Football Federation Tasmania

Elphin 3

Venue Address:
Racecourse Crescent, Launceston
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 3     Mini Messi's   vs   Green Team
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8) 1     Team One-Derful   def. by   Black Panthers
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) Raptors   def. by   Pocket Rockets
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 11     Dragons   def.   Storm
13/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 2     Taco Tuesday   def. by   Another One
20/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8)   Meerkats   vs   The Sharks  
20/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11)   Warriors   vs   Wild Cats  
20/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Lightning Bolts   vs   Intas Cobras  
20/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Rockets   vs   Silver Spinners  
20/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Marconi Boys   vs   Pazzo FC  
27/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Green Team   vs   Pythons  
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   Lightning Strikes   vs   Team One-Derful  
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Matchsticks   vs   Intas Cobras  
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Raptors   vs   Rookies  
27/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Not a Kalou   vs   Raptors  
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Green Team   vs   United Devils  
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   City Devils   vs   Team One-Derful  
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11)   TEPD Academy   vs   Warriors  
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13)   Storm   vs   Islanders  
18/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Taco Tuesday   vs   Marconi Boys  
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Red Rockets   vs   Green Team  
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   The Sharks   vs   Team One-Derful  
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Intas Cobras   vs   The Giants  
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Matchsticks   vs   Rockets  
25/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Horks   vs   Not a Kalou  
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Mini Messi's   vs   Green Team  
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   Team One-Derful   vs   Meerkats  
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Pocket Rockets   vs   Rockets  
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Matchsticks   vs   Lightning Bolts  
01/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Another One   vs   Taco Tuesday  
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Dragons   vs   Green Team  
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   Team One-Derful   vs   Titans  
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Intas Cobras   vs   Raptors  
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   The Miss Behaves   vs   Leopards  
08/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Pazzo FC   vs   Horks  
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Green Team   vs   Pythons  
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   Black Panthers   vs   Team One-Derful  
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U9/10)   Dragons   vs   Red Rockets  
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Silver Spinners   vs   Raptors  
15/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U12)   The Giants   vs   Lightning Bolts  
15/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal LTN - U14/15)   Horks   vs   Marconi Boys  
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8)   The Sharks   vs   Meerkats  
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10)   Dragons   vs   Pythons  
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Rookies   vs   Lightning Bolts  
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Intas Cobras   vs   The Miss Behaves  
22/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Pazzo FC   vs   Marconi Boys  
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Red Rockets   vs   Green Team  
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   Team One-Derful   vs   Lightning Strikes  
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Raptors   vs   Lightning Bolts  
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Silver Spinners   vs   The Miss Behaves  
29/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Raptors   vs   Not a Kalou  
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10)   Mini Messi's   vs   Green Team  
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U7/8)   Team One-Derful   vs   City Devils  
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12)   Raptors   vs   Matchsticks  
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12)   Silver Spinners   vs   Intas Cobras  
06/12/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15)   Marconi Boys   vs   Taco Tuesday