Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Assistant |
12/07/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
12/07/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:15 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Northcote City FC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:15 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 3 West) |
Kensington City Soccer Club |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:00 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Girls' North 12B) |
Essendon Royals SC |
Alphington FC Blue |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Manningham United FC - U17 CPL Girls |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
09:30 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Craigieburn City FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Brimbank Stallions FC |
Aintree Soccer Club |
Appt |
Referee |
13/07/24 (Sat) |
12:30 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Albert Park SC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
10:15 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Boys' North 14D) |
Eltham Redbacks FC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
13/07/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
12/07/24 (Fri) |
20:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
15:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Manningham United FC - U17A |
Boroondara Eagles FC (ZCSD) |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
12:45 |
Balcombe Park |
(Girls' South 13C) |
Beaumaris SC |
Skye United FC Girls 13 |
Appt |
Referee |
14/07/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' Metropolitan 16B) |
Brighton SC Warriors |
Beaumaris SC |