Bonbeach CRT#1

Venue Address
Cannes Avenue

Bonbeach
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D1) 18     Langwarrin Wildcats Pumas   def.   Flinders Basketball Cavaliers 10 
27/04/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C1) 5     Woodlands Warriors Hornets   def. by   Mt Eliza Meteors - Smith 16 
27/04/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B2) 20     Bobcats U10 Brady   def. by   Baxter Basketball Club 30 
27/04/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D2) 4     Derinya Piranhas   def. by   KP Giants Latham 30 
27/04/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 14     Derinya Dabbers   def. by   Langwarrin Wildcats Fierce 23 
27/04/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 22     Langwarrin Wildcats Rangers   def.   Rowellyn Rockets Fire
27/04/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 17     Woodlands Warriors Pistons   def.   Bobcats U12.2B
27/04/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B1) 10     Skye Sonics - McCann   def. by   Mt Eliza Meteors - Enno 45 
27/04/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 11     Derinya Hearts   def. by   Woodlands Warriors Tigers 30 
27/04/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - B) 24     Rowellyn Rockets Gems   def.   Woodlands Warriors Opals 18 
27/04/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - C2) 29     Bobcats U14.7B   def. by   Flinders Basketball Warriors 53 
04/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 2     Overport Taipans   vs   Woodlands Warriors Cobras
04/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - B1) 2     Rowellyn Rockets Rookies   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Blue 52 
04/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - C1) 17     Woodlands Warriors Dunkers   def. by   Derinya Flames 33 
04/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B2) Overport Bullets   def. by   Belvedere Breakers - Gem 45 
04/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 18     Langwarrin Wildcats Fierce   def.   Mt Eliza Meteors - Broadfoot 10 
04/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 44     Langwarrin Wildcats Ninjas   def.   Skye Sonics - Smith 18 
04/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 30     Woodlands Warriors Wolves   vs   Rowellyn Rockets Rovers 30 
04/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B2) 33     Derinya Stars   def.   Derinya Dragons 29 
04/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C2) 61     Derinya Storm   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 26 
04/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - B) Ballam Park Boomers (Ridgway)   def. by   Woodlands Warriors Hawks 20 
04/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Boys U14 - B1) 38     Flinders Basketball United   def.   Bobcats U14.5B 29 
11/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 14     Derinya Dodgers   def.   Mt Eliza Meteors - Malcolm
11/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - B1) 22     Bobcats U10 Brady   def. by   Langwarrin Wildcats Rockets 24 
11/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 13     Lazer Gunns   def.   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford
11/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C1) 22     Derinya Flames   def.   Woodlands Warriors Vikings 13 
11/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 28     Bayside Raiders Mason   def.   St Anne's Avengers McCormack
11/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1) 32     Woodlands Warriors Angels   def.   Mt Eliza Meteors - Broadfoot
11/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 23     Langwarrin Wildcats Ninjas   def.   Bobcats U12B Tyler 13 
11/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 39     Rowellyn Rockets Rovers   def.   Woodlands Warriors Pistons 16 
11/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 19     Lazer Ninjas   def. by   Derinya Dragons 36 
11/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C2) 23     Flinders Basketball Warriors   def. by   FHS Storm 26 
11/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 28     Derinya Dunkers   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 31 
11/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C1) 44     Bayside Raiders Dave   def.   Rowellyn Rockets Storm 16 
11/05/19 (Sat) 17:30 (W19 - Girls U14 - B) 43     Skye Sonics - Fitton   def.   Penbank Panthers
18/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 2     Mt Eliza Meteors - Malcolm   def. by   Bayside Raiders Kidney 20 
18/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 8     Flinders Basketball United   def.   Lazer Boomers
18/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Girls U10 - C2) 17     Lazer Jewels   def.   Bobcats U10G
18/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 36     Overport Celtics   def.   Baxter Basketball Club 22 
18/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 6     Mt Eliza Meteors - Craig   def. by   Overport Bulls 13 
18/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1) 11     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   PBC Thunder 14 
18/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - B2) 28     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Lazer Ninjas 28 
18/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 18     Mt Eliza Meteors - Broadfoot   def.   Lazer Hearts 14 
18/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D2) 3     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   St Jude's Flames Green 36 
18/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - D2) 13     Ballam Park Boomers (Jacobs)   def. by   Langwarrin Wildcats Rebounders 19 
18/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - B) 37     Rowellyn Rockets Gems   def.   Penbank Panthers 14 
18/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - B1) 21     Woodlands Warriors X   def. by   Woodlands Warriors Wizards 47 
25/05/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 9     Lazer Boomers   def. by   Woodlands Warriors Vikings 16 
25/05/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - B2) 19     Minimbah Mavericks   vs   Lazer Gunns 19 
25/05/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B1) 19     Bobcats U10 Brady   def. by   Overport Celtics 23 
25/05/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - D2) 24     Bobcats U10.5B   def.   Bayside Raiders Mason 10 
25/05/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D1) 10     St Anne's Avengers Rust   def. by   Flinders Basketball Heat 13 
25/05/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 6     Rowellyn Rockets Stars   def. by   Woodlands Warriors Cobras 16 
25/05/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 4     Rowellyn Rockets Fire   def. by   Bobcats U12B Tyler 43 
25/05/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 26     St Anne's Avengers White   def.   Bayside Raiders Troy 20 
25/05/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 15     Bobcats U12.2B   def. by   Skye Sonics - McCann 21 
25/05/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1) 28     Bobcats U14.1G   def.   Penbank Panthers 19 
25/05/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 26     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 34 
25/05/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - D) 22     Skye Sonics - Armstrong   def.   Mt Eliza Meteors - Stanborough
01/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - B1) 20     Langwarrin Wildcats Rockets   def. by   Woodlands Warriors Pacers 23 
01/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 6     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def. by   Skye Sonics - Ericksen 14 
01/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 28     Lazer Boyz   def.   Overport Bullets
01/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C2) 9     Bobcats U10.1B   def. by   Lazer Flyers 16 
01/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 16     Bayside Raiders Mason   def. by   St Jude's Flames 25 
01/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - C2) 18     Bayside Raiders Kidney   def.   Overport Taipans 16 
01/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 22     Langwarrin Wildcats Fierce   vs   Woodlands Warriors Emeralds 22 
01/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - B) 25     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   Woodlands Warriors Angels 20 
01/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B1) 21     Woodlands Warriors Wolves   def. by   PBC Thunder 23 
01/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - B2) 37     Derinya Dragons   def.   Penbank Piranhas 17 
01/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 30     Bobcats U14.3G   def.   Woodlands Warriors Stars 20 
01/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 23     Derinya Dunkers   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 35 
15/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 10     Overport Taipans   def.   Rowellyn Rockets Heat
15/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - B) 20     PBC Devils   def.   Mt Eliza Meteors - Muccignat 12 
15/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 16     Lazer Boyz   def.   Derinya Hurricanes 14 
15/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 39     Belvedere Breakers - Gem   def.   Bobcats U10 Brady 11 
15/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 20     Derinya Fireballs   def.   Lazer Racers
15/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1) 39     Bobcats U12B Tigers   def.   Bobcats U12B Brown 28 
15/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Girls U12 - C1) 15     Flinders Basketball Diamonds   def. by   Langwarrin Wildcats Fierce 23 
15/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - D2) 5     Bobcats U12.3B   def. by   Woodlands Warriors Strikers 21 
15/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - D1) 12     Storm Lions   def. by   Mt Eliza Meteors - Gallaher 19 
15/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - C2) 16     Lazer Force   def. by   Laker 76ers 30 
15/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 37     Bobcats U14.3G   def.   Bobcats U14G Bugeja 25 
15/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 50     Patterson Lakes Thunder   def.   St Anne's Avengers Quinn 28 
22/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 1     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Lazer Flyers 23 
22/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 11     Woodlands Warriors Timber Wolves   def. by   Skye Sonics - Ericksen 16 
22/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 17     Derinya Hurricanes   def.   Mt Eliza Meteors - Smith 13 
22/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 29     Mt Eliza Meteors - Jones   def.   Bobcats U10 Brady 20 
22/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 17     Flinders Basketball Cavaliers   def.   Overport Bulls 14 
22/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1) 16     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def. by   Lazer Hearts 30 
22/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - C2) 10     St Jude's Flames Gold   def. by   Overport Cavaliers 14 
22/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 15     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   PBC Thunder 27 
22/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 37     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Skye Sonics - McCann 18 
22/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1) 13     Bobcats U14G Bugeja   def.   Mt Eliza Meteors - Kuffer 12 
22/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 24     Derinya Dunkers   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodrick 35 
29/06/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 22     Lazer Flyers   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow
29/06/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 5     Lazer Boomers   def. by   Woodlands Warriors Dunkers
29/06/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 11     Lazer Gunns   def. by   Lazer Boyz 14 
29/06/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 14     Overport Celtics   def. by   Mt Eliza Meteors - Jones 20 
29/06/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 8     Mt Eliza Meteors - Craig   def. by   Overport Bulls 20 
29/06/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1) 11     Derinya Bullets   def. by   Bobcats U12B Tigers 36 
29/06/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 41     Mt Eliza Meteors - Cooper   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
29/06/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1) 17     Bayside Raiders Troy   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Green 14 
29/06/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 25     Skye Sonics - McCann   def. by   Derinya Dragons 28 
29/06/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D1) 15     Langwarrin Wildcats Rangers   def.   Bayside Raiders Paul 13 
29/06/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 11     PBBC U14B Bullets   def. by   Woodlands Warriors Sharks 33 
29/06/19 (Sat) 16:45 (W19 - Girls U14 - C2) 3     Coastal Royals White   def. by   Derinya Hearts 23 
20/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 12     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   def.   Woodlands Warriors Hornets 10 
20/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 13     Skye Sonics - Ericksen   def.   Overport Bullets
20/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 15     Mt Eliza Meteors - Smith   def. by   Baxter Basketball Club 23 
20/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 11     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Overport Celtics 13 
27/07/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 7     Woodlands Warriors Hornets   def. by   Derinya Dodgers 12 
27/07/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 4     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   Mt Eliza Meteors - Dennis 11 
27/07/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2) 34     St Jude's Flames   def.   Lazer Racers
27/07/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 14     Langwarrin Wildcats Rockets   def. by   Woodlands Warriors Pacers 27 
27/07/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2) 9     Rowellyn Rockets Rookies   def.   St Joachim's Panthers - Santos
27/07/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U10 - D) Woodlands Warriors Devils   def. by   Langwarrin Wildcats Cheetahs 20 
27/07/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 20     Bayside Raiders Robinson   def.   Langwarrin Wildcats Ninjas 10 
27/07/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 17     Derinya Bullets   def. by   Rowellyn Rockets Rovers 24 
27/07/19 (Sat) 14:30 (W19 - Girls U12 - C1) 19     Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   def.   Mt Eliza Meteors - Carson 10 
27/07/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U12 - D2) 3     Bobcats U12.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Cooper
27/07/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - D3) 25     PBBC U14B Rhinos   def.   PBBC U14B Bullets 17 
27/07/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 24     Mt Eliza Meteors - Dobson   def. by   Belvedere Breakers - Polglase 35 
03/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - D2) 17     Derinya Fireballs   def.   Mt Eliza Meteors - Craig
03/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C2) 12     Mt Eliza Meteors - Hill   def.   Derinya Dodgers
03/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 11     Lazer Gunns   def.   Minimbah Mavericks
03/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - D1) 4     KP Giants Latham   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Red
03/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - C1) 16     Woodlands Warriors Vikings   def.   Overport Bullets
03/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1) 15     St Anne's Avengers White   def.   Langwarrin Wildcats Fierce
03/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 12     Derinya Daredevils   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
03/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 14     Woodlands Warriors Pistons   def. by   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf 40 
03/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C3) 13     Lazer Thunder   def.   Bobcats U12.4B 11 
03/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Boys U14 - C1) 29     Flinders Basketball Bulls   def.   Mt Eliza Meteors - Dobson 10 
03/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 19     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def. by   Bobcats U14.3G 29 
10/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2) 6     Bobcats U10.1B   def.   Mt Eliza Meteors - Hill
10/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 20     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def.   Woodlands Warriors Dunkers 10 
10/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 20     Minimbah Mavericks   def.   Mt Eliza Meteors - Smith
10/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - D2) 19     Derinya Fireballs   def.   Flinders Basketball Cavaliers
10/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 10     Rowellyn Rockets Cruz   def.   Mt Eliza Meteors - Craig
10/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D3) 4     KP Giants Horton   def. by   St Anne's Avengers McCormack 14 
10/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2) 26     Bobcats U12.3B   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson 23 
10/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 26     Rowellyn Rockets Rovers   def. by   Woodlands Warriors Wolves 29 
10/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) 33     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Langwarrin Wildcats Warriors 13 
10/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - D) 12     Lazer Sparks   def.   Mt Eliza Meteors - Stanborough
10/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Girls U14 - C1) 14     Bobcats U14.1G   def. by   Mt Eliza Meteors - Kuffer 23 
10/08/19 (Sat) 16:45 (W19 - Boys U14 - C1) 32     Mt Eliza Meteors - Wilton   def.   Mt Eliza Meteors - Keegan 24 
17/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C1) 8     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   Derinya Flames
17/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1) 20     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def.   Flinders Basketball United 18 
17/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2) 20     Minimbah Mavericks   def.   Rowellyn Rockets Rookies 14 
17/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1) 10     Bobcats U10 Brady   def. by   Belvedere Breakers - Gem 22 
17/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2) 13     Lazer Racers   def.   Derinya Fireballs 12 
17/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U10 - D1) 13     Langwarrin Wildcats Lightning   def.   Mt Eliza Meteors - Malcolm
17/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U10 - C2) 14     Rowellyn Rockets Stars   def. by   Bobcats U10.1B 16 
17/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1) 16     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def. by   Bobcats U12B Brown 27 
17/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2) Langwarrin Wildcats Warriors   vs   Penbank Piranhas
17/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1) 17     Bobcats U14.1G   def.   Woodlands Warriors Tigers 15 
17/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1) 28     Patterson Lakes Thunder   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 33 
24/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Girls U10 - C1)   Overport Thunder   vs   Woodlands Warriors Butterflies  
24/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Girls U10 - C1)   KP Giants G10's   vs   Rowellyn Rockets Cubs  
24/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - D2)   St Jude's Flames   vs   Derinya Fireballs  
24/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1)   Mt Eliza Meteors - Jones   vs   Bobcats U10 Brady  
24/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - B2)   Rowellyn Rockets Rookies   vs   Baxter Basketball Club  
24/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1)   Flinders Basketball Diamonds   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
24/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Cooper   vs   Derinya Daredevils  
24/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1)   Woodlands Warriors Wolves   vs   PBC Thunder  
24/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2)   KP Giants Schryver   vs   Bobcats U12.1B  
24/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Tigers   vs   Lazer Starlights  
24/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1)   Flinders Basketball Bulls   vs   St Anne's Avengers Quinn  
31/08/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - B1)   Overport Celtics   vs   Mt Eliza Meteors - Jones  
31/08/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1)   Lazer Boomers   vs   Mt Eliza Meteors - Dennis  
31/08/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2)   Derinya Hurricanes   vs   St Joachim's Panthers - Santos  
31/08/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - C2)   Woodlands Warriors Cobras   vs   Bayside Raiders Kidney  
31/08/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2)   Mt Eliza Meteors - Craig   vs   Overport Bulls  
31/08/19 (Sat) 12:15 (W19 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Brown   vs   Bobcats U12B Tigers  
31/08/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Woodlands Warriors Strikers   vs   Bobcats U12.3B  
31/08/19 (Sat) 13:45 (W19 - Girls U12 - C1)   Mt Eliza Meteors - Carson   vs   Lazer Hearts  
31/08/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - B2)   Lazer Ninjas   vs   Skye Sonics - McCann  
31/08/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Woodlands Warriors Stars  
31/08/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1)   St Anne's Avengers Quinn   vs   Patterson Lakes Thunder  
07/09/19 (Sat) 08:30 (W19 - Boys U10 - C2)   Overport Taipans   vs   Woodlands Warriors Cobras  
07/09/19 (Sat) 09:15 (W19 - Boys U10 - C1)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford  
07/09/19 (Sat) 10:00 (W19 - Boys U10 - B2)   Derinya Hurricanes   vs   Lazer Gunns  
07/09/19 (Sat) 10:45 (W19 - Boys U10 - B1)   Woodlands Warriors Pacers   vs   Overport Celtics  
07/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Boys U10 - D2)   Flinders Basketball Cavaliers   vs   Bayside Raiders Mason  
07/09/19 (Sat) 12:15 (W19 - Girls U12 - C1)   Flinders Basketball Diamonds   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Green  
07/09/19 (Sat) 13:00 (W19 - Boys U12 - D2)   Langwarrin Wildcats Ninjas   vs   Bobcats U12B Tyler  
07/09/19 (Sat) 13:45 (W19 - Boys U12 - B1)   PBC Thunder   vs   Bobcats U12B Killingsworth  
07/09/19 (Sat) 14:30 (W19 - Boys U12 - C2)   Laker 76ers   vs   Bobcats U12.2B  
07/09/19 (Sat) 15:15 (W19 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Penbank Panthers  
07/09/19 (Sat) 16:00 (W19 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Goodrick   vs   Derinya Dunkers