BSC/3

Venue Address
Boroondara Sports Complex
271C Belmore Road
Balwyn North
Map Reference
F5 46
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
03/10/19 (Thu) 18:45 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 45     Topcats   vs   Rakija United 45 
03/10/19 (Thu) 19:30 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 44     Washed Up   def.   Big Buckets 26 
03/10/19 (Thu) 20:15 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 59     TEAM   def.   The Mob 33 
03/10/19 (Thu) 21:00 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 56     Voodoo   def.   Arji Barjis 18 
03/10/19 (Thu) 21:45 (S19/20 - Thursday Men B2 (Grading)) 31     Stinging Rodgers   def. by   Shoguns 41 
10/10/19 (Thu) 18:45 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 56     Rakija United   def.   Big Buckets 34 
10/10/19 (Thu) 19:30 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 21     Topcats   def. by   The Mob 41 
10/10/19 (Thu) 20:15 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 78     Washed Up   def.   Super Hot Fire 26 
10/10/19 (Thu) 21:00 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading)) 41     Aztecs   def.   Blur 30 
10/10/19 (Thu) 21:45 (S19/20 - Thursday Men B2 (Grading)) 30     The Rim Protectors   def.   Panthers 28 
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 - Saturday U09 Girls B (Grading)) 60     Richmond Riots Rose   def.   Richmond Riots Ellis
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 - Saturday U09 Boys C (Grading)) 8     Titans Ravens   def. by   Titans Sharks 14 
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 - Saturday U09 Boys C (Grading)) 2     Breakers Cyclones   def. by   Breakers Chargers 26 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 - Saturday U09 Girls A (Grading)) 10     Titans Venom   def.   Nightmares Ninjas
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 - Saturday U12 Boys B2 (Grading)) 27     SCBC Ninja's   def.   Cougars Heat 19 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 - Saturday U12 Girls D2 (Grading)) 26     Shooters Galaxy   def.   Richmond Riots Somerset
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 - Saturday U14 Girls C2 (Grading)) 8     Breakers Sapphires   def. by   Breakers Crush 12 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 - Saturday U14 Boys B3 (Grading)) 9     Atoms Destroyers   def. by   Breakers Boom 27 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 - Saturday U14 Boys B2 (Grading)) 34     Cougars Raptors   def. by   Titans Fresh U14 41 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 - Saturday U16 Boys D2 (Grading)) 35     Titans Broncos   def.   KE Storm 23 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 - Saturday U16 Boys D2 (Grading)) 18     KE Dragons   def.   Richmond Riots Rooney 12 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 - Saturday U16 Boys D1 (Grading)) 31     Titans Sweats   def.   Breakers Nitro 22 
12/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 - Saturday U18 Boys B (Grading)) 34     Breakers Rampage   def.   Titans Taipans 29 
12/10/19 (Sat) 19:30 (S19/20 - Saturday U18 Boys D1 (Grading)) 37     Falcons Kwames   def.   Titans Clippers 30 
13/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 - Sunday Youth Boys C (Grading)) 34     Titans Grizzlies   def.   Breakers Raptors 21 
13/10/19 (Sun) 16:45 (S19/20 - Sunday Youth Boys C (Grading)) 18     Atoms Thunder 18   def. by   Richmond Riots Coppin 27 
17/10/19 (Thu) 18:45 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Atoms Kookas   vs   TEAM  
17/10/19 (Thu) 19:30 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Angry Husbands   vs   Rakija United  
17/10/19 (Thu) 20:15 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Dateysurfs   vs   Voodoo  
17/10/19 (Thu) 21:00 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   The Mob   vs   Aztecs  
17/10/19 (Thu) 21:45 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Blur   vs   Topcats  
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 - Saturday U10 Boys A (Grading))   Titans Hi-Tops   vs   Atoms Thunder 9  
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 - Saturday U10 Girls A (Grading))   Cougars Spirit   vs   Cougars Pelicans  
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 - Saturday U10 Girls A (Grading))   Titans Liberty   vs   SA Fire  
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 - Saturday U12 Girls A (Grading))   Titans Thunderbirds   vs   Titans Saints  
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 - Saturday U12 Girls A (Grading))   Cougars Fever   vs   SCBC Brilliant Diamonds  
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 - Saturday U12 Girls A (Grading))   Cougars Stars   vs   Breakers Sweet  
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 - Saturday U14 Girls A (Grading))   Titans Sting   vs   Titans Extreme  
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 - Saturday U14 Girls A (Grading))   Titans Rampage   vs   Titans Superstars  
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 - Saturday U14 Boys A (Grading))   Cougars Supercats   vs   Titans Hornets  
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 - Saturday U16 Girls A (Grading))   SA Dream   vs   U16G Maccabi Warriors  
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 - Saturday U16 Girls A (Grading))   Titans Huskies   vs   Titans Sparks  
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 - Saturday U18 Girls A (Grading))   Atoms Stars   vs   U18G Maccabi Warriors  
19/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 - Saturday U18 Girls A (Grading))   Richmond Riots Lennox   vs   Backstreet Ballers  
19/10/19 (Sat) 19:30 (S19/20 - Saturday U18 Boys C (Grading))   Titans Bangerz   vs   Richmond Riots Clifton  
20/10/19 (Sun) 15:15 (S19/20 - Sunday Youth Boys C (Grading))   Nightmares Cooper   vs   SCBC Boas  
20/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 - Sunday Youth Boys C (Grading))   SA Cubs   vs   Titans Grizzlies  
20/10/19 (Sun) 16:45 (S19/20 - Sunday Youth Girls B (Grading))   IC Shots   vs   Titans United  
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B (Grading))   The Glass Cleaners   vs   Above Average Joes  
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C (Grading))   The Little Brickletts   vs   Equipo  
24/10/19 (Thu) 18:45 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   TEAM   vs   Topcats  
24/10/19 (Thu) 19:30 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Aztecs   vs   Angry Husbands  
24/10/19 (Thu) 20:15 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Super Hot Fire   vs   Atoms Kookas  
24/10/19 (Thu) 21:00 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   Rakija United   vs   Voodoo  
24/10/19 (Thu) 21:45 (S19/20 - Thursday Men B1 (Grading))   The Mob   vs   Blur