Bonbeach Crt #2

Venue Address
Cannes Avenue

Bonbeach
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 4     Overport Warriors   vs   St Joachim's Panthers - 7
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 13     Mt Eliza Meteors - Leeves   def.   Lazer Flyers 10 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - C) 6     St John's Jaguars U/10 Girls Green   def. by   Belvedere Breakers - Tanya 12 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) 15     FB United   def.   PBBC U10B Lakers 10 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - D1) 30     Bayside Raiders Klan   def.   PBBC U10G Patto Legends 10 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 12     Bobcats U10.3B   def. by   Overport Taipans 20 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 10     Bobcats U12.1G   def. by   Woodlands Warriors Sapphires 13 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - C2) 29     Mt Eliza Meteors - Atkinson   def.   FB Diamonds
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2) 27     Lazer Sharks   def.   Skye Sonics - Smith 16 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - D1) 5     Woodlands Warriors Jewels   def. by   Bayside Raiders Holbrook 13 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 31     Bobcats U14.6B   def.   Lazer Rangers 14 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 46     Lazer Starlights   def.   Derinya Hearts 11 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C2) 10     Derinya Devils   def. by   Woodlands Warriors Stars 49 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 22     Bobcats U10B Howden   def.   Overport Bullets 18 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 4     Woodlands Warriors Pink Diamonds   def.   Lazer Girls
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C1) 16     Bayside Raiders Kidney   vs   Skye Sonics - Ericksen 16 
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - B) 8     PBC Redbacks   def. by   Woodlands Warriors Butterflies 19 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 20     Storm Rangers   def.   Derinya Piranhas 10 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 9     Rowellyn Rockets Cruz   def. by   Woodlands Warriors Bulls 17 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C1) 24     Woodlands Warriors Sapphires   def.   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 21 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1) 20     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def.   Derinya Unicorns
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2) 18     Rowellyn Rockets Fire   def. by   Storm Lions 36 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2) 12     Overport Magic   def. by   Langwarrin Wildcats Magic 14 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 10     Lazer Rangers   def. by   Rowellyn Rockets 43 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 41     Skye Sonics - Morton   def.   Mt Eliza Meteors - Bradford 23 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C2) 26     Lazer Sparks   def.   Coastal Royals White 22 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - C) 16     Mt Eliza Meteors - Moylan   def.   Rowellyn Rockets Cubs
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 2     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Langwarrin Wildcats Cheetahs
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 24     Derinya Hurricanes   def.   Mt Eliza Meteors - Thompson 14 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) 21     Overport Taipans   def.   Woodlands Warriors Dunkers 10 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 22     Overport Bullets   def.   Rowellyn Rockets Stars
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D3) 2     Lazer Racers   def. by   KP Giants - Benson Boys 12 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - D3) 6     Woodlands Warriors Whytes   def. by   Ballam Park Boomers (Williams) 14 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U10 - C3) 5     KP Giants Hay   def. by   Langwarrin Wildcats Lightning
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - D1) 13     Skye Sonics - Smith   def. by   Bayside Raiders Holbrook 18 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D2) 40     Ballam Park Boomers (Rapana)   def.   Rowellyn Rockets Fire 24 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 23     Mt Eliza Meteors - Mackay   def.   Derinya Diamonds 12 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 61     FHS Bounce   def.   Bayside Raiders Vass 23 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C1) 16     Woodlands Warriors Stars   def. by   Derinya Hearts 18 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 28     KP Giants - Benson Boys   def.   Mt Eliza Meteors - McClatchie
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 14     Rowellyn Rockets Starlets   def.   Overport Thunder
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 10     St Jude's Flames Green   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill 18 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 4     St Anne's Avengers O'Dell   def. by   Langwarrin Wildcats Razor Blades
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 10     Lazer Racers   def. by   Lazer Bullets 12 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 8     Derinya Dragonflies   vs   Mt Eliza Meteors - Schubiger
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 29     St John's Jaguars U/12 Boys Blue   def.   Skye Sonics - Morton 12 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 16     Bayside Raiders Paul   def.   St Anne's Avengers Red 10 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2) 7     Rowellyn Rockets Fire   def. by   Lazer Sharks 22 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D2) 19     Bobcats U12.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Cooper 21 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 20     Bayside Raiders Vass   def. by   Baxter Buddies U14 22 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 16     Bobcats U14G Bugeja   def.   Woodlands Warriors Tigers 11 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 16     St Joachim's Panthers - 7   def.   Rowellyn Rockets Thunder 10 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 16     Langwarrin Wildcats Cheetahs   def.   PBBC U10G Patto Legends
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 8     Langwarrin Wildcats Razor Blades   def. by   Mt Eliza Meteors - Thompson 11 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) 24     Bayside Raiders Kidney   def.   Woodlands Warriors Dunkers 10 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 10     Lazer Flyers   def.   Derinya Matrix
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 2     Bobcats U10G   def. by   Mt Eliza Meteors - Schubiger 14 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3) 9     Mt Eliza Meteors - S Goodwill   def. by   Rowellyn Rockets Fire 17 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1) 14     PBC Wizards   def.   Rowellyn Rockets Stardust
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B) 11     Langwarrin Wildcats Fierce   def. by   Derinya Starlets 25 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2) 14     Langwarrin Wildcats Magic   def.   Belvedere Breakers - Polglase 10 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 24     Derinya Storm   vs   Langwarrin Wildcats Claws 24 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 8     Derinya Hearts   def. by   Woodlands Warriors Tigers 34 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 22     Lazer Bullets   def.   Mt Eliza Meteors - McClatchie
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C1) 8     Overport Taipans   def. by   Bobcats U10.4B 19 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 22     Derinya Hurricanes   def.   Bobcats U10.5B
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - D1) 9     Derinya Shooting Stars   def.   Mt Eliza Meteors - Waller
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 14     Lazer Boomers   def. by   Overport Bullets 16 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 5     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Lazer Jewels
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 15     Langwarrin Wildcats Lightning   def.   Rowellyn Rockets Stars
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1) 24     Mt Eliza Meteors - Drummond   def.   St John's Jaguars U/12 Girls Purple
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2) 13     Woodlands Warriors Strikers   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 43 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2) 16     Derinya Diamonds   def.   Bobcats U12.2G 12 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 27     Bobcats U14B Anderson   def. by   Mt Eliza Meteors - Kuffer 32 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 45     Derinya Destroyers   def.   Mt Eliza Meteors - Cester 39 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 19     Derinya Piranhas   def. by   Lazer Bullets 22 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 4     PBBC U10G Sandhurst Storm   def. by   Bayside Raiders Klan
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1) 8     KP Giants Hay   def. by   KP Giants - Benson Boys 14 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) 25     Skye Sonics - Ericksen   def.   Mt Eliza Meteors - Smith 17 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2) 13     Derinya Matrix   def.   Lazer Boomers 10 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 6     Skye Sonics - Willder   def. by   Mt Eliza Meteors - Moylan 12 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 19     Rowellyn Rockets Stars   def.   Derinya Fireballs 11 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2) 32     FB Celtics   def. by   Woodlands Warriors Hurricanes 36 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - D1) 8     FB Phoenix   def. by   Skye Sonics - Smith 10 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D2) 8     Derinya Daredevils   def. by   St Anne's Avengers Budge
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 5     Mt Eliza Meteors - Gardener   def. by   FB Diamonds 15 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 25     Bobcats U14B Anderson   def. by   Baxter Buddies U14 29 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D2) 22     Overport Spurs   def. by   FB Braves 26 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3) 8     Lazer Racers   def. by   Ballam Park Boomers (Williams) 26 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1) 2     PBBC U10G Patto Legends   def. by   Rowellyn Rockets Cubs 39 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 25     Bobcats U10B Howden   def.   Bobcats U10.1B
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1) 26     Mt Eliza Meteors - Dennis   def.   Bayside Raiders Kidney 19 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D1) 16     Rowellyn Rockets Rangers   def. by   Langwarrin Wildcats Razor Blades 17 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) Mt Eliza Meteors - Moylan   def. by   Mt Eliza Meteors - Schubiger
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 10     Woodlands Warriors Bulls   def. by   Rowellyn Rockets Stars 14 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C3) 35     Mt Eliza Meteors - Sheppard   def.   Lazer Bombs 13 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2) 22     Skye Sonics - Smith   def.   Woodlands Warriors Strikers 18 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2) 17     FB Diamonds   def.   Belvedere Breakers - Polglase
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2) 23     Baxter Buddies U14   def. by   Derinya Dunkers 24 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1) 14     Bobcats U14G Bugeja   def. by   Skye Sonics - Morton 19 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Rowellyn Rockets Thunder   vs   Woodlands Warriors Whytes  
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Storm Lightning   vs   FB Rubies  
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Mt Eliza Meteors - D Hill   vs   Bayside Raiders Mason  
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - B)   Derinya Ladybugs   vs   PBC Redbacks  
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Derinya Piranhas   vs   St Joachim's Panthers - 7  
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C)   Mt Eliza Meteors - Schubiger   vs   Mt Eliza Meteors - Worrall  
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - Emmett   vs   Bayside Raiders McLaren  
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Lazer Angels   vs   PBC Wizards  
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Rowellyn Rockets Bardin   vs   Derinya Daredevils  
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Cooper   vs   Woodlands Warriors Strikers  
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Langwarrin Wildcats Claws   vs   Bobcats U14B Anderson  
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Woodlands Warriors Tigers   vs   Skye Sonics - Armstrong  
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Mt Eliza Meteors - McClatchie   vs   Belvedere Breakers - McAsey  
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Bayside Raiders Klan   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds  
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Mt Eliza Meteors - D Hill   vs   St Jude's Flames Green  
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Vikings   vs   Woodlands Warriors Timber Wolves  
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Bobcats U10B Howden   vs   Lazer Flyers  
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C)   Derinya Dragonflies   vs   Lazer Jewels  
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - Robinson   vs   Mt Eliza Meteors - Emmett  
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Drummond   vs   Rowellyn Rockets Stardust  
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Skye Sonics - Smith   vs   Mt Eliza Meteors - Cooper  
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Derinya Dabbers   vs   Bobcats U12.2G  
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Derinya Dunkers   vs   Rowellyn Rockets  
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Skye Sonics - Morton   vs   Penbank Panthers  
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Lazer Racers   vs   Overport Warriors  
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Rowellyn Rockets Cubs   vs   Lazer Girls  
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - D2)   St Anne's Avengers O'Dell   vs   Overport Thunder  
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C)   Derinya Dragonflies   vs   Skye Sonics - Willder  
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Mt Eliza Meteors - Leeves   vs   St Jude's Flames Gold  
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Smith   vs   Mt Eliza Meteors - Dennis  
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - S Goodwill   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson  
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Thunder   vs   Derinya Stars  
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Rowellyn Rockets Bardin   vs   Belvedere Breakers - Stuckey  
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Derinya Dabbers   vs   Mt Eliza Meteors - Gardener  
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Bobcats U14.6B   vs   Mt Eliza Meteors - Kuffer  
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Derinya Hearts   vs   Woodlands Warriors Stars  
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   St Joachim's Panthers - 7   vs   Lazer Bullets  
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2)   FB United   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford  
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Bobcats U10.5B   vs   Overport Bulls  
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C)   St Anne's Avengers Ary   vs   Skye Sonics - Willder  
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B)   Derinya Dynamite   vs   Derinya Ladybugs  
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Mt Eliza Meteors - Smith   vs   Bobcats U10.4B  
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Rowellyn Rockets Fire   vs   Mt Eliza Meteors - S Goodwill  
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Bayside Raiders Holbrook   vs   Skye Sonics - Smith  
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Cooper   vs   Bobcats U12.3B  
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Overport Magic   vs   Mt Eliza Meteors - Gardener  
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Ballam Park Boomers (Smith)   vs   St Joachim's Panthers  
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Langwarrin Wildcats Claws   vs   Derinya Storm  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   St Joachim's Panthers - 7   vs   Overport Warriors  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Langwarrin Wildcats Cheetahs   vs   Woodlands Warriors Pink Diamonds  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Bayside Raiders Mason   vs   Mt Eliza Meteors - Thompson  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - B)   FB Sapphires   vs   Derinya Ladybugs  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2)   St Jude's Flames Gold   vs   Overport Bullets  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Woodlands Warriors Bulls   vs   FB Heat  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - B)   Woodlands Warriors Angels   vs   Mt Eliza Meteors - Carson  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Lazer Angels   vs   Woodlands Warriors Jewels  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Belvedere Breakers - Stuckey   vs   Ballam Park Boomers (Rapana)  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   FB Diamonds   vs   Langwarrin Wildcats Ladybirds  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Derinya Storm   vs   Derinya Dunkers  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Skye Sonics - Morton   vs   Derinya Hearts  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D3)   Woodlands Warriors Whytes   vs   Rowellyn Rockets Thunder  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Derinya Shooting Stars   vs   Lazer Girls  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Bayside Raiders Mason   vs   Mt Eliza Meteors - D Hill  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - C)   Woodlands Warriors Super Sparks   vs   Lazer Jewels  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Bobcats U10.3B   vs   Lazer Boomers  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   PBBC U10B Lakers   vs   Woodlands Warriors Vikings  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D3)   FB Cavaliers   vs   Langwarrin Wildcats Sabres  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Rowellyn Rockets Stardust   vs   PBC Wizards  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Force   vs   St Jude's Flames Gold  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C2)   Langwarrin Wildcats Ladybirds   vs   Bobcats U12.2G  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Derinya Storm   vs   Bobcats U14.6B  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C1)   Bobcats U14G Bugeja   vs   Woodlands Warriors Stars