BSC/2

Venue Address
Boroondara Sports Complex
271C Belmore Road
Balwyn North
Map Reference
F5 46
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 4     Titans Fury   def. by   Titans Velocity 20 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Girls A/B) 6     Titans Liberty   def. by   Cougars Spirit 26 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys A/B) 19     Richmond Riots Jago   def.   KE Thunder
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 14     Falcons Freestylers   def.   KE Shooting Hearts 10 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 54     Cougars Firebirds   def.   Nightmares Strikers 22 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys C1) 33     Breakers Scorpions   def.   Shooters Magic 21 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U16 Girls A) 52     Breakers Impact   def.   Breakers Firebirds
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 8     KE Ninjas   def. by   Richmond Riots Canterbury 36 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Girls A/B) 2     Cougars Spirit   def. by   Breakers Breeze 12 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys A/B) 22     SCBC Ninja's   def.   Atoms Sharks 17 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 16     SCBC Rainbow Rocks   def.   Atoms Superstars 14 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 6     Falcons Freestylers   def. by   Titans Wings 16 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys B2) 23     Titans Raiders   def.   Cougars Bullets 19 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U16 Boys C2) 23     Nightmares Spagnol   def. by   Cougars Spurs 28 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 - Saturday U16 Boys D3) 28     SCBC Pistons   def. by   The Rodmen 46 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 - Saturday U16 Boys C1) 27     IC Giants   def. by   Breakers Raptors 38 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 - Saturday U18 Boys B) 36     IC Shooters   def.   IC Commandos 29 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 8     Shooters Saints   def. by   Richmond Riots Canterbury 10 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Girls A/B) 8     SCBC Dreamers   def. by   Breakers Gems 13 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys A/B) 10     Richmond Riots Yorkshire   def. by   Atoms Sharks 13 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 24     Titans Wings   def.   Atoms Superstars 22 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 28     SCBC Rainbow Rocks   def.   Titans Cyclones 10 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls B) 19     Titans Spirit   def.   KE Little Devils 14 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Girls A/A Res) 18     Titans Hoopers   def. by   Titans Eagles 36 
16/05/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 57     ROSEWOOD   def.   Sand1 55 
16/05/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 36     Pirates   def. by   Valhalla 66 
16/05/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 64     Washed Up   def.   The Ducks 31 
16/05/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 31     Thirsty Camels   def.   BIT Bulls 24 
16/05/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 37     Atoms Kookas   def. by   Reptars 50 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 12     Titans Fury   def. by   Atoms Thunder 9 48 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Girls A/B) 10     Breakers Gems   def. by   Richmond Riots Bridge 28 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys A/B) 2     Richmond Riots Yarra   def. by   SCBC Ninja's 36 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U10 Girls C) 16     Titans Showtime   def.   Cougars Unicorns
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 52     Cougars Firebirds   def.   SCBC Rainbow Rocks 21 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U12 Girls A/A Res) 9     Falcons Freestylers   def. by   Breakers Flight 26 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Boys A) 36     Titans Hornets   def. by   Titans Default 37 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Girls D2) 13     SCBC Diamond Flames   def. by   Titans Panthers 19 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U14 Boys D3) 29     Breakers Spiders   def.   KE Stars
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 - Saturday U16 Boys D3) 27     Richmond Riots Leeds   def.   Richmond Riots Deakin 23 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 - Saturday U16 Girls B1) 14     IC Spirit   def. by   Breakers Firebirds 67 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 - Saturday U18 Girls B) 37     Shooters Fulham   def.   Falcons Thunder 25 
18/05/19 (Sat) 19:30 (W19 - Saturday U18 Boys D) 31     Shooters Ic3y   def.   Breakers Nets 21 
23/05/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 28     The Ducks   def. by   Valhalla 41 
23/05/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 40     ROSEWOOD   def. by   Pirates 62 
23/05/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 51     Sand1   def. by   Varpas 64 
23/05/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 19     Sandi Ducks   def. by   Thirsty Camels 31 
23/05/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 51     Atoms Kookas   def.   Voodoo 45 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys D1) 10     Shooters Sharks   def.   Titans Scorpions
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys C3) 14     Breakers Young Guns   def.   SCBC Fire
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Girls C) 19     Nightmares Rebels   def.   Cougars Unicorns 17 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls B) 19     Falcons Pacers   def. by   KE Shooting Hearts 25 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys C2) 12     KE Lightning Bolts   def. by   Breakers Strike 20 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Girls D2) 12     Titans Panthers   vs   Breakers Gold 12 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Boys C1) 26     Titans Broncos   def. by   Breakers Scorpions 39 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys B3) 23     KE Sharp Shooters   def. by   Shooters Grandview 33 
30/05/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 29     Varpas   def. by   Washed Up 54 
30/05/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 55     Sand1   def. by   Pirates 89 
30/05/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 44     ROSEWOOD   def.   The Ducks 38 
30/05/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 31     Shooting Blanks   def. by   Extended Heads 41 
30/05/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 36     Angry Husbands (Wed)   def. by   Super Hot Fire 37 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Girls C) 14     Atoms Unicorns   def.   KE Rockettes
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys D1) 4     Titans Scorpions   def. by   Shooters Warriors 26 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Girls D) 10     Shooters Galaxy   def.   Cougars 36ers
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Boys D2) 12     Falcons Mavericks   def. by   Titans Bolts 24 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys D1) 14     KE Jaguars   def. by   Titans Bulls 15 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Boys B1) 25     Cougars Dragons   def. by   IC Cannons 36 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls C2) 19     Shooters Rathmines   def.   Shooters Lynx 12 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Girls C1) 10     Breakers Flash   def. by   Atoms Firebirds 21 
06/06/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 20     Pirates   def.   Varpas
06/06/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 41     Sand1   def.   The Ducks 30 
06/06/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 53     Valhalla   def.   Washed Up 42 
06/06/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 48     Germ Life   def.   Hawthorn Heat 35 
06/06/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 39     Rakija United   def.   Best Believe 32 
13/06/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 31     Sand1   def. by   Washed Up 43 
13/06/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 16     The Ducks   def. by   Varpas 28 
13/06/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 60     Valhalla   def.   ROSEWOOD 31 
13/06/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 31     Placid Aardwolves   def.   Germ Life 29 
13/06/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 57     Best Believe   def.   Voodoo 42 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys D1) 18     Titans Dynamo   def.   Shooters Warriors
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys C2) 20     Cougars Strikers   def.   Falcons Legends
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Girls D) 18     Titans Storm   def.   Richmond Riots Somerset 17 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Boys C2) 11     Titans Hurricanes   def. by   IC Ninjas 15 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls D1) 14     Shooters Diamonds   vs   Breakers Boost 14 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Boys C2) 17     KE Storm   def. by   Titans TNT 27 
20/06/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 34     ROSEWOOD   vs   Washed Up 34 
20/06/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 38     The Ducks   def. by   Pirates 53 
20/06/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 18     Varpas   def. by   Valhalla 44 
20/06/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 27     The Ballbreakers   def. by   Thirsty Camels 29 
20/06/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 30     Voodoo   def. by   Angry Husbands (Wed) 53 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys C3) 17     SCBC Fire   def.   Richmond Riots Electric
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Girls D) 12     Titans Leopards   vs   Titans Pumas 12 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Girls C) 20     Breakers Storm   def.   KE Unicorns
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Boys D3) 36     SA Dynamite   def.   Titans Strikers
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls C2) 11     Breakers Fury   def. by   Cougars Fever 19 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Girls C1) 12     Richmond Riots Willow   def. by   Atoms Frenchies 24 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls C1) 6     KE Sparklers   def. by   Titans Rampage 38 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys C1) 17     Titans Go   def. by   Breakers Scorpions 23 
27/06/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 27     Varpas   def. by   ROSEWOOD 52 
27/06/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 41     Sand1   def. by   Valhalla 71 
27/06/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 63     Pirates   def.   Washed Up 43 
27/06/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 24     Vic Fan Club BC   def.   Barnyard Bandits 23 
27/06/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 68     TEAM   def.   Super Hot Fire 44 
04/07/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) 40     Shooting Blanks   def.   Vic Fan Club BC 36 
04/07/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 25     The Ducks   def. by   Washed Up 37 
04/07/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 52     Sand1   def. by   ROSEWOOD 60 
04/07/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 20     Valhalla   def.   Pirates
04/07/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 40     TEAM   def. by   Rakija United 51 
11/07/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) 21     Placid Aardwolves   def. by   Thirsty Camels 34 
11/07/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 47     Varpas   def. by   Sand1 51 
11/07/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 33     Valhalla   def. by   The Ducks 40 
11/07/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 53     Pirates   def.   ROSEWOOD 43 
11/07/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 26     Panthers   def. by   Rakija United 61 
18/07/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) 43     Bag of Spuds   def.   The Ballbreakers 36 
18/07/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 24     The Ducks   def. by   ROSEWOOD 34 
18/07/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 71     Pirates   def.   Sand1 53 
18/07/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 53     Washed Up   def.   Varpas 38 
18/07/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 54     Best Believe   def.   Big Buckets 43 
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 13     Richmond Riots Canterbury   def. by   Shooters Saints 16 
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 54     Atoms Thunder 9   def.   Richmond Riots Eureka 10 
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys D) 12     Shooters Victory   def. by   Breakers Express 20 
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Boys C3) 8     SCBC Cobras   def. by   Titans Tremors 28 
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys B3) 16     Falcons Wizards   def. by   KE Blazers 41 
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Girls B) 22     SCBC Diamonds   def. by   KE Hearts 42 
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls B) 23     Titans Superstars   def.   Titans Hoopers 18 
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys D1) 25     Breakers Rebels   def.   Titans Jaguars 19 
25/07/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 30     Washed Up   def. by   Valhalla 52 
25/07/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 44     The Ducks   def.   Sand1 36 
25/07/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 58     Varpas   def. by   Pirates 83 
25/07/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 27     The Ballbreakers   def. by   BIT Bulls 29 
25/07/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 24     Big Buckets   def. by   Super Hot Fire 33 
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Girls A/B) 26     Breakers Gems   def.   SCBC Dreamers
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 20     SCBC Flames   def.   Shooters Saints
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys C1) 25     Cougars Mavericks   def.   Titans Trailblazers
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Boys D1) 15     Cougars Timberwolves   vs   Shooters Electric 15 
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls D2) 6     Titans Celtics   def. by   Titans Galaxy 11 
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Boys C2) 45     Breakers Blades   def.   Titans TNT 28 
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Boys D1) 10     Richmond Riots Kingston   def. by   Breakers Rampage 29 
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys C3) 32     IC Dragons   def.   Titans Fly
01/08/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) 29     BIT Bulls   def. by   Thirsty Camels 33 
01/08/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 33     Sand1   def. by   Washed Up 50 
01/08/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 45     Valhalla   def.   ROSEWOOD 36 
01/08/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 35     The Ducks   def.   Varpas 28 
01/08/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 57     TEAM   def.   Panthers 40 
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys D2) Breakers Chargers   def. by   Breakers Hot Shots 35 
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys C3) 18     SCBC Fire   def.   Falcons Flames
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys D) 10     Atoms Jets   def. by   KE Rockets 17 
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls D1) 8     Breakers Boost   def. by   Titans Heat
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys D1) 22     Breakers Fireballs   def. by   Titans Bulls 24 
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Girls D1) 26     SCBC Diamonds Forever   def.   Breakers Spirits 12 
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Boys B3) 28     SCBC Rockets   def.   Richmond Riots Tanner 23 
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys D3) 19     Titans Meteors   def.   IC Renegades
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U16 Boys C2) 35     Breakers Force   def.   Cougars Spurs 26 
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 - Saturday U16 Girls C) 15     Cougars Kings   def. by   Breakers Saints 30 
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 - Saturday U16 Boys D2) 23     Shooters Starrs   def. by   Cougars Taipans 29 
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 - Saturday U18 Girls B) 18     Richmond Riots Lennox   def. by   KE Leopards 29 
08/08/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) 31     Thirsty Camels   def.   Sandi Ducks 25 
08/08/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 26     Varpas   def. by   Valhalla 50 
08/08/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 40     ROSEWOOD   vs   Washed Up 40 
08/08/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 26     The Ducks   def. by   Pirates 70 
08/08/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 38     Reptars   def. by   Voodoo 43 
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Girls C) 4     KE Rockettes   def. by   Cougars Pelicans 12 
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys D1) Breakers Slam   def. by   Richmond Riots Electric 28 
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys D) 16     Richmond Riots Shamrock   def. by   SCBC MVPs 18 
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Boys D2) 21     Titans Bolts   def. by   Atoms All Stars 12 24 
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys B3) 11     Shooters Score   def. by   SCBC Knights 25 
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Girls D1) 8     Breakers Opals   def. by   Titans Attackers 33 
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls B) 19     KE Hearts   def. by   Titans Superstars 40 
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Girls C1) 5     Cougars Liberty   def. by   Titans Rampage 29 
15/08/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) 20     Thirsty Camels   def.   Germ Life
15/08/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) Varpas   def. by   ROSEWOOD 20 
15/08/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 49     Pirates   def. by   Washed Up 50 
15/08/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 59     Sand1   def. by   Valhalla 74 
15/08/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 35     Super Hot Fire   def. by   Atoms Kookas 51 
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys C2) 24     Shooters Vipers   def.   KE Giants
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Girls C) 6     KE Rockettes   def. by   Atoms Unicorns 13 
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Boys D) 18     Shooters Victory   def. by   SCBC MVPs 19 
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls C2) 4     Titans Sparkle   def. by   Cougars Fever 10 
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys C1) 22     Titans Crusaders   def.   Richmond Riots Amsterdam 18 
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Boys C1) 50     Titans Stampede   def.   Atoms Rockets B 31 
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls B) 12     Titans Hoopers   def. by   Maccabi Warriors 27 
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Girls C1) 10     KE Devils   def. by   Titans Gems 35 
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U16 Boys D3) 35     Richmond Riots Leeds   def.   IC Kookaburras 25 
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 - Saturday U16 Girls C) 25     Breakers Saints   def.   Cougars Nets 22 
17/08/19 (Sat) 18:00 (W19 - Saturday U16 Boys C1) 46     Breakers Raptors   def.   Atoms Trailblazers 18 
17/08/19 (Sat) 18:45 (W19 - Saturday U18 Girls C) 29     Atoms Stars   def.   Breakers Mercury 19 
22/08/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) Hawthorn Heat   def. by   Germ Life 20 
22/08/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 45     Valhalla   def. by   Pirates 52 
22/08/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 44     The Ducks   def.   Washed Up 41 
22/08/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 31     Sand1   def. by   ROSEWOOD 61 
22/08/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 56     TEAM   def.   Angry Husbands (Wed) 34 
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys C3) 13     Falcons Legends   def.   SCBC Fire
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys D2) 28     Richmond Riots Benson   def.   Breakers Chargers
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Girls C) 8     Nightmares Rebels   def. by   Breakers Storm 18 
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls B) 23     Richmond Riots Buckingham   def. by   Atoms Gogetters 31 
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Girls B) 20     Cougars Divas   def. by   KE Shooting Hearts 21 
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Boys C2) 30     Titans Devils   def. by   Nightmares Somers 32 
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Girls B) 6     IC Ravens   def. by   Titans Superstars 16 
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Girls D1) 30     Titans Angels   def.   Breakers Opals 10 
29/08/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men D1/D2) Hawthorn Heat   def. by   Barnyard Bandits 20 
29/08/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 75     Pirates   def. by   ROSEWOOD 81 
29/08/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 51     Varpas   def. by   Sand1 69 
29/08/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men A) 41     Valhalla   def. by   The Ducks 49 
29/08/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 75     Best Believe   def.   Big Buckets 44 
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys C1) 8     KE Mavericks   def. by   Titans Hi-Tops 22 
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 - Saturday U9 Boys D1) 6     Breakers Suns   def. by   SCBC Dragons U9
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 - Saturday U10 Girls D) 8     Titans TBirds   def. by   Titans Storm 16 
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 - Saturday U12 Girls C1) 15     Titans Flames   def.   Breakers Crush 11 
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys B3) 17     Cougars 76ers   def. by   Atoms Fury 34 
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 - Saturday U14 Boys C3) 23     Breakers Broncos   def. by   Atoms Destroyers 26 
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 - Saturday U14 Boys D1) 14     Richmond Riots Kingston   def. by   Breakers Rampage 25 
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 - Saturday U14 Boys C3) 22     Titans Fly   def. by   Titans Coyotes 48 
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U16 Girls A) 34     Breakers Impact   def.   Maccabi Warriors 27 
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 - Saturday U16 Girls A) 19     Maccabi Dream   def. by   Titans Darcy 46 
31/08/19 (Sat) 18:00 (W19 - Saturday U18 Girls A/A Res) 69     SA Bluebells   def.   Titans United
31/08/19 (Sat) 18:45 (W19 - Saturday U18 Boys A/A Res) 39     Breakers Jets   def.   Titans Roar 27 
05/09/19 (Thu) 18:45 (W19 - Thursday Men A) 44     Pirates   def. by   Sand1 54 
05/09/19 (Thu) 19:30 (W19 - Thursday Men A) 40     Washed Up   def.   Varpas 38 
05/09/19 (Thu) 20:15 (W19 - Thursday Men A) 45     The Ducks   def.   ROSEWOOD 42 
05/09/19 (Thu) 21:00 (W19 - Thursday Men D1/D2) 26     Placid Aardwolves   def. by   Barnyard Bandits 53 
05/09/19 (Thu) 21:45 (W19 - Thursday Men B1) 51     Atoms Kookas   def.   Panthers 44 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
10:30 (W19 - Saturday U9 Girls A/B) 29     Breakers Breeze   def.   KE Shooting Stars
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
11:20 (W19 - Saturday U10 Boys A/B) 20     Cougars Heat   def. by   KE Thunder 30 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
12:10 (W19 - Saturday U12 Boys A/B) 32     Titans Fresh U14   def.   Titans Bandits 30 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
13:00 (W19 - Saturday U14 Boys B1) 31     Breakers Enforcers   def.   Cougars Supercats 29 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
13:50 (W19 - Saturday U14 Boys B1) 45     Breakers Nuggets   def.   Cougars Dragons 15 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
14:40 (W19 - Saturday U16 Boys A/A Res) 61     Breakers Mustangs   def.   SCBC Adders 42 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
15:30 (W19 - Saturday U16 Boys A/A Res) 35     Titans Hawks   def.   Titans Pacers 33 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
16:20 (W19 - Saturday U18 Boys C1) 23     Cougars Knicks   def. by   Richmond Riots Coppin 25 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 1)
17:10 (W19 - Saturday U18 Boys A/A Res) 54     Titans Trojans   def.   Titans Swish 33 
07/09/19 (Sat)
(Semi Final 2)
18:00 (W19 - Saturday U18 Boys A/A Res) 45     Breakers Jets   def.   Richmond Riots Balmain 26 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 1)
18:45 (W19 - Thursday Men B1) 43     Rakija United   def. by   Best Believe 46 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 1)
19:35 (W19 - Thursday Men A) 49     Valhalla   def.   ROSEWOOD 25 
12/09/19 (Thu)
(Semi Final 2)
20:25 (W19 - Thursday Men A) 29     Washed Up   def. by   Pirates 47 
14/09/19 (Sat) 10:30 (W19 - Saturday U9 Boys A/B) 16     Richmond Riots Canterbury   def.   Titans Tigers 10 
14/09/19 (Sat) 11:30 (W19 - Saturday U10 Boys A/B) 20     KE Thunder   def. by   SCBC Ninja's 34 
14/09/19 (Sat) 12:30 (W19 - Saturday U12 Boys A/B) 33     Breakers Boom   def.   Titans Clippers 19 
14/09/19 (Sat) 13:30 (W19 - Saturday U12 Boys A/B) 40     Titans Fresh U14   def.   Breakers Hustle 37 
14/09/19 (Sat)
(Grand Final)
14:30 (W19 - Saturday U14 Boys A) 49     Richmond Riots Portland   def.   Titans Lightening 44 
14/09/19 (Sat) 15:30 (W19 - Saturday U16 Boys A/A Res) 71     Breakers Mustangs   def.   Titans Hawks 51 
14/09/19 (Sat) 16:30 (W19 - Saturday U16 Boys A/A Res) 30     SCBC Black Mambas   def. by   Titans Avengers 32 
14/09/19 (Sat) 17:30 (W19 - Saturday U18 Boys A/A Res) 53     Titans Trojans   def.   Breakers Jets 24 
14/09/19 (Sat) 18:30 (W19 - Saturday U18 Boys A/A Res) 41     Titans Ballers   def. by   Titans Burn 49 
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
18:45 (W19 - Thursday Men B1)   Best Believe   vs   Atoms Kookas  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
19:45 (W19 - Thursday Men A)   Valhalla   vs   Pirates  
19/09/19 (Thu)
(Grand Final)
20:45 (W19 - Thursday Men B2)   Topcats   vs   The Mob