Football Federation Tasmania

Kingborough Sports Centre 1

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 2     SACC Lions   def.   Lover Boys FC
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 8     Illawarra Redbacks   def.   Wizards
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 6     Southern Bells   def.   Brooke In Paint
13/09/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 1     Frogs   def. by   Diesel & CO 2.0 16 
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 4     Illawarra Redbacks   def.   Channel Chocolates
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 4     Lover Boys FC   def. by   Calvin
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) Southern Bells   def. by   Just Cruisin
27/09/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 9     Ronaldoughnuts   def.   Diesel & CO 2.0
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 2     SACC Panthers   def. by   Titans
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 2     SACC Lions   def. by   Calvin
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) Channel Chocolates   def. by   Wizards
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 2     Brooke In Paint   def. by   Where 10 
18/10/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 3     Blackaz Boys   def. by   Diesel & CO 2.0
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 4     Titans   def.   Kingston Primary Tigers
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 5     Calvin   def.   Wizards
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 6     Lover Boys FC   def.   Illawarra Redbacks
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 1     Just Cruisin   def. by   Where
25/10/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 16     Beercelona   def.   One Team One Dream
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 11     Turbo Chooks   def.   SACC Tigers
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 3     Kingston Strikers   def. by   Wizards
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 9     SACC Lions   def.   Illawarra Redbacks
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 8     Just Cruisin   def.   Brooke In Paint
01/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 5     Blackaz Boys   def. by   Ronaldoughnuts 10 
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 2     Kingston Primary Tigers   def. by   The Chargers 12 
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 5     Kingston Scorchers   def.   Illawarra Redbacks
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 6     Lover Boys FC   def.   Wizards
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 1     Dunder Mifflin B Team   def. by   Where
08/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 6     Diesel & CO 2.0   def.   Beercelona
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 1     SACC Tigers   vs   Titans
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 11     Lover Boys FC   def.   Kingston Strikers
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 15     Kingston Scorchers   def.   Channel Chocolates
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 6     Dunder Mifflin B Team   def.   Brooke In Paint
15/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) One Team One Dream   def. by   Ronaldoughnuts
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 8     The Chargers   def.   Turbo Chooks
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 17     Calvin   def.   Channel Chocolates
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 10     Illawarra Redbacks   def.   Wizards
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 3     Just Cruisin   def. by   Dunder Mifflin B Team
22/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 13     Diesel & CO 2.0   def.   Frogs
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 2     SACC Panthers   def. by   Turbo Chooks
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 9     Kingston Scorchers   def.   Wizards
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 3     SACC Lions   def.   Kingston Strikers
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Where   def.   Just Cruisin
29/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 6     Blackaz Boys   def.   Beercelona
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 2     Titans   def. by   The Chargers
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) Channel Chocolates   def. by   Wizards
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - U12) 3     Kingston Strikers   def. by   Illawarra Redbacks
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 3     Southern Bells   def. by   Where
06/12/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 5     Frogs   def. by   Ronaldoughnuts 11 
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
16:30 (Futsal KSC - U10 Div A)   Redbacks   vs   Kingston Primary Devils  
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
17:05 (Futsal KSC - U12)   Calvin   vs   SACC Lions  
13/12/19 (Fri)
(Grand Final)
17:40 (Futsal KSC - U10 Div A)   Undecided   vs   Undecided