Bonbeach Crt #1

Venue Address
Cannes Avenue

Bonbeach
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 17     Rowellyn Rockets Opals   def.   Woodlands Warriors Devils 10 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 2     Belvedere Breakers - McAsey   def. by   St Jude's Flames Green 27 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 12     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   def. by   Derinya Fireballs 13 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 41     Langwarrin Wildcats United   def.   Mt Eliza Meteors - Dennis 13 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 20     Bobcats U10B Brady   def.   Lazer Boyz 17 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 9     Derinya Hurricanes   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill 20 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 24     Edithvale Pelicans (Pelican Power)   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Blue 16 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 14     Overport Hawks   def. by   St Anne's Avengers Quinn 23 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - B) 15     Lazer Hearts   def.   Rowellyn Rockets Magic 13 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 29     PBC Strikers   def.   Skye Sonics - Morton
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 32     Ballam Park Boomers (Smead)   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 39 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 51     St John's Jaguars U/14 Boys Red   def.   Bobcats U14.1B 18 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 15     Ballam Park Boomers (Johnston)   def. by   Mt Eliza Meteors - Vandermeer 43 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 18     FB Rubies   def.   Storm Lightning
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) Ballam Park Boomers (Williams)   def. by   St Anne's Avengers O'Dell 12 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 24     KP Giants Hay   def.   Langwarrin Wildcats Lions
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 8     Woodlands Warriors Vikings   def. by   Derinya Flames 12 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 15     Ballam Park Boomers (Rapana)   def. by   Minimbah Mavericks 19 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - C) 30     Derinya Ladybugs   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 28     Lazer Force   def.   Woodlands Warriors Vipers 25 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 4     Belvedere Breakers - Stuckey   def. by   Bobcats U12B Tyler 20 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1) 32     Bobcats U12B Killingsworth   def.   Woodlands Warriors Wolves 18 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 19     St Jude's Flames Gold   def.   Bobcats U12.2B 15 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 22     Rowellyn Rockets Gems   def.   Penbank Panthers 13 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 22     Woodlands Warriors X   def. by   Bobcats U14.3B 32 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - B2) 26     FB Bulls   def. by   Rowellyn Houston Rockets 39 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) Mt Eliza Meteors - Wallace   def. by   Storm Lightning 28 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 2     St John's Jaguars U/10 Boys Red   def. by   Skye Sonics - Enez 25 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 11     Woodlands Warriors Hornets   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow 10 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 21     Mt Eliza Meteors - Leggo   def.   Woodlands Warriors Vikings 10 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 26     Baxter Buddies U10   def.   Ballam Park Boomers (Rapana) 18 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 18     KP Giants Jeffries   def.   Belvedere Breakers - Tanya 12 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C2) 8     Bobcats U10.3B   def. by   Mt Eliza Meteors - Leeves 25 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 3     Langwarrin Wildcats Razor Blades   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill 11 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C1) 4     Derinya Wizards   def. by   Langwarrin Wildcats Warriors 34 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 32     PBC Thunder   def.   KP Giants Marshall 17 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 34     Bobcats U12.2B   def.   Mt Eliza Meteors - Sheppard 19 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 42     KC Warriors   def.   Bobcats U14.3G 14 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C2) 11     Derinya Devils   def. by   FB United 27 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 16     Rowellyn Rockets Opals   def.   St Anne's Avengers O'Dell
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 16     St Anne's Avengers McCormack   def. by   FB Cavaliers 18 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 19     Woodlands Warriors Bulls   def.   Langwarrin Wildcats Lightning 10 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 27     Mt Eliza Meteors - Hill   def.   Mt Eliza Meteors - Dennis
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 16     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def. by   Langwarrin Wildcats United 26 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 24     Derinya Ladybugs   def.   PBC Redbacks
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U12 - C2) 16     Langwarrin Wildcats Ladybirds   def.   Mt Eliza Meteors - Gardener 14 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 10     Belvedere Breakers - Stuckey   def. by   St Anne's Avengers Quinn 35 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1) 17     Derinya Dragons   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Green 47 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 13     Mt Eliza Meteors - Emmett   vs   Mt Eliza Meteors - S Goodwill 13 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C1) 29     PBC Pumas   def.   Skye Sonics - Morton 22 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 6     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   Lazer Sparks 33 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 34     Woodlands Warriors Supergirls   def.   Mt Eliza Meteors - Wallace
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 5     Storm Rangers   def. by   Overport Bulls 10 
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 10     FB Heat   def. by   Langwarrin Wildcats Lions 14 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 22     St Joachim's Panthers - 5   def.   Woodlands Warriors Cobras 12 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 7     FB All Stars   def. by   Woodlands Warriors Wildcats 32 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 4     FB Sapphires   def. by   KP Giants Jeffries 28 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 18     Lazer Thunder   def. by   Mt Eliza Meteors - David 36 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 26     Overport Hawks   def.   St Joachim's Panthers - 3 21 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 27     Bayside Raiders Troy   def.   Woodlands Warriors Sapphires 10 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 29     Mt Eliza Meteors - Yates   def.   Derinya Wizards 27 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 31     Rowellyn Rockets Gems   def.   Bobcats U14.3G 19 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 12     St Joachim's Panthers - 6   def. by   Bayside Raiders Dave 17 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 2     St Anne's Avengers O'Dell   def. by   FB Rubies 12 
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 10     St Anne's Avengers McCormack   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 16 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - B1) 33     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def.   Rowellyn Rockets Rookies 21 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 6     FB United   def. by   Lazer Gunns 13 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 4     KP Giants Jeffries   def. by   Lazer Charms 10 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 15     Rowellyn Rockets Fire   def.   Langwarrin Wildcats Sabres
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 25     Woodlands Warriors Vipers   def. by   St Jude's Flames Gold 31 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1) 13     Mt Eliza Meteors - Gallaher   def. by   Langwarrin Wildcats Ninjas 14 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1) 27     Bobcats U12B Wright   def.   PBC Thunder 23 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - B) 13     Rowellyn Rockets Power   def. by   Mt Eliza Meteors - Broadfoot 24 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 25     FHS Force   def. by   Woodlands Warriors Fire 29 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 19     Lazer Sparks   def. by   Derinya Devils 30 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 2     St Anne's Avengers O'Dell   def. by   Storm Lightning 16 
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2) 7     St John's Jaguars U/10 Boys Red   vs   Mt Eliza Meteors - Craig
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - D2) 17     FB Rubies   def.   Derinya Dingoes
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 6     Mt Eliza Meteors - Thompson   def. by   Mt Eliza Meteors - D Hill
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1) 21     Woodlands Warriors Pacers   def.   Ballam Park Boomers (Rapana) 12 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 20     Derinya Dynamite   def.   Belvedere Breakers - Tanya 14 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - B2) 11     St Joachim's Panthers - 5   def. by   Mt Eliza Meteors - Leggo 13 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 11     Overport Cavaliers   def. by   Mt Eliza Meteors - David 38 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D1) 12     Mt Eliza Meteors - Arjun   def. by   Langwarrin Wildcats Ninjas 25 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 28     Rowellyn Rockets Rovers   def. by   Bobcats U12B Brown 32 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U12 - C2) 10     Woodlands Warriors Rockets   def. by   PBC Strikers 34 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 22     Lazer Starlights   def. by   Ballam Park Boomers (Smead) 41 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - C2) 19     Bobcats U14.1G   def.   Coastal Royals White 16 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2) 2     Storm Lightning   def. by   Derinya Dingoes 12 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 19     Baxter Buddies U10   vs   FB All Stars 19 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 13     Rowellyn Rockets Heat   vs   Langwarrin Wildcats Lightning 13 
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2) 8     Derinya Flames   def. by   St Joachim's Panthers - 5 10 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D2) 13     Overport Bulls   def. by   FB Cavaliers 16 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 18     Lazer Flyers   def.   Overport Bullets
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1) 13     Derinya Stars   def. by   Edithvale Pelicans (Pelican Power) 50 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - C1) 11     Mt Eliza Meteors - Atkinson   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Green 13 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C1) 15     Lazer Thunder   def. by   St Jude's Flames Gold 31 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 18     St Jude's Flames Green   def.   Skye Sonics - Morton
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B) 19     FHS Force   def.   Rowellyn Rockets Gems 13 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2) 10     FB United   def. by   Mt Eliza Meteors - Bradford 21 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Mt Eliza Meteors - Johnstone   vs   Rowellyn Rockets Cruz  
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Derinya Dodgers   vs   Woodlands Warriors Bulls  
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Hill   vs   Woodlands Warriors Cobras  
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Lazer Boyz   vs   Minimbah Mavericks  
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Vikings   vs   PBBC U10B Lakers  
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Overport Cavaliers   vs   Woodlands Warriors Vipers  
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Lazer Sharks   vs   St Joachim's Panthers - 3  
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1)   PBC Thunder   vs   Derinya Fire  
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Derinya Wizards   vs   Woodlands Warriors Rockets  
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   Woodlands Warriors Nuggets   vs   Woodlands Warriors Fire  
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Bayside Raiders Marden   vs   St Joachim's Panthers - 6  
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Derinya Dingoes   vs   Overport Thunder  
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Mt Eliza Meteors - Craig   vs   NPIRE Demons  
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Derinya Dodgers   vs   Langwarrin Wildcats Lions  
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Hill   vs   Mt Eliza Meteors - Leggo  
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Lazer Boyz   vs   Langwarrin Wildcats United  
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B)   Woodlands Warriors Gems   vs   KP Giants Jeffries  
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Derinya Stars   vs   Langwarrin Wildcats Warriors  
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Lazer Sharks   vs   Storm Lions  
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Bayside Raiders Gaskell   vs   Bobcats U12B Brown  
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Skye Sonics - Morton   vs   PBC Strikers  
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Lazer Sparks   vs   Bayside Raiders Dave  
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B)   KC Warriors   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D1)   KP Giants - Benson Boys   vs   Rowellyn Rockets Rangers  
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Hill   vs   Lazer Gunns  
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Derinya Fireballs   vs   Rowellyn Rockets Heat  
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D2)   FB Cavaliers   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   Baxter Buddies U10  
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B)   Lazer Charms   vs   Belvedere Breakers - Tanya  
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   St Jude's Flames Gold   vs   Overport Cavaliers  
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Lazer Sharks   vs   Langwarrin Wildcats Ninjas  
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Derinya Bullets   vs   Storm Thunder  
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Mt Eliza Meteors - Yates   vs   Bobcats U12.2B  
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   NPIRE Demons   vs   Rowellyn Rockets Gems  
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Bobcats U14.1G   vs   Derinya Devils  
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Mt Eliza Meteors - Wallace   vs   Woodlands Warriors Supergirls  
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Skye Sonics - Enez   vs   Rowellyn Rockets Cruz  
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Derinya Fireballs   vs   St John's Jaguars U/10 Boys Yellow  
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Rowellyn Rockets Opals   vs   Rowellyn Rockets Starlets  
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Ballam Park Boomers (Rapana)   vs   Rowellyn Rockets Rookies  
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C2)   Lazer Flyers   vs   Bobcats U10.3B  
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   St Jude's Flames Gold   vs   Edithvale Pelicans (Pelican Power)  
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C2)   St Jude's Flames Green   vs   PBC Strikers  
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Woodlands Warriors Rockets   vs   St John's Jaguars U/12 Boys Blue  
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - B)   KP Giants G12's   vs   Woodlands Warriors Angels  
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   Bobcats U14.3G   vs   Woodlands Warriors Fire  
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   FB United   vs   Coastal Royals White  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Woodlands Warriors Supergirls   vs   Derinya Dingoes  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   Storm Rangers   vs   NPIRE Demons  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - C)   Mt Eliza Meteors - Moylan   vs   Woodlands Warriors Super Sparks  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Leggo   vs   Derinya Flames  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Minimbah Mavericks   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   PBBC U10B Lakers   vs   Woodlands Warriors Dunkers  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   Edithvale Pelicans (Pelican Power)  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Storm Lions   vs   Mt Eliza Meteors - Arjun  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Rowellyn Rockets Rovers   vs   Bayside Raiders Gaskell  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Skye Sonics - Morton   vs   Mt Eliza Meteors - Yates  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   Lazer Starlights   vs   KC Warriors  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Bayside Raiders Marden   vs   Mt Eliza Meteors - Bradford  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - D2)   Woodlands Warriors Supergirls   vs   Woodlands Warriors Devils  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - D2)   St Anne's Avengers McCormack   vs   St Anne's Avengers O'Dell  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Minimbah Mavericks   vs   Lazer Boyz  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Mt Eliza Meteors - Hill   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C3)   Woodlands Warriors Bulls   vs   Derinya Dodgers  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B)   Belvedere Breakers - Tanya   vs   Derinya Dynamite  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Bobcats U12.3B   vs   St Anne's Avengers Budge  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D1)   Lazer Sharks   vs   Bobcats U12B Tyler  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Derinya Dragons   vs   Derinya Bullets  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   St Jude's Flames Green   vs   Bobcats U12.2B  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - B)   FHS Force   vs   NPIRE Demons  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Bayside Raiders Dave   vs   St Joachim's Panthers - 6