Football Federation Tasmania

Elphin 4

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 2     Dragons   def. by   United Devils
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) Warriors   def. by   The Gladiators
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 3     Rockets   def. by   Intas Cobras
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12) 1     Rookies   def. by   The Giants
20/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Mini Messi's   vs   Pythons  
20/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 3     Leopards   def. by   The Gladiators
20/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) Matchsticks   def. by   The Miss Behaves 13 
20/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12) 2     Raptors   def. by   The Giants
27/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 10     Titans   def.   The Sharks
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 9     Trevallyn Tigers   def.   Warriors
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 5     Lightning Bolts   def.   Silver Spinners
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 3     Storm   def. by   All Stars
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 1     Red Rockets   def. by   Mini Messi's
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 8     The Gladiators   def.   Trevallyn Tigers
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 1     Matchsticks   def. by   Silver Spinners 10 
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 2     All Stars   def. by   Dragons
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 12     Dragons   def.   Mini Messi's
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) Pythons   def. by   United Devils 10 
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) The Miss Behaves   def. by   Rookies 13 
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12) Matchsticks   def. by   Rockets 25 
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 3     Black Panthers   def.   Titans
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) 6     Pythons   def.   Red Rockets
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 3     The Miss Behaves   vs   Raptors
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12) Matchsticks   def. by   Lightning Bolts 20 
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 2     The Sharks   def. by   City Devils 11 
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) 16     United Devils   def.   Red Rockets
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 4     Pocket Rockets   def.   Lightning Bolts
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12) 7     The Miss Behaves   def.   Leopards
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Red Rockets   vs   Mini Messi's  
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11)   The Gladiators   vs   Trevallyn Tigers  
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Silver Spinners   vs   Leopards  
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Intas Cobras   vs   The Miss Behaves  
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Pythons   vs   United Devils  
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10)   Dragons   vs   Mini Messi's  
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Rookies   vs   Matchsticks  
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Silver Spinners   vs   The Miss Behaves  
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Pythons   vs   Red Rockets  
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10)   Dragons   vs   United Devils  
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Rockets   vs   The Miss Behaves  
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Silver Spinners   vs   Intas Cobras