Bonbeach Crt #1

Venue Address
Cannes Avenue

Bonbeach
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 17     Rowellyn Rockets Opals   def.   Woodlands Warriors Devils 10 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 2     Belvedere Breakers - McAsey   def. by   St Jude's Flames Green 27 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 12     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   def. by   Derinya Fireballs 13 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 41     Langwarrin Wildcats United   def.   Mt Eliza Meteors - Dennis 13 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 20     Bobcats U10B Brady   def.   Lazer Boyz 17 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 9     Derinya Hurricanes   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill 20 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 24     Laker 76ers   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 16 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 14     Overport Hawks   def. by   St Anne's Avengers Quinn 23 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B) 15     Lazer Hearts   def.   Rowellyn Rockets Magic 13 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 29     PBC Strikers   def.   Skye Sonics - Morton
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 32     Ballam Park Boomers (Smead)   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 39 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 51     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def.   Bobcats U14.1B 18 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 15     Ballam Park Boomers (Johnston)   def. by   Mt Eliza Meteors - Vandermeer 43 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 18     FB Rubies   def.   Storm Lightning
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) Ballam Park Boomers (Williams)   def. by   St Anne's Avengers O'Dell 12 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 24     KP Giants Hay   def.   Langwarrin Wildcats Lions
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 8     Woodlands Warriors Vikings   def. by   Derinya Flames 12 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 15     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   Minimbah Mavericks 19 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 30     Derinya Ladybugs   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     Lazer Force   def.   Woodlands Warriors Vipers 25 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 4     Belvedere Breakers - Stuckey   def. by   Bobcats U12B Tyler 20 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1) 32     Bobcats U12B Killingsworth   def.   Woodlands Warriors Wolves 18 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 19     St Jude's Flames Gold   def.   Bobcats U12.2B 15 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 22     Rowellyn Rockets Gems   def.   Penbank Panthers 13 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 22     Woodlands Warriors X   def. by   Bobcats U14.3B 32 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 26     FB Bulls   def. by   Rowellyn Houston Rockets 39 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) Mt Eliza Meteors - Wallace   def. by   Storm Lightning 28 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 2     St John's Jaguars U/10 Boys Red   def. by   Skye Sonics - Enez 25 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 11     Woodlands Warriors Hornets   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow 10 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 21     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Woodlands Warriors Vikings 10 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 26     Baxter Buddies U10   def.   Ballam Park Boomers (Rapana) 18 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 18     KP Giants Jeffries   def.   Belvedere Breakers - Tanya 12 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 8     Bobcats U10.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Leeves 25 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 3     Langwarrin Wildcats Razor Blades   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill 11 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C1) 4     Derinya Wizards   def. by   Langwarrin Wildcats Warriors 34 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 32     PBC Thunder   def.   KP Giants Marshall 17 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 34     Bobcats U12.2B   def.   Mt Eliza Meteors - Sheppard 19 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 42     KC Warriors   def.   Bobcats U14.3G 14 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C2) 11     Derinya Devils   def. by   FB United 27 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 16     Rowellyn Rockets Opals   def.   St Anne's Avengers O'Dell
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 16     St Anne's Avengers McCormack   def. by   FB Cavaliers 18 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 19     Woodlands Warriors Bulls   def.   Langwarrin Wildcats Lightning 10 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 27     Mt Eliza Meteors - Hill   def.   Mt Eliza Meteors - Dennis
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 16     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def. by   Langwarrin Wildcats United 26 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 24     Derinya Ladybugs   def.   PBC Redbacks
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 16     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def.   Mt Eliza Meteors - Gardener 14 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 10     Belvedere Breakers - Stuckey   def. by   St Anne's Avengers Quinn 35 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1) 17     Derinya Dragons   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Green 47 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 13     Mt Eliza Meteors - Emmett   vs   Mt Eliza Meteors - S Goodwill 13 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 29     PBC Pumas   def.   Skye Sonics - Morton 22 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 6     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Lazer Sparks 33 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Woodlands Warriors Supergirls   vs   Mt Eliza Meteors - Wallace  
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Storm Rangers   vs   Overport Bulls  
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   FB Heat   vs   Langwarrin Wildcats Lions  
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2)   St Joachim's Panthers - 5   vs   Woodlands Warriors Cobras  
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   FB All Stars   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B)   FB Sapphires   vs   KP Giants Jeffries  
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - David  
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Overport Hawks   vs   St Joachim's Panthers - 3  
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Bayside Raiders Troy   vs   Woodlands Warriors Sapphires  
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Yates   vs   Derinya Wizards  
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   Rowellyn Rockets Gems   vs   Bobcats U14.3G  
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   St Joachim's Panthers - 6   vs   Bayside Raiders Dave  
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   St Anne's Avengers O'Dell   vs   FB Rubies  
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone  
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - B1)   St John's Jaguars U/10 Boys Blue   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2)   FB United   vs   Lazer Gunns  
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B)   KP Giants Jeffries   vs   Lazer Charms  
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Rowellyn Rockets Fire   vs   Langwarrin Wildcats Sabres  
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Woodlands Warriors Vipers   vs   St Jude's Flames Gold  
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Mt Eliza Meteors - Gallaher   vs   Langwarrin Wildcats Ninjas  
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Bobcats U12B Wright   vs   PBC Thunder  
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - B)   Rowellyn Rockets Power   vs   Mt Eliza Meteors - Broadfoot  
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   FHS Force   vs   Woodlands Warriors Fire  
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Lazer Sparks   vs   Derinya Devils