redbacks Web (Tues) 32 
14/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 26     V-TECH'S   def. by   Chelsea Mudgutz 34 
14/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 35     1992 Dream Team   def. by   Feanos 43 
15/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 34     Rowellyn Rockets Goats   def.   Ballam Park Boomers (Conell) 32 
15/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 19     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   FHS Vipers 55 
15/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 25     Bobcats U16.2B   def.   FHS Pirates 22 
15/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 17     Dart Squad   def. by   Burra's 19 
15/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 22     Flounders   def. by   Dribbling Mess 48 
15/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 44     Drop Squad   def.   Under Dogs 21 
15/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 45     Satday Squad   def.   Karingal Mad Monkeys 42 
16/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 32     Derinya Grizzlies   def. by   PBBC U18B Raiders 57 
16/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 15     Woodleigh Wizards   def. by   FHS Lords 31 
16/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 20     Langwarrin Wildcats Magic   def.   Ballam Park Boomers (Tonks)
16/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men D2) 42     The Easy Beats   def.   HufflePuffleGriffendoff 32 
16/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 27     The Supremes   def. by   Brick City 28 
16/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 28     Age! (Thurs)   def. by   Team Untz 49 
16/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 26     Loot Lakers   def. by   Dun Gud 32 
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 5) 6     Woodlands Warriors Super Heroes   vs   Woodlands Warriors Knights
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 3) 7     Minimbah Rockets   def. by   Derinya Bulls 14 
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 18     Derinya Draculas   def.   Mt Eliza Meteors - Bignell 12 
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 8     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Derinya Divas 20 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 10     Mt Eliza Meteors - Hill   def.   Overport Taipans
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 33     Woodlands Warriors Pacers   def.   St Joachim's Panthers - Santos
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 26     Woodlands Warriors Pistons   def. by   Woodlands Warriors Wolves 27 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 44     Lazer Force   def.   Flinders Basketball Cavaliers 16 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - D1) 2     Bobcats U12.2G   def. by   KP Giants G12's 11 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - A) 20     Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt)   def.   FHS Ankle Breakers 18 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 28     Mt Eliza Meteors - Killingsworth   def. by   Flinders Basketball United 30 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 51     Woodlands Warriors Sweats   def.   Skye Sonics - Vella 31 
18/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 31     Flinders Basketball Bulls   def.   Mt Eliza Meteors - Dobson 23 
19/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 24     Doopers   def. by   Nodders 2.0 72 
19/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 52     Franklin Turtles   def.   Good Wide Open 40 
19/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 39     Punjabi MC   def.   Silver County Knights 37 
19/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 43     Hot Mess   def.   The Rookies 37 
19/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 23     Crazy Cats   def. by   Phoenix Firebirds 33 
20/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 17     Bayside Raiders Gomes   def. by   St Joachim's Panthers 21 
20/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 23     Ballam Park Boomers (Stars)   def. by   Rowellyn Rockets Rebounders 42 
20/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 14     Rowellyn Rockets Keating   def. by   FHS Flames 36 
20/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 13     Comeback Kings   def. by   B'Lilly Ballers 29 
20/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 42     Tropics   def.   Langy Boyz 36 
20/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 39     Windsox   def.   Gladiators 34 
20/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 34     Basketbrawlers   def. by   Wristy's 36 
20/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 34     Heaps Good   def. by   Team Boloz 74 
21/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 32     Venomenons   def. by   1992 Dream Team 54 
21/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 38     Jim's Balling   def.   Chelsea Mudgutz 28 
21/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 26     Dads Army   def. by   Mini Me Giants (Tues) 28 
21/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 32     Feanos   def. by   Neun Nyunts 33 
22/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 42     Bayside Raiders Ulli   def.   Bayside Raiders Trish 10 
22/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 62     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   Langwarrin Wildcats Tigers 30 
22/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 45     Woodlands Warriors Jammers   def.   Bobcats U16B Grant 25 
22/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Mixed C) 45     East High Wildcats   def.   Cincinnati Gorillas 29 
22/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 15     Peninsula   def. by   Purple Panthers 17 
22/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 8     Savages   def. by   Flying Saucy's 32 
22/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 50     The Benchwarmers   def. by   Satday Squad 59 
23/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 47     Bobcats U23B   def. by   Easy Dubs 110 
23/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 29     Bobcats U18.2B   def. by   Dragons 32 
23/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 38     PBBC Sixers U18B Allars   def.   KP Giants Cummins 25 
23/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 44     bG   def. by   Flames 52 
23/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 43     Oilers   def.   Brick City 42 
23/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 34     JayHawks   def.   TMC 21 
23/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 38     Steamed Hams   def.   Low Expectations 28 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 19     St Jude's Flames   def.   Derinya Bulls
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 24     Langwarrin Wildcats Lynx   def.   Rowellyn Rockets Rainbows 14 
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 8     Rowellyn Rockets Angels   def. by   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 12 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 14     Lazer Demons   def.   Derinya Draculas
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 14     Mt Eliza Meteors - Hill   def.   Lazer Flyers
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 7     St Joachim's Panthers - Santos   def. by   Belvedere Breakers - Gem 22 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 28     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   Woodlands Warriors Pistons 10 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 10     PBC Strikers   def. by   Lazer Force 27 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 14     Skye Sonics - Smith   def.   Mt Eliza Meteors - Cooper
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1) 47     Mt Eliza Meteors - Dobson   def.   FHS Falcons 14 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 24     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Overport Spurs 27 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 39     Skye Sonics - Keher   def.   FHS Ankle Breakers 20 
25/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 38     Bobcats U14.5B   def.   Bobcats U14.1B 13 
26/05/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 59     Nodders 2.0   def.   Good Wide Open 45 
26/05/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed C) 26     Cosmatic Dunkers   def. by   Travel 37 
26/05/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 20     Franklin Turtles   def. by   Burrito Bandits 50 
26/05/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 48     Tiger Eyes   def.   Misfits 24 
26/05/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Men) 26     Doopers   def. by   Silver County Knights 45 
27/05/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 31     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Ballam Park Boomers (Panthers) 20 
27/05/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 12     PBC Pumas   def. by   Bayside Raiders Gomes 18 
27/05/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 26     Rowellyn Rockets Keating   def. by   Mt Eliza Meteors - Anderson 44 
27/05/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 15     B'Lilly Ballers   def. by   Super Troopers 31 
27/05/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 15     Achilles Heel   def. by   Team Boloz 26 
27/05/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 45     Mills Squad   def.   Blaze 34 
27/05/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 44     AirBallers   def.   The Nook 32 
27/05/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 29     Everybody Love Everybody   def. by   Sosig 31 
28/05/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 32     Man Can Clam   def. by   Young Bloods 41 
28/05/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 37     Don't Make Us Run   def.   Mini Me Giants (Tues) 34 
28/05/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 38     Jim's Balling   def.   The Glaciers 33 
28/05/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 30     Neun Nyunts   def. by   Venomenons 34 
29/05/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 18     Woodlands Warriors Legends   def. by   Coastal Royals Bronze 41 
29/05/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C2) 28     Woodlands Warriors Jammers   def.   Derinya United 14 
29/05/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - A) 44     Flinders Basketball Crusaders   def.   FHS Fruit Loops 40 
29/05/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 33     Clueless   def.   Nightstalkers 16 
29/05/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 19     Frankston Tropics   def. by   Shooting Stars 31 
29/05/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 47     Backcourt Violators   def.   Shot Block Crusaders 24 
29/05/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 20     The Team of Dreams   vs   Mc Ballers 20 
30/05/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 38     Bobcats U23B   def. by   Skye Sonics - Dowell 64 
30/05/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 44     Derinya Grizzlies   def.   Bobcats U18.2B 36 
30/05/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 38     Flinders Basketball Crusaders   def. by   Derinya Legends 41 
30/05/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 33     Brick City   def. by   Flames 43 
30/05/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 34     Oilers   def. by   Gecko's 38 
30/05/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C2) 20     Steamed Hams   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 23 
30/05/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 40     The Velvet Fog   def.   Air Ballers 34 
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 2     Derinya Bulls   def. by   Bobcats U08.6
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 30     Bobcats U08.4   def.   Mt Eliza Meteors - Crouch 25 
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) Flinders Basketball Opals   def. by   Derinya Starlights 14 
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 34     Mt Eliza Meteors - Dennis   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 13     Belvedere Breakers - Gem   def.   Mt Eliza Meteors - Jones 12 
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 15     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Rowellyn Rockets Rovers 21 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 8     Laker 76ers   def. by   Mt Eliza Meteors - Waixel 39 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 2     Rowellyn Rockets Fire   def. by   Woodlands Warriors Strikers 15 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D1) 19     FHS Thrashers   def.   Skye Sonics - Scutt 15 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - B1) 24     Bobcats U14.1B   def. by   Woodlands Warriors Wizards 31 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 29     Derinya Storm   def.   Ballam Park Boomers (Green Machine) 17 
01/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A) 39     Woodlands Warriors Crystals   def.   Skye Sonics - Gunn 23 
02/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed B) 24     Super T's   def.   Deuces 21 
02/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 19     Nodders 2.0   def. by   Burrito Bandits 36 
02/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 33     Travel   def.   Jump If You Hate Rangas 16 
02/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 20     ShamWow   def. by   Hot Mess 29 
02/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Men) 27     Good Wide Open   def. by   Silver County Knights 43 
03/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - C) 7     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   St Joachim's Panthers 46 
03/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 34     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Lazer Stars 11 
03/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - B) 27     Rowellyn Rockets Keating   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 32 
03/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 37     Super Troopers   def.   Razorlight 23 
03/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 27     Phoenix   def. by   Eagles 45 
03/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C3) 23     Minimum Chips 2.0   def. by   ZF 43 
03/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 38     Moose Knuckles   def. by   Basketbrawlers 49 
03/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 35     The Poets   def. by   The Hive Mind 47 
04/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 16     MARJ Mavericks   def. by   Neun Nyunts 28 
04/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 18     Redbacks Web (Tues)   def. by   The Glaciers 31 
04/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 29     Don't Make Us Run   def.   Blazers 22 
04/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D1) 39     Fortune and the spuds   def. by   Wham! 45 
05/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 32     St Joachim's Panthers - 4   vs   Bayside Raiders Ulli 32 
05/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 23     Bobcats U16.2B   def. by   Langwarrin Wildcats Spurs 32 
05/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C2) 10     Bobcats U16B Grant   def. by   Derinya United 38 
05/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 20     Nightstalkers   def.   Dazzling Divas 12 
05/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women C) 39     Wii Not Fit!   def.   Savages
05/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 24     Cincinnati Gorillas   def. by   NQR 34 
05/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 104     Satday Squad   def.   Under Dogs 26 
06/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 50     PBBC U18B Raiders   def. by   Skye Sonics - Vella 56 
06/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 45     G.O.A.T.S   def.   Rowellyn Rockets Heat 39 
06/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) Langwarrin Wildcats Shooters   def. by   FHS The Goats 20 
06/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 38     Flames   def. by   Gecko's 41 
06/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 50     Brick City   def.   The Warriors 32 
06/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 29     Bayside Sonics   def. by   Moneyshot 33 
06/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 27     The Dabasaurs   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 43 
11/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 33     Blue Bandits   def.   The Cobras 16 
11/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 21     Blazers   def. by   Chelsea Mudgutz 46 
11/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 16     V-TECH'S   def. by   Redbacks Web (Tues) 39 
11/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 47     MARJ Mavericks   def.   Young Bloods 33 
12/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 32     The Shadows Vortex   vs   Bayside Raiders Trish 32 
12/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 34     Rowellyn Rockets Gold   def.   Bobcats U16.2B 25 
12/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 37     Coastal Royals Bronze   def.   Mt Eliza Meteors - Arnott 20 
12/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 32     Dazzling Divas   def.   Panthers 12 
12/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 5     Purple Panthers   def. by   Sippers 16 
12/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 45     Express Alert   def.   Cincinnati Gorillas 43 
12/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Women C) 30     Awkward Turtles   def.   Randoms 20 
13/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 39     G.O.A.T.S   def. by   FHS Lords 48 
13/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 35     Derinya Grizzlies   def. by   Woodleigh Buckets 37 
13/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 40     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Bobcats U18.3B 28 
13/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 31     Brick City   def.   Monstars 28 
13/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 49     Flames   def.   Supersonics 40 
13/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men B) 38     Gecko's   vs   The Warriors 38 
13/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 26     Washington Generals   def. by   Loot Lakers 30 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 4     St Jude's Flames   def. by   Lazer Demons
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 18     Mt Eliza Meteors - Reid   def.   Lazer Storm 14 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 6     Bayside Raiders Knoop   def. by   Mt Eliza Meteors - Bignell 23 
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 22     Derinya Divas   def.   Rowellyn Rockets Angels
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 10     Flinders Basketball Heat   def. by   Rowellyn Rockets Rangers 15 
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 13     Langwarrin Wildcats Rockets   def. by   Overport Celtics 32 
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 8     Rowellyn Rockets Stars   def.   Woodlands Warriors Hornets
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 26     PBC Strikers   def.   Flinders Basketball Celtics 17 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 14     Derinya Daredevils   def. by   Langwarrin Wildcats Ninjas 27 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 30     Bobcats U14.1B   def. by   St John's Jaguars U/14 Boys Red 40 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 23     Belvedere Breakers - Stone   def. by   FHS Thrashers 32 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C2) 21     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def.   Rowellyn Rockets 16 
15/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 26     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 30 
16/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed C) 32     Davids Mighty (wo)men   def. by   Talking Dribble 39 
16/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 26     Good Wide Open   def. by   Monstars (Sun) 32 
16/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 60     Nodders 2.0   def.   Andy's Angels 29 
16/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 34     Team Pingu   def.   Tiger Eyes 28 
16/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 21     Jump If You Hate Rangas   def. by   Crazy Cats 27 
17/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 10     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Guns 30 
17/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 15     Flinders Basketball Opals   def. by   Lazer Stars 17 
17/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 12     PBBC Sixers U23G   def. by   Flinders Basketball Emeralds 50 
17/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 26     Razorlight   def. by   Wristy's 52 
17/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 29     Langy Boyz   def. by   Mustica Sharks 46 
17/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) B'Lilly Ballers   def. by   Basketbrawlers 20 
17/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 25     Comeback Kings   def. by   AirBallers 36 
17/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 39     Turkeys   def.   Tune Squad 17 
18/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 38     Man Can Clam   def.   Honey Badgers 34 
18/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 26     V-TECH'S   def. by   Mini Me Giants (Tues) 32 
18/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 14     Dads Army   def. by   Chelsea Mudgutz 22 
18/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 28     MARJ Mavericks   def. by   Feanos 35 
19/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 54     Bobcats U16.3B   def.   Mt Eliza Meteors - McCallum 15 
19/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 29     FHS Pirates   def. by   Bobcats U16B Grant 32 
19/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 31     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   Flinders Basketball Rebels 41 
19/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 20     Panthers   def.   All Sorts
19/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 25     Mega Minx   def. by   Shooting Stars 34 
19/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 45     Monstars   def.   East High Wildcats 24 
19/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 26     Pump   def.   Bayside Bandicoots 25 
20/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 30     G.O.A.T.S   def.   Langwarrin Wildcats Magic 23 
20/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 33     Dragons   def. by   Derinya Grizzlies 34 
20/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 45     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   PBBC Sixers U18B Allars 37 
20/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 39     Supersonics   def.   The Warriors 30 
20/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men C1) 28     Back Hanners   def. by   5 Guys Burgers and Fries 35 
20/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 33     JayHawks   def. by   Team Untz 40 
20/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 39     Low Expectations   def. by   Air Ballers 51 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U08 - Div 3) 8     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Woodlands Warriors Sparkles 20 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 12 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 3     Woodlands Warriors Thunder   def. by   Lazer Blitz 17 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 6     KP Giants G8'S   def. by   Woodlands Warriors Cubs 23 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 10     Bayside Raiders Kidney   def.   Derinya Dodgers
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 13     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Derinya Demons 19 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 4     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 25 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 23     Overport Hornets   def.   PBC Strikers 12 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 46     Bobcats U12.3B   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 26     Woodlands Warriors Wizards   def. by   Bayside Raiders Richard 42 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 39     Woodlands Warriors Giants   def.   Skye Sonics - Vella 34 
22/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 23     Flinders Basketball United   def. by   Woodlands Warriors Sweats 26 
22/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 22     Mt Eliza Meteors - Dobson   def. by   Mt Eliza Meteors - Keegan 27 
23/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 25     Monstars (Sun)   def. by   Burrito Bandits 44 
23/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Mixed D) 29     Frankston Huskies   def. by   Misfits 54 
23/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 50     Bulls   def.   Oooh That's Nice 47 
23/06/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 48     Andy's Angels   def. by   Silver County Knights 50 
23/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 51     Pratt & Co   def.   Phoenix Firebirds 36 
24/06/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 32     Swampies   def.   Jaguars 29 
24/06/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 8     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   Flinders Basketball Opals 34 
24/06/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 21     Bayside Raiders Gomes   def.   Ballam Park Boomers (Stars) 10 
24/06/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 20     The Nook   def. by   Wristy's 31 
24/06/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 28     The Gremlins   def. by   Spurs 35 
24/06/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 48     Channel 6 News   def.   The Craptors 15 
24/06/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 43     Moose Knuckles   def.   B'Lilly Ballers 27 
24/06/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 47     When's Smoko   def.   Team Boloz 26 
25/06/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 34     Slammers   def. by   1992 Dream Team 40 
25/06/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 18     Dads Army   def. by   The Glaciers 29 
25/06/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 28     Jim's Balling   def.   Mini Me Giants (Tues) 26 
25/06/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 32     Honey Badgers   def. by   Feanos 34 
26/06/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - B) 31     Rowellyn Rockets Goats   def. by   Skye Sonics - Dowell 36 
26/06/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 37     Langwarrin Wildcats Spurs   def.   Bobcats U16.2B 31 
26/06/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 37     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Flinders Basketball Cavaliers 10 
26/06/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 15     All Sorts   def. by   Flying Saucy's 34 
26/06/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 15     Flounders   def.   Peninsula Dolphins 14 
26/06/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 33     East High Wildcats   def. by   Space Jam (Trewhitt) 43 
26/06/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 47     Organised Confusion   def.   Ice Vipers 28 
27/06/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 31     PBBC U18B Raiders   def. by   Dragons 51 
27/06/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 49     Coastal Royals Gold   def.   Bobcats U18.2B 46 
27/06/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - C) 20     Woodleigh Wizards   def.   G.O.A.T.S
27/06/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 38     Monstars   def.   Supersonics 23 
27/06/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 21     The Supremes   def. by   The Warriors 30 
27/06/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 51     The Hustle   def.   TMC 31 
27/06/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 20     King Cobras   def.   The Velvet Fog
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 11     Bobcats U08.6   def. by   Langwarrin Wildcats Leopards 20 
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 6     St John's Jaguars U/8 Boys Blue   def. by   NPIRE Demons 30 
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 4     Storm Tigers   def. by   Langwarrin Wildcats Cubs 20 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 2     Lazer Gems   def. by   Woodlands Warriors Cubs
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 15     Woodlands Warriors Cobras   def.   Mt Eliza Meteors - Hill
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 16     Langwarrin Wildcats Rockets   def. by   Belvedere Breakers - Gem 22 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 24     Rowellyn Rockets Rovers   def. by   Bobcats U12B Brown 39 
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 12     Derinya Lightning Strikes   def. by   Lazer Force 25 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 43     Bobcats U12B Tyler   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 26     St Joachim's Panthers - Black Panthers   def. by   Woodlands Warriors Red 66 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 27     Langwarrin Wildcats Claws   def.   Belvedere Breakers - Stone 12 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 9     Mt Eliza Meteors - Stanborough   def. by   Derinya Devils 10 
29/06/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 37     Mt Eliza Meteors - Keegan   def.   St Anne's Avengers Quinn 24 
30/06/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed A) 48     Bulls   def.   The Magikarps 40 
30/06/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 20     Punjabi MC   def.   Burrito Bandits
30/06/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 33     Franklin Turtles   def. by   Silver County Knights 56 
30/06/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 20     Pratt & Co   def.   Cosmatic Dunkers
01/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 44     Basketbrawlers   def.   The Nook 21 
01/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 40     Heaps Good   def. by   The Hive Mind 48 
01/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 44     Moose Knuckles   def.   Razorlight 34 
01/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 21     Comeback Kings   def. by   Super Troopers 28 
01/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 31     Team Goose   def.   Everybody Love Everybody 29 
02/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 42     Slammers   vs   Honey Badgers 42 
02/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 39     Jim's Balling   def.   Blazers 34 
02/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 40     Don't Make Us Run   def. by   The Glaciers 41 
02/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 37     Neun Nyunts   def.   Gaile's Finest 31 
03/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 37     Flying Saucy's   def.   Hoops & Heels 17 
03/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 35     Peninsula   def.   Sippers 14 
03/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 28     Clueless   def.   Dart Squad 17 
03/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 24     Alley-Oopsies   def. by   Satday Squad 56 
04/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 46     The Supremes   def.   Monstars 31 
04/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 31     bG   def. by   Supersonics 35 
04/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 29     Bayside Sonics   def. by   Bannos Bulls 40 
04/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 29     The Dabasaurs   def. by   Dun Gud 30 
08/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 49     Windsox   def.   Kings (Radunkovic) 45 
08/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 35     Phoenix   def.   6 Bucks 31 
08/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 27     AirBallers   def. by   Basketbrawlers 35 
08/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 33     B'Lilly Ballers   def.   Razorlight 27 
08/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 18     Tropics   def. by   Mustica Sharks 52 
09/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 38     Neun Nyunts   def.   MARJ Mavericks 34 
09/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 32     Don't Make Us Run   def.   V-TECH'S 31 
09/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 42     Redbacks Web (Tues)   def.   Blazers 25 
09/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 26     Gaile's Finest   def. by   Young Bloods 41 
10/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 13     Hoops & Heels   def. by   Savages 23 
10/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women A / B) 39     Balls Up   def.   South East Slammers 32 
10/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 59     Cincinnati Gorillas   def.   Mc Ballers 32 
10/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Women D) 21     Frankston Tropics   def. by   Mega Minx 22 
11/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 39     bG   def. by   The Supremes 57 
11/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 40     Oilers   def.   Monstars 31 
11/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 40     Redbacks Web (Thurs)   def.   Moneyshot 30 
11/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 41     Washington Generals   def.   Low Expectations 25 
14/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 32     Doopers   def. by   Burrito Bandits 65 
14/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 35     Franklin Turtles   def. by   Monstars (Sun) 47 
14/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 32     Jump If You Hate Rangas   def.   Pratt & Co 30 
14/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 40     Snacc Attacc   def.   Frankston Huskies 26 
15/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A ) Flinders Basketball United   def. by   Rowellyn Flames 20 
15/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) 19     Rowellyn Rockets Rebels   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 28 
15/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 43     Skye Sonics - Corrigan   def.   Ballam Park Boomers (Stars) 10 
15/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 46     Moose Knuckles   def.   AirBallers 25 
15/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 39     B'Lilly Ballers   def.   The Nook 27 
15/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D2) 47     Turkeys   def.   Globogym 38 
15/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 37     Super Troopers   def.   Wristy's 34 
15/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) Achilles Heel   def. by   When's Smoko 20 
16/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 38     Venomenons   def.   Gaile's Finest 33 
16/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 22     Redbacks Web (Tues)   def.   Dads Army 20 
16/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men C) 50     Those Guys   def.   Classic Stitch-up's 34 
16/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 39     MARJ Mavericks   def.   Honey Badgers 33 
17/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 73     Bobcats U16.3B   def.   FHS Pirates 22 
17/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 42     Mt Eliza Meteors - McCallum   def.   Bayside Raiders Trish 27 
17/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 23     Flinders Basketball Cavaliers   def.   FHS Eagles 21 
17/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 42     Randoms   def.   Savages 29 
17/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 29     Dribbling Mess   def.   Flounders 14 
17/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 54     Clueless   def.   Dazzling Divas 26 
18/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 56     Skye Sonics - Dowell   def. by   The Ringerz 68 
18/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 29     Bobcats U23B   def. by   Woodleigh Panthers 34 
18/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 20     Coastal Royals Gold   def.   Woodleigh Buckets
18/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 54     Oilers   def.   bG 51 
18/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 28     Brick City   def. by   The Supremes 43 
18/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 28     Team Untz   def. by   Age! (Thurs) 46 
18/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 54     Pirates   def.   Air Ballers 40 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 35     Derinya Bulls   def.   Langwarrin Wildcats Leopards
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 22     Overport Devils   def.   Lazer Dragons 11 
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 6     Rowellyn Rockets Unicorns   def. by   PBC Giants 15 
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 4) 2     Storm Tigers   def. by   Derinya Draculas 23 
20/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 11     Overport Taipans   def.   Bobcats U10.1B
20/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 4     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Mt Eliza Meteors - Hill
20/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - D2) 7     Lazer Angels   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Purple 10 
20/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 9     Derinya Lightning Strikes   def. by   Flinders Basketball Celtics 27 
20/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 10     Bayside Raiders Robinson   def.   Mt Eliza Meteors - Cooper
20/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 38     Woodlands Warriors X   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Red 20 
20/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 24     Langwarrin Wildcats Destroyers   def. by   FHS Thrashers 25 
20/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 4     Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Lazer Sparks 21 
20/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 22     Langwarrin Wildcats Sharks   def. by   Flinders Basketball Bulls 30 
20/07/19 (Sat) 18:15 (W19 - Girls U14 - C1) 21     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def.   Lazer Starlights 14 
21/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 31     Franklin Turtles   def.   Punjabi MC 27 
21/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 34     Nodders 2.0   def.   Monstars (Sun) 31 
21/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 22     Travel   def. by   Charged 42 
21/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 35     Team Pingu   def.   The Swish Kebabs 26 
22/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 25     Bayside Raiders Thomas   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 27 
22/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 30     Flinders Basketball Opals   def.   Ballam Park Boomers (Stars)
22/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 14     Bayside Raiders Gomes   def. by   PBC Pumas 26 
22/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 27     Comeback Kings   def. by   Moose Knuckles 39 
22/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 70     The Gremlins   def.   Sosig 35 
22/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 22     JPS Blues   def. by   Blaze 27 
22/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 46     Razorlight   def.   The Nook 23 
22/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 48     The Poets   def.   Heaps Good 27 
23/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 39     Honey Badgers   def.   Young Bloods 22 
23/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men C) 21     Stay in Yo Lane   def. by   C.D. Dingoes 37 
23/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 23     Mini Me Giants (Tues)   def.   Dads Army 21 
23/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 40     1992 Dream Team   def.   Venomenons 38 
24/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 27     The Shadows Vortex   def. by   Langwarrin Wildcats Spurs 50 
24/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 22     Rowellyn Rockets Gold   def. by   Bobcats U16B Grant 24 
24/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 40     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Mt Eliza Meteors - Arnott 25 
24/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 46     Wii Not Fit!   def.   Randoms 22 
24/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 18     Purple Panthers   def.   Peninsula 12 
24/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 50     Express Alert   def.   Ravens 42 
24/07/19 (Wed) 21:15 (W19 - Wednesday Mixed D) 53     Satday Squad   def.   Dunkin Donuts 48 
25/07/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 58     Bobcats U18.1B   def.   Rowellyn Rockets Heat 36 
25/07/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 48     Woodleigh Buckets   def. by   PBBC U18B Raiders 51 
25/07/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 32     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   FHS The Goats 36 
25/07/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 24     Brick City   def. by   Oilers 66 
25/07/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 41     Flames   def. by   bG 44 
25/07/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 35     TMC   def.   JayHawks 33 
25/07/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 26     King Cobras   def. by   Mini Me Giants (Thurs) 32 
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 12     Minimbah Rockets   def. by   Derinya Bulls 20 
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 4     Mt Eliza Meteors - Crouch   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 35 
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 18     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   Woodlands Warriors Thunder
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 12     Belvedere Breakers - Campbell   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 18 
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 13     Derinya Hurricanes   def. by   Minimbah Mavericks 14 
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 20     Belvedere Breakers - Gem   vs   Mt Eliza Meteors - Jones 20 
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 47     Bobcats U12B Tigers   def.   Woodlands Warriors Wolves 20 
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - A) 14     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def. by   Mt Eliza Meteors - Orth 31 
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - A) 43     Mt Eliza Meteors - Carr   def.   Flinders Basketball Emeralds 12 
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 21     Lazer Nitro   def. by   Bayside Raiders Richard 42 
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 17     Langwarrin Wildcats Destroyers   def. by   Lazer Rangers 39 
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - A) 29     Skye Sonics - Vella   def.   Flinders Basketball Strikers 25 
27/07/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A) 20     St Anne's Avengers Tenner   def. by   Skye Sonics - Gunn 22 
28/07/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 28     Doopers   def. by   Franklin Turtles 37 
28/07/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 53     Nodders 2.0   def.   Punjabi MC 29 
28/07/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Men) 30     Good Wide Open   def. by   Andy's Angels 65 
28/07/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 40     Tiger Eyes   def. by   Team Pingu 45 
29/07/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - A) 28     Misfits   def.   Swampies 27 
29/07/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 12     PBC Pumas   def. by   Flinders Basketball Opals 25 
29/07/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 35     Guns   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 22 
29/07/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 25     B'Lilly Ballers   def.   Comeback Kings 16 
29/07/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 27     Langy Boyz   def. by   Tropics 36 
29/07/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 21     Razorlight   def. by   AirBallers 36 
29/07/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 25     Wristy's   def. by   Basketbrawlers 42 
29/07/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D4) 62     Crave   def.   The Blue Ballers 42 
30/07/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 20     Venomenons   def. by   Neun Nyunts 52 
30/07/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 38     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Don't Make Us Run 43 
30/07/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 21     The Glaciers   def. by   Jim's Balling 34 
30/07/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 35     Young Bloods   def. by   Man Can Clam 38 
31/07/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C2) 39     Lazer Hoopsters   def.   Bayside Raiders Ulli 10 
31/07/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 41     Bobcats U16.3B   def.   Bobcats U16.2B 28 
31/07/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 12     Coastal Royals Bronze   def. by   Woodlands Warriors Legends 40 
31/07/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 62     Flying Saucy's   def.   Nightstalkers 21 
31/07/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 62     Shooting Stars   def.   Frankston Tropics 17 
31/07/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) 16     All Sorts   def. by   Dazzling Divas 21 
01/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 46     PBBC U18B Raiders   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 82 
01/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 33     Woodleigh Wizards   def.   Langwarrin Wildcats Magic 22 
01/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 23     KP Giants Cummins   def. by   FHS The Goats 61 
01/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 60     Flames   def.   Brick City 30 
01/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 49     Gecko's   def. by   Oilers 56 
01/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 20     Bannos Bulls   def.   The Hustle
01/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 45     Dun Gud   def.   Loot Lakers 33 
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 13     Skye Sonics - Bennett   def. by   Minimbah Rockets 16 
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 15     Langwarrin Wildcats Panthers   def.   Lazer Dragons 10 
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 5) 4     Overport Stars   def. by   Woodlands Warriors Super Heroes 16 
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 15     PBC Giants   def.   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs 12 
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Girls U10 - A) 7     Derinya DJ's   def. by   St Joachim's Panthers - Girl Power 41 
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - C3) 20     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 36 
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 18     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Bobcats U12B Brown 21 
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 11     Bobcats U12.3B   def. by   Langwarrin Wildcats Ninjas 24 
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2) 18     Lazer Force   def.   St Jude's Flames Gold 14 
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 13     FHS Ankle Breakers   def. by   Woodlands Warriors Red 40 
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 37     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 34 
03/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 31     Derinya Devils   def.   St Joachim's Panthers - 6 18 
03/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 16     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 54 
04/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 61     Nodders 2.0   def.   Doopers 21 
04/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 19     Good Wide Open   def. by   Franklin Turtles 48 
04/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed D) 61     Snacc Attacc   def.   Misfits 42 
04/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 41     Silver County Knights   def. by   Punjabi MC 43 
05/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 22     Mad Monkeys   def. by   Guns 25 
05/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 8     PBC Pumas   def. by   St Joachim's Panthers 38 
05/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 22     Flinders Basketball Opals   def. by   Skye Sonics - Corrigan 25 
05/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men B) 54     JPS Blues   def.   Ninkasi 36 
05/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men C2) 46     Wristy's   def.   Moose Knuckles 39 
05/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men D3) 38     Team Boloz   def.   Achilles Heel 24 
05/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 26     The Nook   def. by   AirBallers 55 
05/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 34     6 Bucks   def.   Tune Squad 32 
06/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 30     MARJ Mavericks   def. by   Slammers 32 
06/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 22     Honey Badgers   def. by   Neun Nyunts 36 
06/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 24     Blazers   def. by   Don't Make Us Run 45 
06/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 47     Young Bloods   def.   Feanos 34 
07/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 39     Langwarrin Wildcats Spurs   def.   Bobcats U16B Grant 31 
07/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 26     The Shadows Vortex   def. by   Mt Eliza Meteors - McCallum 34 
07/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 41     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   Woodlands Warriors Legends 27 
07/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 16     Nightstalkers   def. by   Dart Squad 26 
07/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 24     Peninsula Dolphins   def. by   Dribbling Mess 33 
07/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     Mc Ballers   def. by   East High Wildcats 41 
08/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U23 - A) 46     Bobcats U23B   def. by   Skye Sonics - Dowell 59 
08/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - A) 25     Woodleigh Buckets   vs   Dragons 25 
08/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 54     Derinya Legends   def. by   Bobcats U18.3B 57 
08/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 32     Gecko's   def.   Flames 26 
08/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 49     The Warriors   def.   Brick City 41 
08/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 23     Moneyshot   def. by   Bayside Sonics 37 
08/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 24     Low Expectations   def. by   Steamed Hams 28 
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 14     Belvedere Breakers - Moore   def. by   Skye Sonics - Bennett 19 
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 30     Bobcats U08.4   def.   NPIRE Demons
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 29     Langwarrin Wildcats Cubs   def.   Langwarrin Wildcats Jaguars
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 14     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def.   Derinya Starlights 10 
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 34     Woodlands Warriors Cobras   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 27     Mt Eliza Meteors - Jones   def.   Woodlands Warriors Pacers 12 
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 22     Derinya Bullets   def.   PBC Thunder 19 
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - A) 17     Woodlands Warriors Comets   def.   St Anne's Avengers Red 13 
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 52     Bobcats U12B Tyler   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U12 - A) 27     Woodlands Warriors Nuggets   def.   Flinders Basketball Emeralds 21 
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 19     Langwarrin Wildcats Claws   def. by   Lazer Arrows 32 
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 8     Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Skye Sonics - Armstrong 29 
10/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - A) 38     Woodlands Warriors Swish   def. by   Rowellyn Jets 41 
11/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 32     Good Wide Open   def. by   Nodders 2.0 87 
11/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 46     Burrito Bandits   def.   Franklin Turtles 31 
11/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 41     Talking Dribble   def.   Jump If You Hate Rangas 32 
11/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 44     Misfits   def.   Tiger Eyes 24 
11/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed C) 23     Crazy Cats   def.   Past our Prime 22 
12/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) 28     KP Giants Hunter   def.   Mad Monkeys 14 
12/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 29     Flinders Basketball Opals   def. by   Bayside Raiders Gomes 30 
12/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 33     St Joachim's Panthers   def.   Skye Sonics - Corrigan 21 
12/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 20     Razorlight   def.   Super Troopers
12/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 43     The Hive Mind   def. by   The Poets 55 
12/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 26     The Nook   def. by   Comeback Kings 40 
12/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 35     Basketbrawlers   def.   Moose Knuckles 29 
12/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 41     Globogym   def. by   Spurs 52 
13/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 51     Slammers   def.   Honey Badgers 32 
13/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 43     Blazers   def.   Chelsea Mudgutz 23 
13/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 28     V-TECH'S   def. by   Redbacks Web (Tues) 54 
13/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 38     Neun Nyunts   def.   Gaile's Finest 31 
14/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 38     Bayside Raiders Trish   def. by   Bobcats U16.2B 47 
14/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D) 20     FHS Pirates   def.   Rowellyn Rockets Gold 14 
14/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - C1) 76     Mt Eliza Meteors - Arnott   def.   Coastal Royals Bronze 11 
14/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 15     Savages   def. by   Nightstalkers 18 
14/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 11     Sippers   def. by   Purple Panthers 21 
14/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Women C) All Sorts   def. by   Awkward Turtles 20 
15/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - C) 57     Langwarrin Wildcats Magic   def.   Bobcats U18.1B 47 
15/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - B) 58     FHS The Goats   def.   PBBC Sixers U18B Allars 21 
15/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - A) 73     Coastal Royals Gold   def. by   Ballam Park Boomers (Preston) 88 
15/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 29     Supersonics   def.   Flames 24 
15/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 29     The Warriors   def. by   Gecko's 41 
15/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) Age! (Thurs)   def. by   Redbacks Web (Thurs) 20 
15/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 23     Air Ballers   def. by   The Velvet Fog 29 
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 50     Woodlands Warriors Raptors   def.   Belvedere Breakers - Moore
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 4) 12     Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Lazer Blitz 30 
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 30     Langwarrin Wildcats Cubs   def.   Storm Tigers
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 10     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def.   Rowellyn Rockets Angels
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 8     Overport Taipans   def.   Woodlands Warriors Hornets
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 47     Overport Celtics   def.   Langwarrin Wildcats Rockets 14 
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B1) 18     Woodlands Warriors Pistons   def. by   Bobcats U12B Tigers 43 
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 28     Overport Hornets   def.   Lazer Force 25 
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 28     Mt Eliza Meteors - Cooper   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 42     Woodlands Warriors Wizards   def.   Lazer Nitro 23 
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 19     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Langwarrin Wildcats Claws 28 
17/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 13     Flinders Basketball United   def.   Bayside Raiders Buckley
17/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 20     Derinya Dunkers   def. by   Flinders Basketball Bulls 51 
18/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 26     Hot Mess   def. by   ShamWow 36 
18/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 30     Burrito Bandits   def. by   Nodders 2.0 37 
18/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed A) 45     The Magikarps   def.   Seda dubnation 43 
18/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed C) 27     Phoenix Firebirds   def.   Past our Prime 15 
19/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U18/23 - B) Guns   def. by   Langwarrin Wildcats Stars 20 
19/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 33     Rowellyn Rockets Rebounders   def.   Skye Sonics - Corrigan 18 
19/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U18/23 - B) 27     Flinders Basketball Emeralds   def.   PBBC Sixers U23G 22 
19/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 39     Wristy's   def.   Razorlight 23 
19/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D2) 24     Sosig   def. by   Everybody Love Everybody 64 
19/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 56     Kings (Radunkovic)   def. by   Ninkasi 70 
19/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 35     AirBallers   def.   Comeback Kings 21 
19/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D3) 44     Mustica Sharks   def.   Langy Boyz 39 
20/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 69     Venomenons   def.   Young Bloods 48 
20/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 25     V-TECH'S   def.   Mini Me Giants (Tues) 16 
20/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) Dads Army   def. by   Chelsea Mudgutz 20 
20/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 45     Man Can Clam   def.   Honey Badgers 37 
21/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 41     Bobcats U16B Grant   def.   Mt Eliza Meteors - McCallum 34 
21/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 58     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Coastal Royals Bronze 26 
21/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 26     Langwarrin Wildcats Spurs   def. by   Bobcats U16.3B 27 
21/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 24     Dazzling Divas   def. by   Nightstalkers 32 
21/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 16     Mega Minx   def. by   Shooting Stars 32 
21/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 29     East High Wildcats   def.   Monstars 26 
22/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 51     Dragons   def. by   Derinya Grizzlies 66 
22/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 41     Bobcats U18.1B   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 42 
22/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 28     Bobcats U18.3B   def. by   Flinders Basketball Crusaders 56 
22/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 41     Supersonics   def.   The Warriors 39 
22/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 22     Monstars   def. by   Gecko's 48 
22/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) Moneyshot   def. by   Age! (Thurs) 20 
22/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 39     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   The Dabasaurs 46 
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 15     St Jude's Flames   def.   Woodlands Warriors Raptors 12 
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U08 - Div 2) 15     St Joachim's Panthers - 8   def. by   Derinya Dark Birds 24 
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 21     Lazer Blitz   def.   Langwarrin Wildcats Cubs 11 
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 2) 8     Derinya Starlights   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 12     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Derinya Dodgers 14 
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 11     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Derinya Demons 24 
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 34     Bayside Raiders Kidney   def.   Rowellyn Rockets Stars 13 
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 17     PBC Strikers   def. by   St Jude's Flames Gold 31 
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 11     Woodlands Warriors Strikers   def. by   Bayside Raiders Robinson 16 
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 13     St Joachim's Panthers - 2   def.   Flinders Basketball Braves 11 
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 17     Mt Eliza Meteors - Lydiard   def. by   FHS Thrashers 26 
24/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 13     St Joachim's Panthers - 6   def.   Mt Eliza Meteors - Stanborough
24/08/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 40     Langwarrin Wildcats Sharks   def.   Mt Eliza Meteors - Goodrick 23 
25/08/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 62     Punjabi MC   def.   Doopers 39 
25/08/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 46     Monstars (Sun)   def.   Good Wide Open 38 
25/08/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 44     Jump If You Hate Rangas   def.   Past our Prime 36 
25/08/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Men) 32     Burrito Bandits   def.   Silver County Knights 23 
25/08/19 (Sun) 20:00 (W19 - Sunday Mixed B) 46     Deuces   def. by   Velvet Thunder 47 
26/08/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - B) 27     Mt Eliza Meteors - Anderson   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 46 
26/08/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - C) 12     St Joachim's Panthers   def. by   Lazer Stars 28 
26/08/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 6     Rowellyn Rockets Rebounders   def. by   Flinders Basketball Opals 34 
26/08/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 30     The Nook   def. by   Wristy's 44 
26/08/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 44     When's Smoko   def.   Team Boloz 33 
26/08/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men C2) 64     AirBallers   def.   Super Troopers 19 
26/08/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) Moose Knuckles   def. by   B'Lilly Ballers 20 
26/08/19 (Mon) 22:00 (W19 - Monday Men D2) 40     Eagles   def.   Phoenix 34 
27/08/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men B) 62     Gaile's Finest   def.   Man Can Clam 48 
27/08/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men D2) 37     Dads Army   def.   The Glaciers 24 
27/08/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men D2) 20     Jim's Balling   def. by   Mini Me Giants (Tues) 34 
27/08/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men B) 40     Slammers   def.   1992 Dream Team 37 
28/08/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - C1) 76     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   Flinders Basketball Cavaliers 30 
28/08/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 19     Woodlands Warriors Legends   def. by   Flinders Basketball Rebels 51 
28/08/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 37     Bayside Raiders Trish   def.   The Shadows Vortex 30 
28/08/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 20     Savages   def.   Dart Squad 15 
28/08/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 12     Flounders   def. by   Peninsula Dolphins 29 
28/08/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed C) 55     Space Jam (Trewhitt)   def.   East High Wildcats 31 
29/08/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 51     PBBC U18B Raiders   def. by   Dragons 63 
29/08/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U23 - A) 67     Spaghetti Meatballs Fettucine   def.   Skye Sonics - Dowell 30 
29/08/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 39     Derinya Legends   def. by   KP Giants Cummins 41 
29/08/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men C1) 31     Los Swas   def.   Back Hanners 24 
29/08/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 37     The Supremes   def.   The Warriors 22 
29/08/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men C1) 38     5 Guys Burgers and Fries   def. by   Prince and the Revolution 41 
29/08/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 26     Loot Lakers   def. by   Washington Generals 28 
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 2) 18     St Joachim's Panthers - 8   vs   Bobcats U08.4 18 
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 3) 19     Woodlands Warriors Sparkles   def.   Flinders Basketball Opals
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 20     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   Bayside Raiders Knoop
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U08 - Div 2) 4     St John's Jaguars U/8 Boys Blue   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 29 
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - A) 29     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Lazer Bros 17 
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 14     Rowellyn Rockets Rangers   def.   KP Giants Latham 12 
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - A) 12     Flinders Basketball Emeralds   def. by   Mt Eliza Meteors - Carr 28 
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - A) 70     Langwarrin Wildcats Thunder   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 17 
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - A) 14     NPIRE Demons   def. by   St Anne's Avengers Red 30 
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - A) 42     Mt Eliza Meteors - Gilligan   def.   Woodlands Warriors Swish 21 
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - A) 49     Woodlands Warriors Giants   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Shortt) 52 
31/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - A) 33     Skye Sonics - Gunn   def.   Ballam Park Boomers (Weeks) 19 
01/09/19 (Sun) 17:00 (W19 - Sunday Men) 27     Monstars (Sun)   def. by   Burrito Bandits 38 
01/09/19 (Sun) 17:45 (W19 - Sunday Men) 51     Punjabi MC   def.   Good Wide Open 38 
01/09/19 (Sun) 18:30 (W19 - Sunday Mixed C) 40     Travel   vs   Charged 40 
01/09/19 (Sun) 19:15 (W19 - Sunday Mixed D) 31     Team Pingu   def. by   The Swish Kebabs 45 
02/09/19 (Mon) 16:45 (W19 - Girls U16 - A ) 53     Mt Eliza Meteors - Rault   def.   Skye Sonics - Noonan 31 
02/09/19 (Mon) 17:30 (W19 - Girls U16 - B) Woodleigh Vipers   def. by   Rowellyn Rockets Keating 20 
02/09/19 (Mon) 18:15 (W19 - Girls U16 - C) 16     Skye Sonics - Corrigan   def. by   Ballam Park Boomers (Stars) 31 
02/09/19 (Mon) 19:00 (W19 - Monday Men C2) 51     Basketbrawlers   def.   The Nook 20 
02/09/19 (Mon) 19:45 (W19 - Monday Men D3) 37     Heaps Good   def. by   The Hive Mind 65 
02/09/19 (Mon) 20:30 (W19 - Monday Men B) 35     Blaze   def. by   Penske Material 37 
02/09/19 (Mon) 21:15 (W19 - Monday Men C2) 36     Comeback Kings   def.   Super Troopers 33 
03/09/19 (Tue) 19:00 (W19 - Tuesday Men D2) 47     Don't Make Us Run   def.   The Glaciers 35 
03/09/19 (Tue) 19:45 (W19 - Tuesday Men B) 63     1992 Dream Team   def.   Man Can Clam 42 
03/09/19 (Tue) 20:30 (W19 - Tuesday Men B) 33     Feanos   def. by   Gaile's Finest 45 
03/09/19 (Tue) 21:15 (W19 - Tuesday Men D3) 25     Southside Vikings   def.   Blue Bandits 16 
04/09/19 (Wed) 16:45 (W19 - Boys U16 - D) 27     Mt Eliza Meteors - McCallum   def. by   Bobcats U16.3B 47 
04/09/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - C1) 24     Flinders Basketball Cavaliers   def. by   FHS Eagles 46 
04/09/19 (Wed) 18:15 (W19 - Boys U16 - D) 38     Bobcats U16B Grant   def.   FHS Pirates 22 
04/09/19 (Wed) 19:00 (W19 - Wednesday Women C) 37     Randoms   def.   Awkward Turtles 28 
04/09/19 (Wed) 19:45 (W19 - Wednesday Women D) 23     Peninsula   def.   Sippers 19 
04/09/19 (Wed) 20:30 (W19 - Wednesday Mixed D) Under Dogs   def. by   Satday Squad 20 
05/09/19 (Thu) 16:45 (W19 - Boys U18 - A) 41     PBBC U18B Raiders   def. by   Derinya Grizzlies 56 
05/09/19 (Thu) 17:30 (W19 - Boys U18 - C) 25     FHS Lords   def. by   Woodleigh Wizards 31 
05/09/19 (Thu) 18:15 (W19 - Boys U18 - B) 26     PBBC Sixers U18B Allars   def. by   Ballam Park Boomers (Tonks) 37 
05/09/19 (Thu) 19:00 (W19 - Thursday Men B) 39     The Supremes   def.   Monstars 29 
05/09/19 (Thu) 19:45 (W19 - Thursday Men B) 45     bG   def. by   Supersonics 60 
05/09/19 (Thu) 20:30 (W19 - Thursday Men D1) 48     JayHawks   def.   Redbacks Web (Thurs) 23 
05/09/19 (Thu) 21:15 (W19 - Thursday Men C2) 45     Steamed Hams   def.   Pirates 42 
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 17     Bobcats U08.6   def.   Lazer Demons 11 
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U08 - Div 2) 10     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def. by   Rowellyn Rockets Unicorns 12 
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U08 - Div 4) 31     Lazer Blitz   def.   Woodlands Warriors Thunder 11 
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Girls U08 - Div 1) 16     Woodlands Warriors Cubs   def.   St Anne's Avengers O'Dell 11 
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C2) 24     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   vs   Bobcats U10.1B 24 
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - B1) 17     Derinya Demons   def. by   Bobcats U10 Brady 20 
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2) 25     Derinya Stars   def. by   Derinya Dragons 40 
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - C2) 29     PBC Strikers   def.   Overport Hornets 22 
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 9     Mt Eliza Meteors - Robinson   def. by   Bobcats U12.3B 38 
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - B1) 38     Bayside Raiders Richard   def.   Woodlands Warriors Wizards 23 
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D1) 20     Overport Spurs   def.   Skye Sonics - Scutt 17 
07/09/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 4     Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Lazer Sparks 31 
07/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C1) 18     Patterson Lakes Thunder   def. by   Mt Eliza Meteors - Keegan 23 
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 1)
17:00 (W19 - Sunday Mixed D) 45     Snacc Attacc   def.   Hot Mess 36 
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 2)
18:00 (W19 - Sunday Mixed C) 31     Phoenix Firebirds   def. by   Charged 45 
08/09/19 (Sun)
(Semi Final 1)
19:00 (W19 - Sunday Mixed C) 52     Pratt & Co   def.   Past our Prime 20 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 1)
17:00 (W19 - Girls U18/23 - B) 26     KP Giants Hunter   def. by   Guns 29 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 2)
18:00 (W19 - Girls U18/23 - B) 43     Flinders Basketball Emeralds   def.   Woodleigh Jaguars 17 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 1)
19:00 (W19 - Monday Men C1) 54     Steph's Chefs   def.   The Vipers 30 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 1)
20:00 (W19 - Monday Men C2) 33     Basketbrawlers   def.   B'Lilly Ballers 31 
09/09/19 (Mon)
(Semi Final 2)
21:00 (W19 - Monday Men C3) 26     ZF   def. by   Swamp Donkeys 30 
10/09/19 (Tue)
(Semi Final 2)
19:00 (W19 - Tuesday Men D3) 20     Upotipotpon Utopians   def.   Beer Money
10/09/19 (Tue)
(Semi Final 2)
20:00 (W19 - Tuesday Men B) 45     Feanos   def.   Neun Nyunts 40 
10/09/19 (Tue)
(Semi Final 1)
21:00 (W19 - Tuesday Men D1) 38     Skye Bombers   def.   Got Not Much 27 
11/09/19 (Wed)
(Semi Final 1)
17:00 (W19 - Boys U16 - B) 44     FHS Breakerz   def.   Frankston Wolves 35 
11/09/19 (Wed)
(Semi Final 2)
18:00 (W19 - Boys U16 - D) 35     Langwarrin Wildcats Spurs   def.   Bobcats U16.2B 31 
11/09/19 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 49     Mixed Nuts   def.   Ballerz' 38 
11/09/19 (Wed)
(Semi Final 1)
20:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 64     Space Jam   def.   Backcourt Violators 30 
11/09/19 (Wed)
(Semi Final 2)
21:00 (W19 - Wednesday Mixed A / B) 58     Next Sub   def.   Shot Block Crusaders 53 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 2)
17:00 (W19 - Boys U23 - A) 55     The Ringerz   def.   Skye Sonics - Dowell 49 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 1)
18:00 (W19 - Boys U23 - A) 42     Easy Dubs   def. by   Spaghetti Meatballs Fettucine 56 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 2)
19:00 (W19 - Thursday Men D2) 54     The Young Bloods   def.   Selleck's Recoating 45 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 2)
20:00 (W19 - Thursday Men D1) 30     Bannos Bulls   def. by   Bayside Sonics 34 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 2)
21:00 (W19 - Thursday Men C1) 61     5 Guys Burgers and Fries   def.   GAMtime Lakers 42 
14/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U08 - Div 3) 18     Langwarrin Wildcats Leopards   def.   Bobcats U08.6 16 
14/09/19 (Sat) 09:20 (W19 - Boys U08 - Div 2) 12     Lazer Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Reid 14 
14/09/19 (Sat) 10:10 (W19 - Boys U08 - Div 4) 28     Derinya Draculas   def.   Rowellyn Rockets Bolt
14/09/19 (Sat) 11:00 (W19 - Girls U08 - Div 2) 4     Derinya Divas   def. by   Belvedere Breakers - Campbell 16 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
11:50 (W19 - Boys U10 - D1) 22     Bobcats U10.5B   def.   Langwarrin Wildcats Lightning 14 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
12:40 (W19 - Girls U12 - C1) 13     Lazer Hearts   def. by   Mt Eliza Meteors - Carson 31 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
13:30 (W19 - Boys U12 - C2) 31     St Jude's Flames Gold   def.   Lazer Force 10 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
14:20 (W19 - Boys U12 - C1) 23     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Bayside Raiders Gaskell 20 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
15:10 (W19 - Boys U12 - C3) 19     Derinya Wizards   def. by   Lazer Thunder 31 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 27     Bobcats U14.3G   def.   Bobcats U14.1G 15 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
16:50 (W19 - Girls U14 - C2) 22     PBC Pumas   def.   Mt Eliza Meteors - McGrath 17 
14/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
17:40 (W19 - Boys U14 - D2) 39     Baxter Basketball Club (2)   def.   Lazer Bolts 18 
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
17:30 (W19 - Girls U18/23 - B)   Guns   vs   Flinders Basketball Emeralds  
16/09/19 (Mon)
(Bronze Medal)
18:30 (W19 - Girls U16 - C)   Flinders Basketball Opals   vs   Lazer Stars  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
19:30 (W19 - Monday Men D3)   When's Smoko   vs   Team Boloz  
16/09/19 (Mon)
(Grand Final)
20:30 (W19 - Monday Men C1)   Steph's Chefs   vs   Who's Hook  
18/09/19 (Wed) 17:30 (W19 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Grant   vs   Bobcats U16.2B  
18/09/19 (Wed) 18:30 (W19 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Lazer Hoopsters  
18/09/19 (Wed)
(Grand Final)
19:30 (W19 - Wednesday Mixed A / B)   Mixed Nuts   vs   Next Sub  
19/09/19 (Thu)
(Bronze Medal)
17:45 (W19 - Boys U23 - A)   Easy Dubs   vs   Skye Sonics - Dowell