POSTPONED
Venue Address:
MATCH POSTPONED, MATCH POSTPONED
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02/06/24 (Sun) | 14:15 | (Girls' Sunday West 11 Kangaroos/Wallabies) | Keilor Park SC - U11 Girls Hawks | vs | Spring Hills FC | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Aldo | vs | Greenvale United SC Black - Herchell | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow) | Whittlesea Ranges FC - Anthony | vs | Epping City SC | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Cristian | vs | Greenvale United SC | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Ardion | vs | Roxburgh Park United SC - White | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Paul | vs | Reservoir United ANDY | ||
09/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Green) | Whittlesea Ranges FC - Marco | vs | Eltham Redbacks FC - Paulo | ||
09/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow) | Whittlesea Ranges FC - Doread | vs | Mill Park SC | ||
09/06/24 (Sun) | 11:30 | (Girls' North-West 17/18C) | Yarra Jets FC Red | vs | FC Birrarung U18 Girls | ||
09/06/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' West 16A) | Greenvale United SC | vs | Truganina Soccer Club Inc | ||
16/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Northern Falcons FC Green | vs | Pascoe Vale FC - Red | ||
07/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow) | Mitchell Rangers SC Gold | vs | Uni Hill Eagles FC - Black | ||
13/07/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday South 10 Wallabies Blue) | Elwood City Strikers | vs | Beaumaris SC Thunder | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Brunswick Juventus FC U11 Anas | vs | Eltham Redbacks FC - Zac | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 12A Red) | Brunswick Juventus FC Alex | vs | Watsonia Heights FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Blue) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | FC Strathmore | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red) | Brunswick Juventus FC U8 HUS | vs | Hume United FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red) | Pascoe Vale FC - White | vs | Watsonia Heights FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Green) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | Glenroy Lions FC_103310 | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Pascoe Vale FC - Red | vs | Heidelberg United FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Brunswick Juventus FC U9 LORENZO | vs | Pascoe Vale FC - White | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Blue) | AUSC Wizards | vs | Maccabi FC Caulfield U10 Eagles | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 7 Joeys Blue) | AUSC Leopards | vs | Brandon Park SC_104698 | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Blue) | AUSC Bullants | vs | East Kew FC | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Yellow) | AUSC Sharks | vs | AUSC Thunder | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Yellow) | Preston Lions FC - Boys U11 Wallabies | vs | Keon Park SC | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Essendon Royals SC WHITE | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue) | Pascoe Vale FC - White | vs | Brunswick Juventus FC U7 CARLO | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Preston Lions FC - Boys U8 Wallabies (Ethan) | vs | Whittlesea Ranges FC - Cristian | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Blue) | Preston Lions FC - Boys U9 Wallabies (Red) | vs | Greenvale United SC Black - Dan | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Preston Lions FC - Boys U9 Wallabies (GREEN) | vs | La Trobe University SC U'9 Wallabies | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday West 8 Joeys Red) | Gisborne Soccer Club JT | vs | Spring Hills FC Varish | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Blue) | Collingwood City FC | vs | Manningham Juventus Football Club | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 8 Joeys Blue) | Collingwood City FC | vs | Port Melbourne Soccer Club | ||
14/07/24 (Sun) | 09:30 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Red) | Brunswick Juventus FC PETER/ANDREW | vs | Pascoe Vale FC - Navy | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 7 Joeys Red) | AUSC Cobras | vs | East Kew FC_103492 | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow) | Preston Lions FC - Boys U11 Kangaroos | vs | Reservoir United LIWA | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' West 15A) | Preston Lions FC | vs | Altona City SC - SS | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 7 Joeys) | Pascoe Vale FC | vs | FC Strathmore | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 9 Joeys Red) | Pascoe Vale FC | vs | FC Birrarung U9 Girls | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' South-East 15A) | Collingwood City FC | vs | Glen Eira FC (Warriors) | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow) | AUSC Marvels | vs | Knox United SC Green Dan | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Blue) | AUSC Snails | vs | Knox United SC Orange Jez | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Red) | AUSC Dragons | vs | Malvern City FC 9J | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Red) | AUSC Stensholts | vs | Whitehorse United SC (Graham) | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Girls' Sunday East 9 Joeys Green) | Collingwood City FC | vs | AUSC Simons | ||
14/07/24 (Sun) | 10:15 | (Girls' South-East 14C) | Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers | vs | South Melbourne Womens FC | ||
14/07/24 (Sun) | 10:30 | (Boys' Sunday North 13D) | Epping City SC | vs | Watsonia Heights FC | ||
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' North 15B) | Uni Hill Eagles FC | vs | Pascoe Vale FC | ||
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday East 11 Kangaroos Blue) | Port Melbourne Soccer Club | vs | Malvern City FC 11K Blue | ||
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Brunswick Zebras FC | ||
14/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Red) | AUSC Panthers | vs | East Malvern Junior Soccer Club U10 Sunday Red | ||
14/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday East 9 Wallabies Green) | AUSC Falcons | vs | Brandon Park SC | ||
14/07/24 (Sun) | 11:30 | (Boys' South 14B Red) | Sandringham SC Saints | vs | Elwood City U14B Blue | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' South 14D Blue) | Elwood City U14B Green | vs | Hampton East Brighton FC Red Vipers | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' South 15C Red) | Casey Panthers SC | vs | Hampton Park United Sparrows FC | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' Sunday North 12C Blue) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Doreen United Soccer Club | ||
14/07/24 (Sun) | 13:15 | (Girls' North-West 13C) | Pascoe Vale FC | vs | Yarra Jets FC Red | ||
14/07/24 (Sun) | 14:15 | (Boys' West 16A) | Greenvale United SC | vs | Geelong Rangers SC | ||
14/07/24 (Sun) | 15:00 | (Boys' North 18C) | Malvern City FC 18C | vs | Glenroy Lions FC | ||
14/07/24 (Sun) | 15:00 | (Women's State League 2 North-West) | Altona East Phoenix SC | vs | St Albans Saints SC | ||
14/07/24 (Sun) | 15:00 | (Women's State League 3 East) | FC Melbourne SRBIJA | vs | Monash City Villarreal FC | ||
15/07/24 (Mon) | 19:15 | (Metropolitan League 9 North-West) | Brunswick Zebras FC | vs | Footscray Rangers FC 3 | ||
19/07/24 (Fri) | 19:30 | (Men's Metropolitan Masters West) | Westside Strikers Masters | vs | Altona Magic SC | ||
19/07/24 (Fri) | 19:30 | (Women's State League 3 East) | Lilydale Montrose United | vs | Alphington FC | ||
20/07/24 (Sat) | 09:00 | (Boys' Saturday South 11 Wallabies Blue) | Sandringham SC Wolves | vs | Elwood City Eagles | ||
20/07/24 (Sat) | 09:00 | (Boys' Saturday South 8 Joeys Blue) | Sandringham SC Bombers | vs | Officer City Soccer Club | ||
20/07/24 (Sat) | 09:00 | (Boys' Saturday South 8 Wallabies Red) | Sandringham SC Raiders | vs | Elwood City Dolphins | ||
20/07/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday East 11 Joeys Green) | Knox City FC U11 Silver | vs | South Yarra SC | ||
20/07/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday South 8 Joeys Red) | Sandringham SC Jets | vs | Baxter SC Falcons | ||
20/07/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday South 9 Kangaroos Blue) | Sandringham SC Demons | vs | Brighton SC Cougars | ||
20/07/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday South 9 Kangaroos Red) | Sandringham SC Knights | vs | Mount Eliza Soccer Club Boys U9 Red | ||
20/07/24 (Sat) | 10:15 | (Boys' Saturday South 10 Joeys Blue) | Sandringham SC Pumas | vs | Brighton SC Cobras | ||
20/07/24 (Sat) | 10:15 | (Boys' Saturday South 10 Wallabies Red) | Sandringham SC Villains | vs | Bayside Argonauts FC | ||
20/07/24 (Sat) | 10:15 | (Boys' Saturday South 12B Blue) | Sandringham SC Serpents | vs | Elwood City U12B Blue | ||
20/07/24 (Sat) | 11:00 | (Boys' Saturday South 9 Wallabies Blue) | Sandringham SC Stars | vs | Brighton SC Tigers | ||
20/07/24 (Sat) | 11:30 | (Boys' Saturday South 11 Joeys Blue) | Sandringham SC Cannons | vs | East Bentleigh SC U11 Sharks | ||
20/07/24 (Sat) | 11:30 | (Boys' Saturday South 11 Joeys Red) | Sandringham SC Cobras | vs | East Bentleigh SC U11 Snakes | ||
20/07/24 (Sat) | 13:00 | (Men's State League 4 East Reserves) | Albert Park SC | vs | Kings Domain FC | ||
20/07/24 (Sat) | 15:00 | (Men's State League 4 East) | Albert Park SC | vs | Kings Domain FC | ||
21/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Pascoe Vale FC - White | vs | Pascoe Vale FC - Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Red) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | Watsonia Heights FC | ||
21/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Blue) | Pascoe Vale FC - White | vs | La Trobe University SC U'8 Wallabies | ||
21/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Pascoe Vale FC - White | vs | FC Strathmore | ||
21/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | Heidelberg United FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Red) | Wonga Wizards FC - Under 10s Mariners | vs | Eastern Lions SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 11 Joeys Green) | Monbulk Rangers SC Arrows | vs | East Malvern Junior Soccer Club U11 Sunday White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 12B Blue) | Ashburton USC (MB) | vs | Monash City Villarreal FC Yellow | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 13C Blue) | AUSC Lions | vs | Middle Park FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Blue) | Knox United SC Orange Jez | vs | Eastern Lions SC Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Red) | Wonga Wizards FC - Under 8s | vs | Croydon City Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Red) | AUSC Vipers | vs | Malvern City FC 8J White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Wallabies Red) | Monbulk Rangers SC Bandits | vs | Eastern Lions SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Green) | Knox United SC Green Ross | vs | Monbulk Rangers SC Lions | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Green) | Wonga Wizards FC - Under 9s Wanderers | vs | Croydon City Soccer Club - Red | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Red) | Knox United SC Orange Alf | vs | AUSC Dragons | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Red) | Wonga Wizards FC - Under 9s United | vs | Old Scotch SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Joeys Green) | Bundoora United FC | vs | Craigieburn City FC Royal | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Kangaroos Blue) | Brunswick City SC | vs | Northcote City FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Blue) | Mill Park SC | vs | Watsonia Heights FC BLUE | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Red) | Upfield SC | vs | Craigieburn City FC White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Red) | Greenvale United SC Black - Herchell | vs | Whittlesea Ranges FC - Aldo | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Joeys Red) | Upfield SC | vs | Essendon Royals SC BLUE | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Red) | Brunswick Juventus FC U11 SISLE | vs | Heidelberg United FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Brunswick Juventus FC U11 Anas | vs | Watsonia Heights FC - White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Joeys Blue) | Greenvale United SC Green - Adnan | vs | Upfield SC_103317 | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Joeys Green) | Upfield SC | vs | Mill Park SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Joeys Orange) | Epping City SC | vs | Doreen United Soccer Club (Kurt) | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Kangaroos) | Epping City SC | vs | Moreland City SC U7 Red | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue) | Brunswick Juventus FC U7 CARLO | vs | Moonee Ponds United SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Red) | Greenvale United SC Blue - Adam/Nav | vs | Eltham Redbacks FC - Ethan | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Joeys Green) | Greenvale United SC | vs | Upfield SC - Ankedo | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow) | Mill Park SC | vs | Craigieburn City FC Green | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red) | Eltham Redbacks FC | vs | Pascoe Vale FC - White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Blue) | Brunswick Juventus FC U8 AIDEN | vs | Lalor United Junior SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Epping City SC_102498 | vs | Roxburgh Park United SC - White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Blue) | Brunswick Zebras FC_102532 | vs | Reservoir United ANTONIO | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Green) | Brunswick City SC | vs | Darebin United SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Orange) | Brunswick Zebras FC_102530 | vs | Alphington FC White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Red) | Upfield SC | vs | Craigieburn City FC White | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Red) | Eltham Redbacks FC | vs | Doreen United Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Red) | Epping City SC_102499 | vs | Moreland City SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday West 10 Joeys Green) | Melbourne City FC DOGS | vs | Melbourne City FC HAWKS | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday West 7 Joeys Green) | Melbourne City FC WHITE | vs | Brimbank Stallions FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday West 7 Joeys Orange) | Melbourne City FC BLACK | vs | Point Cook FC MIG's | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 9 Joeys Red) | Wonga Wizards FC - Under 9s Girls | vs | Whitehorse United SC (Chris) | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 9 Joeys Red) | Knox City FC U9 Green | vs | Ringwood City FC (MA) | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday North 10 Joeys Green) | Bundoora United FC | vs | Moreland City SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday North 11 Joeys Red) | Greenvale United SC | vs | Roxburgh Park United SC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday North 8 Joeys Red) | Eltham Redbacks FC | vs | Doreen United Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday North 9 Joeys Blue) | Upfield SC | vs | Darebin Falcons WSC Red | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday North 9 Joeys Red) | Darebin United SC | vs | Brunswick Zebras FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday North 9 Wallabies) | Mill Park SC | vs | Essendon Royals SC RED | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday South 10 Joeys Red) | Sandringham SC Amazons | vs | Elwood City Flamingoes | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday South 8 Joeys Blue) | Sandringham SC Sparkles | vs | Beaumaris SC Strikers | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday South 8 Joeys Green) | Sandringham SC Diamonds | vs | East Bentleigh SC U08 Lightning | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday West 7 Joeys) | Melbourne City FC U7 Girls | vs | Yarraville FC | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday West 8 Joeys Red) | Melbourne City FC WHITE | vs | Point Cook FC Starfighters | ||
21/07/24 (Sun) | 09:30 | (Girls' Sunday North 10 Wallabies) | Pascoe Vale FC | vs | Doreen United Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' North 14C Red) | Uni Hill Eagles FC | vs | Meadow Park SC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' North-West 16C) | Upfield SC | vs | Sunbury United FC Yellow | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Yellow) | Monbulk Rangers SC Thunder | vs | Lilydale Montrose United | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Yellow) | Knox United SC Orange Graham | vs | Croydon City Soccer Club - Green | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 11 Joeys Green) | Wonga Wizards FC - Under11s | vs | Lilydale Montrose United | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 11 Wallabies Blue) | Brandon Park SC (Red) | vs | AUSC (IS) | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 9 Wallabies Blue) | Knox United SC Blue Simon | vs | Port Melbourne Soccer Club - Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 9 Wallabies Green) | Brandon Park SC | vs | East Kew FC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 10 Joeys Green) | Epping City SC | vs | Doreen United Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 10 Joeys Yellow) | Brunswick Zebras FC_102535 | vs | Brunswick Zebras FC_102536 | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 10 Kangaroos Blue) | Brunswick Juventus FC U10 COSTA | vs | Heidelberg United FC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 10 Kangaroos Red) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | Whittlesea Ranges FC- John | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Joeys Yellow) | Brunswick Zebras FC | vs | FC Clifton Hill | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Green) | Eltham Redbacks FC - Darren | vs | Diamond Valley United SC - White | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Green) | Mill Park SC (Aaron) | vs | Doreen United Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Green) | Eltham Redbacks FC - Paulo | vs | Bundoora United FC Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Brunswick City SC | vs | Bundoora United FC Green | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue) | Brunswick Juventus FC U7 White | vs | Pascoe Vale FC - Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Blue) | Brunswick Juventus FC U8 PETER | vs | Greenvale United SC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Green) | Greenvale United SC Green - Ken | vs | Pascoe Vale FC - Navy | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow) | Epping City SC | vs | Mill Park SC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Blue) | Greenvale United SC Black - Dan | vs | Craigieburn City FC Royal | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Orange) | Brunswick City SC | vs | FC Melbourne SRBIJA | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 11 Joeys Green) | Melbourne City FC U11 Boys | vs | Yarraville FC Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 8 Joeys Purple) | Melbourne City FC Blue | vs | Yarraville FC White | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 9 Wallabies Green) | Melbourne City FC White | vs | Avondale FC U9 Wallabies Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Blue) | South Melbourne Womens FC | vs | Middle Park FC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday West 8 Joeys Red) | Melbourne City FC BLUE | vs | Yarraville FC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:15 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Yellow) | AUSC Thunder | vs | Oakleigh Cannons FC George G | ||
21/07/24 (Sun) | 10:15 | (Boys' Sunday East 8 Kangaroos) | AUSC Bulldogs | vs | Dandenong City SC U8 Joey/Michael | ||
21/07/24 (Sun) | 10:15 | (Boys' Sunday South 13B Red) | Sandringham SC Snakes | vs | Eastern Lions SC | ||
21/07/24 (Sun) | 10:15 | (Girls' Sunday South 10 Joeys Red) | Sandringham SC Supernovas | vs | East Bentleigh SC U10 Strikers | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' South-East 21A) | Collingwood City FC | vs | Bentleigh United Cobras FC | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday East 12D Blue) | Wonga Wizards FC - Under 12 Dragons | vs | Mooroolbark SC - Boys U12s - Rahman | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday East 13D Blue) | Wonga Wizards FC - Under 13s Blue | vs | Oakleigh Cannons FC 13D Sterling | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Green) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Brunswick Zebras FC | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 11 Joeys Blue) | Eltham Redbacks FC | vs | Craigieburn City FC Royal | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 11 Joeys Red) | Greenvale United SC | vs | Upfield SC_103321 | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Blue) | Greenvale United SC | vs | Whittlesea Ranges FC - Gianni | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Girls' North 12C Red) | Eltham Redbacks FC - Rafael | vs | Kensington Junior SC | ||
21/07/24 (Sun) | 11:00 | (Girls' Sunday East 11 Kangaroos/Wallabies) | South Melbourne Womens FC | vs | Whitehorse United SC (Greg) | ||
21/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' North-West 16C) | Uni Hill Eagles FC | vs | Point Cook FC | ||
21/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday East 10 Wallabies Green) | Knox United SC Blue Biao | vs | Lilydale Montrose United | ||
21/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Brunswick Zebras FC | vs | Eltham Redbacks FC - Zac | ||
21/07/24 (Sun) | 11:15 | (Girls' North 14C) | Mill Park SC | vs | Manningham United FC - U14C Girls | ||
21/07/24 (Sun) | 11:15 | (Girls' North-West 13C) | Brunswick Zebras FC | vs | Darebin Falcons WSC White | ||
21/07/24 (Sun) | 11:15 | (Girls' Sunday East 11 Joeys) | Knox United SC Girls Lee | vs | Ashburton SC (SA) | ||
21/07/24 (Sun) | 11:30 | (Boys' North 15B) | Darebin United SC | vs | Eltham Redbacks FC | ||
21/07/24 (Sun) | 11:30 | (Boys' South 14B Red) | Sandringham SC Saints | vs | Glen Eira FC (Wolves) | ||
21/07/24 (Sun) | 11:30 | (Community Premier League (CPL) - Girls 13) | Sandringham SC Galaxy | vs | Eltham Redbacks FC | ||
21/07/24 (Sun) | 11:30 | (Women's State League 4 North) | Brunswick Zebras FC | vs | FC Birrarung Senior Women's Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 11:45 | (Boys' North 14D) | Doreen United Soccer Club | vs | Craigieburn City FC | ||
21/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' East 14D) | Collingwood City FC | vs | Maccabi FC Caulfield U14 Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' Sunday North 10 Kangaroos Red) | Pascoe Vale FC - White | vs | Craigieburn City FC | ||
21/07/24 (Sun) | 12:15 | (Boys' North 14C Red) | Epping City SC | vs | Upfield SC | ||
21/07/24 (Sun) | 12:15 | (Boys' Sunday North 13B Blue) | Eltham Redbacks FC | vs | Mill Park SC | ||
21/07/24 (Sun) | 12:15 | (Girls' North 12C Blue) | Eltham Redbacks FC - Amelia | vs | Whittlesea Ranges FC - Charlotte | ||
21/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow) | Knox United SC Green Dan | vs | Malvern City FC 11J White | ||
21/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' Sunday North 13B Red) | Brunswick Juventus FC Nathan | vs | Roxburgh Park United SC | ||
21/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' Sunday North 13C Green) | Greenvale United SC | vs | Banyule City SC | ||
21/07/24 (Sun) | 12:30 | (Girls' North-West 15B) | Mill Park SC | vs | Williams Landing Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' North 15C) | Bundoora United FC | vs | Roxburgh Park United SC | ||
21/07/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' South 14D Red) | Sandringham SC United | vs | Hampton Park United Sparrows FC Blue | ||
21/07/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' Sunday North 12C Red) | Upfield SC | vs | Pascoe Vale FC - White | ||
21/07/24 (Sun) | 13:00 | (Metropolitan League 7 South-East) | Mentone Soccer Club - White | vs | Pakenham United FC METRO | ||
21/07/24 (Sun) | 13:15 | (Boys' South 18A) | Berwick City SC U18 LIONS | vs | Hampton East Brighton FC | ||
21/07/24 (Sun) | 13:30 | (Boys' North-West 18B) | Epping City SC | vs | North Sunshine Eagles SC | ||
21/07/24 (Sun) | 13:30 | (Boys' Sunday North 12C Blue) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Eltham Redbacks FC - Domenic | ||
21/07/24 (Sun) | 13:30 | (Girls' North 13C) | Eltham Redbacks FC | vs | Craigieburn City FC | ||
21/07/24 (Sun) | 14:00 | (Boys' East 18A) | Collingwood City FC | vs | Malvern City FC 18A | ||
21/07/24 (Sun) | 14:00 | (Boys' North 16A) | Mill Park SC | vs | Lalor United Junior SC | ||
21/07/24 (Sun) | 14:15 | (Boys' South 14D Blue) | Elwood City U14B Green | vs | Officer City Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 15:00 | (Community Premier League (CPL) - Girls 17) | Sandringham SC | vs | Eltham Redbacks FC | ||
21/07/24 (Sun) | 15:00 | (Women's State League 2 North-West) | Greenvale United SC | vs | Geelong Rangers SC | ||
21/07/24 (Sun) | 16:00 | (Boys' Sunday North 13B Red) | Pascoe Vale FC | vs | Brunswick City SC | ||
26/07/24 (Fri) | 19:00 | (Metropolitan League 6 South-East) | Wonga Wizards FC - Metro 6 | vs | Ashburton United SC | ||
27/07/24 (Sat) | 12:30 | (Men's State League 1 North-West Reserves) | FC Clifton Hill | vs | Geelong SC | ||
27/07/24 (Sat) | 13:00 | (Men's State League 4 East Reserves) | Boronia SC | vs | Albert Park SC | ||
27/07/24 (Sat) | 13:00 | (Men's State League 5 West Reserves) | Gisborne SC | vs | Wyndham FC | ||
27/07/24 (Sat) | 15:00 | (Men's State League 1 North-West) | FC Clifton Hill | vs | Geelong SC | ||
27/07/24 (Sat) | 15:00 | (Men's State League 3 North-West) | Epping City SC | vs | Laverton FC | ||
27/07/24 (Sat) | 15:00 | (Men's State League 4 East) | Boronia SC | vs | Albert Park SC | ||
28/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow) | Manningham United FC - U11 Red | vs | AUSC Marvels | ||
28/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday East 11 Wallabies Red) | Manningham United FC - U11 EK | vs | South Melbourne FC | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 13D Blue) | Collingwood City FC | vs | Boroondara Eagles FC (MC) | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Wallabies Blue) | Brandon Park SC | vs | Box Hill United Pythagoras FC BLACK | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Joeys Green) | Mill Park SC | vs | Meadow Park SC - Green | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow) | Mill Park SC | vs | Craigieburn City FC White | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red) | Northcote City FC Blue | vs | Hume United FC | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Blue) | Northcote City FC White | vs | La Trobe University SC U'8 Wallabies | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Kangaroos Red) | Mill Park SC | vs | Reservoir United CHRIS | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 8 Joeys Red) | Manningham United FC - U8 Girls (Raso) | vs | Croydon City Soccer Club | ||
28/07/24 (Sun) | 09:15 | (Boys' West 15C) | Melbourne Knights FC | vs | Maidstone United SC | ||
28/07/24 (Sun) | 09:30 | (Boys' Sunday East 10 Wallabies Red) | Manningham United FC - U10EK Red (James) | vs | Manningham United FC - U10 EK Green | ||
28/07/24 (Sun) | 09:30 | (Girls' North-West 15D) | Keon Park SC | vs | Sunbury United FC | ||
28/07/24 (Sun) | 09:30 | (Girls' Sunday North 11 Wallabies) | Manningham United FC - U11 Girls | vs | Pascoe Vale FC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 11 Wallabies Blue) | Brandon Park SC (Blue) | vs | Manningham Juventus Football Club | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 9 Wallabies Green) | Brandon Park SC | vs | Port Melbourne Soccer Club Red | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Blue) | Mill Park SC | vs | Whittlesea United SC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Green) | Diamond Valley United SC - White | vs | Eltham Redbacks FC - Paulo | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 12B Blue) | Whittlesea Ranges FC - Mark | vs | Upfield SC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 12B Red) | Uni Hill Eagles FC - Red | vs | Greenvale United SC Black - Liam | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 12C Red) | Upfield SC | vs | Bundoora United FC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow) | Mill Park SC | vs | Uni Hill Eagles FC - Red | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' North 12C Blue) | Whittlesea Ranges FC - Charlotte | vs | Mill Park SC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' North-West 13D) | Altona East Phoenix SC | vs | Williams Landing Soccer Club | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday East 8 Joeys Blue) | Manningham United FC - U8 Girls (Kerrs) | vs | Middle Park FC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 11 Joeys Red) | Diamond Valley United SC | vs | Craigieburn City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 11 Joeys Red) | Brunswick Zebras FC | vs | Greenvale United SC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 9 Joeys Red) | Brunswick Zebras FC | vs | FC Birrarung U9 Girls | ||
28/07/24 (Sun) | 10:15 | (Boys' East 14A) | Collingwood City FC | vs | Berwick City SC U14 EAGLES | ||
28/07/24 (Sun) | 10:15 | (Boys' North 14A) | Mill Park SC | vs | Northcote City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 10:30 | (Boys' Sunday East 12C Blue) | Manningham United FC - U12 White | vs | Boroondara Eagles FC (FR) | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Metropolitan 21B) | Altona East Phoenix SC | vs | Hampton East Brighton FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 12A Blue) | Mill Park SC | vs | Brunswick Juventus FC U112 ADAM | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 12B Green) | Brunswick Zebras FC - 12B Green | vs | Moreland City SC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 13C Red) | Doreen United Soccer Club | vs | Mill Park SC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Girls' North-West 15C) | Brunswick Juventus FC | vs | Craigieburn City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Girls' North-West 15D) | Uni Hill Eagles FC | vs | Pascoe Vale FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Blue) | Collingwood City FC | vs | Middle Park FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Girls' Sunday East 9 Kangaroos/Wallabies) | Manningham United FC - U9 Girls | vs | Middle Park FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:00 | (Metropolitan League 9 South-East) | Baxter SC | vs | Swinburne FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' North 14B Blue) | Whittlesea Ranges FC - Ayman | vs | Northcote City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday North 13A) | Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob | vs | Pascoe Vale FC Navy Sam | ||
28/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday North 13C Red) | Uni Hill Eagles FC | vs | Yarra Jets FC Blue | ||
28/07/24 (Sun) | 11:30 | (Boys' East 16C ) | Collingwood City FC | vs | Mount Waverley City SC | ||
28/07/24 (Sun) | 11:30 | (Boys' North-West 16C) | Heidelberg Stars SC | vs | Albion Rovers FC U16 | ||
28/07/24 (Sun) | 11:45 | (Boys' Sunday North 13D) | Epping City SC | vs | Craigieburn City FC Royal | ||
28/07/24 (Sun) | 11:45 | (Community Premier League (CPL) - Girls 17) | Darebin Falcons WSC | vs | Boroondara Eagles FC (AA) | ||
28/07/24 (Sun) | 11:45 | (Girls' North 13D) | Epping City SC | vs | Craigieburn City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' South-East 15A) | Malvern City FC 15A | vs | Bentleigh United Cobras FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' West 18A) | Upfield SC | vs | Altona City SC PB | ||
28/07/24 (Sun) | 12:00 | (Women's State League 3 East) | Alphington FC | vs | Monash City Villarreal FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:15 | (Girls' North 12C Blue) | Doreen United Soccer Club (Nick) | vs | Plenty Valley Lions FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' North 14C Red) | Whittlesea Ranges FC - Angelo | vs | Uni Hill Eagles FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' North 15B) | Whittlesea Ranges FC - Michael | vs | Pascoe Vale FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' North 15B) | Uni Hill Eagles FC | vs | Darebin United SC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' North-West 18B) | Uni Hill Eagles FC | vs | Watsonia Heights FC | ||
28/07/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' Sunday North 12D) | Uni Hill Eagles FC - Black | vs | Diamond Valley United SC | ||
28/07/24 (Sun) | 13:00 | (Girls' North-West 17/18C) | Mill Park SC | vs | Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI | ||
28/07/24 (Sun) | 13:00 | (Metropolitan League 6 North-West) | Melbourne Rovers Soccer Club | vs | Melton Phoenix FC | ||
28/07/24 (Sun) | 13:00 | (Women's State League 3 South) | Baxter SC | vs | Berwick City SC | ||
28/07/24 (Sun) | 13:15 | (Boys' Sunday North 12A Blue) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | Whittlesea Ranges FC - Joe V | ||
28/07/24 (Sun) | 13:15 | (Girls' East 16C Blue) | Collingwood City FC | vs | Knox United SC Girls Matt | ||
28/07/24 (Sun) | 13:15 | (Girls' North 13D) | Fitzroy Lions SC | vs | Darebin Falcons WSC Red | ||
28/07/24 (Sun) | 13:30 | (Girls' North 14C) | Doreen United Soccer Club | vs | Kensington Junior SC | ||
28/07/24 (Sun) | 14:30 | (Boys' East 14D) | Whitehorse United SC (Dougie) | vs | Collingwood City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 14:30 | (Girls' Metropolitan 16B) | Moreland City SC | vs | Williamstown SC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Boys' North 18C) | Doreen United Soccer Club | vs | Collingwood City FC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Boys' North 18C) | Brunswick City SC | vs | FC Birrarung U18 Boys | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Boys' North-West 21A) | FC Melbourne SRBIJA | vs | Yarraville FC - Blue | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Boys' Sunday East 13A) | Malvern City FC 13A | vs | South Melbourne FC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Metropolitan League 1) | Newmarket Phoenix FC | vs | Old Melburnians SC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Metropolitan League 3 North-West) | Epping City SC | vs | Essendon Royals SC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Women's State League 4 North) | Keon Park SC | vs | Lalor United Senior FC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:15 | (Women's State League 3 East) | Collingwood City FC | vs | Templestowe Wolves Football Club | ||
04/08/24 (Sun) | 11:30 | (Boys' Sunday West 12B Green) | NGWSC 12B Green Boys' West | vs | WPSC Under 12 Boys JK | ||
04/08/24 (Sun) | 13:00 | (Victorian Premier League Womens Reserves) | FC Noble Hurricanes | vs | Southern United Football Club | ||
04/08/24 (Sun) | 13:00 | (Women's State League 3 South) | Baxter SC | vs | Berwick City SC | ||
18/08/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 12B Blue) | FC Bulleen Lions | vs | Ashburton USC (MB) | ||
18/08/24 (Sun) | 10:15 | (Boys' Sunday East 12A) | Ashburton USC (DU) | vs | Box Hill United Pythagoras FC BLUE | ||
18/08/24 (Sun) | 14:00 | (Girls' Metropolitan 16B) | Brighton SC Warriors | vs | Hoppers Crossing SC | ||
18/08/24 (Sun) | 15:15 | (Boys' North 18C) | Collingwood City FC | vs | Brunswick City SC |