Frankston Basketball - Domestic Competitions
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Frankston and District Basketball Association
/
W19 - Girls U14 - B
Filter by season
Winter 2019
Winter 2018
Winter 2017
Winter 2016
Winter 2015
Summer 2019/20
Summer 2018/19
Summer 2017/18
Summer 2016/17
Summer 2015/16
Filter by competition
Select a Competition
W19 - Monday Morning Women
W19 - Boys U08 - Div 1
W19 - Boys U08 - Div 2
W19 - Boys U08 - Div 3
W19 - Boys U08 - Div 4
W19 - Boys U08 - Div 5
W19 - Boys U10 - A
W19 - Boys U10 - B1
W19 - Boys U10 - B2
W19 - Boys U10 - C1
W19 - Boys U10 - C2
W19 - Boys U10 - D1
W19 - Boys U10 - D2
W19 - Boys U10 - D3
W19 - Boys U12 - A
W19 - Boys U12 - B1
W19 - Boys U12 - B2
W19 - Boys U12 - C1
W19 - Boys U12 - C2
W19 - Boys U12 - C3
W19 - Boys U12 - D1
W19 - Boys U12 - D2
W19 - Boys U12 - D3
W19 - Boys U14 - A
W19 - Boys U14 - B1
W19 - Boys U14 - B2
W19 - Boys U14 - C1
W19 - Boys U14 - C2
W19 - Boys U14 - D1
W19 - Boys U14 - D2
W19 - Boys U14 - D3
W19 - Boys U16 - A
W19 - Boys U16 - B
W19 - Boys U16 - C1
W19 - Boys U16 - C2
W19 - Boys U16 - D
W19 - Boys U18 - A
W19 - Boys U18 - B
W19 - Boys U18 - C
W19 - Boys U23 - A
W19 - Girls U08 - Div 1
W19 - Girls U08 - Div 2
W19 - Girls U08 - Div 3
W19 - Girls U10 - A
W19 - Girls U10 - B
W19 - Girls U10 - C1
W19 - Girls U10 - C2
W19 - Girls U10 - D
W19 - Girls U12 - A
W19 - Girls U12 - B
W19 - Girls U12 - C1
W19 - Girls U12 - C2
W19 - Girls U12 - D1
W19 - Girls U12 - D2
W19 - Girls U14 - A
W19 - Girls U14 - B
W19 - Girls U14 - C1
W19 - Girls U14 - C2
W19 - Girls U14 - D
W19 - Girls U16 - A
W19 - Girls U16 - B
W19 - Girls U16 - C
W19 - Girls U18/23 - A
W19 - Girls U18/23 - B
W19 - Monday Men A
W19 - Monday Men B
W19 - Monday Men C1
W19 - Monday Men C2
W19 - Monday Men C3
W19 - Monday Men D1
W19 - Monday Men D2
W19 - Monday Men D3
W19 - Monday Men D4
W19 - Sunday Masters Men
W19 - Sunday Men
W19 - Sunday Mixed A
W19 - Sunday Mixed B
W19 - Sunday Mixed C
W19 - Sunday Mixed D
W19 - Thursday Men A
W19 - Thursday Men B
W19 - Thursday Men C1
W19 - Thursday Men C2
W19 - Thursday Men D1
W19 - Thursday Men D2
W19 - Tuesday Men A
W19 - Tuesday Men B
W19 - Tuesday Men C
W19 - Tuesday Men D1
W19 - Tuesday Men D2
W19 - Tuesday Men D3
W19 - Wednesday Mixed A / B
W19 - Wednesday Mixed C
W19 - Wednesday Mixed D
W19 - Wednesday Women A / B
W19 - Wednesday Women C
W19 - Wednesday Women D
Fixtures/Results
W19 - Girls U14 - B
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
R Gambiza
FHS Force
15
46
A Casale
Woodlands
12
37
R Green
Rowellyn R
12
33
T O'Neill
Woodlands
13
29
A Jensen
Woodlands
12
27
B Helweg
FHS Force
12
26
K Green
Rowellyn R
12
26
M Cherrill
Woodlands
15
25
M Morrison
FHS Force
14
24
S Worrall
Rowellyn R
13
24
J Moloney
Woodlands
14
22
T Sanger
FHS Force
11
22
K Helwig
FHS Force
12
21
C Fogarty
FHS Force
12
20
M Quilty
Woodlands
15
20
R Smith
Woodlands
15
20
A Denny
Woodlands
11
19
B Wyatt
Woodlands
13
18
C Quilty
Woodlands
11
18
O Szaran
Woodlands
12
18
T Wyatt
Woodlands
14
18
A Jones
Rowellyn R
15
17
C Quigley
FHS Force
15
17
C Suailua-Pati
Rowellyn R
15
17
K Newman
Skye Sonic
11
17
A Cardona
Woodlands
13
16
O Eagle
Woodlands
13
16
T Sargant
Woodlands
14
16
S Boag
Woodlands
13
15
L Corvan-O'Leary
Rowellyn R
14
14
M Selman
Woodlands
14
14
A Molloy
Woodlands
15
13
J Hempel
Rowellyn R
14
13
M Ellis
FHS Force
14
13
R Bathols
Rowellyn R
15
12
B Wall
Woodlands
10
11
T Fitton
Skye Sonic
12
10
T Corbett
Woodlands
12
9
C Mol
Skye Sonic
12
8
E Miles
Woodlands
14
7
H Bramich
Langwarrin
1
5
A Martin
Skye Sonic
8
4
E Owens
Penbank Pa
2
4
L Cutajar-Leo
Bobcats
2
4
C Longley
Lazer Star
1
3
C Kilby
Skye Sonic
3
3
I Dempsey
Lazer Star
1
3
I Mccullough
Bobcats
2
3
K Pieterse
Skye Sonic
2
3
M Kelly
Bobcats
1
3
A Kelly
Bobcats
2
2
C Boyes
Penbank Pa
2
2
E Tyndall
Bobcats
1
2
F Kelly
Woodlands
12
2
H Marsters
Skye Sonic
7
2
H Johnston
Lazer Star
1
2
M Cutting
Skye Sonic
12
2
M Morgan
Penbank Pa
2
2
S Worrell
Woodlands
3
2
T Bromley
Skye Sonic
3
2
A L Bence
Langwarrin
1
1
A Nottman
Woodlands
3
1
B Meo
Bayside Ra
1
1
B Lomulder
Bayside Ra
1
1
C Filippone
Penbank Pa
2
1
C Lewis
Penbank Pa
2
1
C Day
Woodlands
2
1
E Martin
Skye Sonic
5
1
E Groves
Penbank Pa
1
1
E Cutajar-Leo
Bobcats
2
1
G Fryers
Bayside Ra
1
1
G Shae
Bobcats
2
1
H Mcgregor
Bayside Ra
1
1
I Gleed
Bayside Ra
1
1
J Meaney
Penbank Pa
2
1
K Nagel
Lazer Star
1
1
L Kneise
Skye Sonic
2
1
M Bibias
Woodlands
2
1
M Tianha
Bobcats
1
1
S Mccarthy
Langwarrin
1
1
A Knowles
Lazer Star
1
A Hattingh
Bayside Ra
1
D Tulk
Lazer Star
1
E Mcnab
Langwarrin
1
G Anderson
Lazer Star
1
I Stretch
Bayside Ra
1
J Shinsky
Penbank Pa
1
J Shorten
Skye Sonic
3
K Gray
Langwarrin
1
L Bramhall
Lazer Star
1
M Bibas
Woodlands
1
R Bramich
Langwarrin
1
S Cherrill
Woodlands
2
T Mazzei
Bobcats
1
Z Schwarz
Bayside Ra
1
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started