Clearances

Source Dest. Player Name Result App. Date Finalisation Date
Cobram Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Allen, Matteo Approved 2019-09-16 2019-09-17
Rumbalara Football Netball Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Armstrong, Jayden Approved 2019-09-16 2019-09-22
Rumbalara Football Netball Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Atkinson, Ashtyn Approved 2019-09-16 2019-09-22
Cobram Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Beasley, Jack Approved 2019-09-16 2019-09-17
Nathalia Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Bell, Bailey Approved 2019-09-25 2019-09-30
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Billings, Thomas Pending 2019-11-03  
Goulburn Valley Football League Katandra Football Netball Club Inc Black, Mitchell Pending 2019-11-07  
Tungamah Football Club Picola and District Football Netball League Bourke, Corey Pending 2019-11-03  
Finley Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Brain, Jasper Approved 2019-09-17 2019-09-30
Barooga Football & Netball Club Northern Territory Football League (NTFL) Brain, Zachery Approved 2019-09-17 2019-09-18
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Brand, Lincoln Approved 2019-08-22 2019-08-22
Rumbalara Football Netball Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Briggs, Andre Approved 2019-09-16 2019-09-22
Goulburn Valley Football League Katandra Football Netball Club Inc Caia, Jack Pending 2019-11-07  
Shepparton and Districts Junior Football League Echuca United Football Netball Club Inc Carnie, Matthew Pending 2019-11-04  
Cobram Football Club Picola and District Football Netball League Clarke, Daniel Pending 2019-11-08  
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Close, Beau Pending 2019-11-03  
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Collins, Jackson Approved 2019-08-20 2019-08-22
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Cooper, Joeve Approved 2019-08-15 2019-08-15
Goulburn Valley Football League Katandra Football Netball Club Inc Damon, Rhys Pending 2019-11-07  
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Dowling, Thomas Pending 2019-11-04  
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Druitt, Tom Pending 2019-11-04  
Nathalia Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Evans, Liam Approved 2019-09-25 2019-09-30
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Everard, Mason Approved 2019-08-20 2019-08-22
Mulwala Football Club Picola and District Football Netball League Flanagan, Dylan Pending 2019-11-03  
Echuca United Football Netball Club Inc Katandra Football Netball Club Inc Godfrey, Riley Approved 2019-08-13 2019-08-13
Rumbalara Football Netball Club Heathcote District Football Netball League Harrison, Peter Pending 2019-11-10  
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Higgins, Mitchell Approved 2019-08-15 2019-08-15
Numurkah Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Hodgson, Matthew Approved 2019-09-16 2019-09-17
North Central Football League Deniliquin Football and Netball Club Holobowski, Timothy Pending 2019-11-03  
Goulburn Campaspe Junior Football League Moama Football Club Hunter, Cooper Approved 2019-08-24 2019-08-24
Tongala Football & Netball Club Inc Northern Territory Football League (NTFL) Joyce, Beau Approved 2019-10-23 2019-10-23
Tongala Football & Netball Club Inc Northern Territory Football League (NTFL) Joyce, Dylan Approved 2019-10-23 2019-10-23
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Joyce, Gordon Approved 2019-08-15 2019-08-15
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Lindrea, Joe Approved 2019-08-15 2019-08-15
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Macdonald, Lachlan Pending 2019-11-03  
Cobram Football Club Picola and District Football Netball League Mackenzie, Joel Pending 2019-11-06  
Shepparton and Districts Junior Football League Tongala Football & Netball Club Inc Mcauliffe, Blake Approved 2019-08-15 2019-08-16
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Mcdonald, Jye Approved 2019-08-22 2019-08-22
Rumbalara Football Netball Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Mcgowan, Benjamin Approved 2019-09-16 2019-09-22
Deniliquin Football and Netball Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Mcmanus, Darcy Approved 2019-09-13 2019-09-17
Cobram Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Mele, Ryan Approved 2019-09-16 2019-09-17
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Metcalf, Zac Approved 2019-08-22 2019-08-23
Southern Football Netball League Tongala Football & Netball Club Inc Nevill, William Pending 2019-11-07  
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Newbound, Declan Approved 2019-08-13 2019-08-15
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Newbound, Declan Approved 2019-08-22 2019-08-22
Numurkah Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games O'Dwyer, Kade Approved 2019-09-16 2019-09-17
Goulburn Campaspe Junior Football League Congupna Football Club Pekin, Charlie Approved 2019-08-22 2019-08-22
Numurkah Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Penberthy, Flynn Approved 2019-09-16 2019-09-17
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Pogue, Darcy Pending 2019-11-03  
Shepparton and Districts Junior Football League Tongala Football & Netball Club Inc Pulsoni, Adam Approved 2019-08-15 2019-08-16
Goulburn Valley Football League Katandra Football Netball Club Inc Pummeroy, Adam Pending 2019-11-07  
Tongala Football & Netball Club Inc WorkSafe AFL Victoria Representative Games Reid, Harley Approved 2019-09-13 2019-09-17
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Ritchie, Campbell Approved 2019-08-15 2019-08-15
Nathalia Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Ross, Brodie Approved 2019-10-24 2019-10-24
Tungamah Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Rowe, Kade Approved 2019-10-16 2019-10-19
Cobram Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Rudd, Brodey Approved 2019-09-09 2019-09-18
Cobram Football Club Northern Territory Football League (NTFL) Rudd, Brodey Approved 2019-11-10 2019-11-10
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Ryan, Oscar Approved 2019-08-15 2019-08-17
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Ryan, Oscar Approved 2019-08-16 2019-08-17
Shepparton and Districts Junior Football League Congupna Football Club Ryan, Oscar Approved 2019-08-22 2019-08-23
Tungamah Football Club Picola and District Football Netball League Sampson, Jacob Pending 2019-11-03  
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Sanders, Liam Approved 2019-08-13 2019-08-15
Cobram Football Club WorkSafe AFL Victoria Representative Games Slatterie, Will Approved 2019-09-17 2019-09-17
Shepparton and Districts Junior Football League Katandra Football Netball Club Inc Teague, Liam Approved 2019-08-20 2019-08-22
Kyabram District Football Netball League Tongala Football & Netball Club Inc Torney, Nathan Pending 2019-11-06  
Ovens & Murray Football League Deniliquin Football and Netball Club Townsend, Bailey Approved 2019-11-05 2019-11-06
Kyabram District Football Netball League Tongala Football & Netball Club Inc Tucker, Shannon Pending 2019-11-06  
Picola and District Football Netball League Deniliquin Football and Netball Club Tyndall, Jack Pending 2019-11-03  
Katandra Football Netball Club Inc WorkSafe AFL Victoria Representative Games Walters, Ned Approved 2019-09-16 2019-09-23

Ladder - Sidebar

Eagle I T-L Irrigation Murray FL Seniors 2019
POS TEAM PTS
1 Nathalia 68
2 Echuca United 60
3 Numurkah 48
4 Mulwala 46
5 Tongala 44
6 Congupna 40
7 Cobram 40
8 Tungamah 36
9 Finley 30
10 Barooga 24
11 Deniliquin Rams 24
12 Rumbalara 20
13 Katandra 16
14 Moama 8