Referee Allocations

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Adam Bethell Referee 2 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 1 (2019 Men's D/E Grade) YOBs Randoms
Adam Bethell Referee 2 15/07/19 (Mon) 19:55 Field 1 (2019 Men's B/C Grade) Pirates AUTC Bulldogs
Amanda Sheeky Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 2 (2019 Men's D/E Grade) Shufflers The Darlings
Amanda Sheeky Referee 2 15/07/19 (Mon) 19:55 Field 3 (2019 Men's Premier Grade) Crazy Camels Scorpions
Benjamin Harrison Referee 1 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 2 (2019 Thursday C Grade) Try-rannosaurus Rex Arab Steed Allstars
Benjamin Harrison Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 2 (2019 Thursday D/E Grade) Magic Touch Blue Steel
Benjamin Harrison Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:55 Field 3 (2019 Thursday C Grade) Red Hot Chillis Linebreakers
Damien Carlson Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 3 (2019 Men's Premier Grade) Blokes And Their Half-Runs Team MAGA
Damien Carlson Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:55 Field 3 (2019 Men's Premier Grade) Crazy Camels Scorpions
David Harris Referee 1 15/07/19 (Mon) 18:15 Field 4 (2019 Men's B/C Grade) Dodgers Men Gregan's Grogans
Dean Macdonald Referee 1 15/07/19 (Mon) 18:15 Field 3 (2019 Men's D/E Grade) Otter Madness Young Guns
Dean Macdonald Referee 2 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 3 (2019 Men's Premier Grade) Blokes And Their Half-Runs Team MAGA
Dean Macdonald Referee 1 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 3 (2019 Thursday B Grade) Dodgers Mixed D.T.A
Dean Macdonald Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 3 (2019 Thursday B Grade) Rum Runners Skillmatic
James Van Gilst Referee 1 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 1 (2019 Thursday C Grade) Cherries AUTC Huskies
Joel Nolan Referee 1 15/07/19 (Mon) 20:45 Field 1 (2019 Men's D/E Grade) Head Count SAAS
Joel Nolan Referee 1 17/07/19 (Wed) 18:30 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Not Fast, Just Furious Westside Flyers
Joel Nolan Referee 1 17/07/19 (Wed) 19:25 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) Happy Birthday Chris Live and Let Try
Joel Nolan Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:55 Field 4 (2019 Thursday F Grade) Dabblers in Double Entry The Backhanders
Jon Hall Referee 2 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 3 (2019 Thursday B Grade) Rum Runners Skillmatic
Liam Moretti Referee 2 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 4 (2019 Men's B/C Grade) Gen Z Untouchables Pigs of Death
Liam Moretti Referee 2 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 4 (2019 Thursday C Grade) My People Scorplings
Matthew Turner Referee 2 17/07/19 (Wed) 18:30 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) West Beach Clovers Spank
Matthew Turner Referee 2 17/07/19 (Wed) 19:25 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Funi and the Wang Wangs Anythingoes
Mike Carter Referee 1 15/07/19 (Mon) 18:15 Field 1 (2019 Women's Open) AUTC Retrievers JETS RED
Mike Carter Referee 3 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 3 (2019 Men's Premier Grade) Blokes And Their Half-Runs Team MAGA
Mike Carter Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:55 Field 4 (2019 Men's D/E Grade) The Cunning Stunts Gutsliders
Mike Carter Referee 2 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 3 (2019 Thursday B Grade) Dodgers Mixed D.T.A
Mike Carter Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 1 (2019 Thursday D/E Grade) AUTC Greyhounds Charlatans
Mike Carter Referee 2 18/07/19 (Thu) 19:55 Field 3 (2019 Thursday C Grade) Red Hot Chillis Linebreakers
Nick Timbs Referee 1 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 4 (2019 Thursday D/E Grade) Hall of Shamers Penguins
P.j. Spencer Referee 2 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 2 (2019 Thursday C Grade) Try-rannosaurus Rex Arab Steed Allstars
P.j. Spencer Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 4 (2019 Thursday C Grade) My People Scorplings
Peter Tellam Referee 2 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 2 (2019 Men's D/E Grade) Shufflers The Darlings
Peter Tellam Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:55 Field 2 (2019 Women's Open) Demons Inferno Touch Sensitive
Peter Tellam Referee 2 18/07/19 (Thu) 19:05 Field 1 (2019 Thursday D/E Grade) AUTC Greyhounds Charlatans
Peter Tellam Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:55 Field 1 (2019 Thursday F Grade) AUTC Chihuahuas Touché
Phil Carter Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 4 (2019 Men's B/C Grade) Gen Z Untouchables Pigs of Death
Phil Carter Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:55 Field 1 (2019 Men's B/C Grade) Pirates AUTC Bulldogs
Phil Carter Referee 1 18/07/19 (Thu) 19:55 Field 2 (2019 Thursday F Grade) Divinyls Team Pelican
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 15/07/19 (Mon) 18:15 Field 2 (2019 Women's Open) Wild Stars JETS BLUE
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 15/07/19 (Mon) 19:05 Field 1 (2019 Men's D/E Grade) YOBs Randoms
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 17/07/19 (Wed) 18:30 Field 3 (2019 Wednesday B/C Grade) West Beach Clovers Spank
Wai Yan (carol) Loh Referee 1 17/07/19 (Wed) 19:25 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Funi and the Wang Wangs Anythingoes
Will Bereny Referee 2 17/07/19 (Wed) 18:30 Field 1 (2019 Wednesday B/C Grade) Not Fast, Just Furious Westside Flyers
Will Bereny Referee 2 18/07/19 (Thu) 18:15 Field 4 (2019 Thursday D/E Grade) Hall of Shamers Penguins

Sydney Roosters

Thrive Physio Plus

Arkaba Hotel

Touchdowns
2019 Thursday B Grade
Send Offs
2019 Thursday B Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
2019 Wednesday B/C Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
2019 Men's Premier Grade
Send Offs
Pos Player Team SO
Send Offs
2019 Women's Open
Send Offs
Pos Player Team SO