-->
Football Federation Tasmania

Kingborough Sports Centre 2

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 2     Kingston Strikers   def. by   Kingston Scorchers 10 
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 4     Woodbridge Whales   def.   KHS Blue
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Where   def.   Dunder Mifflin B Team
13/09/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 18     Douce Is God   def.   Bontem-Pele
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 9     SACC Lions   def.   Kingston Strikers
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 3     KHS Blue   def. by   Da Angelos FC
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 3     Brooke In Paint   vs   Dunder Mifflin B Team
27/09/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 3     Frogs   def. by   Bontem-Pele
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 3     The Chargers   vs   Turbo Chooks
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 4     Lover Boys FC   def. by   Kingston Scorchers
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 1     Woodbridge Whales   def. by   Skskskotty & the Ninjas 14 
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Dunder Mifflin B Team   def.   Just Cruisin
18/10/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 6     One Team One Dream   def.   Bontem-Pele
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) SACC Panthers   def. by   Turbo Chooks 17 
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 5     Kingston Strikers   def.   Channel Chocolates
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 1     KHS Blue   def. by   Skskskotty & the Ninjas 14 
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Dunder Mifflin B Team   def.   Southern Bells
25/10/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 20     Ronaldoughnuts   def.   Bontem-Pele 12 
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) Titans   def. by   The Chargers 10 
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 6     Calvin   def.   Kingston Scorchers
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) Strikers   def. by   Skskskotty & the Ninjas 13 
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 5     Where   def.   Southern Bells
01/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 9     Beercelona   def.   Bontem-Pele
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 3     SACC Panthers   def. by   SACC Tigers
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 17     SACC Lions   def.   Channel Chocolates
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 11     Bye Week   def.   Woodbridge Whales
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 2     Brooke In Paint   def. by   Southern Bells
08/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 7     Blackaz Boys   def.   Bontem-Pele
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 1     Kingston Primary Tigers   def. by   Turbo Chooks
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 7     Calvin   def.   Illawarra Redbacks
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 3     Strikers   def.   KHS Blue
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 10     Just Cruisin   def.   Southern Bells
15/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 8     Diesel & CO 2.0   def.   Bontem-Pele
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) SACC Tigers   def. by   Kingston Primary Tigers
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 2     Kingston Strikers   def. by   Kingston Scorchers 15 
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 6     KHS Blue   def.   Woodbridge Whales
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 5     Where   def.   Brooke In Paint
22/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 3     Bontem-Pele   def. by   Douce Is God
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 18     The Chargers   def.   SACC Tigers
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 15     Illawarra Redbacks   def.   Channel Chocolates
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 7     Da Angelos FC   def.   KHS Blue
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 2     Southern Bells   vs   Dunder Mifflin B Team
29/11/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 5     Bontem-Pele   def. by   Frogs
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U10 Div B) 3     SACC Panthers   def. by   Kingston Primary Tigers
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal KSC - U12) 4     Kingston Scorchers   def. by   Lover Boys FC
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal KSC - Youth 14-16) 2     Strikers   def. by   Da Angelos FC
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal KSC - Social Mixed) 1     Brooke In Paint   def. by   Just Cruisin
06/12/19 (Fri) 19:00 (Futsal KSC - Social Men) 12     Bontem-Pele   def.   One Team One Dream
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 2)
16:30 (Futsal KSC - U10 Div A)   Channel   vs   Blue Strikers  
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 2)
17:05 (Futsal KSC - U12)   Kingston Scorchers   vs   Lover Boys FC  
13/12/19 (Fri)
(Grand Final)
17:40 (Futsal KSC - U10 Div B)   Undecided   vs   Undecided