Langwarrin CRT#1

Venue Address
80 Warrandyte Road

Langwarrin
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 39     Kukus   def.   The G.O.A.T.S 29 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 20     JPS Blues   def.   Steph's Chefs
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 34     The Nook   def. by   Minimum Chips 2.0 44 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 52     Rogue Elephants   def.   Venomenoms 2.0 38 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 49     Upotipotpon Utopians   def.   Jim's Balling 35 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     Mad Ballers   def.   Jack's Angels 20 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 12     Panthers   def. by   Sunrises 21 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) Peninsula   def. by   Savages 20 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 62     Space Jam (Trewhitt)   def.   Mixed Nuts 34 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 30     NQR   def. by   Backcourt Violators 34 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 22     The Rats   def. by   Bannos Bulls 27 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 35     bG   def. by   Heat 76 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 33     Low Expectations   def.   Codgers 27 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 27     Tropics   def.   Just Play Wolves 24 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 36     Mills Squad   def. by   Gladiators 45 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 25     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Team Goose 38 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 53     Crave   def.   Langy Boyz 42 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 47     Peninsula Bears   def.   Skye Bombers 31 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Mini Me Giants (Tues)   def.   Don't Make Us Run 34 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     Blazers   def.   Chelsea Mudgutz
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 16     Savages   def. by   Purple Panthers 19 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 67     Ballerz'   def.   Shot Block Crusaders 46 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 17     Randoms   def. by   Mumma Bulls 24 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Immabe   def. by   The Benchwarmers 53 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     The Easy Beats   def.   Just Play Cougars 22 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 34     Rack Bros   def. by   Shakeyadrips 56 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 62     Davy Jones' Locker   def.   Back Hanners 37 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 28     The G.O.A.T.S   def. by   Crave 82 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 33     Ninkasi   def. by   JPS Blues 50 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 28     Minimum Chips 2.0   def. by   Club 36 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 43     The Zombies   def.   Juicy Goombas 37 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 45     Woodlands Warriors Thunder   def.   FB Cavaliers 39 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 18     Bayside Raiders Trish   def. by   FHS Squad 27 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 43     Ravens   def.   Nothing But Net 36 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 26     Clueless   def. by   Shot Block Crusaders 47 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Ballerz'   def.   Mixed Nuts 34 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 20     Clueless   def. by   Wii Not Fit! 40 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 45     Doopers   def. by   Tune Squad 63 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 93     Easy Dubs   def.   bG 43 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 44     Codgers   def.   Redbacks Web (Thurs) 32 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 15     Bobcats U08.3   def. by   Woodlands Warriors Speedsters 30 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 10     Derinya Dangers   def. by   Overport Storm 12 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 25     Woodlands Warriors Thunder   def.   St Anne's Avengers Red
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 14     Derinya Divas   def.   Mt Eliza Meteors - Johnstone 12 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) FB Phoenix   def. by   KP Giants - U8.1
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 8     Langwarrin Wildcats Panthers   def. by   Derinya Dark Birds 25 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 13     Storm Lions   def. by   St Joachim's Panthers - 3 16 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1) 38     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   Rowellyn Rockets Rovers 15 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2) 11     Derinya Stars   def. by   Storm Thunder 42 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 27     KC Warriors   def.   Rowellyn Rockets Gems 23 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D3) 14     The Shadows Sharks   def. by   PBBC U14B Bullets 28 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 11     Penbank Panthers   def. by   Woodlands Warriors Fire 26 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 30     Woodlands Warriors Tigers   def.   Skye Sonics - Morton 28 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D3) 60     Langy Boyz   def.   The G.O.A.T.S 28 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 42     Frankston Fastbreakers   def. by   Minimum Chips 2.0 46 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 22     Who's Hook   def. by   Ninkasi 53 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 21     Just Play Wolves   def. by   The Zombies 26 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 53     Peninsula Bears   def.   Hoops We Did It Again 35 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 35     Wham!   def.   Redbacks Web (Tues) 34 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 51     Blazers   def.   PBBC The Oilers 34 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 27     Langwarrin Wildcats 76ers   def. by   Derinya United 29 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Lesgoo  
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Just Play Sharks   vs   The Airballers  
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   The Moto Moto's   vs   Basket Brawlers  
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Clueless   vs   Mixed Nuts  
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2)   Just Play Cougars   vs   Tune Squad  
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Back Hanners   vs   The Velvet Fog  
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1)   Low Expectations   vs   Redbacks Web (Thurs)  
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   FB Crusaders   vs   Mt Eliza Meteors - Worrall  
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Overport Storm   vs   Derinya Giants  
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Bayside Raiders Knoop-Griffin   vs   Lazer Storm  
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 4)   St Anne's Avengers Tenner   vs   Derinya Ladybirds  
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   Lazer Bears   vs   KP Giants - U8.1  
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   St John's Jaguars U/8 Boys Gold   vs   Overport Devils  
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - Emmett   vs   Bayside Raiders McLaren  
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   PBC Thunder   vs   Derinya Dragons  
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Lazer Ninjas   vs   Mt Eliza Meteors - Stuart  
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   Bobcats U14.3G   vs   FHS Force  
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Woodlands Warriors Heat   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Red  
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Derinya Hearts   vs   PBC Pumas  
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - B)   KC Warriors   vs   Woodlands Warriors Nuggets