Frankston Crt #2

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 66     No Fancy Stuff   def.   Just Play Dragons 19 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 26     ShamWow   def. by   Aquaballers 40 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 64     Burrito Bandits   def.   Just Play Rattlers 14 
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 31     FB Black Bears   def.   Channel 6 News 17 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 43     Ninkasi   def.   GAMtime Lakers 28 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 56     Blaze   def.   Gladiators 36 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 33     Swamp Donkeys   def. by   Moose Knuckles 38 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 30     Vipers   def. by   Peninsula Bears 46 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 36     Gaile's Finest   def.   Those Guys 23 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) Dads Army   def. by   PBBC The Oilers 20 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 45     Pump   def.   TSG 29 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 32     Jetts   def. by   Wii Not Fit! 44 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 25     Bayside Bandicoots   def.   Alley-Oopsies 21 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 37     Ravens   def.   Chicken Noodle Hoops 25 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 46     Slayin Saiyans   def. by   Tune Squad 52 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 46     The Velvet Fog   def.   The Dabasaurs 40 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 53     Oilers   def.   Flames 36 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 52     The Magikarps   def.   Velvet Thunder 39 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 25     Tiger Eyes   vs   No Fancy Stuff 25 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 52     Aquaballers   def.   Sunday Sesh 33 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2) 58     Super Troopers   def.   Powercables 42 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 36     Who's Hook   def. by   JPS Blues 41 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 33     FB Black Bears   def.   GAMtime Lakers 25 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 24     Channel 6 News   def. by   Blaze 38 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 28     Stay in Yo Lane   def. by   The Peanuts 47 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D3) 29     Southside Vikings   def. by   Jack's Angels 30 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 81     Honey Badgers   def.   Classic Stitch-up's 44 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 32     Alley-Oopsies   def. by   Satday Squad 53 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 28     Organised Confusion   def. by   Pump 30 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 25     No Ballers   def.   Clueless 18 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 46     Area 51   def.   TSG 34 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 46     Dropkick Murphys   def.   Karingal Knights 24 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 42     The Velvet Fog   def.   Air Ballers 34 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 29     bG   def. by   Hoops I Did It Again 74 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 44     Misfits   def.   No Fancy Stuff 39 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 20     ShamWow   def. by   Spuds 29 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 53     Burrito Bandits   def.   Andy's Angels 45 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 40     Mills Squad   def.   Channel 6 News 34 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 41     Powercables   vs   B'Lilly Ballers 41 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 25     GAMtime Lakers   def. by   Blaze 53 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 38     Steph's Chefs   def. by   FB Black Bears 49 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 47     Venomenoms 2.0   def. by   Skye Bombers 49 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 39     Slammers   def.   The Gaels 24 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 33     Blazers   def.   Mad Ballers 17 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 44     Satday Squad   def.   TSG 43 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 11     Flounders   def. by   Sippers 14 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 45     Awkward Turtles   def.   The Jordies 26 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 30     Randoms   def.   Jaguars 22 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 65     5 Guys Burgers and Fries   def.   Gecko's 41 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 41     Byron Ballers   def.   Washington Generals 19 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2) 55     The Knights   def.   Slayin Saiyans 29 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 9     St John's Jaguars U/8 Boys Gold   def. by   St Joachim's Panthers - 8 19 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 16     Derinya Bulls   def.   Lazer Blitz 13 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 4     Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Woodlands Warriors Super Heroes 20 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 20     Coastal Royals White   def.   Bobcats U08G 10 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 8     Derinya Ladybirds   def.   Lazer Dreams
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 16     Bobcats U10.5B   def. by   Woodlands Warriors Bulls 22 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B1) 17     PBC Thunder   def. by   Derinya Fire 26 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2) 45     Belvedere Breakers - Unwin   def.   Lazer Ninjas 14 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2) 52     St Jude's Flames Gold   def.   Mt Eliza Meteors - Sheppard 12 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C3) 20     St Jude's Flames Green   def. by   Mt Eliza Meteors - Taafe 24 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2) 28     FB Bulls   def. by   Woodleigh Wookiees 33 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1) 28     Bobcats U14B Comerford   def.   Woodlands Warriors X 24 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 32     Bobcats U14.5B   def. by   Woodlands Warriors Red 37 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - C1) 12     Bobcats U14.1G   def. by   PBC Pumas 28 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 37     Franklin Turtles   def. by   Punjabi MC 42 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 40     Spuds   def.   Tiger Eyes 15 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 53     No Fancy Stuff   def.   Sunday Sesh 47 
13/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 44     Pratt & Co   def.   Downtown Funky Stuff 24 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 39     Blaze   vs   Steph's Chefs 39 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 37     GAMtime Lakers   def. by   Mills Squad 52 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 21     ZF   def. by   Super Troopers 49 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 42     Channel 6 News   def.   Gladiators 32 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 57     Skye Bombers   def.   Miami Trainees 41 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 27     Those Guys   def. by   Feanos 34 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 29     Dads Army   def.   Jack's Angels 20 
15/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B) 40     Gaile's Finest   def. by   Easier Dubs 43 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 45     Area 51   def.   Organised Confusion 38 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 42     Ice Vipers   def.   Alley-Oopsies 36 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 44     Jetts   def.   Clueless 29 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 59     Pump   def. by   Satday Squad 63 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 26     The Easy Beats   def. by   Dropkick Murphys 30 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C2) 59     The Dabasaurs   def.   The Bean Bag Boys 37 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 39     Gecko's   def.   Rack Bros 29 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3) 22     Woodlands Warriors Unicorns   def.   Bayside Raiders Williamson
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 2     Woodlands Warriors Super Heroes   def. by   Woodlands Warriors Thunder 10 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 4     Lazer Dreams   def.   Derinya Gems
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 16     Lazer Dragons   vs   St Jude's Flames 16 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 6     St John's Jaguars U/8 Girls   def.   Derinya Dashers
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 5     Bobcats U10.5B   def. by   Langwarrin Wildcats Razor Blades
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2) 18     Lazer Sharks   def. by   Bobcats U12.3B 19 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2) 27     Bayside Raiders Gaskell   def.   Derinya Stars 10 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2) 40     FB Celtics   def.   Derinya Lightning Strikes
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - D2) 10     Lazer Angels   def. by   FB Phoenix 11 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2) 22     Langwarrin Wildcats Sharks   def. by   Lazer Nitro 28 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - D3) 35     St Joachim's Panthers   def.   PBBC U14B Rhinos 18 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 35     Bobcats U14.5B   def. by   FB United 44 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - C1) 31     Bobcats U14G Bugeja   def.   Bayside Raiders Dave 18 
20/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 30     Just Play Rattlers   def. by   Monstars (Sun) 46 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 35     Aquaballers   def.   Downtown Funky Stuff 28 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 48     Punjabi MC   def. by   Andy's Angels 54 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 34     Pratt & Co   def. by   Charged 45 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1) 20     Zingoes   def. by   Dead Giveaway 31 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 20     Who Needs J   def. by   Vicious nd Delicious 27 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 41     Mills Squad   def.   Blaze 36 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 38     FB Black Bears   def. by   Ninkasi 45 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 22     Jaguars   def. by   Clueless 40 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 56     Dribbling Mess   def.   Roadrunners 33 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 30     No Ballers   def. by   Jetts 34 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 59     Chicken Dippers   def.   Bayside Bandicoots 32 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 27     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall 20 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 5     Derinya Giants   def. by   Lazer Jets
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) Derinya Gems   def. by   Derinya Ladybirds
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) Rowellyn Rockets Bolt   def. by   Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen 42 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 6     Rowellyn Rockets Launchers   def.   St John's Jaguars U/8 Girls
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - B) 16     Woodlands Warriors Butterflies   def.   FB Sapphires
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - A) 29     Bobcats U12B Brady   def. by   Mt Eliza Meteors - Orth 47 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2) 29     Rowellyn Rockets Rockers   def. by   Woodlands Warriors Wolves 49 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2) 14     Skye Sonics - Morton   def.   Woodlands Warriors Rockets 11 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 31     Bobcats U12B Brown   def.   Rowellyn Rockets Rovers 27 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2) 51     Belvedere Breakers - Polglase   def.   FB Bulls 35 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 52     Woodlands Warriors Crystals   def.   Mt Eliza Meteors - Carr 28 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 43     Bayside Raiders Richard   def.   Woodlands Warriors Red 20 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 41     Ballam Park Boomers (Smead)   def.   FHS Force 39 
27/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 27     Talking Dribble   def. by   Hellcats 36 
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 30     Misfits   def. by   ShamWow 45 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 50     Snacc Attacc   def.   Frost 31 
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 62     The Rookies   def.   Pratt & Co 32 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 62     Steph's Chefs   def.   Who's Hook 38 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 45     The Drizzly Bears   def.   Anti Ranga 34 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 28     Channel 6 News   def. by   JPS Blues 50 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 50     FB Black Bears   def.   Windsox 45 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C) 30     Bin Chickens   def.   Dazzling Divas 21 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 22     Roadrunners   def.   Flounders
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 26     Gelogenics   def.   Wii Not Fit! 21 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 43     The Moto Moto's   def.   Organised Confusion 32 
06/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 43     Langwarrin Wildcats Strikers   def. by   FHS Breakerz 80 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 35     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   St Joachim's Panthers - 4 28 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 21     FHS Pirates   def. by   Bobcats U16B Grant 26 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 13     Flounders   def. by   Peninsula Dolphins 41 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 31     Bin Chickens   def.   Sunrises 19 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 51     Flying Saucy's   def.   Awkward Turtles 23 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 48     Area 51   def.   Ice Vipers 38 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 2     Derinya Bulls   def. by   Lazer Dragons 10 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 8) 2     KP Giants - U8.1   def. by   Derinya Dangers 23 
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 10     Skye Sonics - McCann   vs   Derinya Ladybirds 10 
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 18     Woodlands Warriors Ninjas   def.   St Anne's Avengers Red
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 23     Rowellyn Rockets Launchers   def.   Derinya Dashers
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - D1) 19     Bobcats U10.5B   def.   Bayside Raiders Mason 17 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - A) 45     Mt Eliza Meteors - Orth   def.   Bobcats U12B Wright 15 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2) 12     Bobcats U12.1B   def. by   Bayside Raiders Gaskell 24 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - C2) 24     PBC Strikers   def.   Bobcats U12.2B 18 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 31     PBC Thunder   def. by   Derinya Bullets 35 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2) 35     Woodlands Warriors Klein   def.   Bobcats U14.1B 22 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 22     Rowellyn Jets   def. by   Woodlands Warriors Nuggets 24 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 17     Woodlands Warriors Sweats   def. by   Woodlands Warriors Giants 47 
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - B) 34     Rowellyn Rockets Gems   def.   Woodlands Warriors Fire 33 
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men) 40     Good Wide Open   def. by   Silver County Knights 64 
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 20     Just Play Dragons   def. by   Average Joes 72 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 40     Pratt & Co   def. by   Talking Dribble 46 
10/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 52     Phoenix Firebirds   def.   The Rookies 40 
11/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C) 20     PBC Pumas   def. by   FB Opals 26 
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 33     FB Rubies   def.   Woodleigh Jaguars 24 
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A ) 53     FB Diamonds   def.   Woodlands Warriors Swish 39 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 47     Ballers   def.   Dave 36 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 38     Windsox   def. by   Blaze 49 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 58     JPS Blues   def.   Steph's Chefs 50 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 32     Who's Hook   def. by   Mills Squad 52 
13/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 26     Skye Sonics - Tigers   def. by   Rowellyn Rockets Goats 42 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 37     KP Giants Rovers   def. by   FHS Ballers 42 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D) 15     Langwarrin Wildcats Spurs   def. by   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 29 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2) 48     Peninsula Dolphins   def.   The Airballers 13 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 20     Sunrises   def. by   Burra's 28 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 39     The Tropics   def.   The Jordies 26 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 26     Alley-Oopsies   def. by   East High Wildcats 39 
18/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Noonan   vs   Skye Sonics - Gunn  
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Keating   vs   Skye Sonics - Corrigan  
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay - Black   vs   Mt Eliza Meteors - Rault  
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Windsox  
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Orange Justice   vs   Razorlight  
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Steph's Chefs   vs   Ninkasi  
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   JPS Blues  
20/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   Skye Sonics - Tigers   vs   KP Giants Alderson  
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Frankston Flyers   vs   St Anne's Avengers  
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Langwarrin Wildcats Tigers   vs   FHS Pirates  
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Bin Chickens  
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   The Airballers   vs   Just Play Sharks  
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   Flying Saucy's  
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Pump   vs   Chicken Dippers  
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Storm Sapphires   vs   Derinya Dashers  
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Bobcats U08.4   vs   Langwarrin Wildcats Jaguars  
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Derinya Dark Birds   vs   Overport Devils  
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Derinya Dukes   vs   Bobcats U08.6  
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Skye Sonics - McCann   vs   Derinya Gems  
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - D1)   Derinya Shooting Stars   vs   PBBC U10G Sandhurst Storm  
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - A)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Bobcats U12B Killingsworth  
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Rowellyn Rockets Rockers   vs   Bobcats U12.1B  
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - Emmett   vs   FB Cavaliers  
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C1)   Lazer Ninjas   vs   Overport Cavaliers  
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Mt Eliza Meteors - Keegan   vs   Woodlands Warriors Heat  
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A)   Woodlands Warriors Nuggets   vs   Mt Eliza Meteors - Carr  
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Wizards   vs   Skye Sonics - Vella  
23/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   NPIRE Demons   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Monstars (Sun)  
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   Sunday Sesh  
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Snacc Attacc  
24/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   The Rookies   vs   Charged  
25/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Gunn   vs   Woodlands Warriors Swish  
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebels   vs   Rowellyn Rockets Rebounders  
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Phoenix   vs   FB Diamonds  
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   Mills Squad  
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Comeback Kings   vs   Who Needs J  
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Windsox   vs   Channel 6 News  
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   FB Black Bears  
27/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   Frankston Wolves  
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Woodlands Warriors Jammers   vs   Langwarrin Wildcats Spurs  
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16.4B   vs   Bayside Raiders Jake  
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Randoms  
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Sippers   vs   Just Play Sharks  
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   Awkward Turtles  
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   The Moto Moto's   vs   Bayside Bandicoots  
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Storm Sapphires   vs   Rowellyn Rockets Launchers  
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Lazer Dreams   vs   Derinya Gems  
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 8)   Bobcats U08.2B   vs   Overport Storm  
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 6)   Rowellyn Rockets Bolt   vs   Woodlands Warriors Ninjas  
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2)   Overport Devils   vs   Langwarrin Wildcats Panthers  
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Vikings   vs   Skye Sonics - Ericksen  
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - A)   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   vs   Bobcats U12B Tigers  
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - B2)   Woodlands Warriors Wolves   vs   Belvedere Breakers - Unwin  
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - D3)   Mt Eliza Meteors - Robinson   vs   Bayside Raiders McLaren  
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1)   Bayside Raiders Gaskell   vs   Storm Thunder  
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - B2)   Belvedere Breakers - Polglase   vs   Ballam Park Boomers (Green Machine)  
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A)   Skye Sonics - Gunn   vs   Rowellyn Rockets Devils  
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A)   FB Strikers   vs   Woodlands Warriors Sweats  
30/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - B)   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   KC Warriors  
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Monstars (Sun)   vs   Burrito Bandits  
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   ShamWow   vs   Tiger Eyes  
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Pratt & Co  
01/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Talking Dribble  
02/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Diamonds   vs   Skye Sonics - Gunn  
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Woodleigh Vipers  
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay - Black   vs   Skye Sonics - Noonan  
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Who's Hook   vs   Channel 6 News  
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   The Drizzly Bears   vs   Vicious nd Delicious  
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Steph's Chefs   vs   Gladiators  
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   Windsox  
04/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Breakerz   vs   Skye Sonics - Tigers  
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Skye Sonics - Dowell  
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Comerford   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Mumma Bulls   vs   Dazzling Divas  
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Nothing But Netflix   vs   Sippers  
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   No Ballers   vs   Gelogenics  
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Area 51   vs   Organised Confusion  
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Just Play Rattlers   vs   Burrito Bandits  
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   No Fancy Stuff   vs   Average Joes  
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   The Rookies   vs   Talking Dribble  
08/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Aquaballers   vs   ShamWow  
09/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Phoenix   vs   Skye Sonics - Gunn  
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   PBC Pumas   vs   Skye Sonics - Corrigan  
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   FB Rubies  
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Blaze  
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Ballers   vs   Anti Ranga  
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   Windsox  
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   Who's Hook  
11/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   FHS Vipers  
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   FHS Squad   vs   Woodlands Warriors Jammers  
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bayside Raiders Jake   vs   FB Raptors  
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Jaguars  
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Purple Panthers   vs   Nothing But Netflix  
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Flying Saucy's   vs   Wii Not Fit!  
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Alley-Oopsies   vs   Ice Vipers  
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   Phoenix Firebirds  
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Aquaballers   vs   Sunday Sesh  
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   The Rookies   vs   Spuds  
15/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Shootyashot   vs   Just Play Rattlers  
16/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Noonan   vs   Woodlands Warriors Swish  
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Keating   vs   Rowellyn Rockets Rebounders  
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Mt Eliza Meteors - Gibson  
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   FB Black Bears   vs   Steph's Chefs  
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Orange Justice   vs   Dave  
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   Ninkasi  
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Blaze   vs   Who's Hook  
18/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   Rowellyn Rockets Goats  
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   FHS Ballers   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   Bobcats U16B Comerford  
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Jaguars   vs   Burra's  
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Dribbling Mess   vs   Purple Panthers  
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   No Ballers  
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Pump   vs   East High Wildcats  
12/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Snacc Attacc   vs   Phoenix Firebirds  
12/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   Tiger Eyes  
12/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hellcats   vs   The Rookies  
12/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Franklin Turtles   vs   Shootyashot  
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   FB Black Bears   vs   Blaze  
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Comeback Kings   vs   Razorlight  
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Ninkasi  
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   Channel 6 News  
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Jaguars   vs   Mumma Bulls  
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Savages   vs   The Jordettes  
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Gelogenics  
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Roadrunners   vs   Dribbling Mess  
19/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Punjabi MC   vs   Franklin Turtles  
19/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Just Play Dragons   vs   No Fancy Stuff  
19/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Charged  
19/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   The Rookies   vs   Hot Mess  
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   Ninkasi  
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Vicious nd Delicious   vs   Who Needs J  
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   FB Black Bears   vs   JPS Blues  
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Channel 6 News   vs   Windsox  
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Mumma Bulls   vs   Randoms  
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Flounders   vs   Roadrunners  
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   Jetts  
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Organised Confusion   vs   The Moto Moto's  
29/01/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FHS Breakerz   vs   Langwarrin Wildcats Strikers  
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Woodlands Warriors Thunder   vs   FB Raptors  
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Bobcats U16.2B   vs   Mt Eliza Meteors - Goodwill  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Dazzling Divas  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Peninsula Dolphins   vs   Flounders  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   No Ballers  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Ice Vipers   vs   Area 51  
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Pratt & Co   vs   Phoenix Firebirds  
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   Aquaballers  
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   GKP Renegades (Sunday)   vs   Wildcats  
02/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Hellcats  
03/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Langwarrin Wildcats Stars   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebels   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Gunn   vs   Mt Eliza Meteors - Rault  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3)   Anti Ranga   vs   The Drizzly Bears  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B)   Who's Hook   vs   Steph's Chefs  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   Channel 6 News  
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   Blaze  
05/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   Frankston Wolves  
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   KP Giants Rovers   vs   Skye Sonics - Dowell  
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16.3B   vs   Rowellyn Rockets Gold  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Nothing But Netflix   vs   Dribbling Mess  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Clueless  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   Awkward Turtles  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   East High Wildcats   vs   Alley-Oopsies  
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   ShamWow   vs   Misfits  
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   Snacc Attacc  
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hellcats   vs   Talking Dribble  
09/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Good Wide Open   vs   Andy's Angels  
10/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   FB Opals   vs   PBC Pumas  
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Woodleigh Jaguars  
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   Woodlands Warriors Swish   vs   FB Diamonds  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Blaze   vs   Windsox  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Dave   vs   Ballers  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   Who's Hook  
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Steph's Chefs   vs   JPS Blues  
12/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   Langwarrin Wildcats Strikers   vs   FB Crusaders  
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   KP Giants Rovers   vs   FHS Eagles  
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16B Frankston Flyers   vs   Woodlands Warriors Thunder  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Just Play Sharks   vs   The Airballers  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C)   Bin Chickens   vs   Randoms  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Tropics   vs   Jetts  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Chicken Dippers   vs   Pump  
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Silver County Knights   vs   Good Wide Open  
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Average Joes   vs   Just Play Dragons  
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Pratt & Co  
16/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Spuds   vs   Charged  
17/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Woodlands #SWAGGERS   vs   KP Giants Hunter  
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   Skye Sonics - Corrigan   vs   Rowellyn Rockets Keating  
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   Mt Eliza Meteors - Rault   vs   Rowellyn Mockingjay - Black  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Windsox   vs   Gladiators  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Razorlight   vs   Orange Justice  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   Steph's Chefs  
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   JPS Blues   vs   Mills Squad  
19/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   FB Crusaders   vs   FHS Vipers  
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16.4B   vs   FHS Eagles  
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Rowellyn Rockets Gold   vs   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Jaguars  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Sippers   vs   Just Play Sharks  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   The Moto Moto's   vs   Bayside Bandicoots  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Jetts   vs   No Ballers  
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Monstars (Sun)   vs   Silver County Knights  
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Sunday Sesh   vs   Downtown Funky Stuff  
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Snacc Attacc   vs   Hot Mess  
23/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men)   Just Play Rattlers   vs   Andy's Angels  
24/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Diamonds   vs   FB Phoenix  
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bayside Raiders de Haan   vs   Bobcats U21G  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   Windsox   vs   Who's Hook  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Who Needs J   vs   Comeback Kings  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Blaze   vs   Mills Squad  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Ninkasi   vs   FB Black Bears  
26/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   Rowellyn Rockets Goats  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Langwarrin Wildcats Blazers  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Grant   vs   FHS Pirates  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Dazzling Divas   vs   Bin Chickens  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Nothing But Netflix   vs   Sippers  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   Gelogenics  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Area 51   vs   Organised Confusion  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Men)   Burrito Bandits   vs   Monstars (Sun)  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Tiger Eyes   vs   ShamWow  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Spuds  
01/03/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   Talking Dribble  
02/03/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   FB Opals  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Mt Eliza Meteors - Rault   vs   Woodlands Warriors Swish  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay - Black   vs   Skye Sonics - Noonan  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B)   FB Black Bears   vs   Blaze  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   The Drizzly Bears   vs   Vicious nd Delicious  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Gladiators   vs   Ninkasi  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   Channel 6 News  
04/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   KP Giants Alderson   vs   FHS Breakerz  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   FHS Ballers   vs   KP Giants Rovers  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   vs   Langwarrin Wildcats Spurs  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women C)   Sunrises   vs   Bin Chickens  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Alley-Oopsies   vs   Ice Vipers  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Awkward Turtles   vs   Flying Saucy's  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Purple Panthers   vs   Nothing But Netflix  
11/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B)   Skye Sonics - Tigers   vs   FHS Vipers  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Anne's Avengers   vs   Bobcats U16B Frankston Flyers  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - D)   FHS Pirates   vs   Langwarrin Wildcats Tigers  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Panthers   vs   Mega Minx  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B)   The Jordies   vs   The Tropics  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Dribbling Mess   vs   Purple Panthers  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Shooting Stars   vs   Nightstalkers