Monash Peninsula Crt #2

Venue Address
Moorooduc Hwy, Frankston VIC 3199

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 22     Mt Eliza Meteors - David   def.   Lazer Force 16 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D2) 25     FB Phoenix   def.   St Anne's Avengers Blue
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D3) 27     St Anne's Avengers Budge   def.   Bayside Raiders McLaren 14 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U14 - D2) 36     Bayside Raiders Stubbs   def.   Ballam Park Boomers (Smith) 19 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D3) 17     Rowellyn Rockets Boosters   def. by   St Joachim's Panthers 38 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 10     Rowellyn Rockets Storm   def. by   Langwarrin Wildcats Storm 24 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 6     Overport Cavaliers   def. by   Woodlands Warriors Hurricanes 40 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - D2) 5     Mt Eliza Meteors - Archibald   def. by   PBC Wizards 35 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - C1) 14     Bobcats U12.1G   def. by   Langwarrin Wildcats Fierce 20 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U14 - D2) 19     Ballam Park Boomers (Smith)   def. by   Langwarrin Wildcats Rebounders 21 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D3) 20     Mt Eliza Meteors - Prendergast   def. by   Mt Eliza Meteors - Cester 26 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 10     St Anne's Avengers Noonan   def. by   St Joachim's Panthers - 6 28 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - D2) 11     Woodlands Warriors Devils   def.   St Anne's Avengers O'Dell
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 12     Mt Eliza Meteors - Yates   def. by   Woodlands Warriors Vipers 38 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - C1) 12     Bobcats U12.1G   def. by   Woodlands Warriors Sapphires 14 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U14 - C2) 20     St Joachim's Panthers - 6   def.   Lazer Sparks 19 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D3) 42     Derinya Destroyers   def.   Rowellyn Rockets Boosters 22 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 38     Bayside Raiders Buckley   def.   FHS Williams
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1) 21     Derinya Wizards   def. by   FB Celtics 41 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 16     St John's Jaguars U/12 Girls Green   def.   St Jude's Flames 11 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 19     Mt Eliza Meteors - Gallaher   def. by   St Joachim's Panthers - 3 28 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U14 - D2) 29     Lazer Bolts   def.   Bobcats U14.8B 22 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D3) 21     Rowellyn Rockets Boosters   def. by   Mt Eliza Meteors - Prendergast 30 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 13     Overport Angels   def.   St Anne's Avengers Noonan 10 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Force   vs   Laker 76ers  
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Bobcats U12.1G   vs   St John's Jaguars U/12 Girls Green  
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Bobcats U12B Tyler   vs   Mt Eliza Meteors - Gallaher  
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St John's Jaguars U/14 Boys Blue   vs   Ballam Park Boomers (Smith)  
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Mt Eliza Meteors - Prendergast   vs   St Joachim's Panthers  
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Ballam Park Boomers (Ridgway)   vs   FHS Williams  
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Derinya Stars   vs   Lazer Ninjas  
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Woodlands Warriors Sapphires   vs   Woodlands Warriors Starletts  
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Overport Hawks   vs   Lazer Sharks  
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Bobcats U14.8B   vs   Lazer Bolts  
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U14 - D3)   St Joachim's Panthers   vs   PBBC U14B Rhinos  
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Overport Angels   vs   Rowellyn Rockets Storm