Frankston Basketball - Domestic Competitions
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Frankston and District Basketball Association
/
S19/20 - Boys U08 - Div 4
Filter by season
Winter 2019
Winter 2018
Winter 2017
Winter 2016
Winter 2015
Summer 2019/20
Summer 2018/19
Summer 2017/18
Summer 2016/17
Summer 2015/16
Filter by competition
Select a Competition
S19/20 - Monday Morning Women
S19/20 - Boys U08 - Div 1
S19/20 - Boys U08 - Div 2
S19/20 - Boys U08 - Div 3
S19/20 - Boys U08 - Div 4
S19/20 - Boys U08 - Div 5
S19/20 - Boys U08 - Div 6
S19/20 - Boys U08 - Div 7
S19/20 - Boys U08 - Div 8
S19/20 - Boys U10 - A
S19/20 - Boys U10 - B1
S19/20 - Boys U10 - B2
S19/20 - Boys U10 - C1
S19/20 - Boys U10 - C2
S19/20 - Boys U10 - C3
S19/20 - Boys U10 - D1
S19/20 - Boys U10 - D2
S19/20 - Boys U10 - D3
S19/20 - Boys U12 - A
S19/20 - Boys U12 - B1
S19/20 - Boys U12 - B2
S19/20 - Boys U12 - C1
S19/20 - Boys U12 - C2
S19/20 - Boys U12 - C3
S19/20 - Boys U12 - D1
S19/20 - Boys U12 - D2
S19/20 - Boys U12 - D3
S19/20 - Boys U14 - A
S19/20 - Boys U14 - B1
S19/20 - Boys U14 - B2
S19/20 - Boys U14 - C1
S19/20 - Boys U14 - C2
S19/20 - Boys U14 - C3
S19/20 - Boys U14 - D1
S19/20 - Boys U14 - D2
S19/20 - Boys U14 - D3
S19/20 - Boys U16 - A
S19/20 - Boys U16 - B
S19/20 - Boys U16 - C1
S19/20 - Boys U16 - C2
S19/20 - Boys U16 - D
S19/20 - Boys U18/21 - A
S19/20 - Boys U18/21 - B
S19/20 - Boys U18/21 - C
S19/20 - Girls U08 - Div 1
S19/20 - Girls U08 - Div 2
S19/20 - Girls U08 - Div 3
S19/20 - Girls U08 - Div 4
S19/20 - Girls U08 - Div 5
S19/20 - Girls U10 - A
S19/20 - Girls U10 - B
S19/20 - Girls U10 - C
S19/20 - Girls U10 - D1
S19/20 - Girls U10 - D2
S19/20 - Girls U12 - A
S19/20 - Girls U12 - B
S19/20 - Girls U12 - C1
S19/20 - Girls U12 - C2
S19/20 - Girls U12 - D1
S19/20 - Girls U12 - D2
S19/20 - Girls U14 - A
S19/20 - Girls U14 - B
S19/20 - Girls U14 - C1
S19/20 - Girls U14 - C2
S19/20 - Girls U14 - D
S19/20 - Girls U16 - A
S19/20 - Girls U16 - B
S19/20 - Girls U16 - C
S19/20 - Girls U18/21 - A/B
S19/20 - Monday Men A
S19/20 - Monday Men B
S19/20 - Monday Men C1
S19/20 - Monday Men C2
S19/20 - Monday Men C3
S19/20 - Monday Men D1
S19/20 - Monday Men D2
S19/20 - Monday Men D3
S19/20 - Thursday Men A
S19/20 - Thursday Men B
S19/20 - Thursday Men C1
S19/20 - Thursday Men C2
S19/20 - Thursday Men D1
S19/20 - Thursday Men D2
S19/20 - Tuesday Men A
S19/20 - Tuesday Men B
S19/20 - Tuesday Men C
S19/20 - Tuesday Men D1
S19/20 - Tuesday Men D2
S19/20 - Tuesday Men D3
S19/20 - Wednesday Mixed A/B
S19/20 - Wednesday Mixed C
S19/20 - Wednesday Mixed D1
S19/20 - Wednesday Mixed D2
S19/20 - Wednesday Women A
S19/20 - Wednesday Women B
S19/20 - Wednesday Women C
S19/20 - Wednesday Women D1
S19/20 - Wednesday Women D2
S19/20 - Sunday Masters Men
S19/20 - Sunday Men
S19/20 - Sunday Mixed A/B
S19/20 - Sunday Mixed C
S19/20 - Sunday Mixed D
Fixtures/Results
S19/20 - Boys U08 - Div 4
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
R Ross
Langwarrin
8
22
D Briggs
Overport S
8
16
N Mckay
Overport S
8
16
J Smith
Langwarrin
8
15
I Jones
Derinya
8
13
A Steenholdt
Storm Hurr
8
12
A George
Mt Eliza M
6
12
J Mccauley
Derinya
7
12
K Rukodzi
FB Warrior
8
12
C Snow
Storm Hurr
8
11
J Mauro
Storm Hurr
8
11
P Rutherford
Belvedere
7
11
S Taverna-Macdonald
Storm Hurr
8
11
B Curtis
Langwarrin
8
10
N Dujela
Overport S
8
10
G Ordonez
Langwarrin
7
9
L Wilson
Mt Eliza M
6
8
N V Leeuwen
Mt Eliza M
6
8
R Bennett
Overport S
8
8
S Ryan
Storm Hurr
7
8
W Cronin
Mt Eliza M
7
8
Z Palmer
Langwarrin
8
8
B Grover
Mt Eliza M
6
7
F Tobin
Belvedere
7
6
R Treadwell
Bobcats U0
8
6
R Williams-Bradley
Mt Eliza M
6
6
S T Black
Mt Eliza M
6
6
X Male
FB Warrior
6
6
A Tsardakis
Bobcats U0
7
5
E Thompson
Derinya
8
5
J Finocchiaro
Derinya
2
5
L Jakeman
Bobcats U0
8
5
O Maynard
Belvedere
7
5
C Church
Mt Eliza M
6
4
C Jahn
Woodlands
2
4
H Taylor
Rowellyn R
2
4
K Crocker
Mt Eliza M
6
4
L Boelen
Mt Eliza M
7
4
N Devine
Langwarrin
8
4
O Haines
FB Warrior
7
4
P Haley
St John's
2
4
R Ziebell-Barnes
Mt Eliza M
6
4
S Connolly
Belvedere
7
4
S Jones
Mt Eliza M
6
4
T Paguio
FB Warrior
8
4
T Emmett
Mt Eliza M
7
4
B Meddings
Woodlands
2
3
B Newton
FB Warrior
4
3
B Roberton
Derinya
2
3
C Drago
Overport S
7
3
F Seers
Derinya
7
3
I Mudigonda
Belvedere
7
3
L Winton
Bobcats U0
8
3
L Torossi
Mt Eliza M
7
3
L Vaughan
Derinya
2
3
M Sullivan
Derinya
6
3
M Clarke
Skye Sonic
2
3
N Siliwale
Woodlands
2
3
A Chen
FB Warrior
8
2
B Bennett
Skye Sonic
2
2
C Murphy
Rowellyn R
2
2
H Rajkoomar
Rowellyn R
2
2
H Suryawan
Derinya
7
2
H Bignell
Mt Eliza M
7
2
J Girton
Derinya
2
2
K Skelton-Lopez
Woodlands
2
2
K Munro
Rowellyn R
2
2
L Moseley
Overport S
8
2
L Gibson
Woodlands
2
2
M Bathols
Rowellyn R
2
2
M Sinopoli
Bobcats U0
8
2
S Brilliant-Smith
Skye Sonic
2
2
Z Atkins
Skye Sonic
2
2
A Kuhl
Skye Sonic
2
1
B Gayfer
St John's
2
1
C Selman
Woodlands
1
1
C Casset
Woodlands
2
1
C Mcgrath
Derinya
2
1
D Leach
Belvedere
6
1
D Todd
Rowellyn R
2
1
H Woodford
Mt Eliza M
6
1
J Rainer
Woodlands
2
1
J Chapman
Woodlands
2
1
J Christodoulou
Woodlands
2
1
J Wilson
Skye Sonic
2
1
K Baggoley
Rowellyn R
2
1
L Knight
Woodlands
2
1
S Harwood
Bobcats U0
6
1
T Pask
Langwarrin
7
1
A Moxon
Bobcats U0
8
A Tatt
Skye Sonic
2
B Cruise
Woodlands
2
B Morrissey
St John's
2
C Smith
Derinya
2
C V Dyke
St John's
2
D Budd
Belvedere
5
E Pearse
Derinya
2
E Middlebrook
Derinya
2
F Swain
FB Warrior
5
H Lamb
St John's
2
H Scott
Woodlands
2
J Mcadam
Woodlands
1
J Williams
Bobcats U0
6
J Chen
FB Warrior
8
J Taylor
Bobcats U0
7
L Swift
Derinya
8
L Poutney
Storm Hurr
8
L Edmunds
Woodlands
2
L Cassidy
Overport S
4
N Waterhouse
Skye Sonic
2
P Sujay
Overport S
4
R Billing
St John's
2
S Glover
FB Warrior
5
S Scott
Skye Sonic
2
T Parkes
Woodlands
2
V D Jong
Storm Hurr
8
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started