Frankston Crt #4

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 43     Good Wide Open   def. by   Punjabi MC 61 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 37     Bulls   def. by   Litt Up 49 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 20     GKP Renegades (Sunday)   def.   I Can't Believe It's Not Butler
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 19     Old Skool Ballerz (Mon)   def. by   Score Review 35 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 49     Comeback Kings   def. by   Orange Justice 54 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 63     Dave   def.   Everfkdaman 25 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 40     Dead Giveaway   def. by   The Vipers 42 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 24     The Glaciers   def. by   The Sac Kings 35 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 40     Blazers   def.   Southside Vikings 19 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 31     The Peanuts   def. by   Miami Trainees 52 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 24     Nightstalkers   def. by   Dazzling Divas 30 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 27     Gelogenics   def. by   Flying Saucy's 42 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Nothing But Net   def.   Lesgoo 24 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 83     Space Jam   def.   Net Assets 53 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 51     Davy Jones' Locker   def.   Washington Generals 26 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 23     Monstars   def. by   CPL 28 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 27     Bayside Sonics   def. by   Back Hanners 33 
26/09/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 69     Gecko's   def. by   Easy Dubs 74 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 37     Monstars (Sun)   def. by   Punjabi MC 47 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 31     Burrito Bandits   def. by   Franklin Turtles 34 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 31     Litt Up   def. by   I Can't Believe It's Not Butler 37 
29/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 34     Talking Dribble   def. by   Hellcats 42 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 29     Who Needs J   def. by   ZF 31 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 52     Ballers   def.   Everfkdaman 28 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 25     The Swish Kebabs   def. by   Yeah The Boys 35 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 20     The G.O.A.T.S   def.   The Poets
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 40     Wham!   def.   Upotipotpon Utopians 31 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 17     Blue Bandits   def. by   Dads Army 18 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Rattlesnakes   def.   Hoops We Did It Again 38 
01/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 37     Got Not Much   def.   CTG 19 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 25     Dazzling Divas   def.   Sunrises 21 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 35     The Jordies   def.   Wii Not Fit! 25 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     East High Wildcats   vs   Best Buds 31 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 58     Net Assets   def.   Backcourt Violators 31 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 38     The Young Bloods   def.   Low Expectations 34 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   The Warriors 40 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 15     Bayside Sonics   def. by   Byron Ballers 43 
03/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 12     The Bean Bag Boys   def. by   Team Untz 59 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     Litt Up   def. by   I want a McFlurry aye 60 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 17     Just Play Rattlers   def. by   Punjabi MC 42 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     GKP Renegades (Sunday)   def.   BAH 28 
06/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 28     Sunday Sesh   def.   Just Play Dragons 20 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 30     The Drizzly Bears   def. by   Dave 36 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Team Goose   def. by   Frankston Fastbreakers 73 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 36     Tropics   vs   Langy Boyz 36 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 36     KP Giants Thomas   def.   Dead Giveaway 35 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     Chelsea Mudgutz   def.   Dads Army 10 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 45     Vertical Smirk   def.   The Reapers 26 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C) 27     Rogue Elephants   def.   The Peanuts 15 
08/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 53     Knights   def.   Juiced Up 35 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 29     Sunrises   def. by   Burra's 35 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Net Assets   def. by   The Team of Dreams 48 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 17     Squirtle Squad   def. by   Kobe Kwan Kanobi 52 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 24     Purple Panthers   def. by   Flying Purple People Eaters 33 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 39     Age! (Thurs)   def. by   The Young Bloods 45 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 27     Prince and the Revolution   def. by   Brick City 36 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     Word G   def.   Just Play Cougars 24 
10/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 27     Bayside Sonics   def. by   Davy Jones' Locker 29 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 22     Bobcats U08.6   def.   Langwarrin Wildcats U8 Pumas
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 5     Woodlands Warriors Unicorns   def. by   PBBC U08G Purple Storm
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 28     Bobcats U08.4   def.   Woodlands Warriors Storm 12 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 6     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Lazer Gems 20 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 22     St Anne's Avengers Tenner   def.   St John's Jaguars U/8 Girls
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) Mt Eliza Meteors - Grey   def. by   Derinya Dukes 23 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Mt Eliza Meteors - Seal   def.   Belvedere Breakers - Gem 10 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 46     Overport Cavaliers   def.   Woodlands Warriors Rockets
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3) 16     Mt Eliza Meteors - Emmett   def. by   Ballam Park Boomers (Rapana) 29 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 15     Bayside Raiders Troy   def.   KP Giants G12's 11 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 10     Bayside Raiders Buckley   def.   St Anne's Avengers Noonan
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D2) 30     Woodleigh Ballers   def.   Lazer Bolts 23 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 46     FB Warriors   def.   St Anne's Avengers Ary 26 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 14     Mt Eliza Meteors - Schonfelder   def. by   Storm Fire 34 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 48     Wildcats   def.   I want a McFlurry aye 43 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 30     Just Play Rattlers   def.   Good Wide Open 27 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 33     Charged   def. by   Snacc Attacc 50 
13/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 42     Bulls   def. by   The Magikarps 75 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 39     Club   def.   The Nook 23 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 28     Comeback Kings   def.   Everfkdaman 16 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 70     Crave   def.   Charlies Angles 22 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1) 34     CD Dingoes   def. by   Bean Counters 36 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 28     Stay in Yo Lane   def.   Rogue Elephants 26 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 20     Mad Ballers   def. by   Blue Bandits 28 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     The Reapers   def. by   Jim's Balling 44 
15/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     CTG   def.   Knights 29 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 29     Burra's   def.   Mumma Bulls 26 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) Shot Block Crusaders   def. by   Space Jam 20 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 50     NQR   def.   Squirtle Squad 45 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 27     Gelogenics   def. by   No Ballers 34 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 38     5 Guys Burgers and Fries   def. by   Heat 44 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 34     CPL   def. by   Flaming Moes 44 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C2) 23     Washington Generals   def. by   Air Ballers 46 
17/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 47     Below average   def.   The Young Bloods 34 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 22     Derinya Divas   def.   Mt Eliza Meteors - Bell 20 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 16     Mt Eliza Meteors - King   def.   Bobcats U08.6 11 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 28     Mt Eliza Meteors - Bignell   def.   Woodlands Warriors Knights
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 35     Storm Rebels   def.   PBC Giants
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 3     Storm Tigers   def. by   Woodlands Warriors Ninjas
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) Ballam Park Boomers (Big Reds)   def. by   Langwarrin Wildcats U8 Pumas 24 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 34     Mt Eliza Meteors - Seal   def.   Woodlands Warriors Wildcats 11 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 16     Derinya Wizards   def. by   Laker 76ers 19 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3) 18     Rowellyn Rockets Bardin   def. by   Derinya Daredevils 47 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - C1) 19     Rowellyn Rockets Power   def. by   St John's Jaguars U/12 Girls Green 20 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 24     Overport Angels   def.   Ballam Park Boomers (Ridgway)
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - B) 17     NPIRE Demons   def. by   Ballam Park Boomers (Smead) 29 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 17     FHS Storm   def. by   Mt Eliza Meteors - Goodrick 20 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 21     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Mt Eliza Meteors - Schonfelder 22 
20/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 33     Wildcats   def. by   GKP Renegades (Sunday) 39 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 35     No Fancy Stuff   def.   ShamWow 23 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 24     Shootyashot   def. by   Silver County Knights 91 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 58     Franklin Turtles   def.   Good Wide Open 33 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 29     Wolfpack   def. by   Frankston Fastbreakers 32 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 23     The Nook   def. by   Turkeys 34 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 42     Kukus   def. by   Langy Boyz 58 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 41     Powercables   def.   ZF 31 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 31     Mini Me Giants (Tues)   def. by   Upotipotpon Utopians 37 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 28     Neun Nyunts   def. by   Silver Spurs 41 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 29     Duke Street   def. by   Jim's Balling 33 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 43     Gaile's Finest   def.   CD Dingoes 42 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 32     Nightstalkers   def.   The Jordettes 16 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 30     Backcourt Violators   def. by   Squirtle Squad 41 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     Awkward Turtles   def. by   The Tropics 38 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 54     Gelogenics   def.   The Jordies 33 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 30     CPL   def.   Los Swas 28 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     Team Untz   def. by   Davy Jones' Locker 34 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 29     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Monstars 11 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 32     Byron Ballers   def. by   Air Ballers 45 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 30     Bobcats U08.3   def.   Rowellyn Rockets Bullets
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 6     Derinya Draculas   def. by   Bobcats U08.4 35 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 4     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def. by   Rowellyn Rockets Unicorns 22 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) Bobcats U08.2B   def. by   Mt Eliza Meteors - Stinson 16 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 14     Woodlands Warriors Thunder   def.   Rowellyn Rockets Dragons 13 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 17     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Langwarrin Wildcats United 26 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - B) 5     Derinya Ladybugs   def. by   Woodlands Warriors Gems 21 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - C1) 17     Lazer Thunder   def. by   Overport Cavaliers 33 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 16     St Jude's Flames   def.   Bayside Raiders Troy
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 15     Mt Eliza Meteors - S Goodwill   def.   Mt Eliza Meteors - Robinson
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D) 14     Mt Eliza Meteors - Stanborough   def. by   Ballam Park Boomers (Ridgway) 17 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 21     Bayside Raiders Robinson   vs   Mt Eliza Meteors - Prendergast 21 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 32     Rowellyn Rockets   def. by   PBBC U14B Thunder 41 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 10     Belvedere Breakers - Stone   def. by   Langwarrin Wildcats Destroyers 33 
27/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 48     GKP Renegades (Sunday)   def.   Velvet Thunder 44 
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 50     Punjabi MC   def.   Silver County Knights 47 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 45     Franklin Turtles   def.   Monstars (Sun) 25 
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D) 26     Aquaballers   def. by   Average Joes 32 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Age! (Mon)   def. by   Team Goose 34 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 27     Eagles   def.   Everybody Love Everybody 20 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 23     Tropics   def. by   Just Play Wolves 30 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 58     B'Lilly Ballers   def.   Ball'n with ma bros 30 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 34     Upotipotpon Utopians   def.   Blazers 33 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 45     Venomenoms 2.0   def.   Stay in Yo Lane 34 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 50     Classic Stitch-up's   def. by   CD Dingoes 53 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2) 51     The Glaciers   def.   Wham! 26 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 41     Jetts   def.   Awkward Turtles 26 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 62     Net Assets   def.   Squirtle Squad 53 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     No Ballers   def.   The Jordies 24 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 33     The Benchwarmers   def. by   Ravens 42 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Prince and the Revolution   vs   Flaming Moes 26 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 49     Davy Jones' Locker   def.   The Dabasaurs 44 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 41     Shakeyadrips   def. by   Gecko's 42 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 22     STIGEF   vs   Washington Generals 22 
06/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 25     FHS Vipers   def. by   Rowellyn Rockets Goats 35 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 20     Bobcats U16B Comerford   def. by   FHS Squad 26 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 28     Woodlands Warriors Legends   def.   Hoopsters 17 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 11     Peninsula   def. by   Mega Minx 19 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 41     Chicken Noodle Hoops   def. by   Lesgoo 55 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 37     NQR   def. by   Ballerz' 45 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 24     No Ballers   def.   Wii Not Fit! 22 
07/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 29     Space Jam   def. by   Bobcats U18.1B 54 
07/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 39     PBBC U18B Raiders   def. by   The Ringerz 44 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 37     Bobcats U21.2B   def.   FHS Cookies & Kareem 30 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 50     The Dabasaurs   def. by   The Velvet Fog 60 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 41     Back Hanners   def.   Byron Ballers 21 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men C1) 53     The Warriors   def.   Steamed Hams 31 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B) 32     Hoops I Did It Again   def. by   5 Guys Burgers and Fries 39 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 42     Derinya Thunder   def.   Rowellyn Rockets Bullets 12 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 4     Rowellyn Rockets Angels   def. by   PBC Giants 40 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 2     Derinya Smashers   def. by   Overport Stars 38 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7) 8     Mt Eliza Meteors - Grey   def. by   KP Giants - U8.2 14 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 11     Woodlands Warriors Knights   vs   Woodlands Warriors Super Heroes 11 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C2) 23     Derinya Dodgers   def. by   Bobcats U10.3B 32 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 23     Derinya Demons   def. by   Overport Celtics 25 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2) 32     Storm Lions   vs   Ballam Park Boomers (Rapana) 32 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1) 17     Woodlands Warriors Starletts   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway) 27 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - D3) 28     Rowellyn Rockets Bardin   def.   Bayside Raiders McLaren 10 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 13     Lazer Arrows   def. by   Storm Fire 46 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 29     Derinya Destroyers   def. by   St Joachim's Panthers 32 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C1) 25     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def. by   Mt Eliza Meteors - Dobson 58 
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D1) 10     FHS Falcons   def. by   Belvedere Breakers - Stone 41 
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 44     Velvet Thunder   def. by   BAH 49 
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men) 32     Punjabi MC   def.   Burrito Bandits 19 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 32     Andy's Angels   def. by   Monstars (Sun) 41 
10/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 40     Wildcats   def.   I Can't Believe It's Not Butler 34 
11/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 36     FHS Flames   def. by   Mt Eliza Meteors - Wade 37 
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 52     FB Phoenix   def.   Skye Sonics - Noonan 26 
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 19     Bobcats U21G   def. by   KP Giants Hunter 23 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 31     Score Review   def. by   Club 44 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2) 26     Port Royals   def. by   Turkeys 40 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3) 17     The G.O.A.T.S   def. by   Senior Shadows 74 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 42     Powercables   def.   KP Giants Thomas 40 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2) 28     Upotipotpon Utopians   def.   Vertical Smirk 22 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 42     Venomenoms 2.0   def.   Hoops We Did It Again 31 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2) 22     Mini Me Giants (Tues)   def. by   The Glaciers 26 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 34     Honey Badgers   def. by   Easier Dubs 40 
13/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 30     FHS Squad   def.   Bobcats U16.3B 28 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 34     Frankston Wolves   def. by   Langwarrin Wildcats Strikers 43 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 33     FB Cavaliers   def.   Mt Eliza Meteors - Goodwill 19 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 51     Dribbling Mess   def.   Nothing But Netflix 22 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Nothing But Net   def.   Ravens 29 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     Flying Saucy's   def.   Gelogenics 25 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Satday Squad   def. by   Lesgoo 70 
14/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 35     Dad and Co   def. by   Coastal Royals Gold 79 
14/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 33     Langwarrin Wildcats Splashers   def. by   Space Jam 38 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 34     Woodlands Warriors EMC   def. by   Langwarrin Wildcats Shooters 46 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 26     The Velvet Fog   def. by   Air Ballers 38 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 24     Monstars   def.   Los Swas 21 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 40     Easy Dubs   def.   Oilers 37 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 22     Team Untz   def.   STIGEF 21 
18/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   FHS Flames  
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   PBC Pumas   vs   Rowellyn Rockets Rebounders  
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Swampies  
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Minimum Chips 2.0   vs   Courgoes  
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   When's Smoko   vs   Crave  
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Juicy Goombas   vs   Kukus  
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   Powercables  
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Glaciers   vs   Duke Street  
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Gaile's Finest  
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Upotipotpon Utopians   vs   The Sac Kings  
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Venomenoms 2.0  
20/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Bayside Raiders Ulli  
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Vipers   vs   FHS Breakerz  
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Panthers  
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Squirtle Squad   vs   The Team of Dreams  
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   No Ballers  
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Best Buds  
21/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Dad and Co   vs   Dragons  
21/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Derinya Legends   vs   Rowellyn Rockets Heat  
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Bobcats U21B   vs   Bobcats U18B Allars  
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Air Ballers   vs   Washington Generals  
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   Brick City  
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Rack Bros   vs   Hoops I Did It Again  
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   Back Hanners  
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   St Anne's Avengers Tenner  
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3)   Rowellyn Rockets Rainbows   vs   Woodlands Warriors Sparkles  
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Overport Stars   vs   St John's Jaguars U/8 Boys Blue  
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   KP Giants - U8.2   vs   St Anne's Avengers Red  
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   vs   Woodlands Warriors Storm  
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   PBBC U10B Lakers   vs   Mt Eliza Meteors - Smith  
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A)   Overport Rebels   vs   Woodlands Warriors Shimmer  
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Derinya Fire   vs   Bobcats U12B Brown  
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1)   Ballam Park Boomers (Bailey/Ridgway)   vs   St Jude's Flames  
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Langwarrin Wildcats Warriors   vs   St Jude's Flames Gold  
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Overport Angels   vs   Langwarrin Wildcats Storm  
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Rowellyn Rockets Boosters   vs   PBBC U14B Rhinos  
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Lazer Arrows   vs   Bayside Raiders Stubbs  
23/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1)   Mt Eliza Meteors - Goodrick   vs   FHS Bounce  
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   GKP Renegades (Sunday)   vs   I want a McFlurry aye  
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Spuds   vs   Frost  
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Just Play Rattlers  
24/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Velvet Thunder   vs   I Can't Believe It's Not Butler  
25/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Lazer Stars   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Mt Eliza Meteors - Gibson   vs   Bobcats U21G  
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Swampies   vs   Langwarrin Wildcats Stars  
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Everfkdaman   vs   Wolfpack  
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Port Royals   vs   Eagles  
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Charlies Angles   vs   The Zombies  
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   ZF  
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Vertical Smirk  
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   Neun Nyunts  
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Chelsea Mudgutz   vs   Upotipotpon Utopians  
26/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Wham!   vs   The Sac Kings  
27/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bayside Raiders Ulli   vs   Langwarrin Wildcats 76ers  
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   FHS Vipers  
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Hoopsters   vs   FB Cavaliers  
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   The Tropics  
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   Gelogenics  
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Ballerz'   vs   Shot Block Crusaders  
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Satday Squad  
28/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Preston)   vs   Coastal Royals Gold  
28/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   The Ringerz   vs   Dragons  
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Langwarrin Wildcats Shooters   vs   FB Crusaders  
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Byron Ballers   vs   Washington Generals  
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Steamed Hams   vs   CPL  
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   5 Guys Burgers and Fries  
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   The Dabasaurs  
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Margerison   vs   Rowellyn Rockets Angels  
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 3)   Coastal Royals White   vs   Derinya Smurfettes  
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Mt Eliza Meteors - Bignell   vs   FB Warriors  
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 7)   St Anne's Avengers Red   vs   St Anne's Avengers Blue  
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Bayside Raiders Knoop-Griffin   vs   Derinya Draculas  
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Lazer Boyz   vs   Woodlands Warriors Pacers  
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A)   Lazer Bros   vs   Skye Sonics - Paratene  
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Skye Sonics - Smith   vs   Belvedere Breakers - Stuckey  
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - C1)   St Jude's Flames   vs   Mt Eliza Meteors - Atkinson  
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Force   vs   Overport Cavaliers  
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - D)   Langwarrin Wildcats Storm   vs   FHS Williams  
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3)   Mt Eliza Meteors - Prendergast   vs   The Shadows Sharks  
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D1)   Mt Eliza Meteors - Schonfelder   vs   FHS Falcons  
30/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FB Bulls   vs   Ballam Park Boomers (Johnston)  
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   The Magikarps   vs   I Can't Believe It's Not Butler  
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   No Fancy Stuff  
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Just Play Rattlers  
01/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Good Wide Open   vs   Shootyashot  
02/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Gomes   vs   Mt Eliza Meteors - Wade  
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   FHS Flames  
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   FB Rubies  
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Age! (Mon)   vs   Frankston Fastbreakers  
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   When's Smoko   vs   6 Bucks  
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Charlies Angles   vs   Tune Squad  
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   KP Giants Thomas  
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Sac Kings   vs   Jim's Balling  
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Silver Spurs  
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Wham!   vs   Chelsea Mudgutz  
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Venomenoms 2.0  
04/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   Rowellyn Rockets Goats  
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Rowellyn Rockets Gold   vs   Bobcats U16B Grant  
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Langwarrin Wildcats 76ers   vs   Bobcats U16B Browne  
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Best Buds   vs   Clueless  
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Shooting Stars  
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Space Jam (Trewhitt)  
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Ravens  
05/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Coastal Royals Gold   vs   Skye Sonics - Vella  
05/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FB All Stars   vs   Rowellyn Rockets Heat  
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Woodlands Warriors EMC   vs   Bobcats U21.2B  
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   STIGEF   vs   Byron Ballers  
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   bG  
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Heat   vs   Shakeyadrips  
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   The Velvet Fog  
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I want a McFlurry aye   vs   I Can't Believe It's Not Butler  
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   Hellcats  
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Franklin Turtles   vs   Silver County Knights  
08/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Monstars (Sun)  
09/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Wreckers   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Diamonds   vs   Mt Eliza Meteors - Rault  
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Swampies   vs   Woodleigh Jaguars  
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Score Review   vs   Team Goose  
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Everybody Love Everybody   vs   Port Royals  
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Senior Shadows   vs   Juicy Goombas  
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   Ball'n with ma bros  
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Sac Kings   vs   Vertical Smirk  
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   CD Dingoes  
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Upotipotpon Utopians   vs   Mini Me Giants (Tues)  
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Vipers   vs   The Peanuts  
11/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Grant   vs   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett  
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Derinya United   vs   Bayside Raiders Ulli  
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   FHS Breakerz  
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   No Ballers  
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Backcourt Violators   vs   The Team of Dreams  
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Awkward Turtles  
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Lesgoo  
12/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   The Ringerz   vs   Dad and Co  
12/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   KP Giants Cummins   vs   Bobcats U18.1B  
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Preston)   vs   Bobcats U18.2B  
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   TMC   vs   Below average  
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Flames   vs   Brick City  
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Hoops I Did It Again   vs   Gecko's  
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bayside Sonics   vs   Age! (Thurs)  
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Bulls   vs   I want a McFlurry aye  
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Franklin Turtles   vs   Burrito Bandits  
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Punjabi MC   vs   Monstars (Sun)  
15/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   Average Joes  
16/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   FHS Flames   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Rowellyn Rockets Wreckers   vs   Lazer Stars  
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2)   B'Lilly Ballers   vs   AirBallers  
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Everybody Love Everybody   vs   Crave  
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Senior Shadows   vs   Just Play Wolves  
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1)   Minimum Chips 2.0   vs   Club  
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Chelsea Mudgutz   vs   Duke Street  
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Easier Dubs  
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Mini Me Giants (Tues)   vs   Wham!  
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   The Peanuts  
18/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   vs   FHS Pirates  
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Derinya United   vs   Woodlands Warriors Legends  
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Awkward Turtles   vs   Jetts  
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Space Jam   vs   Shot Block Crusaders  
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Flying Saucy's  
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Clueless  
19/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Dragons   vs   FHS Frosty Ballers  
19/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Coastal Royals Gold   vs   Derinya Grizzlies  
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Bobcats U21B  
19/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   TMC   vs   The Rats  
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Mini Me Giants (Thurs)   vs   CPL  
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   Heat  
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   Back Hanners  
12/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Litt Up   vs   Bulls  
12/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Punjabi MC   vs   Just Play Rattlers  
12/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Burrito Bandits  
12/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Just Play Dragons   vs   Sunday Sesh  
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Everfkdaman   vs   Courgoes  
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Crave  
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Langy Boyz  
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   Super Troopers  
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Duke Street   vs   The Sac Kings  
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   Gaile's Finest  
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Redbacks Web (Tues)   vs   Jim's Balling  
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   The Peanuts  
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Ravens   vs   Clueless  
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Nothing But Net   vs   Best Buds  
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Awkward Turtles   vs   Flying Saucy's  
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Net Assets   vs   Space Jam (Trewhitt)  
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1)   Prince and the Revolution   vs   bG  
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   Team Untz  
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   Shakeyadrips  
16/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Air Ballers   vs   Byron Ballers  
19/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Spuds   vs   Hellcats  
19/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   Tiger Eyes  
19/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Good Wide Open   vs   Just Play Rattlers  
19/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Shootyashot  
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Frankston Fastbreakers   vs   Wolfpack  
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Team Boloz   vs   Everybody Love Everybody  
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Charlies Angles  
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   AirBallers  
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Glaciers   vs   Jim's Balling  
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Silver Spurs   vs   Neun Nyunts  
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   The Sac Kings  
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   CD Dingoes   vs   Gaile's Finest  
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   No Ballers   vs   Awkward Turtles  
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   NQR   vs   Backcourt Violators  
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Flying Saucy's   vs   Gelogenics  
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   The Jordies  
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1)   The Warriors   vs   Flames  
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Dabasaurs   vs   Davy Jones' Locker  
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Gecko's   vs   Rack Bros  
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Washington Generals   vs   STIGEF  
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Vertical Smirk   vs   Jim's Balling  
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   CD Dingoes   vs   Classic Stitch-up's  
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Redbacks Web (Tues)   vs   Wham!  
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   Venomenoms 2.0  
29/01/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Spurs   vs   FHS Pirates  
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   Skye Sonics - Tigers  
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   St John's Jets   vs   Derinya United  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   Flying Saucy's  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Bin Chickens  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   The Jordies  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Ballerz'   vs   Space Jam (Trewhitt)  
30/01/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Bobcats U18.2B   vs   FHS Frosty Ballers  
30/01/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Rowellyn Rockets Heat   vs   Space Jam  
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FB All Stars   vs   Langwarrin Wildcats Splashers  
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Velvet Fog   vs   The Dabasaurs  
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Monstars   vs   Mini Me Giants (Thurs)  
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   Heat  
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Byron Ballers   vs   Back Hanners  
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   ShamWow   vs   No Fancy Stuff  
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Good Wide Open   vs   Franklin Turtles  
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Shootyashot  
02/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Punjabi MC  
03/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Gomes   vs   Rowellyn Rockets Wreckers  
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (Panthers)   vs   Ballam Park Boomers (O'Donohue)  
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Woodlands #SWAGGERS  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Team Goose   vs   Age! (Mon)  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Old Skool Ballerz (Mon)   vs   When's Smoko  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Just Play Wolves   vs   Tropics  
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   AirBallers   vs   Ball'n with ma bros  
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Wham!   vs   Blazers  
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Easier Dubs   vs   Honey Badgers  
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Mini Me Giants (Tues)   vs   Vertical Smirk  
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D3)   The Reapers   vs   Don't Make Us Run  
05/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Tigers   vs   Langwarrin Wildcats Spurs  
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Breakerz   vs   FB Crusaders  
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Langwarrin Wildcats 76ers   vs   Bobcats U16.2B  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   Gelogenics  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Squirtle Squad   vs   Net Assets  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Ravens   vs   Nothing But Net  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Clueless   vs   Monstars  
06/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Dad and Co   vs   FHS Frosty Ballers  
06/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FHS Lords   vs   FB All Stars  
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Woodlands Warriors EMC   vs   FB Crusaders  
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Air Ballers   vs   The Velvet Fog  
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Flaming Moes   vs   Prince and the Revolution  
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   5 Guys Burgers and Fries  
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   STIGEF   vs   Team Untz  
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Velvet Thunder   vs   GKP Renegades (Sunday)  
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Punjabi MC  
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Monstars (Sun)   vs   Franklin Turtles  
09/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Average Joes   vs   Aquaballers  
10/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Lazer Stars   vs   Woodleigh Vipers  
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Mt Eliza Meteors - Gibson   vs   KP Giants Hunter  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Club   vs   Score Review  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   The Nook   vs   Old Skool Ballerz (Mon)  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Senior Shadows   vs   The G.O.A.T.S  
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   B'Lilly Ballers   vs   Super Troopers  
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   The Sac Kings  
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   Honey Badgers  
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   Upotipotpon Utopians  
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Gaile's Finest   vs   Slammers  
12/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Woodlands Warriors Jammers   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   Skye Sonics - Tigers  
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16B Browne   vs   Langwarrin Wildcats 76ers  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Flying Saucy's   vs   The Jordies  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B)   No Ballers   vs   Gelogenics  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Ballerz'   vs   NQR  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Best Buds   vs   Satday Squad  
13/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Dad and Co   vs   Derinya Grizzlies  
13/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Rowellyn Rockets Heat   vs   FB All Stars  
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Langwarrin Wildcats Shooters   vs   Bobcats U18B Allars  
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Washington Generals   vs   Air Ballers  
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Steamed Hams   vs   The Warriors  
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   Rack Bros  
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Back Hanners   vs   Davy Jones' Locker  
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   BAH   vs   Velvet Thunder  
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Burrito Bandits   vs   Punjabi MC  
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Monstars (Sun)   vs   Andy's Angels  
16/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Sunday Sesh   vs   Misfits  
17/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   Rowellyn Rockets Wreckers  
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Langwarrin Wildcats Stars   vs   FB Emeralds  
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Mt Eliza Meteors - Wade  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Courgoes   vs   Minimum Chips 2.0  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Crave   vs   When's Smoko  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Kukus   vs   Juicy Goombas  
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   B'Lilly Ballers   vs   Powercables  
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Chelsea Mudgutz   vs   Blazers  
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   Feanos  
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   The Glaciers   vs   Mini Me Giants (Tues)  
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Slammers  
19/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2)   St John's Jets   vs   Bayside Raiders Ulli  
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   Skye Sonics - Tigers   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   Frankston Wolves  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   Gelogenics  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Nothing But Net  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Awkward Turtles  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Satday Squad  
20/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   PBBC U18B Raiders   vs   Dad and Co  
20/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Woodleigh Wizards   vs   FHS Lords  
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Woodleigh Panthers  
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   Byron Ballers   vs   Washington Generals  
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Los Swas   vs   Monstars  
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Rack Bros   vs   Heat  
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   The Dabasaurs  
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I want a McFlurry aye   vs   GKP Renegades (Sunday)  
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Tiger Eyes   vs   Just Play Dragons  
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Burrito Bandits   vs   Good Wide Open  
23/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Punjabi MC  
24/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   Woodlands Warriors Swish   vs   Skye Sonics - Gunn  
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   St Joachim's Panthers   vs   Woodleigh Vipers  
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   FB Emeralds   vs   Woodleigh Jaguars  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Wolfpack   vs   Everfkdaman  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   Turkeys   vs   The Nook  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   Tune Squad   vs   Just Play Wolves  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   ZF  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Duke Street   vs   The Glaciers  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Silver Spurs  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Mini Me Giants (Tues)   vs   Jim's Balling  
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   Peninsula Bears  
26/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bayside Raiders Ulli   vs   Bobcats U16B Browne  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   FB Crusaders  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Vipers   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Awkward Turtles   vs   Jetts  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   The Team of Dreams   vs   Squirtle Squad  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   No Ballers  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Ravens  
27/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Langwarrin Wildcats Rebels   vs   Space Jam  
27/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Tonks)   vs   Dad and Co  
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   FHS Cookies & Kareem   vs   Bobcats U21.2B  
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   STIGEF   vs   Byron Ballers  
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   Brick City   vs   Flaming Moes  
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Easy Dubs   vs   Hoops I Did It Again  
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Davy Jones' Locker   vs   The Velvet Fog  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I Can't Believe It's Not Butler   vs   The Magikarps  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Just Play Rattlers   vs   Silver County Knights  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Good Wide Open  
01/03/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   No Fancy Stuff   vs   Downtown Funky Stuff  
02/03/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B)   Lazer Stars   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Bayside Raiders Gomes   vs   St Joachim's Panthers  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Mt Eliza Meteors - Gibson  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1)   Age! (Mon)   vs   Frankston Fastbreakers  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D2)   6 Bucks   vs   Crave  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D3)   The Zombies   vs   Langy Boyz  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2)   ZF   vs   Powercables  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Upotipotpon Utopians  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Stay in Yo Lane  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   Vertical Smirk  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   CD Dingoes  
04/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   FHS Squad  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   FHS Vipers  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   FB Cavaliers   vs   Hoopsters  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Gelogenics  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Shot Block Crusaders   vs   Ballerz'  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   No Ballers  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Lesgoo  
05/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FB All Stars   vs   Space Jam  
05/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Tonks)   vs   The Ringerz  
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   Derinya Legends   vs   FHS Lords  
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bayside Sonics   vs   The Young Bloods  
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   CPL   vs   Steamed Hams  
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   5 Guys Burgers and Fries   vs   Hoops I Did It Again  
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1)   Bannos Bulls   vs   Low Expectations  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Jim's Balling   vs   Vertical Smirk  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Easier Dubs  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D2)   Blazers   vs   Mini Me Giants (Tues)  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Miami Trainees  
11/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   Rowellyn Rockets Goats  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   FB Cavaliers   vs   Derinya United  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Hoopsters   vs   Woodlands Warriors Legends  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B)   Gelogenics   vs   Flying Saucy's  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Kobe Kwan Kanobi  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   Wii Not Fit!  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Clueless  
12/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   PBBC U18B Raiders  
12/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   KP Giants Cummins   vs   Langwarrin Wildcats Splashers  
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Woodleigh Panthers   vs   FB Raptors  
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2)   The Velvet Fog   vs   Washington Generals  
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1)   bG   vs   Los Swas  
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B)   Oilers   vs   Easy Dubs  
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2)   Team Untz   vs   Back Hanners