John Paul College Crt #2

Venue Address
161 McMahons Road

Frankston
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 26     Skye Sonics - Enez   def.   Ballam Park Boomers (Williams)
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 23     Langwarrin Wildcats Lions   def. by   St Jude's Flames Gold 30 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C1) 13     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def.   Woodlands Warriors Cobras 10 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 4     Skye Sonics - Willder   def. by   Lazer Jewels
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - D1) 19     St John's Jaguars U/12 Girls Purple   def.   Skye Sonics - Dahlgren 10 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3) 19     Derinya Daredevils   def.   Mt Eliza Meteors - S Goodwill 10 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 10     FB Cavaliers   def. by   Mt Eliza Meteors - Craig 26 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 18     Rowellyn Rockets Heat   def.   FB Heat 11 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 6     Mt Eliza Meteors - McClatchie   def. by   Rowellyn Rockets Thunder 10 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U12 - B) 25     Derinya Starlets   def.   Mt Eliza Meteors - Carson 11 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U12 - D2) 45     St Joachim's Panthers - 3   def.   Woodlands Warriors Strikers 10 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U12 - D1) 18     Woodlands Warriors Jewels   def. by   Rowellyn Rockets Stardust 22 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 13     NPIRE Demons   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Red
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 20     Rowellyn Rockets Heat   def.   Woodlands Warriors Hornets
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 4     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   Derinya Hurricanes 28 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D3) 12     Derinya Piranhas   def. by   Overport Warriors 18 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 11     Derinya Matrix   def. by   Bobcats U10B Howden 18 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 41     Derinya Daredevils   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C3) 8     Langwarrin Wildcats Lightning   def. by   Woodlands Warriors Hornets 13 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 8     St Anne's Avengers McCormack   def. by   St John's Jaguars U/10 Boys Red 16 
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 4     Mt Eliza Meteors - McClatchie   def. by   Ballam Park Boomers (Williams) 42 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 14     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def.   Woodlands Warriors Super Sparks
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 26     Woodlands Warriors Gems   def.   Belvedere Breakers - Tanya
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 6     Storm Lightning   def.   Woodlands Warriors Devils
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 28     Rowellyn Rockets Opals   def.   Rowellyn Rockets Cubs
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 13     Derinya Fireballs   def. by   Langwarrin Wildcats Lions 20 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 2     St Anne's Avengers O'Dell   def. by   St Jude's Flames Green
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 3     St Anne's Avengers Ary   def. by   Derinya Dragonflies 12 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 13     Derinya Ladybugs   vs   FB Sapphires 13 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 11     St Joachim's Panthers - 5   def. by   Mt Eliza Meteors - Hill 12 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 22     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def.   Mt Eliza Meteors - Craig 18 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 7     Derinya Fireballs   def. by   Derinya Dodgers 22 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 28     St Joachim's Panthers - 7   def.   Mt Eliza Meteors - McClatchie 16 
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 8     Woodlands Warriors Super Sparks   def.   St Anne's Avengers Ary
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 3     Storm Rangers   def. by   St Anne's Avengers O'Dell 12 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 4     St Anne's Avengers O'Dell   def. by   Woodlands Warriors Supergirls 18 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 21     Mt Eliza Meteors - Craig   def.   FB Cavaliers 17 
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 10     FB Heat   def. by   Derinya Fireballs 14 
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 26     Overport Warriors   def.   Lazer Bullets
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 4     Skye Sonics - Willder   def.   Bobcats U10G
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 2     Overport Thunder   def. by   Woodlands Warriors Supergirls
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 22     Overport Warriors   def.   Derinya Piranhas 10 
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 21     Lazer Boomers   def.   Overport Bullets
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 20     FB Cavaliers   def.   Rowellyn Rockets Cruz
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 16     Mt Eliza Meteors - Moylan   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall 12 
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 8     St Anne's Avengers O'Dell   vs   Woodlands Warriors Devils
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 9     Rowellyn Rockets Cruz   def. by   NPIRE Demons 10 
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) 8     Langwarrin Wildcats Lions   def.   FB Heat
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 14     Belvedere Breakers - McAsey   vs   St Joachim's Panthers - 7 14 
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 11     Mt Eliza Meteors - Moylan   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Green
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 4     Mt Eliza Meteors - Wallace   def. by   Derinya Dingoes 28 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 16     St Anne's Avengers O'Dell   vs   NPIRE Demons 16 
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 11     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Waller 12 
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 9     Belvedere Breakers - McAsey   def. by   Lazer Racers 10 
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 1     Lazer Jewels   def. by   Mt Eliza Meteors - Moylan 12 
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 24     FB Rubies   def.   Overport Thunder
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 13     Skye Sonics - Enez   def.   St Anne's Avengers O'Dell
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 8     Langwarrin Wildcats Razor Blades   def. by   St Jude's Flames Green 16 
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 8     Lazer Bullets   def. by   Ballam Park Boomers (Williams) 18 
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C) 6     Skye Sonics - Willder   def. by   Mt Eliza Meteors - Schubiger
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 6     Storm Lightning   def.   Overport Thunder
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) Storm Rangers   vs   Skye Sonics - Enez
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C3) Rowellyn Rockets Heat   vs   Langwarrin Wildcats Lions
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) Lazer Bullets   vs   Overport Warriors
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) Overport Taipans   vs   Skye Sonics - Ericksen
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Derinya Dingoes   vs   FB Rubies  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) Derinya Hurricanes   vs   KP Giants Hay