Referee Allocations

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Adam Bethell Referee 2 15/08/19 (Thu) 18:15 Field 3 (2019 Thursday C Grade) Arab Steed Allstars Cherries
Adam Bethell Referee 2 15/08/19 (Thu) 19:55 Field 3 (2019 Thursday B Grade) Skillmatic Rum Runners
Aiden Burgess Referee 2 15/08/19 (Thu) 18:15 Field 1 (2019 Thursday F Grade) Team Pelican Dabblers in Double Entry
Aiden Burgess Referee 2 15/08/19 (Thu) 19:05 Field 1 (2019 Thursday D/E Grade) Penguins Magic Touch
Damien Carlson Referee 1 14/08/19 (Wed) 18:50 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) Anythingoes Westside Flyers
Damien Carlson Referee 1 14/08/19 (Wed) 19:40 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) Funi and the Wang Wangs Happy Birthday Chris
Jon Hall Referee 1 15/08/19 (Thu) 19:05 Field 3 (2019 Thursday B Grade) D.T.A Dodgers Mixed
Jordan Blanco Referee 2 15/08/19 (Thu) 19:55 Field 4 (2019 Thursday C Grade) Linebreakers My People
Liam Moretti Referee 1 15/08/19 (Thu) 18:15 Field 4 (2019 Thursday D/E Grade) Hall of Shamers Charlatans
Matthew Turner Referee 2 14/08/19 (Wed) 18:50 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) Anythingoes Westside Flyers
Matthew Turner Referee 2 14/08/19 (Wed) 19:40 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Spank Not Fast, Just Furious
Matthew Turner Referee 2 15/08/19 (Thu) 19:05 Field 2 (2019 Thursday C Grade) Red Hot Chillis AUTC Huskies
Matthew Turner Referee 1 15/08/19 (Thu) 19:55 Field 1 (2019 Thursday F Grade) AUTC Chihuahuas Divinyls
Matthew Turner Referee 1 21/08/19 (Wed) 18:00 Field 3 (2019 High School Girls Division) Seymour College Wildy White
Neale Burton Referee 2 14/08/19 (Wed) 19:40 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) Funi and the Wang Wangs Happy Birthday Chris
Nick Timbs Referee 1 15/08/19 (Thu) 19:05 Field 4 (2019 Thursday C Grade) Scorplings Try-rannosaurus Rex
Owen Teakle Referee 1 15/08/19 (Thu) 19:55 Field 3 (2019 Thursday B Grade) Skillmatic Rum Runners
P.j. Spencer Referee 1 15/08/19 (Thu) 18:15 Field 2 (2019 Thursday D/E Grade) AUTC Greyhounds Blue Steel
P.j. Spencer Referee 1 15/08/19 (Thu) 19:55 Field 2 (2019 Thursday F Grade) Champions of TBA The Backhanders
Paul Moretti Referee 1 15/08/19 (Thu) 18:15 Field 3 (2019 Thursday C Grade) Arab Steed Allstars Cherries
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 14/08/19 (Wed) 18:50 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Live and Let Try West Beach Clovers
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 14/08/19 (Wed) 19:40 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Spank Not Fast, Just Furious
Wai Yan (carol) Loh Referee 2 15/08/19 (Thu) 19:05 Field 3 (2019 Thursday B Grade) D.T.A Dodgers Mixed
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 15/08/19 (Thu) 19:55 Field 4 (2019 Thursday C Grade) Linebreakers My People
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 21/08/19 (Wed) 18:00 Field 1 (2019 High School Girls Division) Marryatville 1 Wildy Gold
Will Bereny Referee 2 14/08/19 (Wed) 18:50 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Live and Let Try West Beach Clovers
Will Bereny Referee 2 15/08/19 (Thu) 19:05 Field 4 (2019 Thursday C Grade) Scorplings Try-rannosaurus Rex

Sydney Roosters

Thrive Physio Plus

Arkaba Hotel

Touchdowns
2019 Thursday B Grade
Send Offs
2019 Thursday B Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
2019 Wednesday B/C Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
2019 Men's Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Touchdowns
2019 Women's Open
Send Offs
2019 Women's Open
Send Offs
Pos Player Team SO