Field 6

Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
15/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's C Grade) 7     Pirates   def.   Touch 'n Go
22/10/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) Raiders U16   def. by   Cats
22/10/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 5     Cats   def.   West Tigers U16s
22/10/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 5     St Thomas U16   def.   Eels Blue U16
22/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Women's Open) 10     Everybody Loves Georgia Brown   def.   Touch Sensitive
29/10/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 3     Eels Blue U16   def.   Titans U16
29/10/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 6     Eels U16   def.   Mitcham Primary U16
29/10/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 5     Raiders U16   def.   Mitcham Primary U16
29/10/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's E Grade) 14     THE CROM   def.   Junior Shufflers
05/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 4     Titans U16   def.   Mitcham Primary U16
05/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) West Tigers U16s   def. by   Titans U16
05/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 9     Eels U16   def.   Raiders U16
12/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 3     Raiders U16   def.   West Tigers U16s
12/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 4     Cats   def.   Eels Blue U16
12/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 2     St Thomas U16   def.   Titans U16
12/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Women's Open) 12     Everybody Loves Georgia Brown   def.   Touch Sensitive
19/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) Titans U16   def. by   Eels U16
19/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) West Tigers U16s   def. by   Eels U16
19/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 3     Titans U16   def.   Eels Blue U16
19/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's D Grade) 7     Shufflers   def.   SAAS
26/11/19 (Tue) 17:35 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 6     Titans U16   def.   West Tigers U16s
26/11/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 5     Eels Blue U16   def.   West Tigers U16s
26/11/19 (Tue) 18:25 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition) 5     Eels Blue U16   def.   Raiders U16
26/11/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's D Grade) 4     SAAS   def. by   Touch 'n Go 12 
03/12/19 (Tue) 18:00 (2019 Under 16's Term 4 Junior Competition)   Cats   vs   Eels U16  
03/12/19 (Tue) 18:50 (19/20 Men's E Grade) 4     Gutsliders   def.   Junior Shufflers
05/12/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 3     Black Gold   def. by   Touch Sensitive
05/12/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) Blue Steel   def. by   Red Hot Chillis
10/12/19 (Tue) 18:30 (19/20 Men's D Grade) 3     Shufflers   def. by   Jaguarundies
10/12/19 (Tue) 19:20 (19/20 Men's Premier Grade) 5     Madd Dogs   def.   Crazy Camels
12/12/19 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 10     Hall of Shamers   def.   Divinyls
12/12/19 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 10     Try-rannosaurus Rex   def. by   Arab Steed Allstars 13 
07/01/20 (Tue) 18:30 (19/20 Men's E Grade) 5     Head Count   def.   THE CROM
07/01/20 (Tue) 19:20 (19/20 Men's D Grade) 9     The Football Foreys   def. by   Touch 'n Go 10 
16/01/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 3     Untouchables   def. by   Arab Steed Allstars 10 
16/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 9     Red Hot Chillis   def.   Cherries
23/01/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 7     Arab Steed Allstars   def.   Linebreakers
23/01/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 14     Dodgers Mixed   def.   Try-rannosaurus Rex
06/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 6     Untouchables   def.   Linebreakers
06/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed Premier Grade) 6     Arab Steed Allstars   def. by   Dodgers Mixed
13/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade) 9     Hall of Shamers   def.   Falcons
13/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 1     Cherries   def. by   The Yoggermullers
20/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 6     The Backhanders   def. by   Touch Sensitive
20/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade) 7     The Yoggermullers   vs   Blue Steel
27/02/20 (Thu) 18:15 (19/20 Thursday Mixed B/C Grade)   The Geese   vs   Touch Sensitive  
27/02/20 (Thu) 19:05 (19/20 Thursday Mixed D/E Grade)   Hall of Shamers   vs   Falcons  

Sydney Roosters

Thrive Physio Plus

Arkaba Hotel

Touchdowns
19/20 Men's Premier Grade
Send Offs
19/20 Men's Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Touchdowns
19/20 Men's C Grade
Send Offs
19/20 Men's C Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
19/20 Wednesday Mixed Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Touchdowns
19/20 Thursday Mixed Premier Grade
Send Offs
19/20 Thursday Mixed Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO